Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.03.13. 09:09:33

Xanthor írta:What is the difference between Arsenal and a cup of tea?
Tea stays in the cup longer.
:twisted: :lol:
Holy... :D Ezen annyit röhögtem. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.03.13. 05:25:27

Az elmúlt 2 hét negatívumai:
1. Három kupa bukó, amiből a CC a legfájóbb.
2. Szczesny 6 hétig off, Almunia az elsőszámú kapus.
3. Djourou ebben a szezonban már nem játszik, a fantasztikus Koscielny - Squillaci duóval kell végigtolni a hátralévő meccseket.

Az elmúlt 2 hét pozitívuma:
1. Ramsey visszatérése.

Azért érezzük a különbséget.

Most már annak is örülni kell, ha a dobogó meg lesz az év végén...Mentálisan padlón lévő csapat, szerencsétlenkedések, sérülések, Almunia, Squillaci, Denilson, Diaby...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2011.03.12. 20:39:23

What is the difference between Arsenal and a cup of tea?
Tea stays in the cup longer.
:twisted: :lol:
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.03.12. 20:26:05

Tocy írta:
levproff írta:Tudom mi hiányzott erről a meccsről. Egy nagy sérülés. :roll:

Ez a MU nem nagy szám. BL-ben sem félnék, ha összekerülnénk velük, sőt!
Ramseynek pedig én is örülök.

Wilshere meg..jó.
Hát....állat kapusuk van, nem fosnak 7 védővel beállni, aztán sprintben végigtolják a kontrát...lehet ellenük baj könnyen. Játékban nem lennének ellenfelek, ez tény.
Az Arsenal, aki felállt védelem ellen nagyon impotens rengeteg helyzetett dolgozott ma ki, igaz mi sem vagyunk a legjobbak felállt védelem ellen, de azért bőven jobbak, mint az ágyúsok. Ellenünk meg nemsokra mennek az állat kapusukkal, mivel mi nem távoli lövésekkel operálnuk. + Van de sar-nak sem lesz mindig ekkora napja.. :)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.03.12. 20:20:19

levproff írta:Tudom mi hiányzott erről a meccsről. Egy nagy sérülés. :roll:

Ez a MU nem nagy szám. BL-ben sem félnék, ha összekerülnénk velük, sőt!
Ramseynek pedig én is örülök.

Wilshere meg..jó.
Hát....állat kapusuk van, nem fosnak 7 védővel beállni, aztán sprintben végigtolják a kontrát...lehet ellenük baj könnyen. Játékban nem lennének ellenfelek, ez tény.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.03.12. 20:18:49

Tudom mi hiányzott erről a meccsről. Egy nagy sérülés. :roll:

Ez a MU nem nagy szám. BL-ben sem félnék, ha összekerülnénk velük, sőt!
Ramseynek pedig én is örülök.

Wilshere meg..jó.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.12. 20:16:48

levproff írta:
OFF: végre nem az Arsenalt oltjátok...
Én is bejövök ide, és azt hittem, hogy rossz fórumon vagyok. :D

Amúgy a meccsen márcsak mosolygok.. :roll:
Jó helyen vagy, csak már felesleges bármit is írni, nem csinált semmi meglepőt az Arsenal ezzel a kieséssel :wink: :lol:

M.U. még ilyen kis lelkesedéssel is (aminek azért nem örülök) lerendezte az egészet, de ez alap :D + Fernandonak teljesen igaza van:D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.03.12. 20:03:46

Emberek, mi történt Djourou-val?
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.03.12. 20:00:32

Teljesen megérdemelt a vezetésünk! Sokkal okosabb focit játsszunk és ez ma is kijött. Amíg nem lett 2-0 nem volt miért kicsit visszább venni, most egyértelmű, hogy az Arsenalnak jobban kell támadni, de hogy emiatt jobbak lennének... :lol: Hát azt magyaráztok bele amit akartok. :)

Egyébként Valencia se akárhogy tért vissza, szerencsére a lendülete és az önbizalma megmaradt, a másik oldalon pedig remélem Ramsey is formába lendül, sok sikert Neki is!

Szerk.: Az ikrek is elég megbízhatóak voltak az első félidőben a szélen, furcsa eddig Rafael magasan verte teljesítményében a bratyót, de mintha ez picit megcserélődött volna, lehet csak a mezüket cserélték ki. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2011.03.12. 20:04:01-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.03.12. 19:55:20

Ha összekerülünk a Vörös Ördögökkel...hogy lövünk gólt Van der Sarnak? :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.03.12. 19:50:20

Ramseeeeey! Végre tudok valaminek örülni :)

Szerintem most már nem egyenlítünk ki, nem érzem azt az átütő erőt...

