Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2011.02.06. 17:32:43

sjd írta:
daffy írta:ezt nem lehet megoldani befektetőkkel/szponzorokkal?
Az Emirates-t is e célból hívják így még vagy 20 évig, de ezek szerint ez csak életben maradáshoz elég, nem a nagy igazolásokhoz
Másrészt meg ez a 22es csapdája is, hiszen ha nem nyernek semmit, nem kapnak pénzt amiből igazolnának
Szerintem ez inkább csak kifogás, hogy így meg úgy a pénzhiány miatt nem megy.

Bergkamp, Henry, Pires - ők nem kifejezetten süldők voltak már, amikor sokat nyert az Arsenal. Wenger így is sokat kihoz a csapatból, de ez kevés a bajnoksághoz, BL-hez. A rutinra egyszerűen szükség van.
Yaroshi
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.12.30. 14:02:31

2011.02.06. 17:31:13

Hali, a meccshez egy linket tudnátok dobni?
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.02.06. 17:29:59

Agger könyökébe szépen belefutott Torres :lol: Ez van, ő kereste a bajt, ha több pénz kell neki, viselje a következményeket. Várom, hogy Skrtel-el még összecsapjon.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.06. 17:26:00

daffy írta:ezt nem lehet megoldani befektetőkkel/szponzorokkal?
Az Emirates-t is e célból hívják így még vagy 20 évig, de ezek szerint ez csak életben maradáshoz elég, nem a nagy igazolásokhoz
Másrészt meg ez a 22es csapdája is, hiszen ha nem nyernek semmit, nem kapnak pénzt amiből igazolnának
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2011.02.06. 17:25:40

Nyer a Chelsea. Ez az én tippem. :D
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.06. 17:24:34

Nem értem miért nem kezd Suárez?! Hajrá Liverpool!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.02.06. 17:02:24

Na srácok Torres bemutatkozik hazai pályán a Liverpool ellen,igazi csemege, kíváncsi vagyok, Drogba-Anelka-Torres hármas elöl.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.02.06. 17:01:44

Chelsea-Liverpool

Érdekes Torrest kékbe látni. Kíváncsi vagyok, h a Drogba-Torres-Anelka hármas mire lesz képes.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.06. 11:26:16

sjd írta:
daffy írta:de miért teszi ezt wenger?
pénzügyi okból
Az Emirates nem kis pénzbe került nekik és a Highbury helyére felhúzott lakópark csak most kezd el profitálni. (és ha hihetünk az FM-nek, havi 1,5 millás törlesztésük van, ami a játékosok heti fizetésével egyezik meg)

az ifiket olcsón lehet beszerezni és drágán lehet eladni és közben a fizetésük se sok
a pályájuk csúcsán lévő labdarúgókért sokat kell fizetni, sok a fizetésük és nem kap értük semmit, amikor kiöregszenek
a leszállóágban lévő focistákat meg lehet, hogy olcsón meg tudja szerezni, de ők még mindig sok fizut kérnek, valamint rövid ideig használhatóak (és ez a rövid idő eléggé kiszámíthatatlan)
ezt nem lehet megoldani befektetőkkel/szponzorokkal?
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.06. 11:26:03

daffy írta:de miért teszi ezt wenger?
Makacs! :) Elhatározta hogy fiatalokra fogja építeni a csapatát, és ebből nem enged, pedig persze hogy ő is látja és tudja hogy kellenek rutinos játékosok is egy csapatba ahhoz hogy működjön a gépezet.
Abban egyetértek hogy nincs igazi vezérük. Nincs aki a hátán vigye a csapatot, vagy kihúzza őket a bajból. A Poolnál van egy Steve G, Chesleanél Lampard,Terry,a MU-nál pedig nem kell beszélne a rutinról.
Ez az ami hiányzik az ágyúsoknál. Fabregasnak megvannak ehhez a képességei, de sokszor sérült.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.06. 11:24:36

daffy írta:de miért teszi ezt wenger?
pénzügyi okból
Az Emirates nem kis pénzbe került nekik és a Highbury helyére felhúzott lakópark csak most kezd el profitálni. (és ha hihetünk az FM-nek, havi 1,5 millás törlesztésük van, ami a játékosok heti fizetésével egyezik meg)

az ifiket olcsón lehet beszerezni és drágán lehet eladni és közben a fizetésük se sok
a pályájuk csúcsán lévő labdarúgókért sokat kell fizetni, sok a fizetésük és nem kap értük semmit, amikor kiöregszenek
a leszállóágban lévő focistákat meg lehet, hogy olcsón meg tudja szerezni, de ők még mindig sok fizut kérnek, valamint rövid ideig használhatóak (és ez a rövid idő eléggé kiszámíthatatlan)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.06. 11:23:56

daffy írta:
Lionel85 írta:Akkor így már értem, de a véleményem mindig érvényes, hogy Wenger túlságosan elfiatalította a csapatot és nincs egy igazin vezérük. De ez az ő gondjuk, nekünk a BL-ben kötelező ezen a csapaton túljutni :!:
de miért teszi ezt wenger? biztosan ő is látja,hogy nagyon fiatalok. régebben volt egy szokásos szöveg,hogy majd összeszoknak,majd megérnek. nem tették. olykor nagyon gyönyörű focit produkálnak,de ezért nem kapnak kupát. aki jobban képben van az leírhatná,hogy az arsenal milyen anyagi helyzetben van. én csak azt tudom elképzelni,hogy a fiatalokra van pénz
Nekem egy ötletem van. Lehet, hogy távol vagyok ezzel az igazságtól. Szóval azok az idők, amikor még neves játékosok voltak, azaz 2006-ban még BL-döntőt játszottak. Az a generáció szépen lecsengett, Wenger pedig nem sztárokat, jó játékosokat vett, hanem költségkímélően tehetséges fiatalokkal töltötte fel csapatát. Arra gondolhatott szerintem, hogy jó, most akkor kb. 3 évig közelében sem leszünk kupáknak, bajnoki címeknek, addig a fiatalok sok meccset játszanak, összeszoknak, majd az ifjú titánok összeérnek és akkor velük ismét európai topcsapat lehetnek. Azonban a fejlődés nem olyan mértékű és minőségű lett, mint ahogy a francia papa elképzelte és most már ott tartanak, hogy a gyengébb csapatokat megverik, de a magukkal egy szinten lévő, illetve a nagyobb csapatokkal vért izzadós meccseket játszanak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.02.06. 11:17:05

daffy írta:
Lionel85 írta:Akkor így már értem, de a véleményem mindig érvényes, hogy Wenger túlságosan elfiatalította a csapatot és nincs egy igazin vezérük. De ez az ő gondjuk, nekünk a BL-ben kötelező ezen a csapaton túljutni :!:
de miért teszi ezt wenger? biztosan ő is látja,hogy nagyon fiatalok. régebben volt egy szokásos szöveg,hogy majd összeszoknak,majd megérnek. nem tették. olykor nagyon gyönyörű focit produkálnak,de ezért nem kapnak kupát. aki jobban képben van az leírhatná,hogy az arsenal milyen anyagi helyzetben van. én csak azt tudom elképzelni,hogy a fiatalokra van pénz
Olyan nagyon nem értek hozzá, meg nem látok bele de úgytudom elég rendesen megviselte őket, hogy költöztek a Highburyből az Emiratesbe. Ekkortájt igazolt el sok idősebb játékos.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.06. 11:03:43

Lionel85 írta:Akkor így már értem, de a véleményem mindig érvényes, hogy Wenger túlságosan elfiatalította a csapatot és nincs egy igazin vezérük. De ez az ő gondjuk, nekünk a BL-ben kötelező ezen a csapaton túljutni :!:
de miért teszi ezt wenger? biztosan ő is látja,hogy nagyon fiatalok. régebben volt egy szokásos szöveg,hogy majd összeszoknak,majd megérnek. nem tették. olykor nagyon gyönyörű focit produkálnak,de ezért nem kapnak kupát. aki jobban képben van az leírhatná,hogy az arsenal milyen anyagi helyzetben van. én csak azt tudom elképzelni,hogy a fiatalokra van pénz
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.06. 10:58:46

Barcaman14 írta:
Lionel85 írta:A szurkolók miért magukra vessenek?
Nem a szurkolókra gondoltam, hanem csak a csapatra! :wink: Bár lehet hogy nem volt teljesen egyértelmű. Akármilyen bírói tévedések is sújtják az Arsenalt, egyszerűen nem szabad egy ilyen szintű csapatnak 4 gólos előnyt leadnia 1 félidő alatt sztem.
Akkor így már értem, de a véleményem mindig érvényes, hogy Wenger túlságosan elfiatalította a csapatot és nincs egy igazin vezérük. De ez az ő gondjuk, nekünk a BL-ben kötelező ezen a csapaton túljutni :!:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.06. 10:46:31

Lionel85 írta:A szurkolók miért magukra vessenek?
Nem a szurkolókra gondoltam, hanem csak a csapatra! :wink: Bár lehet hogy nem volt teljesen egyértelmű. Akármilyen bírói tévedések is sújtják az Arsenalt, egyszerűen nem szabad egy ilyen szintű csapatnak 4 gólos előnyt leadnia 1 félidő alatt sztem.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.06. 03:16:05

ManUnited vereség miatt még jobban fáj a -2 pont, de a következő fordulóban manchesteri rangadó van, mi pedig a Wolves-szal játszunk, szóval csökkenhet a különbség...bár ki tudja...

Amúgy kb. 2 hete írtam, hogy a ManUnited veretlenségét egy kiscsapat fogja megszakítani, hát igazam lett :)


Kép


Wenger a büntetőkről, azt hittem, hogy jobban ki lesz akadva:
I was surprised by both decisions. But I am not the referee and I don’t think my opinion is very important now because we cannot come back and change it.
Lionel85 írta:
Game90 írta: Házzal minden rendben, az idegrendszeremmel azonban nem. Ja, remélem este vigasztalódhatok a Barcával és 2-3 sörrel... :)
Én már egy üveg bort tolok éppen, szerintem a meccsre jó kedvem lesz. :)
Nekem is lecsúszott 3 sör + meccs előtt és után volt egy kis baráti póker. Szóval jól alakult az este :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.02.05. 22:24:33

bence-barca írta:Érdekességek a mai fordulóból:
Soha, egy Premier League-csapat sem állt fel négygólos hátrányból és mentett pontot eddig
Megdőlt az egy napra eső gólrekord a ligában: 38 találat született!
Pantsil harmadik öngólját szerezte az idényben, ez Premier League-rekordbeállítás
Tévez a második játékos a Premier League-ben Hasselbaink után, aki mesterhármast szerez a születésnapján
Ennyi büntetőt (hetet) sosem ítéltek a bírók egy játéknapon az angol élvonalban
Saha Thierry Henry után az első francia légiós, aki négy gólt lő egy meccsen a Premier League-ben
Na akkor ez jókis játéknap volt.
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.05. 22:13:46

Érdekességek a mai fordulóból:
Soha, egy Premier League-csapat sem állt fel négygólos hátrányból és mentett pontot eddig
Megdőlt az egy napra eső gólrekord a ligában: 38 találat született!
Pantsil harmadik öngólját szerezte az idényben, ez Premier League-rekordbeállítás
Tévez a második játékos a Premier League-ben Hasselbaink után, aki mesterhármast szerez a születésnapján
Ennyi büntetőt (hetet) sosem ítéltek a bírók egy játéknapon az angol élvonalban
Saha Thierry Henry után az első francia légiós, aki négy gólt lő egy meccsen a Premier League-ben
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.02.05. 22:09:15

Ha ez az Arsenal kiejt minket akkor kolostorba vonulok komolyan mondom.

0-4-ről a Newcastle ellen? Mi ez?

Manchester elszenvedte első vereségét, hiába az Arsenal 1 hozott pontja, szerintem rosszabbul érezték magukat az Arsenal playák mint a manchesteriek.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.05. 21:57:11

fcbarca0827 írta:
Game90 írta:Na, félidőben 2-1 a Wolves-nak, de a 2. félidőben úgyis fordít SAF csapata... :roll:
Nem tették. Elszenvedte első vereségét a Menjunájtid is. Az Ágyúsok meg pont akkor nem hozzák a 3 pontot, amikor közelebb férkőzhetnének az éllovashoz... :roll:
azért az időrend igencsak számít :D szóval a M.U. meg pont ilyenkor nem hozza a 3 pontot, amikor még inkább elhúzhatna az ágyúsoktól :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.02.05. 20:30:26

Game90 írta:Na, félidőben 2-1 a Wolves-nak, de a 2. félidőben úgyis fordít SAF csapata... :roll:
Nem tették. Elszenvedte első vereségét a Menjunájtid is. Az Ágyúsok meg pont akkor nem hozzák a 3 pontot, amikor közelebb férkőzhetnének az éllovashoz... :roll:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.02.05. 20:29:38

MU is pffff..... ez szép kis forduló. Remélem surranó pályán a City nyeri a bajnokságot :roll: :lol: :lol: :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Skeraj
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2009.03.02. 20:32:41
Tartózkodási hely: Bonnyapuszta

2011.02.05. 20:27:16

EZ AZ!

Kikapott a MU, így szerencsére nem tudott elhúzni az Arsenaltól,remélem idén már összejön vmi Fabre-éknak.
Kép

"Ahhoz hogy alkoss hogy ne keljen szenvedned
Úgy feküdj le, hogy legyen miért felkelned" by Anomim Mc
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.05. 20:06:17

Barcaman14 írta:Őszintén sajnálom az Arsenlat és szurkolóit, de ugyanazt tudom mondani mint a Bayern esetében. Magukra vessenek!
A szurkolók miért magukra vessenek? Vessenek Wengerre, hogy úgy fiatalított, hogy nem hagyott egy rutinos öreg rókát a csapatban, akitől lehet tanulni. Már lentebb is írták ezt és maximálisan egyetértek vele. Csikócsapattal nem lehet eredményt elérni, de még a jövő csapatának sem nevezném az Arsenalt, mert a kudarcok és a kupák hiánya egy idő után frusztrálttá teszi a játékosokat, lásd most Fábregast.
Game90 írta:
Lionel85 írta:Szegény Game pont 4-4 pillanatában még írt a fórumra, azóta nem látni. :) Szerintem már szétkapta a házat odahaza. :wink: Azért sajnálom őt, de talán a Barçával fog vigasztalódni ma este!
Házzal minden rendben, az idegrendszeremmel azonban nem. Ja, remélem este vigasztalódhatok a Barcával és 2-3 sörrel... :)
Én már egy üveg bort tolok éppen, szerintem a meccsre jó kedvem lesz. :)
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése