Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.30. 14:29:23

ha nem tudnám h a mu játszik, simán vmi kiscsapatnak gondolnám őket. idén se lesz meg a bl ennyi töltelék játékossal...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.08.30. 14:22:26

bence-barca írta:Liverpool can today confirm that @DanielAgger has completed a return to his former team, Brondby.

Hát ez igencsak érdekes, lazán befért volna még egy nagycsapatba, kíváncsi vagyok mi lehetett a háttérben.
Megmondom én neked az én összeesküvés elméletem szerint. :lol:

A Poolnál rengeteg sérülés érte az utóbbi 1-2 évben. Több kisebb,apróbb sérülések miatt a formája meredeken esett, nem véletlen lett kicserélve Sakhora tavasszal, aki helyére hozták gyorsan Lovrent (aki rögtön betlizett is jó nagyott :lol: ), látva, hogy nem életbiztosítás ő sem.

Én csak gondolom, hogy ezek a dolgok azt hozták, nem képes már a legmagasabb szinten edzeni, játszani, a teste fizikálisan nem bírja. Abbahagyni nyilván nem akarja, elment levezetni. Vannak játékosok, akiknek rövidebb a pályafutásuk vagy kevesebb megterheléssel még el tudnak játszani pár évet.
Mivel képességekben nagyon jó játékos volt a posztján, nem lehet véletlen, hogy nem keresték komolyabb csapatok.

Egy dolgot nem értettem a nyáron vele kapcsolatban, hogy felmerült a neve nálunk, de lehet csak újságírói szinten. Ő már nem kellet volna nekünk semmiképpen.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.30. 13:32:20

Liverpool can today confirm that @DanielAgger has completed a return to his former team, Brondby.

Hát ez igencsak érdekes, lazán befért volna még egy nagycsapatba, kíváncsi vagyok mi lehetett a háttérben.

szerk.: amúgy értem, h Evra nagy űrt hagyott maga után, de Shaw és Rojo után már a 3. bhv t igazolta le a MU, nem? :lol:
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.08.30. 13:24:10

PCsabi írta:BREAKING: Radamel Falcao will sign for Manchester City. [@DiMarzio]
Falcao - Agüero csatárduó elég brutálisan hangzik, amennyiben igaz a hír. Óriási vétel volna a City-nek. De bármelyik csapat jól járna vele természetesen.
Viszont akkor valószínűleg Negredoval nem számol Pellegrini a felépülését követően sem (és a pletykák szerint a Valenciában köthet ki kölcsönben...)
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.30. 13:19:22

örülök h nem madridba megy, a többi lényegtelen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.30. 13:14:18

Falcao meg minek?
A Fifa egy szégyen
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.30. 13:06:48

BREAKING: Radamel Falcao will sign for Manchester City. [@DiMarzio]


Man Utd XI vs. Burnley: De Gea, Jones, Evans, Blackett, Valencia, Young, Fletcher, Di Maria, Mata, Rooney, van Persie.
Subs: Amos, James, Keane, Anderson, Januzaj, Welbeck, Hernández.

Barcaforever írta:Vagy egy arsenalos tudja a választ, miért van a mi Alexisünk középen?
Szerintem alapból az volt a terv, hogy ha Giroud sérült/pihen, akkor Sánchez lesz a középcsatár. Csak hát egy baj van, hogy eddig AS semmit sem ér középen, bár 2-3 meccs után nem szabad megváltást várni tőle.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.08.30. 12:11:06

Barcaforever írta: Vagy egy arsenalos tudja a választ, miért van a mi Alexisünk középen?
Bár én nem vagyok Arsenalos, de szerintem Wenger csak kíváncsi, hogy vajon középen is ugyanolyan hullagyenge-e, mint a jobbszélen...
Kép
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.08.30. 11:55:40

Daley Blind :arrow: Manchester United

Még Blinddel kell megegyezni, az Ajax már belement az üzletbe.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.30. 07:28:18

Vidal sztem is top középpályás. Csak abból a fajtából, aki nem fog egyedül a hátán cipelni egy csapatot. Fut, szerel, gólt lő, gólpasszokat ad. Tipikus box to box (Rakitic). De nem egy zseni, csak egy jómunkásember. Ez azt is jelenti h béna csapatot nem képes a hátán cipelni mint egy Messi, de jó csapatban sztem kimondottan jól teljesítene. Mata pl teljesen szabadon irányíthatna, ha Vidal ott lenne. Pl ezért is érthetetlen h az MU miért nem vett még egy rendes kp-t. A blogjukon is ki voltak akadva arra h Kroosról lemaradtak, de még Rakitic is szóba jött. Nem tartom vészesnek az MU keretét, de egy Vidal !hatalmas! erősítés lenne. De sztem a Juve nem fogja elengedni. Minek tenné? Pótolni már nem tudják és azért nincs akkora pénzhiány.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.08.30. 02:00:41

Barcaforever írta:En ilyen titkos favoritként mindig szorítok kicsit az Arsenal fiataljainak. De vmi nem okés ott. Ebből a csapatból egy Guardiola vagy egy Mourinho sztem bajnokcsapatot csinálna és bl elődöntő minimum.

Most is már, miért játszik Alexis csatárt Sanogo és Giroud mellett? Én nem értem az öreg franciát, de megint le fognak ereszteni ha így folytatják, sztem Sanogoban sok van és a Chelsea-t nehéz lesz idén megfogni, a Fabregas-Diego Costa-Schürrle sztem kemény lesz. Ha Mou nem fog 8 védős bunkert játszani, még 1-2 Chelsea meccset meg is fogok nézni. :wink: Csak Arsenal felnőhetné már igazán, Elöl egy Özil-Sanchez-Cazolra-Wilshere-Sanogo 4es bomba lenne. Vagy egy arsenalos tudja a választ, miért van a mi Alexisünk középen?
Mert serult mindenki :D
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2014.08.30. 01:53:53

En ilyen titkos favoritként mindig szorítok kicsit az Arsenal fiataljainak. De vmi nem okés ott. Ebből a csapatból egy Guardiola vagy egy Mourinho sztem bajnokcsapatot csinálna és bl elődöntő minimum.

Most is már, miért játszik Alexis csatárt Sanogo és Giroud mellett? Én nem értem az öreg franciát, de megint le fognak ereszteni ha így folytatják, sztem Sanogoban sok van és a Chelsea-t nehéz lesz idén megfogni, a Fabregas-Diego Costa-Schürrle sztem kemény lesz. Ha Mou nem fog 8 védős bunkert játszani, még 1-2 Chelsea meccset meg is fogok nézni. :wink: Csak Arsenal felnőhetné már igazán, Elöl egy Özil-Sanchez-Cazolra-Wilshere-Sanogo 4es bomba lenne. Vagy egy arsenalos tudja a választ, miért van a mi Alexisünk középen?
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.08.28. 16:39:23

visca el barca írta:nem hinném h a juve odaadja az elvileg legjobbját 40 millioért... főleg nem a mai árak mellett...amugy sztem az egyik legtúlértékeltebb játékos...
Szerintem is nagyon túlértékelt, Pogbával egyetemben. Most ezt a kettőt emlegetni nagyon divat lett. Ok, hogy a Juventusból kitűnnek, a vakok között a félszemű a király. Mindent elmond arról a csapatról, hogy a nyugger Pilro még mindig az egyik legjobbjuk, az olasz bajnokságot pedig inkább nem minősíteném, kb. egy évtizede még az egyik legerősebb volt a PL-el és PD-vel együtt, de most már össze se lehet velük hasonlítani, a németek is egy ideje szépen elhúztak tőlük, és most már szvsz a franciák is előttük járnak véleményem szerint, és a közeljövőben csak nőni fog a leszakadásuk.

Persze azt nem mondom, hogy Vidal ne lenne jó játékos, és ne járna jól vele a MU, ha viszonylag korrekt áron elvihetnék, de azt túlzásnak tartom, hogy pl. egy másik topicban top középpályásként emlegetik.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.28. 15:50:02

nem hinném h a juve odaadja az elvileg legjobbját 40 millioért... főleg nem a mai árak mellett...amugy sztem az egyik legtúlértékeltebb játékos...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.28. 15:37:40

visca el barca írta: és? az ffp nem arra vonatkozik h jövőre mennyi pénzük lesz
Ha jól tudom Chevrolet sem kis pénzt ad mezszponzorként. :-k
Amúgy ha balhé lenne azt biztos tudnák. Vidal me Blind azért még kérdéses.
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.08.28. 15:35:30

pep71 írta:
MOF írta: Azért bonyolultabb ez a FFP annál, minthogy csak egy adott év eladásaiból és vételeiből lehessen következtetni egy adott csapat helyzetére. Például egy játékos ára egyenletesen oszlik el a megkötött szerződés hossza alatt. Tehát mondjuk Suárez nálunk 5 éven keresztül, évi 16,2 millió euróval számít bele az FFP szerinti kiadásainkba.
Nem hiszem, hogy a Unitednek bármilyen problémája is lesz a közeljövőben. Kb. az Adidas és Chevrolet által utalt pénzek fedezik a kiadásaikat.
A PSG-nél meg a tulaj biztosítja az igazolásokra szánt pénzt és mégis megbüntették őket...
Szvsz az mindegy, hogy egy tulaj állja vagy különböző nagyobb cégek által utalt szponzori bevételből fizeti vmelyik klub az átigazolásokat.
Nem mindegy. Még akkor is vizsgálódnak, ha valamelyik tulajdonos egy másik cégével köt irreális szerződést egy csapat. Tehát próbálkozik az UEFA a trükközések ellen is tenni valamit, de nagyon nehéz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.28. 15:18:25

ferninho írta:
pep71 írta:A Man Utd 3 játékost vett 150 millióért, de még akarják Vidal-t is, meg Blind-et is, ami 80 millió alatt biztos nem lesz, ha összejön. Rájuk nem vonatkozik a pénzügyi fair play?
Mert eladásból még nem volt bevételük, meg nem is nagyon lesz.
Rojo-t még nem is számoltam bele...
Adidas... Kép
évi 75 millió lesz nekik tisztán jövő évtől, az sok mindent megold.
és? az ffp nem arra vonatkozik h jövőre mennyi pénzük lesz
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.08.28. 15:12:43

MOF írta:
pep71 írta:A Man Utd 3 játékost vett 150 millióért, de még akarják Vidal-t is, meg Blind-et is, ami 80 millió alatt biztos nem lesz, ha összejön. Rájuk nem vonatkozik a pénzügyi fair play?
Mert eladásból még nem volt bevételük, meg nem is nagyon lesz.
Rojo-t még nem is számoltam bele...
Azért bonyolultabb ez a FFP annál, minthogy csak egy adott év eladásaiból és vételeiből lehessen következtetni egy adott csapat helyzetére. Például egy játékos ára egyenletesen oszlik el a megkötött szerződés hossza alatt. Tehát mondjuk Suárez nálunk 5 éven keresztül, évi 16,2 millió euróval számít bele az FFP szerinti kiadásainkba.
Nem hiszem, hogy a Unitednek bármilyen problémája is lesz a közeljövőben. Kb. az Adidas és Chevrolet által utalt pénzek fedezik a kiadásaikat.
A PSG-nél meg a tulaj biztosítja az igazolásokra szánt pénzt és mégis megbüntették őket...
Szvsz az mindegy, hogy egy tulaj állja vagy különböző nagyobb cégek által utalt szponzori bevételből fizeti vmelyik klub az átigazolásokat. Szerintem ez már elég meredek, amit most csinált a United. Egyrészt mert mindössze 4 játékost vettek közel 180 millóért és amúgy Mata-t is nemrég vették 45-ért. Azért ha Vidal és Blind is menne még, akkor bőven 200 millió fölött lennének. Szvsz pont ez ellen van/lenne a pénzügyi fair play.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.28. 15:07:08

pep71 írta:A Man Utd 3 játékost vett 150 millióért, de még akarják Vidal-t is, meg Blind-et is, ami 80 millió alatt biztos nem lesz, ha összejön. Rájuk nem vonatkozik a pénzügyi fair play?
Mert eladásból még nem volt bevételük, meg nem is nagyon lesz.
Rojo-t még nem is számoltam bele...
Adidas... Kép
évi 75 millió lesz nekik tisztán jövő évtől, az sok mindent megold.

meg elég bonyolult ezt amúgy kiszámolni, hogy kinek mennyi fér bele.
egy jó könyvelő és meg lehet oldani a problémákat, meg a számokkal variálni.
madridista
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.08.28. 15:03:42

pep71 írta:A Man Utd 3 játékost vett 150 millióért, de még akarják Vidal-t is, meg Blind-et is, ami 80 millió alatt biztos nem lesz, ha összejön. Rájuk nem vonatkozik a pénzügyi fair play?
Mert eladásból még nem volt bevételük, meg nem is nagyon lesz.
Rojo-t még nem is számoltam bele...
Azért bonyolultabb ez a FFP annál, minthogy csak egy adott év eladásaiból és vételeiből lehessen következtetni egy adott csapat helyzetére. Például egy játékos ára egyenletesen oszlik el a megkötött szerződés hossza alatt. Tehát mondjuk Suárez nálunk 5 éven keresztül, évi 16,2 millió euróval számít bele az FFP szerinti kiadásainkba.
Nem hiszem, hogy a Unitednek bármilyen problémája is lesz a közeljövőben. Kb. az Adidas és Chevrolet által utalt pénzek fedezik a kiadásaikat.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.08.28. 14:43:37

A Man Utd 3 játékost vett 150 millióért, de még akarják Vidal-t is, meg Blind-et is, ami 80 millió alatt biztos nem lesz, ha összejön. Rájuk nem vonatkozik a pénzügyi fair play?
Mert eladásból még nem volt bevételük, meg nem is nagyon lesz.
Rojo-t még nem is számoltam bele...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.28. 13:12:07

Mondjuk az Arsenal-t ismerve nem csak ebben az évben, hanem ebben a szezonban nem fog már játszani.

Arsenal striker Olivier Giroud has been ruled out until the start of next year after undergoing surgery on an ankle injury.

Sánchez nem megoldás középcsatár poszton, szóval nem tudom, hogy most mi lesz...
roby122 írta:Kapus , Hátvéd , Középpálya megvannak , de elöl...
Azért ez nem igaz, kéne egy csere CB és egy klasszis DM.


Pletykák:
1. Sokratis Papastathopoulos-ért 11 millió font.
2. Rabiot-ért 12 millió font.
3. Cerci.
4. Alderweireld.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.27. 20:43:34

enyhén off:

Na vajon ki lehet az? :mrgreen:
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.27. 20:42:07

Alexis már megint középcsatár poszton lesz a felállás szerint , és az Arsenal megint a 4-1-4-1 felállásban játszik. Oké , hogy nincs csatár , (de ez is vicces , hogy egy Arsenal szintű csapatnak nincs egy klasszis csatárja sem Giroud , Sanogo ) de akkor legalább ne ebbe a felállásba tolják , ez múltkor sem jött be . Ha sürgősen nem vesznek egy normális csatárt akkor itt ismét trófea nélkül marad a csapat. És ez is vicces , de szerintem jelenleg tényleg egy csatáron múlik az Arsenal jövője. Kapus , Hátvéd , Középpálya megvannak , de elöl...
Ez mind nem zavarna , csak Sanchez játékát teszik ezzel tönkre , aki nem rég még a csúcson volt , most meg lassan megint láthatjuk akkor a 2011 es formáját. (Sajnos)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.26. 23:06:21

The entire MK Dons squad cost £235,000.

The equivalent to less than a weeks wages (£300,000) for Wayne Rooney.


:mrgreen:


Arsenal have made a £40m bid to sign Paris Saint-Germain striker Edinson Cavani. [L'Équipe]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése