Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.03.16. 18:22:44

Leomessi14 írta:
miihii írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... t-2068946/

Lábtörés 3 meccs,bírószidás 5 meccs :roll: Következetesek a ködös Albionban még mindig :lol:
Jo ezt ertem,de az Oregnek volt tavalyrol egy felfuggesztett eltiltasa is,azert lett 5 meccs. :wink:
Ezt sehol nem olvastam,de most h mondod,vmi mintha rémlett volna.Utánanéztem és a hivatalos oldalon írják is,h eredetileg 3 meccs lett volna,de egy 2009. októberi beszólás miatt lett belőle 5.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.03.16. 18:15:12

miihii írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... t-2068946/

Lábtörés 3 meccs,bírószidás 5 meccs :roll: Következetesek a ködös Albionban még mindig :lol:
Jo ezt ertem,de az Oregnek volt tavalyrol egy felfuggesztett eltiltasa is,azert lett 5 meccs. :wink:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.03.16. 18:11:09

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... t-2068946/

Lábtörés 3 meccs,bírószidás 5 meccs :roll: Következetesek a ködös Albionban még mindig :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2011.03.16. 14:21:46

messideco írta:A Manchester legnagyobb hibájának azt tartom, hogy SAF ott az úr, sztárok nem létezhetnek, csak az öreg. Sok sztárjátékos -állítólag- miatta távozott a csapattól: Beckham, Sherrigham, Nistelrooy, Ronaldo... Lehet, hogy ez csak az én elméletem...
En ezt tartom a legnagyobb erenyenek!Nincs olyan hogy minden hisztis, boldog-boldogtalan rinyaljon, dolgozzon es kesz...Az eredmenyek is az oreget igazoljak...
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.03.16. 14:16:42

A Manchester legnagyobb hibájának azt tartom, hogy SAF ott az úr, sztárok nem létezhetnek, csak az öreg. Sok sztárjátékos -állítólag- miatta távozott a csapattól: Beckham, Sherrigham, Nistelrooy, Ronaldo... Lehet, hogy ez csak az én elméletem...
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.16. 09:08:17

Rewolution5 írta:http://www.hatharom.hu/article/af7fc3-f ... -rooneytol

következő Backham?
Nem tudom, h mennyi ennek a valóságalapja, de én úgy gondolom, h nagy húzás lenne Rooneyt sok pénzért eladni a nyáron. A tudását nem vitatom, de eléggé sérülékeny, képes nagy forma ingadozásra, és problémás, balhés természetű, ami káros lehet a csapat morálra. Abban biztos vagyok, h távozása esetén Fergusson megoldaná a pótlását, és az érte kapott pénzből további erősítések is lehetségesek lennének.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1086
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.03.15. 17:04:54

bence-barca írta:
MessiFan írta: Tizenegyesnél lehet lövőcselt csinálni.
http://videa.hu/videok/sport/belassulos ... CwLPJsJKaB
Igazából ez tavaly terjedt el főleg Brazíliában, de én addig úgy tudtam, h nem lehet.VB előtt viszont betiltották. Tehát elviekben már nem lehet.
csak a VB-re tiltották be
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.15. 17:01:24

enyhén szólva sem kedvelem a mu-t, de most "meg kell védenem", ugyanis a poolosok is ezt szokták csinálni, csak ők a müncheni katasztróráól szoktak dalolni...

egyszerű egy "faj" a brit ember... :roll:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.15. 16:31:32

MessiFan írta: Tizenegyesnél lehet lövőcselt csinálni.
http://videa.hu/videok/sport/belassulos ... CwLPJsJKaB
Igazából ez tavaly terjedt el főleg Brazíliában, de én addig úgy tudtam, h nem lehet.VB előtt viszont betiltották. Tehát elviekben már nem lehet.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.03.15. 15:02:12

Megnéztem az összefoglalót és a tizenegyesnél lövőcsel után gurította be a labdát és emiatt kiállította a bíró (2. sárga) a játékost.
Én meg csak néztem, hogy mivan??
Tizenegyesnél lehet lövőcselt csinálni.
http://videa.hu/videok/sport/belassulos ... CwLPJsJKaB
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.14. 12:21:12

gergo9 írta:
LG írta: Hidd el, én elismerem a teljesítményt. Nézd csak meg hányszor írtam a Barca vs. Real topicban pl. elismerő hsz-t, amikor tényleg jól játszott a Madrid.
OFF:
Nyilván ehhez nincs köze Grande Jo5é "köcsögmenetrend" Mourinho-nak. :D
Mert ugye tavaly mikor emberi szemnek sokkal tetszetősebben gólerősebben játszott a Madrid akkor reális esélyük volt a bajnoki címre is Camp Nou-ban meg is szorngattak. Magyarul biztatóbb volt a helyzet a szezonra nézve mint most mégis a mostanihoz képest az a véleményed 180 fokos fordulatot vett.
A klasszikus óta egy igazi csürhe benyomását kelti a Madrid utolsó meccseken talán pár fokkal jobb mégis sokkal jobb véleményel vagy róluk mint tavaly.
De mondom zsozénak ehhez biztos semmi köze.
Biztos, h van, de a lényegen nem változtat. Korábban is elismertem a Madridot, ha rá szolgált, és el is fogom a jövőben is. Így lesz a MU-al is, csak játszanak már végre jól. :mrgreen:
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1086
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.03.14. 09:58:29

Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.03.13. 18:38:16

LG írta: Hidd el, én elismerem a teljesítményt. Nézd csak meg hányszor írtam a Barca vs. Real topicban pl. elismerő hsz-t, amikor tényleg jól játszott a Madrid.
OFF:
Nyilván ehhez nincs köze Grande Jo5é "köcsögmenetrend" Mourinho-nak. :D
Mert ugye tavaly mikor emberi szemnek sokkal tetszetősebben gólerősebben játszott a Madrid akkor reális esélyük volt a bajnoki címre is Camp Nou-ban meg is szorngattak. Magyarul biztatóbb volt a helyzet a szezonra nézve mint most mégis a mostanihoz képest az a véleményed 180 fokos fordulatot vett.
A klasszikus óta egy igazi csürhe benyomását kelti a Madrid utolsó meccseken talán pár fokkal jobb mégis sokkal jobb véleményel vagy róluk mint tavaly.
De mondom zsozénak ehhez biztos semmi köze.
Tőlem lehet jönni akármivel..
Ez meg minden értelmes vita alapja lehetne :wink:
Innetől kezdve be is fejezem a Barca-Arsenal-MU helyosztó vitát.
Ha a MU-t olyan erősnek tartod mint az Arsenalt tartsd majd ha a tények is ezt mutatják el is hisszük :wink:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.03.13. 18:13:38

Komolyan ennyire nehéz megemészteni vagy csak én láttam úgy, hogy nem is nagyon volt esélye az Arsenalnak? :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.13. 17:46:04

Korrekt M.U.-s írás?

Nem olvastam senkitől sem,h lefociztuk volna tegnap az Arsenalt. Akkor mi az inkorrekt? Írtam is,hogy nem örültem a hozzáállásnak, de a felforgatott csapat miatt vhol megértettem. Ez azzal egyenlő,hogy az Arsenal többet irányított, de még így is lehoztuk amit le kell.

És a cikket azért linkeltem, hogy ne én magyarázzam meg M.U.s szemszögből a dolgokat, hanem most speciálisan még egy Arsenalos blog író is úgy látja, ahogy. Bár nem csodálom,hogy 6 év után, mert tele a tökük a sok magyarázkodással, meg,hogy így meg úgy voltak jobbak, aztán mégis kiesnek mindenhonnan. Ha valaki jobb, az juttassa érvényre, addig egyáltalán nem jobb.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.13. 17:12:26

