Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.09. 16:00:27

inkább beszéljünk olyanról ami mindenkinek tetszene

keitát vinné a nyáron a bayern 12millióért
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.09. 15:58:00

Ami Owent illeti: Valóban nagyon jól élt a kevés lehetőséggel, amit kapott, és többet érdemelt volna, és konkrétan Raul kárára játszattam volna többet, mert a spanyol már akkor is csak árnyéka volt önmagának. Akármekkora legenda, hiba volt madridi részről, h hagyták még évekig a kezdő 11-ben elvegetálni.
Owennek meg lehet, h máshogy alakult volt a karrierje, ha maradhat Madridban, de én egyáltalán nem vagyok benne biztos. Sztem neki elsősorban a sérülékenysége pecsételte meg a sorsát.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.09. 15:52:23

LG írta:Tisztázzuk már végre, h Bale balszélső, és nem balhátvéd. Lehet, h tud ott is játszani, de nem ott lett világklasszis.
ohh, én ezt értem, én is többször leírtam már ugyanezt, csak csoppy a balhátvédségével példálózott. és ha már csak annak az értelmét is könnyen belehet bizonyítani hogy felesleges, akkor minek szúrjak még egy pengét belé? :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.09. 15:50:50

Csoppy írta:
Egyrészt az a 45 a valójában 43, másrészt összesen ha kétszer játszotta végig a 90 percet. Mégegyszer mondom, övé lett a bajnokság LEGJOBB gól/perc mutatója. Nem tudom, hogy milyen egyéb statokat kellett volna ezen kívűl felmutatnia, ha bárkinek van erről fogalma az légyszi jelezze.

Ebből a szempontból picit értetlen vagyok a "többet is lőtt volna" meg "elcseszte a karrierjét" megnyilvánulásokkal. Egészen konkrétan a madridi vezetés nem adott neki elegendő teret és időt (ami a karrierjébe került, de ez nem az ő hibája) miközben tisztességesen lődözte a gólokat amiét megvették.

Egyébként három góllal többet rúgott Raúlnál úgy hogy ugyanannyi meccsen feleannyit játszott. Na akkor ilyenkor mivan?
raúlt nehogy már le kelljen cserélni owen miatt... a real egyébként jól tette,hogy eladta,meg lehet nézni,hogy azóta mit mutat,illetve az orvosi szoba nélküle is tele van. a gond még mindig nem a teljesítményével van,hanem azzal,hogy elcseszte a karrierjét és ez vitathatatlan
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.09. 15:50:27

kristop írta:
Csoppy írta:Azért mielőtt megköveznétek a három sérült meg két eltiltott csatáros hessszem miatt az legyetek már olyan tündérek és próbáljátok már meg azt a maradék egy sort is utánaolvasni. Akiknek esetleg még így sem menne át azt hívják szarkazmusnak.

bocs az offért.
persze, ez így érthető, de te viszont balhátvédnek akarsz venni valakit, ahol egy világklasszisunk és két teljesen jó cserejátékosunk van. ez mennyivel jobb annál mintha valaki huszonhatodik támadót szeretne?
Tisztázzuk már végre, h Bale balszélső, és nem balhátvéd. Lehet, h tud ott is játszani, de nem ott lett világklasszis.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.09. 15:48:44

Csoppy írta:Azért mielőtt megköveznétek a három sérült meg két eltiltott csatáros hessszem miatt az legyetek már olyan tündérek és próbáljátok már meg azt a maradék egy sort is utánaolvasni. Akiknek esetleg még így sem menne át azt hívják szarkazmusnak.

bocs az offért.
persze, ez így érthető, de te viszont balhátvédnek akarsz venni valakit, ahol egy világklasszisunk és két teljesen jó cserejátékosunk van. ez mennyivel jobb annál mintha valaki huszonhatodik támadót szeretne?
LG írta:Ráadásul balszélső, és nálunk ott Pedro helye biztosnak tűnik.
mármint villa helye, ugye? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2011.02.09. 15:50:33-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.09. 15:47:04

Daffyval értek egyet, sztem Bale nem tudna olyan jó lenni Spanyolországban, mint Angliában. Ráadásul balszélső, és nálunk ott Pedro helye biztosnak tűnik. Berakhatnánk balhátvédnek, de minek? Ezzel megint csak visszafognánk a teljesítményét, ráadásul azt a posztot Abidal tökéletesen megoldja. Sztem felejtős Bale.

Eleve én nyáron nem gondolkodnék nagy nevekben, minek, hisz kész a csapat. Már Fabregas leigazolását is egyre kevésbé támogatom.
Igazából nem nagyon tudnék olyan posztot mondani, amely erősítésre szorulna, max lassan el lehetne Puyol utódját keresni, de az is lehetséges, h házon belül megoldható lenne.
Akkor kéne csak komolyabban a zsebbe nyúlni, h Alves menne. Neki húzós lenne megfelelő helyettest találni, de bízom benne, h ezt is megoldanánk.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.02.09. 15:46:17

Csoppy írta:Végül is mi van hogyha Messi Villa és Pedro is lesérül és Bojannak meg Nolitonak eltiltása van?
Jeffren-Soriano-Tello csatársorral állunk ki max. Ennyi.

De hogy ne legyek teljesen OFF:
Bale azért nem illene ide,mivel ő - mint már többen leírták - Angliába való. De egy Rossit szívesen elnéznék itt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2011.02.09. 15:48:48-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2011.02.09. 15:40:51

Azért mielőtt megköveznétek a három sérült meg két eltiltott csatáros hessszem miatt az legyetek már olyan tündérek és próbáljátok már meg azt a maradék egy sort is utánaolvasni. Akiknek esetleg még így sem menne át azt hívják szarkazmusnak.

bocs az offért.
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.02.09. 15:37:00

Csoppy írta:
daffy írta:45 meccsen lőtt 16 gólt. 26meccsen kezdett és 19 meccsen volt csere. egyébként egy zidane,figo,beckham kiszolgáló kp-val többet is lőhetett volna.
egy szóval nem mondtam,hogy owen nem volt jó,csak hogy elcseszte a karrierjét vele(vége lett). egy ronaldo-raúl páros mellett csak a pad jöhetett szóba.
Egyrészt az a 45 a valójában 43, másrészt összesen ha kétszer játszotta végig a 90 percet. Mégegyszer mondom, övé lett a bajnokság LEGJOBB gól/perc mutatója. Nem tudom, hogy milyen egyéb statokat kellett volna ezen kívűl felmutatnia, ha bárkinek van erről fogalma az légyszi jelezze.

Ebből a szempontból picit értetlen vagyok a "többet is lőtt volna" meg "elcseszte a karrierjét" megnyilvánulásokkal. Egészen konkrétan a madridi vezetés nem adott neki elegendő teret és időt (ami a karrierjébe került, de ez nem az ő hibája) miközben tisztességesen lődözte a gólokat amiét megvették.

Egyébként három góllal többet rúgott Raúlnál úgy hogy ugyanannyi meccsen feleannyit játszott. Na akkor ilyenkor mivan?
Csak Raul 10-szer annyit tett hozzá a játékhoz... Egy csatár feladata sem csak a góllövés, még ha az is a legfontosabb. De Owen csak ebben tudott értékelhetőt lerakni az asztalra. Mondjuk szerintem már Madrid előtt a karrierje lefelé ívelt a nagy berobbanó éve után.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.02.09. 15:35:14

Maxwell már 29 éves ( ez még egyáltalán nem öreg szerintem), Adriano pedig nincs olyan formában, de egy-egy meccsre a mi csapatunkban simán tudjuk pótolni Abidalt a balszélen. Ne haragudj, de csere balhátvéd posztra a legnagyobb baromság egy olyan játékost venni, akit Angliában sztárolnak, bérelt helye van a csapatában és a gyorsaságán kívül sajnos nem láttam még más képességét. Nem ügyetlen, de a technikás spanyol fociba ( és főleg a Barca játékába) nem való! Ráadásul a kispadon ülésével elpazarolná a legfontosabb éveit..... Abidal olyan formában van, hogy jelenleg senki sem tudja pótolni 100%-osan. Arra pedig nincs bizonyíték, hogy jövőre visszaesne a teljesítménye stb-stb... Persze nem fiatal, de ezek egyáltalán nem egyértelmű dolgok, egyetlen játékosnál sem lehet pontos évet megállapítani. Támadó posztra lehetne igazolni, Rossit el tudnám itt nézni, de én arra gondoltam csak, hogy Bale és Rossi együtt szerintem sok. Mondjuk a meccseket nézve Affellay támadóposztra érkezett, nem pedig a középpályára, így pedig megkérdőjeleződik, hogy kell e nekünk támadó. Nem épp reális helyzet, amit írt itt valaki, hogy 5 csatárból 3 sérült, kettő meg eltiltott :) Persze, emellett pedig mondjuk Affellay lekéste a buszát és azért nem lesz ott a meccsen, nem ? :D Ha már példát hozunk, akkor reálisabbat. 1-2 sérült, illetve 1-2 eltiltott benne van a pakliban, de én a jelenlegi kerettel, illetve mondjuk még Rossival ( maximum) megspékelve egyáltalán nem izgulnék emiatt.
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2011.02.09. 15:25:37

daffy írta:
Csoppy írta: Tudnál nekem gól/perc arányt említeni Owen "végéről" a Madridban? Tuttommal ő lett a bajnokság legjobbja ebben a tekintetben, ami ha nem is emeli őt a világ legjobbjává, minimum megkérdőjelezi a "vége van" kifejezést...
45 meccsen lőtt 16 gólt. 26meccsen kezdett és 19 meccsen volt csere. egyébként egy zidane,figo,beckham kiszolgáló kp-val többet is lőhetett volna.
egy szóval nem mondtam,hogy owen nem volt jó,csak hogy elcseszte a karrierjét vele(vége lett). egy ronaldo-raúl páros mellett csak a pad jöhetett szóba.
Egyrészt az a 45 a valójában 43, másrészt összesen ha kétszer játszotta végig a 90 percet. Mégegyszer mondom, övé lett a bajnokság LEGJOBB gól/perc mutatója. Nem tudom, hogy milyen egyéb statokat kellett volna ezen kívűl felmutatnia, ha bárkinek van erről fogalma az légyszi jelezze.

Ebből a szempontból picit értetlen vagyok a "többet is lőtt volna" meg "elcseszte a karrierjét" megnyilvánulásokkal. Egészen konkrétan a madridi vezetés nem adott neki elegendő teret és időt (ami a karrierjébe került, de ez nem az ő hibája) miközben tisztességesen lődözte a gólokat amiét megvették.

Egyébként három góllal többet rúgott Raúlnál úgy hogy ugyanannyi meccsen feleannyit játszott. Na akkor ilyenkor mivan?
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.09. 15:16:14

Csoppy írta: Tudnál nekem gól/perc arányt említeni Owen "végéről" a Madridban? Tuttommal ő lett a bajnokság legjobbja ebben a tekintetben, ami ha nem is emeli őt a világ legjobbjává, minimum megkérdőjelezi a "vége van" kifejezést...
45 meccsen lőtt 16 gólt. 26meccsen kezdett és 19 meccsen volt csere. egyébként egy zidane,figo,beckham kiszolgáló kp-val többet is lőhetett volna.
egy szóval nem mondtam,hogy owen nem volt jó,csak hogy elcseszte a karrierjét vele(vége lett). egy ronaldo-raúl páros mellett csak a pad jöhetett szóba.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.09. 15:11:00

Rossi télen hosszabította meg a szerződését 2015-ig. Borja Valero hova??? Bírom a palit, de sztem akkor se kell senki a kp-ra. Majd 2-3 év múlva jöhet Cesc, ha már Xavi nem bírja. Bár van egy Thiago-Afellay kettős az ő pótlására is.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2011.02.09. 15:06:53

daffy írta:
Csoppy írta:Legalább két éve pártolom ennek a Bale gyereknek a leigazolását. Hasonló képességekkel van megáldva mint Alves, csak éppen a másik oldalon rohangászik. Ahogy az egyik szakkommentátor is mondta róla, nem csinál semmi különöset, ugyanazt csinálja, mint bárki más a posztján épp csak kétszer olyan gyorsan. Ennek a csapatnak a legnagyobb fegyvere pedig a sebessége. Lekövethetetlen gyorsasággal ide-oda pattog a labda a játékosok között, akik tökéletesen megkomponálva hajtják végig a meccs első 90 (plusz hosszabbítás) percét.

Kétszer inkább ő mint Fabregas, akár ugyanannyiért is.
és évekig lehetne ismét röhögni a barcán,mert kidobott az ablakon 4x milliót. azt miért nem látja senki,hogy bizonyos focisták nem valók spanyolországba? az angolok nagy része a lábát nem teszi ki a szigetről. nem véletlen. bale jelenleg a világ legtúlértékeltebb játékosa. ha megveszitek,egy éven belül adjátok vissza egy 10es csomag labdáért,ugyanis nem élne meg nálatok. akár csak rooney,lampard,gerrard és még sorolhatnám. nekik anglia a nyerő,ha elmennek onnan,végük(lásd owen)
Tudnál nekem gól/perc arányt említeni Owen "végéről" a Madridban? Tuttommal ő lett a bajnokság legjobbja ebben a tekintetben, ami ha nem is emeli őt a világ legjobbjává, minimum megkérdőjelezi a "vége van" kifejezést...
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.09. 15:06:38

daffy írta:
Csoppy írta:Legalább két éve pártolom ennek a Bale gyereknek a leigazolását. Hasonló képességekkel van megáldva mint Alves, csak éppen a másik oldalon rohangászik. Ahogy az egyik szakkommentátor is mondta róla, nem csinál semmi különöset, ugyanazt csinálja, mint bárki más a posztján épp csak kétszer olyan gyorsan. Ennek a csapatnak a legnagyobb fegyvere pedig a sebessége. Lekövethetetlen gyorsasággal ide-oda pattog a labda a játékosok között, akik tökéletesen megkomponálva hajtják végig a meccs első 90 (plusz hosszabbítás) percét.

Kétszer inkább ő mint Fabregas, akár ugyanannyiért is.
és évekig lehetne ismét röhögni a barcán,mert kidobott az ablakon 4x milliót. azt miért nem látja senki,hogy bizonyos focisták nem valók spanyolországba? az angolok nagy része a lábát nem teszi ki a szigetről. nem véletlen. bale jelenleg a világ legtúlértékeltebb játékosa. ha megveszitek,egy éven belül adjátok vissza egy 10es csomag labdáért,ugyanis nem élne meg nálatok. akár csak rooney,lampard,gerrard és még sorolhatnám. nekik anglia a nyerő,ha elmennek onnan,végük(lásd owen)
Én veled értek egyet.
Egy ilyen játékosnak egy olyan bajnokságban a helye, ahol van miért futni.
A spanyol bajnokságban a Barca a meccsek nagy részén az elején berámol pár gólt utána levesz és azokat a gólokat is lassan felépített játékkal szerzi vagy gyors kontrából.
Nincs szüksége a Barcának egy olyan játékosra mint Bale.
Ráadásul szerintem is túlértékelték itt sokan a walesit.
Csoppy írta:Végül is mi van hogyha Messi Villa és Pedro is lesérül és Bojannak meg Nolitonak eltiltása van?
Egyetértek. A többivel nem de ezzel igen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiFan 2011.02.09. 15:09:50-kor.
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2011.02.09. 15:03:27

Kalap1988 írta:
Jason írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/02/09 ... abi_prieto

A nyárron én örülnék egy Rossi vs Bale transzfernek. :) Ha igazak a hirrek. :wink:
Rossi meg Bale is? Minek? Bale balhátvédnek semmiképp sem kell, mert Abi mellett van két cserehátvédünk ( Maxwell és Adriano), ha pedig szélső támadónak hoznánk, akkor mellé Rossi túlzás. Nem kell ennyi csatár. Ráadásul egyikük sem kezdőszintű.
Maxwell 29 éves Adriano pedig nálam bőven nem Barca kezdő szint minden harcossága ellenére sem (ez egyébként Maxwellre is igaz) , Bale pedig lényegesen jobban tudná a támadásunkat elősegíteni a felfutásaival. Abidal vitán felül élete szezonját futja, bár ennyi idősen nagy kérdés, hogy mennyi időre lehet vele tervezni, szerintem Bale-lel tökéletesen kiegészítenék egymást.

Rossira mindeki szerint szükség van aki kicsit is hisz az összeesküvés elméletekben. Végül is mi van hogyha Messi Villa és Pedro is lesérül és Bojannak meg Nolitonak eltiltása van?

Ugye nem akarunk csatárt venni? Ne marháskodjunk már!
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.09. 14:58:08

Csoppy írta:Legalább két éve pártolom ennek a Bale gyereknek a leigazolását. Hasonló képességekkel van megáldva mint Alves, csak éppen a másik oldalon rohangászik. Ahogy az egyik szakkommentátor is mondta róla, nem csinál semmi különöset, ugyanazt csinálja, mint bárki más a posztján épp csak kétszer olyan gyorsan. Ennek a csapatnak a legnagyobb fegyvere pedig a sebessége. Lekövethetetlen gyorsasággal ide-oda pattog a labda a játékosok között, akik tökéletesen megkomponálva hajtják végig a meccs első 90 (plusz hosszabbítás) percét.

Kétszer inkább ő mint Fabregas, akár ugyanannyiért is.
Teljesen igazad van, hogy szélvész gyors, de azért általában nem kontrázunk….Szóval a gyorsaságát annyira nem tudnánk kihasználni!Én annyira nem tartom jó játékosnak, ezer Bale futkorászik a spanyol bajnokságban akik még a labdával is barátságban vannak!Szvsz!
Rossi más tészta, őt nagyon kedvelem :lol: Bár ezeknek a híreknek elég kevés a valóságalapja így februárban!
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.09. 14:56:15

Csoppy írta:Legalább két éve pártolom ennek a Bale gyereknek a leigazolását. Hasonló képességekkel van megáldva mint Alves, csak éppen a másik oldalon rohangászik. Ahogy az egyik szakkommentátor is mondta róla, nem csinál semmi különöset, ugyanazt csinálja, mint bárki más a posztján épp csak kétszer olyan gyorsan. Ennek a csapatnak a legnagyobb fegyvere pedig a sebessége. Lekövethetetlen gyorsasággal ide-oda pattog a labda a játékosok között, akik tökéletesen megkomponálva hajtják végig a meccs első 90 (plusz hosszabbítás) percét.

Kétszer inkább ő mint Fabregas, akár ugyanannyiért is.
és évekig lehetne ismét röhögni a barcán,mert kidobott az ablakon 4x milliót. azt miért nem látja senki,hogy bizonyos focisták nem valók spanyolországba? az angolok nagy része a lábát nem teszi ki a szigetről. nem véletlen. bale jelenleg a világ legtúlértékeltebb játékosa. ha megveszitek,egy éven belül adjátok vissza egy 10es csomag labdáért,ugyanis nem élne meg nálatok. akár csak rooney,lampard,gerrard és még sorolhatnám. nekik anglia a nyerő,ha elmennek onnan,végük(lásd owen)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.02.09. 14:51:31

Jason írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/02/09 ... abi_prieto

A nyárron én örülnék egy Rossi vs Bale transzfernek. :) Ha igazak a hirrek. :wink:
Rossi meg Bale is? Minek? Bale balhátvédnek semmiképp sem kell, mert Abi mellett van két cserehátvédünk ( Maxwell és Adriano), ha pedig szélső támadónak hoznánk, akkor mellé Rossi túlzás. Nem kell ennyi csatár. Ráadásul egyikük sem kezdőszintű.
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2011.02.09. 14:51:29

Legalább két éve pártolom ennek a Bale gyereknek a leigazolását. Hasonló képességekkel van megáldva mint Alves, csak éppen a másik oldalon rohangászik. Ahogy az egyik szakkommentátor is mondta róla, nem csinál semmi különöset, ugyanazt csinálja, mint bárki más a posztján épp csak kétszer olyan gyorsan. Ennek a csapatnak a legnagyobb fegyvere pedig a sebessége. Lekövethetetlen gyorsasággal ide-oda pattog a labda a játékosok között, akik tökéletesen megkomponálva hajtják végig a meccs első 90 (plusz hosszabbítás) percét.

Kétszer inkább ő mint Fabregas, akár ugyanannyiért is.
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.02.09. 14:41:58

http://barcanoticias.blog.hu/2011/02/09 ... abi_prieto

A nyárron én örülnék egy Rossi vs Bale transzfernek. :) Ha igazak a hirrek. :wink:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
krkic87
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2007.01.11. 10:52:53
Tartózkodási hely: Békés, Eger

2011.02.09. 14:09:59

[quote="kristop"]a barcelona játékosmegfigyelője neymart és lucast figyeli az u20as dél-amerikai cuccon

Lucas nem hiszem, hogy a miénk lesz, mert:

http://www.acmilan.hu/2011/01/29/az-uto ... -alomtini/

Bár nem tudom, hogy ez mennyire 100%.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.09. 12:44:09

Nem úgy van h csak 1 játékos játszhat a BLben, aki már játszott az EL-ben? Már nem emlékszem hogy van a szabály, de ha emlékeim nem csalnak, a Real pont azzal csinált magából(többek között)hülyét, hogy Lasst meg Huntellaart nem lehettet nevezni.
Én is így tudom pontosan.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.09. 12:32:37

Perrero írta:
Lionel85 írta:
zsoltman írta:Egyébként mi is nevezzuk Afellay-t!!

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
Rochina pedig lekerül, mert elment a Blackburnhöz. Az is lehet, hogy ez csak egy egyszerű játékoskeret. Amúgy pályára lépett az EL-ben nem?
EL playa játszhat blben, és fordítva is
Nem úgy van h csak 1 játékos játszhat a BLben, aki már játszott az EL-ben? Már nem emlékszem hogy van a szabály, de ha emlékeim nem csalnak, a Real pont azzal csinált magából(többek között)hülyét, hogy Lasst meg Huntellaart nem lehettet nevezni.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése