Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.24. 11:08:22

Egyre több helyen olvasni(Guardian,lequipe),hogy a MU listáján szerepel Valverde is,állítólag már tárgyalnak.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.11.02. 17:36:28

Az Arsenal szárnyalásáról senki nem ír? :( :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.11.02. 14:53:20

Conte -> Spurs
kíváncsi leszek mit alkot majd.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.11.01. 16:11:20

LG írta:
2021.10.24. 19:58:57
CR-ról is ugye vitatkoztunk szezon előtt. Eddig ugyanaz, mint a Juventusban. Ő lövi a gólokat, de csapat nemhogy előre lépett volna vele, hanem gyengült.
A juveba is latszik hogy elment es felszabadultak a jatekosok.
Mindenkibol kijon a valos,igazi teljesitmenyuk.
Elnyomta oket Cr,most tudnak igazan bizonyitani,mindegyik megtaltosodott.
:lol:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.10.25. 11:00:59

Jack Napier írta:
2021.10.25. 09:39:32
Mondjuk azt hozzátenném, hogy mindkét csapatnál inkább az edzők miatt teljesítenek alul. Pirlot legalàbb elküldték de azt én nem tudom megérteni, hogy Ole mit keres még a Unitedben.
o IS klublegenda
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2021.10.25. 09:39:32

LG írta:
2021.10.24. 19:58:57
CR-ról is ugye vitatkoztunk szezon előtt. Eddig ugyanaz, mint a Juventusban. Ő lövi a gólokat, de csapat nemhogy előre lépett volna vele, hanem gyengült.
Mondjuk azt hozzátenném, hogy mindkét csapatnál inkább az edzők miatt teljesítenek alul. Pirlot legalàbb elküldték de azt én nem tudom megérteni, hogy Ole mit keres még a Unitedben.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.10.24. 19:58:57

CR-ról is ugye vitatkoztunk szezon előtt. Eddig ugyanaz, mint a Juventusban. Ő lövi a gólokat, de csapat nemhogy előre lépett volna vele, hanem gyengült.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.24. 18:51:51

visca el barca írta:
2021.10.24. 18:24:28
junájtid is jol nyomja. ole az uj koeman...
Örüljünk, h mi nem égtünk le ennyire ma. 0-5 és Pogba piros a 60. percben.
Kép
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2021.10.24. 18:25:02

Közben a Liverpool rendesen árazza Ole-t, 4-0-ra mennek a félidőben. :shock: Ott legalább lehet egy kis focit látni ha már a Classicon nem volt.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.10.24. 18:24:28

junájtid is jol nyomja. ole az uj koeman...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.10.24. 15:29:00

Alcantara írta:
2021.10.23. 19:25:27
„Könnyebb Lukakut irányítani, mint Neymart vagy Mbappét” – mondta Thomas Tuchel.

„A PSG-nél úgy éreztem, hogy én vagyok a sportminiszter. A sztárok családtagjait és barátait is menedzselnem kellett. A Chelsea-nél sokkal nyugodtabban dolgozok” – tette hozzá. (La Gazzetta dello Sport)

Talán ezért is ott nyert BL-t.
Meg ha megnézzük a legutóbbi 3 BL-győztest és az idei EB-győztest, világosan megmutatták, hogy ez egy csapatsport, és a jó csapatjátékosok többet érnek, mint a legnagyobb sztárok.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.10.23. 19:25:27

„Könnyebb Lukakut irányítani, mint Neymart vagy Mbappét” – mondta Thomas Tuchel.

„A PSG-nél úgy éreztem, hogy én vagyok a sportminiszter. A sztárok családtagjait és barátait is menedzselnem kellett. A Chelsea-nél sokkal nyugodtabban dolgozok” – tette hozzá. (La Gazzetta dello Sport)

Talán ezért is ott nyert BL-t.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.08. 08:08:23

Barcaforever írta:
2021.10.07. 21:57:44
Szia Szarka uram! Csapatépítéshez, Barcelonaban megbukott sztárok nem érdekelnek véletlenül? =D> :roll: Istenem de jó lenne ha Coutinhotól legalább megszabadítanának minket. [-o< Goatwait meg lehetne az új csk-juk.
Türelmetlen vagy! Cou megérdemel még egy esélyt,láttuk 5 éve mekkora spíler volt,ha jól használják! 45 éves korára nálunk is meglesz a helye,szerepe a csapatban. A dán meg az egyik leggazdagabb focista,szerintem szponzori szerződést kellene vele kötni,mint a forma 1-ben, megvásárolhatja a helyét a csapatban:) Sokkal rosszabbak nem leszünk vele sem:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.10.08. 05:43:36

Van az a pénz úgy látszik. Az új tulajdonos 80 százalékban nem más, mint Mohammed Bin-Szalman szaudi herceg, aki elraboltatta és feldaraboltatta Dzsamál Hasogdzsi újságírót 2018-ban.
Megszületett a legundorítóbb csapat.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.10.07. 22:46:47

https://index.hu/sport/futball/2021/10/ ... di-herceg/

hoppa, uj PSG szuletett...

"A tulajdonosváltás után vélhetően egymást érik a pletykák, hogy a Newcastle United melyik futballistára veti ki a hálóját, és ilyen anyagi háttér mellett aligha aprózza el a klubvezetés a világsztárok elcsábítását. Erre alighanem szükség is lesz, a csapat ugyanis hét forduló után mindössze három ponttal a Premier League utolsó előtti, 19. helyén áll."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.07. 21:57:44

Szia Szarka uram! Csapatépítéshez, Barcelonaban megbukott sztárok nem érdekelnek véletlenül? =D> :roll: Istenem de jó lenne ha Coutinhotól legalább megszabadítanának minket. [-o< Goatwait meg lehetne az új csk-juk.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.09.16. 17:20:05

miro. írta:
2021.09.11. 21:54:38

Miert hova kene nekik feljebb lepni Ronaldo miatt?
Bl-t nyerni? Bajnoksagot,egy 1milliardos csapat ellen?
Sok golt fog loni,miben masban kene egy csatarnak elorelepest jelentenie?

A juve nagyon visszalepett miatta. Azert allnak 3 meccs utan nelkule meg nyeretlenul. :lol:
Micsoda érvek :lol:
Most úgy beszélsz, mintha a United csóró lenne. :D

Egyébként meg igen, mondjuk egy bajnokságot nyerhetnének lassan, ment azért többeknek is az elmúlt években, az 1 milliárdos csapat ellen. BL-ben is mondjuk lehetne épp feljebb lépni, mondjuk többször bejutni a kieséses szakaszba, nem az EL-ben vitezkedni.


A modern fociban azért egy csatár szerepe némileg túlmutat azon, hogy hány gólt lő. Egyébként is, ott volt már a keretben egy Cavani, aki szintén klasszis befejező, de emellett a mezőny munkája sokkal jobb, mint CR-é. Amire igazán szüksége lett volna a MU-nak, az egy klasszis vkp, aki mellett Pogba szervezhet. Jelenleg van oda nekik egy idős Matic meg egy szinten aluli Fred. Csapstjatekot tekintve így léphetnének a következő szintre, ehelyett hoztak kb 30 millaert egy 36 éves Ronaldot a nosztalgia miatt, aki védekezésben nulla, cserébe teljesen felborítja a hierarchiát. A lőtt gólok számával meg eddig sem volt nagy gond ott

A juve pedig rohoghetsz, de semmit sem lépett előre az ő leigazolásával, Ronaldo lodozte a gólokat, a csapat meg összességében kevesebbet lőtt évről évre mint Ronaldo előtt. A mostani szereplésük és CR eligazolasa között még nyilván egyenes arányosság van, ez bizonyítható... Ja nem.

És akkor most meghallgatom az erveidet, ha vannak, és két rohogos szmajli közé elférnek. :)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.14. 20:19:27

Barcaforever írta:
2021.09.14. 20:11:49

Pedig hatalmas playernek indult az Ajaxban. Nem lenne benne potenciál itt, a jövőben?
Én csodálkoztam is, hogy idén nem mentünk rá.
Holland srác, gondolom Koeman is ismeri, és nem hiszem, hogy az MU nagyon legombolt volna minket, nem tolongtak érte. Ráadásul lyukas a kp-nk, mint a rettenet.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.14. 20:11:49

Van de Beek úgy látom nem lesz már meghatározó a MU-ban, ma pont kezdő volt, erre a piros lap miatt, le is cserélték szerencsétlent…

Pedig hatalmas playernek indult az Ajaxban. Nem lenne benne potenciál itt, a jövőben?
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.09.12. 12:34:23

LG írta:
2021.09.12. 11:36:58


Szerintem újabb BL-t nem nyertek már, a 18/19-es szezonban nem csak az ő távozása miatt volt akkora a visszaesés, a sikercsapat magja már egyértelműen kiöregedőben volt akkor is.

Bajnokság: a feljebb említett szezonban nagyon messze voltatok, oda még egy CR is kevés lett volna a sikerhez. 19/20-ban nélküle is sikerült behúzni. A a legutóbbi volt az, amire azt mondom, hogy annyira szoros volt, hogy a portugál felétek billenti a mérleg nyelvét.

Szóval tételezzük fel, hogy ha marad, behúztok még egy bajnokságot, esetleg még 1-2 kisebb trófeát is. Viszont könnyen meglehet, hogy akkor nem tudtok annyi pénzt megspórolni, hogy jövő nyáron reális esélyetek lehessen a Mbappé, Haaland, Pogba pakk behúzására. (legutábbi ingyen jönne, de fizetést neki is adni kell, nem keveset) Szerintem, ha a háromból kettőt be tudtok húzni, hosszútávon jobban jöttök ki, mintha maradt volna.
Nézd meg mi történ nálunk: az utolsó pillanatokig próbáltuk kisajtolni Messiből, ami még benne van. Az utolsó években mégis elmaradtak a sikerek, most pedig se Messi, se pénz. :roll:

A MU-nál más a helyzet, feltörekvő, erős anyagi háttérrel rendelkező csapat, az ő szintjükön aprópénz volt nekik a portugál.
Ha Ronaldo marad nyerünk szerintem egy bajnokságot még,esetleg egy kis szuperkupa,vagy spanyol kupa stb.
Nem jön talán az a bánat Hazard+Jovic. Csak ezzel a kettővel ott vagyunk hogy +160.

Nálatok sem Messivel volt a legnagyobb gond,hanem aki még anno letett neki minden második évben új szerződést,illetve még így is elbírtátok volna,ha nem megy el irgalmatlan lóvé egy Griezmann-Dembelé-Coutinho pakkra.
Ez a három helyett csak ha kettő mást igazoltok,akik beválnak,illetve mondjuk Lajos nálatok marad,akkor most nincs -1 milliárd euro,meg 110%-os fizetés stb. Viszont tuti van pár új trófea. Vagy legalább olyan jelen,amiből lehet bőven építkezni,és nem kell szakadékokat egy kettes létrával áthidalni.

Amúgy ez a Juve BL-t akart,de nem jött össze ezért bukás CR,olyan,mintha most valaki kiállna tőletek és azt mondaná,hogy Depaytól Bl-t akarunk. Aztán ha nem jön be,majd bukásnak kell elkönyvelni. Cr jobb játékos nyilván,viszont mindkettőnek kb ugyanolyan lehetetlen feladat ezekben a csapatokban.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.12. 11:36:58

Pont,hogy ha itt lett volna akár eddig a szezonig,biztos vagyok benne hogy több bajnokságot,kupát stb nyerünk.
Szerintem újabb BL-t nem nyertek már, a 18/19-es szezonban nem csak az ő távozása miatt volt akkora a visszaesés, a sikercsapat magja már egyértelműen kiöregedőben volt akkor is.

Bajnokság: a feljebb említett szezonban nagyon messze voltatok, oda még egy CR is kevés lett volna a sikerhez. 19/20-ban nélküle is sikerült behúzni. A a legutóbbi volt az, amire azt mondom, hogy annyira szoros volt, hogy a portugál felétek billenti a mérleg nyelvét.

Szóval tételezzük fel, hogy ha marad, behúztok még egy bajnokságot, esetleg még 1-2 kisebb trófeát is. Viszont könnyen meglehet, hogy akkor nem tudtok annyi pénzt megspórolni, hogy jövő nyáron reális esélyetek lehessen a Mbappé, Haaland, Pogba pakk behúzására. (legutábbi ingyen jönne, de fizetést neki is adni kell, nem keveset) Szerintem, ha a háromból kettőt be tudtok húzni, hosszútávon jobban jöttök ki, mintha maradt volna.
Nézd meg mi történ nálunk: az utolsó pillanatokig próbáltuk kisajtolni Messiből, ami még benne van. Az utolsó években mégis elmaradtak a sikerek, most pedig se Messi, se pénz. :roll:

A MU-nál más a helyzet, feltörekvő, erős anyagi háttérrel rendelkező csapat, az ő szintjükön aprópénz volt nekik a portugál.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.09.12. 10:21:07

LG írta:
2021.09.12. 09:47:45


Ezt pont rossz embernek írod, ha rajtam múlna, nem lenne Messi idén Aranylabda közelébe, erről írtam is már néhány hsz-t. Ahogy arról is, hogy szerintem Messi a sok gólja és asszisztja ellenére már nem adott az utóbbi időben annyit a csapatnak, ahogy ezek alapján sokan gondolják. Szóval hasonlóan látom, mint CR juvés teljesítményét. Nem bűnbaknak akarom megtenni egyiket sem. Mindkettő adott is a csapatának, vett is ell. És ez összességében nem volt elég, hogy igazán jelentőst pluszt adjanak. Értem ezt úgy, hogy mellette nem kevés pénzbe kerültek a kluboknak, szóval így már nem igazán érte meg megtartani őket.
Én ezt a végén nem neked szántam,nem is gondoltam hogy magadra veszed.

A Realt hozod fel példának. Az a csapat CR-vel együtt is láthatónak gyengült már 18-ban. A BL-t sokszor egészen abszurd potyagólokat és bírói tévedeseket is felvonultatva sikerült még behúzni, de a bajnoksághoz közötötök nem volt. Szerintem tökéletes időzítés volt az eladására. Az első évben volt látványos visszaesés, a második szezonban viszont már bajnoki címet ünneleplhettetek, amit CR-vel is csak összesen 2x jött össze. A Klasszikusokon is ti örülhettek mostanában, pedig előtte kevés olyan szezon volt, mikor összességében ti jötettek ki jobban belőle.
Várj,ez az érem egyik oldala,a másik az,hogy milyen Barcelona volt akkor az ellenfél?
Milyen most a spanyol bajnokság és milyen volt akkor? ( Atleticora gondolok)
Szóval leírtad amit messziről lát az ember,de ha meg megnézed,két éve mikor a Real nyerte a bajnokságot,az utóbbi 15-17(?) év legkevesebb lőtt góljával sikerült.( ti bsztátok el.)
Pont,hogy ha itt lett volna akár eddig a szezonig,biztos vagyok benne hogy több bajnokságot,kupát stb nyerünk.
Juvéba megcsinálta amit lehetett sőt,szvsz ugyanez lesz MU-ban is.
Valami Fa kupa stb,esetleg Bl-ben ilyen kellemetlen negyeddöntőig jutó csapat.


Kalapos írta:
2021.09.12. 09:20:48



Nyugtasson meg hogy én egyszer csak marketing szempontjából összehasonlítottam őket , sportszakmai dolgokat teljesen elhanyagolva, és ki lettem oktatva, röhögve hogy egy lapon említem őket :D
Amiért ez most vicces, az az hogy CR elvileg megdöntötte a mezeladási rekordokat :D

Nem gáz amúgy hogy elfogult sok ember,ez egy Barca fórum,csak hülyének nem kell attól még lenni.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.12. 09:47:45

miro. írta:
2021.09.11. 23:12:47

Messinek ugyanerre a teljesitmenyere aranylabdat akartok. :lol:
Micsoda szelsosegek mennek itt.
Ezt pont rossz embernek írod, ha rajtam múlna, nem lenne Messi idén Aranylabda közelébe, erről írtam is már néhány hsz-t. Ahogy arról is, hogy szerintem Messi a sok gólja és asszisztja ellenére már nem adott az utóbbi időben annyit a csapatnak, ahogy ezek alapján sokan gondolják. Szóval hasonlóan látom, mint CR juvés teljesítményét. Nem bűnbaknak akarom megtenni egyiket sem. Mindkettő adott is a csapatának, vett is ell. És ez összességében nem volt elég, hogy igazán jelentőst pluszt adjanak. Értem ezt úgy, hogy mellette nem kevés pénzbe kerültek a kluboknak, szóval így már nem igazán érte meg megtartani őket.

A Realt hozod fel példának. Az a csapat CR-vel együtt is láthatónak gyengült már 18-ban. A BL-t sokszor egészen abszurd potyagólokat és bírói tévedeseket is felvonultatva sikerült még behúzni, de a bajnoksághoz közötötök nem volt. Szerintem tökéletes időzítés volt az eladására. Az első évben volt látványos visszaesés, a második szezonban viszont már bajnoki címet ünneleplhettetek, amit CR-vel is csak összesen 2x jött össze. A Klasszikusokon is ti örülhettek mostanában, pedig előtte kevés olyan szezon volt, mikor összességében ti jötettek ki jobban belőle.

Aztán, hogy mi lesz a Juventus-szal, MU-val, PSG-vel, Barca-val, az sok mindenen múlik. Én a Barcára látok rá leginkább, azt mondom, összességében előreléphetünk, ha Koeman nem cseszi el nagyon. CR és Messi pedig akkor lehet erősítés, ha nem akarnak mindent alájuk rendelni, ha okosan használják őket. Ezt mi nem tuduk megtenni, ahogy a Juventus sem, de az új csapataiknak akár össze is jöhet. Hiszen erős közöttük a keret, nincsenek rászorulva, hogy egy emberre húzzák fel a statégiájukat.
Arthur8 írta:
2021.09.12. 03:13:50
Én Barcás vagyok, de sokszor úgy érzem savanyú a szőlő itt, ha CR-ről van szó. Én sem vagyok oda a személyiségéért (bár régebben ellenszenvesebb volt), de el kell ismerni , hogy elképesztő jó játékos. Az egyik legjobb valaha.
Én ezt nem vitatottam egy szóval sem. De azért egy kicsit nála és Messinél is a számok mögé is kellene nézni, hogy milyen áron hozták ezeket a statisztikákat. És feltenni a kérdést, hogy ez az ár érte meg a csapatuknak.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.12. 09:20:48

miro. írta:
2021.09.11. 23:12:47
Micsoda szelsosegek mennek itt.
Nyugtasson meg hogy én egyszer csak marketing szempontjából összehasonlítottam őket , sportszakmai dolgokat teljesen elhanyagolva, és ki lettem oktatva, röhögve hogy egy lapon említem őket :D
Amiért ez most vicces, az az hogy CR elvileg megdöntötte a mezeladási rekordokat :D

Nyílván a MU az egyik legnagyobb, ha nem a legnagyobb brand még ma is, és CR visszatérése óriási szenzáció, szóval érthető a dolog de ez is bizonyítja hogy mekkora játékos ő is, de mindig lesznek olyanok akik teljesen elvakultak és nem látnak tovább az érzelmeiknél.

Részemről, amennyire utáltam amikor közvetlen rivális volt és jól ment neki, és ráadásul rendkívül ellenszenves, gyerekes és nagyképű volt a magatartása..
annyira tisztelem most, nagyon komoly sportteljesítményt tett le, jótékonykodik is, komoly életműve van, és még ma is jól megy neki bárki bármit mond.
A Juve hogy nem nyert BL-t vele pedig azért hozták? Ez igaz, bukott a projekt, de nem rajta múlt. Mi se nyertünk BL-t de még bajnokságot se, ki is elemeztük már párszor hogy min múlt és min nem. Nem lehet azt se csak CR nyakába varni.

PL: nagyon jó szezon lesz, CR-rel szerintem a MU is felnő végre a feladatra és számolni kell velük, ha a Poolban nem lesz sok a sérült ők is jók lehetnek, a Chelsea ott van, City címvédő, Tothenham elég gyengusz de ott van Kane aki epic, Arsenal extrém gyenge de nagy név.. újra mint a 2000-es években a PL óriási szenzáció lesz hétről hétre, érdemes figyelni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.12. 08:41:42

LG írta:
2021.09.11. 22:36:02
Szerintem Csaba a MU-ról beszélt.
Persze, hogy róluk beszéltem, nem is értem a félreértést.
Szerintem Ronaldo megtette a magáét a Juvéban is, a társak meg nem nőttek fel hozzá, se az edző, nézhetetlen focit produkáltak. (juve hagyomány valahol:D)

MU erősödött vele, de a végeredményt majd szezon végén láthatjuk, értékelhetjük.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése