Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.02.28. 19:14:48

Nah, fel röppent az általam már vált pletyka: vinné az Arsenal Reinát. Reina menni akar, a Pool nem marasztalja, az Arsenalnak kapus kell. Összejöhet, bár kérdés, hogy akar-e oda menni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.28. 17:53:01

van Persie sérüléséről mi derült ki? Mennyit kell kihagynia?
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.28. 17:00:54

Fecooo írta: nagyon nem olyan, nem tudom érzékeltetni, mennyire nem olyan...

az egyik esetben a "botránkozók" elfelejtették az előzményeket, most szó nincsen ilyenről...
az egyik szándékosan túlzott, a másik viszont csak a szigorú tényeket közölte...
és ezt mind a barcelona szurkoló mivoltod mondatja veled.

az arsenal ellen, ha az első kezezést befújják, akkor nincs semmiféle meg nem adott gól. ha meg előnyszabálynak vesszük akkor meg csak a meg nem adott gól van. egyszerre a kettőt figyelembe venni 'nem ér'.

arshaviné meg annyira véleményes, hogy inkább mondanám kis segítsének, ha befújják, mint szemétségnek, hogy nem tették. olyan kompenzáció szaga lett volna az egésznek, amit akkor se szeretek,ha történetesen nekünk akarnak visszaadni valamit.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.28. 16:50:49

kristop írta:
gergo9 írta:Arsenal ellen is egy gólt meg két 11-est vettek el úgyhogy megérthető ez sztem.
ez kábé olyan, mint amikor sokan azt mondták, hogy a chelseanek az elődöntőben öt(!) tizenegyest nem adtak meg ellenünk.
nagyon nem olyan, nem tudom érzékeltetni, mennyire nem olyan...

az egyik esetben a "botránkozók" elfelejtették az előzményeket, most szó nincsen ilyenről...
az egyik szándékosan túlzott, a másik viszont csak a szigorú tényeket közölte...
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.28. 16:47:22

gergo9 írta:Arsenal ellen is egy gólt meg két 11-est vettek el úgyhogy megérthető ez sztem.
ez kábé olyan, mint amikor sokan azt mondták, hogy a chelseanek az elődöntőben öt(!) tizenegyest nem adtak meg ellenünk.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.02.28. 16:37:07

daffy írta:szerintem ez csak a magas ló,semmi több. majd abbamarad,amikor nem megy a csapatnak.
Szerintem ez meg egy undorító provokáció semmi több.

Chelsea meg az Inter ellen sem volt megérdemelt a kiesés mindkettőn a bírói hiba döntötte el plussz erre rájött még a takony portugál provokálása nyilván sok volt ez pár szurkoló idegrendszerének.
Anno például amikor kizúgtunk a Pool ellen nem nagyon volt hasonló hadjárat mert az megérdemelt volt. És a MU ellen sem emlékszem semmilyen hasonlóra.
Arsenal ellen is egy gólt meg két 11-est vettek el úgyhogy megérthető ez sztem.

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ma ... en-2066607
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.28. 16:26:20

daffy írta:
ozsimiki írta: Daffy, ezt a magas lovas témát hagyhatnád, bár most már talán emlékszel te is mik is zajlottak le akkoriban.
bocs. csak őszinte volt
felőlem, csak ebben az ügyben semmi köze sincs a megtermett lovaknak a hozzáálláshoz. alább kifejtettem én is, más is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.28. 16:24:45

ozsimiki írta: Daffy, ezt a magas lovas témát hagyhatnád, bár most már talán emlékszel te is mik is zajlottak le akkoriban.
bocs. csak őszinte volt
Sir Alex Ferguson, a Manchester United edzője megvédte játékosát, szerinte nem történt semmi különös, és már rögtön a meccs után bedobta a médiakárytát: állítja, a sajtó boszorkányüldözésbe kezd, és mindent megtesz, hogy a sztárt megbüntessék, nyomást alá helyezi a futballszövetség döntéshozóit.
a legnagyobb edzőnek tartom,de látszik,hogy kezd sok lenni neki. mi az,hogy nem történt semmi különös?? elég egyértelmű az eset. egyébként most látom,hogy a szövetség nem indít eljárást :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.02.28. 16:27:30-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.28. 16:21:42

A The Guardian szerint Clattenburg azt írta jelentésében, "ütközés" miatt adott szabadot a Wigannek, de az Angol Futballszövetség megkérdezheti, mit ért ez alatt pontosan. Ha kiderül, hogy nem látta a könyöklést, Rooneyt eltiltják. Ha azt mondja, látta, de úgy érezte, a szabadrúgás megfelelő büntetés, Rooney megússza.

Az eltiltás különösen rosszul jöhet a csatárnak: a United kedden a Chelsea-vel, vasárnap a Liverpoollal, ahhoz egy hétre valószínűleg az Arsenallal játszik, ha vétkesnek találják az indulatos támadót, mindhárom rangadót ki kell hagynia.

Sir Alex Ferguson, a Manchester United edzője megvédte játékosát, szerinte nem történt semmi különös, és már rögtön a meccs után bedobta a médiakárytát: állítja, a sajtó boszorkányüldözésbe kezd, és mindent megtesz, hogy a sztárt megbüntessék, nyomást alá helyezi a futballszövetség döntéshozóit.

Szerk.: mégsem tiltották el a dokkmunkást...úgy látszik néhány játékos mindent megtehet...
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ma ... en-2066607
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.02.28. 16:26:24-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.02.28. 13:19:30

LG írta:
Fernando írta: Figyi Téged megértelek, de a kárörvendés nagy része annak szól, vagy az miatt van, mert a BL-ben együtt vagyunk velük, nem lenne ennyi ha nem így lenne.
Ebben van vmi, de nem értem ennek mi az oka. Miért kell, h a Barca aktuális ellenfele közellenség legyen? 3 kirívó esetet mondanék, 2005-ben a Chelsea lett a fórumon a közellenség, miután kiejtette a Barcát BL-ben, tavaly az Inter, idén meg az Arsenal. Ez lenne a helyes szurkolói hozzáállás? :roll:
Nem feltétlenül csak az az oka annak,h közellenségek lettek a fent említett csapatok,h kiejtették a Barcát(az Arsenal nem is fogja kiejteni).

A Chelseas esetet említette Ozsi.Az Inter utálatban is nagyban közrejátszott sztem Mourinho meg az,h érzékenyen érintett sokakat az ahogy kiejtették a Barcát.Pluszban sztem amúgy sem túl népszerű csapat az Inter. :)

Az Arsenal ellenesség meg sztem a visszavágóig fog tartani.Legalábbis részemről.Bár azt hozzáteszem,h sztem mostanában a szurkolóik mindent megtesznek annak érdekében,h ez az utálat fennmaradjon továbbra is.Elég ha csak az Útwenger blogot említem. :) Meg hát úgy látszik az elnökünk és Wenger úr sincs nagyon az "ellenségeskedés" ellen.Sokaknak sztem ez is rátesz egy lapáttal.De ezek és a "tehetségek" elszipkázása ellenére is sztem még elég népszerű is errefelé az Arsenal.

Én a magam részéről azt tudom mondani,h se az Arsenalllal se az Interrel nincs bajom.Sőt még a Chelseavel sem volt különösebb gondom(Ranieri idejében még szerettem is őket) de az utóbbi évek párharcait figyelembe véve nálam a klasszikusok után a Barca - Chelsea a legnagyobb rangadó. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.28. 13:00:07

daffy írta:
LG írta:Ebben van vmi, de nem értem ennek mi az oka. Miért kell, h a Barca aktuális ellenfele közellenség legyen? 3 kirívó esetet mondanék, 2005-ben a Chelsea lett a fórumon a közellenség, miután kiejtette a Barcát BL-ben, tavaly az Inter, idén meg az Arsenal. Ez lenne a helyes szurkolói hozzáállás? :roll:
szerintem ez csak a magas ló,semmi több. majd abbamarad,amikor nem megy a csapatnak.
Ebben az "ellenszenvezés az Arsenallal" dologban szerintem az is sokakban közrejátszik, hogy most szerezte meg a sokadik fiatalt Wenger, amitől az egész Arsenal unszimpatikussá válik. Ebbe jön még az a harcias kedv, hogy kikapott az Emiratesben a Barcelona, amitől még inkább felgyűltek az indulatok. Nem tudom, hogy így van-e csak a többi fórumozó agyával próbálok gondolkodni.

Mindenesetre személy szerint régebb óta unszimpatikus csapat ez az Arsenal, mint e BL-párharc, szóval engem biztos nem lehet belekeverni a divatból Arsenalt-szidók társaságába. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.28. 12:59:42

LG írta:
Fernando írta: Figyi Téged megértelek, de a kárörvendés nagy része annak szól, vagy az miatt van, mert a BL-ben együtt vagyunk velük, nem lenne ennyi ha nem így lenne.
Ebben van vmi, de nem értem ennek mi az oka. Miért kell, h a Barca aktuális ellenfele közellenség legyen? 3 kirívó esetet mondanék, 2005-ben a Chelsea lett a fórumon a közellenség, miután kiejtette a Barcát BL-ben, tavaly az Inter, idén meg az Arsenal. Ez lenne a helyes szurkolói hozzáállás? :roll:
naaaaa. csak emlékszel?!

bár talán megnehezíti az emlékezést,h pont kedveled az említett csapatokat.

akkor emlékeztetlek: a Chelsea nem azért lett csak közellenség akkoriban,mert kiejtett minket, hanem:

1. Mourinho nem kell ecsetelnem miket nyilatkozott akkor is
2. ahogy kiejtett
3. chelseas fórumozók megtiszteltek minket, és adtak a s.arnak még egy pofont,h fent maradjon a szép kis hangulat

Inter ellen már nem volt akkora háború mint akkoriban a Chelsea ellen.

Arsenalnál pedig az azóta megjelent cikkek, értem én,h ez nekik egy nagy siker volt, de a cikkek miatt (igaz ebből nem szabad általánosítani a többi Arsenal szurkerre) inkább rájuk lehet a magas lovat párosítani.

arról nem is beszélve,h ha nem velük játszunk, én akkor is nevetek egyet rajtuk, és nem azért mert a Barca mostanában szinte csak nyer.

Daffy, ezt a magas lovas témát hagyhatnád, bár most már talán emlékszel te is mik is zajlottak le akkoriban.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.28. 12:51:02

LG írta:
Fernando írta: Figyi Téged megértelek, de a kárörvendés nagy része annak szól, vagy az miatt van, mert a BL-ben együtt vagyunk velük, nem lenne ennyi ha nem így lenne.
Ebben van vmi, de nem értem ennek mi az oka. Miért kell, h a Barca aktuális ellenfele közellenség legyen? 3 kirívó esetet mondanék, 2005-ben a Chelsea lett a fórumon a közellenség, miután kiejtette a Barcát BL-ben, tavaly az Inter, idén meg az Arsenal. Ez lenne a helyes szurkolói hozzáállás? :roll:
szerintem ez csak a magas ló,semmi több. majd abbamarad,amikor nem megy a csapatnak.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.28. 12:43:38

Fernando írta: Figyi Téged megértelek, de a kárörvendés nagy része annak szól, vagy az miatt van, mert a BL-ben együtt vagyunk velük, nem lenne ennyi ha nem így lenne.
Ebben van vmi, de nem értem ennek mi az oka. Miért kell, h a Barca aktuális ellenfele közellenség legyen? 3 kirívó esetet mondanék, 2005-ben a Chelsea lett a fórumon a közellenség, miután kiejtette a Barcát BL-ben, tavaly az Inter, idén meg az Arsenal. Ez lenne a helyes szurkolói hozzáállás? :roll:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.28. 09:05:00

