Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.02. 20:27:34

Game90 írta:

2-3, kösz WestHam, sajnos megint bejött a tippem. És már látom a szemeim előtt: Arsenal - Blackburn 0-0...
Ennyire kiszámítható egy csapatot..
Ez is bejött.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.02. 17:04:37

Pedig 2-0-ás félidei vezetés után már elkönyveltem a pontvesztést, de Rooney villogós kedvében volt ma. :) :roll: Kár pedig nagyon szorítok az ágyúsok sikeréért. Mellesleg ha ma nem szereznek 3 pontot akkor nem is érdemelnek bajnoki címet.

Hernández meg nagyon ficánkol. Nem gondoltam volna hogy elős évében így berobban. Mindenesetre az elkövetkezendő évekre megoldhatja a csatár problémákat, és Rooneyval félelmetős kettős lehetnek.

A Chelsea meg remélem behúzza! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.02. 16:18:18

Jó,de mennyiszer leadtuk a győzelmet idegenben, rengetegszer mentettek pontot, pontokat ellenünk vezetésünkről sajna idén.

Azért szoros még a bajnokság :twisted: :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.04.02. 16:10:21

ozsimiki írta:Nah ez nagyon kellett, 2-0ról 2-4. Végre idén először feltámadtunk idegenben is.

GO M.U.!

szerk: szerintem a PL a legerősebb, igaz,h a BARCA, Real kettős lehet most megverné bármelyik nagy angol csapatot (nem hiszem,h a Real igen),de a spanyol középcsapatok szerintem nem erősebbek a Pl-es csapatoknál.
Blackpool - ManUnited 2-3, 2-0-ról :wink:

Valahogy így gondolom én is, de a PL és a PD között egyre kisebb a különbség. Barca, RMadrid > angol nagycsapatok, viszont az angol közép/kiscsapatok erősebbek. És ez főleg a pénz miatt van, azért az angol kiscsapatok jóval több pénzből gazdálkodhatnak, mint egy Levante például.

De hol vannak azok az idők, amikor az Arsenal veretlenül nyert bajnokságot vagy az első két helyezett 15-20 pontot vert a harmadikra és a negyedikre. És ez nem hiszem, hogy a kiscsapatok fejlődésének köszönhető, lásd ma, ManUnited lazán lőtt egy négyest a második féliődben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.02. 15:46:33

Nah ez nagyon kellett, 2-0ról 2-4. Végre idén először feltámadtunk idegenben is.

GO M.U.!

szerk: szerintem a PL a legerősebb, igaz,h a BARCA, Real kettős lehet most megverné bármelyik nagy angol csapatot (nem hiszem,h a Real igen),de a spanyol középcsapatok szerintem nem erősebbek a Pl-es csapatoknál.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.02. 15:38:33

Game90 írta:Hmm, 3 büntető egy meccsen :roll:

2-3, kösz WestHam, sajnos megint bejött a tippem. És már látom a szemeim előtt: Arsenal - Blackburn 0-0...

De hogy ez a csapat vezetni tudja a PL-t...ez mindent elmond a többi csapatról.

Na, 2-4, milyen gól volt ez :lol: Hernández lőtt már gólt 5 méternél messzebbről? :lol:
ezért szoktam mondani, h nem kéne összekeverni a szoros bajnokságot az erős bajnoksággal... előbbit az is meg tudja nyerni, aki kevesebbet bénázik(lásd PD 2007...), utóbbit csak valóban a legerősebb tudja megnyerni... ez a mostani PL nem erős bajnokság, és akkor még finom voltam... sokan gyengének tartják a spanyol bajnokságot, de meggyőződésem, h hamarosan a spanyol lesz a legerősebb liga ;) (persze ebben a színvonalcsökkenés is segít...)
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.04.02. 15:30:56

ott a görgetés :roll: :evil: ..csak én utálom chicharitot?
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.04.02. 15:28:06

Hmm, 3 büntető egy meccsen :roll:

2-3, kösz WestHam, sajnos megint bejött a tippem. És már látom a szemeim előtt: Arsenal - Blackburn 0-0...

De hogy ez a csapat vezetni tudja a PL-t...ez mindent elmond a többi csapatról.

Na, 2-4, milyen gól volt ez :lol: Hernández lőtt már gólt 5 méternél messzebbről? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.04.02. 15:32:03-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.04.02. 15:26:34

fcbarca0827 írta:
Rewolution5 írta:azért szép, NOBLE 2 büntető...
Rooney 2 góljával egyenlített.
Nem szoktam a Manchesternek szurkolni, mert nagyon nem szeressem őket, de most lőhetnének még egyet a mixem miatt. :P

szerk.: Na, azé', meglőtte a 3-at is.
mixed bejövőre látszik :wink:
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.04.02. 15:21:39

Rewolution5 írta:azért szép, NOBLE 2 büntető...
Rooney 2 góljával egyenlített.
Nem szoktam a Manchesternek szurkolni, mert nagyon nem szeressem őket, de most lőhetnének még egyet a mixem miatt. :P

szerk.: Na azé', meglőtte a 3-at is.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.04.02. 15:00:09

azért szép, NOBLE 2 büntető...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.04.02. 14:49:13

Ebbe a topikba csak én írok? :( :)

Félidőben WestHam - ManUnited 2-0, be is kapcsolódok a meccsbe, kíváncsi vagyok hogyan fogja megfordítani a meccset a MU...

Evra helyett már be is jött Hernández.

Na, ez szép volt, Rooney, 2-1 és van még 25 perc.

Megint a Bányász, 2-2. Most már maradjon ennyi :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.04.02. 15:19:39-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.03.30. 17:16:05

RvP kitette ezt a képet twitterre, legalább van humorérzéke :D :

Kép

De állítólag nem komoly az ellenünk elszenvedett sérülése, hétvégén már játszhat.

Gyereke meg a bal lábát örökölte, Wenger hamarosan szerződtetni fogja :) :
http://www.youtube.com/watch?v=OV5eUBVl7V0

Bulvár mellett a hétvégi párosítás, zárójelben a tippjeim:
WestHam - ManUnited (0-1)
Stoke - Chelsea (0-2)
Arsenal - Blackburn (2-1)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.03.23. 18:17:39

Öt ok, amiért utálod Balotellit:
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives ... alotellit/

Wilshere balhézott:
http://www.fc-arsenal.hu/hirek/5477,wil ... ezott.html

Szegény Holden-re (Bolton játékosa) meg nagyon rájár a rúd. Először de Jonggal, majd Evans-szel találkozott, mindkettő eredménye egy féléves sérülés :?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.22. 19:47:18

Dzeko adta az ívet Balotellinek, utánozta a szerencsétlenkedését :D

>>Videó<<

Óriási figura, nagyon kicinkelte az orangutánt. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.03.20. 21:14:20

Nem szeretem a Chelseat de Torrest most had védjem egy picit. Kimondottan nem tartom jó igazolásnak, de csak és kizárólag az ára miatt. Az első 1-2 meccsén görcsös volt és el volt tűnve, de a mai meccsen kiválóan látszott rajta, hogy már nem görcsöl. Kapura nem volt veszélyes, de az egyik leghasznosabb tagja volt a mai Chelseanek és ezzela hozzáállással előbb utóbb beindul a góltermelés.

Luiz meg. A mai meccsen mit csinált? El se hittem, hogy már nem az a favágó stílust képviselte, mint a MU ellen.

Kívánom, hogy a City BL-indulást érő helyen se végezzen. :twisted: Jobban rühellem őket, mint az Arsenalt (bocs). Azért némiképp összeszorul a szívem mikor Yayára nézek. Botladozik, fölrúgják, nem megy neki. Rossz nézni olykor... nembaj majd a Banántelli megoldja meg a bundesligába villogó Jacko.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.03.20. 21:02:46

ozsimiki írta: Wenger szép lassan (elvégre 6év az nem gyors tempó) már teljesen lerombolja az edzői nagyságát, amit azért bárki elismert a közelmúltban. Szerintem 2-3 éve már el kellett volna küldeni,de hát azt hiszik Londonban hogy Ő is Fergussonból van, majd megújul, stb,stb,stb.
Ezt igazából úgy lehetne összehasonlítani, hogyha Wengernek is lett volna ugyanúgy lehetősége több százmilliókat költeni az utóbbi 6 évben. Így viszont durván sántítanak az ilyen összevetések.

És nem véletlenül nem küldték el Wengert 2-3 éve, ahogy most sem. Azt hiszem, ezt nem sok edző csinálta volna meg. Szinte minden évben versenyben vannak a főbb címekért, és mindezt olyan ellenfelekkel szemben vívják ki, amelyek nagyságrendekkel jobban gazdálkodhatnak a pénzzel. És itt nemcsak a 3 legnagyobb angol riválisról beszélek, hanem a PL és a BL 90%-áról.

Az első alkalom, hogy igazolhatott volna Wenger bátran, az most télen volt. De a téli átigazolási szezonban a vénembereken kívül, meg a középszerű játékosokon kívül nem sok lehetőség van.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.03.20. 20:47:44

Még jó, hogy nincs kedvenc csapatom Angliában mert ha lenne akkor én is kárörvendenék a riválisok bukásain.. De így külső szemmel figyelem az angol bajnokságot és azt kell hogy mondjam, hogy a City nem rossz mert ilyen játékosokkal illene is. Téveznek nagyon megy. Szeretem a PL-t mert szinte kiszámíthatatlan és mindig színvonalasak a meccsek, de még mindig nem tudtam eldönteni kinek szurkoljak. 2006 óta az Arsenal felé húz a szívem (Henry miatt) de passz... :D:D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.03.20. 20:18:22

Ha ez az igazolás összejön, nagy erősítés lesz az Arsenal számára:
http://arsenalfan.hu/hirek/2011/03/20/b ... -tavozasra

(még jobban is járnak, mint mi Oleguerrel) :D :D :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.03.20. 19:55:12

Ez a ManCity sosem fog rangadót nyerni ezzel a taktikával. David Luiz nagy igazolás volt, Torres viszont nem találja a helyét.

Cesc Fabregasszal a pályán a meccsek 72%-ban nyerünk, nélküle 36%-n hozzuk a három pontot.
Ha Alex Song a pályán van, 71%-át hozzuk a meccseinknek, nélküle még nyerni sem tudtunk.
Ha Denilson játszik, a mérkőzéseink mindössze 33%-át nyerjük, nélküle majdnem kétszer olyan eredményes a csapat (65%).

http://arsenalfan.hu/hirek/2011/03/20/s ... tunk-iden-
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.20. 19:22:22

LG írta:
LM10 írta:Arsenal már megint ég :lol:
Elkiabáltad, bár az x sem jó eredmény, az tény. De csak úgy megkérdezném, h esetleg láttál-e tőlem röhögős szmájli-t amikor a MU égett? Vagy más Arsenal-os szurkolótársamtól? De ha te ezt az óvodás szintet méltóra tartod magadhoz, akko csak csináld! :wink:
Jelentkezek! én azt hiszem rémlik pár "kedves" megjegyzés Tőled ha olykor-olykor a M.U. bakizik,vagy oktatják. Amivel nincs is gond, elvégre nem szereted őket. Én az Arsenalt nem szeretem, pozítiv meglepetés volt hogy ki tudtak hozni egy x-et :lol:

Wenger szép lassan (elvégre 6év az nem gyors tempó) már teljesen lerombolja az edzői nagyságát, amit azért bárki elismert a közelmúltban. Szerintem 2-3 éve már el kellett volna küldeni,de hát azt hiszik Londonban hogy Ő is Fergussonból van, majd megújul, stb,stb,stb. jah a keretet fiatalítgatja rendre, ehhez nagyon ért. Viszont mentálisan szerintem nagyon nem tudja a csapatot rendbe tenni, nem először csinálják ezt,hogy 2-3 hét alatt az összes jelentős porondon vagy végleg elbuknak,vagy tesznek felé egy nagy lépést. Fejben nagyon nem tudja rendbe tenni őket, úgy látom.

GO M.U.!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.03.20. 19:21:54

Na a Chelsea legyozte a City-t, ezzel pedig eldolt szerintem ,hogy a Chelseanak meg lesz a 3. hely.

Viszont:A Chelseanak eleg konnyu meccsei lesznek innentol, egyedul a Mu elleni derbi ami igazan neheznek tunik.Es ha az Arsenal igy folytatja talan meg a vegen a 2. helyet is elvesztheti...
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.03.20. 14:38:35

LG írta:
noname írta:Őszintén szólva már én is röhögök az Arsenalon. Kevesebb mint 1 hónap alatt kiverték őket 3 kupából, most pedig végre lett volna esélyük küzdeni a bajnoki címért, erre elszalasztották. Wenger nyilatkozatai teszik röhejessé a csapatot. Mindig fejlődnek, csak épp az eredmények mindig ugyanazok...
Az utolsó mondatod sajnos nagyon is igaz, én sem látom évek óta semmi fejlődést a csapatot, ugyanazon a szinten vagyunk, az pedig, h hányadikak vagyunk a bajnokságban, illetve hány pontal maradunk le, a riválisaink aktuális formájától függ. Pl. amikor volt egy jó Chelsea, és egy jó Pool csak 4. lettünk, most ez a két csapat gyenge formában van, és a MU is visszafogott, így lehetünk másodikak nem sokkal lemaradva.
Az meg, h 1 hónap alatt elment minden, nem meglepőd. A BL-ban 100 százalékok biztos voltam, h a Barca lesz a végállomás, a Ligakupa azért meglehetett volna, de igazából az nem oszt, nem szoroz. Az FA kupa kicsit fájó volt, de ez most a realitás.
Az első számú feladat sztem vmit tenni kéne a sérülésekkel. Sztem ez egy megvalósítható cél lenne. Példának a Barca: Rijkaard alatt abszolút hasonló cipőben jártunk sérülések terén, mint most az Arsenal, aztán jött Pep, illetve változások történtek az orvosi stábban, és azóta az összes nagy csapat közül nálunk van a legkevesebb sérülés.
Ritka, de egyet értek veled most.

A mondandód második felére, a sérülésekre reagálva: Ha jól emlékszem ki lett nálunk tessékelve egy komplett orvosi stáb a francba, és jót tett egy keményebb alapozás is (amiért emlékszem panaszkodtak is a játékosok). Ez Angliában annyira nem kivitelezhető, mert ott nem túl nagy a felkészülési időszak.

Még az igazsághoz hozzátartozik, hogy azért mi megváltunk olyan játékosoktól, mint Larsson, Sylvinho, Belletti, Motta, Edmílson stb. Ők mind iszonyatosan sérülékenyek voltak. Azért ilyenek most is akadnak, pl Jeffren, Milito. Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy játékostól is nagyban függ.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.20. 14:16:15

LG írta:Nem hiszem, h a Spursel komolyabb eredményeket tudna elérni. Idén szépen muzsikálnak a BL-ban, de azért a végső győzelemre sztem nincs esélyük. Ráadásul jövőre nem lesz nekik BL, nagy úgy néz ki. Az elkövetkező pár évben nem látok számukra esélyt PL győzelemre, talán a BL selejtezős helyekért küzdhetnek, de gondolom Bale ennél többre hivatott.
Áthoztam ide mert itt helytállóbb!
Szóval a Spurs miért ne érhetne el komolyabb eredményeket. És mi számít annak? :) Mert náluk pl már az is komoly eredmény lenne ha mondjuk zsinórban 4 évig a BL-ben szerepelnének. Szerintem igenis jól építkeznek, van egy jó edzőjük. Az nyilvánvaló hogy nem fognak jövőre triplázni, de az is nyilvánvaló hogy a City sem. Ezzel arra célzok hogy nem mennek egyből a dolgok. A Citynél is hiába feneketlen a pénzes zsák, csak tudatos építkezéssel fognak valamit is elérni, mivel ez nem a fifa hogy berakják Tevezt, Silvát stb.. és halomra nyerik a meccseket.
Én látok potenciált a Spursben hogy stabil csapattá váljon nemzetközi szinten is, de majd kiderül hogy mit hoz a jövő!

Hozzáteszem én jobban szimpatizálnék azzal ha a Liverpoolt nézhetném a Bl-ben, de azt el kell ismerni hogy jelenleg előrébb tart a Tottenham.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.20. 13:54:37

noname írta:Őszintén szólva már én is röhögök az Arsenalon. Kevesebb mint 1 hónap alatt kiverték őket 3 kupából, most pedig végre lett volna esélyük küzdeni a bajnoki címért, erre elszalasztották. Wenger nyilatkozatai teszik röhejessé a csapatot. Mindig fejlődnek, csak épp az eredmények mindig ugyanazok...
Az utolsó mondatod sajnos nagyon is igaz, én sem látom évek óta semmi fejlődést a csapatot, ugyanazon a szinten vagyunk, az pedig, h hányadikak vagyunk a bajnokságban, illetve hány pontal maradunk le, a riválisaink aktuális formájától függ. Pl. amikor volt egy jó Chelsea, és egy jó Pool csak 4. lettünk, most ez a két csapat gyenge formában van, és a MU is visszafogott, így lehetünk másodikak nem sokkal lemaradva.
Az meg, h 1 hónap alatt elment minden, nem meglepőd. A BL-ban 100 százalékok biztos voltam, h a Barca lesz a végállomás, a Ligakupa azért meglehetett volna, de igazából az nem oszt, nem szoroz. Az FA kupa kicsit fájó volt, de ez most a realitás.
Az első számú feladat sztem vmit tenni kéne a sérülésekkel. Sztem ez egy megvalósítható cél lenne. Példának a Barca: Rijkaard alatt abszolút hasonló cipőben jártunk sérülések terén, mint most az Arsenal, aztán jött Pep, illetve változások történtek az orvosi stábban, és azóta az összes nagy csapat közül nálunk van a legkevesebb sérülés.
Válasz küldése