Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.12.30. 13:53:15

levproff írta:Értem mit akarsz mondani, de ezt még mindig nem vélem helyesnek.
Hogyha még Te is azt írod, hogy ezt kell, önbizalommal nyilatkozni, stb., akkor ez hogy lehet nevetséges?
Most ez ilyen, mintha azt akarnád mondani, hogy az Arsenal egy k.s sz.ar csapat, akinek még egy pici esélye sincs sehol. Pedig szerintem van, sőt a legutolsónak is van esélye az első ellen. Ez szerintem nem nevetséges.

Ha a Levante edzője azt nyilatkozná, hogy megtudjuk verni a Barcát, szerintem akkor sem lenne nevetséges, mert valamilyen szinten meg kell adni a tiszteletet, mégha tudjuk, hogy nem sok esélyük van. De attól mégnem nevetséges, mert (a futballban) minden megtörténhet. Lásd pl. az idei szezonban Herkules.

Nekem most az nem tetszik itt, hogy sokan úgy állítjátok be az Arsenalt, mintha most akkor pofájuk lett volna, hogy legyőzték a Chelsea-t. Amikor szerintem ez nem igaz..mert az tény, hogy az önbizalmuk nagyobb lett, de a nagyobb arc nem figyelhető meg rajtuk. És most mindenki azon van, hogy egy nagyarcú Arsenal lexelt a Wigannel, és ez szánalmas, pedig 3 napja még milyen nagy arcuk volt. Ez butaság.
Már leírtam mindennel kapcsolatban a véleményem, mit és miért, amúgy teljesen megértem a te álláspontodat is.
Elnézést ha megbántottam az Arsenalt, részemről lezárva.
Písz :wink:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.12.30. 13:38:01

Értem mit akarsz mondani, de ezt még mindig nem vélem helyesnek.
Hogyha még Te is azt írod, hogy ezt kell, önbizalommal nyilatkozni, stb., akkor ez hogy lehet nevetséges?
Most ez ilyen, mintha azt akarnád mondani, hogy az Arsenal egy k.s sz.ar csapat, akinek még egy pici esélye sincs sehol. Pedig szerintem van, sőt a legutolsónak is van esélye az első ellen. Ez szerintem nem nevetséges.

Ha a Levante edzője azt nyilatkozná, hogy megtudjuk verni a Barcát, szerintem akkor sem lenne nevetséges, mert valamilyen szinten meg kell adni a tiszteletet, mégha tudjuk, hogy nem sok esélyük van. De attól mégnem nevetséges, mert (a futballban) minden megtörténhet. Lásd pl. az idei szezonban Herkules.

Nekem most az nem tetszik itt, hogy sokan úgy állítjátok be az Arsenalt, mintha most akkor pofájuk lett volna, hogy legyőzték a Chelsea-t. Amikor szerintem ez nem igaz..mert az tény, hogy az önbizalmuk nagyobb lett, de a nagyobb arc nem figyelhető meg rajtuk. És most mindenki azon van, hogy egy nagyarcú Arsenal lexelt a Wigannel, és ez szánalmas, pedig 3 napja még milyen nagy arcuk volt. Ez butaság.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.12.30. 13:26:54

levproff írta:Valaki kimondja azt amit érez/gondol valaki nem. Legbelül mindenki örül valamilyen szinten. Nem éreztem én azt olyan pofátlannak, amivel megsértettem volna valakit, hamégis, akkor bocsánatot kérek. Viszont az Arsenal botlásakor is szoktak itt menni "örömködések"/megjegyzés, akkor nem láttam, hogy itt kampányoltál volna. Én nem szoktam rajta megsértődni, ha egy "rivális" örül, hogy az Arsenal pontot veszít. Nem is értem ezt..
Na!
Csak én érzem úgy, vagy tényleg közeledtek az álláspontjaink?:D
Valóban nem szoktam kampányolni ha az Arsenalt érné igazságtalanság, ez nem amiatt van mert szemet hunyok felette, egyszerűen azért mert ezek szerint azokban a sötét időkben nem követtem figyelemmel a topicot.

Amúgy a realt felesleges ide venni örömködés, utálat szempontjából :D
sőt, ezt kell tenni, csak nevetséges
levproff írta:Ezt meg még most sem értem. Sőt, ezzel szerintem már magadnak mondasz ellent.
Ez nagyon jó észrevétel volt!