Már nyomoz a rendőrség Cole ügyében

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... 32?nocache

Nem bánnám személy szerint, ha kapna egy jól megérdemelt büntetést, de sajnos ki merem jelenteni, hogy van az a pénzt, amiért csak egy dádát kap ez az agyament és gyorsan lezárják az ügyet. Mert a Chelsea álláspontja nagyon erre hajlik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.27. 22:32:35

Lionel85 írta:Van Persie megsérült a Birmingham ellen, kérdéses játéka ellenünk

http://barcanoticias.blog.hu/2011/02/27 ... ore2696092

Szerintem ha nem súlyos, akkor összeragasztják, ha igen, akkor még egy ásszal kevesebbje lesz az angoloknak.
Lassan le sem kell játszani a meccset, mert meg sem lesznek.
Egyébként idén idáig elég jól állt az Arsenal a sérülések terén, legalábbis az elmúlt évekhez képest. Többek közt ennek is köszönheti, hogy mind a 4 sorozatba elég jól állnak/tak. Na de majd most..
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.27. 22:29:16

Van Persie megsérült a Birmingham ellen, kérdéses játéka ellenünk

http://barcanoticias.blog.hu/2011/02/27 ... ore2696092

Szerintem ha nem súlyos, akkor összeragasztják, ha igen, akkor még egy ásszal kevesebbje lesz az angoloknak.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.27. 21:39:36

Mikaos írta:Ha nyáron nem hozzuk el, szerintem iszonyatosan be fog szürkülni. Sőt...már ebben a szezonban is látni lehet erre jeleket, egyszerűen már nem ő viszi előre a csapatot, sokkal inkább Nasri.
Nem nevezném azért szürkeségnek...csak Wilshere és Nasri leveszi róla a terheket. De ha nem játszik Cesc, akkor teljesen más a játék képe. Pont egyik nap írta be valaki: Az Opta statisztikái szerint az Ágyúsok kapitánya átlagosan 29 percenként alakít ki helyzetet nyílt játékból. Ez Európa öt vezető bajnokságában a legjobb mutató.
ozsimiki írta:Bár értem én,hogy 6-7 éve semmi sem esett le, de ettől romokban? könyörgök a legkisebb jelentőségű kupasorozat ez. Ebből is látszik,h még mindig nem tudják kezelni a szituációkat.

Nem tudom elképzelni,h a Barca pl egy spanyol szuperkupa kudarc után, romokban lenne (mert kb annyit ér ez a liga kupa sorozat,vagy annyit se)
Romokban kifejezés az tényleg túlzás. De azért teljesen más szituáció. Koscielny és Szczesny utoljára kb. az U12-ben nyert valamilyen kupát. Első szezonjuk a csapatnál, érthető, hogy csalódottak, hogy pont rajtuk ment el a győzelem. Messi meg Xavi is szomorkodna egy elvesztett Spanyol Kupa-döntő után, de aztán csak ennyit mondanának: nem baj, majd a BL-t megnyerjük.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.27. 21:31:09

Ha viszont azt nézzük, hogy nemzetközi kupa vagy PL, akkor elég messze vannak a realitástól. A vérmes Arsenal-szurkolókon kívül nem tudom ki fogadott még arra, hogy ez a csikócsapat képes megnyerni a bajnokságot egy kész MU és egy (akkor még szintén) kész Chelsea ellen. Nem esélyesek. Tudnak egy jó sorozatot produkálni, de igazi húzóember és sztár nélkül, legfőképpen egy kiforrot góllövő nélkül nem megy.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.27. 21:28:05

A más igények tudatában is ez a véleményem.

Ahogy ha megnyerik akkor sem misztifikáltam volna túl,h nyertek valamit, hiszen finoman fogalmazva ezt a sorozatot az nyeri meg, aki kicsit is komolyan veszi.

Véleményem szerint ami vmit ér az a bajnokság,vagy egyik európai kupa. Ha ezek közül majd megnyerik valamelyiket, számomra akkor nyertek igazán valamit. Bár tisztelem az F.A. kupát pl,de egyik hazai kupasorozat, legyen az bármelyik bajnokság is, nem mérhető semmiben sem az általam említett kupákhoz. Tényleg csak arra lett volna nekik jó,hogy a 6-7éves időszak után mondhassák,h de ezt 2011ben megnyertük végre, csak ezt követte volna egy DE szócska is a legtöbb szurkernél. (hogy mit is ér)

Persze így meg ,már lassan elátkozottnak tarthatják magukat. (bár azért ez túlzás lenne, nem volt nekik nagyon sok kupagyőzelem,vagy bajnoki cím közeli élményük az utóbbi években)

szerk: levproff! nálam van különbség aközött,h nem örülnek,és most rossz a kedvük, és a ROMOKBAN kifejezés között. Utóbbiról írtam.
A Barca nem volt romokban a Sevillai kiesés után, ez biztos. Legalábbis nem így kommentálták le emlékeim szerint.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.27. 21:24:49

ozsimiki írta:
Nem tudom elképzelni,h a Barca pl egy spanyol szuperkupa kudarc után, romokban lenne (mert kb annyit ér ez a liga kupa sorozat,vagy annyit se)
Hát pedig ha jól emlékszem nem is olyan rég ugyanez volt nálunk is egy kuap elődöntőben, amikor rossz eredményt értünk el a Sevilla ellen. Ők is kiheverik, pár nap..de nem tudom miért olyan meglepő, hogy 6 év kupa nélküli év után egy elvesztett döntő után sza.ul érzik magukat.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.27. 21:19:32

ozsimiki írta:Bár értem én,hogy 6-7 éve semmi sem esett le, de ettől romokban? könyörgök a legkisebb jelentőségű kupasorozat ez. Ebből is látszik,h még mindig nem tudják kezelni a szituációkat.

Még ha a bajnokság,vagy a Bl veszne így el, megérteném, De egy 4ed rangú (és pontosan annyi nekik) kupát ne sirassák már túl.

Nem tudom elképzelni,h a Barca pl egy spanyol szuperkupa kudarc után, romokban lenne (mert kb annyit ér ez a liga kupa sorozat,vagy annyit se)
Mások az igények Miki! Pont azért lett volna fontos akár ez a kicsi Ligakupa, mert már 6-7 éve semmit sem nyertek, ahogy mondtad. Most itt volt a lehetőség, de elbénázták. Nem néztem a meccset, de szerintem ha nagyon odakoncetrálnak, egy Birminghamet 70%-osan is illik elverni!

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionel85 2011.02.27. 21:28:05-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.27. 21:14:39

Bár értem én,hogy 6-7 éve semmi sem esett le, de ettől romokban? könyörgök a legkisebb jelentőségű kupasorozat ez. Ebből is látszik,h még mindig nem tudják kezelni a szituációkat.

Még ha a bajnokság,vagy a Bl veszne így el, megérteném, De egy 4ed rangú (és pontosan annyi nekik) kupát ne sirassák már túl.

Nem tudom elképzelni,h a Barca pl egy spanyol szuperkupa kudarc után, romokban lenne (mert kb annyit ér ez a liga kupa sorozat,vagy annyit se)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.27. 20:59:11

Wenger nyilatkozott. Koscileny és Szecsnyi is romokban, csak úgy, mint az egész csapat.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.02.27. 20:57:23

LM10 írta:
levproff írta:Amúgy érdekes dolog ezt az Arsenal szemére vetni, mivel évek óta belőlük vásárolunk.
Giovanni van. B. , Henry,Hleb.

Többet említenél?
Petit, Overmars, de ez se most volt. Gio és Hleben kívül a többi mind leszálló ágban lévő játékos volt (most Overmarst nem vettem ide).
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése