Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.05. 18:02:14

Egy műtét után mintha napokon belül felépült volna a szezon során. Most, hogy találkozik az Arsenal orvosaival az ziher, hogy nem jön ki egészségesen.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.06.05. 17:50:37

Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.02. 12:59:20

veb írta:persze h ki vagyok akadva! csodálkozol? matyi fhos, nincs támadónk, mindenki öreg, turan rossz, vidal rossz, munir rossz (mondjuk őt én is osztom), suarez milyen gyenge, hát nagyanyám is beveri 2 méterről üres kapuba, jaj istenem fhos az egész, úgy ahogy van. jaj mangala így, jaj benatia úgy, bezzeg markinnyosz mekkora király és amúgy is a real madridot kell csodálnunk, mert ők az etalon, és sokkal jobbak mint mi.
Ez nekem olyan volt, mint, mikor Üvegtigrisben Sanyika kiosztja Lalit, hogy hogy viselkedik a többiekkel, neki semmi sem jó. :twisted:

Én csak a Barca-Real topikot nem bírom olvasni, a többi elmegy, átfutom őket, és kész. Bocs palesz, töröld, ha úgy érzed :)
Kép
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2016.06.02. 12:02:30

Gündogan --> City (21M)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.22. 13:51:39

Ezt majd ha folytatni akarjátok, akkor azt már OFF-ban tegyétek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.22. 13:48:08

Veb azért elég túlzó amiket írsz, még ha van benne igazság akkor is.
Ami negatív azt le lehet írni, valaki így gondolja valaki úgy. De azért a bajnokságért sem 5en gratuláltak...(amúgy minek egy fórumon, mintha olvasnák, vagy egymásnak gratuláljunk hogy milyen [auto_cenzúra] szurkolók vagyunk?!)

Értem a kirohanásod, én is szoktam bőven negatívkodni, de azért nem ilyen durva fajsúlyú a jelenség mint ahogy most lefested.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.22. 13:18:17

féloff:
persze h ki vagyok akadva! csodálkozol? matyi fhos, nincs támadónk, mindenki öreg, turan rossz, vidal rossz, munir rossz (mondjuk őt én is osztom), suarez milyen gyenge, hát nagyanyám is beveri 2 méterről üres kapuba, jaj istenem fhos az egész, úgy ahogy van. jaj mangala így, jaj benatia úgy, bezzeg markinnyosz mekkora király és amúgy is a real madridot kell csodálnunk, mert ők az etalon, és sokkal jobbak mint mi. némelyektől már azt várom, hogy leírják, hogy matyiő vagy XY azért volt rossz igazolás, mert vele nem lehet a haver előtt villogni...bármelyik topicba megyek csak ez a rohadt nyafogás fogad. átigazolások, játékosok topicja, meccsek, tök mind1, ez nem jó, az nem jó, nekünk soha, semmi nem jó. 1000x több a negatív hangvételű hsz mint a pozitív. Te is tettél egy szemrehányást az átigazolási politikánkra (bezzeg a portugálok milyen jók, mi meg mekkora lúzerek vagyunk ezen a téren) és biztos én vagyok a paraszt gyerek meg a megmondó ember, de én ezt nem tudom nem sírásként értelmezni. az elmúlt 10 év legsikeresebb csapata vagyunk, annyi rekordot felállítottunk, meg annyi trófeát nyertünk, hogy sztem a fórum 90%-a fel sem tudná őket sorolni... a kis fenekünk már olyan szinten ki van nyalva, hogy ha nyerünk egy bajnokságot, mindenki tesz rá, mert ez ugye alap (!!!!) h mi minden évben megnyerjük... 3 ember gratulál a csapatnak, 5 meg egyből megjegyzi, hogy keserű maradt a szájíze, mert idén nem tudtunk BL-t nyerni, vagy túl sok gólt kaptunk a bajnokságban. eddig azt hittem, hogy csak a bayern szurkolók ilyen frusztráltak, de rájöttem, hogy ez az arány nálunk 10000000x rosszabb. mi bazz semminek nem tudunk örülni...és gyakran olvasgatok angol nyelvű barca fórumokat a világ más tájairól, ott minden fórumozó happy, mindenki örül h már egy trófeát nyertünk, ha elveszítjük a király kupát, akkor sem lesz semmi, jók vagyunk, erősek, majd jövőre összejön a BL, ha nem akkor majd 5 év múlva stb stb.

ennek a nagy része már nem neked szól, csak úgy általánosságban írtam ha már itt jött elő. és igen, én is szoktam fikázni, mert néha egyrészt visz magával az itteni áradat, másrészt van mikor én is el vagyok kenődve, de ez a folyamatos nyafogás ami itt megy teljesen megöl... jah, tudom, ne fórumozzak akkor...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2016.05.22. 12:34:32

visca el barca írta:már miért fejezném be? nem értem, hogy miért kell átigazolások kapcsán folyamatosan sírni, mikor nincs olyan év, hogy ne nyernénk egy-két trófeát. rosszak az igazolásaink? igen. érdekel valakit? nem. addig, amíg nyerünk teljesen min1 milyen tré az átigazolási politikánk, simán belefér a sok kókler.

mellesleg írtad, hogy txiki óta nem változott semmi. ezt nem tudom, hogy értetted, hogy ő jó volt e neked ilyen szempontból, de az ő 7 éve alatt is hoztunk annyi szemetet, hogy hihetetlen. sőt, átigazolásaink tekintetében az egyik legrosszabb volt. jó persze volt olyan is aki bevált, de mivel évente hoztunk 537 játékost a nagy számok törvénye alapján egy-két jó (jobb) igazolás is becsusszant
a stílusod sértő/ bántó esetenként, de ha vissza kérdezel, mert ezek szerint nem érted ill. nem veszed észre, akkor mind 1 is, hiába írom...

Az észrevétel, megjegyzés amit az igazolásaink tekintetében teszek nem sírás, ne forgasd ki a szavaimat és ne vidd el ebbe a hangulatba a leírtakat.

Részemről befejeztem, értelmetlen tovább ez a beszélgetés.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.05.22. 11:10:18

westerngom írta: ehhh látom, én nem tudom leírni érthetően a gondolataimat, megpróbálom még 1x "utoljára"...
Én értem, mire gondolsz. Hogy akkor jellemző volt a botrányosan rossz átigazolási politika, és a mai napig tart ez a folyamat. Akkor a minőséggel volt a gond, manapság pedig az árakkal. Eladni nem tudunk magas áron, venni nem tudunka alacsony áron.

Ebben igazad van, viszont ez nem igazán ilyen egyszerű. Eladni mi csak olyan játékosokat adunk el, akik a leláton ücsörögnének, ha maradnak (talán Fabregas volt kivétel), venni viszont mindig kezdő vagy kulcs játékost vásárlunk többnyire (Suarez, Neymar, Rakitic, Arda, Vidal, de még Mathieu is alap kezdő volt a Valenciában, ha jól tévedek.)

Egy kulcsjátékosnak magasabb is az ára, mint egy tartalék / csere játékosnak, szerintem ebből is következik a nagy differencia a vételi és eladási áraink között. Nyilván ha mi is Messit vagy Piquet értékesítenénk, akkor változna a kép, de hálistennek ilyenről szó sincs.

A másik dolog, ami felmerülhet, az ingyen elengedett játékosok. Nos, erre tényleg nem tudok mit mondani, ez szerintem is csak egy szép gesztus, de hatalmas pénzügyi malőr. Ez már nézőpont kérdése, kinek mi a fontosabb...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.22. 11:00:46

már miért fejezném be? nem értem, hogy miért kell átigazolások kapcsán folyamatosan sírni, mikor nincs olyan év, hogy ne nyernénk egy-két trófeát. rosszak az igazolásaink? igen. érdekel valakit? nem. addig, amíg nyerünk teljesen min1 milyen tré az átigazolási politikánk, simán belefér a sok kókler.

mellesleg írtad, hogy txiki óta nem változott semmi. ezt nem tudom, hogy értetted, hogy ő jó volt e neked ilyen szempontból, de az ő 7 éve alatt is hoztunk annyi szemetet, hogy hihetetlen. sőt, átigazolásaink tekintetében az egyik legrosszabb volt. jó persze volt olyan is aki bevált, de mivel évente hoztunk 537 játékost a nagy számok törvénye alapján egy-két jó (jobb) igazolás is becsusszant
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2016.05.22. 08:51:30

kristop írta:
westerngom írta:Pusztán értelmetlen 'drága' lásd. Arda, Chigrinskiy, Hleb, igazolásainkat méltattam.
az a baj, hogy könnyű egy igazolásról utólag miután bebukott (mondjuk egy hleb) azt mondani, hogy értelmetlen igazolás volt, de ha bejött volna, akkor nem lett volna értelmetlen. remélem érted mire gondolok :D

suarez meg például kicsit a másik oldal. az volt a általános vélemény a szakértők között is, hogy három (előtte meg hogy neymar és messi) szupersztár egymás mellett nem fér meg, nem fog működni, rossz igazolás. most meg már milyen egyértelmű mindenkinek az MSN királysága.

más csapatok igazolásaira pedig csak ezt a tweetet tudom idézni
Monchi (sports director Sevilla): "It's difficult for Barça to sign the players we sign. They need to see how they do at clubs like Sevilla"

és ez vonatkozik a portora, benficára, sportingra stb. kicsit könnyebb helyzetben vannak ilyen szempontból. viszont természetesen rosszabb helyzetben vannak anyagi szempontból.
ehhh látom, én nem tudom leírni érthetően a gondolataimat, megpróbálom még 1x "utoljára"...

Mi mindenkit drágán veszünk!, tök mindegy, hogy névtelen, neve nincs (Douglas, Chigrinskiy), vagy középszerű (Hleb, Arda).

Teljesen más kávéház Suarez 80 M; Neymar 100 M (és még hol a vége, ha meghúzzák érte a klubbot); őket játékos piaci értékükön vettük, az egy másik dolog, hogy beváltak nálunk és mindenki boldog, így nézve nem is volt sok értük az a rengeteg pénz.

A másik, h. nem tudunk játékost értékesíteni/ eladni!
Mielőtt bárki elkezdi megmagyarázni, hogy ez a nagy klubok keresztje, elég ha csak át néz a madridi nagy klubokba. Atma szenzációsan csinálja, de a Real sem bukik (nagyot) a játékosok tovább értékesítésével.

Más,
ellenben nem tudom feltűnt-e valakinek (mert nem beszélünk nagyon róla), h. szenzációs az orvosi - fizikoterapeuta - erőnléti stábunk munkája! Le a kalappal, hogy minimális az izom sérülésből fakadó kiesés a játékos keretben, relatív gyors a játékosaink rehabilitációja sérülések után!
=D> =D>
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2016.05.21. 23:46:25

westerngom írta:Pusztán értelmetlen 'drága' lásd. Arda, Chigrinskiy, Hleb, igazolásainkat méltattam.
az a baj, hogy könnyű egy igazolásról utólag miután bebukott (mondjuk egy hleb) azt mondani, hogy értelmetlen igazolás volt, de ha bejött volna, akkor nem lett volna értelmetlen. remélem érted mire gondolok :D

suarez meg például kicsit a másik oldal. az volt a általános vélemény a szakértők között is, hogy három (előtte meg hogy neymar és messi) szupersztár egymás mellett nem fér meg, nem fog működni, rossz igazolás. most meg már milyen egyértelmű mindenkinek az MSN királysága.

más csapatok igazolásaira pedig csak ezt a tweetet tudom idézni
Monchi (sports director Sevilla): "It's difficult for Barça to sign the players we sign. They need to see how they do at clubs like Sevilla"

és ez vonatkozik a portora, benficára, sportingra stb. kicsit könnyebb helyzetben vannak ilyen szempontból. viszont természetesen rosszabb helyzetben vannak anyagi szempontból.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2016.05.21. 23:13:09

visca el barca írta:
westerngom írta:a csiki éra óta nem változott semmi.
azért azóta szuperigazolások nélkül is összegyűjtöttünk azóta 14 trófeát :D

komolyan mondom itt néhány embernek fontosabb h szupersztárokat mint bármi más :D
olvasd el a hsz.-emet még 1x mielőt össze vissza írogatsz beidézve.
Pont azt írtam, h. milyen jól működik a portugálok, vagy akár az atma játékos megfigyelő rendszere, a
játékosok értékesítéről nem is beszélve. Ki beszélt itt szuperigazolásokról? Pusztán értelmetlen 'drága' lásd. Arda, Chigrinskiy, Hleb, igazolásainkat méltattam.
Nem értem miről beszélsz veb, a másik h. ezt a lesajnáló stílust pedig légy szíves fejzd be a másikkal szemben.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.05.21. 22:15:53

Azért Rakitic 20M-ért elég jó fogás volt. De olyan sokat nem igazán lehet említeni, jogos.. :D

Én a portugálok átigazolási politikáját csodálom, egy tanulmányi körútra elküldhetnék az igazolásokkal foglalkozókat a Portohoz, Benficahoz és a Sportinghoz... :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.21. 21:00:11

westerngom írta:a csiki éra óta nem változott semmi.
azért azóta szuperigazolások nélkül is összegyűjtöttünk azóta 14 trófeát :D

komolyan mondom itt néhány embernek fontosabb h szupersztárokat mint bármi más :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.21. 17:07:34

Ez az Atletico hihetetlen. :D Gaítan a Benfica talán legjobbja volt és 25-ért hozzák el. :D Csendben, fű alatt nagyot húztak érzésem szerint.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.21. 16:25:04

Bob_Marley írta:
messideco írta:Volland (Hoffenheim) :arrow: Bayer Leverkusen

Örülök neki, szimpatikus csapat a Leverkusen, tovább erősödnek a tehetséges fiatal szerződtetésével :)
Aztán majd szép lassan elviszik a törököt meg Bellarabit és kezdődik elölről. :D

Ulf Kirsten volt a király, meg Neuville, Zoltán Sebestyén, Ramelow. :D Ilyenekre már csak veb. emlékszik. Mondjuk ő még az 1938-as VB döntőt is látta élőben. :mrgreen:
A 2002-es BL döntő nem volt olyan régen, arra én is emlékszem. Komoly csapat volt az akkori Bayer.
De a mostani csapatuk is elég jó, szerintem korrekt teljesítményt hoztak ellenünk a BL-ben, a Romával még két remek meccset játszottak. Bízom benne, hogy még erősödnek, és jövőre talán messzebb is juthatnak.

A németekkel közül a Dortmundra is kíváncsi leszek, milyenek lesznek ismét a BL-ben. Kérdéses, hogy mi marad a szezon kezdetére belőlük. Hummels már oda, Gündogant és Aubameyangot Pep szeretné megszerezni. :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.21. 16:21:42

Bob_Marley írta:Ulf Kirsten volt a király, meg Neuville, Zoltán Sebestyén, Ramelow. :D Ilyenekre már csak veb. emlékszik. Mondjuk ő még az 1938-as VB döntőt is látta élőben. :mrgreen:
:mrgreen:

ramelow az árja prototípus, őt egyből kiszúrtam ha a pályán volt :D jó sokáig húzta ott, sztem 10 évet tuti legürizett a kp-n :D

nowotny, zé roberto, ballack, vranjes, a nagy kedvenc lúcio... jó kis csapat volt az. megvoltak a zongoracipelők, a labdazsonglőrök, góllövők...

emlékszem vmikor 2000 környékén mentek egy óriási szezont, de semmi nem jött nekik össze (meg is néztem pontosan, hogy jól emlékszem-e) a bajnokságban 1 ponttal maradtak le a bvb mögött, a bl döntőben realtól kaptak ki, a német kupában meg a s04 verte őket a döntőben
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.05.21. 16:06:05

Nico Gaitán :arrow: Atlético Madrid, 25 millió euró körül. Most sem gyengülnek.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.20. 15:18:03

messideco írta:Volland (Hoffenheim) :arrow: Bayer Leverkusen

Örülök neki, szimpatikus csapat a Leverkusen, tovább erősödnek a tehetséges fiatal szerződtetésével :)
Aztán majd szép lassan elviszik a törököt meg Bellarabit és kezdődik elölről. :D

Ulf Kirsten volt a király, meg Neuville, Zoltán Sebestyén, Ramelow. :D Ilyenekre már csak veb. emlékszik. Mondjuk ő még az 1938-as VB döntőt is látta élőben. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.05.20. 13:37:41

Volland (Hoffenheim) :arrow: Bayer Leverkusen

Örülök neki, szimpatikus csapat a Leverkusen, tovább erősödnek a tehetséges fiatal szerződtetésével :)
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.12. 22:27:19

palesz77 írta:Németeknél úgylátszik már június van, Ousmane Dembelé hivatalosan is a Dortmundé. :D
"Csak" 15 millió euró volt, szóval kíváncsi vagyok, hogy milyen bónuszok vannak a szerződésben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.12. 20:35:28

Nem tudom ez mennyire lenne életképes csapat, de nevek alapján nekem egész biztos tetszene a játékuk.. De ez csak találgatás egyelőre, mindenesetre nagyon sok hír volt már arról, hogy vinné Klopp, olyan mennyiségben, hogy már tényleg gyanús.
A Liverpool már most tavasszal is a PL üde színfoltja volt, ősszel már lehet ők fogják játsszani legjobb focit ott.
Nagyon nem az én világom a német futball, de szurkolok neki, hogy sikeres legyen, szerintem mindkét fél nagyon jól jár. Dortmund szerezz egy nagyon ígéretes embert, Dembelé pedig ugrik egyet a Rennesből de mégse egy igazán topcsapatba ahol "elkallódhat". Bőven van még ideje, s kibontakozhat Dortmundban.
Szerintem is nagyon jó helyre került, a Dortmundban elég sok tehetség futott be az utóbbi időben.
Egy erős Dortmund pedig jót tenne mind Bundes Ligának, mind az európai focinak. Idén is, pont a feljebb emlitett Poollal összehozták a szezon egyik legjobb meccsék, de Real elleni párharcaik is nagyon emlékezetesek.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.12. 20:13:58

palesz77 írta:Németeknél úgylátszik már június van, Ousmane Dembelé hivatalosan is a Dortmundé. :D
Nagyon nem az én világom a német futball, de szurkolok neki, hogy sikeres legyen, szerintem mindkét fél nagyon jól jár. Dortmund szerezz egy nagyon ígéretes embert, Dembelé pedig ugrik egyet a Rennesből de mégse egy igazán topcsapatba ahol "elkallódhat". Bőven van még ideje, s kibontakozhat Dortmundban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.12. 17:15:33

brownieheaven írta:Arról, hogy Götze elvileg a Liverpoolba tart, tud valaki valamit?
Egy általam követett Liverpoolos facebook oldal hozza fel állandóan ezt a hírt, nem túl hiteles forrásokra hivatkozva. Az biztos, hogy Kloppóval jól megértenék egymást, és talán abban a vissaztolt támadó pozícióban, amit Firmino játszik néha, el is tudna labdázgatni...
Vannak róla hírek elég régóta. Elég sok helyen olvastam ilyen felállást, hogy jövőre ez lehet Klopp terve:

-----------Can----------XY(Dahoud :mrgreen: )--------
-Firmion-----Götze--------Coutinho-
--------------Origi/Stu----------------

Nem tudom ez mennyire lenne életképes csapat, de nevek alapján nekem egész biztos tetszene a játékuk.. De ez csak találgatás egyelőre, mindenesetre nagyon sok hír volt már arról, hogy vinné Klopp, olyan mennyiségben, hogy már tényleg gyanús.
Válasz küldése