Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.01. 17:29:54

Nem nagyon lehet megtippelni a végeredményt a mai rangadón. A MU jobb csapat mint a Chelsea viszont a kékeknek ma csak a győzelem elfogadható. És a statisztikák mellettük szólnak. Inkább hazai győzelemre tippelnék, de benne van egy x is. Plusz nagy fegyvertény hogy Torres náluk van, legalábbis a MU ellen jól megy neki. Tippem: 2-1!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.01. 17:20:45

Chelsea nagyon nagy mákja,h elmaradt anno ez a meccs, amit ma pótolnak. Akkor úgy megütöttük volna őket,mint annak a rendje. Bár most sincsenek csúcsformában,de jobbak mint akkor. Vereséget el kell kerülni, x már talán jó így a M.U.nak.

De végre elverhetnénk őket a krumpliföldön is.

GO M.U.!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.01. 11:12:25

sneco7 írta:Az a helyzet,h a bíró látta,látnia kellett,mert le is fújta tudtommal,bár a meccs elejét nem láttam,de mintha többször is mondták volna,h szabadrúgással jött utána a Wigan. Na már most,akkor a bíró hibázott(? vagy kitudjami lelte...), mert ki kellett volna állítania. De így,h lefújta,de nem szankcionálta,azt hiszem utólag nem tilthatják el a tv-felvételek alapján. Csak akkor tehetnek bármit is azt hiszem,h a bíró nem veszi észre. De ilyen esetben nem tehetnek semmit. Mondjuk lehet,h tehetnének,de nem akarják megbolygatni ezt a szabályt,az utólagos eltiltásokat tekintve.
Én azt nem értem, miért lehet egy nyilvánvaló, a tv által is rögzített pankrátorkodást felülírni. Ezzel csak az FA is ludas és azzal a bélyeggel lesz ellátva, hogy partner az efféle esetekhez. Erről szól sajnos az angol futball. Pontosabban nem erről, de kéz a kézben jár a focival a brutalitás. És nincs aki megállítsa ezeket az ökröket. Nem hoznak tiszta, egyértelmű szabályokat, mert a tv bizonyította be, hogy hibázott a bíró. Ezzel pedig a szövetség is hibázott.
Kép
Kép
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2011.03.01. 10:07:30

Barcaman14 írta:Kicsit vissza kanyarodva a Ligakupa döntőhöz: Elképesztően pechesek az ágyúsok! :roll: Hihetetlen hogy ilyen góllal képesek kikapni az utolsó percekben. Ráadásul mikor ha nem most jönnek a sérülések a BL visszavágó előtt!? Minden álszentség nélkül remélem hogy felépülnek a sérültjeik, mert már nagyon sajnálom őket. Másrészt meg jobb meccset láthatnánk, és szerintem nem azon fog múlni hogy továbbjutunk-e vagy sem hogy Van Persie vagy Walcott játszik-e!
Kizárólag rajtunk fog múlni a dolog!
Ez nem csak pech!Bírom őket,mert szép focit játszanak,de átlagéletkorukból fakadólag,egyszerűen nincsenek mentálisan annyira megedződve,hogy képesek legyenek győzni bármilyen sorozatban.Már pedig akárki, akármit is mond,50%-ban fejben dőlnek el a dolgok(lásd tavalyi Inter).Én személy szerint nagyon örülük,hogy most kicsit állcsúcson pattintották őket,mert így A BL visszavágó előtt maguk alatt lesznek,és ha az első 20 min-ben betalálunk,akkor összeszarják magukat,és végük van.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.01. 09:36:29

Kicsit vissza kanyarodva a Ligakupa döntőhöz: Elképesztően pechesek az ágyúsok! :roll: Hihetetlen hogy ilyen góllal képesek kikapni az utolsó percekben. Ráadásul mikor ha nem most jönnek a sérülések a BL visszavágó előtt!? Minden álszentség nélkül remélem hogy felépülnek a sérültjeik, mert már nagyon sajnálom őket. Másrészt meg jobb meccset láthatnánk, és szerintem nem azon fog múlni hogy továbbjutunk-e vagy sem hogy Van Persie vagy Walcott játszik-e!
Kizárólag rajtunk fog múlni a dolog!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.03.01. 08:09:12

LG írta: Ebben van vmi, de nem értem ennek mi az oka. Miért kell, h a Barca aktuális ellenfele közellenség legyen? 3 kirívó esetet mondanék, 2005-ben a Chelsea lett a fórumon a közellenség, miután kiejtette a Barcát BL-ben, tavaly az Inter, idén meg az Arsenal. Ez lenne a helyes szurkolói hozzáállás? :roll:
Sztem nem minden esetben közellenség az aktuális ellenfél.Pölö a Kazany is megfirkált minket nemrégiben oda-vissza (igaz ki nem estünk miattuk),mégsem lettek savazva különösebben.Kábé az általad említett 3 esetből kettőre igaz ez,több csapat nem rémlik,akiket megmart volna a fórum népe.A cselszkij elleni többfrontos háborúink során volt nem is egy,ami elég mély nyomokat hagyott bennünk.Nem mindenkinek annyira az aranyszájú edzőzseni kép van meg,ha Jo5é bácsiról van szó.Az oroszok edzőjeként kaptunk tőle hideget és még hidegebbet anno.Sírt a szája rendesen és ha ezek dícsérő szavak voltak a BARCÁra,akkor vmelyikünk rosszul van bekötve...Elég fájó volt a kiesés ellenük,mert egy hajszálon múlt.Aztán mondjuk bele lehetne menni a hentelésükbe,ami szintén nem vet rájuk jó fényt.Lásd pölö del horno vs Messi esetét...Meg náluk alapból is sokaknál szemet szúrt az Abramovics éra és a nem kifejezetten szimpatikus nagybevásárlások.
Inter.Micsoda véletlen,megint egy Jo5é csapat,megint egy elég elevenbe vágó kiesés,vitatott körülmények gazdagon.Plusz a portugál igen szimpatikus ünneplése a pálya közepén a lefújás után.Perszepersze,ő cs az olasz szurkolókat köszöntötte,fel sem merült benne,h 90000 culé között ez h veszi ki magát...
Az Arsenalt nem veszem ide,mert különösebb hadjárat nincs ellenük,cs be akarod beszélni magadnak sztem.Megszokott h ellenük alapból ott van,h feszt a fiataljainkat édesgeti a cukrosbácsi,és talán érthető ha ez nem annyira begyere BARCA oldalon.Aztán a Fabre sztori is sokakban vált ki ellenszenvet.És végül az a tény,h megrángatták az oroszlán bajszát és ennek köszönhetően a szurkolói alá került az a bizonyos magas paci.Én is az utána napokban gyanúsan népszerű lettem az Ágyús érzelműek körében és igen kiröhögősre vették a figurát,plusz ugye az említett hasonló hangulatú cikkek...Nem közellenségek ők,cs mert sokan már cs mosolyogni tudnak rajtuk.Nem kell utálni őket ahhoz,h az ember már tényleg kínjában cs nevetni tudjon rajtuk,mit össze bírnak szerencsétlenkedni egy nyamvadt kupáért.Itt volt végre egy óriási esély h villantsanak vmi serleget végre,ami oázis lenne a sivatagban,de cs sikerült elszúrniuk.Nyilván az ember jobban odafigyel a BARCA aktuális ellenfelére és ha nem nyernek,nem kapnak önbizalmat az nekünk jó.Tehát ne várd el,h még sajnáljuk is őket.A fociszerető,Arsenal szempontból semlegesek sztem inkább viccként értékelik az újabb pofáraesésüket,ezért nevetgélnek már rajtuk.(igaz,sírni is lehetne... :twisted: )Akiknek egy picit mérvadó a fenti felsorolás legalább egy pontja és a tudat,h lesz még egy visszavágó,talán szintén érthető h nem dobják ki a Tv-t ,mert nem nyertek.És vannak azok,akik mondjuk alapból nem szeretik a Zenált (mert mondjuk MU érzelműek Angolhonban :wink: ) és belejátszik a felsorolásom és még ott van,h el is üthetnek minket a továbbjutástól,nos nekünk meg asszem nem kell kifejtenem,h miért nem bánat,ha nem nyer a csikócsapat.Biztos vannak sokan itt is,akiknek szimpatikus az Arseneal,de nem írtak ide a kupadöntő után,pedig ők is nagyon odavannak h megint nem sikerült.De erre már nem nagyon lehet mit írni sztem,6 (v 7? ) év alatt kifogyott a tinta a mentegetőző tollukból :P

