Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.08.25. 18:57:20

Joe Gomez is out-performing some of the Premier League's best left-backs:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
MR. TROMORT777

2015.08.25. 17:33:19

Kicsit dagad a májam, hogy mások is észrevették Gomez-t. Egy felkészülési meccs után itt ömlengtem Róla, hogy mennyire technikás és mekkora potenciál van benne, de ezt én sem vártam volna, Eddig valami elképesztő a srác. Tényleg nagy jövő állhat előtte és ami még érdekes, hogy eredetileg középhátvéd és a bal oldal csak a másodlagos posztja. Az angol U21es válogatottba most hívták be, ott valószínűleg középen fog szerepelni.

Még egy kis Pool:

Mignolet a 2015ös évben már 12 clean sheet-nél jár.

Balo pedig kölcsönben visszamegy a Milánba.

Eddig nagyon tetszik ez a Pool, tényleg jó szezon lehet ez!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.25. 16:01:57

Pool-nál Gomez tetszett nagyon. Elképesztő, hogy '97-es a srác. :shock:
Igen, kicsit demoralizáló, hogy ő a Poolban nyomja ilyen idősen, én meg a miniclipes poolban. :mrgreen:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.08.25. 07:09:37

Eddig ez a Gomez gyerek többet csinált, mint Moreno tavaly az egész szezonban. Úgy tűnik jó csere volt a poszton. Gerrard elmenetele is dobott Couthino játékán, pedig tavaly sem volt rossz.
A Balotelli-Benteke cserét már meg sem említem, ég és föld a két játékos akaratban.
Nem gondoltam, hogy ilyen ütős lesz az új vérátömlesztés a csapatnál.
Sturridge visszatérése még jobbá teszi majd a Poolt.

Az Arsenal nagyot fogott Chech-vel, tegnap azt hiszem vereség lett volna nekik a tavalyi kapusokkal.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.25. 06:00:38

kanty írta: Pool-nál Gomez tetszett nagyon. Elképesztő, hogy '97-es a srác. :shock:
Hát ezaz...Meghal Diana, másodszor lesz elnök Clinton, Titanic film, szavazunk a NATO-ról, Ricken 10 mp alatt átemeli Peruzzit, megjelenik az RTL Klub meg a TV2, meghal Czibor, box VB-t nyer amatőrben Erdei meg Kokó...És mi ezt rég megéljük mikor Gomez megszületik. :D

A City elég jól bekezdett, a többiek még döcögnek. Kíváncsi vagyok, hogy ebben a pár napban még kinek az agya fog elborulni, De Bruyne-ért nagy összeg mehet a City részéről. A másik manchesteri csapat folyamat minden pletykában benne van, a Chelsea védelmére ráférne egy friss arc. Arsenal és Benzema románca már hetek óta tart, de lehet csak nyárra szóló rövid kaland lesz és nem hosszútávú kapcsolat. Szóval még lehet ebből egy nagy tűzijáték és az angol klubok pénztárcáját ismerve nem két fillérekről fognak szólni az utolsó napok átigazolásai.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.08.24. 23:39:16

Mondhatni igazságos döntetlen, az első félidőben a Liverpool, a másodikban az Arsenal volt a jobb. Mondjuk kár azért a szabályos gólért, amit nem adtak meg... :roll:

1. Cech-nek az a két védése :shock:
2. Coquelin hihetetlenül tetszik, az ember felszántja a pályát.
3. Ox vagy Walcott tényleg kell a pályára, egyszerűen nem bírjuk el, hogy Cazorla, Ramsey, Özil és Giroud sem az a gyors játékos.
4. Ramsey szélső. Miért? Mondjuk nálunk Bendtner is játszott a szélen... :mrgreen:

Ez eddig nagyon kevés, remélhetőleg Sánchez minél hamarabb formába lendül ill. igazolunk még egy játékost.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.24. 23:18:36

kanty írta:Pool-nál Gomez tetszett nagyon. Elképesztő, hogy '97-es a srác. :shock:
Vagy csak mi öregszünk. :lol:

Cech most valamit visszahozott az előző 2 fordulóból.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.24. 23:01:58

Nem nagyon értettem a Poolt, gyakorlatilag 2. félidőben rámentek az x-re. Teljesen visszaálltak, ráadásul már a félidő elejétől húzták az időt. Ha komoly céljaik vannak a bajnokságban, akkor az ilyen meccseken a győzelemért kéne menni, főleg amikor az ellenfél 2 kezdő kh-je nem játszik. Firmino lehozatalát se értettem, egyáltalán nem tolta rosszul, a helyére beállított Ibe-nak viszont alig volt jó megmozdulása. Mindemellett Arsenalt dicséret illeti a 2. félidőért, mert bajnokesélyeshez méltóan játszottak. Coutinhon kivűl 2 fiatal védőt tudnék kiemelni. Poolból Gomezt, Arsenalból Gabrielt. Mindketten szinte hiba nélkül fociztak.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.24. 23:01:20

Skrtel azért nem szarral gurigázott, a végén majdnem bevágta. :lol: Jó meccs volt, sok helyzettel, hajtással.
Az Arsenalnak nagyon kellene egy rendes csatár, mert ma is volt Giroudnak egy olyan helyzete, amit egy klasszis 9-es nagy valószínűséggel bevágott volna.
Pool-nál Gomez tetszett nagyon. Elképesztő, hogy '97-es a srác. :shock:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.24. 22:28:20

BarcafanTomee írta:Zseni volt az a gyorsaság amivel megcsinálta a cselt a második kapufája előtt. Igazi brazilos pengés megoldás, megérdemel majd egy gif-et.

szerk: erről a Gomez gyerekről még nem is hallottam, de nagyon jól tolja!
Ha nem is gif, de azert remelem jo lesz.. :D Eszmeletlen, es az ilyenek melle meg a gyilkos passzok is mennek neki. Imadom mar most a sracot, Verrattival megneznem milyen dout alkotnanak, alom kozeppalya lenne nekem szerintem - nem feltetlen nalunk, bar titkon orulnek neki.

Gomez meg tenyleg nagyon nagyot jatszik, van benne potencial boven.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.08.24. 22:25:00

Wengernek lehetne annyi esze, hogy behozná Walcottot vagy Ox-ot. Szerintem fel tudnák pörgetni a játékot.

szerk.: végre. csak nehogy késő legyen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára roby122 2015.08.24. 22:29:26-kor.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.24. 22:12:40

Coutinho srác tényleg azok közé tartozik, akik tudnak. Szerintem jövőre el is viszi egy komolyabb csapat. Én szívesen látnám de azon a poszton Ardával és Iniestával megleszünk még egy darabig.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.08.24. 22:06:59

Csatlakozok én is a Coutinho ömlengéshez. :D Zseni volt az a gyorsaság amivel megcsinálta a cselt a második kapufája előtt. Igazi brazilos pengés megoldás, megérdemel majd egy gif-et.
Eddig jól játszik a Pool, az Arsenalból nagyon hiányzik a két KH, meg Giruoud is elég homály. Ehhez jön még a pontatlanság az egész csapattól.

szerk: erről a Gomez gyerekről még nem is hallottam, de nagyon jól tolja!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BarcafanTomee 2015.08.24. 22:20:42-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.24. 21:51:34

PCsabi írta:3. Coutinho-ra kíváncsi leszek, mostanában nagyon hype-oljátok itt a fórumon.
Remélem most már érted, hogy miért.. :D Komolyabb meccset tol megint, eszméletlen sok jó megoldása van ismét, amik nem csak hasznosak, de látványosak is javarészt. Élmény nézni a játékát, nekem ő kell.. :mrgreen:
Megint csak bepörögtem, meccs után majd belelóg a kezem a bilibe, és rájövök, hogy a mostani csapatban em passzolna.. :(
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.24. 21:50:44

Coutinho eddig zseniális. 2 kapufa, 2 kulcspassz, 2 sarokkal átadott passz, rengeteg labdaszerzés. Petr meg eddig kivédi a szemüket, annak ellenére h az Arsenal védelem nagyon gyenge. Főleg Chambers volt legalább 2-3 elszórt labdája a saját térfelén. Eddig Pool lefocizza az Arsenalt, mondjuk tegyük hozzá, h nem adtak meg 1 jogos Arsenal gólt.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.24. 21:47:17

Simán lefocizza az Arsenalt a Pool eddig. Két kapufa, plusz Benteke 2 méterről is kihagyott egy hatalmas helyzetet.
Ez a Gabriel meg honnan került elő? :-)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.08.24. 20:58:32

Benzema most megy orvosira az Arsenal-hoz:
KATT


1. Mertesacker beteg, Koscielny meg összeszedett egy hátsérülést.
2. Ox vagy Walcott kezdhetett volna.
3. Coutinho-ra kíváncsi leszek, mostanában nagyon hype-oljátok itt a fórumon.
4. Mivel ez a védelem tuti, hogy be fog nyelni minimum két gólt, ezért vereségre számítok.

Arsenal: Cech, Bellerin, Chambers, Gabriel, Monreal, Coquelin, Cazorla, Ramsey, Ozil, Alexis, Giroud.
Subs: Ospina, Debuchy, Gibbs, Arteta, Flamini, Oxlade-Chamberlain, Walcott.

Liverpool: Mignolet - Clyne, Skrtel, Lovren, Gomez - Can, Lucas Leiva, Milner - Coutinho, Benteke, Firmino.
Subs: Bogdán, Sakho, Moreno, Rossiter, Ibe, Ings, Origi.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.22. 16:00:02

LG írta: Depaynak ezúttal nem nagyon ment, de dicséretére legyen mondva, nagyot küzdött, ha elvesztette a labdát máris próbálta visszaszerezni, ami sokszor sikerült is neki.
Eddig nekem nagyon túlértékelt játékosnak tűnik. Igaz a hétközi meccsét nem láttam, de az eddigi 3 PL meccsén elég felejthető játékot hozott. Ígéretes játékos, de közel sem akkora spíler, mint ahogy egyesek állítják. Konkrétan ma kb. 1 jó beadása nem volt, ami egy szélsőt elég durva. Ashley Young tavaly sokkal jobb teljesítményt nyújtott ezen a poszton.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.22. 15:40:21

Akkor ennyi volt a MU 100 százalékos mérlege. Pedig sok lehetőségük volt, az utolsó 20 percet kegyetlenül megnyomták, de vagy Krul, vagy a védők, vagy kapufa megmentette a Newcastle-t, sőt, az utolsó percekben egy kontrából meccslabdája is volt a vendégeknek.

Depaynak ezúttal nem nagyon ment, de dicséretére legyen mondva, nagyot küzdött, ha elvesztette a labdát máris próbálta visszaszerezni, ami sokszor sikerült is neki.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.20. 22:12:27

visca el barca írta:ez a hazard is egy nagy nulla. bármikor nekiállok cselzi meccset nézni, semmit nem csinál :D
Tényleg igen rossz meccseit foghatod ki, mert nem egy rossz pali. A Mourinho féle hozsannázástól mondjuk messze van, nem top3, még közel sem, de jelenleg posztján a szűk elit tagja - az más kérdés, hogy nem is sokan vannak a posztján, akik komoly minőséget képviselnének. Tudom, hogy nem szereted a youtube videókat, de még asszem Neymarnál mondtad anno egy videó után, hogy ilyet azért nem lehet mindenkiről.. Ajánlom nézd meg ezt, azért ilyet se nagyon lehet manapság összedobni sok emberről. Ennek ellenére azzal egyetértek, hogy annyira nem jó, mint ahogy mondják páran - köztük José -, de a nulla, meg a lufi rá azért nem passzolnak.. :D

+ azért ezt mi is csak lestük.. :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.08.20. 09:14:30

kanty írta: A másik oldalról azonban a Realt kevésbé értem, max. ha készülnek valami gigaigazolással, de nem igazán értem ki lehetne az.
Reus. 48 órán belül hivatalos lehet mindkettő.
48 millió FONT Karim. Az csinos pénz. Euróban mennyi? 65?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.20. 08:36:24

Egyre több hír jelenik meg arról, hogy az Arsenalnak sikerül megszereznie Benzemát. Nálam ez egy hatalmas igazolás lenne, végre lenne egy kb. 20 gólos csatára az Arsenalnak, és így a bajnokság megnyerése jóval reálisabb már - még akkor is, ha továbbra sem az ágyúsok lennének a fő esélyesek.
A másik oldalról azonban a Realt kevésbé értem, max. ha készülnek valami gigaigazolással, de nem igazán értem ki lehetne az.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
MR. TROMORT777

2015.08.17. 23:01:25

LG, amit te mondasz azzal teljesen egyet értek. Rengeteg külföldi játékostól nincs hely az angol ifiknek, így egyre kevesebb angol játékos lesz. Pont idén valami rekord mélyen van az angol játékosok száma. Ezért repkednek ilyen Sterlingekért akkora összegek. Kevés igazán ígéretes angol játékso van így, hogy nem jutnak elég játékperchez.

A Pool meg behúzta, bár a vége nyögve nyelős volt, eléggé kellett védekezni amennyire oda-oda pillantgattam.
Coutinho most játszott igazán kp-t, előző meccsen inkább volt szélről behúzódó támadó, Nagyon jól mozgott, jó labdákat adott. Tetszetős volt.
Henderson pedig még ennél is jobb, ha irányítóként játszik, csak Allan sérült ha jól tudom és így inkább Ő a vkp. Can-ben még annyira nem bíznak. De első fordulóban is, amint beállt Can és előrébb kerülhetett ficánkolt, mozgatta a csapatot. Am is szimpatikus, hogy igazi kapitány. Mindenkit irányít, a védelemtől kezdve mindenki mozgását. Ma már kevés ennyire vezéregyéniség van és úgy teszi mindezt mintha évek óta Ő lenne a kapitány. A gólpasszánál az nagol kommentátor meg mondta rögtön, hogy erre még Gerrard is büszke lenne. :D
Egyébként pont le kellett hozni az 52. percben, összeszedett valami kisebb sérülést.

Mindenesetre kettőből kettő, pedig még látszik, hogy nem igazán szoktak össze. Jó lesz ez!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.17. 21:58:58

Ez a Pool tetszik nekem, Coutinho játéka élmény a szemnek -enyémnek mindenképp -, és MR. TROMORT777, Hendersonban igazad volt, tényleg elég jó kis playa, eléggé alulértékelt amúgy szerintem, nem olyan félkegyelmű, mint sokan hiszik. Bandwagonra felpattanok én is, ha Firmino tolná Lallana helyett, akkor lenne az igazi a kezdő szerintem, de így is élveztem a meccsüket. Bajnokságot esélyük sincs nyerni szerintem, de szimpatikusak nagyon.

Ami még feltűnt, hogy Coutinho mennyit védekezett ma, elég sok párharcba belement, eddig ez kimaradt nekem nála, de mindenképp pozitív csalódás. Nem egy Rakitic természetesen, de nem is 0 védekezésben.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.17. 21:53:43

Én nem lehúzni akarom őket, de az a realitás, hogy mostanság le vannak maradva a legjobbaktól. Amit én egyébként sajnálok, mert számomra élvezetesebb lenne a BL erős angol csapatokkal. Az olaszokról ne is beszéljünk...
De ezek gyorsan változnak.
Ez igaz. Pl. 2003-ban volt 3 olasz a legjobb 4-ben, és olasz házidöntő, a 2000-es évek második felében az angolok domináltak, egy év a németeknek is jutott, most meg spanyol hegemónia van.

Viszont ami az angolok egyik hátránya, hogy az angol csapatok nem nevelnek ki annyi és olyan jó játékosokat, mint a spanyolok, németek, franciák, de még az olaszok is előttük vannak ebben, így úgy kell más bajnokságokból behozniuk játékosokat. A nagy PL tehetségeknek általában a füstjük szokott csak nagy lenni, lehetne sorolni a neveket.

Meg most már egyre több csapat tudja anyagilag is felvenni az angol nagyokkal a versenyt, és egy Barca-Real-Bayern trió jelenleg vonzóbb egy játékos számára, mint az angol nagyok, főleg ugye a spanyol és német játékosok választják inkább hazájuk top csapatait.
Válasz küldése