Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.01.25. 14:45:11

Szezon elején még én is leírtam Robinhot, de hétről hétre látva mit mutat, hát nem annyira rossz. Elég hasznosan és elég alázatosan játszik, bár ki tudja mikor üt be nála a gebasz. Van Bommel szintén nem volt rossz húzás, bár szerintem inkább a sok sérült lehet az oka. Pirlo szinte végig, Seedorfra is olykor olykor rá jár a rúd stb. Utóbbi meccseken már Thiago Silva is középpályán volt.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.25. 14:35:25

Én nem írnám le Bommelt. Azért nemcsak szabálytalankodni, meg henteskedni tud ő, nagyon is jó középpályás. Mostanában nem követtem a pályafutást, de korábban ő volt a legjobb a Bayernben, nem hiábba lett csapatkapitány. A válogatottban is húzóember volt, meg azért nálunk is megfordult, sőt, ha belegondolok nem is volt itt olyan rossz, csak pechjére Xavi, Iniesta, és még egy akkor nagyon nagy formában lévő Deco voltak a riválisai. :roll:
Nem fiatal már, de a Milanban ez nem is elvárás, úgy gondolom bele is illik a Milan játékába. Lehet nem váltsa meg a világot, de még mindig értelmesebb igazolásnak tartom, mint pl. Robinhot.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.25. 14:28:38

Fecooo írta:Van Bommel

Bayern München :arrow: AC Milan
Mi van?? :shock: Kb. vettek még egy Gattusot. Egy kreatív szervező kp kellenne oda, nem a kiöregedett favágókat kéne gyűjteni. :) Sok értelmét nem látom egyik fél részéről sem ennek az igazolásnak!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.01.25. 14:25:58

Egy dolgot tudnak a milanban nagyon, az pedig nem más mint az igazolás. Ebben torony magasan első ez a klub, kegyetlenül tudnak igazolni..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.25. 13:40:21

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-n ... hoffenheim

Közben hivatalos lett Babel Hoffenheimbe való igazolása!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.25. 12:59:14

Értelme nincs, de legalább nem buknak rajta.

Egész tűrhető a védelem, na meg a csatársor, de valami kreatív embert kéne venni, nem pedig ingyen kreativitást pl.: Flamini..

Egyébként Van Bommel ügynöke egy bizonyos Mino Raiola..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.01.25. 12:54:25

Fecooo írta:Van Bommel

Bayern München :arrow: AC Milan

:shock: :shock: :shock:

ingyen került Milánóba, mert felbontatta a szerződését...
értelmét nem nagyon látom, de hát Gallianiék skótok...
mint a nyárutó szociális otthon...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.01.25. 12:51:33

Van Bommel

Bayern München :arrow: AC Milan

:shock: :shock: :shock:

ingyen került Milánóba, mert felbontatta a szerződését...
értelmét nem nagyon látom, de hát Gallianiék skótok...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.25. 09:50:45

kudu írta:
LG írta:Szeretnék vmit tisztázni: Gareth Bale posztját. Nem nagyon követem a Tottenham meccseit, de párat amit láttam, ott Bale nekem abszolút balszélsőnek tűnt...ehhez képest vannak akik jobbhátvédként Alves esetleges utódját látják benne. Most akkor jobb v. bal oldalon játszik, illetve szélső védő v. szélső?
Egyértelműen balszélső, posztján talán a világ egyik legjobbjává nőtte ki mostanra magát. Ahogy olvastam egy nyilatkozatában a balhátvéd poszt sem áll tőle messze, de jobban szeret támadni. Fiatalkorában pedig ha jól tudom, hosszútávfutó volt, ezért is ilyen gyors, és jó az állóképessége.
Akkor jól gondoltam, de mivel egyesek jobbhátvédnek tartották, azt hittem már én vagyok a hülye. Amúgy amennyit láttam belőle, az alapján tudom, h nagyon gyors, és eléggé gólerős is. Nagyon jó játékos, de sztem neki abszolút az angol bajnokság való. Sztem sem Spanyolországban, sem Olaszországban nem tudná ilyen jól kihasználni a képességeit.
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.01.25. 09:33:50

LG írta:Szeretnék vmit tisztázni: Gareth Bale posztját. Nem nagyon követem a Tottenham meccseit, de párat amit láttam, ott Bale nekem abszolút balszélsőnek tűnt...ehhez képest vannak akik jobbhátvédként Alves esetleges utódját látják benne. Most akkor jobb v. bal oldalon játszik, illetve szélső védő v. szélső?
Egyértelműen balszélső, posztján talán a világ egyik legjobbjává nőtte ki mostanra magát. Ahogy olvastam egy nyilatkozatában a balhátvéd poszt sem áll tőle messze, de jobban szeret támadni. Fiatalkorában pedig ha jól tudom, hosszútávfutó volt, ezért is ilyen gyors, és jó az állóképessége.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.25. 09:33:44

LG írta:Szeretnék vmit tisztázni: Gareth Bale posztját. Nem nagyon követem a Tottenham meccseit, de párat amit láttam, ott Bale nekem abszolút balszélsőnek tűnt...ehhez képest vannak akik jobbhátvédként Alves esetleges utódját látják benne. Most akkor jobb v. bal oldalon játszik, illetve szélső védő v. szélső?
Baloldali játékos, ez teljesen egyértelmű!
Mosthogy balhátvéd, vagy balszélső nem oszt, mert a 2poszt hasonló!
De baloldali játékos! :!: :!: :!:
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.25. 09:27:47

Szeretnék vmit tisztázni: Gareth Bale posztját. Nem nagyon követem a Tottenham meccseit, de párat amit láttam, ott Bale nekem abszolút balszélsőnek tűnt...ehhez képest vannak akik jobbhátvédként Alves esetleges utódját látják benne. Most akkor jobb v. bal oldalon játszik, illetve szélső védő v. szélső?
socio66

2011.01.24. 21:06:06

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a ... ideo-45051
ezt a srácot a vb-n fedeztem fel,azóta nagyjából figyelem,az utóbbi három udinese meccset például nagyjából miatta néztem meg.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.01.24. 20:35:29

bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ol ... en-2061483

Én örülnék neki, bár kevés esély van rá... :?
Valbuena úgyis sérült, igaz nem sok ideig, de játszhatna Brandao helyett, őt nem szeretem annyira.
Akkor szerintem Mou is szedné a sátorfáját. :D Így is kivan (jogosan szerintem), hogy Benzemán kívűl nincs csatára, mivel higany sérült ugye, kéne valakit venni, erre még őt is kölcsönadnák, vicces lenne. :D Bepróbálkozni beszabad a Marseillenek, de gyakorlatilag zéró az esély, hogy Benzemát eladják, vagy kölcsönadják, HACSAK, cserébe nem adnak valamilyen csatárt.... :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.24. 20:31:47

bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ol ... en-2061483

Én örülnék neki, bár kevés esély van rá... :?
Valbuena úgyis sérült, igaz nem sok ideig, de játszhatna Brandao helyett, őt nem szeretem annyira.
Erre nem sok esély van. Ezt az idényt már biztos a Reálban fogja tölteni. Nyáron lehet sanszos a távozása, és nem kölcsönbe.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.24. 20:22:28

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ol ... en-2061483

Én örülnék neki, bár kevés esély van rá... :?
Valbuena úgyis sérült, igaz nem sok ideig, de játszhatna Brandao helyett, őt nem szeretem annyira.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.24. 19:20:58

sjay írta:
Tocy írta:
On: Thiago Silvában én is többet láttam, mint amennyire jelenleg képes, ez a portugál gyerek sem lesz sztem akkora ász.
Hát nem tudom abban a bizonyos portugál srácban mi mennyi van, de ebben a brazilban (Luiz) elég sok szerintem :wink:
Jah :D Fáradt vagyok már. Szal ebben a brazilban, aki Portugáliában játszik :D
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2011.01.24. 19:13:35

Tocy írta:
On: Thiago Silvában én is többet láttam, mint amennyire jelenleg képes, ez a portugál gyerek sem lesz sztem akkora ász.
Hát nem tudom abban a bizonyos portugál srácban mi mennyi van, de ebben a brazilban (Luiz) elég sok szerintem :wink:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.24. 19:05:53

LG írta:
barca0417 írta:A Milan azért kezd jó irányba haladni. Ronaldinhot sajnálom, de az utóbbi időben Ibra, Robinho, Boateng, Cassano, és most Emanuelson leigazolása is jó húzás volt. Ha kicsit még belejönnek, és így folytatják az üzleti tevékenységet, és a focit is,
Én egyedül Ibrát tartom nagy fogásnak(igaz, őt hatalmasnak, szvsz jelenleg a legjobb a Seria A-ban). Robinho már két helyen megbukott, itt is megfog, úgy fog járni, mint a 2 másik bukott brazil, és hamarosan hazatakarodik.
Cassano-Már bizonyitotta, h vannak olyan dolgai, melyek meggátolják, h nagy játékos legyen.
Boateng beválhat, de ő nem fogja megváltani őket.
Emanuelson-tipikus holland zsákbamacska, nem hiszem, h tőle is sokat kéne várni.
A másik, meg mit érzesz az alatt, h a Milannak igy kell folytatnia a focit? Ha igy folytatják, ahogy mostanában játszanak, akkor nemhogy előrébb nem fognak jutni, hanem hamarosan búcsút mondjatnak a vezető helyüknek. Egy dolog, h jönnek a győzelmek, de nagyon megszenvednek a kis csapatokkal is, ugye múltkor becsúszott az x, sztem ezt több botlás is követheti, ha nem szedik össze magukat. Ugyanúgy a tűzzel játszanak mint a madrid, és remélem megégnek mind2en.
Daffy! Meglepődnék, ha pont 2 brazil lenne benne a következő 10 év top3 középhátvédje. Egyébként Thiago Silvát sem látom egyenlőre annyira szuper védőnek. Most hozzak fel egy bizonyos Pepét, aki szintén Portugáliából jött, szintén agyonsztárolták, aztán tudjuk mi lett a vége...
Vagy anno Companyra mondták, h mekkora védő lesz, de egyenlőre a világ megváltás még neki sem jött össze. Mondom, lehet aztán tényleg sokra viszi, de számtalan ellenpélda végett én maradok szkeptikus.
Off: nem beszólni akarok, de nekem nagyon böki a szemem: az nem EGYENLŐRE, hanem EGYELŐRE. Más topicban is olvastam ilyet Tőled és mástól is...

On: Thiago Silvában én is többet láttam, mint amennyire jelenleg képes, ez a portugál gyerek sem lesz sztem akkora ász.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.24. 18:43:20

barca0417 írta:A Milan azért kezd jó irányba haladni. Ronaldinhot sajnálom, de az utóbbi időben Ibra, Robinho, Boateng, Cassano, és most Emanuelson leigazolása is jó húzás volt. Ha kicsit még belejönnek, és így folytatják az üzleti tevékenységet, és a focit is,
Én egyedül Ibrát tartom nagy fogásnak(igaz, őt hatalmasnak, szvsz jelenleg a legjobb a Seria A-ban). Robinho már két helyen megbukott, itt is megfog, úgy fog járni, mint a 2 másik bukott brazil, és hamarosan hazatakarodik.
Cassano-Már bizonyitotta, h vannak olyan dolgai, melyek meggátolják, h nagy játékos legyen.
Boateng beválhat, de ő nem fogja megváltani őket.
Emanuelson-tipikus holland zsákbamacska, nem hiszem, h tőle is sokat kéne várni.
A másik, meg mit érzesz az alatt, h a Milannak igy kell folytatnia a focit? Ha igy folytatják, ahogy mostanában játszanak, akkor nemhogy előrébb nem fognak jutni, hanem hamarosan búcsút mondjatnak a vezető helyüknek. Egy dolog, h jönnek a győzelmek, de nagyon megszenvednek a kis csapatokkal is, ugye múltkor becsúszott az x, sztem ezt több botlás is követheti, ha nem szedik össze magukat. Ugyanúgy a tűzzel játszanak mint a madrid, és remélem megégnek mind2en.
Daffy! Meglepődnék, ha pont 2 brazil lenne benne a következő 10 év top3 középhátvédje. Egyébként Thiago Silvát sem látom egyenlőre annyira szuper védőnek. Most hozzak fel egy bizonyos Pepét, aki szintén Portugáliából jött, szintén agyonsztárolták, aztán tudjuk mi lett a vége...
Vagy anno Companyra mondták, h mekkora védő lesz, de egyenlőre a világ megváltás még neki sem jött össze. Mondom, lehet aztán tényleg sokra viszi, de számtalan ellenpélda végett én maradok szkeptikus.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.01.24. 18:31:14

daffy írta:azzal nem vagyok kisegítve,hogy nektek van :D egyébként a középhátvéd általában páros poszt,nektek is biztos jól jött volna még1,nekünk meg egy.
Puyolban bőven van még jó pár szezon, fiatalok között pedig bőven akad olyan játékos, aki világklasszis lehet, úgy mint Puyol vagy Piqué, aki szerintem elmúlt évek igazolása volt akkor. Ilyen játékosok mellett tanulni és felnőni nagyon nehéz lehet.. :? :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.01.24. 18:26:22

A Milan azért kezd jó irányba haladni. Ronaldinhot sajnálom, de az utóbbi időben Ibra, Robinho, Boateng, Cassano, és most Emanuelson leigazolása is jó húzás volt. Ha kicsit még belejönnek, és így folytatják az üzleti tevékenységet, és a focit is, talán A Barca-Real-Chelsea-Manchester U.-Arsenal nevével fémjelzett elitbe is bekerülhetnek, aminek én örülnék, mert ezek közül csak az Arsenallal szimpatizálok valamennyire. (nyilván a Barcát kivéve).
Ellenben a 2. kedven csapatom, a Juventus, hibát hibára halmoz igazolás téren. Valami hihetetlen hogy pár éve hogy hangzott a Juventus név, és most hogy hangzik. Pedig nem csak a pénzen múlik.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.24. 18:25:30

Ronaldinho&Barca írta:
Mivel nekünk már van egy, bőven 10 évre előre.. ;)
azzal nem vagyok kisegítve,hogy nektek van :D egyébként a középhátvéd általában páros poszt,nektek is biztos jól jött volna még1,nekünk meg egy.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.01.24. 18:23:21

Mivel nekünk már van egy, bőven 10 évre előre.. ;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.24. 18:16:12

LG írta:Ki az, h úgy sírtok érte? mert én még életemben nem hallottam róla. Ettől függetlenül lehet, h tényleg jó játékos, de azért ilyen fiatal játékosokkal sosem mehetnek biztosra, főleg, ha védő.
thiago silvával párban a következő tíz év top 3as védői lesznek :wink:
Válasz küldése