Elnézést kérek minden Arsenal,Inter,cselszkij,Jo5é fantól,akit esetleg megbántottam a fenti gondolatokkal,de igyekeztem kifejteni h vajon mi lehet az oka,h a nevezett csapatok nincsenek fent az átlag BARCÁs rokonszenv listáján pillanatnyilag.(Bár a Zenál esetében üdítő kivétel,h ők legalább igyekeznek szépen focizni,ezért nagyobb eséllyel kedvelheti őket egy tiki-takához szokott szemű BARCELONA fan.Tehát még egyszer mondom,h rájuk talán kevésbé vonatkozik az antipátia, "közutálat",mint a többire...)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2011.02.28. 23:31:17

Az a helyzet,h a bíró látta,látnia kellett,mert le is fújta tudtommal,bár a meccs elejét nem láttam,de mintha többször is mondták volna,h szabadrúgással jött utána a Wigan. Na már most,akkor a bíró hibázott(? vagy kitudjami lelte...), mert ki kellett volna állítania. De így,h lefújta,de nem szankcionálta,azt hiszem utólag nem tilthatják el a tv-felvételek alapján. Csak akkor tehetnek bármit is azt hiszem,h a bíró nem veszi észre. De ilyen esetben nem tehetnek semmit. Mondjuk lehet,h tehetnének,de nem akarják megbolygatni ezt a szabályt,az utólagos eltiltásokat tekintve.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.28. 22:00:47

daffy írta:Sir Alex Ferguson, a Manchester United edzője megvédte játékosát, szerinte nem történt semmi különös, és már rögtön a meccs után bedobta a médiakárytát: állítja, a sajtó boszorkányüldözésbe kezd, és mindent megtesz, hogy a sztárt megbüntessék, nyomást alá helyezi a futballszövetség döntéshozóit.
a legnagyobb edzőnek tartom,de látszik,hogy kezd sok lenni neki. mi az,hogy nem történt semmi különös?? elég egyértelmű az eset. egyébként most látom,hogy a szövetség nem indít eljárást :?[/quote]Valószínűleg nem látta Sir Whiskey-Joe az esetet, de biztos mikor hazament, akkor visszanézte a felvételt.

Feltételezem Clattenburg se látta, mert ha látja, akkor bizony kiállítja az ipari sertés fejűt.

Végül ugye nem tiltották el. Angliában ez egyébként divat. Ha de Jong vagy Barton vagy akármelyik mészáros lábat tör, már-már dicséretet kap!
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.28. 21:47:55

LG írta:...
http://www.sportforum.hu/?page=cikkek&k ... ewsid=9517

Hogy csak egyet említsek. De ez csak egy a sok közül. AMúgy megfigyelhető már itt is az üldözési mániája. Azt hiszi,hogy mindenki neki akar rosszat. :lol:
Az a baj LG,hogy hiába jók a meglátásaid, ha Mourinhoról van szó,annyira elfogult vagy, mint mi itt sokan a Barcával kapcsolatban.


Arsenallal meg nincs nekem nagy problémám, csak konkrétan utálom az angol focit, bajnokságot úgy ahogy van.
A MU-t szerettem, de mikor oda került a portugál gyerek, onnantól kezdve nem néztem meg a meccseiket.
Mostanában mondjuk a Tottenham szimpatikus.
De az Arsenalt sosem szerettem, sőőt. Főleg Wenger nem szimpatikus nekem,több okból se, az ott játszó játékosokkal nincsen bajom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2011.02.28. 22:01:09-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.28. 21:36:10

:lol: Erre írnom sem kell semmit :D

LG szerint Jose papa nem sarazta a Barcát,és játékosait Chelsea edzőként :)

Akinek van kedve, majd lereagálja ezt :D

Persze én próbálok belemagyarázni a hülyeséget, nem az próbálja ész nélkül védeni ezen csapatokat, aki véletlenül pont szimpatizál minddel. (mert eddig abban a hiszemben voltam,h Arsenal,Inter,és Chelsea szimpatizáns is vagy)


itt feladom, további jó szurkolást,és kellemes lovassport elemzést.

szerk: szerintem azok akik követik az eseményeket tegyük fel csak 2005 óta, nem kell 1 db cikk sem, elég a memória,h emlékezzenek arra,amire utaltam.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.28. 21:19:54

ozsimiki írta:LG kösz a reagálást Bányász,és az én hszemre azzal kapcsolatban,h a Chelseadet, Interedet,és Arsenalodat miért "sújtotta" nagyobb gúny itt.

Bár ezek szerint anno Mourinho semmi kivetnivalót nem nyilatkozott a Barca ellen, sőt Interes megmozdulásai is követendő példa. Sőt az is, hogy az Arsenal győzelme óta, milyen cikkekkel nyilvánultak meg MAGYAR szurkerei.

bár már megszoktam,h olyasmire kevés reakció érkezik ami "fáj", nem csak tőled.

magas lóról meg annyit,h daffy nem ezekre az esetekre értette, csak rosszkor írta. (ő maga mondta ,mielőtt belekötnél)
Ha már így megkértél, akkor reagálok, bár sok értelmét nem látom. :roll:
Először is ChelseaDET? Sok értelmét nem látom, h neked kell magyaráznom vmit, de legalább új dolgokat tudhatok meg magamról.
A másik dolog, a kérdésem költői volt, nagyon is jól tudtam én, h miért haragszanak ezekre a csapatokra, csak egy kicsit sem tartom jogosnak őket.
Először is az Arsenal. Azért utálni vkit, mert magyar szurkolók irt vmilyen cikkekt? (nem tudom milyen cikkről van szó amúgy, de a szavaidból vmi ilyesmit vettem ki) Számodra ez indok? Számomra nem.
A másik dolog, h milyen Interes megmozdulásai(a te szavaidat használva), is voltak Mourinhonak? Itt nem tudom, mire gondoltál konkrétan. Voltak tipikus José-s nyilatkozatai, de én nem emlékszem, h a Barcát valaha is ócsárolta volna, épp ellenkezőleg. Mindig elismerően nyilatkozott róla.
A Chelsea-nél szintén. Egy dologra emlékszem, amikor Rijkaardnak szólt be, mert még edzőként semmit nem tett le az asztalra, és ez akkor még igaz is volt. De, h konkrétan a Barcát szidta volna, olyan esetről nem tudok, ha te tudsz, akkor támaszd alá pl. egy cikkel.
Amúgy meg nem fáj nekem semmi, csak megint hülyeségeket próbálsz ebbe is belemagyarázni, de én meg ezt szoktam meg tőled, és a hozzád hasonszőrűektől.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.28. 20:55:30

LG kösz a reagálást Bányász,és az én hszemre azzal kapcsolatban,h a Chelseadet, Interedet,és Arsenalodat miért "sújtotta" nagyobb gúny itt.

Bár ezek szerint anno Mourinho semmi kivetnivalót nem nyilatkozott a Barca ellen, sőt Interes megmozdulásai is követendő példa. Sőt az is, hogy az Arsenal győzelme óta, milyen cikkekkel nyilvánultak meg MAGYAR szurkerei.

bár már megszoktam,h olyasmire kevés reakció érkezik ami "fáj", nem csak tőled.

magas lóról meg annyit,h daffy nem ezekre az esetekre értette, csak rosszkor írta. (ő maga mondta ,mielőtt belekötnél)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.28. 20:44:25

kristop írta:
Fecooo írta: nagyon nem olyan, nem tudom érzékeltetni, mennyire nem olyan...