LG írta:
ozsimiki írta:Nem zakóra volt magyarázat LG koma :D hanem arra,h csak így tudtunk nyerni 2-0ra, és nem úgy, ahogy mostanában el szoktunk verni titeket :D

továbbra is:

http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... senal_2-0/

amúgy azt sem tagadom,h nem vagyunk jó formában, de valakik ( :lol: ) ellen még ez is belefér, persze komolyabb csapatok ellen, mint pl Chelsea (azért ott a vereség nem volt megérdemelt) vagy a Pool, akik legalább a M.U. ellen képesek magukat felszívni, nem fért bele ez a formahanyatlásos bugi.
Nem. Világosan emlékszem, h a Pool elleni meccs után a sérülésekkel jöttetek. Semmi olyat nem olvastam sem tőled, sem más a MU-tól, melyben esetleg gratulált volna az ellenfélnek, vagy kiemelte volna az erényeit, csak a kifogás keresés. A Chelsea ellen meg aszem Gergő pajtásod felhozta bíráskodást is, szerinte rendszeresen elfújják a kékeknek ezeket a rangadókat. Csak arra akarok rávilágítani, h ha olyan a szituáció, nálatok is inkább a kifogások jönnek, mint vmi korrekt írás.

Most linkeltem egy korrekt írást, a saját drukkertársaidtól :D + most ismertem el,h a Pool igenis felszívta magát, de te biztos 10percenként írnál fényező hszt fordított esetben a M.U.ról, azt szoktam meg tőled :D Ozsi
Hidd el, én elismerem a teljesítményt. Nézd csak meg hányszor írtam a Barca vs. Real topicban pl. elismerő hsz-t, amikor tényleg jól játszott a Madrid. A MU esetében ez azért más, mert mig a Madrid majdnem összes meccsén nézem, addig a MU-nak idén csak a Liverpool elleni meccsét láttam.
Jó dolog, h korrekt Arsenalos írást linkeltél, de én a korrekt MU-s írásra várok.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.03.13. 16:03:59

gergo9 írta: Jóhogy saját magadat cáfoltad meg ezzel illetve saját mondandódat azzal hogy "nem kell félni a mutól" meg egyebek. Holott az teljesen más meccs lenne.
Egy szóval sem mondtam, hogy csak az az egy meccs miatt nem tartom nagy számnak ezt az idei MU-t.

Tőlem lehet jönni akármivel..jelenleg ugyannyira félnék a MU-tól, mint az Arsenaltól: semennyire.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.03.13. 15:54:53

levproff írta: Még jó, hogy a foci nem ilyen egyszerű. :wink:
:lol: necsináldmár.
Jóhogy saját magadat cáfoltad meg ezzel illetve saját mondandódat azzal hogy "nem kell félni a mutól" meg egyebek. Holott az teljesen más meccs lenne.
Arra próbáltam rávilágítani mennyire tükröződött egy nagycsapat(?) ellen eredményekben a különbség(barca-mu).
Ehhez hozzátettem hogy több sérültjük volt mint nekünk pep alatt valaha is súlyozván a MU által elért eredményt.
Legközelebb értelmezd jobban amit írok.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.03.13. 15:42:00

Nem osztani kéne az észt, me bírózni Arsenaléknál, hanem normális csapatot összerakni, normális taktikával. Az, hogy minden egyes évük ugyanúgy néz ki Henryék távozása óta, az már szánalmas. Wengernek én megköszönném a munkát, egy normális edzőt kéne hozni, aki nem szenilis, nem pedofil és nincs belebolondulva a 16 évesekbe. Ebben a szezonban megutáltam az Ágyúsokat...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.13. 15:41:02

ozsimiki írta:Nem zakóra volt magyarázat LG koma :D hanem arra,h csak így tudtunk nyerni 2-0ra, és nem úgy, ahogy mostanában el szoktunk verni titeket :D

továbbra is:

http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... senal_2-0/

amúgy azt sem tagadom,h nem vagyunk jó formában, de valakik ( :lol: ) ellen még ez is belefér, persze komolyabb csapatok ellen, mint pl Chelsea (azért ott a vereség nem volt megérdemelt) vagy a Pool, akik legalább a M.U. ellen képesek magukat felszívni, nem fért bele ez a formahanyatlásos bugi.
Nem. Világosan emlékszem, h a Pool elleni meccs után a sérülésekkel jöttetek. Semmi olyat nem olvastam sem tőled, sem más a MU-tól, melyben esetleg gratulált volna az ellenfélnek, vagy kiemelte volna az erényeit, csak a kifogás keresés. A Chelsea ellen meg aszem Gergő pajtásod felhozta bíráskodást is, szerinte rendszeresen elfújják a kékeknek ezeket a rangadókat. Csak arra akarok rávilágítani, h ha olyan a szituáció, nálatok is inkább a kifogások jönnek, mint vmi korrekt írás.

Most linkeltem egy korrekt írást, a saját drukkertársaidtól :D + most ismertem el,h a Pool igenis felszívta magát, de te biztos 10percenként írnál fényező hszt fordított esetben a M.U.ról, azt szoktam meg tőled :D Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.13. 15:29:45

Nem zakóra volt magyarázat LG koma :D hanem arra,h csak így tudtunk nyerni 2-0ra, és nem úgy, ahogy mostanában el szoktunk verni titeket :D

továbbra is:

http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... senal_2-0/

amúgy azt sem tagadom,h nem vagyunk jó formában, de valakik ( :lol: ) ellen még ez is belefér, persze komolyabb csapatok ellen, mint pl Chelsea (azért ott a vereség nem volt megérdemelt) vagy a Pool, akik legalább a M.U. ellen képesek magukat felszívni, nem fért bele ez a formahanyatlásos bugi.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.13. 15:26:14

Sztem meg teljesen jogos amit Levproff irt. A Pool és Chelsea elleni zakót ti is elintéztétek annyi értékeléssel, h sok volt a hiányzó. Ha ezt ti a másik oldalról csak egy rossz kifogásnak tartjátok, akkor nektek se legyen már ez a korrekt magyarázatotok egy zakóra.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.03.13. 15:23:06

Mi nem is szoktunk ezzel jönni
Szerintem azért, mert nem sokszor van ilyen, hogy egyszerre több kulcsjátékos is sérült.
persze ilyenkor nem teszitek hozzá, hogy a védelmünk milyen volt, esetleg a középpálya...
A MU védelme meg a kp-ja pont annyira fog foghíjas, mint az ágyúsoké...
Aki meg azt hiszi,h ez pech 6. vagy 7.éve folyamatosan, annak gratulálok.
Természetesen nemcsak pech, de ezek a horrorisztikus lábtörések, ujjficamok, vállficamok biztos nem az orvosi stáb miatt van. + azért hozzá is kell tenni, hogy az Arsenal stílusa egyáltalán nem Angliába való..rengeteg rúgást kapnak. Most nem azt mondom, hogy nincs gond az orvosi stábbal, de ha ez mind ő miattuk van és ekkora lenne a gond, nemhiszem, hogy nem cserélnék le őket. Meg azért profikról beszélünk.

A bajnokságban még lehet meglepetés szerintem..ez a MU is bőven hibázhat még.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára levproff 2011.03.13. 15:28:16-kor.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.13. 15:04:01

levproff írta:
Pedig most verte meg ugyanolyan különbséggel az Arsenal-t mint mi
Még jó, hogy a foci nem ilyen egyszerű. :wink:
Engem meg a MU sérültjei cseppet sem érdekelnek, mert ez ugyebár nem lehet kifogás.. :roll: Vagyis lehet, csak kicsit irónikus lenne.
Mi nem is szoktunk ezzel jönni, egészen addig, míg elkezditek, hogy hát de az Arsenal így meg úgy volt jobb mint a M.U. stb, persze ilyenkor nem teszitek hozzá, hogy a védelmünk milyen volt, esetleg a középpálya... mert ugye csak Arsenal bukónál lehet megemlíteni,hogy de megint a fél csapat sérült volt, persze,h nem voltunk jók... :roll:

Aki meg azt hiszi,h ez pech 6. vagy 7.éve folyamatosan, annak gratulálok. Ahogy Wenger gyökeret eresztett a kispadon, úgy szerintem a többi edző is, akiknek esetleg megfelelően kellene trenírozni, gyúrni, felkészíteni ezeket a porcelánbabákat.

Természetesen pl egy régebbi Eduardo-s esetről nem tehetnek, de nem hiszem,h rendben lenne a háttérmeló.

szerk: tegnapi meccsről pedig házatok tájáról, egy teljesen objektív írás:

http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... senal_2-0/

röviden: profik az amatőrök ellen :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése