Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.05.16. 20:39:57

Nasri odaszúrt az őt kritizáló Arsenal drukkereknek:

"Sok Arsenal-drukker azt mondta, csak a pénz miatt jöttem a Cityhez. Remélem, figyeltek most, amikor átvettem az aranyérmet. Szerintem az Arsenal évekig nem fog nyerni semmit. Nehéz döntés volt, amikor eljöttem az Arsenalból a City kedvéért, meg kellett harcolnom a helyemért egy olyan csapatnál, ahol sosem elégednek meg a második hellyel, de most is beigazolódott, hogy megérte váltani. Remélem, az Arsenal-drukkerek most már leszállnak rólam, örüljenek a harmadik helynek, én meg továbbra is a trófeákra koncetrálok majd" - vágott vissza az öntudatos francia.

A 24 éves válogatott játékos azt is megjegyezte, ha tényleg csak a pénz számítana neki, akkor maradt volna az Arsenalban, ahol felvette volna a nagyösszegű fizetését, és nem kellett volna megszakadnia, mert tuti helye lett volna a kezdőben. "Sok olyan játékos van az Arsenalnál, aki pont így tesz" - vitte be az utolsó döfést korábbi klubjának Nasri.
Nekem kicsit ilyen Adebayor szaga van a dolognak... remélem a helyére is vesznek hamarosan egy másik kis kedvencet, aztán mehet a Tottenhamhez... vagy dagesztánba kupákat nyerni.
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.16. 20:32:26

zola8787 írta:Elég kemény szavak :S Nem lesz Londonban kedvenc. Kicsit nagy lett az arca a srácnak. Bezzeg a Bl kudarc után kussba maradt. Amúgy meg elég egyértelmű, hogy a kupákért meg a több pénzért ment el, ugyan mi másért.
mintahogy mindenki ezért focizik... igaza van neki és jó döntést hozott szerintem. Arsenalnál meg ha továbbra is ilyen skótok maradnak akkor lassan középmezőnybe találhatják magukat, mert ha innen kivesszük RvP-t akkor ez a csapat kb. most ott is lenne, mind játékosállományilag mind pontokba. ők tudják.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.05.16. 19:27:51

Kenny Dalglisht menesztették a Liverpooltól

Állítólag Benítez visszatérhet a kispadra . Kíváncsi vagyok milyen csapatot sikerül nekik összehozni nyáron. Suarez jól tudom hogy Dalglish-hez kötötte maradását?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.15. 18:36:37

Game90 írta:
ab1daL írta:Nasri odaszúrt az őt kritizáló Arsenal drukkereknek:
Az a baj, hogy igaza van...
Igen. Nem volt tőle szép dolog ez a nyilatkozat, de az igazat mondta ki. Ha nem változtat az Arsenal, akkor még követhetik néhányan a példáját.

-Hogy kell visszadugni a pezsgős üvegbe a dugót?
-Nem tudom, kérdezzünk meg egy Manchester United szurkolót!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.05.15. 17:56:45

ab1daL írta:Nasri odaszúrt az őt kritizáló Arsenal drukkereknek:

"Sok Arsenal-drukker azt mondta, csak a pénz miatt jöttem a Cityhez. Remélem, figyeltek most, amikor átvettem az aranyérmet. Szerintem az Arsenal évekig nem fog nyerni semmit. Nehéz döntés volt, amikor eljöttem az Arsenalból a City kedvéért, meg kellett harcolnom a helyemért egy olyan csapatnál, ahol sosem elégednek meg a második hellyel, de most is beigazolódott, hogy megérte váltani. Remélem, az Arsenal-drukkerek most már leszállnak rólam, örüljenek a harmadik helynek, én meg továbbra is a trófeákra koncetrálok majd" - vágott vissza az öntudatos francia.

A 24 éves válogatott játékos azt is megjegyezte, ha tényleg csak a pénz számítana neki, akkor maradt volna az Arsenalban, ahol felvette volna a nagyösszegű fizetését, és nem kellett volna megszakadnia, mert tuti helye lett volna a kezdőben. "Sok olyan játékos van az Arsenalnál, aki pont így tesz" - vitte be az utolsó döfést korábbi klubjának Nasri.
Elég kemény szavak :S Nem lesz Londonban kedvenc. Kicsit nagy lett az arca a srácnak. Bezzeg a Bl kudarc után kussba maradt. Amúgy meg elég egyértelmű, hogy a kupákért meg a több pénzért ment el, ugyan mi másért.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.05.15. 17:52:15

Game90 írta: Miért kell ennyire titkolózni? :) De a családi vagyont rátenném, hogy ebből ManCity lesz.
Szerintem is.

Nem nézem ki valahogy belőle, hogy ellenálljon a nagyobb zsének és hozzánk jöjjön. Nekünk be kell érnünk valószínűleg Kagawával arra a posztra (ami nem feltétlen baj, szimpatikusabb a japán, állítólag nem is ügyetlen).

Illetve én vagyok az, aki Hazardot mindig is messze túlhype-oltnak érezte.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.15. 17:46:13

Tevez... :lol: #-o
Mikaos írta: Van Persie kapcsán nemcsak a Barcelona kerül szóba egyre többször, hanem már a Juventus is. Szerintem egyértelmű visszalépés lenne, remélem, nem fog odaigazolni. Az olasz bajnok nem ér fel jelenleg az angol 5-6.helyezettel sem. Bár a jövőt sosem lehet tudni, én nem hinném, hogy már 1 éven belül drasztikusan javulna az olasz helyzet.
Még az EB előtt megpróbálnak vele hosszabbítani, remélem marad.

RvP, Gazdis és Wenger szerdán 10:30-kor ülnek le a tárgyalóasztalhoz. Érdekesség, hogy Wenger házában lesz a megbeszélés.

A Telegraph szerint 6 millió font egyszeri aláírási összeget valamint 135 ezer fontos fizetést ajánlanak Gazidisék van Persie-nek. A héten esedékesek a tárgyalások.
matador írta: Más: Hazard tegnap twitteren kijelentette, hogy Manchesterben folytatja a pályafutását. Azt csak később jelenti be, hogy a két csapat közül kit választ.
Miért kell ennyire titkolózni? :) De a családi vagyont rátenném, hogy ebből ManCity lesz.
ab1daL írta:Nasri odaszúrt az őt kritizáló Arsenal drukkereknek:
Az a baj, hogy igaza van...


Kép


Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.15. 14:57:12

Nasri odaszúrt az őt kritizáló Arsenal drukkereknek:

"Sok Arsenal-drukker azt mondta, csak a pénz miatt jöttem a Cityhez. Remélem, figyeltek most, amikor átvettem az aranyérmet. Szerintem az Arsenal évekig nem fog nyerni semmit. Nehéz döntés volt, amikor eljöttem az Arsenalból a City kedvéért, meg kellett harcolnom a helyemért egy olyan csapatnál, ahol sosem elégednek meg a második hellyel, de most is beigazolódott, hogy megérte váltani. Remélem, az Arsenal-drukkerek most már leszállnak rólam, örüljenek a harmadik helynek, én meg továbbra is a trófeákra koncetrálok majd" - vágott vissza az öntudatos francia.

A 24 éves válogatott játékos azt is megjegyezte, ha tényleg csak a pénz számítana neki, akkor maradt volna az Arsenalban, ahol felvette volna a nagyösszegű fizetését, és nem kellett volna megszakadnia, mert tuti helye lett volna a kezdőben. "Sok olyan játékos van az Arsenalnál, aki pont így tesz" - vitte be az utolsó döfést korábbi klubjának Nasri.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.15. 12:27:08

albicelesteX írta:Engem nem érdekel igazából a PL.Nem szeretem az angol futóbolondokat,DE az azért bosszant amit anno csinált a Chelsea most a City,aki egy egyeneset tudott rúgni a labdába leigazolták,utána meg ült a padon kölcsönbe ment majd eltűnt valahova.A másik amit nagyon utálok náluk az az edzőjük.Személy szerint Mancinit nem tartom jó edzőnek,az Internél is akkor tudott valamit alakítani mikor kibombáztak a többiekkel a Calciopoli miatt,itt meg gyakorlatilag összehozták neki a PL legerősebb keretét és ezzel nyert nagy nehezen egy bajnokságot vagyis elbukott neki az MU egyet...