az egyik esetben a "botránkozók" elfelejtették az előzményeket, most szó nincsen ilyenről...
az egyik szándékosan túlzott, a másik viszont csak a szigorú tényeket közölte...
és ezt mind a barcelona szurkoló mivoltod mondatja veled.

az arsenal ellen, ha az első kezezést befújják, akkor nincs semmiféle meg nem adott gól. ha meg előnyszabálynak vesszük akkor meg csak a meg nem adott gól van. egyszerre a kettőt figyelembe venni 'nem ér'.

arshaviné meg annyira véleményes, hogy inkább mondanám kis segítsének, ha befújják, mint szemétségnek, hogy nem tették. olyan kompenzáció szaga lett volna az egésznek, amit akkor se szeretek,ha történetesen nekünk akarnak visszaadni valamit.
Így van. Itt az emberek kb. 90 százalékánál kettős a mérce. Ugyanolyan dolgokért, amiért más csapatokat elítélnek, ha a saját csapatukkal történik ugyanaz, akkor jön a nem is úgy van az, meg a magyarázkodás. Vicc. Daffyval is egyet értek a magas lóval kapcsolatban, de ez már off, úgyhogy erre nem is térnék ki bővebben, megtörtént már többször amúgy is.

Az meg szégyen, h az Orkot nem büntették meg, de meg nem lepett. Amúgy nem rég volt egy olyan eset is, ha jól emlékszem, h minden előzmény nélkül lerúgott egy játékost, a labda egészen máshol, még a környékén sem volt, azért sem kapott semmit, úgyhogy úgy látszik neki ez megengedhet. Ha az Alkesz pedig nem lát ebbe semmi különöst, kívánom neki, h őt is találják meg hasonlóképp, aztán lehet máshogy fog vélekedni.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.02.28. 19:14:48

Nah, fel röppent az általam már vált pletyka: vinné az Arsenal Reinát. Reina menni akar, a Pool nem marasztalja, az Arsenalnak kapus kell. Összejöhet, bár kérdés, hogy akar-e oda menni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.28. 17:53:01

van Persie sérüléséről mi derült ki? Mennyit kell kihagynia?
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.28. 17:00:54

Fecooo írta: nagyon nem olyan, nem tudom érzékeltetni, mennyire nem olyan...

az egyik esetben a "botránkozók" elfelejtették az előzményeket, most szó nincsen ilyenről...
az egyik szándékosan túlzott, a másik viszont csak a szigorú tényeket közölte...
és ezt mind a barcelona szurkoló mivoltod mondatja veled.

az arsenal ellen, ha az első kezezést befújják, akkor nincs semmiféle meg nem adott gól. ha meg előnyszabálynak vesszük akkor meg csak a meg nem adott gól van. egyszerre a kettőt figyelembe venni 'nem ér'.

arshaviné meg annyira véleményes, hogy inkább mondanám kis segítsének, ha befújják, mint szemétségnek, hogy nem tették. olyan kompenzáció szaga lett volna az egésznek, amit akkor se szeretek,ha történetesen nekünk akarnak visszaadni valamit.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.28. 16:50:49

kristop írta:
gergo9 írta:Arsenal ellen is egy gólt meg két 11-est vettek el úgyhogy megérthető ez sztem.
ez kábé olyan, mint amikor sokan azt mondták, hogy a chelseanek az elődöntőben öt(!) tizenegyest nem adtak meg ellenünk.
nagyon nem olyan, nem tudom érzékeltetni, mennyire nem olyan...

az egyik esetben a "botránkozók" elfelejtették az előzményeket, most szó nincsen ilyenről...
az egyik szándékosan túlzott, a másik viszont csak a szigorú tényeket közölte...
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.28. 16:47:22

gergo9 írta:Arsenal ellen is egy gólt meg két 11-est vettek el úgyhogy megérthető ez sztem.
ez kábé olyan, mint amikor sokan azt mondták, hogy a chelseanek az elődöntőben öt(!) tizenegyest nem adtak meg ellenünk.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.02.28. 16:37:07

daffy írta:szerintem ez csak a magas ló,semmi több. majd abbamarad,amikor nem megy a csapatnak.
Szerintem ez meg egy undorító provokáció semmi több.

Chelsea meg az Inter ellen sem volt megérdemelt a kiesés mindkettőn a bírói hiba döntötte el plussz erre rájött még a takony portugál provokálása nyilván sok volt ez pár szurkoló idegrendszerének.
Anno például amikor kizúgtunk a Pool ellen nem nagyon volt hasonló hadjárat mert az megérdemelt volt. És a MU ellen sem emlékszem semmilyen hasonlóra.
Arsenal ellen is egy gólt meg két 11-est vettek el úgyhogy megérthető ez sztem.

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ma ... en-2066607
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.28. 16:26:20

daffy írta:
ozsimiki írta: Daffy, ezt a magas lovas témát hagyhatnád, bár most már talán emlékszel te is mik is zajlottak le akkoriban.
bocs. csak őszinte volt
felőlem, csak ebben az ügyben semmi köze sincs a megtermett lovaknak a hozzáálláshoz. alább kifejtettem én is, más is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.28. 16:24:45

ozsimiki írta: Daffy, ezt a magas lovas témát hagyhatnád, bár most már talán emlékszel te is mik is zajlottak le akkoriban.
bocs. csak őszinte volt
Sir Alex Ferguson, a Manchester United edzője megvédte játékosát, szerinte nem történt semmi különös, és már rögtön a meccs után bedobta a médiakárytát: állítja, a sajtó boszorkányüldözésbe kezd, és mindent megtesz, hogy a sztárt megbüntessék, nyomást alá helyezi a futballszövetség döntéshozóit.
a legnagyobb edzőnek tartom,de látszik,hogy kezd sok lenni neki. mi az,hogy nem történt semmi különös?? elég egyértelmű az eset. egyébként most látom,hogy a szövetség nem indít eljárást :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.02.28. 16:27:30-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.28. 16:21:42

A The Guardian szerint Clattenburg azt írta jelentésében, "ütközés" miatt adott szabadot a Wigannek, de az Angol Futballszövetség megkérdezheti, mit ért ez alatt pontosan. Ha kiderül, hogy nem látta a könyöklést, Rooneyt eltiltják. Ha azt mondja, látta, de úgy érezte, a szabadrúgás megfelelő büntetés, Rooney megússza.

Az eltiltás különösen rosszul jöhet a csatárnak: a United kedden a Chelsea-vel, vasárnap a Liverpoollal, ahhoz egy hétre valószínűleg az Arsenallal játszik, ha vétkesnek találják az indulatos támadót, mindhárom rangadót ki kell hagynia.

Sir Alex Ferguson, a Manchester United edzője megvédte játékosát, szerinte nem történt semmi különös, és már rögtön a meccs után bedobta a médiakárytát: állítja, a sajtó boszorkányüldözésbe kezd, és mindent megtesz, hogy a sztárt megbüntessék, nyomást alá helyezi a futballszövetség döntéshozóit.

Szerk.: mégsem tiltották el a dokkmunkást...úgy látszik néhány játékos mindent megtehet...
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ma ... en-2066607
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.02.28. 16:26:24-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.02.28. 13:19:30

LG írta:
Fernando írta: Figyi Téged megértelek, de a kárörvendés nagy része annak szól, vagy az miatt van, mert a BL-ben együtt vagyunk velük, nem lenne ennyi ha nem így lenne.
Ebben van vmi, de nem értem ennek mi az oka. Miért kell, h a Barca aktuális ellenfele közellenség legyen? 3 kirívó esetet mondanék, 2005-ben a Chelsea lett a fórumon a közellenség, miután kiejtette a Barcát BL-ben, tavaly az Inter, idén meg az Arsenal. Ez lenne a helyes szurkolói hozzáállás? :roll:
Nem feltétlenül csak az az oka annak,h közellenségek lettek a fent említett csapatok,h kiejtették a Barcát(az Arsenal nem is fogja kiejteni).

A Chelseas esetet említette Ozsi.Az Inter utálatban is nagyban közrejátszott sztem Mourinho meg az,h érzékenyen érintett sokakat az ahogy kiejtették a Barcát.Pluszban sztem amúgy sem túl népszerű csapat az Inter. :)

Az Arsenal ellenesség meg sztem a visszavágóig fog tartani.Legalábbis részemről.Bár azt hozzáteszem,h sztem mostanában a szurkolóik mindent megtesznek annak érdekében,h ez az utálat fennmaradjon továbbra is.Elég ha csak az Útwenger blogot említem. :) Meg hát úgy látszik az elnökünk és Wenger úr sincs nagyon az "ellenségeskedés" ellen.Sokaknak sztem ez is rátesz egy lapáttal.De ezek és a "tehetségek" elszipkázása ellenére is sztem még elég népszerű is errefelé az Arsenal.

Én a magam részéről azt tudom mondani,h se az Arsenalllal se az Interrel nincs bajom.Sőt még a Chelseavel sem volt különösebb gondom(Ranieri idejében még szerettem is őket) de az utóbbi évek párharcait figyelembe véve nálam a klasszikusok után a Barca - Chelsea a legnagyobb rangadó. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.28. 13:00:07

daffy írta:
LG írta:Ebben van vmi, de nem értem ennek mi az oka. Miért kell, h a Barca aktuális ellenfele közellenség legyen? 3 kirívó esetet mondanék, 2005-ben a Chelsea lett a fórumon a közellenség, miután kiejtette a Barcát BL-ben, tavaly az Inter, idén meg az Arsenal. Ez lenne a helyes szurkolói hozzáállás? :roll:
szerintem ez csak a magas ló,semmi több. majd abbamarad,amikor nem megy a csapatnak.
Ebben az "ellenszenvezés az Arsenallal" dologban szerintem az is sokakban közrejátszik, hogy most szerezte meg a sokadik fiatalt Wenger, amitől az egész Arsenal unszimpatikussá válik. Ebbe jön még az a harcias kedv, hogy kikapott az Emiratesben a Barcelona, amitől még inkább felgyűltek az indulatok. Nem tudom, hogy így van-e csak a többi fórumozó agyával próbálok gondolkodni.

Mindenesetre személy szerint régebb óta unszimpatikus csapat ez az Arsenal, mint e BL-párharc, szóval engem biztos nem lehet belekeverni a divatból Arsenalt-szidók társaságába. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.28. 12:59:42

LG írta:
Fernando írta: Figyi Téged megértelek, de a kárörvendés nagy része annak szól, vagy az miatt van, mert a BL-ben együtt vagyunk velük, nem lenne ennyi ha nem így lenne.
Ebben van vmi, de nem értem ennek mi az oka. Miért kell, h a Barca aktuális ellenfele közellenség legyen? 3 kirívó esetet mondanék, 2005-ben a Chelsea lett a fórumon a közellenség, miután kiejtette a Barcát BL-ben, tavaly az Inter, idén meg az Arsenal. Ez lenne a helyes szurkolói hozzáállás? :roll:
naaaaa. csak emlékszel?!

bár talán megnehezíti az emlékezést,h pont kedveled az említett csapatokat.

akkor emlékeztetlek: a Chelsea nem azért lett csak közellenség akkoriban,mert kiejtett minket, hanem:

1. Mourinho nem kell ecsetelnem miket nyilatkozott akkor is
2. ahogy kiejtett
3. chelseas fórumozók megtiszteltek minket, és adtak a s.arnak még egy pofont,h fent maradjon a szép kis hangulat

Inter ellen már nem volt akkora háború mint akkoriban a Chelsea ellen.

Arsenalnál pedig az azóta megjelent cikkek, értem én,h ez nekik egy nagy siker volt, de a cikkek miatt (igaz ebből nem szabad általánosítani a többi Arsenal szurkerre) inkább rájuk lehet a magas lovat párosítani.

arról nem is beszélve,h ha nem velük játszunk, én akkor is nevetek egyet rajtuk, és nem azért mert a Barca mostanában szinte csak nyer.

Daffy, ezt a magas lovas témát hagyhatnád, bár most már talán emlékszel te is mik is zajlottak le akkoriban.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése