Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.02.03. 14:50:40

Barcaforever írta:
2022.02.03. 12:12:37
Ez a Greenwood gyerek, rendesen elintézte magát. A szurkolóknak ingyen kicserélik a Greenwood mezeket, plusz a Fifa 22-ből is törölték.
Kiderült már valami tényleges infó is róla vagy eddig csak a szokásos cancel culture megy?
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.02.03. 12:12:37

Ez a Greenwood gyerek, rendesen elintézte magát. A szurkolóknak ingyen kicserélik a Greenwood mezeket, plusz a Fifa 22-ből is törölték.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.01. 19:11:38

Sinya22 írta:
2022.02.01. 16:10:06
Én inkább a jövőre utaltam, de amit írsz az is igaz, nekik nagyon vért kell izzadni, hogy meglegyen a bl, szép kis tavasz lesz ebből a szempontból a Pl-ben. És nagyon csalóka a tabella, mert a 10. Leicester hátránya már 19 pont a Chelsea-vel szemben, csak hát -4 meccs, szóval még az is lőtávol. A Spurs meg pl előzheti az MU-Chelsea kettőst is ha bepótol majd mindent.

De arra akartam elsősorban utalni, hogy nem is csak a támadóhiány a gond az MU-nál most ( megvannak minden posztra, de most ha onnan is bármikor kiesik 1-2 ember akkor gáz van nagyon), hanem sok sok poszton lehetne cserélni, és szerintem fognak is. Nagy klub, nagy szurkoló bázissal, az se normális hogy ők egy negyedik helyért gürcöljenek. És valós esélyük egy bajnoki címre meg pl nem is tudom mikor volt utoljára. 3 csapat előttük van keret minőségben, és van még legalább 3-4 akik velük egy szinten kb. Arról nincs infóm, hogy ők hogy állnak pénzügyileg, tudnak-e jelentős változtatásokat csinálni, vagy majd ők is megpróbálnak esetleg kisebb angol csapatokból hozni embereket, vagy akár kölcsön, mint mi.
Ja értem. Mondjuk hasonló a helyzet hosszútávon is talán, valóban. A két nagy után szakadék, aztán talán CFC, bár ők még elmozdulhatnak következő évre mindkét irányban. Aztán 4-5 csapat. A Leicester a kedvenceim közé tartozik, de szerintem ők most idén ezt a védelmük teljes kiesésével elengedték, hiába van kevesebb meccsük, alig tudnak megnyerni 1-2-t. Viszont jövőre ők is ott lesznek a kihívók közt, mint ahogy az elmúlt két évben is a legutolsó fordulóig BL-helyen voltak.
Tudtommal a Unitednek elég sok lóvéja van (mintha a Covid közben is büszkén hirdették volna, hogy kb semmi káruk nem lett belőle...), és végülis eddig sem az volt a gond, hanem az elköltése, pl. kiadtak Sanchora 85M-t simán, pedig azért nem volt akkora hiány a posztján, hogy indokolt legyen. Rashford sokkal jobb, még kicsit rosszabb formában is. Igen, mögé elfért volna valaki, de nem 85-ért, könyörgöm. Kb mint mikor leigazoltuk Griezmannt Leo posztjára. Valahogy elcsúszott az egész politikájuk az elmúlt 1-2 évben. De szerintem a keret támadóival nem lenne nagy gáz, azon a poszton még vetélkednek nagyokkal, de valahogy nehéz őket fél-1 éve összerázni. A kp vicc, a hátsó részleg meg nem erősödött annyit, mint amilyen brutál pénzeket kiadtak, pl Maguire szerződtetésével.

De az tény, amit írtál is, baromi izgalmas a PL, az összes rangadót megnézem szinte, mert nem lehet tudni, mi történik, és mindegyik meccsnek jelentősége van. A big6 is értelmét veszti lassan, WH, Leicester bármelyik évben odaérhetnek az EL-be, kis bravúrral a BL-be is, jobb szezonjukban egy Wolves is. És jön a NC. Tényleg kiváncsi leszek, nem fognak-e valamit lépni az uefánál, én 5-re bővíteném a keretet a BL-re, de minimum selejtezőre mehetne valaki. Nagyon a többi topliga felett vannak minőségben és mennyiségben is. Más volt, mikor a La Liga erősebb volt, a két nagy + ATMA, és mögötte kb Sevilla vagy néha Valencia volt, de nem lehetett ezt érezni, hogy van 7 brutál csapat, és 3 nem jut be igazságtalanul. Villarreal, Betis, Getafe, Bilbao, Granada, kb ilyenek voltak a BL-helyek mögött, nem Arsenal meg Tottenham.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.02.01. 16:10:06

bence0330 írta:
2022.02.01. 15:19:08

West Ham, Arsenal, és asszem vesztett pontokban Tottenham bőven jobb, én őket látom jelenleg a 4. helyre érkezni, jó formában vannak, Kane is alakul, Conte meg győztes edző. Ez a 4 csapat komoly harcot fog vívni, bár még a Chelsea is lecsúszhat közéjük
Még szerencséjük, hogy idénre eltűnt a Leicester a kihívók közül.

Az a baj, hogy ha igazságos elvek alapján akarjuk a csapatokat a BL-be osztani, akkor a PL-ben minimum 5 helynek kellene kiadónak lennie már, sőt. Kb 2 év múlva a Newcastle is becsatlakozik, és akkor lesz kb 7, néha 8 olyan csapat, akikre mind azt mondhatjuk, ha lecsúsznak, hogy BL-t érdemeltek volna. Spanyolban ez nincs így, Olaszban kb 2 éve 5 csapat van, akik közül egynek le kell maradnia, de az belefér.
Én inkább a jövőre utaltam, de amit írsz az is igaz, nekik nagyon vért kell izzadni, hogy meglegyen a bl, szép kis tavasz lesz ebből a szempontból a Pl-ben. És nagyon csalóka a tabella, mert a 10. Leicester hátránya már 19 pont a Chelsea-vel szemben, csak hát -4 meccs, szóval még az is lőtávol. A Spurs meg pl előzheti az MU-Chelsea kettőst is ha bepótol majd mindent.

De arra akartam elsősorban utalni, hogy nem is csak a támadóhiány a gond az MU-nál most ( megvannak minden posztra, de most ha onnan is bármikor kiesik 1-2 ember akkor gáz van nagyon), hanem sok sok poszton lehetne cserélni, és szerintem fognak is. Nagy klub, nagy szurkoló bázissal, az se normális hogy ők egy negyedik helyért gürcöljenek. És valós esélyük egy bajnoki címre meg pl nem is tudom mikor volt utoljára. 3 csapat előttük van keret minőségben, és van még legalább 3-4 akik velük egy szinten kb. Arról nincs infóm, hogy ők hogy állnak pénzügyileg, tudnak-e jelentős változtatásokat csinálni, vagy majd ők is megpróbálnak esetleg kisebb angol csapatokból hozni embereket, vagy akár kölcsön, mint mi.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.01. 15:19:08

Sinya22 írta:
2022.02.01. 14:47:38
Kitették a keretből már, szerintem ez a szezon off is neki. Martialt odaadták a Sevillának, bár ő egy ideje nem sok vizet zavar. Maradt a szélre Rashford, aki szintén évek óta megrekedt egy bizonyos szinten, belőle is több lehetett volna. És ugye Sancho, akiről fogalmam sincs milyen, akárhányszor MU meccset néztem vagy padozott vagy ott sem volt. Meg ugye középre is Cr+Cavani van. Lingard-ról meg tegnap olyanokat olvastam, hogy távozni akart, végül nem tudott de itt is felmerül a kérdés milyen hozzáállása lesz így valakinek a meccseken.

