Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.14. 15:37:19

u20as döntő. brazília - uruguay 6:0

a nem is olyan rég említett neymar, lucas páros meccse volt. az előbbi két egyszerű gólt lőtt, utóbbi pedig mesterhármast ért el.. nem volt gyenge. na vajon a játékosmegfigyelőnk mit mondhat róluk miután visszaér barcelonába?
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.13. 15:00:33

nos akkor leírom de hát gondolom már vannak olyanok akik ezt tudják...
annak idején amikor a Laporta volt elnök... első évében,és Raiijkarda tréner, akkor a Fabre is ,és Ini is a Korosztályos csapatba voltak...ez 03-04ben volt azt hiszem... Nos joan mind2 emlitett játékost el akarta paterolni.... Szerencsére időben észbe kaptak, és egy Charlie Rexasch valamint a jó öreg Johann Crujff rábeszálték legalább az egyik játékost tartsa meg.... no ekkor Frank-nak kellett döntenie és kimondania a döntő szót hogy Ini, Vagy Fabre legyen aki a klubbnál marad... és tudja mindenki hogy hogy döntött... hogy miért kellett elmennie egyiknek nem tudom, vannak akik azt mondják azért mert sokat költött a Barca, több szerződést nem akartak kötni...(hogy valójában ennek a hátterében mi állt nem tudom-de szívesen meghallgatnám)


No így alakult.. hogy Fabregas a Londoni Ágyúsokhoz került!!!
És ahogy Iniesta is felkerült, illetve kiharcolta a kezdőbekerülését ugy a Cesc is megtette volna...
sokan vagytok akik itt engem biráltok....(illuisllach89)
Álítólag Barcelona szurkolók vagytok és mégsem tudjátok csupán engem leosztani, és elmondani azt hogy én milyen hülye vagyok...meg hogy tudok-e szöveget értelmezni?

De akkor is fabre vissza fog jönni és ennyi innentől kezdve 1 negatív visszajelzéssel sem foglalkozom...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.13. 13:58:48

LG írta: Így van, de abban ugye egyet értesz, h legalább az esélyt megérdemli Thiago a bizonyításra? Sztem mindenképp, mert nagyon is tehetségesnek tűnik, és ő nem lépett le, hanem türelmesen vár a lehetőségre. Valószínűleg ha lelép már sokkal előrébb tarthatna. De ha jön Cesc, akkor ő neki bitang nehéz dolga lenne.

Sokan hasonlítják Piquehez Fabregas esetét, és sok mindenben hasonló is. De a nagy különbség, h előbbi 5 millió euróért tért vissza, Fabregas esetében meg kb. tízszereséről van szó ennek az összegnek, és ez nagyon nem mind1.
Sztem most nyáron ne jöjjön Fabregas. Attól nem tartok, h máshova eligazol. Jövőre be kell dobni Thiagot a mély vízbe, aztán meglátjuk, h kell-e Cesc egyáltalán.

Egyetértek, meg kell adni Thiagonak a lehetőséget. Ez természetes, és meg is fogja kapni.
Az is igaz,amit írsz Piquéről,hogy olcsóbban jött vissza...de ez azért volt,mert a MU-ban alig játszott, nem volt alapember. Így könnyű szívvel vált meg tőle Sir Alex. Most már biztos veri a fejét a falba... :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.13. 13:52:43

csababarca írta: Thiagoznak itt sokan, de ő is zsákba macska. Jónak tűnik,de ki tudja mi lesz belőle? Persze remélem befutja a szép karrierjét,de őt sokkal inkább Iniesta posztján tudnám elképzelni, Cesc meg inkább Xavi posztján lenne hatékony.

Lesz ami lesz,majd nyáron kiderül.
Így van, de abban ugye egyet értesz, h legalább az esélyt megérdemli Thiago a bizonyításra? Sztem mindenképp, mert nagyon is tehetségesnek tűnik, és ő nem lépett le, hanem türelmesen vár a lehetőségre. Valószínűleg ha lelép már sokkal előrébb tarthatna. De ha jön Cesc, akkor ő neki bitang nehéz dolga lenne.