Sőt! Ha valamit kiemelsz a kontextusból annak könnyű új értelmet találni!
De ezt gondolom mondták már neked, ha nem, akkor elmesélem hogy van ez.
:arrow:
De természetesen bizakodva kell nyilatkozni, engem nem is zavar, sőt, ezt kell tenni, csak nevetséges, ironikus.
Ez volt a teljes mondat.
Az hogy bizakodva kell nyilatkozni, triviális. Ki mond olyat hogy nincs esélyünk? Senki. Ez a normális.

Azzal hogy engem nem zavar, közömbösségemet, nemtörődömségemet fogalmaztam meg ezzel kapcsolatban, felesleges erre pazarolni a karaktereket.

Az egész mondat alapja Cesc nyilatkozata volt, a Barcát illetően, hogy a 3 nagy már kiejtett minket az utóbbi három évben, miért ne lehetne az Arsenal a következő csapat?

Magyarán: ezt kell tenni, önbizalommal kell nyilatkozni, csak NEVETSÉGES.

Egyrészt, mert a Chelsea legyőzése után döntetlent játszottak a Wigannel, másrészt, derbinyerő Arsenalnak érezték magukat ahhoz képest hogy a nagy meccseken rendre elverik őket.

Ezért nevetséges, ironikus a nyilatkozat.
:arrow:
sőt, ezt kell tenni, csak nevetséges
Ezzel szemben te kiemelted ezt a részt, ami azt sejtetheti, hogy azt állítottam, hogy olyat kell tenni ami nevetséges.

Remélem érthető voltam :wink:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.12.30. 13:04:21

Valaki kimondja azt amit érez/gondol valaki nem. Legbelül mindenki örül valamilyen szinten. Nem éreztem én azt olyan pofátlannak, amivel megsértettem volna valakit, hamégis, akkor bocsánatot kérek. Viszont az Arsenal botlásakor is szoktak itt menni "örömködések"/megjegyzés, akkor nem láttam, hogy itt kampányoltál volna. Én nem szoktam rajta megsértődni, ha egy "rivális" örül, hogy az Arsenal pontot veszít. Nem is értem ezt..

Azt is tudom, hogy a Chelsea gödörben van, de szerintem itt is menne az örömködés ( :D ), ha a Barca 3-1-re verte volna a kékeket. Bajnoki címről meg szerintem senki sem beszélt, BL győzelemről meg plána, de kár tagadni, hogy az Arsenal jobb, mint tavaly, mert aki végignézte az Arsenal tavalyi és idei összes meccsét, azt azért lát különbséget, akármilyen elvakult is. (mondom, ez nagyrészt a sokkal kevesebb sérülés is okozza + azért évről évre tapasztaltabbak a fiatalok.)
sőt, ezt kell tenni, csak nevetséges
Ezt meg még most sem értem. Sőt, ezzel szerintem már magadnak mondasz ellent.
Akkor te nem olvasod a Barca vs. Real topikot
Szerintem ahogy én fejeztem ki magamat, még ott se kapnék szidást. :D
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.12.30. 13:03:17

messideco írta:Azért ez elég furcsa.
Itt van egy közösség, melynek kb. 80 százaléka Barcelona szurkoló. Harmonikusnak gondolná az ember ezt az állapotot, de nem az. Vannak olyanok -szinte mindenki- aki a Barca mellet más csapatnak is szorítanak. És ez okozza a problémát. De szerencsére tiszteletben tartjuk egymás véleményét, elfogadjuk a másik nézetét. Mindenkinek más a felfogása egy-egy adott szituációról, különbözőek vagyunk... :wink:

Nem tudom milyen erzes lehet az, amikor az ember 2 csapatnak szurkol, 2 csapatot szeret. Eleg fura szerintem, 11 eves koromtol Barcelonat nezek, azt szeretem. Ha valaki igazan megszeret egy csapatot , nincs olyan, hogy mellette masik csapat is legyen, vagy egy ido utan megunja azt. ( pont mintha csajokrol beszelnenk :D )

on: Nezem a Premier League allasat, es latom , hogy City es MU pontegyenloseggel az elso ket helyen, mar kezdtem csodalkozni, es a vegen lattam csak, hogy MU-nak 2 meccsel kevesebb van lejatszva
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mes 2010.12.30. 13:04:31-kor.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.12.30. 12:53:21

levproff írta:Nem értem, hogy ezt az örömködést miért emeled így ki vagy miért kerítesznek neki ekkora feneket. Csupán annyit írtam, hogy örülök, hogy a MU nem tudta behúzni a 3 pontot. Nem írtam semmi olyat, hogy "olléééé", vagy "juppéé" meg semmi. Nálam ez az örömködés.
Ez most kb. olyan, mintha te írnád egy Real x után, hogy örülök hogy a Madrid nem tudta behúzni a meccset, és erre valaki "neked esne", hogy ne örömködj, mert szegények szabálytalan gólt kaptak. Szóval remélem érted mi akarok mondani.
Velem ez nem történhet meg, elvből nem örömködöm ilyen esetben ha szeretett csapatom időben később játssza le a fordulóbeli meccsét nehogy pofára esés legyen a vége.

Engem nem zavart az hogy örültél a MU botlásának, annyit mondtam hogy a MU szimpatizánsokat zavarhatta.

Ami szemet szúrt, az az, hogy úgy örültél ennek, hogy a MU-t megfosztották a győzelemtől, másnap meg elkeseredésedben szidod az Arsenalt sújtó ítéleteket elkövető bírókat, ezen a meccsen illetve állításod szerint ebben a szezonban volt több is.

Azt csinálsz amit akarsz, nekem ez nem tetszett.
levproff írta:Azt meg még mindig nem értem, hogy az miért nevetséges, hogy Cesc azt nyilatkozta a Chelsea legyőzése után (amikor gondolom pörgött ezerrel), hogy képesek legyőzni nagy csapatot is. Mi sem vagyunk verhetetlenek, sőt. Ettől függetlenül még a párharc egyértelmű esélyese a Barca, ezt nem is vitatom. (bár miért is vitatnám, hisz nekik jobban szurkolok, mint a londoniaknak.) 8)
Nem akarlak megbántani, a Chelsea gödörben van, ez jobban hozzájárult az ágyúsok sikeréhez mint a jó formátok.

Nagy csapatot amelyik jó formában van, nem tud legyőzni az Arsenal, és bajnokságot vagy Bl-t nem fog nyerni.
Ennyi.

De természetesen bizakodva kell nyilatkozni, engem nem is zavar, sőt, ezt kell tenni, csak nevetséges, ironikus.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.30. 12:45:21

Azért ez elég furcsa.
Itt van egy közösség, melynek kb. 80 százaléka Barcelona szurkoló. Harmonikusnak gondolná az ember ezt az állapotot, de nem az. Vannak olyanok -szinte mindenki- aki a Barca mellet más csapatnak is szorítanak. És ez okozza a problémát. De szerencsére tiszteletben tartjuk egymás véleményét, elfogadjuk a másik nézetét. Mindenkinek más a felfogása egy-egy adott szituációról, különbözőek vagyunk... :wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.30. 12:45:17

Charlie írta:Benítez mehet is vissza Liverpoolba, hátha tudna valamit kezdeni velük. Rossz nézni amit művelnek.
C.
Benitez menesztését olvasva nekem is egyből az villant be hogy visszatérhet a Poolhoz. És mivel már régóta lehet látni hogy nincs rendben valami, nem tartom kizártnak hogy visszatér. Hogdsonnal nem tudom mit akartak igazából! Beniteznek nem jöttek össze a "dolgai" az utóbbi időben, de szerintem ő képes lehet rendet tenni. Én szurkolok a Liverpoolnak. Nem akarom hogy egy szürke középcsapat váljon belőlük!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman14 2010.12.30. 12:46:02-kor.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.30. 12:41:40

levproff írta:Ez most kb. olyan, mintha te írnád egy Real x után, hogy örülök hogy a Madrid nem tudta behúzni a meccset, és erre valaki "neked esne", hogy ne örömködj, mert szegények szabálytalan gólt kaptak.
Akkor te nem olvasod a Barca vs. Real topikot :D
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.12.30. 12:29:02

Nem értem, hogy ezt az örömködést miért emeled így ki vagy miért kerítesznek neki ekkora feneket. Csupán annyit írtam, hogy örülök, hogy a MU nem tudta behúzni a 3 pontot. Nem írtam semmi olyat, hogy "olléééé", vagy "juppéé" meg semmi. Nálam ez az örömködés.
Ez most kb. olyan, mintha te írnád egy Real x után, hogy örülök hogy a Madrid nem tudta behúzni a meccset, és erre valaki "neked esne", hogy ne örömködj, mert szegények szabálytalan gólt kaptak. Szóval remélem érted mi akarok mondani.

Azt meg még mindig nem értem, hogy az miért nevetséges, hogy Cesc azt nyilatkozta a Chelsea legyőzése után (amikor gondolom pörgött ezerrel), hogy képesek legyőzni nagy csapatot is. Mi sem vagyunk verhetetlenek, sőt. Ettől függetlenül még a párharc egyértelmű esélyese a Barca, ezt nem is vitatom. (bár miért is vitatnám, hisz nekik jobban szurkolok, mint a londoniaknak.) 8)
Nem hinném, hogy előreléptek volna tavalyhoz képes
Annyival szerintem mindenképp előreléptek, hogy idén már nem sérült a 3/4 kezdőcsapat. De mondom ettől függetlenül bennem egy deka stressz sincs a BL meccs miatt.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.12.30. 11:51:30

levproff írta:Nemcsak erről az egy meccsről beszélek a bírókat tekintve.
Meg ki beszélt itt a MU-ról? Attól, hogy most nekik sem éppenséggel segítettek a bírók, az még nem azt jelenti, hogy én nem kritizálhatom őket egy Arsenal meccsen vétett nagy hibájuk miatt. :wink:
Egyébként a fő bűnös szerintem Wenger volt, ezzel a kezdőcsapattal.

És most azt sem értem, hogy a Barca elleni meccs egyálatalán, hogy jön ide a képbe? Egy szóval sem említettem, mintahogy Cesc sem. Csupán annyit mondott, hogy ők is képesek lehetnek legyőzni egy nagy csapatot. Erre most mindenki úgy felvan háborodva, mintha valami sértőt is mondott volna a Barcára. :roll:
Persze hogy kritizálhatod, bár sztem a MU fanoknak rosszul eshetett a tegnapelőtti örömködésed, pláne hogy milyen bírói ítélet sújtotta őket.
Ennek tükrében SZVSZ felesleges a tegnapi miatt szidni a bírót. Ez a véleményem az Arsenal illetve Mu meccseinek bírói ítéleteiről.

A Barca elleni meccs a Chelsea illetve Wigan elleni meccsek kontrasztjából lett nálam téma. Mintha egyik pillanatról a másikra már derbi nyerő alakulat lenne az Arsenal mert a gödörben lévő kékeket legyűrte, viszont a Wigan elleni pontvesztés nevetségessé tesz szerintem bármely olyan nyilatkozatot, ami sejtetné az Arsenal továbbjutását, persze kötelessége ilyet nyilatkozni minden ágyúsnak.

Szerk.:
levproff írta:A Barca se a nagy tökösségéről híres, mégis mindannyian imádjuk őket.
Ha szereted a Barcát akkor tökösség szempontjából ne az Arsenalhoz hasonlítsd
:D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.12.30. 11:42:22

Nemcsak erről az egy meccsről beszélek a bírókat tekintve.
Meg ki beszélt itt a MU-ról? Attól, hogy most nekik sem éppenséggel segítettek a bírók, az még nem azt jelenti, hogy én nem kritizálhatom őket egy Arsenal meccsen vétett nagy hibájuk miatt. :wink:
Egyébként a fő bűnös szerintem Wenger volt, ezzel a kezdőcsapattal.

És most azt sem értem, hogy a Barca elleni meccs egyálatalán, hogy jön ide a képbe? Egy szóval sem említettem, mintahogy Cesc sem. Csupán annyit mondott, hogy ők is képesek lehetnek legyőzni egy nagy csapatot. Erre most mindenki úgy felvan háborodva, mintha valami sértőt is mondott volna a Barcára. :roll:
Semmi tökösség nincs ebben a csapatban.
A Barca se a nagy tökösségéről híres, mégis mindannyian imádjuk őket. 8)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.12.30. 11:28:01

levproff írta:Ezt inkább nem is kommentálom, mintahogy a meccset sem mert nem is érdemes..Egyszerűen nem bírtam nézni, szánalmas.
A bírokmeg elmehetnek oda ahova gondolom..
Fabregasnak nagy volt az arca a Chelsea legyőzése után, kíváncsi leszek, most is ekkora lesz-e...
levproff írta:"A különbség egy jó csapat és egy nagy csapat között általában nagyon kicsi, de mi megmutattuk, hogy tudunk nagy csapat lenni. Fantasztikusak voltunk, tudjuk, hogy a bajnokság kemény lesz, de mi megteszünk mindent ami tőlünk telik."

