Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.02.12. 15:29:42

miihii írta:AZTA.....,MEKKORA OLLÓZÓS GÓLT LŐTT ROONEY :shock:
Csodálatos jelenet és így ismét előny itt. Tökéletesen találta el,bitang nagy gól =D>
Ezt az előnyt már meg kell tartani,gyerekek!Még 10 perc...
Nem volt annyira tudatos, mint David Silva gólja,de tényleg nem volt csúnya. :wink:
Viccet félretéve: :shock:
Apám csak ennyit mondott: "nagy dolog..." :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.12. 15:27:01

miihii írta:AZTA.....,MEKKORA OLLÓZÓS GÓLT LŐTT ROONEY :shock:
Csodálatos jelenet és így ismét előny itt. Tökéletesen találta el,bitang nagy gól =D>
Ezt az előnyt már meg kell tartani,gyerekek!Még 10 perc...
Pfff...rég láttam ilyet élőben....Óriási gól volt, alighanem a forduló gólja. :shock:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.02.12. 15:26:25

miihii írta:AZTA.....,MEKKORA OLLÓZÓS GÓLT LŐTT ROONEY :shock:
Csodálatos jelenet és így ismét előny itt. Tökéletesen találta el,bitang nagy gól =D>
Ezt az előnyt már meg kell tartani,gyerekek!Még 10 perc...
Ráadásul nem nagyon dominált a Mu, szvsz nem volt benne a játékban ez.
Csodálatos volt :shock:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.02.12. 15:25:33

Mekkora gólt vert Rooney. :shock:
Szezon gólja lehet.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.02.12. 15:24:19

AZTA.....,MEKKORA OLLÓZÓS GÓLT LŐTT ROONEY :shock:
Csodálatos jelenet és így ismét előny itt. Tökéletesen találta el,bitang nagy gól =D>
Ezt az előnyt már meg kell tartani,gyerekek!Még 10 perc...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2011.02.12. 15:23:25

Rooney-é a Puskás díj vajon? :D
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.02.12. 14:35:41

detabarca írta:
miihii írta:Nah,vééégre valami.
Nani találatával előny itt 8)
Kellett nagyon,ez még akár dönthet is a végén.
Csak le kellett ugatnom őket!
Giggs elképesztő zsugát adott. Jó az öreg a háznál.
Kínálta magát h odaadja neki, Naninak meg még így nyúlott mint az ökörnyál, hatalmas nagy zsuga volt :D

Az a nagy hogy a legbonyolultabb dolgokat is iszonyat egyszerűen csinálja még ennyi idősen is.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.12. 14:29:25

miihii írta:Nah,vééégre valami.
Nani találatával előny itt 8)
Kellett nagyon,ez még akár dönthet is a végén.
Csak le kellett ugatnom őket!
Giggs elképesztő zsugát adott. Jó az öreg a háznál.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
tothmark
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2009.03.24. 16:23:22
Tartózkodási hely: Itthon

2011.02.12. 14:29:25

Szerintem Kompany és YAYA a City legjobbjai az első félidőben.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.02.12. 14:27:33

Nah,vééégre valami.
Nani találatával előny itt 8)
Kellett nagyon,ez még akár dönthet is a végén.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.12. 14:24:21

Nem is értem mit vártam a Manchesteri derbitől.....a múlt heti Londoninál is bénább...Habár azon lehetne vitatkozni, hogy a 4 csapat iözül melyik játszik a legötlettelenebbül. Man.Utd. is csak lövöldözi be a labdákat a 16-oson belülre, hátha lesz valami.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.11. 17:15:46

Initom írta:de ezt mi alapján döntik el hogy ki-é? :?
A csapatoknak be kellett adniuk valami pályázatot, és az alapján a West Ham nyert. Asszem még a Spurs is pályázott, de végül előbbi nyert. Legalábbis én ezt olvastam! :)

A Manchesteri derbi: Én a Mu-nak drukkolok, remélem be húzzák. De nagyon kiegyenlített meccsre számítok, bármi megtörténhet. Jobb csapat a United és remélem ez be is fog bizonyosodni!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2011.02.11. 17:15:19

Az Olimpia után egy Londoni csapat kapja meg a stadiont,két csapat adott be pályázatot,a Tottenham,és a West Ham,azért nyert a Wset Ham pályázata,mert ők nem akarták átalakítani a stadiont,sőt,még krikettmeccsek megrendezésére is alkalmassá teszik!A Spurs viszont csak focimeccsek megrendezésére használná a stadiont,nagyban átalakítaná a stadiont,és eltüntetnék a futópályát is,amivel nem lehetne például atlétikai versenyeket rendezni!Ezért nyert a West Ham pályázata,ami engem kicsit meglepett,mert érdekes lesz,mert a mostani 25-30.000 fős stadiont se mindig töltik meg a nézők,míg a Spursnek szinte minden meccse teltházas egy 40.000-es stadionban,és amíg Bl-ben szerepelnek,addig mégtöbben mennek ki,szal egy kicsit nemértem,dehát ők tudják!!!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.02.11. 17:05:50

de ezt mi alapján döntik el hogy ki-é? :?
Abi & Tito
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.11. 16:54:29

Az Olimpiai Stadion a West Ham-é lesz, 80ezer férőhelyes. Remélem:
1. a futópályát eltüntetik valahogy.
2. nem esnek ki.

Kép
ozsimiki írta: Csabi! Te normális stílusban szoktál írni, ezért én is úgy írok, szóval ne vicceljünk már. :D 4-0ás előnyről bíró ide, bíró oda (teszem hozzá,h bőven nem egyértelmű,h nem lehetett megadni,és kiállítani) ősszerencsétlenség x-re "menteni".
Tény, gáz a 4 gólos előnyt leadni. De ha a bíró nem ilyen jószívű a 11-eseknél, akkor soha az életben nem talált volna be a Castle.

De én ezzel lezártam a témát, beszéljünk inkább a hétvégi manchesteri rangadóról. Mit vártok?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.10. 09:51:36

ozsimiki írta:LG :lol:

Csabi! Te normális stílusban szoktál írni, ezért én is úgy írok, szóval ne vicceljünk már. :D 4-0ás előnyről bíró ide, bíró oda (teszem hozzá,h bőven nem egyértelmű,h nem lehetett megadni,és kiállítani) ősszerencsétlenség x-re "menteni".

Ti meg itt azóta is bíróztok. Ha a M.U. bukna 4-0ról pontokat, vagy akár a Barca, inkább elbujdosnék és írni sem akarnék, erre meg a bíróra zúdítjátok az egészet.

legyen: bírói testület minden év elején eldönti,h ki legyen a bajnok, most ismét a M.U.ra esett a választás, ezért a kőprofi Arsenal hiába vezet majd egy-egy meccsen 5-6 nullra is akár, nem győzhet, mert el van döntve előre...
Az én mondanivalómban legkevésbé volt lényeges, h 4-0ról lett 4-4, hanem azon, h már megint egy olyan meccs volt, amelybe számunkra kedvezőtlenül nyúlt bele a bíró. Mióta figyelemmel követem az angol bajnokságot ez már sokadik ilyen eset volt. Az, h most 4-0-ról így is be kellett volna húzni a meccset, meg ilyenek most számomra lényegtelenek. És nem azóta bírózok itt, hanem 1 db hsz-t írtam, de tényleg bocs, h megmertem említeni. :x

Azért én a helyedben ilyen Howard Webb nem eladó poénokon is elgondolkodnék, ahogy Szandika is mondta, minden viccnek a fele igaz.

igen a másik fele :lol: Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.10. 00:33:54

LG :lol:

Csabi! Te normális stílusban szoktál írni, ezért én is úgy írok, szóval ne vicceljünk már. :D 4-0ás előnyről bíró ide, bíró oda (teszem hozzá,h bőven nem egyértelmű,h nem lehetett megadni,és kiállítani) ősszerencsétlenség x-re "menteni".

Ti meg itt azóta is bíróztok. Ha a M.U. bukna 4-0ról pontokat, vagy akár a Barca, inkább elbujdosnék és írni sem akarnék, erre meg a bíróra zúdítjátok az egészet.

legyen: bírói testület minden év elején eldönti,h ki legyen a bajnok, most ismét a M.U.ra esett a választás, ezért a kőprofi Arsenal hiába vezet majd egy-egy meccsen 5-6 nullra is akár, nem győzhet, mert el van döntve előre...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.09. 21:39:14

:lol:

Kép

Kár, hogy nem Messivel és CRonaldoval van :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.07. 18:06:50

MessiFan írta:Nem láttam a meccset.
Valaki belinkelné a 2 vitatott tizit?
Itt megtalálsz mindent:
http://arsenalist.com/
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2011.02.07. 17:38:21

Hallotátok h az Interpool az arsenal mecs bírójnak (phil dowd) vizsgálja a pénzügyeit :lol:
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.07. 17:29:27

Nem láttam a meccset.
Valaki belinkelné a 2 vitatott tizit?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.07. 17:26:22

Lehet, hogy Djourou a szezon hátralévő részét kihagyja. Nagyszerű, maradt Koscielny és Squil Laci, Vermaelen csak márciusban térhet vissza.

Fabregas és RvP pedig nem játszanak a válogatottban, "gyomorprobléma" és "influenza" miatt... :roll: :)

Ellenünk tuti, hogy nem játszanak az 1. meccsen: Fabianski, Vermaelen, Djourou, Nasri.
Lampiao írta:Ne haragudj, de a Newcastletől elvettek egy szabályos gólt és a kettő megítélt tizenegyes közül legalább az egyik jogos volt, de szeerintem mindkettő. A kiállítás is teljesen jogos.
Még a végén kiderül, hogy az Arsenal fizette le a bírót :lol:

11-esek meg vitathatóak, de szerintem egyik sem volt az...durvábbakat nem szoktak lefújni. Diaby kiállítása jogos. De akkor Bartonnak 2 piros lap is járhatott volna.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.07. 17:06:03

Torres azt nyilatkozta, hogy ha gólt lő nem fog ünnepelni :D Nem kellett ünnepelnie.
A hétvége győztese egyértelműen a City és a Tottenham :cry:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.07. 15:19:47

Örülök a Pool győzelmének! Azért röhögnék ha befutnának a 4. helyre, a Chelsea meg lemaradna a Bl-ről. Torres lehet elgondolkodna! :lol:
Persze ennek túl sok realitása nincs, de úgy néz ki hogy Dalglishal ki fognak jönni a gödörből. Jelenleg 6 pontra vannak a Spurstól és a kékektől, de eggyel több meccset játszottak. Egy jó tavasszal még bármi megtörténhet. Túl nagy reményt nem fűzök hozzá, de hátha! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2011.02.07. 08:35:45

LG írta:Az Arsenal meccs nem kicsit dühített fel, sajnos nem az első, és gyanítom nem is az utolsó meccsünk amit a birok vesznek el :x Főleg így nagyon elkeserítő, h tudom, h mit játszott a múúú.
A múnak már nagyon érett ez a vereség, a teljesítményük alapján abszolút irreális volt, h még 0 vereség áll a nevük mellett, szerencsére most végre megjött nekik. Remélem ezt még több fogja követni. Nem olyan jó ez a csapat, mint sokan gondolnák. :roll:
Chelsea-Pool :arrow: hitvány meccs volt, ami gyakran jellemző erre a párositásra, ráadásul most mind2 csapat elégé ganaj formában is van. Megérdemelten nyert a Pool, ők voltak kevésbé gyengék. Sajnálom, h Suarez nem lépett pályára, rá kíváncsi lettem volna, ami Torrest illeti: nagyon nem áll neki jól a kék meccs, és nagyon gyenge volt.
Amúgy én már hónapok óta szajkózom, h edzőváltás kell a Chelseanél, de ha nekik így jó, akkor csinálják. Csak aztán nehogy sírás legyen, ha a végén csak EL-re futja :lol:


Ne haragudj, de a Newcastletől elvettek egy szabályos gólt és a kettő megítélt tizenegyes közül legalább az egyik jogos volt, de szeerintem mindkettő. A kiállítás is teljesen jogos.

Azon kéne inkább elgondolkodni, hogy egy csapaqt hogyhogy nem tudja tartani a 4-0-ás előnyét kevesebb mint egy félidőn át. Mindegy hogy 10 ember itt vagy ott. Láttam Chelsea, MU, Barca, sőt Real meccset is mikor erős ellenféllel szemben kerültek emberhátrányba, de annyi taktikai felkészültsége, lélekjelenléte mindegyiknek volt, hogy leghalább pontot mentsenek. Az Arsenalnál meg Rosicky tök fölöslegesen két kézzel rálök a fejelni igyekvő ellenfélre... Amit az Arsenal művel az vicc... Nem a bíróknak, maguknak köszönhetik.
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Válasz küldése