Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.27. 19:59:11

Varatrix írta:
levproff írta:Mert a fele kárörvendő nem MU szurkoló..az igazság meg néha fáj.
Nekem is ez a mai "meccs".
Ezt nem egészen értem.
Aki nem MU-s annak nem lehet antipatikus csapat az Arsenal.
Történetesen nem magamra gondolok, mert én Spurs szurkoló vagyok.
Szóval eleve nem nagyon kedvelem az Arsenalt.
De egy akármilyen csapat szurkolója szurkolhat valakiért, és valaki ellen.
Rosszul értelmezted a fenti mondatomat, mondjuk ebben én is hibás vagyok, mert rosszól írtam le.

Mert a kárörvendők fele nem MU szurkoló? Remélem ígymár érthető.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.27. 19:45:48

Mikaos írta:Klasszis kapus, klasszis csatár...
Már évek óta be kellett volna látnia Wengernek, hogy Almunia nem kapus, mire megtette, maradt neki az igen acélos Mannone, Fabianski, Sczesny kapusgárda (ebből ugye Mannone kölcsönbe) és nem igazolt senkit...
Pedig azért vannak elérhető nevek, Akifejev, Adler, Enyeama stb. (de a Milan helyett kikölcsönözhették volna Ameliát is)

a csatárokról: RvP jó lenne, csak nem egészséges, Chamakh tűnt el nagyon, Bendterről ne is beszéljünk, csak kárt okoz a csapatnak azzal, hogy Vela elől foglalja a helyet

én csak sajnálni tudom őket egyébként, de egyszerűen röhejes már, hogy mekkora lúzerek, remélem ezt ellenünk ismét bizonyítják majd
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.02.27. 19:43:10

levproff írta:Mert a fele kárörvendő nem MU szurkoló..az igazság meg néha fáj.
Nekem is ez a mai "meccs".
Ezt nem egészen értem.
Aki nem MU-s annak nem lehet antipatikus csapat az Arsenal.
Történetesen nem magamra gondolok, mert én Spurs szurkoló vagyok.
Szóval eleve nem nagyon kedvelem az Arsenalt.
De egy akármilyen csapat szurkolója szurkolhat valakiért, és valaki ellen.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.02.27. 19:37:16

levproff írta: Mert a fele kárörvendő nem MU szurkoló..az igazság meg néha fáj.
Nekem is ez a mai "meccs".
Ez így is van , viszont ezen csak nevetni lehet. Mert köszönőviszonyban sincs a valósággal.
Többekközt én is csak a Barca meccs miatt örültem mintahogy írtam utána is hogy lelkileg nagyon "kellet" ez nekik.
Mondjuk ha hosszabítás után [auto_cenzúra] ki akkor még jobb lett volna.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.02.27. 19:34:02

Klasszis kapus, klasszis csatár...
Amíg ezek nincsenek, addig Arsenal-nak nem sok esélye van kupagyőzelmekre. Évek óta problémásak ezeken a posztokon, a középpálya és a védelem elég rendben van (ha épp nem sérültek). - Angliában tán a legjobb középpályás sorral rendelkeznek. -

Egy döntőben bármi megtörténhet, mint a példa is mutatja. A Birmingham pedig már-már mindig megizzasztja/megkopasztja a nagyobb csapatokat.

Egyébként -szerintem- az utóbbi évek legerősebb Arsenal-ja ez. Nyilván most ez furán hangzik az utolsó percben elbukott döntő után, de sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem a játékukat, mint 1-2-3-4 éve.
Nem számítok egyszerű meccsre ellenük 8-án, szükségünk lesz a legjobb játékosainkra.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.27. 19:31:29

Kluivertinho írta:
levproff írta:Látom ismered a kereted. Koscielny egy balfék, ha meg a fiatal kapus tehetségét/tudását nem ismered (el), akkor nincs miről beszélnünk.
Szczesny nekem Boruc típusú kapusnak tűnik, aki ha elkapja a fonalat akkor kivéd mindent, de ugyanakkor bődületes potyákra képes. Koscielny pedig tényleg egy balfék. Ez csak az én véleményem. Arsenal szimpatizánsként te nyilván jobban ismered őket, szóval elnézést, ha megbántottalak, de a véleményemen nem változtatok, én így látom. Ezért szép a világ.
Mindenesetre remélem ellenünk is ilyen szerencsétlenek lesznek.
Szerintem nem potyás. Kb. ez volt az első igazán nagy potyája, mondjuk ebben is bőven nemcsak Ő volt a hibás. Nagy kapus lesz, hihetlenül fiatal.
Figyi Téged megértelek, de a kárörvendés nagy része annak szól, vagy az miatt van, mert a BL-ben együtt vagyunk velük, nem lenne ennyi ha nem így lenne.
Ez olyan mintha félnék az Arsenaltól. Én egy cseppet sem izgulok a továbbjutást illetően, mivel mindkét csapatot jól ismerem..nem lesz itt gond.

Amúgy egy kérdés(mindenkihez): Miért érdemelte meg jobban a City a győzelmet vagy mitől lett ilyen szimpatikus?
Mit csináltak azon kívül, hogy félpercenként 5 percekre eldobálták magukat meg a góljuk után 10 emberrel védekeztek, azthittem ez egy Barca szurkolónak inkább visszataszító, mintsem szimpatikus.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára levproff 2011.02.27. 19:34:12-kor.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.02.27. 19:30:49

Hát azért nem volt semmi ez a meccs. Annyit fűznék hozzá hogy sajnos itt a tehetség még nem elég. sőt. egy kupadöntőben nem lehet ilyeneket csinalni amit a cesznyi meg a másik csinalt( bocsi de ezekkel a nevekkel hadilábon állok) . vagy a kapus ordít torkaszakadtábol hogy hagyd vagy a védő bikázza ki a stadionbol. reméljük ez kisebb visszaesést eredményez nekik, és a BL ben szétkapjuk őket itthon. ( bár nem kívánom nekik, de hát ha már a Barca ellen játszanak. csak azért mert ha nagyon kell választani a világ csapatai közül 2. helyen nalam az Arsenal al.) de persze Go Barca! 8)
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.02.27. 19:27:13

levproff írta:Azért az Arsenalnál márcsak az szánalmasabb, ami itt megy.
Komolyan mondom ekkora kárörvendést egy Real vereség után nem látok itt.

Ha az Arsenal fele olyan szerencséje lenne, mint a MU-nak már rég előttük lennének. Most is 20 kapura lövés, Birmingham nudli..vicc.
Figyi Téged megértelek, de a kárörvendés nagy része annak szól, vagy az miatt van, mert a BL-ben együtt vagyunk velük, nem lenne ennyi ha nem így lenne. A mázlifaktoroddal meg szerintem te se értesz egyet.

Azért fel a fejjel! Majd a Barca!
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2011.02.27. 19:24:11

levproff írta:Látom ismered a kereted. Koscielny egy balfék, ha meg a fiatal kapus tehetségét/tudását nem ismered (el), akkor nincs miről beszélnünk.
Szczesny nekem Boruc típusú kapusnak tűnik, aki ha elkapja a fonalat akkor kivéd mindent, de ugyanakkor bődületes potyákra képes. Koscielny pedig tényleg egy balfék. Ez csak az én véleményem. Arsenal szimpatizánsként te nyilván jobban ismered őket, szóval elnézést, ha megbántottalak, de a véleményemen nem változtatok, én így látom. Ezért szép a világ.
Mindenesetre remélem ellenünk is ilyen szerencsétlenek lesznek.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.27. 19:21:28

gergo9 írta:
levproff írta: Ha az Arsenal fele olyan szerencséje lenne, mint a MU-nak már rég előttük lennének. Most is 20 kapura lövés, Birmingham nudli..vicc.
Az nyilván nem szánalmas hogy a MU-t belekeverjük megint.
Arsenal drukkereknél ez ilyen rossz beidegződés hogy a szerencsétlenségükbe minden szir-sz*rt belemagyaráznak megfőképp a MU-t.
Wengerről átragadt :lol:
Csak nehéz megérteni hogy nem érzik hogy röhej kategória az egész.
Mert a fele kárörvendő nem MU szurkoló..az igazság meg néha fáj.
Nekem is ez a mai "meccs".
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.02.27. 19:18:31

levproff írta: Ha az Arsenal fele olyan szerencséje lenne, mint a MU-nak már rég előttük lennének. Most is 20 kapura lövés, Birmingham nudli..vicc.
Az nyilván nem szánalmas hogy a MU-t belekeverjük megint.
Arsenal drukkereknél ez ilyen rossz beidegződés hogy a szerencsétlenségükbe minden szir-sz*rt belemagyaráznak megfőképp a MU-t.
Wengerről átragadt :lol:
Csak nehéz megérteni hogy nem érzik hogy röhej kategória az egész.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.27. 19:14:34

Kluivertinho írta:
levproff írta:Azért az Arsenalnál márcsak az szánalmasabb, ami itt megy.
Komolyan mondom ekkora kárörvendést egy Real vereség után nem látok itt.

Ha az Arsenal fele olyan szerencséje lenne, mint a MU-nak már rég előttük lennének. Most is 20 kapura lövés, Birmingham nudli..vicc.
Végy egy jó kapust, lőjj gólokat. A 2 "tehetség" összehozta a Birminghamnek.
Látom ismered a kereted. Koscielny egy balfék, ha meg a fiatal kapus tehetségét/tudását nem ismered (el), akkor nincs miről beszélnünk.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2011.02.27. 19:10:58

levproff írta:Azért az Arsenalnál márcsak az szánalmasabb, ami itt megy.
Komolyan mondom ekkora kárörvendést egy Real vereség után nem látok itt.

Ha az Arsenal fele olyan szerencséje lenne, mint a MU-nak már rég előttük lennének. Most is 20 kapura lövés, Birmingham nudli..vicc.
Végy egy jó kapust, lőjj gólokat. A 2 "tehetség" összehozta a Birminghamnek.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.27. 19:09:16

ozsimiki írta:
levproff írta:Azért az Arsenalnál márcsak az szánalmasabb, ami itt megy.
Komolyan mondom ekkora kárörvendést egy Real vereség után nem látok itt.

Ha az Arsenal fele olyan szerencséje lenne, mint a MU-nak már rég előttük lennének. Most is 20 kapura lövés, Birmingham nudli..vicc.
ma elég volt annyi szerencse,h a 2.percben nem lettetek 1el kevesebben,és nem kapott 11est a City, több nem járt. :D
kb. az elmúlt 3 éveben ennyi is volt, kifújt.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.27. 19:08:17

ahogy a sigem is mutatja kedvelem az Arsenalt, de amit a magyar "drukkereik" műveltek a különböző fórumokon, miután csodával határos módon sikerült megveretnünk magunkat velük, azok után most ez kellő elégtétel... mindenkit fikáztak, mindenkit lenéztek a Barcából, külön VV-nek szenteltek egy cikket...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.27. 19:08:00

levproff írta:Azért az Arsenalnál márcsak az szánalmasabb, ami itt megy.
Komolyan mondom ekkora kárörvendést egy Real vereség után nem látok itt.

Ha az Arsenal fele olyan szerencséje lenne, mint a MU-nak már rég előttük lennének. Most is 20 kapura lövés, Birmingham nudli..vicc.
ma elég volt annyi szerencse,h a 2.percben nem lettetek 1el kevesebben,és nem kapott 11est a City, több nem járt. :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.27. 19:07:09

gergo9 írta:Te jó isten mekkora bohócok.... :lol: :lol: :lol:
Sokat segít ez nekünk is letolnak még két meccset abéelig ha úgy alakul kiszállnak a bajnokságból is.
Ők pont elvesztik a fonalat a visszavágóra mikorra mi felpörgünk.
Nagyon nehéz lenne elviselni hogy ezektől kiessünk.
Egyetértek, főleg az utolsó mondattal. Ezt a lúzer bagázst, te jó ég... :lol:
A szurkolókat lassan már én is sajnálom.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.02.27. 19:05:40

:lol: :lol: :lol: Az év vicce amit az Arsenal leművelt most.... :lol: :lol: :lol: Ezeket szétcsapjuk a Camp Nou-ba szerintem,bár nem minden meccs ugyanolyan...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.27. 19:04:55

Azért az Arsenalnál márcsak az szánalmasabb, ami itt megy.
Komolyan mondom ekkora kárörvendést egy Real vereség után nem látok itt.

Ha az Arsenal fele olyan szerencséje lenne, mint a MU-nak már rég előttük lennének. Most is 20 kapura lövés, Birmingham nudli..vicc.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.27. 19:02:16

Most menjen Wenger Ceschez,hogy majd jövőre :lol:
Szerencsétlenek. Komolyan már sajnáltam ott a lelátón ülő Arsenal drukkereket. Odamentek több tízezre,hogy megünnepeljék 6 év után az első kupát, erre kiszab velük a csapatuk...

Bravó City :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.02.27. 19:02:14

marad nekik az Experience Cup amit évek óta szorgalmasan gyűjtenek :lol: :lol: Fabregas is csak ezt gyűjtheti míg itt van...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.27. 19:00:42

Hát tényleg ritka szerencsétlenek az ágyúsok!
Azért én várnék ezzel 2 élű lehet, vagy "összeroppanak", vagy még jobban odateszik magukat ellenünk!
Birminghamnek meg hatalmas gratula nem kicsit vártak ők sem egy kupára!
Kép
Kép
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.02.27. 19:00:32

Te jó isten mekkora bohócok.... :lol: :lol: :lol:
Sokat segít ez nekünk is letolnak még két meccset abéelig ha úgy alakul kiszállnak a bajnokságból is.
Ők pont elvesztik a fonalat a visszavágóra mikorra mi felpörgünk.
Nagyon nehéz lenne elviselni hogy ezektől kiessünk.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.02.27. 19:00:16

LM10 írta::lol: :lol: :lol:

Ennyit az arsenalról.... Szívből remélem, hogy jól megszórjuk őket a Camp Nouba :D 8)

(Öcsémet képeljétek el most, nem nagyon érdekli ebben a pillanatban a 2-1-es Barca elleni győzelem :) )
Az én öcsém is arsenalos :lol: Szegény gyerek :P
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.27. 18:59:19

:lol: :lol: :lol:

Ennyit az arsenalról.... Szívből remélem, hogy jól megszórjuk őket a Camp Nouba :D 8)

(Öcsémet képeljétek el most, nem nagyon érdekli ebben a pillanatban a 2-1-es Barca elleni győzelem :) )
Válasz küldése