Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.12. 15:57:52

Robin van Persie signs with Fenerbahçe.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.12. 15:27:37

Mondjuk vhol érthető ezesetben a döntése. Azért a MU nagyon vereti az igazolásokat nyáron. Elhozták Schweinit, ezzel megerősítették bőven a kp-t, elhozták Depayt aki nagyon nagy tehetség, és szerintem bőven jól fejlődhet a MU-ban, meg elhozták Darmiant, akit sokan nem ismernek, de ő bizony az olasz válogatott kezdő jhv-ja. Mindezt 52 millió fontért. Ilyen Sterlingért meg kérik az 50et :lol: Vicces...

Egyébként elég ütős lehet a MU kezdője jövőre:
DDG(?)
Darmian-Jones-Ramos(?)-Shaw
Herrera/Fellaini-Schweini
Depay-Mata-Di Maria
Rooney

Szerintem ez elég ütőképes lehet jövőre, bár azt nem tartom valószínűnek hogy egyszerre megtartják DDG-t is és Ramost is elhozzák..
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.07.12. 14:44:32

Darmian :arrow: MU 13 millió font!

Ronaldinho :arrow: Fluminense

El Shaarawy :arrow: Monaco Ferreira Carasco-t helyettesítenék vele , aki az Atletico-hoz igazolt 20 millióért.
Strange
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.09. 21:03:03

2015.07.11. 17:22:07

Messithebest írta: nagyon meglepődtem... :shock: azt lehet tudni hogy miért lépett le? elég szégyen így ott hagyni azt a klubot ahol felnőtt elkezdett játszani stb.. olyan mintha tőlünk 30 éves korába Xavi lelépett volna..
Rummenigge azt nyilatkozta, hogy tegnapra volt megbeszélve egy találkozó, ahol Schweinsteiger kérte, hogy engedjék el, mert máshol is ki szeretné magát próbálni, mielőtt befejezi a pályafutását.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.11. 15:33:08

Alfa írta:Guardiola előtt a Bayern kulcsembere volt aztán jött Pep és a kispadon találta magát. Nyilván nem azt állítom ,hogy ő üldözte el de az tény ,hogy Pepnél nem volt túl jó dolga..
Kroos az, akivel kezdetben nem igazán számolt. Schweinsteiger alighogy felépült az egyik sérüléséből, már jött is a következő. Itt a lista.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.11. 15:28:53

danianevem írta: Miért? Pep is 30-31 évesen igazolt el a Bresciahoz. Ha edző akar lenni, akkor nem árt, ha megismer egy másik futballkultúrát is. Ráadásul Van Gaallal már dolgozott, szerintem jól döntött.

Egyébként már várom a "Guardiola elüldözte Münchenből az ikont" cikkeket... :roll:
Guardiola előtt a Bayern kulcsembere volt aztán jött Pep és a kispadon találta magát. Nyilván nem azt állítom ,hogy ő üldözte el de az tény ,hogy Pepnél nem volt túl jó dolga..
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.11. 15:24:40

Messithebest írta:nagyon meglepődtem... :shock: azt lehet tudni hogy miért lépett le? elég szégyen így ott hagyni azt a klubot ahol felnőtt elkezdett játszani stb.. olyan mintha tőlünk 30 éves korába Xavi lelépett volna..
Miért? Pep is 30-31 évesen igazolt el a Bresciahoz. Ha edző akar lenni, akkor nem árt, ha megismer egy másik futballkultúrát is. Ráadásul Van Gaallal már dolgozott, szerintem jól döntött.

Egyébként már várom a "Guardiola elüldözte Münchenből az ikont" cikkeket... :roll:
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.11. 15:17:14

Dr.Dre írta:Schweinsteiger :arrow: Manchester United

Az ára 18-20m között van.. Nemrossz igazolás :shock:
nagyon meglepődtem... :shock: azt lehet tudni hogy miért lépett le? elég szégyen így ott hagyni azt a klubot ahol felnőtt elkezdett játszani stb.. olyan mintha tőlünk 30 éves korába Xavi lelépett volna..
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.11. 15:09:50

Dr.Dre írta:Schweinsteiger :arrow: Manchester United

Az ára 18-20m között van.. Nemrossz igazolás :shock:
Már hivatalos ?

Ha azt nézzük , hogy mi ugyanennyit adtunk ki Matyiért aki egy évvel idősebb volt mint most Schweini akkor főleg jól jártak. Pep szerzett magának egy újabb fekete pontot Münchenben...

Szerk: közben látom több oldal is lehozta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alfa 2015.07.11. 15:24:42-kor.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2015.07.11. 14:51:25

Schweinsteiger :arrow: Manchester United

Az ára 18-20m között van.. Nemrossz igazolás :shock:
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2015.07.01. 14:53:41

Nathaniel Clyne :arrow: Liverpool (12,5m font)

Ez egy egész korrekt igazolás szerintem, ügyes a fiú, mindenképpen erősítést jelent a Pool védelmének. Nem kevés baj szokott ott lenni, habár középre kéne valaki megbízható, mert annak ellenére, hogy jó védőik vannak papíron, elég ingatagok. :wink:

Douglas Costa :arrow: Bayern München (30m euró)

Készülnek már szép lassan RIbéry és Robben pótlására, Götzéé és övé a jövő mindenképpen. Beválhat szerintem, teljesen.

Falcao :arrow: Chelsea (4m euró, egy év kölcsön) - nem hivatalos, de már csak formalitások vannak állítólag hátra.

Nem is tudom mit várjak Falcaotól, mostanában elég gyengén tolta, a Copán sem volt meggyőző, sőt. Meglátjuk. :|

Micah Richards :arrow: Aston Villa

Érdekes, sokat vártak a fiútól, mégsem tudott nagyot alkotni. Talán most olyan helyre került, ahol igazán nagy konkurenciával nem kell szembenéznie s kamatoztathatja tudását.
més que un club
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.06.30. 12:38:36

messideco írta:Hát akkor tényleg nekem is nagyot fog koppanni az állam, ha Vidal ténylegesen az Arsenalba megy, amúgy nem értem mi zajlik ott, az idei sikercsapat magját (Pirlo-Vidal-Pogba-Tevez, talán Bonucci) is elszórja a Juve... Olasz foci =D>
Számomra is érthetetlen amit a juve csinál átigazolások terén. Nem mondom hogy jövőre nem lesz megint bl-esélyes a juve, de eddig az igazolások alapján nem látok rá sok esélyt!
Tevez, Matri, Pepe, Pirlo, Romolu már biztosan ment Pogba, vidal és Asamoha is nagy valószínűséggel távozik.
Viszont az érkezők Mandzukic, Dybala ,Khedira, Rugani + valami fiatal csatár Tevezért cserébe
nem rosszak sőt akár csatárposzton jobbak is lehetnek de a kp iszonyatosan gyengült és ha még Bonucci is megy a védelem is gyengülni fog!

Viszont az nso-n van egy cikk miszerint Mourinho szeretné Pogbát és Cuadradot + Oscart adná érte az viszont nem lenne rossz üzlet a juve számára.
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2015.06.30. 11:19:21

messideco írta:Hát akkor tényleg nekem is nagyot fog koppanni az állam, ha Vidal ténylegesen az Arsenalba megy, amúgy nem értem mi zajlik ott, az idei sikercsapat magját (Pirlo-Vidal-Pogba-Tevez, talán Bonucci) is elszórja a Juve... Olasz foci =D>
A középpálya szinte teljes lecserélése az számomra is rejtély, de úgy gondolom a csatársor az bőven lesz olyan ütős, mint idén, azért érkezett egy Mandzukic, meg egy nagy tehetség Dybala személyében
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.06.30. 10:06:22

Hát akkor tényleg nekem is nagyot fog koppanni az állam, ha Vidal ténylegesen az Arsenalba megy, amúgy nem értem mi zajlik ott, az idei sikercsapat magját (Pirlo-Vidal-Pogba-Tevez, talán Bonucci) is elszórja a Juve... Olasz foci =D>
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.06.30. 00:37:03

kanty írta:Game!

Csatár? Szerintem amíg nincs egy klasszis csatára az Arsenalnak, addig a bajnoki cím nem reális elvárás. Giroud és Welbeck is ügyes, jó srác, de egy PL-bajnok csapatában maximum a padra jók. Pl. egy Cavanit elnéznék az ágyúsoknál.
Wenger agyával gondolkodva, szerintem tuti, hogy nem fog csatár jönni. Giroud szezonjára nem lehet panasz (egyedül a Monaco ellen sült be), Welbeck csak télen érkezett + benne bőven van még potenciál, Walcott ha egészséges, akkor simán benne van 10 gól a bajnokságban ill. Sánchez is szépen termelt az első szezonjában. És összességében csak két góllal lőttünk kevesebbet, mint a bajnok Chelsea.

De persze, nem mondom, egy Agüero-nak azért tudnék örülni :mrgreen: De Cavani 50 millióért? Kösz, de kösz nem.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.29. 20:49:23

Game!

Csatár? Szerintem amíg nincs egy klasszis csatára az Arsenalnak, addig a bajnoki cím nem reális elvárás. Giroud és Welbeck is ügyes, jó srác, de egy PL-bajnok csapatában maximum a padra jók. Pl. egy Cavanit elnéznék az ágyúsoknál.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.06.29. 20:29:53

Na, Cech már Arsenal-mezben pózol. Kéne még egy középpályás (Vidal/Schneiderlin/Sven Bender/William Carvalho) és nagyjából kész is lenne a csapat.

Cech/Szczesny - Debuchy/Bellerin, Koscielny/Chambers, Mertesacker/Gabriel, Monreal/Gibbs - ÚjKözéppályás/Coquelin/Arteta, Ramsey/Wilshere - Sánchez/Ox, Cazorla/Rosicky, Özil/Welbeck - Giroud/Walcott.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.28. 19:24:52

Szerintem meg a Real Madrid volt neki nagy falat és nem a Liga.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.06.28. 16:52:34

kanty írta:
hank1ee írta:van der Vaart -> Betis

Meglepő, ha tud alkalmazkodni a ligához, sokat segíthet a Betisnek a bentmaradáshoz. Ez azért nem biztos, mert a német élvonalból majdnem kiesett Hamburgban sem tudott alapember lenni.
Az alkalmazkodással nem hiszem, hogy gond lesz, játszott már ő a spanyol bajnokságban. Azonban nem tudom, hogy mekkora segítség tud lenni, nekem kicsit kiégetnek tűnt az elmúlt időszakban.
A Real Madridnál töltött időszaka finoman szólva sem arról tanúskodott, hogy maradéktalanul képes lenne felvenni a liga ritmusát.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.28. 16:28:34

hank1ee írta:van der Vaart -> Betis

Meglepő, ha tud alkalmazkodni a ligához, sokat segíthet a Betisnek a bentmaradáshoz. Ez azért nem biztos, mert a német élvonalból majdnem kiesett Hamburgban sem tudott alapember lenni.
Az alkalmazkodással nem hiszem, hogy gond lesz, játszott már ő a spanyol bajnokságban. Azonban nem tudom, hogy mekkora segítség tud lenni, nekem kicsit kiégetnek tűnt az elmúlt időszakban.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.06.28. 16:22:02

van der Vaart -> Betis

Meglepő, ha tud alkalmazkodni a ligához, sokat segíthet a Betisnek a bentmaradáshoz. Ez azért nem biztos, mert a német élvonalból majdnem kiesett Hamburgban sem tudott alapember lenni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.06.28. 15:00:22

Messithebest írta:Bacca -> Milan (30 millió euró)

Lerakták a kivásárlási árat, muszáj is volt nekik egy értelmes csatárt hozni.
Jó biznisz volt, két éve 7 millióért vették.
Kíváncsian várom, hogy kit fog a helyére igazolni a Sevilla.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.28. 10:36:06

Bacca is ritka hülye. Kezdő lehetne a BL-ben, ehelyett elmegy a Milanba, ami sztem még 2-3 évig a BL közelébe sem kerül: Juve, Roma, Napoli egyértelműen erősebb. A Lazio csapatként 100x jobb. De még az Inter fiatalítási projektje is jobban tűnik, mint a Milané. Legalább elmondhatja, hogy küzdött a Milanban az utolsó EL helyekért. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.06.28. 01:42:35

Bacca -> Milan (30 millió euró)

Lerakták a kivásárlási árat, muszáj is volt nekik egy értelmes csatárt hozni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.27. 20:30:52

Mivel jelenleg nincs normális klubfutball, így MLS-t kezdtem nézni. :) Egy európai közepes szintű bajnokság színvonalát már hozzák, és egyre több neves játékos megy oda levezetni.
Na, de amiért írok, :D nézem a Toronto meccsét és Giovincót látom. Kicsit azért meglepett, még csak 27 éves és azért van annyira jó játékos, hogy bármely topbajnokságban megállja a helyét. Hatalmas tehetségnek indult, aztán a Juventus szintjéhez kevés volt, de ennek ellenére egy ügyes, kreatív játékos, mondom simán eltudna játszani - szerintem - egy Fiorentina, Sampdoria szintű csapatban. Ehelyett az MLS-ben rúgja a bőrt, igaz elég jól megy neki - látszik, hogy egy sokkal erősebb bajnokságból érkezett és a lehető legjobb korban is van. Persze nyilván megvan az oka, hogy Európában "senkinek" sem kellett, de azért tényleg meglepett.
Kis összefoglaló:
https://www.youtube.com/watch?v=-T5yDK1F3EQ" target="_blank

A másik:
http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ai-2422473" target="_blank

Őt azért nagyon sajnálom, főleg elnézve a mostani brazil csatárokat. Nem azt mondom, hogy a következő Ronaldo lett volna, de ha a sérülések elkerülik, akkor Európa szinten meghatározó csatár lehetett volna. A Milánban azért volt néhány jó periódusa, de szinte minden szezonban jöttek a sérülések.
Amúgy elképesztő, hogy még csak 25 éves, de már vagy 2 éve otthon "levezet".
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése