Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.10. 19:56:56

noname írta: Tudom ki az, tudom h nagy tehetségnek tartják, de játszani nem láttam(részben azért mert nem érdekel a brazil bajnokság, részben azért mert a bentlakás nem túl előnyös dolog, ha meccseket akarok nézni). Szóval engem olyan emberek véleménye érdekelne, akik valóban látták játszani a gyereket. Nekem személy szerint a Robinho2-vel nem lenne bajom, mert Robinho irtó nagy tehetség volt, csak épp olyan csapatokba került, amik nem tudták, nem akarták megnevelni(Real, City). Ha van akkora tehetség megér egy 20ast. A pontos posztja is érdekel. Könyörgöm, tudjon középcsatárt játszani!!!Felőlem lehet olyan hisztis mint Alves, csak ne az legyen a legizgalmasabb dolog a meccsek végén h Bojan hányszor esik át a labdán!
tud középcsatárt játszani,gansoval a hátukon viszik a brazil u20at. viszont meglepődnék,ha 25 alatt megkapná bárki is.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.10. 19:54:09

Tocy írta:
noname írta:Mivel jobb híján ez az igazolástopikunk: Neymarral egyre inkább komolyodik a dolog.
A sport.es szerint már tárgyaltunk vele, 20 millióról írnak, míg az mundo 30 milláról ír, illetve arról, hogy Neymar a sok érdeklődő mellett hozzánk szeretne jönni.
Itt a 2 cikk, google-lal lefordítva angolra:
sport
mundo

Bevallom egyáltalán nem vagyok képbe a gyerekkel. Valaki felvilágosíthatna.
Milyen poszton játszi, milyen személyiség, mennyire stabil a teljesítménye, mennyire tudja kivenni a részét a kombinatív játékban? stb...
Neymart azért már illene ismerni :) Fiatal csatár, brutál tehetséges, viszont már most nagyképű, és nekem egyelőre Robinho2-nek tűnik.
Tudom ki az, tudom h nagy tehetségnek tartják, de játszani nem láttam(részben azért mert nem érdekel a brazil bajnokság, részben azért mert a bentlakás nem túl előnyös dolog, ha meccseket akarok nézni). Szóval engem olyan emberek véleménye érdekelne, akik valóban látták játszani a gyereket. Nekem személy szerint a Robinho2-vel nem lenne bajom, mert Robinho irtó nagy tehetség volt, csak épp olyan csapatokba került, amik nem tudták, nem akarták megnevelni(Real, City). Ha van akkora tehetség megér egy 20ast. A pontos posztja is érdekel. Könyörgöm, tudjon középcsatárt játszani!!!Felőlem lehet olyan hisztis mint Alves, csak ne az legyen a legizgalmasabb dolog a meccsek végén h Bojan hányszor esik át a labdán!
A Fifa egy szégyen
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.10. 19:52:39

noname írta:Mivel jobb híján ez az igazolástopikunk: Neymarral egyre inkább komolyodik a dolog.
A sport.es szerint már tárgyaltunk vele, 20 millióról írnak, míg az mundo 30 milláról ír, illetve arról, hogy Neymar a sok érdeklődő mellett hozzánk szeretne jönni.
Itt a 2 cikk, google-lal lefordítva angolra:
sport
mundo

Bevallom egyáltalán nem vagyok képbe a gyerekkel. Valaki felvilágosíthatna.
Milyen poszton játszi, milyen személyiség, mennyire stabil a teljesítménye, mennyire tudja kivenni a részét a kombinatív játékban? stb...
csatár,talán a legnagyobb ígéret a piacon. én bármit megadnék,hogy a realba lássam. video
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.10. 19:51:44

Neymar középcsatár, de balszélsőnek is jól játszik. Szerintem ez Bojan kiesést jelentené. Messi,Villa,Pedro,Neymar. Afellay és Iniesta is szélsők is lehetnek.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.10. 19:50:06

noname írta:Mivel jobb híján ez az igazolástopikunk: Neymarral egyre inkább komolyodik a dolog.
A sport.es szerint már tárgyaltunk vele, 20 millióról írnak, míg az mundo 30 milláról ír, illetve arról, hogy Neymar a sok érdeklődő mellett hozzánk szeretne jönni.
Itt a 2 cikk, google-lal lefordítva angolra:
sport
mundo

Bevallom egyáltalán nem vagyok képbe a gyerekkel. Valaki felvilágosíthatna.
Milyen poszton játszi, milyen személyiség, mennyire stabil a teljesítménye, mennyire tudja kivenni a részét a kombinatív játékban? stb...
Neymart azért már illene ismerni :) Fiatal csatár, brutál tehetséges, viszont már most nagyképű, és nekem egyelőre Robinho2-nek tűnik.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.02.10. 19:49:37

noname írta: Bevallom egyáltalán nem vagyok képbe a gyerekkel. Valaki felvilágosíthatna.
Milyen poszton játszi, milyen személyiség, mennyire stabil a teljesítménye, mennyire tudja kivenni a részét a kombinatív játékban? stb...
Annyit tudok, hogy csatár, hogy jó és fiatal; de állítólag van majnem akkora arca, mint Balotellinek.
Én kiváncsi lennék rá itt, de a 30 millió felejtős, sőt, még a 20 is sok. Max. 10-15 öt érne nálam (ha azt is beleszámoljuk, hogy befektetés a jövőre); de ha 20-at kérnek érte minimum, akkor inkább visszahoznám Keirrisont.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.10. 19:44:47

Mivel jobb híján ez az igazolástopikunk: Neymarral egyre inkább komolyodik a dolog.
A sport.es szerint már tárgyaltunk vele, 20 millióról írnak, míg az mundo 30 milláról ír, illetve arról, hogy Neymar a sok érdeklődő mellett hozzánk szeretne jönni.
Itt a 2 cikk, google-lal lefordítva angolra:
sport
mundo

Bevallom egyáltalán nem vagyok képbe a gyerekkel. Valaki felvilágosíthatna.
Milyen poszton játszi, milyen személyiség, mennyire stabil a teljesítménye, mennyire tudja kivenni a részét a kombinatív játékban? stb...
A Fifa egy szégyen
P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2011.02.09. 18:44:06

Én meg azt mondom,hogy Keita csak akkor menjen,ha a helyét Thiago veszi át a csapatban!!!Ha érdkezne például Fabre,vagy akárki a helyére,akkor Thiago mikor játszana?A kupameccsken az alsóbb osztályu csapatok ellen,meg pár már megnyert bajnoki végefelé beállna!Azzal tuti nem lenne elégedett,és nálam akkor elég vlaószinű,hogy távozni fog,mer nem lesz elégedett a sokadik számú kiegészítő ember pozícióval,ami teljesen érthető is!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.02.09. 18:41:16

messideco írta:Biztos. Keita biztos jómunkásember. A nővére, Malvin ő velem egykora. Iskolatársak voltunk :lol:
Nap hsz-e :lol:
kristop írta:IF CESC signed for Barça
Keita could go to Bayern for 12 million
Fabregas szerintem 3-4 évig nem fog jönni. Keita nem a kedvencem, de én még nem adnám őt el, max. 2012 nyarán, addig beérik Thiago és JdS.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.09. 18:28:09

Biztos. Keita biztos jómunkásember. A nővére, Malvin ő velem egykora. Iskolatársak voltunk :lol:

ON: A Keita-topicban folyik az eszmecsere, térjetek ti is át oda :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.09. 18:01:26

daffy írta:ismeri a csapatot,a játékrendszert,tűri a padot és a fizetése is elfogadható(ami szerintem a legfontosabb).
Egyetértek. Keita jómunkásember, kellenek az ilyenek is.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.09. 16:51:10

Tocy írta:Én sem, kivéve ha Cesc érkezne a helyére, de talán még akkor sem...
a cikk így kezdődik.

IF CESC signed for Barça
Keita could go to Bayern for 12 million

ha maradna ez a keret, akkor perszehogy semmi értelme nem lenne eladni. viszont, ha jön valaki és ennyit kapnánk egy ilyen idős nem meghatározó cserejátékosért, akkor nem kérdés szerintem.
Initom írta:És mellesleg a pályán sem elhanyagolható a teljesítménye sem!
vele kapcsolatban pedig pont ez jut elsőre az eszembe. teljesen elhanyagolható.
MessiFan írta:ki az a mindenki?
Én nem örülnék neki.
mondjuk a fórumozók kilencven százalékára gondoltam. miután általában felszokott robbanni az élőtopik, amikor a kezdőbe kerül vagy őt cserélik be. olyan mint oleguer, csak nem bénában.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.02.09. 16:48:51

daffy írta:
Initom írta:
:shock:
komolyan?
én ha nem is gyászolnám,de rohadtul nem örülnék ha elmenne!!
Ennyire lebecsülitek? :shock:
én pont azon gondolkodtam,hogy az ilyen játékosok megtartása lenne a legokosabb döntés. ismeri a csapatot,a játékrendszert,tűri a padot és a fizetése is elfogadható(ami szerintem a legfontosabb). rettenetesen magas bónuszokat csengethet ki a barca az utóbbi években,az amúgy is magas fizetések mellé.
És mellesleg a pályán sem elhanyagolható a teljesítménye sem!
Plussz nagyon szimpatikus,még egyszer nem láttam reklamálni.
Abi & Tito
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.09. 16:44:32

Messithebest írta:
Csoppy írta:Végül is mi van hogyha Messi Villa és Pedro is lesérül és Bojannak meg Nolitonak eltiltása van?
Jeffren-Soriano-Tello csatársorral állunk ki max. Ennyi.

De hogy ne legyek teljesen OFF:
Bale azért nem illene ide,mivel ő - mint már többen leírták - Angliába való. De egy Rossit szívesen elnéznék itt.
Az elejéhez: Jeffren-Afellay-Iniesta inkább :D Ibi játszana Messi mostani posztján.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.09. 16:42:54

Initom írta:
:shock:
komolyan?
én ha nem is gyászolnám,de rohadtul nem örülnék ha elmenne!!
Ennyire lebecsülitek? :shock:
én pont azon gondolkodtam,hogy az ilyen játékosok megtartása lenne a legokosabb döntés. ismeri a csapatot,a játékrendszert,tűri a padot és a fizetése is elfogadható(ami szerintem a legfontosabb). rettenetesen magas bónuszokat csengethet ki a barca az utóbbi években,az amúgy is magas fizetések mellé.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.09. 16:40:04

MessiFan írta:
kristop írta:inkább beszéljünk olyanról ami mindenkinek tetszene

keitát vinné a nyáron a bayern 12millióért
ki az a mindenki?
Én nem örülnék neki.
Én sem, kivéve ha Cesc érkezne a helyére, de talán még akkor sem...
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.02.09. 16:39:44

sjd írta:
kristop írta:inkább beszéljünk olyanról ami mindenkinek tetszene

keitát vinné a nyáron a bayern 12millióért
ennél csak Oleguernek örültem jobban :twisted:

ez most hasonlóan nagy üzlet lenne, gyakorlatilag 4 Afellaynyi pénzt kapnánk érte (és ha végignézzük az eligazoló játékosainkért kapott összegeket, még rekordszámba is mehet)
:shock:
komolyan?
én ha nem is gyászolnám,de rohadtul nem örülnék ha elmenne!!
Ennyire lebecsülitek? :shock:
Abi & Tito
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.09. 16:24:47

Szerintem Keita simán beférne a Bayern kezdőjébe. De nagyon remélem, hogy marad :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.09. 16:22:59

kristop írta:inkább beszéljünk olyanról ami mindenkinek tetszene

keitát vinné a nyáron a bayern 12millióért
ennél csak Oleguernek örültem jobban :twisted:

ez most hasonlóan nagy üzlet lenne, gyakorlatilag 4 Afellaynyi pénzt kapnánk érte (és ha végignézzük az eligazoló játékosainkért kapott összegeket, még rekordszámba is mehet)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.09. 16:17:00

kristop írta:inkább beszéljünk olyanról ami mindenkinek tetszene

keitát vinné a nyáron a bayern 12millióért
ki az a mindenki?
Én nem örülnék neki.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.02.09. 16:14:45

kristop írta:inkább beszéljünk olyanról ami mindenkinek tetszene

keitát vinné a nyáron a bayern 12millióért
Na, azért ne legyünk már ilyen rosszindulatúak :) Szerintem Keita tökéletes nekünk, egy jobb képességű játékost tékozlás lenne a padon ültetni. ráadásul megérdemli a mali, mert szégyent nem szokott vallani sosem.
Csak szólok azoknak, akik eddig nem látták a meccseket, amiken Affellay játszott, vagy nem figyeltek eléggé: egyszer sem játszott középpályást... Azt hiszem ez egyértelmű üzenet Pep részéről, kár azon fantáziálni, hogy ő Iniesta cseréje...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.02.09. 16:12:01

Leomessi14 írta:
kristop írta:inkább beszéljünk olyanról ami mindenkinek tetszene

keitát vinné a nyáron a bayern 12millióért
Az nem lenne jo mert nem lenni kit Pepnek becserelni, a 80. percben mindannyiunk oromere.Amugy meg,ha ettol tobb lehetoseget kap majd Afelay es Thiago akkor rendben.
Én bírom Keitát, de 12 milláért nagyon jó üzlet lenne. Ráadásul, akkor ugye Afellay meg Thiago is többet játszhatnának.

Szerintem 2-3 posztra kell a nyáron igazolni:
1. középső védő: Milito jöjjön formába, de ha nem jön, akkor vagy hozzunk vkit, vagy a Fontás-Bartra duóból egyet, de akár 2-őt is be lehetne építeni
2. jobb oldali védő: Ha Alves elmenne, akkor kéne ide egy ember. Talán Wiel lenne a legideálisabb.
3. csatár: Ugye ez a nagy kérdőjel :?: Annyira bízunk Bojanban, meg Jeffrenben amennyire nem kéne, mert Bojan játéka förtelmes, míg Jeffren mostanában elég sokat sérült. Rossit szívesen elnézném, de az vagy az ő, vagy Pedro veszte lenne, amit sztem elég sokan sajnálnánk.

Igazából nehéz választani szinte mindegyik posztra, de ugye ezért vannak Guardioláék, hogy ezt megoldják :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.02.09. 16:06:02

kristop írta:inkább beszéljünk olyanról ami mindenkinek tetszene

keitát vinné a nyáron a bayern 12millióért
Az nem lenne jo mert nem lenni kit Pepnek becserelni, a 80. percben mindannyiunk oromere.Amugy meg,ha ettol tobb lehetoseget kap majd Afelay es Thiago akkor rendben.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.09. 16:05:22

messideco írta:Bale eleinte balhátvéd volt, azt hiszem az idei szezontól lett balszélső :wink:
Idén lett balszélső, és idén teljesedett ki, idén lett klasszis. Tehát láthatjuk, h ott tud igazán jól játszani. Ezek után visszatenni balhátvédnek butaság lenne.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.09. 16:00:35

Bale eleinte balhátvéd volt, azt hiszem az idei szezontól lett balszélső :wink:
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése