Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.02.18. 15:09:33

LM10 írta:Nemtudom hová írjam, de ide teszem be:

A SPORT lehozta Zubizarretáék állítólagos nyári terveit:

Milito esetleges pótlására az Ajax univerzális középső védőjét Jan Vertoghent akarja a klub. 23 éves,Belga, és balvédőt, és labdaszerző középpályást is jól játszik.Állítólag 15 millát fizetne érte a klub.

Szó van egy balszélső támadó igazolásáról is:Gareth Bale. Mostanság jól cseng a neve, és ezért túl drága lenne az érkezése, ez szerintem nem fog létrejönni, ráadásul neki a PL feküdne a legjobban. Ha ez nem jönne össze, akkor a Sao Paulo balszélsőét Sandrot vinnénk. Ő a Brazil U-20a-s csapat egyik húzó embere(ha jól tudom Neymaral együtt).

Középpályára Fabregas alternatívája lehet a Villarreal középpályása Borja Valero.

A gyengélkedő Bojan helyett pedig 2 esélyest találgatnak: Neymar és Lukaku személyében. Névre ők a jövő nagy csatár generációja, de kérdés, hogy ilyen fiatalon top ligában megállnák-e a helyüket, pláne itt a Barcánál.

A középső védővel egyet értenék, már tavaly is volt szó Vertonghenről. Bale,B.Valero,Sandro és a 2 szuper tehetség pedig szerintem nem fog bejönni. Ők felesleges lennének itt, de Pep tudja nyilván. A védő mellett én a csatár(vagy egy szélső) igazolása kellene még, mert Bojant pl az Arsenal ellen sem merte Pep beküldeni. És az esetleges új védőt, és csatárt még kiegészítené Thiago felkerülése :wink:
Olvastam én is érdekes igazolások,de egyben nagyon jók is lennének szerintem meg jobb lenne nem erőltetni cest mert abból a pénzből több jó játékost is lehetne igazolni.Neymar és Lukaku között én Neymart hoznám a barcába,de szerintem a legfontosabb a védelem megerősítése lenne,ezt majd csak nyáron tudjuk meg :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.02.18. 15:06:56

Ha már említik azt a Borja Valero-t. akkor inkább Ever Banegának örülnék. :) 8)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.18. 14:59:43

Nemtudom hová írjam, de ide teszem be:

A SPORT lehozta Zubizarretáék állítólagos nyári terveit:

Milito esetleges pótlására az Ajax univerzális középső védőjét Jan Vertoghent akarja a klub. 23 éves,Belga, és balvédőt, és labdaszerző középpályást is jól játszik.Állítólag 15 millát fizetne érte a klub.

Szó van egy balszélső támadó igazolásáról is:Gareth Bale. Mostanság jól cseng a neve, és ezért túl drága lenne az érkezése, ez szerintem nem fog létrejönni, ráadásul neki a PL feküdne a legjobban. Ha ez nem jönne össze, akkor a Sao Paulo balszélsőét Sandrot vinnénk. Ő a Brazil U-20a-s csapat egyik húzó embere(ha jól tudom Neymaral együtt).

Középpályára Fabregas alternatívája lehet a Villarreal középpályása Borja Valero.

A gyengélkedő Bojan helyett pedig 2 esélyest találgatnak: Neymar és Lukaku személyében. Névre ők a jövő nagy csatár generációja, de kérdés, hogy ilyen fiatalon top ligában megállnák-e a helyüket, pláne itt a Barcánál.

A középső védővel egyet értenék, már tavaly is volt szó Vertonghenről. Bale,B.Valero,Sandro és a 2 szuper tehetség pedig szerintem nem fog bejönni. Ők felesleges lennének itt, de Pep tudja nyilván. A védő mellett én a csatár(vagy egy szélső) igazolása kellene még, mert Bojant pl az Arsenal ellen sem merte Pep beküldeni. És az esetleges új védőt, és csatárt még kiegészítené Thiago felkerülése :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LM10 2011.02.18. 15:08:51-kor.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.18. 14:19:14

Szerintem ha Fabiano nagyon el akarna menni és a Barca fizetne egy normális összeget akkor elengednék.
Szerintem most pont egy olyan csatárra van szüksége a Barcának mint ő de sajnos már vége a téli átigazolási időszaknak..
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.15. 17:53:54

S.Agüero írta:Jónak tűnik. padra tökéletes lenne, bár szerintem nem fogjuk megpályázni.
10-nél szvsz nem ér többet. :wink:
Főleg mivel a padra kéne. Kell egy cserecsatár, de nem drágán és lehetőleg a fizuja se legyen az egekben. L.F. sztem azért elég jól keres...
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.02.15. 17:52:41

MichaaBee írta:
MessiFan írta:http://www.hatharom.hu/article/74d94f-a ... is-fabiano
Hmm.. Szívesen elnézném a Barcában, de nem azért mert a Fifában ontom vele a gólokat hanem mert szükség van egy rutinos csatárra aki olyan szerepet töltene be mint Henry.
Bár szerintem ő vagy Brazíliába vagy Németországba fog szerződni.
Épp linkeltem volna. Már várom noname kommentjét. :)

szerk.: @Capon, szerintem nem lenne drága. Írják a cikkben is, hogy egy tollvonás választaná el a szerződéshosszabbítástól, de ő menni akar. Ebből arra következtetek, hogy már csak 1 vagy nagyon maximum 2 év van a szerződéséből. Ráadásul 30 éves és el akar menni, 15 millió alatt lenne az üzlet szerintem.
Ahogy én tudom az a baj, hogy már évek óta menne, de még senki nem volt hajlandó kifizetni érte a kért összeget mert drágán engedik csak el.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.02.15. 17:45:46

Jónak tűnik. padra tökéletes lenne, bár szerintem nem fogjuk megpályázni.
10-nél szvsz nem ér többet. :wink:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5717
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.02.15. 17:40:41

MessiFan írta:http://www.hatharom.hu/article/74d94f-a ... is-fabiano
Hmm.. Szívesen elnézném a Barcában, de nem azért mert a Fifában ontom vele a gólokat hanem mert szükség van egy rutinos csatárra aki olyan szerepet töltene be mint Henry.
Bár szerintem ő vagy Brazíliába vagy Németországba fog szerződni.
Épp linkeltem volna. Már várom noname kommentjét. :)

szerk.: @Capon, szerintem nem lenne drága. Írják a cikkben is, hogy egy tollvonás választaná el a szerződéshosszabbítástól, de ő menni akar. Ebből arra következtetek, hogy már csak 1 vagy nagyon maximum 2 év van a szerződéséből. Ráadásul 30 éves és el akar menni, 15 millió alatt lenne az üzlet szerintem.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.02.15. 17:40:06

MessiFan írta:http://www.hatharom.hu/article/74d94f-a ... is-fabiano
Hmm.. Szívesen elnézném a Barcában, de nem azért mert a Fifában ontom vele a gólokat hanem mert szükség van egy rutinos csatárra aki olyan szerepet töltene be mint Henry.
Bár szerintem ő vagy Brazíliába vagy Németországba fog szerződni.
Én is szívesen elnézném a padon mint rutinos öreg rókát mert ilyenre is hatalmas nagy szükségünk lenne ha úgy adódik. De ebből nem lesz semmi sajnos. Bár nem tudom mennyiért lehetne elhozni, de úgy gondolom költséges igazolás lenne ahhoz, hogy a padon üldögéljen 2 évig. Ha lejárna a szerződése vagy olcsón meg lehetne szerezni az jó lenne, de szerintem ez a hajó nem is elúszott már hanem elsüllyedt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.15. 17:23:58

http://www.hatharom.hu/article/74d94f-a ... is-fabiano
Hmm.. Szívesen elnézném a Barcában, de nem azért mert a Fifában ontom vele a gólokat hanem mert szükség van egy rutinos csatárra aki olyan szerepet töltene be mint Henry.
Bár szerintem ő vagy Brazíliába vagy Németországba fog szerződni.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2011.02.15. 13:19:14

Barcaman14 írta:
palesz77 írta:Bocs ha nagy hülyeség, szerintem mindenkinek vannak ilyen gyermeteg álmai, ez most kikívánkozott...
Egyáltalán nem hülyeség! :wink: Én is ezt érzem néha. Ez a részemről annak köszönhető hogy láttam itt játszani Ronaldinhot. És az ő távozás óta bizony hiánycikk az igazi joga bonito, és nem csak a Camp Nouban. Fölösleges leírni, de azért... Mielőtt bárki félreértene, amit csinál ez a csapat az elképesztő. Ugyanez igaz Xavira, Inire vagy Messire. Utóbbi mindenidők legjobbja is lehet pár év múlva. Viszont az igazi nagy varázslók kategóriába az olyanok fognak bekerülni mint Dinho,Rivaldo,Ronaldo, stb...
És bizony őket többségében a brazilok "termelik". Tisztelet a kivételnek(Zidane stb..) Ezért is remélem hogy az új brazil generációból legalább 1-2 ilyen játékos akad majd. De annak is örülnék ha a Hondurasból jönne az illető. :lol: Csak jöjjön!
Még szerencse,hogy nálunk van a megoldás Thiago személyében,csak még ki kell várni azt a 2 évet,és robban a srác. :lol:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.15. 13:00:19

Igazat adok nektek srácok, hogy kicsit hiányzik az a brazilos íz most Barcelonából, amit régen a Romario, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho vonulat hozott, de azért én még így is kárpótolva érzem magam. :)
Nagy mázli kellene ahhoz, hogy találjunk egy újabb korszakos zsenit Brazíliából, akit be is lehetne építeni a csapatba. Én megmondom őszintén kicsit tartanék egy Neymartól most, kényes egyensúlyban van a csapategység most Barcelonában.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.14. 21:50:49

A legjobb Joga Bonito reklám:
http://www.youtube.com/watch?v=qmU9xmLDVXw
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.14. 21:42:14

LM10 írta:Joga Bonito= Játsz szépen

http://www.youtube.com/watch?v=1CrO82dR1RQ

Kedvenc reklámom :D
Én itt is a Barcás vonalat erősítem:
http://www.youtube.com/watch?v=2P7RBRhFcSU

De sztem elég is az offból... :oops:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.14. 21:33:27

Joga Bonito= Játsz szépen

http://www.youtube.com/watch?v=1CrO82dR1RQ

Kedvenc reklámom :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.14. 21:25:20

Jó játék :D
A brazil foci azon jellege, hogy szép, látványos. Úgy tom, h ez :wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.14. 21:19:48

Puskásért 39% szavazó 150 milliónál többet adna.
Ez nagyon érdekes mert Puskás ebben a korban a kondíciójával szerintem csak NB1-be férne be. De ha mondjuk úgy játszana, hogy ugyanúgy lőné a gólokat mint régen akkor természetesen 50 millió felett lenne az ára.

Amúgy mi az hogy Joga Bonito?:D
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.14. 21:13:34

Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.14. 21:08:19

palesz77 írta:Bocs ha nagy hülyeség, szerintem mindenkinek vannak ilyen gyermeteg álmai, ez most kikívánkozott...
Egyáltalán nem hülyeség! :wink: Én is ezt érzem néha. Ez a részemről annak köszönhető hogy láttam itt játszani Ronaldinhot. És az ő távozás óta bizony hiánycikk az igazi joga bonito, és nem csak a Camp Nouban. Fölösleges leírni, de azért... Mielőtt bárki félreértene, amit csinál ez a csapat az elképesztő. Ugyanez igaz Xavira, Inire vagy Messire. Utóbbi mindenidők legjobbja is lehet pár év múlva. Viszont az igazi nagy varázslók kategóriába az olyanok fognak bekerülni mint Dinho,Rivaldo,Ronaldo, stb...
És bizony őket többségében a brazilok "termelik". Tisztelet a kivételnek(Zidane stb..) Ezért is remélem hogy az új brazil generációból legalább 1-2 ilyen játékos akad majd. De annak is örülnék ha a Hondurasból jönne az illető. :lol: Csak jöjjön!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
#Neymar#
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2010.08.03. 19:59:11

2011.02.14. 21:04:01

palesz77 írta:
LG írta: Hát igen, a 2006-s VB előtt volt igazán jó, és szépen játszó brazil csapat. Attól a csapattól a VB-n is sokat vártam, de aztán hatalmas csalódást okoztak, és azóta nem is tudnak talpra állni. És igenis hiányzik a Joga Bonito.
Hát igen. A Joga Bonito nekem is hiányzik - igazán a Nou Campból. Annyira szeretnék egy olyan játékost, aki igazán látványosan játszik... Lehet hogy egypár fölösleges mozdulata miatt gólt kapnánk, de színt vinne a "robotszerűen pontos" játékunkba. Ini és Messi az egyetlen, aki tud hasonlót, de ők se az igaziak, szerintem értitek... Nem Joga, csak simán ászok. Talán Thiago lesz az, aki képviseli ezt a vonalat majd jövőben, és én őszintén mondom, hogy ezért örülnék Neymarnak. Egy kis igazi Brazil vér Katalóniában... Meg ezért örülnék, ha nyáron jönne Fabio Coentrao a balszélre, bár tök fölösleges még, de ez kikívánkozott már...

Bocs ha nagy hülyeség, szerintem mindenkinek vannak ilyen gyermeteg álmai, ez most kikívánkozott...
Ezt ugyanígy látom én is csodáltam mikor Ronaldinho úgy varázsolt,hogy mindig a csapat érdekeit tartotta elsődleges helyen.Egy Barcában szükség van a trükkökre még ha az eredményesség nem is függ ettől mint ahogy látjuk is!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.02.14. 20:56:31

LG írta: Hát igen, a 2006-s VB előtt volt igazán jó, és szépen játszó brazil csapat. Attól a csapattól a VB-n is sokat vártam, de aztán hatalmas csalódást okoztak, és azóta nem is tudnak talpra állni. És igenis hiányzik a Joga Bonito.
Hát igen. A Joga Bonito nekem is hiányzik - igazán a Nou Campból. Annyira szeretnék egy olyan játékost, aki igazán látványosan játszik... Lehet hogy egypár fölösleges mozdulata miatt gólt kapnánk, de színt vinne a "robotszerűen pontos" játékunkba. Ini és Messi az egyetlen, aki tud hasonlót, de ők se az igaziak, szerintem értitek... Nem Joga, csak simán ászok. Talán Thiago lesz az, aki képviseli ezt a vonalat majd jövőben, és én őszintén mondom, hogy ezért örülnék Neymarnak. Egy kis igazi Brazil vér Katalóniában... Meg ezért örülnék, ha nyáron jönne Fabio Coentrao a balszélre, bár tök fölösleges még, de ez kikívánkozott már...

Bocs ha nagy hülyeség, szerintem mindenkinek vannak ilyen gyermeteg álmai, ez most kikívánkozott...
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.14. 20:33:19

LG írta:
Barcaman14 írta: Remélem ez a generáció emlkéztetni fog az igazi brazil focira, mert olyat én már régen láttam! :)
Hát igen, a 2006-s VB előtt volt igazán jó, és szépen játszó brazil csapat. Attól a csapattól a VB-n is sokat vártam, de aztán hatalmas csalódást okoztak, és azóta nem is tudnak talpra állni. És igenis hiányzik a Joga Bonito.
Dinho volt az utolsó "kiválasztott"...:)

A hírhez annyit, hogy valószínűleg azért nem tudtak még szerződést aláfirkantani a sráccal, mert az ügynöke várja a jobbnál-jobb nyári ajánlatokat...és ebben igaza is van.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.14. 20:32:37

LG írta:
Barcaman14 írta: Remélem ez a generáció emlkéztetni fog az igazi brazil focira, mert olyat én már régen láttam! :)
Hát igen, a 2006-s VB előtt volt igazán jó, és szépen játszó brazil csapat. Attól a csapattól a VB-n is sokat vártam, de aztán hatalmas csalódást okoztak, és azóta nem is tudnak talpra állni. És igenis hiányzik a Joga Bonito.
a 2006os vb-n egy bizonyos zinedine zidane mutatta meg a brazilok ellen,hogy mi is a joga bonito. hatalmas alakítás volt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.14. 20:29:10

Barcaman14 írta: Remélem ez a generáció emlkéztetni fog az igazi brazil focira, mert olyat én már régen láttam! :)
Hát igen, a 2006-s VB előtt volt igazán jó, és szépen játszó brazil csapat. Attól a csapattól a VB-n is sokat vártam, de aztán hatalmas csalódást okoztak, és azóta nem is tudnak talpra állni. És igenis hiányzik a Joga Bonito.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.14. 16:40:05

kristop írta:u20as döntő. brazília - uruguay 6:0

a nem is olyan rég említett neymar, lucas páros meccse volt. az előbbi két egyszerű gólt lőtt, utóbbi pedig mesterhármast ért el.. nem volt gyenge. na vajon a játékosmegfigyelőnk mit mondhat róluk miután visszaér barcelonába?
Pont reggel néztem az Eurosporton a reggeli híreket, és ott láttam. Egyáltalán nem követtem a torna eseményeit, de ezen azért fenn akadt a szemem! :shock: U20 as döntőben 6-0. Hát, nem egy szedett vetett társaság lehe tez a brazil utánpótlás válogaott. Remélem ez a generáció emlkéztetni fog az igazi brazil focira, mert olyat én már régen láttam! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése
cron