Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.04.16. 21:10:18

Game90 írta:Egy Mario - Rio fájtot megnéztem volna... :D
Azt hiszem, ha már az Olasz történelmet nem, de a kajákat, konkrétan a vagdaltat megismerte volna Balo... A meccsért meg kár...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.04.16. 20:44:26

Scholes piros lapja jogos volt. Fabregas pont jókor dicsérte őt meg... :)

Első félidőt megnéztem, utána bealudtam, a 80. percben keltem fel. Amennyit láttam belőle, szerintem gyenge meccs volt.

Már azt hittem, hogy Balotelli le tudja hozni a meccset nagyobb balhé nélkül, de nem, Ferdinand majdnem megölte őt a végén :D Egy Mario - Rio fájtot megnéztem volna... :D

Holnap Arsenal - Liverpool, nyerni kéne, mert pontvesztás esetén tényleg oda a bajnoki cím, de a Kuyt, Carroll, Suárez hármas nagyon jó, a mi védelmünk meg öhm...gyenge.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.16. 20:08:35

sjay írta:Scholes épp most zuhanyzik :wink:
Nézed? :mrgreen:

Egyébként lehet, hogy csak elátkozta. :D
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.16. 20:05:19

Ez elúszni látszik, Berba két kihagyott helyzeténél magamban tartottam attól,h ez lesz.

:?

sebaj, bajnokságot be kell húzni!

GO M.U.!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2011.04.16. 19:50:53

levproff írta:
ozsimiki írta:Berbatov 1percen belül két darab 100%os helyzetet hagyott ki, egyiket 6méterről szembe a kapuval, másikat 1méterről D:

most meg lehet meg is sérült, Rooney a lelátón, hm.

Azért ezeket verni kell így is!

GO M.U.!
Cesc facebookon: "Paul Scholes is so much class. Legend." :D

A meccset nem nézem, egyik csapatot sem szívlelem. :)
Scholes épp most zuhanyzik :wink:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.04.16. 19:29:25

Touré papa 8)
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.16. 18:47:20

ozsimiki írta:Berbatov 1percen belül két darab 100%os helyzetet hagyott ki, egyiket 6méterről szembe a kapuval, másikat 1méterről D:

most meg lehet meg is sérült, Rooney a lelátón, hm.

Azért ezeket verni kell így is!

GO M.U.!
Cesc facebookon: "Paul Scholes is so much class. Legend." :D

A meccset nem nézem, egyik csapatot sem szívlelem. :)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.16. 18:45:57

Hát nagyon remélem, hogy a United nyer. Ők az urak Manchesterben :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2011.04.16. 18:35:07

ozsimiki írta:Berbatov 1percen belül két darab 100%os helyzetet hagyott ki, egyiket 6méterről szembe a kapuval, másikat 1méterről D:

most meg lehet meg is sérült, Rooney a lelátón, hm.

Azért ezeket verni kell így is!

GO M.U.!
A két kedvenc City játékosom sérült, így inkább nem is nézem :)
A United nyer, ez sajnos egyértelmű.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.16. 18:31:52

Berbatov 1percen belül két darab 100%os helyzetet hagyott ki, egyiket 6méterről szembe a kapuval, másikat 1méterről D:

most meg lehet meg is sérült, Rooney a lelátón, hm.

Azért ezeket verni kell így is!

GO M.U.!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.04.14. 12:47:39

d írta:Nem véletlen szokták az értelmesebb csapatok a nagy igazolásokat a nyáron megejteni. Torres rossz formával érkezett és semmi felkészülésben nem vett részt a csapattal. Bedobták a mélyvízbe egy ismeretlen és nem neki való játékrendszerbe, megterhelve a nem kis összegű igazolás keltette elvárások súlyával. Lehet vitázni, hogy mennyire klasszis vagy sem Torres, de ENNÉL jobb játékos ő.
Vissza lehet emlékezni, h mennyire leírtam már előre Torres-t már a leigazolásánál. Eddig azt hozza, amit vártam tőle. Tud ő focizni, de a sérülékenysége tönkre teszi a karrierjét. Egyetlen jó lehetőség sztem számára, ha villámgyorsan Spanyolország felé veszi az irányt, mondjuk az Atletico-ba vissza.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.13. 19:50:38