Hogy fér el a nagyegójától? :lol: Nem is értem..pénzéhes semmirekello. :lol:
Az is.

Egyébként nem volt nagy az arca, teljesen jogosan mond olyat- én most a Barca elleni párharcról beszélek- aminek a lényege az hogy le tudnak győzni bárkit.

Jogos hogy ezt mondja, csak hülyeség. Súlytalan csapat, ha valami oltári nagy katasztrófa miatt ők mennének tovább, akkor egyrészt magunkra vethetünk, másrészt meg tuti h a mi ba..a.zságunk miatt lenne.

És PL-ben is ez a helyzet. Semmi tökösség nincs ebben a csapatban.

A bírót meg teljesen felesleges volt említened( mint ahogy a MU botlás utáni örömködésed is az volt) mert az Arsenalt nem sújtották jobban mint a MU-t, nem is lehetett volna jobban.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.12.30. 11:17:45

sjd írta:
Lionel85 írta:Fabregasnak nagy volt az arca a Chelsea legyőzése után, kíváncsi leszek, most is ekkora lesz-e... Volt egy kifutott meccsük és annyi. Nem tart ott ez az Arsenal, ahová sokan gondolják.
Nem tudom, néha csak nézek, hogy milyen zseniálisan játszanak, néha meg csak fogom a fejem
Lehet, hogy fejben kevesek?
Szerintem a Chelsea elleni győzelem is inkább annak volt köszönhető, hogy a kékek nagyon mély gödörben vannak. Nem hinném, hogy előreléptek volna tavalyhoz képest. A Chelsea egyszerűen kiesett a szűk elitből (forma alapján), és Anglia 3. csapata feljött a 2. helyre. Szinte biztos, hogy az idén a BL-re az előző évekhez képest szvsz kevésbé esélyes MU nyeri a PL-t.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.12.30. 11:11:51

Charlie írta:Benítez mehet is vissza Liverpoolba, hátha tudna valamit kezdeni velük. Rossz nézni amit művelnek.
C.
Kétlem h Benitezt visszahoznák. Már csak büszkeségből se. Sztem vki mást hoznak. Pl Rijkaard érdekes megoldás lenne. Annak idején nálunk se volt jobb a helyzet mint most ott.Bár nálunk azért kellett egy okos elnök is, aki tudta kire érdemes pénzt kiadni(szerencsére csak a végén szaladt el vele a ló...)
A Fifa egy szégyen
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.12.30. 10:54:57

Game90 írta:Nem tudom eldönteni, hogy mi volt ma a szánalmasabb:
1. az Arsenal kezdőcsapata Denilsonnal, Ebouéval, Bendtnerrel, Diabyval.
2. a pálya állapota.
3. a Wigan szokásos gusztustalan játéka.
4. Squillaci öngólja.
5. a bíró (Nasri szabadrúgása után a Wigan játékos egyértelműen kézzel ért a labdához).

Ezzel a döntetlennel kb. semmit sem ért a Chelsea legyőzése.
Ezt inkább nem is kommentálom, mintahogy a meccset sem mert nem is érdemes..Egyszerűen nem bírtam nézni, szánalmas.
A bírokmeg elmehetnek oda ahova gondolom..
Fabregasnak nagy volt az arca a Chelsea legyőzése után, kíváncsi leszek, most is ekkora lesz-e...
"A különbség egy jó csapat és egy nagy csapat között általában nagyon kicsi, de mi megmutattuk, hogy tudunk nagy csapat lenni. Fantasztikusak voltunk, tudjuk, hogy a bajnokság kemény lesz, de mi megteszünk mindent ami tőlünk telik."

Hogy fér el a nagyegójától? :lol: Nem is értem..pénzéhes semmirekello. :lol:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.12.30. 10:47:10

Benítez mehet is vissza Liverpoolba, hátha tudna valamit kezdeni velük. Rossz nézni amit művelnek.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.30. 10:29:53

Ancelotti és Hodgson nem fogja sokáig bírni. Az idény második felén szerintem leváltják őket.
"And my heart will leave you never."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.12.30. 07:54:21

Az Arsenalt szét fogjuk szedni. Vermaelen nem rossz ugyan, de már tavaly is azt csinált vele Messi, amit akart. A többiekről pedig mindent elmond h Squilacci és Koscelny (tuti rosszul írom) állnak előbbi után a rangsorban. A tavalyinál is gyengébb a védelmük. A vkpk se jók semire. Denilson-vicc. Song csak a támadásokkal foglalkozik. A támadósor félelmetes, de egy kicsit Argentína-szindrómának tűnik a dolog. Simán nyerük.
A Fifa egy szégyen
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.12.30. 02:05:30

Fenébe...most még jobban dühít a tegnapi Birminghami kamu egyenlítés :evil:

Arsenal szerintem meg hajtson nagyon rá az F.A.-re (állnak még? gondolom igen) mert más komoly (ha azt még annak lehet hívni) trófeát 2011 tavaszán se osztanak ki London azon részén.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.12.30. 00:24:24

Egész szép gólt fejelt a 123ezredik francia kiválóság a keretből. Jót tett a mixemnek is. Ha nem raktam volna rájuk sírva röhögtem volna.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.29. 23:41:41

Lionel85 írta:Fabregasnak nagy volt az arca a Chelsea legyőzése után, kíváncsi leszek, most is ekkora lesz-e... Volt egy kifutott meccsük és annyi. Nem tart ott ez az Arsenal, ahová sokan gondolják.
Nem tudom, néha csak nézek, hogy milyen zseniálisan játszanak, néha meg csak fogom a fejem
Lehet, hogy fejben kevesek?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.12.29. 23:26:24

kanty írta:
sjay írta:Egyébként rajtam kívül kedveli valaki a City-t?:D
Én drukkolok nekik, de nem komolyan kb, 4-5 meccset láttam az idén tőlük :P Mivel a PLben nincs igazi kedvencem és mostanában divat nem szeretni a City, ezért úgy döntöttem, h idén nekik "szurkolok". Idén reális esélyük van bekerülni a big4ba, egy kis szerencsével a dobogó is meglehet.
:wink:
Én is csatlakozok. Én nálam Angliában a City a favorit, lehet furcsa, tudom, hogy csak úgy ölik a pénzt a játékosok vásárlásába, de valamilyen oknál fogva nekem szimpatikus csapat, nekik szurkolok a PL-ben, és most az EL-ben is, jövőre remélem meg lesz nekik a BL. Digisportom nincs, szóval nemtudom nézni a meccseiket, de ha nagyon akarnám, neten követném, de nem teszem. Szóval levonható, hogy szurkolok nekik, de nem olyan szinten mint a Barcának. Számomra csak a Barca létezik! :) :wink:
Szerk.: a nagy Chelsea verő Arsenal botlott Wiganben. :lol: 2-2...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.12.29. 23:10:56

sjay írta:Egyébként rajtam kívül kedveli valaki a City-t?:D
Én drukkolok nekik, de nem komolyan kb, 4-5 meccset láttam az idén tőlük :P Mivel a PLben nincs igazi kedvencem és mostanában divat nem szeretni a City, ezért úgy döntöttem, h idén nekik "szurkolok". Idén reális esélyük van bekerülni a big4ba, egy kis szerencsével a dobogó is meglehet.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.29. 23:10:08

sjay írta:Egyébként rajtam kívül kedveli valaki a City-t?:D
Nyugodj meg, nem vagy egyedül :). A Wolverhampton mellett a másik kedvencem az Angliából. Utólag hallottam róla, de hatalmas örömöt okozott nekem, hogy a Wolves a mai meccsen le tudta győzni a Liverpoolt. Volt itt olyan aki látta a meccset? Ki uralta a játékot, illetve jogos volt a farkasok győzelme? Remélem idén is bent maradnak az első osztályban, számomra nagy boldogság lenne :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Válasz küldése