Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.12. 12:03:12

LG írta:Ami tény: R10 óta nem érkezett Brazíliából igazán nagy játékos, és olyan aki legalább vmire vitte is csak elvétve.
Ezekből az új Pelékből általában nem lesz semmi, + rossz ómen az is, h már most ekkora arca van a gyereknek. Ezek alapján sok jót nem jósolnék neki, eljön Európába, rájön, h nincs kolbászból a kerítés, aztán visszatakarodik oda, ahol elég a bohóckodás, és én meg jól kiröhögöm.
Lehet aztán, h tényleg jó lesz, de én erre látok kisebb esélyt. Nem igazolnám le. Sokan mondják, h mi lesz, h ha beválik, és ezt a Chelseaben v. a Madridban teszi. Hát istenem, nem játszhat minden jó játékos nálunk, fogjátok föl! :roll: Ha mégis leigazolnánk a kölcsönt javasolnák, amit daffy emlitett, ha ott nagyon nagyot tudna alkotni, akkor jöhetne hozzánk, ha nem, akkor nincs miről beszélni.

Amúgy mostanában azt figyeltem meg, h akiket már 17-18 éves korukban agyonsztárolnak, nagyon nagy százalékban nem lesz belőlük senki. Mostanában azokból lesznek a nagy játékosok, akikről ilyen idős korban nem is nagyon hallunk, aztán 20-22 évesen meg hirtelen a semmiből berobbannak, vagy akár még később. Ezen el kéne gondolkozni. :roll: Sztem azzal, h a hülye média ekkora terhet rak a fiatal tehetségekre, meg új Peléknek, Zidane-oknak, Maradonáknak kiáltják ki őket megássák a kölykök karrierjének a sírját. :roll:
ugyanez volt a helyzet Keirrison-nal is...
Egyébként nem nagyon tudnék mondani olyan csatárokat, akik a Barclonába beleillenének...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.12. 11:54:55

Tény, hogy igen kiszámíthatatlanok a brazilok, de hasonló igaz az össze dél-amerikai tehetségre, hiszen rengeteg tényező közrejátszik. Vegyük példának Keirrissont, aki rekord-fiatalon lett gólkirály, ehhez képest Európában egyszerűen nem tud beilleszkedni. Henrique más tészta, hiszen ő asszem 6-8 millióért jött, az a baj h időközben kiderült, hogy annyit is ér, valószínűleg 5-6 milláért el fogjuk adni.
Sajnos a tehetség mellett nagyon számít, hogy mennyire képes a játékos fizikálisan megerősödni(Bojan pl képtelen), mennyire lesz honvágya, mennyire hamar tanulja meg a nyelvet, stb...
A Fifa egy szégyen
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.12. 11:09:02

ez igaz, de az is rossz hozzáállás, hogy hagyjuk a fenébe az összeset, mert nagyrészéből nem lesz világsztár. ezért vannak a játékosfigyelők, hogy egészen a következő nyárig figyeljék minden mozdulatát minden eseményen. ha képességekben elég jó nekünk, akkor is még tuti beszélni fognak vele a szerződés előtt és ha rendben akkor próbáljuk meg. persze ekkor még hátravan, hogy mentálisan hogy fogja bírni az európai focit, de 100%os biztonsággal egy igazolást se lehet végigvinni. buktunk már bele olyannál is ami biztosnak tűnt (hleb), nyertünk már olyannal amiben nem hittünk (touré) és akkor akár még egy majdhogynem biztosnak tűnő fabregassal is befürödhetünk.

bírni igazán én akkor se fogom, ha jön, de iszonyatosan kíváncsi vagyok rá, hogy nálunk feltudna-e emelkedni cé és messi alá. mert az biztos, hogy benne ott van a lehetőség. másnál nincsen(pl pedro), nem is várunk el annyit és ezért ekkora szám, hogy ilyen magasságokba jutott.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.12. 09:50:09

LG-vel maximálisan egyetértek. Én sem jósolok sokat a srácnak, Angliában meghalna a karrierje, nálunk nem lenne kezdő, és nem bírná a padozást, a Madridnál meg pont összeillene Mourinhóval és Cével. Amekkora arca van, nem hiszem, hogy elmenne kisebb csapatba akár kölcsönbe is...behisztizne. Tényleg nagy tehetség, de már most nagyobb a pofa, mint nálunk az egész csapatnak együtt.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.12. 09:49:20

Az tény, hogy sok a túlsztárolt srác. Akiknek a 90%-ből NEM lesz komoly játékos. Én is jó példának tartom Busquetset és Pedrot.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.12. 09:43:41

Ami tény: R10 óta nem érkezett Brazíliából igazán nagy játékos, és olyan aki legalább vmire vitte is csak elvétve.
Ezekből az új Pelékből általában nem lesz semmi, + rossz ómen az is, h már most ekkora arca van a gyereknek. Ezek alapján sok jót nem jósolnék neki, eljön Európába, rájön, h nincs kolbászból a kerítés, aztán visszatakarodik oda, ahol elég a bohóckodás, és én meg jól kiröhögöm.
Lehet aztán, h tényleg jó lesz, de én erre látok kisebb esélyt. Nem igazolnám le. Sokan mondják, h mi lesz, h ha beválik, és ezt a Chelseaben v. a Madridban teszi. Hát istenem, nem játszhat minden jó játékos nálunk, fogjátok föl! :roll: Ha mégis leigazolnánk a kölcsönt javasolnák, amit daffy emlitett, ha ott nagyon nagyot tudna alkotni, akkor jöhetne hozzánk, ha nem, akkor nincs miről beszélni.

Amúgy mostanában azt figyeltem meg, h akiket már 17-18 éves korukban agyonsztárolnak, nagyon nagy százalékban nem lesz belőlük senki. Mostanában azokból lesznek a nagy játékosok, akikről ilyen idős korban nem is nagyon hallunk, aztán 20-22 évesen meg hirtelen a semmiből berobbannak, vagy akár még később. Ezen el kéne gondolkozni. :roll: Sztem azzal, h a hülye média ekkora terhet rak a fiatal tehetségekre, meg új Peléknek, Zidane-oknak, Maradonáknak kiáltják ki őket megássák a kölykök karrierjének a sírját. :roll:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.12. 09:17:52

daffy írta:
messideco írta:Legalább 10 Pelé-utód volt/van. Várnék 5 évet, akkor alkotok majd véleményt róla. Lukaku szintén.
ez így igaz,DE...
...ha 5 év után is ugyanilyen jó véleménnyel lesz róla a szakma,akkor az 50 millió euró lesz.
...ha valahol,akkor nálatok kihozzák belőle a maximumot és klasszis lehet
...ha valahol,akkor nálatok rendbe tudják rakni a sztárocskák fejét
Szerintem nem vegyük meg.
Szerintem is ki tudnák hozni belőle a maximumot. De én nem a megvételére, hanem a Pelé-utód státusra értettem. Akkor ismerem majd el klasszisnak, ha látom, hogy mi lett belőle öt év múlva :)
Ibra fejét sem hozták nagyon rendbe :cry:
:wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.12. 07:51:25

kristop írta:
detabarca írta: Mint írtam vala pár perce, ma megpróbálom meglesni, hogy játékban mit tud felmutatni, mert szép videót bárkiről össze lehet állítani, bár a srác szupertehetségét nem nagyon vitatom. Holnapra okosabb leszek, ha minden jól megy.
dehát ő most u20as copán van, nem? jelenleg vezeti is ott a góllövőlistát. viszont ha megnézted a meccset, akkor mesélhetnél arról, hogy keirrison hogy játszott, kezdő volt.
Punci voltam és elaludtam. Kénytelen vagyok az előítéleteimmel tovább élni :D
És valószínűleg igazad van az U20-al kapcsolatban, hiszen a Barca szakembere is oda ment halászni. Kiment a fejemből ez az "apró" részlet :oops:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.12. 07:05:11

detabarca írta: Mint írtam vala pár perce, ma megpróbálom meglesni, hogy játékban mit tud felmutatni, mert szép videót bárkiről össze lehet állítani, bár a srác szupertehetségét nem nagyon vitatom. Holnapra okosabb leszek, ha minden jól megy.
dehát ő most u20as copán van, nem? jelenleg vezeti is ott a góllövőlistát. viszont ha megnézted a meccset, akkor mesélhetnél arról, hogy keirrison hogy játszott, kezdő volt.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.12. 05:22:15

messideco írta:Legalább 10 Pelé-utód volt/van. Várnék 5 évet, akkor alkotok majd véleményt róla. Lukaku szintén.
ez így igaz,DE...
...ha 5 év után is ugyanilyen jó véleménnyel lesz róla a szakma,akkor az 50 millió euró lesz.
...ha valahol,akkor nálatok kihozzák belőle a maximumot és klasszis lehet
...ha valahol,akkor nálatok rendbe tudják rakni a sztárocskák fejét
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.12. 00:18:57

Legalább 10 Pelé-utód volt/van. Várnék 5 évet, akkor alkotok majd véleményt róla. Lukaku szintén.
"And my heart will leave you never."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.02.11. 18:35:36

samy85 írta:
annyira nem jo mint messi és ronaldo, de sokszor a megindulásaival megkavarja a védelmet, és az eltolódik ez már elég ahoz hogy golhelyzeteket, golokat szerezzünk.. szerintem...
Hát attól függ hogy mit veszünk megindulásnak... Én úgy gondoltam, hogy labdával együtt nekiront a védelemnek. A labda nélküli elmozgásaival tényleg megkavarja a védelmet sokszor, de a cselezés lássuk be nem az erőssége... Nem is értem miért, pedig hihetetlen kezdősebessége van. De én labdás megindulásra gondoltam, meg egypár cselre közben, nem arra hogy megkavarja a védőket az üresbe mozgással...
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.11. 18:31:12

[quote="palesz77"][quote="samy85"]



Pedro egyáltalán nem ide sorolható véleményem szerint. Nagyon jól fut lyukra, a helyzetkihasználása is egészen kiváló. De hogy egymaga meginduljon, és megbontsa a védelmet... Hát ilyet 1-szer csinált emlékeim szerint, még a Sevilla elleni Szuperkupa visszavágón, amiből (ön)gól lett.

annyira nem jo mint messi és ronaldo, de sokszor a megindulásaival megkavarja a védelmet, és az eltolódik ez már elég ahoz hogy golhelyzeteket, golokat szerezzünk.. szerintem...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.02.11. 18:17:41

samy85 írta:
Messin kívül Pedrot is idesorolnám.... de ha van xavi, és Fényképész Ini, akkor nem lehet nagy baj, még akkor sem ha nincs messi... de messivel más mint Messi nélkül... ebben igazad van...
Pedro egyáltalán nem ide sorolható véleményem szerint. Nagyon jól fut lyukra, a helyzetkihasználása is egészen kiváló. De hogy egymaga meginduljon, és megbontsa a védelmet... Hát ilyet 1-szer csinált emlékeim szerint, még a Sevilla elleni Szuperkupa visszavágón, amiből (ön)gól lett. Szóval egy Neymart én is elnézegetnék a keretben. A többiektől tanulhatna egy kis alázatot és tiszteletet, ettől nem tartok.

Tényleg van benne potenciál. Nekem tetszik a stílusa, igazi Brazilos könnyedséggel cselez, szélvész gyors, és elég jó a helyzetkihasználása is. Egyedül az izom ami hiányzik róla, meg a tapasztalat. De ezek miatt nem hagynám ki, anno Pato is így indult - zsákbamacska stbstb -, és most elég jól megy neki Európában ha jól tudom... :wink: Szóval én örülnék neki, végre lenne újra egy Brazil "varázsló( ő még csak tanonc :D )" a csapatban...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.02.11. 18:14:01

samy85 írta: még annyi ...
inkább nálunk mint a Chelsea-be...
Miért mi hátrányunk lenne abból, ha a Chelseabe menne?Szerezzük meg, ha kell, de csak azért ne vegyük meg, h ne más top csapatban játsszon.
Sokat nem láttam játszani, de az tény, h nagyon tehetséges, viszont amennyire tehetséges kb. akkor az arca is.
Valahogy nem hiszem, h Pep szeretné, h leigazoljuk.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.11. 18:13:08

Game90 írta:
detabarca írta:Sztem már most túlnőtte Balotellit csak brazíliából kevésbé jutnak el hozzánk a hírek.
Arcban?

Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de nálam Balotelli > Neymar. Majd ha Neymar bizonyít egy normális bajnokságban, akkor megfordulhat a "kacsacsőr".
Asszem a hsz-em többi részéből kiderül, hogy természetesen az arcára gondoltam.
Mint írtam vala pár perce, ma megpróbálom meglesni, hogy játékban mit tud felmutatni, mert szép videót bárkiről össze lehet állítani, bár a srác szupertehetségét nem nagyon vitatom. Holnapra okosabb leszek, ha minden jól megy.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.11. 18:12:06

P_e-d_r-o írta:
samy85 írta:
P_e-d_r-o írta:Hát nemtom,szerintem elférne itt!
Ha épp ésszel elgondolkodunk a dolgokon,akkor sztem mindannyian arra jutunk hogy:
-1:Neymar 18-19 éves,(pontosan nemtom),láttam már 5-6 Santos meccset,és pár Brazil válogatott utánpótlás meccset,és ez a Neymar gyerek hatalmas tehetség!!!Szerintem ő nem az a szákba macska féle,ahogy páran gondolják,ő benne megvan a potenciál,és itt a Barcában sztem ezt kamatoztatni is tudná!!!
-2:Ő még csak 18-19 éves,nem egy 27-28 éves Zlatan,Ibrat már nem lehetett nevelni,de őt még lehet,főleg egy ilyen edzőnek,mint Guardiola,még sikerülhet is!!!
-3:2 darab cserecsatárunk van,az egyik a mindíg sérült Jeffren,akiröl még mindíg nem tudni hogy mekkora tehetség is ő,míg Bojan,hát ő meg Bojan...
Szóval elvileg egy ember még pont kellene,hogy mindenkinek legyen cseréje,amúgy meg azalatt a 2-3 év alatt amíg Villa még csúcsformában játszhat,ő is beleszokhat európába,és akár ő lehet Villa utódja!!!
Én mindenképp a leigazolása mellett vagyok,de ezt majd Pep-ék eldöntik,de mindenképp örülnék ha jönne!Am tudja valaki hogy ő és Keirison hány gólt termeltek külön-külön edig a Brazil bajnokságban???

nah,ennyit akartam,várom a véleményeket,és kösz ha elolvastad :)


még annyi ...
inkább nálunk mint a Chelsea-be...
vagy a Realba,mert múltkor azt olvastam,velük is szóbahozták őket!Am még1 dolog,ha megnézitek,szinte minden topcsapatban van egy olyan techikás,gyórs,jól cselezó,jól lövö ember,aki kicsit kiemelkedik a csapatból,ez a Bayern-ben Ribery és Robben,az Mu-ban Nani,esetleg Valencia,a Milanban most Robinho,a Realban Cr,nálunk pedig Messi,ők azok,akik sokszor a hátukon viszik csapatukat,és nélkülük sokkal gynengébb az adott csapat!Nálunk is ígyvan,ha nincs Messi,nem vagyunk annyira kreatívak,és nincsenek meg azok az egyéni megmozdulások,amik eldöntenek egy meccset,Neymarban ez benne van,és ha beérik,sokat segíthetne a Barcának! :wink:
Messin kívül Pedrot is idesorolnám.... de ha van xavi, és Fényképész Ini, akkor nem lehet nagy baj, még akkor sem ha nincs messi... de messivel más mint Messi nélkül... ebben igazad van...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2011.02.11. 18:06:11

samy85 írta:
P_e-d_r-o írta:Hát nemtom,szerintem elférne itt!
Ha épp ésszel elgondolkodunk a dolgokon,akkor sztem mindannyian arra jutunk hogy:
-1:Neymar 18-19 éves,(pontosan nemtom),láttam már 5-6 Santos meccset,és pár Brazil válogatott utánpótlás meccset,és ez a Neymar gyerek hatalmas tehetség!!!Szerintem ő nem az a szákba macska féle,ahogy páran gondolják,ő benne megvan a potenciál,és itt a Barcában sztem ezt kamatoztatni is tudná!!!
-2:Ő még csak 18-19 éves,nem egy 27-28 éves Zlatan,Ibrat már nem lehetett nevelni,de őt még lehet,főleg egy ilyen edzőnek,mint Guardiola,még sikerülhet is!!!
-3:2 darab cserecsatárunk van,az egyik a mindíg sérült Jeffren,akiröl még mindíg nem tudni hogy mekkora tehetség is ő,míg Bojan,hát ő meg Bojan...
Szóval elvileg egy ember még pont kellene,hogy mindenkinek legyen cseréje,amúgy meg azalatt a 2-3 év alatt amíg Villa még csúcsformában játszhat,ő is beleszokhat európába,és akár ő lehet Villa utódja!!!
Én mindenképp a leigazolása mellett vagyok,de ezt majd Pep-ék eldöntik,de mindenképp örülnék ha jönne!Am tudja valaki hogy ő és Keirison hány gólt termeltek külön-külön edig a Brazil bajnokságban???

nah,ennyit akartam,várom a véleményeket,és kösz ha elolvastad :)


még annyi ...
inkább nálunk mint a Chelsea-be...
vagy a Realba,mert múltkor azt olvastam,velük is szóbahozták őket!Am még1 dolog,ha megnézitek,szinte minden topcsapatban van egy olyan techikás,gyórs,jól cselezó,jól lövö ember,aki kicsit kiemelkedik a csapatból,ez a Bayern-ben Ribery és Robben,az Mu-ban Nani,esetleg Valencia,a Milanban most Robinho,a Realban Cr,nálunk pedig Messi,ők azok,akik sokszor a hátukon viszik csapatukat,és nélkülük sokkal gynengébb az adott csapat!Nálunk is ígyvan,ha nincs Messi,nem vagyunk annyira kreatívak,és nincsenek meg azok az egyéni megmozdulások,amik eldöntenek egy meccset,Neymarban ez benne van,és ha beérik,sokat segíthetne a Barcának! :wink:
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.11. 17:59:01

P_e-d_r-o írta:Hát nemtom,szerintem elférne itt!
Ha épp ésszel elgondolkodunk a dolgokon,akkor sztem mindannyian arra jutunk hogy:
-1:Neymar 18-19 éves,(pontosan nemtom),láttam már 5-6 Santos meccset,és pár Brazil válogatott utánpótlás meccset,és ez a Neymar gyerek hatalmas tehetség!!!Szerintem ő nem az a szákba macska féle,ahogy páran gondolják,ő benne megvan a potenciál,és itt a Barcában sztem ezt kamatoztatni is tudná!!!
-2:Ő még csak 18-19 éves,nem egy 27-28 éves Zlatan,Ibrat már nem lehetett nevelni,de őt még lehet,főleg egy ilyen edzőnek,mint Guardiola,még sikerülhet is!!!
-3:2 darab cserecsatárunk van,az egyik a mindíg sérült Jeffren,akiröl még mindíg nem tudni hogy mekkora tehetség is ő,míg Bojan,hát ő meg Bojan...
Szóval elvileg egy ember még pont kellene,hogy mindenkinek legyen cseréje,amúgy meg azalatt a 2-3 év alatt amíg Villa még csúcsformában játszhat,ő is beleszokhat európába,és akár ő lehet Villa utódja!!!
Én mindenképp a leigazolása mellett vagyok,de ezt majd Pep-ék eldöntik,de mindenképp örülnék ha jönne!Am tudja valaki hogy ő és Keirison hány gólt termeltek külön-külön edig a Brazil bajnokságban???

nah,ennyit akartam,várom a véleményeket,és kösz ha elolvastad :)


még annyi ...
inkább nálunk mint a Chelsea-be...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.11. 17:56:17

Game90 írta: Arcban?

Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de nálam Balotelli > Neymar. Majd ha Neymar bizonyít egy normális bajnokságban, akkor megfordulhat a "kacsacsőr".
Nem szeretem Balotelli-t, de addig én is így gondolom, amíg Neymar nem bizonyít Európában.
P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2011.02.11. 17:54:47

Hát nemtom,szerintem elférne itt!
Ha épp ésszel elgondolkodunk a dolgokon,akkor sztem mindannyian arra jutunk hogy:
-1:Neymar 18-19 éves,(pontosan nemtom),láttam már 5-6 Santos meccset,és pár Brazil válogatott utánpótlás meccset,és ez a Neymar gyerek hatalmas tehetség!!!Szerintem ő nem az a szákba macska féle,ahogy páran gondolják,ő benne megvan a potenciál,és itt a Barcában sztem ezt kamatoztatni is tudná!!!
-2:Ő még csak 18-19 éves,nem egy 27-28 éves Zlatan,Ibrat már nem lehetett nevelni,de őt még lehet,főleg egy ilyen edzőnek,mint Guardiola,még sikerülhet is!!!
-3:2 darab cserecsatárunk van,az egyik a mindíg sérült Jeffren,akiröl még mindíg nem tudni hogy mekkora tehetség is ő,míg Bojan,hát ő meg Bojan...
Szóval elvileg egy ember még pont kellene,hogy mindenkinek legyen cseréje,amúgy meg azalatt a 2-3 év alatt amíg Villa még csúcsformában játszhat,ő is beleszokhat európába,és akár ő lehet Villa utódja!!!
Én mindenképp a leigazolása mellett vagyok,de ezt majd Pep-ék eldöntik,de mindenképp örülnék ha jönne!Am tudja valaki hogy ő és Keirison hány gólt termeltek külön-külön edig a Brazil bajnokságban???

nah,ennyit akartam,várom a véleményeket,és kösz ha elolvastad :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.11. 17:38:48

detabarca írta:Sztem már most túlnőtte Balotellit csak brazíliából kevésbé jutnak el hozzánk a hírek.
Arcban?

Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de nálam Balotelli > Neymar. Majd ha Neymar bizonyít egy normális bajnokságban, akkor megfordulhat a "kacsacsőr".
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.02.11. 17:36:22

detabarca írta:Magyar idő szerint éjfélkor játszik a Santos bajnokit. Ha lesz erőm és találok egy értelmes streamet is, akkor megnézem ezt a Neymar gyereket, mert ma már azt olvastam, hogy konkrét tárgyalásokba kezdett a Barca a nagyarcúért.
Én is olvastam elvileg még 20millió eurót is megadna érte a Barca
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.11. 17:30:56

Magyar idő szerint éjfélkor játszik a Santos bajnokit. Ha lesz erőm és találok egy értelmes streamet is, akkor megnézem ezt a Neymar gyereket, mert ma már azt olvastam, hogy konkrét tárgyalásokba kezdett a Barca a nagyarcúért.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.10. 22:13:37

Bizonytalan vagyok abban, hogy leigazoljuk-e az aktuális "új Pelét", mert elég sok megbukott már ezekből Európában mostanában. Rizikós nah, arról nem is beszélve, hogy ekkora arccal nem tudom mit fog tudni felmutatni, de nekem nem kell még egy brazil, akit hajnalban kell hazarángatni a dizsiből...
Válasz küldése