Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.04.04. 12:16:17

bence0330 írta:
2024.04.03. 21:16:16
Na az Arsenal megtette a magáért, úgy tűnik. Nem irigylem szegény angolokat, két meccset játszanak a BL előtt, 3-4 napos ütemben amíg a spanyolok nullát... kemény. A City biztos jobban fog szenvedni a lassan magára találó AV ellen.
A City végül elég simán lehozta. A következő ellenfelük a Crystal Palace lesz, akiknek nem kell foggal-körömmel küzdeni a kiesés ellen, így szerintem félgőzzel is megoldják a kékek. Szerintem annyira nem vesz ki sokat belőlük ez a két meccs, elég jó állapotban lehetnek a Real ellen. Onnan aztán drurva lesz nekik, de már mindenkinek. Ha behúznának megint egy PL-BL duplát (még keményebb esetben FA-kupával), az szerintem egyik legnagyobb teljesítmény lenne ebben a sportágban.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7242
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.03. 21:16:16

Na az Arsenal megtette a magáért, úgy tűnik. Nem irigylem szegény angolokat, két meccset játszanak a BL előtt, 3-4 napos ütemben amíg a spanyolok nullát... kemény. A City biztos jobban fog szenvedni a lassan magára találó AV ellen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.04.01. 16:58:44

bence0330 írta:
2024.04.01. 02:11:36
Az Arsenalnál tavaly még nagyon lehetett érezni, hogy ők a kiscsapat, akik ki fognak pukkadni, idén ez az érzés már alig van meg, de még mindig kicsit túlságosan kiscsapatnak érzem őket a két nagyhoz képest, de már csak fejben, a tapasztalat hiánya miatt, amiért a döntő pillanatban meg fognak törni. A Pool ilyen szempontból profibbnak tűnik a rutin miatt.
Az Arsenal talán éppen ezzel bizonytja a folyamatos, lépésről lépésre fejlődését, hogy éppen azzal a kicsivel, de jobb, mint az előző szezonjában.
Ettől eredményes és stabil az építkezésük.

Ez a pool elég messze van a korábbi pooltól, de valahogy nagyon jó a széljárásuk.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7242
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.01. 02:11:36

Engem alig érdekel, ki nyeri, legyen végig izgalmas, a Cityről csak annyi érdekel, hogy a BL-re kapják össze magukat. Ez amúgy a Pool malmára hajthatja a vizet, szerintem ők a negyeddöntőre még magasról fognak tenni, az elődöntőre már fél szemmel odafigyelnek, a döntő meg csak egy meccs, ha odáig eljutnak, nem olyan fárasztó, plusz szezon vége. A Citynek meg az Arsenalnak lesz ehhez képest kettő-négy jóval fárasztóbb meccse.

Ilyentájban szokta amúgy Pep megreformálni a csapatát a hajrára valami új formációval, azt tippelném, hogy lesz megint valami ilyesmi 1-2 fordulón belül, és fel fog éledni a gépezet. Mostanában nagyon forgatja is, az elmúlt 3 meccsüket láttam, 3 különböző felállással, 3-2-4-1, 4-1-4-1, 4-2-3-1. Szerintem most keresgél, és meg fogja találni megoldást, persze lehet, hogy ez már késő lesz, még ha sikerül is.
(Érdekes, mennyire kontrasztos ez Kloppal, aki csak akkor tér el iszonyú ritkán a bevett a 4-3-3-tól, ha mondjuk kizúgott minden középpályása és van vagy 6 bevethető támadója, és akkor néha tol egy 4-2-3-1-et)

Az Arsenalnál tavaly még nagyon lehetett érezni, hogy ők a kiscsapat, akik ki fognak pukkadni, idén ez az érzés már alig van meg, de még mindig kicsit túlságosan kiscsapatnak érzem őket a két nagyhoz képest, de már csak fejben, a tapasztalat hiánya miatt, amiért a döntő pillanatban meg fognak törni. A Pool ilyen szempontból profibbnak tűnik a rutin miatt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.31. 23:49:36

70 százalék körüli labdabirtoklással is lehet kapni 2-3 gólokat, láttunk már ilyenre példát, és eddig a City védelme is sebezhető, a top 3-ból ők kaptak a legtöbb gólt.

