Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.10. 21:36:31

kristop írta:
Sztem már most túlnőtte Balotellit csak brazíliából kevésbé jutnak el hozzánk a hírek.
az elég, ha a santos edzőjét miatta rúgták ki? rosszul rúgta a tizenegyeseket, egyik meccsen elvette tőle az edző ő meg kiakadt rá, kiabált vele. két meccsen nem játszott nevelő célzattal, erre kirúgták az edzőt :)
És ez csak egy, ami itt Európában is említésre méltó volt. Jobb is, hogy nem tudok róla többet. Úgy leszek vele, mint hisztikével. Mindig is el fogom ismerni a kvalitásait, nem vitatom a helyét az elitben, de nem lesz belőle kedvenc és nem akarok rajta Barca mezt látni. (tele vagyok előítéletekkel :twisted: )
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.10. 21:35:21

víscaelbarca!forever írta: ha megvennénk akkor miért adnánk kölcsönbe :?:
Ezt inkább Peptől kérdezd (Keirrison, Henrique)
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.02.10. 21:32:24

daffy írta:
víscaelbarca!forever írta: ha megvennénk akkor miért adnánk kölcsönbe :?:
kell cserecsatár is :wink: én a nyártól nem szeretném Bojan szenvedését nézni :roll:
fejlődni,nemzetközi tapasztalatot szerezni,megismerni a ligát,az európai hajtást,erősödni,elég ennyi? :D
elég :D de ha esetleg Neymar tényleg itt kötne ki, én Bojan helyére venném, ha nem nyerné vissza a formáját, meg amúgy is 2 tartalék csatárunk van és egyik se valami meggyőző :wink:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.10. 21:30:51

detabarca írta:Sztem már most túlnőtte Balotellit csak brazíliából kevésbé jutnak el hozzánk a hírek.
az elég, ha a santos edzőjét miatta rúgták ki? rosszul rúgta a tizenegyeseket, egyik meccsen elvette tőle az edző ő meg kiakadt rá, kiabált vele. két meccsen nem játszott nevelő célzattal, erre kirúgták az edzőt :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.10. 21:28:24

víscaelbarca!forever írta: ha megvennénk akkor miért adnánk kölcsönbe :?:
kell cserecsatár is :wink: én a nyártól nem szeretném Bojan szenvedését nézni :roll:
fejlődni,nemzetközi tapasztalatot szerezni,megismerni a ligát,az európai hajtást,erősödni,elég ennyi? :D
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.02.10. 21:25:42

Varatrix írta:
LG írta:Számomra Neymar is a hasonló gyerekek addig jelentéktelenek, amíg egy európai top liga top csapatában nem tesznek le vmit az asztalra. Túl sok ilyen gyerek égett már be ahhoz, h hinni tudjak bennük.
Ettől függetlenül ezeket a játékosokat kell igazolgatni, mert aki ennyit sem mutat egy kisebb bajnokságban, az már majdnem esély nélkül indul. Az a gyerek szerintem megérdemel egy esélyt.
daffy írta:meg kell venni és 2 évre lepasszolni egy sevillába vagy villarrealba.
ha megvennénk akkor miért adnánk kölcsönbe :?:
kell cserecsatár is :wink: én a nyártól nem szeretném Bojan szenvedését nézni :roll:
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.02.10. 21:23:41

daffy írta:
Varatrix írta:
LG írta:Számomra Neymar is a hasonló gyerekek addig jelentéktelenek, amíg egy európai top liga top csapatában nem tesznek le vmit az asztalra. Túl sok ilyen gyerek égett már be ahhoz, h hinni tudjak bennük.
Ettől függetlenül ezeket a játékosokat kell igazolgatni, mert aki ennyit sem mutat egy kisebb bajnokságban, az már majdnem esély nélkül indul. Az a gyerek szerintem megérdemel egy esélyt.
daffy írta:meg kell venni és 2 évre lepasszolni egy sevillába vagy villarrealba.
ha megvennénk akkor miért adnánk kölcsönbe :?:
kell cserecsatár is :wink: én a nyártól nem szeretném Bojan szenvedését nézni :roll:
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.10. 21:22:15

Jason írta:Az elmundo szerint, a szakértők és az olvassók igy látják az átigazolási helyzetünkett:
http://www.elmundodeportivo.es/gen/2011 ... tores.html :shock: :D
Pff...nagyon komolyan kell venni, hiszen megemlítik többek között Benzemát, Pepét és Klosét is.... :lol: :lol:
Legfeljebb az első 5-6 név reális.

Neymarral kapcsolatban annyit, hogy a videó alapján nem idegen neki a bogyó, de ahogy mondjátok elképesztően nagy az arca a korához képest. Sztem már most túlnőtte Balotellit csak brazíliából kevésbé jutnak el hozzánk a hírek. Plusz sztem amint beteszi a lábát Európába ez még tovább fog nőni. 2 okból kétlem, hogy Barcelonában meg tudnák nevelni:1- Ibrát se sikerült, 2- van nálunk egy Brazil, akinek az arcával mintha bajok lennének és nem igazán mutat jó példát.
Persze más csapatnak hatalmas fegyvertény lenne a srác, de akkor is kiállok amellett, hogy nem kell ide.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.10. 21:19:43

Varatrix írta:
LG írta:Számomra Neymar is a hasonló gyerekek addig jelentéktelenek, amíg egy európai top liga top csapatában nem tesznek le vmit az asztalra. Túl sok ilyen gyerek égett már be ahhoz, h hinni tudjak bennük.
Ettől függetlenül ezeket a játékosokat kell igazolgatni, mert aki ennyit sem mutat egy kisebb bajnokságban, az már majdnem esély nélkül indul. Az a gyerek szerintem megérdemel egy esélyt.
meg kell venni és 2 évre lepasszolni egy sevillába vagy villarrealba.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.10. 21:16:51

valaki írta és nem elvetendő ötlet, hogy keirrison + pénzt adunk érte, ha mindenképpen kell nekünk. (ugye ő ott van kölcsönben jelenleg) legalább szerencsétlen srácot se adjuk évente kölcsönbe mindenhová, és pénzt se kellene annyit adni.

amúgy nyáron már konkrétan egy lépésre volt a chelseatől és állítólag 25 milliós áron ment volna, csak még nem akarták olyan fiatalon elengedni európába és főleg angliába nem.
daffy írta:tud középcsatárt játszani,gansoval a hátukon viszik a brazil u20at.
mármint konkrétan a felnőtt brazil válogatott alapkövei, csak ganso lesérült, neymar meg olyan fiatal, hogy az u20 copára is eltudott menni.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.02.10. 21:09:26

LG írta:Számomra Neymar is a hasonló gyerekek addig jelentéktelenek, amíg egy európai top liga top csapatában nem tesznek le vmit az asztalra. Túl sok ilyen gyerek égett már be ahhoz, h hinni tudjak bennük.
Ettől függetlenül ezeket a játékosokat kell igazolgatni, mert aki ennyit sem mutat egy kisebb bajnokságban, az már majdnem esély nélkül indul. Az a gyerek szerintem megérdemel egy esélyt.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.10. 21:01:26

LG írta:Számomra Neymar is a hasonló gyerekek addig jelentéktelenek, amíg egy európai top liga top csapatában nem tesznek le vmit az asztalra. Túl sok ilyen gyerek égett már be ahhoz, h hinni tudjak bennük.

Így gondolom én is.
Csak ezzel meg az a baj,hogy ha meg berobbanna pl Neymar pl egy Chelseaben,onnan szinte mozdíthatatlan lenne...
De 20nál többet semmiképp se adnék érte, nálam a 15 a max, annyiért még nem akkora bukta.
De rá nincs jelenleg szükségünk. Messi nem kérdés, Villa is és Pedro is jól teljesít,egyiküket se lenne jó a padon látni.

Villa 30 lesz,még 2-3 nagyon jó éve lehet nálunk, szóval az lenne a legjobb,ha maradna Neymar a seggén, aztán 2-3 év múlva jöhet Villa helyett 8)
De erre kevés az esély.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.02.10. 20:58:53

LG írta:Számomra Neymar is a hasonló gyerekek addig jelentéktelenek, amíg egy európai top liga top csapatában nem tesznek le vmit az asztalra. Túl sok ilyen gyerek égett már be ahhoz, h hinni tudjak bennük.
Hulknak a Portoban is jól megy :wink:
de őt még nem hozták szóba nálunk, és ha jól tudom Messi posztján játszik :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.10. 20:52:36

Számomra Neymar is a hasonló gyerekek addig jelentéktelenek, amíg egy európai top liga top csapatában nem tesznek le vmit az asztalra. Túl sok ilyen gyerek égett már be ahhoz, h hinni tudjak bennük.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.02.10. 20:19:35

Az elmundo szerint, a szakértők és az olvassók igy látják az átigazolási helyzetünkett:
http://www.elmundodeportivo.es/gen/2011 ... tores.html :shock: :D
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.02.10. 20:16:15

Jason írta:Daffy!!Minek nektek Neymar???Ha jól tudom Mou most Lukakut szeretné a csatársorban. :wink:
Lukaku inkább a PLbe való 8) legalábbis szerintem
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.02.10. 20:14:35

Neymar nagy tehetség, neki játszania kell, ha ide jönne akkor szinte biztos hogy Pedro cserének lenne vissza sodorva, vagy éppenséggel ő maga(Neymar) koptatná a padot, és távozna majd 2, neadjisten 1 év múlva, és megint a kukába dobtunk 20 milkát.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2011.02.10. 20:17:13-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.02.10. 20:12:48

LM10 írta:Daffy linkelt videóját megnézve elég sokat van széleken is. David Villa posztú lehet a srác, mind középen, mind szélen jól teljesít, illene a Barca szerkezetbe. Csak mint említettem ez Bojan kiesést jelentené :?
őszintén nekem már kezd elegem lenni Bojanból :roll: :cry: remélem magára talál, formába jön :wink: de nálam a csapat érdeke az első :!:
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.02.10. 20:12:23

Daffy!!Minek nektek Neymar???Ha jól tudom Mou most Lukakut szeretné a csatársorban. :wink:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.02.10. 20:09:01

noname írta:Mivel jobb híján ez az igazolástopikunk: Neymarral egyre inkább komolyodik a dolog.
A sport.es szerint már tárgyaltunk vele, 20 millióról írnak, míg az mundo 30 milláról ír, illetve arról, hogy Neymar a sok érdeklődő mellett hozzánk szeretne jönni.
Itt a 2 cikk, google-lal lefordítva angolra:
sport
mundo

Bevallom egyáltalán nem vagyok képbe a gyerekkel. Valaki felvilágosíthatna.
Milyen poszton játszi, milyen személyiség, mennyire stabil a teljesítménye, mennyire tudja kivenni a részét a kombinatív játékban? stb...
én személy szerint nagyon örülnék annak, ha Neymar nálunk kötne ki :oops: ő az egyik legnagyobb fiatal ígéret Hulk,Pato,Lukaku,Kakuta mellett :wink: és faraghatnánk az árán ha odaadnánk Kerrisont :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.10. 20:08:02

Én sem szeretem a nagyképű sztárocskákat, akik kettőt rúgnak a labdába és máris elszállnak a sikerektől. Neymar is csatlakozik a Balotelli-CR vonalhoz, de ő még nagyon fiatal és remélhetőleg még nevelhető. Ha viszont nevelhető (és még egy ilyen fiatal embernek a személyisége ha nem teljes mértékben, de fejleszthető), akkor esetleg el tudnám itt képzelni. A tehetsége megvan a spanyol focihoz, a fizikuma nincs, de az is egy kis csiszolás után ragyogássá válhat. Remélem szépen fogalmaztam. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.10. 20:05:17

noname írta:
daffy írta:csatár,talán a legnagyobb ígéret a piacon. én bármit megadnék,hogy a realba lássam. video
Ügyesnek tűnik, nem haragudnék meg, ha jönne, meg azért a véleményedben is bízom, de ha jönne, akkor 2 kikötés:
1. Nyírógép
2. Ha edzésen valaha így rúg egy tizit, akkor Valdes helyében ezzel jutalmaznám: http://www.youtube.com/watch?v=CjWVWLTAHaU

Mindenesetre lesz vele dolga Pepnek, ha jön.
még abban a korban van,amikor meg lehet fogni és akkor nem lesz balotelli. van mire felvágnia,de a barca tökéletes lenne számára,hogy lenyugodjon. sajnálnám ha hozzátok menne
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.10. 20:00:55

daffy írta:csatár,talán a legnagyobb ígéret a piacon. én bármit megadnék,hogy a realba lássam. video
Ügyesnek tűnik, nem haragudnék meg, ha jönne, meg azért a véleményedben is bízom, de ha jönne, akkor 2 kikötés:
1. Nyírógép
2. Ha edzésen valaha így rúg egy tizit, akkor Valdes helyében ezzel jutalmaznám: http://www.youtube.com/watch?v=CjWVWLTAHaU

Mindenesetre lesz vele dolga Pepnek, ha jön.
A Fifa egy szégyen
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.02.10. 19:59:24

Neymar egy duzzogós, nagyképű, technikás futballzseni. Ha kordában tartják és jó "tanára" van, biztos hogy jó lenne, de kicsit sokallom 18 évesen a sztárallűrjeit. Ezek miatt lenne zsákba macska. Meg mondjuk Villa posztján játszik, jó utódja lenne majd, de pl. ő letámadna olyan fegyelmezetten, mint a spanyol? Meg hasonló egyebek.
De mondjuk egy Santosban nem biztos hogy úgy viselkedik valaki, mint a futball elitklubjában. Ahol Pep sem tűri az ilyeneket.
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.10. 19:57:47

Daffy linkelt videóját megnézve elég sokat van széleken is. David Villa posztú lehet a srác, mind középen, mind szélen jól teljesít, illene a Barca szerkezetbe. Csak mint említettem ez Bojan kiesést jelentené :?
Válasz küldése