Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.09. 11:51:31

a barcelona játékosmegfigyelője neymart és lucast figyeli az u20as dél-amerikai cuccon

azt mondja, hogy neymar beleillik a barcelona profiljába. játékilag oké (mondjuk ott is csak messi helyén tudom elképzelni, szélekre kevés lenne a védekezése), de hogy ennyi idősen maximum balotellinek volt ekkora arca az is biztos. én vele vagyok úgy, hogy egy igazi népművészeti cserépedény, de később majd elnézném itt, ha visszább vesz.

lucasról meg annyit, hogy kábé ilyen kaká szerű lendületből játszó, néha okos labdákat adó középpályás.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.04. 21:52:24

messideco írta:Érdekes, hogy Vazquez és Nolito ott van az A keretben, de Thiago pl. a B-ben. Két kapus elég?
B-ben 21 év alattiak vannak, ennyi a titok
(akik korlátlanul játszhatnak, tehát 4 kapusunk van nem 2)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.04. 21:50:42

zsoltman írta:Egyébként mi is nevezzuk Afellay-t!!

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
Rochina pedig lekerül, mert elment a Blackburnhöz. Az is lehet, hogy ez csak egy egyszerű játékoskeret. Amúgy pályára lépett az EL-ben nem?
messideco írta:Érdekes, hogy Vazquez és Nolito ott van az A keretben, de Thiago pl. a B-ben. Két kapus elég?
Nézd meg az életkorokat. Nolitóék 24 évesek, azaz már hivatalosan nem ifik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionel85 2011.02.04. 21:52:38-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.04. 21:47:39

Érdekes, hogy Vazquez és Nolito ott van az A keretben, de Thiago pl. a B-ben. Két kapus elég?
"And my heart will leave you never."
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2011.02.04. 21:36:56

Egyébként mi is nevezzuk Afellay-t!!

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2011.02.04. 21:34:05

Fernando Torres játszhat a Bajnokok Ligájában, viszont az FA kupában nem, David Luizra ez fordítva igaz.!!


http://twitter.com/chelseafanatics
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.04. 16:23:29

Leomessi14 írta:
Game90 írta:http://mueses.blog.nepsport.hu/archives ... y_tortent/

:lol: :lol: :lol:

14.28
Sir Alex Ferguson bejelenti, hogy Howard Webb nem eladó.
Ez hatalmas :D
Mehetett volna a humor topicba is,amikor eloszor beleolvastam azt hittem,hogy komoly cikk. :D
Ott is volt pár napja :wink: Amúgy Dos Santost leginkább Balotellihez tudnám hasonlítani. Nagy tehetség, anno nálunk nagyon jó volt, aztán elnagyképűsködte a dolgokat, és szerintem elrontotta a karrierjét már akkor, amikor még el sem kezdődött igazán.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.02.04. 16:20:28

Game90 írta:http://mueses.blog.nepsport.hu/archives ... y_tortent/

:lol: :lol: :lol:

14.28
Sir Alex Ferguson bejelenti, hogy Howard Webb nem eladó.
Ez hatalmas :D
Mehetett volna a humor topicba is,amikor eloszor beleolvastam azt hittem,hogy komoly cikk. :D
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.02.04. 16:12:51

Mondjuk a Vb-n meg kb a mexikóiak legjobbja volt.Szóval az azért erős,h egy fikarcnyi tehetség sincs benne.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.04. 16:10:33

noname írta:
bence-barca írta:Csak most láttam, h Givonnai dos Santos kölcsönbe a Santanderbe ment. Nem nagyon jött be neki a Tottenham...
Talán majd megy valamire spanyolhonban. Az már bebizonyosodott h az angol bajnokságban nincs maradása. Tény h túlzottan lehetőséget se kapott, de ezt is magának köszönheti. Remélem a Racing tisztában van vele h mekkora tehetséget szereztek meg fél évre. Rendszeresen játszatni kell. Ha nincs is formában, nem is játszott mostanában sokat, ráadásul problémás, kis túlzással akkor is szorult bele annyit tehetség mint az egész racingba. Őszintén szólva eléggé hidegen hagy h sikeres lesz-e, hiszen leírta magát, van egy olyan érzésem h nem lesz az. Túl ostoba. Egyszerűen nem tudják komolyan venni sehol, nem is csoda, aki kezdőtagságot követelt 18 évesen az Aranylabdás Ronaldinho helyén, azt én se venném komolyan.
Se az Ipswichben nem ment neki, de még a Galatánál sem.
Eddig akárhol játszott, mindig becsődölt. Ezért nem is tartom akkor nagy tehetségnek. Ha legalább egy fikarcnyi tehetsége lenne, azért a kb. 4 csapatából egyben biztosan tudott volna bizonyítani, minimum egy fél évet. De olyan nincs, hogy bárhova megy, aztán elkullog onnan...

Ronaldinho utódnak lett kikiáltva anno, de a mai bulizós Ronaldinhónak inkább lehetne utódja a mentalitását nézve... Giovani dos Santosból már nem lesz semmi szerintem. Elkapkodta.
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.04. 16:04:13

bence-barca írta:Csak most láttam, h Givonnai dos Santos kölcsönbe a Santanderbe ment. Nem nagyon jött be neki a Tottenham...
Talán majd megy valamire spanyolhonban. Az már bebizonyosodott h az angol bajnokságban nincs maradása. Tény h túlzottan lehetőséget se kapott, de ezt is magának köszönheti. Remélem a Racing tisztában van vele h mekkora tehetséget szereztek meg fél évre. Rendszeresen játszatni kell. Ha nincs is formában, nem is játszott mostanában sokat, ráadásul problémás, kis túlzással akkor is szorult bele annyit tehetség mint az egész racingba. Őszintén szólva eléggé hidegen hagy h sikeres lesz-e, hiszen leírta magát, van egy olyan érzésem h nem lesz az. Túl ostoba. Egyszerűen nem tudják komolyan venni sehol, nem is csoda, aki kezdőtagságot követelt 18 évesen az Aranylabdás Ronaldinho helyén, azt én se venném komolyan.
A Fifa egy szégyen
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.04. 15:17:17

Csak most láttam, h Givonnai dos Santos kölcsönbe a Santanderbe ment. Nem nagyon jött be neki a Tottenham...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.02. 21:16:56

daffy írta:
kamaj írta:Nem úgy volt, hogy idény végén elmegy arabokhoz pénzt keresni? Nagyon sajnálom, hogy visszavonult, de sajnos mindenkinek eljön ez az idő. Számomra a nagy kedvenc is be fogja fejezni az év végén (Van der Sar). Hihetetlen, hogy múlik az idő... :(
így van és számomra valamiért a régi játékosok sokkal szerethetőbbek és sokkal jobban csodáltam őket,igazi példaképek voltak.
Sztem mindenki azt a generációt favorizálja, akiken felnőtt, akiket kiskorában megszeretett. Bár én mégcsak 20 éves vagyok, de számomra is vannak olyan játékosok, akiket nagyon hiányolok a mezőnyből, és én is 90-s évek végi, 2000-s évek eleji focit sokkal jobban szerettem, mint a mostanit. Persze lehet más oka is, ha általánositunk, akkor valóban elmondható, h mai játékosok kevéssé szimpatikusabbak, nagyképűbbek, többet színészkednek, pénzéhesebbek, stb...Eleve a futball sztem egy rossz irányba megy, én már az egész sportot nem szeretem annyira, mint régen.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.02. 21:15:03

http://mueses.blog.nepsport.hu/archives ... y_tortent/

:lol: :lol: :lol:

14.28
Sir Alex Ferguson bejelenti, hogy Howard Webb nem eladó.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2011.02.02. 21:13:47

daffy írta:
kamaj írta:Nem úgy volt, hogy idény végén elmegy arabokhoz pénzt keresni? Nagyon sajnálom, hogy visszavonult, de sajnos mindenkinek eljön ez az idő. Számomra a nagy kedvenc is be fogja fejezni az év végén (Van der Sar). Hihetetlen, hogy múlik az idő... :(
így van és számomra valamiért a régi játékosok sokkal szerethetőbbek és sokkal jobban csodáltam őket,igazi példaképek voltak.
Ez így igaz :?
Sajnos mostanában már nincsenek annyira erényes játékosok mint anno Maldini, vagy éppen Henry (mondjuk ő még aktív, de nincsen túl szem előtt)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.02. 21:01:18

kamaj írta:Nem úgy volt, hogy idény végén elmegy arabokhoz pénzt keresni? Nagyon sajnálom, hogy visszavonult, de sajnos mindenkinek eljön ez az idő. Számomra a nagy kedvenc is be fogja fejezni az év végén (Van der Sar). Hihetetlen, hogy múlik az idő... :(
így van és számomra valamiért a régi játékosok sokkal szerethetőbbek és sokkal jobban csodáltam őket,igazi példaképek voltak.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.02. 20:50:56

Nem úgy volt, hogy idény végén elmegy arabokhoz pénzt keresni? Nagyon sajnálom, hogy visszavonult, de sajnos mindenkinek eljön ez az idő. Számomra a nagy kedvenc is be fogja fejezni az év végén (Van der Sar). Hihetetlen, hogy múlik az idő... :(
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.02. 20:28:14

Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.02.02. 08:49:43

LG írta:Lehet, h motivált Torres, de könnyen meglehet, h nyomot hagytak benne a sérülések, illetve mi a garancia, h mostantól nem lesz ilyen sérülékeny? Ha pedig minden így folytatódik, akkor a Chelsea sok hasznát nem veszi. Még hogy ereje teljében van? Épp, h borzasztó időszakon van túl, illetve lesz túl, ha egyáltalán túl lesz rajta. :roll:
Ereje teljében van = 26-27 éves. Innen még van esélye legalább 5 jó szezonra.
A sérüléseket meg nem lehet kiszámítani: nekünk is vannak olyan játékosaink, akik egy időben sérülékenyek voltak, aztán azóta nem - és természetesen a fordítottja is igaz. Gyakran orvosi stábtól függ a dolog (túl hamar engedik-e vissza 1-1 sérülés után, stb).
LG írta:Suarez egy nem gyenge bajnokságban bizonyított? Bocs, erről én lemaradtam. Bár ez is relatív, a magyarhoz képest pl. mindenképpen erős a holland bajnokság, de a top ligákkal össze sem lehet hasonlítani. Soroljam azokat, akik ott bizonyítottak, máshol meg nem?
És én soroljam azokat, akik egy top ligában bizonyítottak, majd egy csapatváltás után nem tudtak? Mindenre lehet temérdek példát hozni :)
LG írta:Maradjunk annyiban, h mind2 zsákbamacska. Eleve télen, teljesen új csatárduót venni, menet közben kell beilleszkedniük, nincsenek könnyű helyzetben, de majd meglátjuk.
Minden igazolás valamilyen szinten zsákbamacska.
Jelenleg a Pool-nak ez egy sokkal jobb választás, mint egy motiválatlan Torres. Lehet, hogy ez évben ez még nem fog kijönni, de hosszú távon biztos vagyok benne, hogy jobban járnak így, mint egy kedvetlen sztárjátékossal.
Addig itt van két fiatal, akik bizonyítani akarnak, "címlapra kerülni", s nem is kerülhettek volna jobb helyre, mint egy kicsit rossz passzban lévő csapathoz, ahol van mit javítani, s így nem csupán cserepadkoptatás lesz a dologból.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.01. 21:09:01

Mikaos írta:Szerintem mind a Chelsea, mind a Liverpool jól járt a Torres-transzferrel.

Chelsea:
- motivált Torres, aki szeretne végre komoly eséllyel indulni a címekért
- öreg csatárok (Drogba, Anelka) helyett egy ereje teljében lévő érkezik
- stílussal sem lesz gond, az Ancelotti-féle Chelsea nagyjából ugyanazt képviseli, mint a Pool

Liverpool:
- motiválatlan, rosszul játszó Torres-t eladják sok pénzért
- helyette 2 fiatalabb csatár jön
- ebből Suárez már bizonyított egy nem gyenge bajnokságban, s a VB-n is elég jó volt (még kapusnak sem rossz :) )
- Carroll pedig -ahogy nézem a statisztikát- elég jó: ez évben 19 meccsen 11 gól és 7 assist. Ez azt jelenti, hogy kb. minden meccsen van egy jó húzása.
-Lehet, h motivált Torres, de könnyen meglehet, h nyomot hagytak benne a sérülések, illetve mi a garancia, h mostantól nem lesz ilyen sérülékeny? Ha pedig minden így folytatódik, akkor a Chelsea sok hasznát nem veszi. Még hogy ereje teljében van? Épp, h borzasztó időszakon van túl, illetve lesz túl, ha egyáltalán túl lesz rajta. :roll:

Suarez egy nem gyenge bajnokságban bizonyított? Bocs, erről én lemaradtam. Bár ez is relatív, a magyarhoz képest pl. mindenképpen erős a holland bajnokság, de a top ligákkal össze sem lehet hasonlítani. Soroljam azokat, akik ott bizonyítottak, máshol meg nem? Egy dolog, h a VB-n is jó volt. Dos Santos is.
Carroll pedig lehet, h most jó szezont fut, de mi a garancia, h egy komoly csapatba is megállja a helyét. Robbie Keane-nek sem ment a Poolban, Berbatov is az első két szezonjában gyenge volt, és még lehet sorolni, pedig ezek a játékosok is nagyon jók voltak előző klubjukban.
Maradjunk annyiban, h mind2 zsákbamacska. Eleve télen, teljesen új csatárduót venni, menet közben kell beilleszkedniük, nincsenek könnyű helyzetben, de majd meglátjuk.

Jól van socio, áll a fogadás!
:wink:
socio66

2011.02.01. 19:39:02

LG írta:De ez most olyan dolog, h kinek mi számit jónak, + nem biztos, h ez a fél szezon le meghatározó. Sok játékos volt, aki jól bekezdett egy csapatnál aztán semmi, meg fordítva is.
Bár nem szeretnék kihátrálni a fogadás alól semmikép, csak ezeket gondold át. :wink:
nyilván konkrét szempontokat fölösleges lefektetni,de szerintem ezek nélkül is el lehet dönteni hogy valaki jól teljesített,vagy nem.
abban igazad van,hogy sok esetben nem lehet egy játékost az első pár hónapja alapján megítélni,de most ez egy egyszerű fogadás,három év múlva egyikünk se fog visszatérni rá.
szóval szerintem nézzük ezt a fél évet,kivéve ha sokat lesz sérült,vagy valamiért nem lehet megítélni a produktumát.
aki pedig veszít,az egy hónapig kiírja avatarba,hogy a másiknak volt igaza.
:)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.02.01. 18:53:00

Szerintem mind a Chelsea, mind a Liverpool jól járt a Torres-transzferrel.

Chelsea:
- motivált Torres, aki szeretne végre komoly eséllyel indulni a címekért
- öreg csatárok (Drogba, Anelka) helyett egy ereje teljében lévő érkezik
- stílussal sem lesz gond, az Ancelotti-féle Chelsea nagyjából ugyanazt képviseli, mint a Pool

Liverpool:
- motiválatlan, rosszul játszó Torres-t eladják sok pénzért
- helyette 2 fiatalabb csatár jön
- ebből Suárez már bizonyított egy nem gyenge bajnokságban, s a VB-n is elég jó volt (még kapusnak sem rossz :) )
- Carroll pedig -ahogy nézem a statisztikát- elég jó: ez évben 19 meccsen 11 gól és 7 assist. Ez azt jelenti, hogy kb. minden meccsen van egy jó húzása.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.01. 16:03:55

socio66 írta:ha jól teljesít,ki kell írnod egy hónapig az avatarodba,hogy igazam volt. :)
De ez most olyan dolog, h kinek mi számit jónak, + nem biztos, h ez a fél szezon le meghatározó. Sok játékos volt, aki jól bekezdett egy csapatnál aztán semmi, meg fordítva is.

Bár nem szeretnék kihátrálni a fogadás alól semmikép, csak ezeket gondold át. :wink:
socio66

2011.02.01. 15:59:22

ha jól teljesít,ki kell írnod egy hónapig az avatarodba,hogy igazam volt. :)
Válasz küldése