Sokan hasonlítják Piquehez Fabregas esetét, és sok mindenben hasonló is. De a nagy különbség, h előbbi 5 millió euróért tért vissza, Fabregas esetében meg kb. tízszereséről van szó ennek az összegnek, és ez nagyon nem mind1.
Sztem most nyáron ne jöjjön Fabregas. Attól nem tartok, h máshova eligazol. Jövőre be kell dobni Thiagot a mély vízbe, aztán meglátjuk, h kell-e Cesc egyáltalán.
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.02.13. 13:19:02

simonyitibi írta:Kell ide Fabre,mert én sem látom másban Xavi utódlását ilyen szinten folytatva ,mint amit ami jő öreg Xavink képvisel,csak Fabregasban! De azért nem minden áron,ha 60-70 milliókról beszélünk,akkor inkább keresni kell egy olcsóbb megoldást!!
mást se próbálunk csinálni, de Xavi pótlását nem sokan tudnák véghezvinni
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
simonyitibi
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.10.17. 20:26:35
Tartózkodási hely: Kelebia

2011.02.13. 13:16:44

Kell ide Fabre,mert én sem látom másban Xavi utódlását ilyen szinten folytatva ,mint amit a jó öreg Xavink képvisel,csak Fabregasban! De azért nem minden áron,ha 60-70 milliókról beszélünk,akkor inkább keresni kell egy olcsóbb megoldást!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.13. 13:09:16

Varatrix írta: Miért kell kötekedned? Ez a kisarkítás... Nem mondtam, hogy utálja a klubbot, de ha valóban a mindene lenne az egyesület akkor maradt volna.
Bocsánat, igazad van, de szerintem pont ugyanolyan kisarkítás, hogy nem szereti a klubot azért, mert eligazolt. Pique is pont ugyannyira szeretheti ettől még, mint Xavi, vagy Iniesta
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.02.13. 13:08:23

samy85 írta:
Megkérdeztem hogy tudod-e a hátterét a Londoni szerződésnek...
Ha nem néztél utána, akkor nem tudod miről beszélek....
Ám lásd Iniestát ... Megint azt mondom járj utána a Elszerződésének, és rájössz hogy miről is van szó, valamint a gondolatmenetemet is megérted...
Légyszíves akkor írd már le azokat a feltételeket. Nagyon kíváncsi vagyok rá, és szerintem nagyon sokan... Kösz. :wink:

Amúgy Cesc tényleg ide való lenne. Gyermeteg álmom, hogy max 3 év múlva ilyen lesz a középpálya: Xavi/Cesc-Busi/Jonathan-Ini/Thiago - Afellay tegnap is szélső volt, nálunk ő szélső, úgyhogy nem ide veszem, Masch meg nem hinném hogy nagyon sokáig maradna(pedig csípem az Argentint). Ilyen persze nem lesz, mert Jonathan sajna úgy néz ki hogy lemegy. De a lényeg, hogy Xavit tényleg ő tudná a legjobban pótolni, mert Thiago stílusa teljesen más, ő tényleg "Iniestásan" játszik. Cesc viszont egy igazi karmester, már ilyen fiatalon is ennyire profi szinten játszik. Kíváncsi leszek, hogy a Barcában úgy kiteljesedik majd, mint Pique tette - totál más szitu, de remélem értitek mire célzok - vagy "csak" azt hozza majd, amit az Arsenalban.

Amúgy szerintem idén még megy a szappanopera nyáron, és csak jövőre fog ide igazolni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2011.02.13. 13:35:59-kor.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.02.13. 13:06:06

samy85 írta:
Sanama írta:samy85,

Játéklehetőség nélkül,hogy lesz valakiből jó/jobb játékos?
Ezt magyarázd el nekem.
És azt is elmondhatod,hogy olyan játékosok mellett/mögött mint Xavi,Iniesta,Deco, hogy és mikor játszott volna?
Megkérdeztem hogy tudod-e a hátterét a Londoni szerződésnek...
Ha nem néztél utána, akkor nem tudod miről beszélek....
Ám lásd Iniestát ... Megint azt mondom járj utána a Elszerződésének, és rájössz hogy miről is van szó, valamint a gondolatmenetemet is megérted...
Te most tudsz szöveget értelmezni? Mert kétszer egymásután ugyanazt a semmitmondó, ki nem fejtett, kiokítást unszolod, és nem fogod fel hogy más mit mond.

Nagyon is jól írta Sanama, HONNAN tudhatnánk azt hogy ő ide beverekedhette volna magát?

Sehogysem- de valószínűleg nem lett volna helye- de ehhez semmi köze nincs a távozásának illetve annak körülményeihez amiről több cikket is írhatnál.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.02.13. 12:54:26

sjd írta:Gondolom Pique is minden egyes alkalommal erős utálkozás közepette erőlteti magára a gránátvörös-kék mezt, hiszen csak így igazolhatott el Manchesterbe anno
Ezt már elmondtam egyszer, 16 évesen inkább oppurtunista az ember, minthogy a szívére hallgasson
Miért kell kötekedned? Ez a kisarkítás... Nem mondtam, hogy utálja a klubbot, de ha valóban a mindene lenne az egyesület akkor maradt volna. Dobálózhatsz itt mindennel, de Xavi, és Iniesta is leléphetett volna 16 évesen. Nem tették. Cescht és Piquét sem a klub hűsége miatt fogjuk szeretni akárhogy magyarázkodtok.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.13. 12:54:16

Sanama írta: És azt is elmondhatod,hogy olyan játékosok mellett/mögött mint Xavi,Iniesta,Deco, hogy és mikor játszott volna?
Folytatnám a sort: Davids, Luis Enrique, Giuly, R10!!!!

Nagyon jól tette Fabre, hogy eligazolt innen és senki nem is fogja ezzel zaklatni, amikor újra Barca mezben fut ki a pályára.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.13. 12:14:54

Varatrix írta: Ha annyira imádná a Barcát, akkor maradt volna.
Gondolom Pique is minden egyes alkalommal erős utálkozás közepette erőlteti magára a gránátvörös-kék mezt, hiszen csak így igazolhatott el Manchesterbe anno
Ezt már elmondtam egyszer, 16 évesen inkább oppurtunista az ember, minthogy a szívére hallgasson
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.13. 12:06:01

Sanama írta:samy85,

Játéklehetőség nélkül,hogy lesz valakiből jó/jobb játékos?
Ezt magyarázd el nekem.
És azt is elmondhatod,hogy olyan játékosok mellett/mögött mint Xavi,Iniesta,Deco, hogy és mikor játszott volna?
Megkérdeztem hogy tudod-e a hátterét a Londoni szerződésnek...
Ha nem néztél utána, akkor nem tudod miről beszélek....
Ám lásd Iniestát ... Megint azt mondom járj utána a Elszerződésének, és rájössz hogy miről is van szó, valamint a gondolatmenetemet is megérted...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.02.13. 12:00:44

samy85,

Játéklehetőség nélkül,hogy lesz valakiből jó/jobb játékos?
Ezt magyarázd el nekem.
És azt is elmondhatod,hogy olyan játékosok mellett/mögött mint Xavi,Iniesta,Deco, hogy és mikor játszott volna?
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.13. 11:56:09

Sanama írta:
ha azt mondjátok,hogy kell,akkor a real is be fog szállni
Ez a nevetséges.Azért fognak licitálgatni,hogy drágábban vegye meg a másik... Ez megint madridi mentalitás.
Sőt már lefogadom most is azért nyomják Perezék,hogy egy 65feletti árat elérjenek nála . :)
Daffy, perezre céloztam :D

Fabregas pedig kell ide. A pad harmatgyenge, nincs minőségi csere se előre,se középre. Keita nem azt a vonalat képviseli,Afellay meg még nem tudni mire lesz képes.
Xavinak van még 2éve , Keitanak sem több, szóval bőven elférne a csapatba Cesc,és nem csak padozna,ezt lefogadom.
Jaj azért nem kell elélvezni Fabregastól. Hogy a fenébe lenne már olyan mint Xavi?! Ha annyira imádná a Barcát, akkor maradt volna. Szóval szerintem annyira ne éld bele magadat, mert lehet hogy koppanni fogsz.
Ezt már többször leírtam,de..
Fabregas jobb döntést nem is hozhatott volna. Londonban vált olyan játékossá,amilyen most. Nagyon jól tette hogy elment,folyamatosan játszhatott,és a világ egyik legjobbjává vált.
Ha itt marad az elmúlt 3-4évben mikor játszott volna?
Talán Deco helyett,vagy Xavi helyett? Ugy járt volna,mint Bojan.
Tisztában vagy vele hogy miért ment el Fabre???
Tudod a hátterét?
Nyugodtan nézz utána... másrészt meg ugyanakkora játékos vált volna belőle mint Londonban... Ebben nyugodt lehetsz... Ést ne aggodj nem fogok koppanni.. mert Biztos mérget vehetsz rá hogy eljön, mégpedig haza!!! Mert katalán és ezen senki és semmi nem változtat az ég világon...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.13. 11:52:33

Sanama írta:
ha azt mondjátok,hogy kell,akkor a real is be fog szállni
Ez a nevetséges.Azért fognak licitálgatni,hogy drágábban vegye meg a másik... Ez megint madridi mentalitás.
Sőt már lefogadom most is azért nyomják Perezék,hogy egy 65feletti árat elérjenek nála . :)

Fabregas pedig kell ide. A pad harmatgyenge, nincs minőségi csere se előre,se középre. Keita nem azt a vonalat képviseli,Afellay meg még nem tudni mire lesz képes.
Xavinak van még 2éve , Keitanak sem több, szóval bőven elférne a csapatba Cesc,és nem csak padozna,ezt lefogadom.

Végre valaki :wink:
El kell hozni, legkésőbb jövőre.
Megérné az 50 millát is, hosszú távú befektetés lenne.
Thiagoznak itt sokan, de ő is zsákba macska. Jónak tűnik,de ki tudja mi lesz belőle? Persze remélem befutja a szép karrierjét,de őt sokkal inkább Iniesta posztján tudnám elképzelni, Cesc meg inkább Xavi posztján lenne hatékony.

Lesz ami lesz,majd nyáron kiderül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 11:49:13

Sanama írta:
ha azt mondjátok,hogy kell,akkor a real is be fog szállni
Ez a nevetséges.Azért fognak licitálgatni,hogy drágábban vegye meg a másik... Ez megint madridi mentalitás.
Sőt már lefogadom most is azért nyomják Perezék,hogy egy 65feletti árat elérjenek nála . :)
ezzel most rám céloztál vagy perezre. így igaznak gondolom,amit írtam. a felnyomják az árát,az ge**ség,de működhet :) a szimpátia és az emberi értékek itt már rég véget értek,azt hiszem ez jogos :?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.02.13. 11:46:13

ha azt mondjátok,hogy kell,akkor a real is be fog szállni
Ez a nevetséges.Azért fognak licitálgatni,hogy drágábban vegye meg a másik... Ez megint madridi mentalitás.
Sőt már lefogadom most is azért nyomják Perezék,hogy egy 65feletti árat elérjenek nála . :)
Daffy, perezre céloztam :D

Fabregas pedig kell ide. A pad harmatgyenge, nincs minőségi csere se előre,se középre. Keita nem azt a vonalat képviseli,Afellay meg még nem tudni mire lesz képes.
Xavinak van még 2éve , Keitanak sem több, szóval bőven elférne a csapatba Cesc,és nem csak padozna,ezt lefogadom.
Jaj azért nem kell elélvezni Fabregastól. Hogy a fenébe lenne már olyan mint Xavi?! Ha annyira imádná a Barcát, akkor maradt volna. Szóval szerintem annyira ne éld bele magadat, mert lehet hogy koppanni fogsz.
Ezt már többször leírtam,de..
Fabregas jobb döntést nem is hozhatott volna. Londonban vált olyan játékossá,amilyen most. Nagyon jól tette hogy elment,folyamatosan játszhatott,és a világ egyik legjobbjává vált.
Ha itt marad az elmúlt 3-4évben mikor játszott volna?
Talán Deco helyett,vagy Xavi helyett? Ugy járt volna,mint Bojan.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2011.02.13. 11:50:19-kor.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.13. 11:44:11

[/quote]egy nagy kérdés van: mennyire kell fabregas a barcelonának? ha azt mondjátok,hogy kell,akkor a real is be fog szállni és nem kapjátok meg 35be. ha nem kell annyira nektek,akkor csak fabregason múlik,hogy mit tervez. az arsenal kinevelte nasrit,aki adott esetben átvehetné fabregas helyét. az ágyúsok pedig 50-60 millióból 2 évig vásárolhatnak. én nagyon bízom benne,hogy ha elviszitek fabregast,akkor perez dél-amerika felé fordul és elcsípi ganso-t a milan elől. a piros-feketék nagyon jól igazolnak és lucast is megvették 4 millióért(lucas tegnap 3at lőtt az uruknak). ez kifejezetten dühít,hogy mások megvesznek egy fiatal brazilt 10 millió alatt,a real pedig 4 év múlva kiad érte 50 milliót...[/quote]

Igen kérdés... Kell Cesc mert ő lehet Xavi utóda mindenképp ő!!!!
A pénz nem minden hála istennek Fabregasnal is így van ez!!!
A madrid adhat érte akár 75 millát is... ezzel csak annyit érnek el, hogy a játékossal tárgyalhatnak.. de Cesc nemet mond a Real-nak, akkor ugysem lesz üzlet... De mivel a Febre akar jönni nagyon is Barcelonába, Valamikor, a Wenger elengedi őt mert megértri...akár áron alul is...hiszen Cesc most elakart jönni de figyelembe vette az Arsenalt... Szerintem a Londoniak is lesznek annyira Empatikusak A Csk-val mint a Cesc volt velük, hiszen rengeteget segít/segített nekik!!! azonkívül az arsenal, és a barca rendkívül jó viszonyt ápol egymással...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 11:34:10

samy85 írta: Ezt én értem, de ez olyan mintha a a Xavit akarná leigazolni....
nem csak a Barca számára etalon Fabregas, de Cesc-nek is barcelona az otthona... ő pártoló tag.... És ezt Perez is tudja ..Ő nem Ronaldo..mu-bol elhozta mert nem kötődött annyira a Mu-hoz mint amennyire Francesc a Barcához.. Katalán, és vallásos ezért is elképzelhetetlen számomra hogy 1 katalán kasztíliába igazoljon...
egy nagy kérdés van: mennyire kell fabregas a barcelonának? ha azt mondjátok,hogy kell,akkor a real is be fog szállni és nem kapjátok meg 35be. ha nem kell annyira nektek,akkor csak fabregason múlik,hogy mit tervez. az arsenal kinevelte nasrit,aki adott esetben átvehetné fabregas helyét. az ágyúsok pedig 50-60 millióból 2 évig vásárolhatnak. én nagyon bízom benne,hogy ha elviszitek fabregast,akkor perez dél-amerika felé fordul és elcsípi ganso-t a milan elől. a piros-feketék nagyon jól igazolnak és lucast is megvették 4 millióért(lucas tegnap 3at lőtt az uruknak). ez kifejezetten dühít,hogy mások megvesznek egy fiatal brazilt 10 millió alatt,a real pedig 4 év múlva kiad érte 50 milliót...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.02.13. 11:33:51

samy85 írta:Ezt én értem, de ez olyan mintha a a Xavit akarná leigazolni....
nem csak a Barca számára etalon Fabregas, de Cesc-nek is barcelona az otthona... ő pártoló tag.... És ezt Perez is tudja ..Ő nem Ronaldo..mu-bol elhozta mert nem kötődött annyira a Mu-hoz mint amennyire Francesc a Barcához.. Katalán, és vallásos ezért is elképzelhetetlen számomra hogy 1 katalán kasztíliába igazoljon...
Jaj azért nem kell elélvezni Fabregastól. Hogy a fenébe lenne már olyan mint Xavi?! Ha annyira imádná a Barcát, akkor maradt volna. Szóval szerintem annyira ne éld bele magadat, mert lehet hogy koppanni fogsz.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.13. 11:29:03

daffy írta:
samy85 írta:amúgy számomra felfoghatatlan hogy Florentino Perez nem veszi a lapot Fabregas nem Luis Figo!!!
Miért nem látja be hogy a Cesc katalán ennyire ostoba nem lehet, és már egyszer kikosarazta Fabre őt tavaly....
ez nem ostobaság. bepróbálkozik,maximum nemleges választ kap. ezt nem érzem ostobaságnak. egy ilyen ember(vagy ő) hiányzik a realból és egy szélső hátvéd. védőt könnyebb találni,így fabregasért cserébe be kell ígérni a bernabeut is. aztán lesz,ami lesz.
Ezt én értem, de ez olyan mintha a a Xavit akarná leigazolni....
nem csak a Barca számára etalon Fabregas, de Cesc-nek is barcelona az otthona... ő pártoló tag.... És ezt Perez is tudja ..Ő nem Ronaldo..mu-bol elhozta mert nem kötődött annyira a Mu-hoz mint amennyire Francesc a Barcához.. Katalán, és vallásos ezért is elképzelhetetlen számomra hogy 1 katalán kasztíliába igazoljon...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.13. 11:22:03

samy85 írta:amúgy számomra felfoghatatlan hogy Florentino Perez nem veszi a lapot Fabregas nem Luis Figo!!!
Miért nem látja be hogy a Cesc katalán ennyire ostoba nem lehet, és már egyszer kikosarazta Fabre őt tavaly....
ez nem ostobaság. bepróbálkozik,maximum nemleges választ kap. ezt nem érzem ostobaságnak. egy ilyen ember(vagy ő) hiányzik a realból és egy szélső hátvéd. védőt könnyebb találni,így fabregasért cserébe be kell ígérni a bernabeut is. aztán lesz,ami lesz.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.13. 11:10:27

amúgy számomra felfoghatatlan hogy Florentino Perez nem veszi a lapot Fabregas nem Luis Figo!!!
Miért nem látja be hogy a Cesc katalán ennyire ostoba nem lehet, és már egyszer kikosarazta Fabre őt tavaly....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.13. 11:07:43

samy85 írta:Nem tudom hányan regisztráltak itt közületek a sporthírado.hu-n, de ott van egy cikk: "Arsenal a Real-nak: 65 millió Cesc ára"!
Szal a Madrid erőlködik!!!
Van 1 Ilyen komi is:
-"sz,tem undoritó amit a barca szegény fabregassal tett!
onnantol kezdve h barca mezt huznak rá akkor levetitik neki a gyerek kori videoit h elérzékenyöljön akkor egyik nap xavi masik nap inesta minden szarházi lenyilatkozta h sz.tee cescnek barcás dnse van és h oda kéne igazolni szerinte mosz azonnal
stb
és ezek utan a barca 29 milliot ajánl érte mikor 20 vette csigát meg tönérdek pénzért ibrát stb
mindegy tehát undirtó és megvan a véleménem rola
utalom őket uyg ahogs vannak sz.tem ez undirtó sé tisztességtelen"

na ehhez mit szóltok????????!!!
Tipikus okos komment...

-Mezt húznak rá - Biztos nagyon ellenkezett és fegyvert is fogtak rá Puyolék
-Levetítik neki az egykori videóit - hát banyek, mások nem szoktak haverokkal régi képeket, videókat nézni???
-29 milliót ajánl - ajánlott már 45-öt is, az nem a Barca hibája, hogy nem ad érte irreális összeget
-Csiga & Ibra - elkúrt igazolások, minden csapatnál előfordul
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Válasz küldése
cron