Ha valakinek esetleg jól jött volna egy szélső (Dembelé) az MU. A többi lehetőség ami a sajtóban felmerült (Chelsea pl) eleve halott ötlet volt. Azért itt is jó sok embernek kifelé áll a szénája szerintem, Van de Beek el is ment az Evertonhoz, Pogbának ha jól tudom lejár a szerződése is, meg van 1-2 ember a keretben még akivel nem a bajnoki címért fognak harcolni :D Érdekesek lesznek ők is hogy a következő nyáron mit alkotnak a piacon. Egyelőre a City Pool kettőstől messze vannak, a Chelsea-től is hiába rossz a formájuk a londoniaknak. Na meg olyanok mint a West Ham vagy az Arsenal is jön fel, szóval lassan nem árt nekik is összekapni a keretet.
Rendben is van (már ha igaz), olvastam, hogy már mindenki elzárkózott tőle. Hát így sem gyenge az a támadósor, de kezd szűkössé válni, az tény. Rashfordban szerintem az a jó, hogy fejben nagyon erős, ha kevesebb gólt lő, akkor is lehet rá számítani a 94. percben egy 1/1-es helyzetkihasználással. Sanchóból én sem emlékszem kb semmire, csak hogy kb egy hónappal ezelőtt lőtt végre egy gólt. :D
A United amúgy lassan olyan lesz, mint mi, irgalmatlan pénzeket szórnak el felesleges/be nem váló igazolásokra, és nemhogy jobbak lennének, inkább mintha egyre rosszabbak lennének megint.

Ole szerethető focit játszó United-ja egyébként érdekes, hogy pont a két sztárigazolással esett szét. Ugyanazt érzem, mint a Chelsea-nél, Lampard baromi jó csapatot tett össze a feltörekvő fiatalokból, és bravúrral BL-be vezette őket, mikor nem is lehetett ezt elvárni. Aztán jöttek a nagy nevek, és azzal nem tudott mit kezdeni. Ole is ebbe bukott bele szerintem, és nem tudom, Rangnick mennyire tudja ez majd megoldani. Tuchellel a kékeknél jó irányba váltott a dolog, de itt valahogy kétlem. Az biztos, hogy azt a rengeteg lóvét jobb helyekre kéne költeniük, a középpálya pl. vicc náluk Freddel az élen.

West Ham, Arsenal, és asszem vesztett pontokban Tottenham bőven jobb, én őket látom jelenleg a 4. helyre érkezni, jó formában vannak, Kane is alakul, Conte meg győztes edző. Ez a 4 csapat komoly harcot fog vívni, bár még a Chelsea is lecsúszhat közéjük
Még szerencséjük, hogy idénre eltűnt a Leicester a kihívók közül.

Az a baj, hogy ha igazságos elvek alapján akarjuk a csapatokat a BL-be osztani, akkor a PL-ben minimum 5 helynek kellene kiadónak lennie már, sőt. Kb 2 év múlva a Newcastle is becsatlakozik, és akkor lesz kb 7, néha 8 olyan csapat, akikre mind azt mondhatjuk, ha lecsúsznak, hogy BL-t érdemeltek volna. Spanyolban ez nincs így, Olaszban kb 2 éve 5 csapat van, akik közül egynek le kell maradnia, de az belefér.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.02.01. 14:47:38

bence0330 írta:
2022.01.31. 21:53:44
Hát, lehet, hogy a United-nek is kellett volna valamiféle támadót szerződtetni. Greenwoodot elvileg letartóztatták ma nemi erőszak vádjával. Azért az kemény. Ha igaz, akkor azért, ha nem, akkor nem hiszem, hogy nagyobb kellemetlenség érheti az embert, mint ez a vád. Mint ugye Neymarnál, az rohadt ciki volt, még egy Copát is ki kellett miatta hagynia feleslegesen...
Kitették a keretből már, szerintem ez a szezon off is neki. Martialt odaadták a Sevillának, bár ő egy ideje nem sok vizet zavar. Maradt a szélre Rashford, aki szintén évek óta megrekedt egy bizonyos szinten, belőle is több lehetett volna. És ugye Sancho, akiről fogalmam sincs milyen, akárhányszor MU meccset néztem vagy padozott vagy ott sem volt. Meg ugye középre is Cr+Cavani van. Lingard-ról meg tegnap olyanokat olvastam, hogy távozni akart, végül nem tudott de itt is felmerül a kérdés milyen hozzáállása lesz így valakinek a meccseken.

Ha valakinek esetleg jól jött volna egy szélső (Dembelé) az MU. A többi lehetőség ami a sajtóban felmerült (Chelsea pl) eleve halott ötlet volt. Azért itt is jó sok embernek kifelé áll a szénája szerintem, Van de Beek el is ment az Evertonhoz, Pogbának ha jól tudom lejár a szerződése is, meg van 1-2 ember a keretben még akivel nem a bajnoki címért fognak harcolni :D Érdekesek lesznek ők is hogy a következő nyáron mit alkotnak a piacon. Egyelőre a City Pool kettőstől messze vannak, a Chelsea-től is hiába rossz a formájuk a londoniaknak. Na meg olyanok mint a West Ham vagy az Arsenal is jön fel, szóval lassan nem árt nekik is összekapni a keretet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.31. 21:53:44

Hát, lehet, hogy a United-nek is kellett volna valamiféle támadót szerződtetni. Greenwoodot elvileg letartóztatták ma nemi erőszak vádjával. Azért az kemény. Ha igaz, akkor azért, ha nem, akkor nem hiszem, hogy nagyobb kellemetlenség érheti az embert, mint ez a vád. Mint ugye Neymarnál, az rohadt ciki volt, még egy Copát is ki kellett miatta hagynia feleslegesen...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.20. 16:21:31

bence0330 írta:
2022.01.19. 22:29:57

Aztán átváltott a kép a United meccsre, ahol épp azt mutatta a kamera, ahogy Ronaldo alig hajlandó lejönni a pályáról, és még Rangnick-kal is pöröl. Nagy ász a csávó, de azért ezt több klubban több edzőnél megcsinálni 40 felé közelítve szerintem kicsit necces... ilyenekkel vett el szerintem a Unitedtől és a Juvétól is ha nem is többet, mint amit adott, de elég sokat. Nem véletlen szerintem, hogy mindkét klub az érkezése után esett szét darabjaira, hiába termeli mellette iparilag a gólokat...

Érdekes, mert a Reálban még fordítva volt, jó csapatember is volt, vitte a hátán őket, nem csak gólokkal, szerintem ott semmi bomlasztó hatása nem volt.
Szerintem a Realban is eljött volna az az időszak nála, csak Perez időben megakadályozta, hogy a klub fejére nőjjön. Szvsz a lehető legjobbkor adták el, a legjobb éveit kimaxolták, jó pénzt is kaptak érte. 1 igazán gyenge szezonjuk volt a távozása után, de azt ő sem tudta volna megmenteni, játékban már azért az utolsó szezonjaiban ő is sokszor komoly - volt, de ezt még fontos gólokkal éppen tudta kompenzálni. Carregher-rel nagyon egyertértek abban, amit róla és Messiről mondott. Az utóbbi években az erős statisztikák ellenére nem olyan komoly tényezők már, csapatszinten egyik sem tudott dobni pl. az új csapatán, és szerintem mi is gyorsan túl fogjuk tenni magunkat az argentin távozásán. Amúgy szerintem kettejük közül Messi az, aki hamarább elfogyott. Tudom, hogy ezen a fórumon erre sokan ugranak, de akkor is ezt gondolom. Kb. mindenki a keze alá dolgozott a klubnál, de a tudomány már csak annyi volt, hogy meg tudta tömni a spanyol kiscsapatokat. Sorsdöntő rangadókon meg gyakran mintha a pályán sem lett volna.

CR ebből a szempontból jobb, ő még bevágja a gólt a fontos meccseken. De a csapata megfizeti az árát, és összességében nincsenek vele sem előrébb.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.19. 22:29:57

Aztanemjóját, most ért véget a Leicester - Tottenham meccs. Ilyet azért ritkán látni, a 95. percben még 2-1 volt, és 5 perces volt csak a hosszabbítás. Aztán a csereként beállt Bergwijn 2 perc alatt két gól...

Aztán átváltott a kép a United meccsre, ahol épp azt mutatta a kamera, ahogy Ronaldo alig hajlandó lejönni a pályáról, és még Rangnick-kal is pöröl. Nagy ász a csávó, de azért ezt több klubban több edzőnél megcsinálni 40 felé közelítve szerintem kicsit necces... ilyenekkel vett el szerintem a Unitedtől és a Juvétól is ha nem is többet, mint amit adott, de elég sokat. Nem véletlen szerintem, hogy mindkét klub az érkezése után esett szét darabjaira, hiába termeli mellette iparilag a gólokat...

Érdekes, mert a Reálban még fordítva volt, jó csapatember is volt, vitte a hátán őket, nem csak gólokkal, szerintem ott semmi bomlasztó hatása nem volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.01.15. 20:22:24

PGK írta:
2022.01.15. 20:15:17
Barcaforever írta:
2022.01.15. 19:59:57
Gyerekek én nagyítóval fogom figyelni a hamarosan beálló Coutinhot, hogy máshol tud jól játszani vagy csak Katalóniában voltak vakok hozzá…

Szerk.: na elmegy a sunyiba, alig 10 perc után nyom egy jó beindulást és gólpasszt ad… :twisted: =D> :mrgreen:
15 perc alatt gól és gólpassz ...
Na jó én ezt komolyan nem hiszem el. Örülök neki nyílván, új légkör, ambíció stb, fél szemmel figyelni fogom innentől…
Kép
PGK
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.09.20. 09:47:21

2022.01.15. 20:15:17

Barcaforever írta:
2022.01.15. 19:59:57
Gyerekek én nagyítóval fogom figyelni a hamarosan beálló Coutinhot, hogy máshol tud jól játszani vagy csak Katalóniában voltak vakok hozzá…

Szerk.: na elmegy a sunyiba, alig 10 perc után nyom egy jó beindulást és gólpasszt ad… :twisted: =D> :mrgreen:
15 perc alatt gól és gólpassz ...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.01.15. 19:59:57

Gyerekek én nagyítóval fogom figyelni a hamarosan beálló Coutinhot, hogy máshol tud jól játszani vagy csak Katalóniában voltak vakok hozzá…

Szerk.: na elmegy a sunyiba, alig 10 perc után nyom egy jó beindulást és gólpasszt ad… :twisted: =D> :mrgreen:
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.01.15. 18:25:52

grgly50 írta:
2022.01.15. 17:51:28
De elkelne nálunk egy De Bruyne tudású játékos!
Nyilván van hozzá magával hozott képessége, de edző is kell, akinek a kezei között fejlődik, alakul stb stb.
Edző tekintetében legalább ez már nálunk is adott.
FDJ még izgalmas lehetne Xavi kezei között, szerintem.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.15. 17:51:28

LG írta:
2022.01.15. 16:26:32
City behúzta a Chelsea elleni rangadót is. Az első féidőt néztem, akkor még 0-0 volt az eredmény, de játékban magasan a londoniak fölé nőttek Guardioláék.

A bajnokság innen már szinte tuti nekik, pedig a Pool és a Chelsea is elég jó. A BL lesz megint a nagy kérdés számukra. Elcsúszhatnak ismét egy banánhéjon, de azt biztos, hogy az egyik nagy favoritok.
De elkelne nálunk egy De Bruyne tudású játékos!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.15. 16:26:32

City behúzta a Chelsea elleni rangadót is. Az első féidőt néztem, akkor még 0-0 volt az eredmény, de játékban magasan a londoniak fölé nőttek Guardioláék.

A bajnokság innen már szinte tuti nekik, pedig a Pool és a Chelsea is elég jó. A BL lesz megint a nagy kérdés számukra. Elcsúszhatnak ismét egy banánhéjon, de azt biztos, hogy az egyik nagy favoritok.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.01.04. 21:25:21

Elvileg a Newcastle megvette Trippiert. 12 millió lesz az ára, ennyire nem jött be neki Madridban az élet?
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.26. 18:47:33

Remélem nemcsak fellángolás, ami az Arsenallal történik, hanem tényleg összeáll egy jó csapat. Jó lenne őket újra az európai elitben látni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.21. 18:43:01

Én személy szerint nagyon örülök, már vagy két éve idegel Martinellivel a padon Arteta. :D És azért most bizonyítja is rendesen, hogy mit is tud. Sokkal többet ad a meccsekhez, mint Auba már vagy egy éve...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.14. 17:19:07

bence0330 írta:
2021.12.14. 17:02:59
messideco írta:
2021.12.14. 12:40:17
Aubameyangot megfosztották a csapatkapitányi karszalagtól, és a következő meccskeretben sem lesz benne... Minden kapitányával ez történik a csapatnak, adnak 30+ korban egy zsíros szerződést majd tojnak magasról a csapatra. Irány a Barca januárban? :-k
Csak holnap nézem meg az összefoglalót, történt valami a hétvégén? Vagy inkább csak az idén felhalmozódott borzalmas teljesítmények miatt? Tény, hogy szomorú, hová jutott úgy, hogy 3 éve még gólkirály lett, két éve ha jól rémlik éppen nem... tavaly meg idén meg 0.
Persze, hogy 0, hiszen kapott egy jo zsiros szerzodest, utana mar minek dolgozni, a pénz megvan 🤔
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.14. 17:02:59

messideco írta:
2021.12.14. 12:40:17
Aubameyangot megfosztották a csapatkapitányi karszalagtól, és a következő meccskeretben sem lesz benne... Minden kapitányával ez történik a csapatnak, adnak 30+ korban egy zsíros szerződést majd tojnak magasról a csapatra. Irány a Barca januárban? :-k
Csak holnap nézem meg az összefoglalót, történt valami a hétvégén? Vagy inkább csak az idén felhalmozódott borzalmas teljesítmények miatt? Tény, hogy szomorú, hová jutott úgy, hogy 3 éve még gólkirály lett, két éve ha jól rémlik éppen nem... tavaly meg idén meg 0.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.12.14. 12:40:17

Aubameyangot megfosztották a csapatkapitányi karszalagtól, és a következő meccskeretben sem lesz benne... Minden kapitányával ez történik a csapatnak, adnak 30+ korban egy zsíros szerződést majd tojnak magasról a csapatra. Irány a Barca januárban? :-k
"And my heart will leave you never."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.11.27. 18:05:18

Egyre jobban tetszik Arteta Arsenalja :) Végre ismét kíváncsian várom a meccseiket. =D>
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.11.24. 20:43:38

Az kimaradt hogy csak az ev vegeig keresnek edzot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.24. 20:15:33

Nem tartom egy olyan karakteres edzőnek, aki ilyen Pogba-félékkel elboldogulna. Szerintem neki egy spanyol középcsapat való.

De ha tényleg megkeresték szerintem hülye lenne nem elvállalni. Alapból nem hiszem, hogy számított arra, hogy még top csapat edzője lehet, és nincs már mit vesztenie. Nagyobb égést, mint Róma meg Liverpool már nem nagyon fog tudni összehozni.

Csak sajnos az angoloknál hangosabbak a szurkolók, ott nem lehet csak úgy szunyókálni a kispadon :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.11.24. 20:01:31

Cseri írta:
2021.11.24. 11:08:22
Egyre több helyen olvasni(Guardian,lequipe),hogy a MU listáján szerepel Valverde is,állítólag már tárgyalnak.
Szerintem nem lenne rossz választás. Az vitathatatlan, hogy stabilak voltunk vele, a MU-nak pedig most égető szüksége lenne a stabilitásra.
Válasz küldése