Nem azzal van bajom,hogy nem mindig ugyan azok a csapatok uralják a ligát sőt szerintem is jó dolog,hogy más is odaérhet ettől nem lesz unalmas az egész,azt tartom undorítónak ahogy teszik ezt,sok pénzzel is lehet ésszel gazdálkodni,igazolni.
Van ebbe is igazság, de hozzátenném azt is, h ha vki nagyon rövid idő intervallumon belül akar ütőképes csapatot összerakni, akkor bizony szokott jönni azy össze-vissza igazolgatás, és ez nemcsak az újgazdag csapatokra igaz. Az a Real amikor sikertelen volt, évről-évre sok új embert igazoltak, sokszor nem is annyira logikusan. De Guardiola is mikor ide jött edzőnek hozott jó pár olyan embert, akiket már el felejtettünk. 2004 nyarán is komoly átigazolások voltak nálunk, 98-2004 között meg aztán tényleg boldog-boldogtalan megfordult nálunk. De minden csapatnál vannak időszakok, amikor vmi nem működik, és a helyes utat keresik. Vannak csapatok, akik megengedhetik, h hosszú távon, több éves fejlődésen keresztül építsék fel az elképzeléseiket, de az igazán nagy csapatok, akik minden évben címeket akarnak nyerni, nekik erre pár hónapuk van csak. Nyilván, ha egy csapatnak megvan a gerince, a kisebb, 1-2 igazolással megoldható változásokat sokkal könnyebb véghez vinni, hisz világosan látszik, h milyen stílusú, milyen posztú játékos/játékosok kellenek. Most már a Citynél is úgy látom megvan ez a gerinc, ahogy anno a Chelsea-nél is kialakult. Utóbbinál a mai napig arra a magra építenek, ami 2004 környékén kialakult.

Tevezt én is teljesen elítélem, túl lőtt a célon, ilyennel nem viccelünk. valóban nem egy okos ember.
Igazából itt nincs min vitatkozni, ha Fergie-nek van elég esze, akkor nem csak a pontért hajt, hanem hogy legalább 5-6-al verje a Sunderlandot, mert úgy talán lett volna esélyük, sőt...
5-6 gól is kevés lett volna. 9 gólos hátrányban voltak a forduló előtt, reális esélyük tehát csak egy City botlás esetén lehetett.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.15. 12:12:15

Visszagondolva a megvalósítás rendben gusztustalan, én jót nevettem mikor megláttam ezt a képet, ismerve a sztorit, meg Tevez vigyorát látva.

Túlment egy korrekt határon, elismerem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.15. 12:10:43

Mikaos írta:
MÁS:
Van Persie kapcsán nemcsak a Barcelona kerül szóba egyre többször, hanem már a Juventus is. Szerintem egyértelmű visszalépés lenne, remélem, nem fog odaigazolni. Az olasz bajnok nem ér fel jelenleg az angol 5-6.helyezettel sem. Bár a jövőt sosem lehet tudni, én nem hinném, hogy már 1 éven belül drasztikusan javulna az olasz helyzet.
Ezzel nem értek egyet. A Juventusnak az elkövetkező években is reális esélye van a kupákra(otthon), míg az Arsenálról nem mondható el. Egy Ligakupa/F.A. leeshet nekik, de bajnokságra esélytelenek, ha csak nem erősítenek lényegesen.
Lehet, h összességében egy Arsenal erősebb, mint a Juve, de ez nem jelent semmit. Ha trófeákat akar nyerni, akkor a Juventus nem lenne egy rossz választás.

Kagawa:

Nagyon kíváncsi vagyok, h mi lesz vele. A jelenlegi fiatalok közül abszolút a kedvencem.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.15. 12:05:14

bármi történt is van egy határ, amit nem lehet átlépni.
Átlehet lépni, csak nem szabad!
Mondjuk ez hogy a "halálával" viccelődik ez nem a legjobb kifejezés, persze ettől függetlenül ő már temetné a Skótot.
Kár, hogy nem nézem eleget a PL-t, mivel látom hogy ilyen stoke, QPR, Wigan meg ilyenekkel gyülnek meg a bajuk, amit nem tudok hova tenni, olyan erősségüek mint például a Valencia, vagy a Sevilla?? mert elég érthetetlen, hogy ilyen "kispályások" miatt vesztenek azok, akik megérdemelnék a győzelmet.
Igazából itt nincs min vitatkozni, ha Fergie-nek van elég esze, akkor nem csak a pontért hajt, hanem hogy legalább 5-6-al verje a Sunderlandot, mert úgy talán lett volna esélyük, sőt...
Kép
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.05.15. 11:59:44

Amúgy azóta a City hivatalosan is bocsánatát fejezte ki Tévez viselkedése miatt.

Más: Hazard tegnap twitteren kijelentette, hogy Manchesterben folytatja a pályafutását. Azt csak később jelenti be, hogy a két csapat közül kit választ.

Kagawa és ügynöke állítólag ma Manchesterbe repül, hogy tárgyaljon a Uniteddel az átigazolásról.

Gary Neville lett az angol válogatott pályaedzője. Ennek hatására is felerősödtek a pletykák, hogy Scholest be akarják hívni a válogatottba az Eb-re.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.15. 11:59:27

Vannak olyan emberek, akik a tudásuk miatt kerülnek középpontba.
És vannak olyanok, mint Tevez.

MÁS:
Van Persie kapcsán nemcsak a Barcelona kerül szóba egyre többször, hanem már a Juventus is. Szerintem egyértelmű visszalépés lenne, remélem, nem fog odaigazolni. Az olasz bajnok nem ér fel jelenleg az angol 5-6.helyezettel sem. Bár a jövőt sosem lehet tudni, én nem hinném, hogy már 1 éven belül drasztikusan javulna az olasz helyzet.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.15. 11:52:16

Gusztustalan, amit Tevez csinált.
Tényleg, ha van egy csepp esze, akkor kitalál valami igazán poénos oltást.
Mondjuk számomra Tevez eddig is az egyik legantipatikusabb játékos volt. Kezdve azzal, h a MUból a Citybe igazolt, majd ott ugye jött a szokásos rinya, h boldogtalan. :roll:

Ferguson sem egy szent, sőt, s azt se lehet tudni pontosan, h kettőjük között mi történt pontosan, de bármi történt is van egy határ, amit nem lehet átlépni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.15. 11:47:36

Tudom,hogy más kategória,azért is írtam új bekezdésbe,"Más:" kezdettel. nem is akartam egy kalap alá venni a kettőt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.05.15. 11:44:48

Persze, Fergie is nyilatkozott olyat ami nem feltétlen volt szerencsés, de azért az más kategória,mint amikor vki egy elég idős ember halálával akar poénkodni/menő lenni...

erről a befektetős cuccról majd leírom vmikor hosszabban a véleményem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.15. 11:39:46

így a sztorit ismerve talán megérthető.
de inkább mégsem,azért emberek halálával viccelni nem szép dolog,még ilyen esetben sem.

Más: azért Ferginek is vannak komoly gondja,amikor száz éves lemaradásról beszél. jól eltúlozta,persze most savanyú a szőlő,de főleg maguknak köszönheti hogy ez lett. Nagy előnyük volt,leadták.
És amit mondott főleg a régebbi city drukkereknek eshetett rosszul,mert van jópár belőlük,ahogy a stadionban is lehetett látni.
Az meg megint érdekes kérdés,hogy mi különbség van egy amerikai vagy egy arab vagy egy orosz befektető között. szvsz semmi,csak mindig a vesztesnek szúrja ez a szemét.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.05.15. 11:31:49

Ha Wenger halálával viccelődnének, akkor is ugyanezt írnám, hogy hihetetlenül gusztustalan. Az meg pláne meglep,hogy Bob ezen tud nevetni, annak tudatában,hogy mit képviselt pl az OFF topikban (term most nem a rasszizmusról van szó,meg nem is ugyanaz a téma) ,meg úgy általában milyen értékekhez ragaszkodik.

Ha nem egy bab IQ-jával rendelkezne Tevez,akkor talált volna vmi frappáns visszavágási lehetőséget anélkül,hogy a R.I.P. szót belekeverte volna, főleg úgy,hogy azért nem egy 20onéves emberről van szó a Sir esetében...

szóval Tevez után,akik ezen mulatnak, tehetnek Fergienek,meg a jó ízlésnek is egy szívességet.

Charlie! Igen, ez a sztorija, ettől függetlenül ugyanezt tartom.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.05.15. 10:15:20

Elég ízléstelen.

Ennek a transzparensnek az a sztorija, hogy Ferguson kijelentette pár éve, hogy az ő életében, biztos hogy nem fog a City bajnokságot nyerni. Nyert. Erre jött ez a tábla.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.05.15. 10:08:31

Ez konkrétan az undorító, szánalmas kategória.

Van egy határ, amit nem lehet átlépni, lehet nevetni a MU-n, kárörvendeni, de ez gusztustalan. Nincs rá jobb szó. Tévez egy életképtelen, emberileg nulla valami. Azért Ferguson elhozta egy kiesett csapatból, a MU-ban vált világklasszissá, nyert itt BL-t meg PL-t is, majd nem a MU miatt kellett távoznia.

Onnantól pedig gusztustalan és oktalan hadjáratot kezdett a United ellen. Remélem egy argentin nyomornegyedben fogja végezni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.15. 09:35:28

Kép
Ezen jót nevettem :D
Tevez a troll :D
Én is LG-Mikaos-kanty vonalat képviselem, kicsit savanyú a szőlő az MU-nál, s Fergussonnál is.

Izgalmas volt a szezon vége, Arsnelanak én is örülök, ahhoz képest, hogy iindult a szezon náluk, befutottak :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.14. 23:03:09

Új hír: Scholes marad még 1 évet.
argyelan írta:2-2nél a középkezdés után a QPR kezdte a játékot, és fogták és előreadták a labdát Hartnak, ott mi a [auto_cenzúra] akartak?? mért nem lehetett volna hátul passzolni, vagy valami?
Már jönnek az összeesküvés elméletek :D De az igaz, a Bolton meccset már lefújták, miközben a QPR - City a 91. perc körül járt, biztos volt a QPR bentmaradása, majd kaptak két gólt.

Mondjuk ha olyan gólokat kaptak volna a végén, mint Fülöp Marci, akkor azért elkezdtem volna gyanakodni, kabaré:
http://www.youtube.com/watch?v=Pis88SeX2mA
http://www.youtube.com/watch?v=RsIjQ7jRSBU
http://www.youtube.com/watch?v=mnhQmIp5Ms8
albicelesteX írta:Személy szerint Mancinit nem tartom jó edzőnek,az Internél is akkor tudott valamit alakítani mikor kibombáztak a többiekkel a Calciopoli miatt,itt meg gyakorlatilag összehozták neki a PL legerősebb keretét és ezzel nyert nagy nehezen egy bajnokságot vagyis elbukott neki az MU egyet...
Egyetértek, ezzel a kerettel már 3-4 fordulóval a vége előtt be kellett volna húzniuk a bajnokságot.

Egyébként a City nagy bevásárlása szerintem befejeződött, a mag már meg van (Hart, Kompany, Yaya, Silva, Agüero), a helyükben már csak 3 embert vennék, egy védőt, egy CM/DM-et és Hazard-ot, aztán ezzel a kerettel évekig uralhatják a PL-t.

Kicsit írnék az Arsenal szezonjáról is: ezzel a kerettel szerintem nagyon nagyon jó eredmény ez a 3. hely, Nasri és Fab nélkül 2-vel több pontot gyűjtöttünk, mint tavaly. Szeptember elején jó esetben egy kínszenvedéssel elért 4-5. helyet jósoltam. De volt minden ebben a szezonban, 8-2, Chelsea, Spurs verés, utolsó percben szerzett győzelmek, rengeteg sérülés stb., Arsenal szurkolóként nem lehet unatkozni :D Védelem nem rossz, de azért van mit még javítani rajta, középpályára egy AM kéne, aki a középpályát és a csatársort összekapcsolja, szélsők gyalázatosak. Legjobbak: van Persie, Koscielny, Arteta, csalódás: Ramsey, Gervinho, Arshavin. Szezon előtt azt írtam, hogy Arteta-tól nem várok sokat, pedig az egyik legfontosabb láncszeme volt a csapatnak, nagy igazolás volt, RvP végre nem sérült meg és a tudásához méltóan játszott, nélküle sehol sem lettünk volna, Koscielny meg szép lassan a PL egyik legjobb védője lett. Ramsey alibi, Arshavin kuka, Gervinho meg töketlen. Jön Podolski + ha RvP, Song marad, leigazoljuk M'Vilát, esetleg még egy csatárt és nem lesz ennyi sérülés, akkor jövőre bőven jobbak lehetünk.

Pozitívum: Newcastle helyezése, Swansea játéka, Norwich bentmaradása, Agüero, 1. szezonjában nem vártam tőle ilyen jó játékot, 23 gól, 9 gólpassz.
Csalódás: Liverpool, Sunderland, QPR helyezése, Downing, 20 millióért nulla.

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.05.14. 18:12:19

Engem nem érdekel igazából a PL.Nem szeretem az angol futóbolondokat,DE az azért bosszant amit anno csinált a Chelsea most a City,aki egy egyeneset tudott rúgni a labdába leigazolták,utána meg ült a padon kölcsönbe ment majd eltűnt valahova.A másik amit nagyon utálok náluk az az edzőjük.Személy szerint Mancinit nem tartom jó edzőnek,az Internél is akkor tudott valamit alakítani mikor kibombáztak a többiekkel a Calciopoli miatt,itt meg gyakorlatilag összehozták neki a PL legerősebb keretét és ezzel nyert nagy nehezen egy bajnokságot vagyis elbukott neki az MU egyet...

Nem azzal van bajom,hogy nem mindig ugyan azok a csapatok uralják a ligát sőt szerintem is jó dolog,hogy más is odaérhet ettől nem lesz unalmas az egész,azt tartom undorítónak ahogy teszik ezt,sok pénzzel is lehet ésszel gazdálkodni,igazolni.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.14. 18:06:44

Akkor alapvetően felfogásbeli különbség van.
Nem hiszek a múltbeli kiváltságosokon, mert -mint mondtam-, akkor az 1890-es bajnokság győztesei reklamálhatnának az 1930-as év bajnokai miatt (akik -tegyük fel- jól jöttek ki a világválságból, stb. :D ).

Annyi a különbség, ahogy írták már páran, hogy eddig volt egy bizonyos réteg, akinél volt a pénz (MU), és ennek köszönhetően IS nyerték sorra a bajnokságokat az utóbbi 20 évben, míg most jött egy (viszonylag) új csapat, amelyet a nulláról építettek fel, szintén sok pénzzel (MC). De volt olyan időszak is, amikor a MU-nak nem volt sok pénze, hanem a Pool-nak, az Arsenal-nak, vagy a Huddersfield Town-nak :D , és akkor ők nyertek.
Mert igenis, egy korszakos sikercsapat nem létezik pénzügyi háttér nélkül! Vannak kivételek, kis csapatok meglepetésre nyernek 1-1 bajnokságot, de pénz nélkül ez nem megy hosszú távon.

Szóval én nem látom a különbséget pénz és pénz között, nem érdekel a különbség a kiváltságosok és az újak erőforrásai között, ez a lényege a mondanivalómnak és a véleményemnek.

A foci, az érdekel, egyedül. És abban nagyot nyújtott a City ez évben.
Válasz küldése