Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.02.29. 19:32:09

Szegény Dulifuli lesérült.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.25. 00:14:05

Alexandro írta:Brutál ahogy mennek! Pedig én egyik játékosukat se tartom világsztárnak, de Klopp nagyon összerakta ezt a CSAPATOT.
Én is úgy látom, hogy csapatként nagyon erősek, főleg fejben, nem zuhannak össze akkor sem, ha épp nem megy a játék és vesztésre állnak, nagyon sokszor állnak fel hátrányból.
Annyiban vitatkoznék, hogy szerintem azért van Dijk és Mané világsztárok, a posztjaikon a szűk elitbe tartoznak. A többiek csak nagyon jó játékosok, sőt vannak akik inkább az erős közepes szintet ütik meg, de meg van az ő helyük is a gépezetben, így hasznosak.
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2020.02.24. 23:36:22

Brutál ahogy mennek! Pedig én egyik játékosukat se tartom világsztárnak, de Klopp nagyon összerakta ezt a CSAPATOT.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.24. 22:56:37

Liverpool... nem játszottak jól, rezgett nekik a léc, de megint behúzták. Amikor hátrányba voltak, mentek, mint mérgezett egér, és begyötörték a gólokat. A BL-ben még egy Atleticonak is nehéz lesz tartani őket, szerintem brutális nyomás fognak helyezni a matracra.

A bajnokságban pedig a veretlenség a kérdés, meg a pontrekord, bár az utóbbi már elég valószínűnek tűnik. 33-ból 21-et elég hozzá behúzniuk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.14. 20:01:07

NovaProspekt írta:igaz, h Pepéket kitiltották 2 szezonra a BL-ből?

kitilthatnának minket is, legalább nem égetnénk magunkat egy darabig :mrgreen:
Igaz, de csak a 2020-21-es szezontól, az ideit még végig nyomhatják.
De még szerintem nem végleges a döntés, biztosan ebből is lesz végül egy 20ezer eurós bünti és szóban-írásban beszámoltatás oszt' csókolom, elintézik okosban hogy az UEFA-nál csorogjon egy kis "szponzori pénz", és el van minden felejtve.

Pep meg valószínűleg távozik a nyáron, viszont ha ez tényleg jogerős lesz, akkor eléggé érdekes játékoskeringőt indíthatna be.
Egy De Bruyne, Agüero, Mahrez és társai lehet hogy nem fogják díjazni, ha az utolsó szezonjukból 2-t nem tölthetnek Bl-ben.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.02.14. 19:58:45

NovaProspekt írta:igaz, h Pepéket kitiltották 2 szezonra a BL-ből?
majd felfuggesztik 2 evre, meg melle befizetik a 30 millat es kesz. remelem senki nem gondolja komolyan h tenyleg kitiltjak oket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.14. 19:50:38

igaz, h Pepéket kitiltották 2 szezonra a BL-ből?

kitilthatnának minket is, legalább nem égetnénk magunkat egy darabig :mrgreen:
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2020.02.14. 14:09:47

Számomra az a kérdés mi lesz az elvárás Klopp felé.. Pont a Pool az ahol a szurkolók jóban rosszban velük vannak tehát a nézők felől nem hiszem, hogy nyomás lenne. Vagy nagyobb nyomás, bár kitudja néhány sikeres év és olyan lehet mint itt, hogy elvárnak minden évben egy kupát :D De szerintem senki nem várna el tőlük triplázást, vagy BL címvédést. Meghatározóak lesznek mind a bajnokságban mind a BL-ben, de szerintem nem lesz olyan kimondva náluk mint pl egy Bayernél, hogy kb kötelező a bajnoki cím. Tavaly benne volt nagyon a levegőben nekik a duplázás még is leolvadt az előnyük és "csak" BL-t nyertek idén benne van, hogy lehet csak bajnokságot nyerik de szerintem toronymagasan a legstabilabb csapat a Pool jelenleg.. Simán eltudom képzelni a címvédést is tőlük.

Talán Kloppnak annyival lehetett jobb, hogy őt hagyták csapatot építeni. Ezt csinálta a Dortmundban is és pont emiatt simán kinézem, hogy nem úgy fog fiatalítani, ahogy mi vagy a Madrid próbálta :D

Ui.: Bár ez egy elég fiatal csapat.. A legidősebb védőjük a 30 éves Lovren, a középpályán a 34 éves Milner en kívűl egy 30+ os játékosuk van, a csatársorban meg a 28 éves Shaqiri a legidősebb.. :D :D Tehát van ideje még keresgélni is :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.14. 13:23:15

Pedig például Klopp 2015 óta a Liverpool menedszere és nem lehet azt mondani, hogy úgy tűnik mint aki a kiégés közelében lenne.. Olyan csapatot rakott össze, hogy erre csak tényleg elismerően lehet bólogatni és jelenleg nem is tudnám elképzelni, hogy pl Klopp innen nagyon máshova elvágyódna.. Itt kb isten lehet/lesz ha a szezont befejezik bajnokként..
Azért, mert a középmezőnyből hozta föl a csapatot, de most, hogy a csapat megerősödött, jönnek a sikerek, megnőnek az elvárások is, és ezzel együtt a edzőre nehezedő nyomás is.

Példának felhoznám Rijkaardot. 2004-ben örültünk a 2. helynek a sok ínséges év után. Aztán jött két szép, sikeres szezon, és a 2007-es 2. helyet már hatalmas csalódásnak éltük meg. Így lesz ez Kloppal és a Liverpoollal is, mert a csúcsról már csak lefelé vezet út. Ettől függetlenül legenda marad a klubnál, ahogy pl. nálunk is mindig az marad Pep vagy Cruyff, annak ellenére, hogy a vége felé már kevésbé voltak sikeresek. Szerintem jelenleg top szinten max. 2-3 évig lehet sikeresnek lenni egyhuzamban, aztán kell a váltás. A Liverpool kicsit mást tészta, mert ők most tértek vissza az elitbe, de meglepődnék, ha mostani szezonon túl még két teljes szezonnál többet maradna ott Klopp. Addigra ő is megfárad, és valószínűleg a csapat teljesítményébe is jönni fog az ilyenkor törvényszerű visszaesés.
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2020.02.14. 12:57:53

Volt egy cikk az NSO-n http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... le-2747463

Guardiola nyilatkozata teljesen korrekt és számomra ezért is annyival különb Muorinho nál hiszen elmondja, hogy nem tartja magát a legjobbnak hiszen mindig kivételes játékosok vették körül.. És akkor tudjuk Mourinho meg, hogy szeret magára gondolni :D
De belegondolok sokan mondták, hogy a Citynél is kész csapatot kapott, de azért mostanra eléggé összerakott egy szép focit játszó City-t kíváncsi leszek mit tolnak majd a Madrid ellen.

Illetve elgondolkoztam, hogy azért nálunk ugye Guardiola úgymond kiégett állítása szerint, azt mondta kell neki a pihenő, mi egyéb.. De valahogy más klubboknál én ilyen indokkal nem gyakran találkoztam, talán még Madridban Zizu esetében.. Ennyire erős lenne az eredmény kényszer és ezért nem tud egyik csapat sem csapatot felépíteni mert azonnal kellenek az eredmények? Pedig például Klopp 2015 óta a Liverpool menedszere és nem lehet azt mondani, hogy úgy tűnik mint aki a kiégés közelében lenne.. Olyan csapatot rakott össze, hogy erre csak tényleg elismerően lehet bólogatni és jelenleg nem is tudnám elképzelni, hogy pl Klopp innen nagyon máshova elvágyódna.. Itt kb isten lehet/lesz ha a szezont befejezik bajnokként..

Remélem ez így összeségében nem volt OFF nem tudtam hova kellene ezt megírnom :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.02. 19:52:46

Amilyen szervezett a Real az utóbbi meccseken, szerintem túl sok helyzetben sem reménykedhetnek. Rendkívül hatékonyság kellene tőlük, de attól évek óta messze van a City, idén meg pláne, mentálisan is sokkal erősebbnek tűnik a Zidane-csapat.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.02. 19:37:19

Ezen a Cityn már csak röhögni tudok. Most írták twitteren, 2 meccs idén a Tottenham ellen. Citynek 44 lövése volt, Tottenhamnek 5, City 2 gólt lőtt, Tottenham 4-et. :lol: Madrid ellen is ez lesz gondolom, csatárok kihagynak mindent, aztán RM meg pár helyzetből továbbmegy.

Maga a játék összképe is rosszabb idén a Citynél, de valami bődület, hogy mennyire nincs szerencséjük idén. Most is kihagytak mindent a Tottenham gól előtt, ziccer rontás, kapufa, kihagyott tizi, ami kell. Szerencse nélkül meg nem fognak BL-t nyerni. City még akkor se nagyon nyerne ha minden helyzetben szerencsések lennének, mert BL-hez úgy tűnik fejben kevesek, de így meg aztán.. :D Előre félek mennyi lesz a különbség.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.02. 19:10:18

Nagyon úgy tűnik, hogy a Pool előnye 20 fölé megy, most éppen Mourinhoék verik Pepet.
Sajnos egyre reálisabb, hogy a Real fogja az utolsó csapást mérni Pep City-s karrierjére. :?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.19. 20:31:22

Közben egy újabb Liverpool erődemonstráció. Most már nagyon úgy tűnik, hogy nem az a kérdés, hogy 30 év után újra bajnoki címet ünnepelhetnek, hanem az, hogy még milyen rekordokat döntenek meg ezzel együtt. Na meg, hogy lesz-e BL-cím védés, ott mondjuk az utóbbi évek tapasztalatai alapján rossz ómen, ha valaki korán lesz kvázi bajnok.

A Cityre visszatérve, a BL-ben eddig tényleg nem sikerült semmi komolyabbat alkotniuk, általában az első igazi komoly ellenfél kicsapja őket, olykor még igazán nagy csapat sem kell hozzá. Pep miatt szurkolok, hogy ez idén ne így legyen, és legalább a Realon menjenek túl, amúgy is kb. 50 százalékot adnék nekik a továbbjutásra. Ellenük szólnak az előző évek és jelenlegi forma (bár ez utóbbi még változhat addig), mellettük az erősebb keret. Azért a korábbi Realnak a méregfoga CR volt, ezt ne feledjük, az ő góljai nagy részét még mindig nem tudják pótolni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.01.19. 15:58:21

City a legesélyesebb? Miért? Hogyhogy nem a Pool? Én az eddigiek alapján inkább őket várom befutónak, ők vannak leginkább összerakva idén.

Citytől semmit nem várok megmondom őszintén, a BL-ben eddig mindig gyengébbek voltak mint a Bajnokságban Pep alatt, most meg még ott se tudták összerakni magukat. Meglepne, ha már a Realon is továbbmennének, de a BL győzelmük meg aztán főleg. Idén valami hiányzik náluk, néha nagyon jók, de a tegnapi meccsüket konkrétan rossz volt nézni, semmi mást nem csináltak mint ki a szélre, aztán jöhet a beadás. Nyilván ezzel is lehet BL-t nyerni, csak ahhoz a győztes mentalitás meg nincs meg bennük szerintem. Ehhez a szinthez legalábbis nem.

Csabával értek egyet, azért nem mondom csak tutira a Real továbbjutást, mert a BL-ben mindig vannak meglepetések.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.19. 15:56:32

Cseri írta:Komolyan? A Real?, ok, gyűjtőgetik a pontokat, de gólt nem sokkal kapnak kevesebbet, mint mi, csatár hetek óta nem szerzett gólt náluk...Értem,hogy a szomszéd kertje, mindig zöldebb, de azért én messze nem f. som le a bokám tőlük. Pep sok égés után összerántja a city-t a bl-be és kicsapja őket :)
23 gólt kaptunk, ők 13at, azért az nem elenyésző különbség, mióta veretlenek okt vége óta, azóta 4 gólt.
A bajnokságról beszélek.

de legyen úgy ahogy mondod, és csapja ki őket a city.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.19. 15:50:04

Komolyan? A Real?, ok, gyűjtőgetik a pontokat, de gólt nem sokkal kapnak kevesebbet, mint mi, csatár hetek óta nem szerzett gólt náluk...Értem,hogy a szomszéd kertje, mindig zöldebb, de azért én messze nem f. som le a bokám tőlük. Pep sok égés után összerántja a city-t a bl-be és kicsapja őket :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.19. 15:20:06

Továbbra sem értem hogy fogadóirodák manipulációit miért kell belekeverni.

Most nyertek szuperkupát is, persze mivel mi kiestünk szégyenszemre, az mikiegérkupának minősül.
Bárcsak mi lennénk veretlenek október óta.

De ez már off.

Nálam a real az esélyes, ez a city egy széthullott csapat, akik angol kiscsapatoktól szívnak hétről hétre. Semmi nem mondatja, hogy ők az esélyesebbek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.19. 15:07:35

csababarca írta:
MatyiG írta:City továbbjutás meglepetés és kisebb csoda? A fogadóirodáknál a City a legesélyesebb a BL-re jelenleg. Picit túlzásnak érzem, amit mondtok. Még mindig nekik van az egyik, ha nem a legerősebb keretük jelenleg.
Mikor számított hogy a fogadóirodáknál mit mondanak?
3-0as barca odavágó után a poolt mondták továbbjutásra esélyesnek?

Legerősebb keret? Szerintem nem, de ez kb sose számított a bl-ben. Amikor jó psszban voltak is kizúgtak, pl Tottenhamtől, akiknek messze nem volt olyan keretük
Ha annyira erős keretük lenne akkor nem lennének 20 pontos lemaradásban a pooltól.

Megint kiforgatod az ember szavait, és nem figyelsz arra amit írok, és amiért írom.
A csoda szó túlzó volt, de számomra meglepő lenne ha továbbmennének. Persze a kellemes meglepetésből, mert szeretem a cityt és amit játszanak.

Itt trend lenézni a realt, de október vége óta veretlenek.
Biztos véletlen.
Annyit számít, hogy belovik, nagyjából mi a realitas. Nyilván vannak szélsőséges eredmények, de nem is azt mondják meg a fogadóirodáknál, hogy mi lesz az esemény kimenetele, hanem hogy mire mennyi esély mutatkozik körülbelül.

Nem forgattam ki semmit, te írtad le, hogy csoda lenne a továbbjutásuk. Ajax ellen szintén, aztán kitomtek őket a visszavágón.

Oké, hogy veretlenek, de ha megnézed, hogy idegenben milyen nagyobb meccsük volt, ahol egy vereség nem lett volna nagy meglepetés, az a Clasico és a Valencia elleni meccs. Mindkettő döntetlen lett.

CR nélkül már nem fogják úgy hozni sorra a párharcokat, hogy nem jobbak az ellenfelnel.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.01.19. 14:54:58

MatyiG írta:City továbbjutás meglepetés és kisebb csoda? A fogadóirodáknál a City a legesélyesebb a BL-re jelenleg. Picit túlzásnak érzem, amit mondtok. Még mindig nekik van az egyik, ha nem a legerősebb keretük jelenleg.
-20 pont. Januar kozepen.
Az hogy papiron a legerosebb keret,max a fifaba szamit.
Van de bruyne,sterling,aguero akiknek ha kijon hozzak a meccseket.
Nem mondom a Realt vegso gyoztesnek,de nalam ndm is elvaras,akkor inkabb a bajnoksagot nyerjek meg.
Ez a City tudja a szep,passzolgatos,attraktic focit,amibe ha porszem kerul oriasi bajba kerulnek.
Szerintem a Real ellen egy olyan csapattal talalkoznak akiknel keves lesz ez az ugyeskedes.
Nem erzem eros csapatnak,ellenben a poolt igen.
En azt josolom hogy a Real ket meccsen szepen leorli oket.
Madridban szebb jatekkal,nagy folennyel.
Angliaban okosan,csapatkent futballozva,vedekezve,esetleg egy golt talalva,amolyan realosan.
Az sem elhanyagolhato hogy amig a real ezekre a meccsekre osszerakja magat,addig a city nem igazan.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.01.19. 14:49:08

Nálam is a real a legnagyobb favorit jelenleg a BL-ben. Nem azért, mert olyan hű de királyok (bár megint az a tendencia látszik, hogy tavaszra összeállnak rendesen), de egyszerűen mióta a kopasz ott van, olyan győztes mentalitás van bennük, hogy hihetetlen. Pep-en különösebb erőlködés nélkül fognak átmenni, sajnos. Ne legyen igazam.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.19. 14:38:34

MatyiG írta:City továbbjutás meglepetés és kisebb csoda? A fogadóirodáknál a City a legesélyesebb a BL-re jelenleg. Picit túlzásnak érzem, amit mondtok. Még mindig nekik van az egyik, ha nem a legerősebb keretük jelenleg.
Mikor számított hogy a fogadóirodáknál mit mondanak?
3-0as barca odavágó után a poolt mondták továbbjutásra esélyesnek?

Legerősebb keret? Szerintem nem, de ez kb sose számított a bl-ben. Amikor jó psszban voltak is kizúgtak, pl Tottenhamtől, akiknek messze nem volt olyan keretük
Ha annyira erős keretük lenne akkor nem lennének 20 pontos lemaradásban a pooltól.

Megint kiforgatod az ember szavait, és nem figyelsz arra amit írok, és amiért írom.
A csoda szó túlzó volt, de számomra meglepő lenne ha továbbmennének. Persze a kellemes meglepetésből, mert szeretem a cityt és amit játszanak.

Itt trend lenézni a realt, de október vége óta veretlenek.
Biztos véletlen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.19. 14:35:31

MatyiG írta:City továbbjutás meglepetés és kisebb csoda? A fogadóirodáknál a City a legesélyesebb a BL-re jelenleg. Picit túlzásnak érzem, amit mondtok. Még mindig nekik van az egyik, ha nem a legerősebb keretük jelenleg.
+ a Real sem egy világverő csapat. A tavalyihoz képest Zidene tényleg összekapta őket, de nincsenek azon a szinten, mint két éve, mikor utoljára BL-t nyertek. Nincs már CR, de Bale, Modric, Ramos vagy Marcelo sincsenek már olyan formában.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.19. 13:54:14

City továbbjutás meglepetés és kisebb csoda? A fogadóirodáknál a City a legesélyesebb a BL-re jelenleg. Picit túlzásnak érzem, amit mondtok. Még mindig nekik van az egyik, ha nem a legerősebb keretük jelenleg.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.01.19. 13:26:27

Szerintem a City annyira leepiti magat a bajnoksagban,hogy nem fognak tudni elesek maradni a Real ellen.
Nekem meglepetes lenne egy City tovabbjutas.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Válasz küldése