Hozhatnak 9/9-et, de erre ugyanúgy a Liverpool is képes lehet, kb. hasonlóan nehéz a hátralévő sorsolásuk. Az Arsenalé is csak kicsit nehezebb talán. Az előző években meg azért a City jobban szerepelt a rangadókon, és ez is kellett a bajnoki címekhez.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2024.03.31. 23:31:32

Vérszegény a city, szűkös a keret is.
Hiába megy a mantra hogy 2-3 kezdőre való játèkosuk van, ez nem igaz.
Van egy masszív 11 meg 4-5 értelmezhető csere, és kész.


Pool nyeri a roncsderbit, jól dob nekik a gép ebben a fáradt xg pl-ben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2024.04.01. 09:49:50-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.03.31. 23:18:54

Lehet nem csinálják össze magukat,de gólt lőni se fognak és emberemlékezet óta most fordult elő először nem rúgtak gólt a Citysek. Nem féltem őket, az hogy nem nyertek a top 5 ellen,na bumm. Ez bajnokság, minimális a lemaradásuk és pont ezt mondom, hosszútávon kijön a játékbeli folenyuk amire a labdabirtoklás is tökéletes mutató. És elég megverni a maradék 15 csapatot oda vissza 90 pont,elég ütős szám. De nyilván ez csak játék a számokkal,elmúlt 3 évben is ekorul szereztek pontokat,lsd nyerték is a bajnokságot. Van 9 meccs hátra,ha mindet behúzzák,nem lehetetlen akkor szerintem megint nyernek. Én szorítok Pepnek, dinasztia így is amit letett az asztalra Manchesterben is,de tovább irodhat a történelem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.03.31. 22:29:15

78% a labdabirtoklás, de a top 5 ellen idén nem nyertek bajnokit :D Ilyen csapat ne nyerjen már bajnokságot. Haaland is a Lutonnak lövöldözi a gólokat, amúgy meg bújócska van.

Az ellenfelek meg 2024-ben már egyáltalán nem fogják összecsinálni magukat attól, hogy nincs náluk a labda.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.31. 21:52:17

Ahhoz képest a Chelsea és a Pool ellen is nagyon örülhettek a döntetlennek, utóbbin meg konkrétan lejátszották őket a vörösök.

Az Arsenal amúgy a legutóbbi két meccsén verte a Cityt, Guardioláéknak a jelenlegi top 4 ellen konkrétan nincs még győzelmük. A Pool 4-gyel megy előttük úgy, hogy nekik volt folyamatosan 7-8, olykor 10 hiányzójuk. Lókolbászt nem érdemelnek, ha a bíró nem menti meg a valagukat a Pool ellen, már lefőttek volna.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.03.31. 21:16:59

Én második félidőt láttam,az nagyon magas színvonalú volt. Alig volt rossz passz,Arsenal is magas szintet hozott védekezésben,főleg Gabriel. City lehet eredményekben gyengébb,de focitudasban magasan kiemelkedik. Én nem féltem őket, azért az hogy konstans 70% felett birtokolták ma is a labdát,de kiírták a másodikban 78!!!!!! Az túl sok jót az ellenfeleknek nem vetít elő.

Bízom benne ok nyerik a bajnokságot. Pool maga se tudja miként vezet szerintem,rengeteg adhoc meccsből tudták kijönni jól. Arsenal konstans hozzá a szintet és annyi negatívum (City ellen)után nekik a mai egy pont felér 10-zel memtalisan. De hosszútávon nehezen hiszem hogy ne a City nyerjen. Egy-egy meccsen ellehetett őket bizonytalanitani,de hosszútávon brutális nyomást helyeznek mindenkire és labda nélkül meg a feje tetejére is állhat az ellenfél,gólt nem igen fog szerezni.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.31. 20:24:27

bence0330 írta:
2024.03.31. 15:23:41


Nagyon nyom a Pool így hátrányban, MacAllister különösen él.

A meccsről lemaradtam, de az argentint már figyelem egy ideje, szerintem hatalmas fogás volt nekik.

A City-Arsenalt már láttam, sajnos a biztonsági játék megölte az egészet. Főleg az Arsenal volt nagyon defenzív, de tegyük hozzá, hogy az x nekik jobb, ezt a Citynek kellett volna jobban erőltetnie.

Haalandot jól fogták a meccs nagy részében, de így is előtte volt kb. a legnagyobb lehetőség eldönteni, de borzalmasan találta el a labdát. Korábban volt róla stat, hogy ő hibázza a legtöbb ziccert idén a PL-ben, szerintem ez azóta sem változott. Van ugyan 18 gólja, de ezzel a kiszolgálással jóindulattal is csak az elvárható minimumot hozza. A maradék PL-rangadón és a BL-ben termelnie kell, hogy mentse ezt a szezont.

Ahogy írtam, én az Arsenalnak szurkolok, de jelenleg teljesen megérdemelt vezet a Liverpool. Sőt, igazából nagyobb is lehetne a különbség. Nekik volt szerintem a legtöbb pechjük, és a játékvezetés is őket hátráltatta leginkább.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.03.31. 19:28:34

bence0330 írta:
2024.03.31. 19:16:13
Nézhetetlen sajna továbbra is. Haalandot 2-3-an fogják egész meccsen, most jutott el először hozzá tisztán a labda, ő is úgy meglepődött, hogy luftot "rúgott". Ez kb elmond mindent a meccsről. Arsenalnak volt 1-2 esélye, de mindig rosszul döntöttek. Most kicsit kinyílt így a 80. perc után a dolog.

1 és 2 a kaput eltaláló lövések száma :D :D

57 meccs után végzett lőtt gól nélkül otthon a City.
Az a baj, hogy Haaland a többi nagy meccsen is ezt csinálja idén. A Pool ellen nem volt olyan szorosan fogva, de egy gyenge lövésre emlékszem tőle az egész meccsen. Nyilván ez nem csak az ő sara továbbra sem, de ezek a PL rangadók idén jól mutatják, hogy a City gépezet nagyon akadozik. Megvan a labdabirtoklás, meg az 1v1-ek mondjuk a szélen, de utána nagyon elfogy a tudomány. Korábban azt mondtam volna a City- Real BL-re hogy 60-40, de ha beleveszem a norvég gyengélkedést meg a Real BL rutinját, nem vagyok benne biztos, hogy a City az esélyesebb :D

A Pool fordulója lett. Azt hallottam, hogy az Arsenal sorsolása elég necces (Spurs, Villa, Brighton is köztük van). A City minden, csak nem magabiztos. 2 illetve 3 pont előny semmi, de megint az élen vannak, szóval most inkább fogadnék egy Pool bajnoki címre.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7242
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.31. 19:16:13

Nézhetetlen sajna továbbra is. Haalandot 2-3-an fogják egész meccsen, most jutott el először hozzá tisztán a labda, ő is úgy meglepődött, hogy luftot "rúgott". Ez kb elmond mindent a meccsről. Arsenalnak volt 1-2 esélye, de mindig rosszul döntöttek. Most kicsit kinyílt így a 80. perc után a dolog.

1 és 2 a kaput eltaláló lövések száma :D :D

57 meccs után végzett lőtt gól nélkül otthon a City.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.03.31. 18:57:08

Ilyen is ritkán van, én a félidőben otthagytam a City- Arsenalt. Valahol számítottam rá, mert a City szenved a rangadókon idén, az Arsenalnak meg idegenben nem rossz az X. Itt max egy gyors gól segített volna kizökkenteni ebből a taktikusságból a meccset, de így azt mondom valaki majd talál egy gólt, és ennyi.

Pár hete a Pool- City sokkal nagyobb iramú volt, tele helyzetekkel.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7242
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.31. 17:10:27

Sinya22 írta:
2024.03.31. 15:34:17
Jó meccs nagyon, a Pool jobb oldala sebezhető, szerintem lesz még Brighton gól is arról az oldalról.

Úgy tűnik egy Salah góllal csak nyer a Pool nehezen. Az biztos (hogy ne csak az egyiptomit szidjam) ennél a Pool támadótriónál önzőbb sort nem nagyon láttam még. Érdemes figyelni hogy szinte az összes Diaz, Nunez vagy Salah helyzetnél lövésnél van 1 vagy sokszor 2 jobb pozícióban levő társ mégsem néznek fel hanem az összes létező szögből jön a lövés vagy az eszetlen labdacipelés. Szeretem a Pool-t, de valahol ez is közrejátszik abban hogy ennyire sok meccset kell fordítani, vagy a végén megnyerni, kell 10-15-20 helyzet mire sikerül lezárni egy meccset. Ha sikerül.
Ja, a kémia kevésbé van meg. Amúgy Nunezen nem érzem annyira ezt, szerintem ő kifejezetten szeret a többiek alá játszani, sokat húz el embert, keresi jobban a passzokat is. Persze néha ő is ráveri, mikor nem kéne, de egy kilencesnek szerintem ez valamennyire a dolga.

Reméljük, a következő meccs még jobb lesz. :)

Szerk: hát nem az, sajna ez eddig az a meccs, ahol a két csapat taktikailag túl jó, stabilitásra törekednek, nem igazán élvezetes így.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.03.31. 15:34:17

Jó meccs nagyon, a Pool jobb oldala sebezhető, szerintem lesz még Brighton gól is arról az oldalról.

Úgy tűnik egy Salah góllal csak nyer a Pool nehezen. Az biztos (hogy ne csak az egyiptomit szidjam) ennél a Pool támadótriónál önzőbb sort nem nagyon láttam még. Érdemes figyelni hogy szinte az összes Diaz, Nunez vagy Salah helyzetnél lövésnél van 1 vagy sokszor 2 jobb pozícióban levő társ mégsem néznek fel hanem az összes létező szögből jön a lövés vagy az eszetlen labdacipelés. Szeretem a Pool-t, de valahol ez is közrejátszik abban hogy ennyire sok meccset kell fordítani, vagy a végén megnyerni, kell 10-15-20 helyzet mire sikerül lezárni egy meccset. Ha sikerül.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7242
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.31. 15:23:41

Nehéz megítélni. Letámadásból soha nem vette ki igazán a részét, az mínusz, és a Pool rendszerében fontos, szerintem még nem hátráltatja a csapatot, de nem is viszi előrébb, egálban érzem a dolgot, a zsenije még eltakarja a hiányosságot, nagyon nehéz helyzeteket hagyott ki most is. Bár a fiatal gyerekkel tényleg kicsit gördülékenyebbek voltak a meccsek. De tényleg érdekes, mert Európában egyénileg messze ő a legjobb és legeredményesebb jobbszélső.

Nagyon nyom a Pool így hátrányban, MacAllister különösen él.

Diaz munkamorálja valami fenomenális, kicsit a brazilunkra hajaz mentalitásban, ellentétes skillekkel, sokat hibázik, de addig megy és kapar, míg valami összejön neki.

Pazar meccs.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.03.31. 15:20:34

Ma számolni fogom, hogy Salah-n mennyi támadás hal el. 18 perc után eddig úgy 8-9. Tartom hogy már csak hátráltatja a Poolt hosszú távon, akkor is ha ma az ő góljaival nyernek. Remelem nyáron le lesz cserélve mert botrány amit csinál a Pool meccsek 90%-án.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2024.03.30. 23:39:54

LG írta:
2024.03.30. 23:28:30
A MU meccsét nem láttam, mert a miénket néztem, de az is kemény lehetett, hogy a 96. percben elhitték, hogy megvan, erre a 99.-ben egyenlít az ellenfél. Így eddig ők a forduló nagy vesztesei, hiszen 2 pont hátrányt megint összeszedtek a riválisokkal szemben, 9 meccsen kellene 8 pont hátrányt ledolgozniuk a 4. helyért. Ráadásul így, hogy a Spurs és a Villa ellen is mennek, könnyen lehet, hogy ha még esetleg a PL-nek sikerülne is megszereznia a +1 BL helyet, rajtuk az sem segítene.
en sem lattam, de az sokat elmond, hogy kapuralovesek 17-4 xG pedig 3.03 - 0.54 a Brentfordnak

allitolag a szezon leggyengebb meccset nyomtak ma
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.30. 23:28:30

bence0330 írta:
2024.03.30. 23:14:40
Á, csak nem. :D

Most néztem meg a CFC meccs összefoglalóját, a végén majdnem kikaptak a Burnleytől úgy, hogy már az első félidőben kaptak egy ordas kamutizit, amiről kapott egy kamusárgát a Burnley védője, amiért aztán reklamált és megkapta a másodikat, szóval a meccs nagy részét emberelőnyben is tolták teljesen jogtalanul. :D :D Vicc ez a csapat.
Nagy gáz a szezonjuk, arra viszont jók, hogy egy meccsre felszívva magukat bárki ellen felvegyék a versenyt, és akár pontokat vigyenek.

A MU meccsét nem láttam, mert a miénket néztem, de az is kemény lehetett, hogy a 96. percben elhitték, hogy megvan, erre a 99.-ben egyenlít az ellenfél. Így eddig ők a forduló nagy vesztesei, hiszen 2 pont hátrányt megint összeszedtek a riválisokkal szemben, 9 meccsen kellene 8 pont hátrányt ledolgozniuk a 4. helyért. Ráadásul így, hogy a Spurs és a Villa ellen is mennek, könnyen lehet, hogy ha még esetleg a PL-nek sikerülne is megszereznia a +1 BL helyet, rajtuk az sem segítene.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7242
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.30. 23:14:40

Á, csak nem. :D

Most néztem meg a CFC meccs összefoglalóját, a végén majdnem kikaptak a Burnleytől úgy, hogy már az első félidőben kaptak egy ordas kamutizit, amiről kapott egy kamusárgát a Burnley védője, amiért aztán reklamált és megkapta a másodikat, szóval a meccs nagy részét emberelőnyben is tolták teljesen jogtalanul. :D :D Vicc ez a csapat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.03.30. 18:07:14

bence0330 írta:
2024.03.30. 17:44:56
A Tottenham meccsen másodszor gurul végig a gólvonalon a labda gól nélkül, az egyiknél szemmel alig lehetett látni az ismétlésnél, hogy még épp csípte a labda a vonalat, a másik meg konkrétan kapufától kapufáig ment. Döbbenet pechük van, pedig nagyon mennek. Na, közben addig gyötörték befelé a labdát, míg gól lett belőle.

Az a rangadó tényleg érdekes lesz, lassan már lehet akár döntő tényező is félig-meddig. Nekem mindegy, a Pool-Arsenal közül melyik nyeri, csak végre ne a City. Az egész ligának jót tenne. A Pool kb biztos, hogy élre fog állni fél óráig, kérdés, ki fog csatlakozni/előzni. Bár igaz, hogy ők is a Brightonnal tolják, az is ilyen minirangadó-féleség, látványos meccs lehet, jó kis PL-délután várható. Gondolom a világ nagy része az Arsenalnak szorít. Ha mindketten ellépnének a Citytől, akkor tényleg bajban lehetnek Pepék.
Aztán holnap mindenki játszik egy jó döntetlent, és majd az utolsó fordulóban eldől :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7242
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.30. 17:44:56

A Tottenham meccsen másodszor gurul végig a gólvonalon a labda gól nélkül, az egyiknél szemmel alig lehetett látni az ismétlésnél, hogy még épp csípte a labda a vonalat, a másik meg konkrétan kapufától kapufáig ment. Döbbenet pechük van, pedig nagyon mennek. Na, közben addig gyötörték befelé a labdát, míg gól lett belőle.
Így most ebben a 4. helyért folyó rivalizálásban nemhogy pont ugyanannyi pontjuk van a Villával, de még a kapott góljaik száma is ugyanaz, egy rúgottal megy a Tham.

Az a rangadó tényleg érdekes lesz, lassan már lehet akár döntő tényező is félig-meddig. Nekem mindegy, a Pool-Arsenal közül melyik nyeri, csak végre ne a City. Az egész ligának jót tenne. A Pool kb biztos, hogy élre fog állni fél óráig, kérdés, ki fog csatlakozni/előzni. Bár igaz, hogy ők is a Brightonnal tolják, az is ilyen minirangadó-féleség, látványos meccs lehet, jó kis PL-délután várható. Gondolom a világ nagy része az Arsenalnak szorít. Ha mindketten ellépnének a Citytől, akkor tényleg bajban lehetnek Pepék.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2024.03.30. 18:07:33-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.30. 17:24:05

Sinya22 írta:
2024.03.30. 16:40:35
A Newcastle- West Ham nagyon jó kis 7 gólos meccs volt. Aki még a Barcánál is szerencsétlenebb a sérülésekkel, az a Newcastle. Az egy dolog, hogy október óta folyamatosan 6-8, olykor 10 sérültjük van, de ma megsérült egy ember, bejött a csere, majd ő is megsérült, szóval megint csere. Nem nézem az összes meccsüket, de ott meg kettesével hullanak az emberek. 2 hete náluk is kidőlt valaki 1 évre. Nagyon hasonló a helyzet, ott már a védelemben nem is maradt ember speciel.

Nagyon kár értük, szerintem jóval több volt bennük idén, mint egy BL kiesés meg a 8-10. hely.

Holnap City- Arsenal, City idén a rangadókon nem remekel, Haaland szintén, most viszont nyerniük kellene, ha bajnokságot akarnak nyerni.
Igen, a Newcastle csúnyán belefutott idén, eleve Tonali-val is nagyon csúnyán jártak, aki most még nagyobb bajba kerülhet:
https://index.hu/sport/futball/2024/03/ ... le-united/

Annak nem örülök, hogy válogatott szünet után jön a sorsdöntő rangadó, így szerintem elég kiszámíthtatlan, hogy mi lesz. Még úgy is, hogy most a City is belefutott egy-két sérülésbe.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.03.30. 16:40:35

A Newcastle- West Ham nagyon jó kis 7 gólos meccs volt. Aki még a Barcánál is szerencsétlenebb a sérülésekkel, az a Newcastle. Az egy dolog, hogy október óta folyamatosan 6-8, olykor 10 sérültjük van, de ma megsérült egy ember, bejött a csere, majd ő is megsérült, szóval megint csere. Nem nézem az összes meccsüket, de ott meg kettesével hullanak az emberek. 2 hete náluk is kidőlt valaki 1 évre. Nagyon hasonló a helyzet, ott már a védelemben nem is maradt ember speciel.

Nagyon kár értük, szerintem jóval több volt bennük idén, mint egy BL kiesés meg a 8-10. hely.

Holnap City- Arsenal, City idén a rangadókon nem remekel, Haaland szintén, most viszont nyerniük kellene, ha bajnokságot akarnak nyerni.
Válasz küldése