Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.02.20. 13:12:48

LG írta:
víscaelbarca!forever írta:
LG írta:Én akit nagyon nem értek a felmerült nevek közül az Bale. Nem is tudom, mióta nem játszunk klasszikus balszélsővel, ő pedig az. Ő megvétele kb. olyan lenne mint Ibrájé: nagyon játékos, de nagyon nem illik ebbe a Barcába.
Balhátvéd posztra Bale helyett inkább Fabio Coentro vagy Michael Bastost szívesen elnézném. Lehet balhátvédből 3 van, de közülük csak Abidal megbízható és ő se mai gyerek már :roll:
Bale meg maradjon a Spursbe vagy menjen MUba. :wink:
Bale nem balhátvéd, hanem balszélső, ezt az egyet tanuljátok már meg, könyörgöm! :oops:
Jól van, de mindenki balhátvédnek emlegeti ha hozzánk jönne mert balszélsőnek meg nem illene ebbe a gépezetbe. Egyébként tök jogos amit írsz. :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.20. 09:21:53

víscaelbarca!forever írta:
LG írta:Én akit nagyon nem értek a felmerült nevek közül az Bale. Nem is tudom, mióta nem játszunk klasszikus balszélsővel, ő pedig az. Ő megvétele kb. olyan lenne mint Ibrájé: nagyon játékos, de nagyon nem illik ebbe a Barcába.
Balhátvéd posztra Bale helyett inkább Fabio Coentro vagy Michael Bastost szívesen elnézném. Lehet balhátvédből 3 van, de közülük csak Abidal megbízható és ő se mai gyerek már :roll:
Bale meg maradjon a Spursbe vagy menjen MUba. :wink:
Bale nem balhátvéd, hanem balszélső, ezt az egyet tanuljátok már meg, könyörgöm! :oops:
P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2011.02.19. 23:39:56

d írta:
P_e-d_r-o írta:Bocs hogy hosszú lett,de azért köszi ha elolvastad!Jah,és várom a véleményeket! :D :lol:
Ha nem haragszol meg, a mondanivalóra most nem reagálnék, de arra igen, hogy írhatnál kicsit tagoltabban, bekezdéseket kialakítva üres sorokkal elválasztva, írásjelek után szóköz és végül az sem ártana, ha kicsit kevesebb felkiáltójelet használnál.

Nehezére esik így az embernek elolvasni egy hozzászólást és nem kelt jó benyomást sem. Ezt építő jelleggel mondom. :)
oksa,legközelebb majd figyelek hogy mit hogyan irok :wink:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.19. 23:07:47

víscaelbarca!forever írta: Ha jól tudom a VBn Brazil válogatottban balhátvédet játszott és tud is azon a poszton játszani. Adriano mehetne a jobboldalra, Maxwell meg nem kell.
Akire szükségünk lehet az Neymar. Hulkot is meglehetne próbálni, nekem tetszik a játéka, nem is tolja rosszul a Portoban, de kevés sanszot látok az ő leigazolására.
Bastos leginkább kényszer-balhátvéd volt, ő inkább balszélső. (Mellesleg akárcsak Bale...) Nem hiszem, hogy jól járnánk vele, mert kidobnánk egy csomó pénzt egy játékosra, aki nem lenne sokkal jobb, mint Adriano vagy Maxwell.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.02.19. 22:36:44

daffy írta:
víscaelbarca!forever írta:
LG írta:Én akit nagyon nem értek a felmerült nevek közül az Bale. Nem is tudom, mióta nem játszunk klasszikus balszélsővel, ő pedig az. Ő megvétele kb. olyan lenne mint Ibrájé: nagyon játékos, de nagyon nem illik ebbe a Barcába.
Balhátvéd posztra Bale helyett inkább Fabio Coentro vagy Michael Bastost szívesen elnézném. Lehet balhátvédből 3 van, de közülük csak Abidal megbízható és ő se mai gyerek már :roll:
Bale meg maradjon a Spursbe vagy menjen MUba. :wink:
coentraot kár lenne padoztatni,talán ha abidal kiöregszik,viszont akkor maxwellt vagy adrianot el lehet passzolni. minek 4 balos? bastos inkább középpályás már,mintsem hátvéd
Ha jól tudom a VBn Brazil válogatottban balhátvédet játszott és tud is azon a poszton játszani. Adriano mehetne a jobboldalra, Maxwell meg nem kell.
Akire szükségünk lehet az Neymar. Hulkot is meglehetne próbálni, nekem tetszik a játéka, nem is tolja rosszul a Portoban, de kevés sanszot látok az ő leigazolására.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.19. 22:30:24

Amúgy ez még mindig Európai Játékospiac topic és nem Barca igazolások, de ha már mindenki erről ír, akkor szerintem most tartunk ott, hogy nincs igazán hasznos igazolás. Cesc picit felesleges egyelőre, de azért szeretném, hogy itt legyen+ egy cserecsatár kéne aki megbízható. És ennyi jelentene kb erősítést. Ezzel viszont az a baj, hogy nincs változás, és ha minden marad, akkor egy idő után megszűnik a motiváció és csak az állandóság lesz...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.19. 22:28:24

víscaelbarca!forever írta:
LG írta:Én akit nagyon nem értek a felmerült nevek közül az Bale. Nem is tudom, mióta nem játszunk klasszikus balszélsővel, ő pedig az. Ő megvétele kb. olyan lenne mint Ibrájé: nagyon játékos, de nagyon nem illik ebbe a Barcába.
Balhátvéd posztra Bale helyett inkább Fabio Coentro vagy Michael Bastost szívesen elnézném. Lehet balhátvédből 3 van, de közülük csak Abidal megbízható és ő se mai gyerek már :roll:
Bale meg maradjon a Spursbe vagy menjen MUba. :wink:
coentraot kár lenne padoztatni,talán ha abidal kiöregszik,viszont akkor maxwellt vagy adrianot el lehet passzolni. minek 4 balos? bastos inkább középpályás már,mintsem hátvéd
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.02.19. 22:22:07

LG írta:Én akit nagyon nem értek a felmerült nevek közül az Bale. Nem is tudom, mióta nem játszunk klasszikus balszélsővel, ő pedig az. Ő megvétele kb. olyan lenne mint Ibrájé: nagyon játékos, de nagyon nem illik ebbe a Barcába.
Balhátvéd posztra Bale helyett inkább Fabio Coentro vagy Michael Bastost szívesen elnézném. Lehet balhátvédből 3 van, de közülük csak Abidal megbízható és ő se mai gyerek már :roll:
Bale meg maradjon a Spursbe vagy menjen MUba. :wink:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.19. 22:19:36

d írta:
P_e-d_r-o írta:Bocs hogy hosszú lett,de azért köszi ha elolvastad!Jah,és várom a véleményeket! :D :lol:
Ha nem haragszol meg, a mondanivalóra most nem reagálnék, de arra igen, hogy írhatnál kicsit tagoltabban, bekezdéseket kialakítva üres sorokkal elválasztva, írásjelek után szóköz és végül az sem ártana, ha kicsit kevesebb felkiáltójelet használnál.

Nehezére esik így az embernek elolvasni egy hozzászólást és nem kelt jó benyomást sem. Ezt építő jelleggel mondom. :)
Leírtad helyettem :D
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.19. 22:15:19

P_e-d_r-o írta:Bocs hogy hosszú lett,de azért köszi ha elolvastad!Jah,és várom a véleményeket! :D :lol:
Ha nem haragszol meg, a mondanivalóra most nem reagálnék, de arra igen, hogy írhatnál kicsit tagoltabban, bekezdéseket kialakítva üres sorokkal elválasztva, írásjelek után szóköz és végül az sem ártana, ha kicsit kevesebb felkiáltójelet használnál.

Nehezére esik így az embernek elolvasni egy hozzászólást és nem kelt jó benyomást sem. Ezt építő jelleggel mondom. :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.02.19. 22:05:37

daffy írta:
Zibra16 írta:na ha már ez barca igazolások topic lett akkor megszeretném emlyteni carlos tevez nevét aki elvágyik a cityből és állítolag a barca érdeklődik iránta
ő hatalmasat játszana sztem a barcában egy tevez-villa-mesi csatársor nagyon ütős lenne vagy tevez-ibrahimovic(ha visszajön remélem)-Messi ez is nagyon kemény lenne
kinek mi a véleménye tevez leigazolásáról?:D
sztem jó húzás lenne csak a fizetését kellene lejebb venni:)
nagyon örülnék neki madridistaként,mert zlatan és tevez 2 hét alatt szétverné a barca öltözőt és tönkretenné azt,ami 3 év alatt felépült
most komolyan,van ember,aki ilyen igazolásokat tényleg szeretne? :shock:
nálatok nem kellenek nagy nevek jelenleg. van egy kezdőtök,ami még 2 évet bír. jövőre egy fabregas és egy puyol utód,azt jó napot. lenne 1 évük szokni a csapatot,a stílust és átvehetik a kezdők helyét. ezen kívül megoldjátok a padról távozók pótlását(akár házon belül is) és kész...
Biztos az FM-ből vette. Ott lehet el akar jönni hozzánk és Ibra s visszajött, ami nem is lehet, mert benne van a kölcsönszerződésbe, h meg kell venni a Milannak. :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.19. 22:03:25

Zibra16 írta:na ha már ez barca igazolások topic lett akkor megszeretném emlyteni carlos tevez nevét aki elvágyik a cityből és állítolag a barca érdeklődik iránta
ő hatalmasat játszana sztem a barcában egy tevez-villa-mesi csatársor nagyon ütős lenne vagy tevez-ibrahimovic(ha visszajön remélem)-Messi ez is nagyon kemény lenne
kinek mi a véleménye tevez leigazolásáról?:D
sztem jó húzás lenne csak a fizetését kellene lejebb venni:)
nagyon örülnék neki madridistaként,mert zlatan és tevez 2 hét alatt szétverné a barca öltözőt és tönkretenné azt,ami 3 év alatt felépült
most komolyan,van ember,aki ilyen igazolásokat tényleg szeretne? :shock:
nálatok nem kellenek nagy nevek jelenleg. van egy kezdőtök,ami még 2 évet bír. jövőre egy fabregas és egy puyol utód,azt jó napot. lenne 1 évük szokni a csapatot,a stílust és átvehetik a kezdők helyét. ezen kívül megoldjátok a padról távozók pótlását(akár házon belül is) és kész...
P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2011.02.19. 21:56:23

Hát nekem az a véleményem,hogy szerintem ha ezek a nevek érkeznének nyáron,akiket a Sport lehozott,akkor én elégedett lennék!!!
A védelemről:Alves tökéletes jobb oldalra,és szerintem maradni is fog!Adriano érzésem szerint mostanában amikor játszik,akkor meccsről-meccsre fejlődik,szerintem jövőre tökéletes lesz a brazil pótlására!Középen viszont kicsit gondban vagyunk,Pique tökéletes,még ha mostanában nincs is élete formájában!Mellette Puyol is jó,de az idő vasfoga azért belőle is kiharapott egy darabot,míg Millito szerintem nyáron ingyen távozik,és akkor marad 2 középső védőnk,és ugye Abidal,ezért én azt támogatom,hogy érkezzen Vertonghen,mert amikor láttam játszani az Ajaxban,akkor jól tolta,magabiztos,és meggyőző,nem mellesleg szerintem rendkívül tehetséges,és ha abból indulunk ki,hogy Vermaelen milyen tökéletes teljesítményt nyújt az Arsenalban,akkor szerintem Verthongenben is benne van hogy megragad a csapatban,és ő lesz Puyol utódja!Ha őt megvennénk,lenne 3 középső védőnk,akik mellé én Felhoznám a Fontás-Bartra kettősböl az egyiket,így lenne 4 középső védőnk,és extrém helyzet esetén,ha esetleg 3-an nem játszhatnak közülük,Abidal is beugorhat!A balhátvéd poszton egy kicsit gynengének érzem a csapatot,nem Abidal idei teljesítménye miatt,hanem mert például Maxwell teljesítménye sokat esett tavalyhoz képst,és hát Abidal sem 20 éves!Szerintem kéne venni végre egy fiatal,tehetséges balhátvédet,aki hosszú távú megoldást jelenthet,mint például Coentrao,de idén tuti nem veszünk balhátvédet,szal ő max jövőre lehet majd téma szerintem!
A középpályárol:A védekező középpályás poszton tökéletesek vagyunk,oda még évekig nem kell senki,akkor majd csak Romeu :D Titokban reménykedem benne hogy Keita elmegy,és akkor felhoznánk Thiagot,és vennénk még 1 középpályást,hogy legyen cseréje Ininek is,én például szivesen elnézném Modricot,persze csak ha nem jön Cesc!
A csatársorról:A Pedro-Messi-Villa csatársort nem lehet megbontani,és nem is akarom hogy Pep megbonsta,mert az valami fantasztikus!Villa cseréjének ott van Affelay,aki érzésem szerint jövőre már teljesen beilleszkedik majd,és tökéletes alternatíva lesz Villa helyett!Pedro mellé én elhoznám Neymart,hatalmas tehetség,és tényleg,hiányzik egy brazil zsugás innen! :D Messi alternatívájának pedig meghagynám Bojant,vagy adott esetben Jeffrent,a kettő közül az egyiket kölcsönadnám,mert mindkettőre ráférne a rendszeres játék!
Ha ezek az igazolások létrejönnének,akkor én személy szerint nagyon örülnék,mert minden játékosnak meg lenne az alternatívája,és a padunk is minőségi lenne!
Bocs hogy hosszú lett,de azért köszi ha elolvastad!Jah,és várom a véleményeket! :D :lol:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.02.19. 21:24:23

Zibra16 írta:na ha már ez barca igazolások topic lett akkor megszeretném emlyteni carlos tevez nevét aki elvágyik a cityből és állítolag a barca érdeklődik iránta
ő hatalmasat játszana sztem a barcában egy tevez-villa-mesi csatársor nagyon ütős lenne vagy tevez-ibrahimovic(ha visszajön remélem)-Messi ez is nagyon kemény lenne
kinek mi a véleménye tevez leigazolásáról?:D
sztem jó húzás lenne csak a fizetését kellene lejebb venni:)
Hát én nem igazán látom Tevezt játszani mivel nem nézek Angol focit. 2 dolgot tudok róla. Az egyik, hogy egy nagyon erőszakos játékos ami mindig jól jön. A 2. pedig, hogy soha sehol nem elégedett, mindig mindenhonnan el akar menni vagy éppen vissza akar vonulni. ha csak ezt nézem ilyen játékosra semmi szükség nincsen.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.19. 21:23:02

Jajaj nagyon gyorsan le kell állni a Barca átigazolási témájáról mert nem ide való.. Főleg nem olyan hülyeségekkel mint pl Tévez meg Taiwo..
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.02.19. 21:20:15

na ha már ez barca igazolások topic lett akkor megszeretném emlyteni carlos tevez nevét aki elvágyik a cityből és állítolag a barca érdeklődik iránta
ő hatalmasat játszana sztem a barcában egy tevez-villa-mesi csatársor nagyon ütős lenne vagy tevez-ibrahimovic(ha visszajön remélem)-Messi ez is nagyon kemény lenne
kinek mi a véleménye tevez leigazolásáról?:D
sztem jó húzás lenne csak a fizetését kellene lejebb venni:)
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.02.18. 16:01:32

Taiwohoz mit szólnátok???sztem remekül helyettesitené Abitt.És van benne alázatt. :lol: 8)
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.18. 15:52:46

LG írta:Én akit nagyon nem értek a felmerült nevek közül az Bale. Nem is tudom, mióta nem játszunk klasszikus balszélsővel, ő pedig az. Ő megvétele kb. olyan lenne mint Ibrájé: nagyon játékos, de nagyon nem illik ebbe a Barcába.
Pontosan. Balenek semmi keresnivalója nincs itt. De sztem Lukaku sem illik ide. Ő amolyan erőcsatár féle, nem véletlenül hasonlitják sokan Drogbához. Neki a PL-ben a helye, mondjuk a Chelseaben.
A támadósorba nem hiszem hogy kéne Neymar. Affellay a nyáron végleg be fog épülni valószínüleg a csapatba, és jövőre már sokkal jobban számításba veszi majd Pep. Akármennyire nem tetszik pár embernek, Bojan is maradni fog szvsz, így nem tudom hogy kell-e még egy támadó.
Plusz megemlíteném azt is hogy Affellay nem csak amolyan beugró emberke lehet, hanem egy minőségi megoldás Villa helyett pl, ha esetleg lesérül stb...
A középpályáról esetleges távozó csak Keita lehet. Ha ő elmegy egyértelmű hogy Thiagot be kell építeni a csapatba. De ha nem akkor is. A védelembe viszont én is szorgalamzom az új játékos érkezését, és Vertonghen így elsőre nem is hangzik rosszul. :)
Nem vagyok ellene a nyári erősítéseknek, csak ne esztelen igazolások legyenek.

Egyébként ez nem igazán ebbe a topicba illik, de ha már itt merült fel a téma... :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.02.18. 15:51:55

LM10 írta:...
Na, egy "kis" saját vélemény:

Középső védőt szerintem házon belül kéne megoldani. Fontas, Muniesa, Bartra... Mindegyikük képes lenne szerintem ellátni Milito idei szerepét, és még többet is a jövőben, amikor Puyi szögre akasztja a stoplist. Mindegyikükbe van potenciál, és mindegyikük ezt a rendszert szívja a vérébe évek óta. Szóval én velük kezdeném a szezont, és ha esetleg katasztrófa lenne a teljesítményük, Januárig ki lehet bírni 3 védővel is, és akkor hozni - katasztrófa meg nem lenne egyikük sem szerintem, ezt már bizonyították az eddigi pár meccsen.

Én balbekknek nem Balet hoznám el, véleményem szerint egy túlsztárolt sprinter a gyerek. Nálunk nem lenne ennyi területe hogy 10 méterre megtolja maga elé és úgy fussa le a védőt. Nálunk kis területen kell tudni cselezni, mert máris ott az ellenfél általában. Én ezért favorizálnám inkább Fabio Coentraot. Sokkal technikásabb, véleményem szerint tehetségesebb is, csak nem az Angol bajnokságban futkározik fel-alá, ezért nem kap akkora figyelmet. Persze ez csak álom, de mindegy. De ha Maxwell és Adriano nem fejlődnek valamicskét szezon végéig, tényleg kéne venni egy balhátvédet, mert habár Eric idén egyszerűen zseniális, nem biztos hogy ennyi idősen képes lesz jövőre is ilyen magas szinten játszani - remélem hogy igen -, és akkor viszont nagy bajban lennénk a bal oldalon - amúgy nem tudom Maxivel mi van mostanában, de tavaly sokkal magabiztosabb és meggyőzőbb volt szerintem, Adriano meg egyenlőre nem kapta el a fonalat(persze nem is játszott sokat).

Középpályára én csak Cescet hoznám, de ha nem jön, akkor kapja meg inkább Thiago a lehetőséget. Jövőre teljes értékű tag lesz, és sérülés esetén úgyis Keita játszik sajna, ezt már láttuk. Úgyhogy inkább azt a kevéske lehetőséget Thiago kapja meg, amit a 4. számú irányító megkap, ne egy Villarreal játékos. Ha meg jön Cesc, akkor remélem Keita tényleg megy Münchenbe, és nem 5-en lesznek 2 posztra, mert az enyhén sok lenne. És az a helyzet, hogy a mali és Thiago közül egyértelműen Thiagot választanám - szerintem nagyon sokan, pl a vezetőség is -, úgyhogy Keitának nem lenne már hely. Nagyon örülnék ha végre elmenne Keita, mert habár lelkes, és szívvel lélekkel játszik, nem értem mit keres nálunk, nem egy Barca szint lássuk be, még ha nem is reklamál a kevés játszott perc miatt.

És végül a csatársor. Én ide mindenképp Neymart hoznám. Már többször leírtam, hiányzik nekem egy igazi Brazil támadó, ő pont ilyen. Brazil, úgyhogy kényszerítőzni tud - azt minden Brazil tud :D -, a védőket játszi könnyedséggel forgatja meg, és elég gólerős. Persze a Spanyol bajnokság más, itt nehezebb dolga lenne, de szerintem megbirkózna a feladattal. Kerrisont pedig bele vonnám az üzletbe. Kétlem hogy egy olyan csatár, aki sem a Benfica, sem a Fiorentína, sem a Santos csapatában nem tudott kezdő lenni itt jó lenne. Semmivel nem lenne jobb mint Bojan, és ő legalább él hal a klubért - plusz benne van potenciál, és ha végre fejben felnő akár még be is robbanhat... Lukakut meg amennyit láttam játszani nem hoznám el. Szerintem túl "bonyolult" lenne neki a mi rendszerünk. És ugye nálunk Messi a középső ember általában - kivéve ha Xavi mögött van :evil: -, és ha Lukakut kitennénk szélre akkor semmire nem menne a testi erejével meg a magasságával... Szóval én Neymart preferálom, ő képes szélsőt is meg csatárt is játszani. Tegyük fel, hogy meccs közben középről szélre kéne kihúzódnia, ő nem tűnne el teljesen - nem úgy mint Lukaku -, mert ott is ugyanolyan teljesítményre képes... Remélem tényleg érkezik, habár kicsit rizikós, de szerintem érdemes az ő esetében kockáztatni - ha bajok is voltak vele, Pep megnevelné, még Ibra is tudott nálunk viselkedni, csak miután elment lett megint ilyen...

Hát ennyi lenne, remélem azért valaki elolvassa, elég hosszú lett... :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2011.02.18. 15:53:49-kor.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.02.18. 15:45:37

Fecooo írta:tessék
:lol: :lol: :lol:

On: Ezek a nevek kiakasztanak :D de most komolyan. Bale? fut, azt bead.
Lukaku? Belga bajnokság = NB II
Az a baj, hogy ha épp nincs meccs, az újságírók is csak tippelgetnek a hülyeségekről. Hagyjuk már
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.18. 15:44:59

Szerintem Borja és Bale sem lenne valami nyerő húzás ár/érték arányban. Neymarért is tudtommal elég borsos árat kérnek, kockázatos lenne, mert nem hiszem, hogy megvan benne a kellő alázat ahhoz, hogy igazán nagy spíler legyen. Azt a Keirrisont, aki nem fért be egy Benficába, egy Fiorentinába, de még otthon a Santosban sem tud labdába rúgni (bár meg kell hagyni komoly nevek vannak ott még) el kellene felejteni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.18. 15:41:40

Én akit nagyon nem értek a felmerült nevek közül az Bale. Nem is tudom, mióta nem játszunk klasszikus balszélsővel, ő pedig az. Ő megvétele kb. olyan lenne mint Ibrájé: nagyon játékos, de nagyon nem illik ebbe a Barcába.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.18. 15:27:18

P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2011.02.18. 15:21:51

LM10 írta:Nemtudom hová írjam, de ide teszem be:

A SPORT lehozta Zubizarretáék állítólagos nyári terveit:

Milito esetleges pótlására az Ajax univerzális középső védőjét Jan Vertoghent akarja a klub. 23 éves,Belga, és balvédőt, és labdaszerző középpályást is jól játszik.Állítólag 15 millát fizetne érte a klub.

Szó van egy balszélső támadó igazolásáról is:Gareth Bale. Mostanság jól cseng a neve, és ezért túl drága lenne az érkezése, ez szerintem nem fog létrejönni, ráadásul neki a PL feküdne a legjobban. Ha ez nem jönne össze, akkor a Sao Paulo balszélsőét Sandrot vinnénk. Ő a Brazil U-20a-s csapat egyik húzó embere(ha jól tudom Neymaral együtt).

Középpályára Fabregas alternatívája lehet a Villarreal középpályása Borja Valero.

A gyengélkedő Bojan helyett pedig 2 esélyest találgatnak: Neymar és Lukaku személyében. Névre ők a jövő nagy csatár generációja, de kérdés, hogy ilyen fiatalon top ligában megállnák-e a helyüket, pláne itt a Barcánál.

A középső védővel egyet értenék, már tavaly is volt szó Vertonghenről. Bale,B.Valero,Sandro és a 2 szuper tehetség pedig szerintem nem fog bejönni. Ők felesleges lennének itt, de Pep tudja nyilván. A védő mellett én a csatár(vagy egy szélső) igazolása kellene még, mert Bojant pl az Arsenal ellen sem merte Pep beküldeni. És az esetleges új védőt, és csatárt még kiegészítené Thiago felkerülése :wink:

Hát én személy szerint nagyon boldog lennék,ha ezek közül a nevek közül jönne Verthongen,Bale,Neymar,és egy középpályás,esetlegesen Borja!Tényleg,ő rola mit lehet tudni,mert az tom hogy Villarealba van,és hogy nagyon jól is tolja,de hány éves?És mióta tolja a Villarealban???
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.02.18. 15:21:12

Kéne vanni még egy Abidalt mondjuk. Fiatal tehetséges csatárból pedig Dunát lehetne rekeszteni, Bojan is bőven jó lenne, ha kapna lehetőséget és megjönne az önbizalma. Ha nem, akkor meg már legyen az a Keirisson, akiért kifizettünk egy tizest, a védőproblémára meg Verthogen vagy hogy irják mellé Cacerest is vissza lehetne hozni, de nem értem, hogy Guardiola miért baxik ki szinte minden az ő kérésére érkezett játékossal... A legjobb erősités Cesc lenne, rajta kivül egy védő kell, meg felhozni Thiagot és előbányászni egy balszélső Pedrot :)
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Válasz küldése