Van der Sar...vonuljár már vissza! :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.03.12. 19:41:08

Az biztos, hogy játékban az Arsenal a jobb, de most már 2vel vezet a MU, nem kell erőltetniük ( nem is tudnák ). Van der Sar megoldja, amit a védők nem :D Arsenal meg 2 héten belül elbukja a Ligakupát, FA-kupából és BL-ből is kiesik. Wenger és az ígéretek...Teszem hozzá, megérdemelnék, hogy továbbjussanak most, de minden évben ez van már...
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.03.12. 19:26:02

Rossz jatek ide vagy oda, zsenialis huzas volt Fergussontol! 7 vedo...Jezusom
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.03.12. 19:24:22

Hozzatok egy vödröt, mert hányok.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.03.12. 19:18:05

OFF: végre nem az Arsenalt oltjátok...
Én is bejövök ide, és azt hittem, hogy rossz fórumon vagyok. :D

Amúgy a meccsen márcsak mosolygok.. :roll:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.03.12. 19:15:05

sjd írta:A Manchester annyira elképzelés nélkül játszik, hogy azt már fájdalom nézni, kb. Almunia az Arsenal legjobb labdaszerzője a sok előrevágott labda begyűjtésével
És a "világ legjobb bajnokságában" egy ilyen csapat vezet...
Rájuk férne megint egy Barcától kapott verés 99-1-es labdabirtoklással
Egyértelmű, hogy sokkal jobbak vagyunk, így még nagyobb szégyen, hogy vezetnek... :? ManUnited-nél már csak a stúdióban ülők a rosszabbak.

Kb. minden meccsen megjegyzem, hogy Diaby-nak egy agy kéne és simán Vieira2.0 lenne.

Remélem Ramsey kap 10-15 percet.

OFF: végre nem az Arsenalt oltjátok... :D

Valencia a pályán!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.03.12. 19:20:13-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5156
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.03.12. 19:10:26

Undorító csapat ez a Manchester. Ilyen játékkal semmit nem kéne nyerniük, és még ott vannak mindenhol...
Szurkolok az ágyúsoknak, de a vörösök kibekkelik szerintem :?
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.03.12. 19:09:29

MU-Arsenal FA Kupa 1. félidőben 1-0. Hát én ezt a MU-t nem tartom jobbnak az Arsenalnál, sőt. Az Ágyúsok játszanak jobban, az első kb 20 percben volt erős Ferguson csapata, aztán rúgtak egy gólt és azóta az Arsenal játszik. Pörgős, jó meccs. Ha kicsit előretekinthetek a Barca BL-menetelése szempontjából, ez a MU nem lenne igazából keményebb ellenfél az Ágyúsoknál jelenleg. Az viszon elképesztő, hogy Sir Alex több mint 20 éve folyamatosan élmezőnyben tartja a csapatot, még hozzá úgy, hogy közel sincsenek akkora sztárjaik, mint nekünk, vagy a Realnak, de akár a mostani Arsenalt is említhetném. Van egy küzdős-hajtós Rooney, aki szinte nem is játszik csatárt, hanem a saját térfelén szerez vagy kap labdát és lövi előre, Vidic, meg Van der Sar, a többiek közepesek, akikből Sir Alex képes PL 1. helyezett csapatot csinálni. És ez mindig is így volt, amikor volt már egy Becks, Scholes, Giggs, Van Nistelrooy, akkor meg csúcs volt a csapat, pedig Giggs és Scholes sztem máshol nem lett volna nagy játékos. Amikor volt egy CR, aki aranylabdás-szintű volt, akkor meg zsinórban két PL és kis híján két BL, Európa urai voltak szinte. Hihetetlen, hogy az öreg mit tud kihozni a játékosaiból!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.03.12. 19:05:22

A Manchester annyira elképzelés nélkül játszik, hogy azt már fájdalom nézni, kb. Almunia az Arsenal legjobb labdaszerzője a sok előrevágott labda begyűjtésével
És a "világ legjobb bajnokságában" egy ilyen csapat vezet...
Rájuk férne megint egy Barcától kapott verés 99-1-es labdabirtoklással

Ma olvastam, hogy Szczesny 6 hétre dőlt ki
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.03.10. 18:24:59

levproff írta:Cesc, - mint ahogy várni lehetett - nem lesz ott hétvégén a MU ellen.
Szczesny pedig hosszab pihenőre számíthat.. :?
Fabregast amúgy sem erőltettem volna a ManUnited ellen, játszon csak a B (C?) csapat, feküdjünk rá inkább a bajnokságra.

Szczesny egész idényre off? Pontosan mi történt vele? Kificamodott az ujja, vagy mi? Januárban úgy volt, hogy Almunia távozik, még szerencse (nem hittem volna, hogy egyszer még örülni fogok neki :) ), hogy nem ment el, mert most Wenger lenne a kapus.

Amúgy Vermaelen tuti, hogy nem játszik ebben a szezonban. Szeptemberben úgy volt, hogy 2-3 hetet kell kihagynia, ebből lett egy egész idény :roll:

:) :
http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... o_csapata/
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.03.10. 17:58:16

Cesc, - mint ahogy várni lehetett - nem lesz ott hétvégén a MU ellen.
Szczesny pedig hosszab pihenőre számíthat.. :?
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.09. 19:41:58

csababarca írta:
LG írta:Most akkor az a baj, h az Arsenal megküzdött, és megszorongatta a Barcát? Most ezért kapják a kritikát. Ha nyíltan játszanak, és mondjuk lett volna egy sima 4-0, akkor szánalmas, nem profi, lúzer csapatnak lett volna titulálva. Tipikusan a ha van rajta sapka azért, ha nincs azért eset. Igazából sztem bármit csinált volna Arsenal, meg lett volna találva.

NEm az a baj,hogy megküzdött szerintem. csak elég undorítóan viselkedtek, fetrengtek folyamatosan mindenért. Persze a cél szentesíti az eszközt, de Wenger akkora hátsófertájt csinált a szájából, hogy csak na.
Amúgy én a fetrengések,és a folyamatos rúgások ellenére elismerem, hogy az Arsenal tudását meghaladva védekezett kiválóan. Csak ez egy barcásnak, aki a támadójátékot preferálja, szúrja a szemét. Ez nyilvánvaló.
Az is nyilvánvaló volt,hogy nyilatkozhatott akármit Wenger, tudta mindenki, hogy védekezni fognak. Ha lett volna Walcott,akkor meg lett volna az esélye a kontráknak, de így 0.

Egyébként én azért sem bántom az arsenalt,hogy védekezett. Egyszerűen nem volt más választása. Nem tudtak kijönni. Ez a barca szerintem letámadás téren most mutatta a legnagyobbat. Eszméletlen volt.
És milyen játékosokkal szereztünk labdákat :!: Máshol ilyen Mikel, Essien, Lampard, régebben Ballack kp- sor szedte vissza a labdákat, nálunk Masch az egyedüli "állat". Hihetetlen volt.

Egyébként támadásban akárki akármit mond, nekem a szélsőjáték nem tetszett. Adriano még legalább próbálkozott lövéssel, de Alves mindent elrontott, borzalmasan játszott, legalábbis én így látom. Kijött rá minden figura, de egyszerűen valamiért sose választott jó megoldást. Pl a végén,amiből elindult utána az a nagy Arsenal helyzet, ahol MAsch mentett embertelent, ott is tiszta ziccerben volt, ehelyett választott egy minősíthetetlen megoldást.

No mindegy, továbbjutottunk.
Jah Busiról, aki fórumozik régóta tudhatja hogy a bögyömben van, Touré miatt. De nem bántanám az öngólért, szerencsétlen szituáció volt. Emellett lehozta a meccset, az öngólja után még bátrabb is volt előre játékban.

Grat a srácoknak, nagy meccset nyomtak, hiányzott már egy ilyen :P
Ez ahogy leírtad sztem abszolút korrekt is. Elmondtad ami nem tetszett, de elismerted a pozitív dolgokat is az ellenféllel kapcsolatban. Utóbbi nem megy mindenkinek.
Amit a Barcáról írtál, azzal is teljesen egyet értek, de az már off.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.03.09. 19:04:18

CFirpo3 írta:Egyetlen fegyverük Walcott lehetett volna ellenünk, és a kontrák, vele nem nagyon tudta volna senki se tartani a lépést gyorsaságban, de ő lesérült, így nem maradt más választásuk, csak a bekkelés.
Nem vagyok benne biztos, hogy Adriano nem tudta volna tartani a lépést vele, de ki tudja...
Jobbak voltunk az a lényeg, megérdemelt a továbbjutás.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.03.09. 19:03:22

LG írta:Most akkor az a baj, h az Arsenal megküzdött, és megszorongatta a Barcát? Most ezért kapják a kritikát. Ha nyíltan játszanak, és mondjuk lett volna egy sima 4-0, akkor szánalmas, nem profi, lúzer csapatnak lett volna titulálva. Tipikusan a ha van rajta sapka azért, ha nincs azért eset. Igazából sztem bármit csinált volna Arsenal, meg lett volna találva.

NEm az a baj,hogy megküzdött szerintem. csak elég undorítóan viselkedtek, fetrengtek folyamatosan mindenért. Persze a cél szentesíti az eszközt, de Wenger akkora hátsófertájt csinált a szájából, hogy csak na.
Amúgy én a fetrengések,és a folyamatos rúgások ellenére elismerem, hogy az Arsenal tudását meghaladva védekezett kiválóan. Csak ez egy barcásnak, aki a támadójátékot preferálja, szúrja a szemét. Ez nyilvánvaló.
Az is nyilvánvaló volt,hogy nyilatkozhatott akármit Wenger, tudta mindenki, hogy védekezni fognak. Ha lett volna Walcott,akkor meg lett volna az esélye a kontráknak, de így 0.

Egyébként én azért sem bántom az arsenalt,hogy védekezett. Egyszerűen nem volt más választása. Nem tudtak kijönni. Ez a barca szerintem letámadás téren most mutatta a legnagyobbat. Eszméletlen volt.
És milyen játékosokkal szereztünk labdákat :!: Máshol ilyen Mikel, Essien, Lampard, régebben Ballack kp- sor szedte vissza a labdákat, nálunk Masch az egyedüli "állat". Hihetetlen volt.

Egyébként támadásban akárki akármit mond, nekem a szélsőjáték nem tetszett. Adriano még legalább próbálkozott lövéssel, de Alves mindent elrontott, borzalmasan játszott, legalábbis én így látom. Kijött rá minden figura, de egyszerűen valamiért sose választott jó megoldást. Pl a végén,amiből elindult utána az a nagy Arsenal helyzet, ahol MAsch mentett embertelent, ott is tiszta ziccerben volt, ehelyett választott egy minősíthetetlen megoldást.

No mindegy, továbbjutottunk.
Jah Busiról, aki fórumozik régóta tudhatja hogy a bögyömben van, Touré miatt. De nem bántanám az öngólért, szerencsétlen szituáció volt. Emellett lehozta a meccset, az öngólja után még bátrabb is volt előre játékban.

Grat a srácoknak, nagy meccset nyomtak, hiányzott már egy ilyen :P
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.09. 18:27:18

Most akkor az a baj, h az Arsenal megküzdött, és megszorongatta a Barcát? Most ezért kapják a kritikát. Ha nyíltan játszanak, és mondjuk lett volna egy sima 4-0, akkor szánalmas, nem profi, lúzer csapatnak lett volna titulálva. Tipikusan a ha van rajta sapka azért, ha nincs azért eset. Igazából sztem bármit csinált volna Arsenal, meg lett volna találva.
A jelenlegi helyzetben a MU le fogja oket lepni ebben majdnem biztos vagyok.
Én nem szeretnék jóslásokba belemenni, nehogy ezzel később kellemetlen helyzetbe hozzam magam. De azért érdekel, h milyen alapon mondod ezt, és miért pont a JELENLEGI helyzetet hozod fel. Mert általánosan én is jobb csapatnak tartom a MU-t, de pont a JELENLEGI helyzet miatt gondolom azt, h lehet esélye most az Arsenalnak a MU ellen.
Sztem ezt a Barcát megszorítani is nagy dolog volt, és ezzel megcáfolta az Arsenal azt, amit itt a fórumon sokan hangoztattak, h az Arsenal egy lúzer csapat, akinek esélye sincs komolyabb csapatok ellen. Mert aki még mindig ezt állítja, az a Barcát is lehúzza, hisz ha annyira [auto_cenzúra] ez az Arsenal, és a Barca épp hogy csak tovább tudott ellene menni, akkor valahol a Barca is [auto_cenzúra] csapat. Sztem meg az Arsenal egy remek csapat, Európa egyik legjobbja, de a Barca még jobb.
A MU meg sztem most magához képest borzasztó formában van, az elvesztett rangadók, főleg most a Pool elleni egyértelműen mutatják. Ettől függetlenül eszem ágában sincs leírni őket.
Válasz küldése