Nem véletlen szokták az értelmesebb csapatok a nagy igazolásokat a nyáron megejteni. Torres rossz formával érkezett és semmi felkészülésben nem vett részt a csapattal. Bedobták a mélyvízbe egy ismeretlen és nem neki való játékrendszerbe, megterhelve a nem kis összegű igazolás keltette elvárások súlyával. Lehet vitázni, hogy mennyire klasszis vagy sem Torres, de ENNÉL jobb játékos ő.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.13. 16:13:49

Én akkora kacsát nem érzek benne. Szerintem simán igaz lehet, a Liverpool kitűnő állomás lehet számára.
"And my heart will leave you never."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.13. 14:26:49

http://www.hatharom.hu/article/28d49a-v ... pertesules
Szerintem kacsa. Mintha amúgy is azt olvastam volna, hogy hosszabbítani akarnak Kennyvel.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.13. 11:41:43

ozsi!
torresnek 1db olyan szezonja volt eddig pályafutása során,amelyre azt mondhatod,hogy tényleg nagy isten volt. a többin mutatottat rooney is lehozza. nem benzemával kell összehasonlítani,csak írtam,hogy nálam képességekben előtte van: x,y,z,benzema,k...
ebből valaki kiragadta benzit és összehasonlítások sora jött. a franciát is eladtam volna télen a fszba,de most már kezd magára találni. nem lesz korszakos zseni,de hozhatja torres szintjét,mert ő sem korszakos zseni és kerüljön akár hová,nem is lesz.
egyébként írhatsz tőlem maxwellről bármit és a posztja többi játékosáról is,de benzema posztja nem ua,mint torres posztja...(csak annyi,hogy támadó)

Rooney is bőven jobb Benzinél :) Ozsi, de tényleg hagyjuk...
jólvan. szubjektív vélemény volt,cáfoljon rám.
Benzemának kellene inkább megerősítenie a véleményed, mert az említett kettő: Rooney,Torres már rádcáfolt párszor pályafutásuk alatt. Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.13. 11:30:37

daffy írta: torres nálam egy nímand és a jelen engem igazol és ehhez nem a góljait kell nézni(mondjuk azokat nem is lehet :) ). ha megszalad neki(ami benne van),akkor majd elismerem,hogy jó játékos,de a legjobbaktól messze van. amikor ment neki,akkor az egész csapatnak ment. ez igaz a poolra és a spanyolokra is.
Aha, szóval elég a jelenből kiindulni, így könnyű :D Tehát ha tavaly azt írom, hogy jelenleg Benzema egy nímand,és a visszavonult Illés Béla is jobb nála, akkor igazam van, ok :)

Amikor ment neki, akkor meg sokkal inkább volt top5-3ban, mint amikor Benzemának megy. De ha szerinted Benzema ha formában van, benne van a top5 ben, akkor tényleg felesleges írni róla tovább. A legjobbaktól Benzema messzebb van, mint Torres a Nyírlugostól jelenleg (ha már használod te is a jelenleget).

daffy írta:momra,mert a legjobb csapatban a legjobb kiszolgálást kapja.
torresnél a csapatai is rosszak,meg... :D viszont,illene kitűnni még egy rossz csapatból is. az a bajom torressel,hogy ha labdát kap,sem tud vele mit kezdeni és ezen nem fog változtatni egy erősebb kp. egyszerűen az angol védők nem neki valók. torres elfut és gólt rúg,de itt beállnak elé,beleharapnak a lábujjába,kirúgják a fogát. nem neki való a kemény foci. spanyolországban sztár lehetne,de angliában nem lesz
Angol védők nem neki valók, hm értem. Poolban is angol védőkkel nézett farkasszemet, többször volt neki való, mint sem. De kérdem én, Benzema melyik ligában játszik 2. éve? Spanyol. Ha csak a spanyol korszakaikat nézed, melyik volt meghatározóbb játékos? Torres vagy Benzema? És itt nem igen írhatod,h Torresnek jobb kiszolgálása lett volna az Atmában, mint Benzinek a Reálban. Meg nem is volt jobb csapat.

Ez annyira elfogult most tőled, mint ha mi azt kezdenénk írni,h Maxwell top mittomén mennyi a posztján, és megelőz nála sokkal többet bizonyított, de jelenleg rossz formában lévő klasszisokat. Persze...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.13. 11:04:53

Sanama írta:Daffy,
Patoban egyetértünk.
Torresben viszont nem teljesen. Igen kasi.... De ennyi erővel Villa is nagyjából értékelhetetlen az elmúlt időszakban,mert majdnem nulla.
Szerintem neki kell a nyár,és jövőre visszatérhetünk rá :)
Addig meg meglátjuk Benzema fejlődését :D
abban gondolom egyetértünk,hogy aki a realból is kitűnik,az nagyon nagy játékos. és ezt a állandó madridra értem,nem feltétlen a mostanira. az oka az,hogy talán itt a legnagyobb a nyomás és a legnehezebbek a feltételek és elvárások. ha ezekkel megbirkózik benzema,akkor joggal említhetjük a top5be. villa esete rejtély számomra,mert a legjobb csapatban a legjobb kiszolgálást kapja.
torresnél a csapatai is rosszak,meg... :D viszont,illene kitűnni még egy rossz csapatból is. az a bajom torressel,hogy ha labdát kap,sem tud vele mit kezdeni és ezen nem fog változtatni egy erősebb kp. egyszerűen az angol védők nem neki valók. torres elfut és gólt rúg,de itt beállnak elé,beleharapnak a lábujjába,kirúgják a fogát. nem neki való a kemény foci. spanyolországban sztár lehetne,de angliában nem lesz
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.13. 10:30:18

Daffy,
Patoban egyetértünk.
Torresben viszont nem teljesen. Igen kasi.... De ennyi erővel Villa is nagyjából értékelhetetlen az elmúlt időszakban,mert majdnem nulla.
Szerintem neki kell a nyár,és jövőre visszatérhetünk rá :)
Addig meg meglátjuk Benzema fejlődését :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.13. 10:14:52

Sanama írta:
Daffy,
Azért ne viccelődjünk már... Benzema?! Torres olyan meccseket döntött el,mint EB döntő,végigmentetelt az EB-n a spanyolokkal, harminc akárhány gólt lőtt az angol ligában. Benzema ehhez képest semmi,már ne haragudj!
nem haragszom. torrest olyan emberek szolgálták ki az eb-n,mint xavi és ini. benzema meccsről meccsre bizonyítja,hogy tud fejlődni,míg torres meccsek óta azt bizonyítja,hogy kidobott pénz volt az 50milla. nem vitatom,hogy erősebb közegben többet tett le az asztalra,de azt igen,hogy a jövőben ne lehessen jobb a francia. torres nálam egy nímand és a jelen engem igazol és ehhez nem a góljait kell nézni(mondjuk azokat nem is lehet :) ). ha megszalad neki(ami benne van),akkor majd elismerem,hogy jó játékos,de a legjobbaktól messze van. amikor ment neki,akkor az egész csapatnak ment. ez igaz a poolra és a spanyolokra is. nem szeretnék ezen hosszabb vitába bonyolódni,mert ez a dolog azon kevesek egyike,melyben nem tud a világon senki meggyőzni,csak torres.
torres - pato: pato mögött senki nincs,mégis látszik,hogy ügyes és nagy játékos lehet. torres mögött sincs a legjobb csapat,de minőségibb,mint a milan,mégis...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.13. 10:05:49

Még nem nagyon írtam Torres-ről mióta Londonban van,de most megteszem.
Én nagyon jó csatárnak tartom,nálam bőven Benzema előtt van,és a mai fociban nincs sok középcsatár,aki jobb lenne nála.
Én nyáron nagyon örültem volna,ha ide jön,ugye Rossel nem egyszer megszellőztette a nevét.

Viszont szerintem hatalmasat hibázott mikor Liverpoolból Londonba ment...Attól függetlenül,hogy a 'Pool-ban 1-2évig jól ment neki, nem neki való az a foci,az a stílus. Nyáron elmondta,hogy nem bírja azt a durvaságot,szétszedik,stb. Akkor nem értem miért Chelsea?! Jó,oké más kérő nem volt,de akkor miért nem ült meg a sggén Liverpoolban,hogy nyáron eljöjjön onnan?Ancelottinak rengeteg csatára volt,most csak 1el több van,Torresnek meg nem jön jól ez a versenyhelyzet mert szinte a tavaly májusi sérülése óta formán kívűl játszik.

Mindenesetre Ő tudja,én nem mentem volna a Chelsea-be.

Daffy,
Azért ne viccelődjünk már... Benzema?! Torres olyan meccseket döntött el,mint EB döntő,végigmentetelt az EB-n a spanyolokkal, harminc akárhány gólt lőtt az angol ligában. Benzema ehhez képest semmi,már ne haragudj!

Pato ugyanez... Hatalmas tehetség a srác,de még semmit nem tett le az asztalra,oké nincs mögötte csapat,de akkor ideje hogy eljöjjön MIlánóból és bizonyítson csapattal a háta mögött!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.11. 21:47:53

lui1698 írta: Többiek ok, de Benzema azért kicsit erős nem? Kicsit haza húz a szíved nem daffy? :lol:
Jól van, hogy rúg 2-3 gólt a liga utolsónak meg bl-ben a lutri meccseken megvillan, de csinált már emlékezetes dolgot nagy meccsen?

Torres idén már szerintem megmarad ennél a kaki formájánál, aztán ha jövőre építenek köré egy csapatot meg visznek oda egy új edzőt akkor újra beindulhat.
húz,persze hogy húz
nagyon érzi az egyérintős játékot,hasznos cselekre képes,összjátékban kitűnő,de nem klasszikus ék. a nagyobb csapatok ellen is képes klasszis teljesítményre és végre az edző is kezdi érezni,hogy mit is kell várni tőle. ha a képességeket nézzük,amiben ugye benne van az is,hogy mi lehet belőle,akkor igen,torres elé rakom. közrejátszhat a spanyol ostobasága,hogy a pl-be igazolt.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.04.11. 21:40:45

3-mal megy a Pool a City ellen.
Jól játszanak a vörösök :)
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.04.11. 21:28:03

Pato még nem tett le semmit ahhoz, hogy azt mondjuk jobb, mint Torres. Ügyes gyerek lehet belőle nagy játékos, de csak akkor ha villámgyorsan elhúz Milánóból.
Van Persie-t se mondanám jobban, bár ebben az is benne van, hogy nem kifejezetten a kedvencem a legény.
Többiek ok, de Benzema azért kicsit erős nem? Kicsit haza húz a szíved nem daffy? :lol:
Jól van, hogy rúg 2-3 gólt a liga utolsónak meg bl-ben a lutri meccseken megvillan, de csinált már emlékezetes dolgot nagy meccsen?

Torres idén már szerintem megmarad ennél a kaki formájánál, aztán ha jövőre építenek köré egy csapatot meg visznek oda egy új edzőt akkor újra beindulhat.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.04.11. 21:27:59

Benzema még semmit se tett le az asztalra, a Lyonban jól ment neki. DE a Madridban vagy a válogatottban még semmi olyant nem nyújtott amitől el lehetne ájulni tőle. Persze még fiatal, van benne potenciál, de nem hiszem, h klasszis lesz. Patoból jobban kinézem, mint a franciából.

Az én top5öm: Ibrahimovic, Torres, Drogba, Eto'o, Pato
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.04.11. 21:22:32

daffy írta: benzema 142 meccs 90 gól 19 gp
Amiből Benzema vagy 60 gólt az igen erős Ligue1-ben ért el :)
daffy írta: rvp pedig ha nem lenne ennyire sérülékeny,nagyon nagy játékos lenne.
Ezt minden elfogultság nélkül adom!

+ top3 bal láb
+ szabadrúgások
+ összjáték, előkészítés
+ mezőnymunka
- sérülékenység
- néha elszáll az agya

Amúgy KÉPESSÉGeket tekintve az én ötösöm: Drogba, RvP, Ibra, Eto'o, Villa.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése