Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.18. 18:06:12

roby122 írta:Perez biztos megbeszélte Zambrotta.val, hogy szúrjon már ki a Barcaval...
Szerintem sincs semmi bunda. Atleticot meg 2 meccen simán kell verni. Gólt szerezni meg úgysem fognak ellenünk, Griezmannak mindig nulla a teljesítménye mikor ellenünk játszik.

Én azt sem tartom kizártnak, hogy a Wolfsburg megvicceli a Realt.
Mi köze van Zambrottának ehhez? :D Attól még, hogy ő húzta...

Nekem már azóta gyanús ez az egész, amióta ugyanaz lett a próbasorsoláson, mint az igazin.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.03.18. 17:44:23

Perez biztos megbeszélte Zambrotta.val, hogy szúrjon már ki a Barcaval...
Szerintem sincs semmi bunda. Atleticot meg 2 meccen simán kell verni. Gólt szerezni meg úgysem fognak ellenünk, Griezmannak mindig nulla a teljesítménye mikor ellenünk játszik.

Én azt sem tartom kizártnak, hogy a Wolfsburg megvicceli a Realt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.18. 17:40:21

akkor mégis mire gondoltál azzal, hogy ha más lett volna a sorsolás eredménye?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.03.18. 17:06:35

sztem az EL-t ne keverjük a BL-lel. Az EL tényleg a kutyát nem érdekli. Ott még lehet jól is jön egy-egy nagy negyeddöntő vagy elődöntő mert legalább akkor azt az 1 meccset a négyből (kettőből) megnézi "5 embernél több". Az EL-ben nincs pénz, úgyh ott nem tippelgetnék h hogyan megy a sorsolás. De amit a BL-ben tolnak az több mint feltűnő.... És tényleg ha csak azt nézzük h mik derültek ki most a VB rendezésekkel kapcsolatban (és feltételezzük h a 10%-át sem ismerjük a csalásoknak/hazugságoknak) akkor nem nagy bátorság kijelenteni h itt is jóeséllyel megy a sumákolás. Amiben nagy pénz van akörült megjelennek az érdekcsoportok és a manipuláció is
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.03.18. 16:48:30

visca el barca írta:
Capon írta:Nem érzek összeesküvést. Ha más lett volna a sorsolás eredménye akkor most nem mi hanem a másik 7 csapat szurkolói közül kiáltana most valamelyik bundát.
Csak egy párosítás jött össze abból amit szerettem volna a PSG-City.
Évek óta rendre minden fronton verjük az Atléticot ezért bizakodó vagyok, meg tegnap óta sem változott a véleményem, ha akarunk valamit, akkor úgy is mindenkit meg kell tudnunk verni, tök mindegy hogy most vagy a következő körbe kapjuk-e meg.
áruld már el nekem, abban mi lenne a bunda ha hosszú évek után EGYSZER kapnánk egy aránylag könnyű ellenfelet?
Hmm??
Nem fogsz szavakat a számba adni.
:wink:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.18. 16:05:21

Capon írta:Nem érzek összeesküvést. Ha más lett volna a sorsolás eredménye akkor most nem mi hanem a másik 7 csapat szurkolói közül kiáltana most valamelyik bundát.
Csak egy párosítás jött össze abból amit szerettem volna a PSG-City.
Évek óta rendre minden fronton verjük az Atléticot ezért bizakodó vagyok, meg tegnap óta sem változott a véleményem, ha akarunk valamit, akkor úgy is mindenkit meg kell tudnunk verni, tök mindegy hogy most vagy a következő körbe kapjuk-e meg.
áruld már el nekem, abban mi lenne a bunda ha hosszú évek után EGYSZER kapnánk egy aránylag könnyű ellenfelet?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.03.18. 15:13:01

Nem érzek összeesküvést. Ha más lett volna a sorsolás eredménye akkor most nem mi hanem a másik 7 csapat szurkolói közül kiáltana most valamelyik bundát.
Csak egy párosítás jött össze abból amit szerettem volna a PSG-City.
Évek óta rendre minden fronton verjük az Atléticot ezért bizakodó vagyok, meg tegnap óta sem változott a véleményem, ha akarunk valamit, akkor úgy is mindenkit meg kell tudnunk verni, tök mindegy hogy most vagy a következő körbe kapjuk-e meg.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 15:11:23

Bilbao-Atletico döntőnél akkor még nem szóltak kit kell húzni. :D Mindenre lehet hozni egy példát hogy na ezért lett összesorsolva. Szimpla spekuláció.
Sok a spanyol csapat, matematikailag is nagyobb az esély rá, hogy összekerülnek, nem ördögi ez.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.03.18. 15:01:04

Biztos az is véletlen, hogy Pool-Dortmund lesz, meg ez a tendencia, hogy ha két klub között nagy játékos váltott vagy edző akkor összekerülnek. Egyszerű, egy ilyen meccsen akkora a hype, hogy többet hoz. Viszont itt nem volt biztos, hogy mindkét csapat továbbjutna.

Vagy ez a sorsolás is jó példa arra, hogy a sok spanyol klubbot összeengedik, hogy a végén ne csak ők maradjanak mert az kevesebb embert érdekelne.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 14:55:47

visca el barca írta:mondjuk ha vmi europai bíróság 240 oldalon bizonyítaná, hogy csalnak a sorsoláson, Te még akkor is beírnád, hogy "azért várjuk még meg a legfelsőbb bíróság ítéletét" :lol:

amúgy meg rajtad kívül mindenkinek láthatóan szabja a csőrét, hogy ez nulla fhos reált tolják amíg nem szégyen. gondolom te inkább örülsz neki, mondván így legalább több spanyol lesz a 4 között :lol:

na mind1, hagyjuk, jelen idegállapotomban, nem Te vagy a megfelelő beszélgetőpartner...
Ártatlanság vélelme. :D

Hát mondjuk szurkolni soha nem szoktam nekik, de sokkal inkább ők mint egy német csapat. És igen, mert akkor több spanyol csapat van ott a végén, ahogy egy Villarreal, Bilbao stb esetében is ugyanígy gondolom.

És örülök, hogy ledegradálsz, hogy neked nem vagyok megfelelő beszélgetőpartner. :D Kár hogy nem szállsz le a földi halandók közé és kár hogy teszed a kétes kijelentéseket.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.18. 14:48:31

mondjuk ha vmi europai bíróság 240 oldalon bizonyítaná, hogy csalnak a sorsoláson, Te még akkor is beírnád, hogy "azért várjuk még meg a legfelsőbb bíróság ítéletét" :lol:

amúgy meg rajtad kívül mindenkinek láthatóan szabja a csőrét, hogy ez nulla fhos reált tolják amíg nem szégyen. gondolom te inkább örülsz neki, mondván így legalább több spanyol lesz a 4 között :lol:

na mind1, hagyjuk, jelen idegállapotomban, nem Te vagy a megfelelő beszélgetőpartner...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 14:43:06

visca el barca írta:
igen, csak mondjuk a csalózásnak van némi alapja. de veled erről nem lehet érdemben vitázni, úgyhogy inkább hagyjuk
Mert te azt mondod hogy van alapja akkor van. :D Erről így tényleg nem lehet vitázni. Tudom Fifa ügy, botrányok, sőt lehet a világot is az Illuminati irányítja. :D Gondolom jön a naivitás azt gondolni hogy nem.

Beírsz olyat hogy xy mit gondol és általánosítasz, ráadásul elfogult szurkolói véleményekből. Kit érdekel mit ír Józsi bácsi, az a lényeg ami van, plusz ha már ennyire nézzük ki mit mond, akkor olyat nézzünk akinek hitele van, valamit letett ebben a sportban, vagy nevesebb újságíró. Többet foglalkoztok a Reallal mint saját magunkkal....
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.03.18. 14:38:57

Jóhogy nemrég ismerték el a Fifa-nál, hogy a vb helyszín választás kenőpénzek alapján történt. Majd pont egy ilyen sorsolás lenne szabályos. Nem RM mellett csalnak vagy a Barca ellen, hanem amellett,hogy a végére a legnagyobbak maradjanak. Csak míg a Barca biztos egyArsenal ellen addig a RM biztos egy Roma vagy egy wolfsburg mellett,
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.18. 14:30:53

Bob_Marley írta:
S.Agüero írta:
Bob, most nem a szakértőkről van szó, hanem a mezei Real-szurkolókról, ugyanolyanokról, mint mi, csak mi ugye a Barcának szurkolunk.
Tehát akkor elképzelhetően nem túl objektív vélemény, s innentől kezdve nem igazán releváns. Mi meg éppen most csalózunk, ami szintén egy nevetséges kijelentés, csupán feltételezéseken alapszik.
igen, csak mondjuk a csalózásnak van némi alapja. de veled erről nem lehet érdemben vitázni, úgyhogy inkább hagyjuk
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.18. 14:28:20

S.Agüero írta:
Bob, most nem a szakértőkről van szó, hanem a mezei Real-szurkolókról, ugyanolyanokról, mint mi, csak mi ugye a Barcának szurkolunk.
Tehát akkor elképzelhetően nem túl objektív vélemény, s innentől kezdve nem igazán releváns. Mi meg éppen most csalózunk, ami szintén egy nevetséges kijelentés, csupán feltételezéseken alapszik.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.03.18. 14:24:16

Szerintem inkább arról van szó, hogy a Barca/Bayern/RM 3asnak ott kell lennie a végén mert messze a legtöbbet hozzák pénzügyileg. Erre megy ki a sorsolás. Ha meg összerakod a RM-t egy Atmával akkor nagy esélyel nincs ott a RM. Ahogy ugyanúgy hülyék lennének már összeengedni a nagyokat.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.03.18. 14:19:06

recrea írta:Ez a csalás is baromság, nem látok olyan okot, h a Realt vagy Bayernt tolják, minket meg nem, semmi logikus érv nincs emellett. Mégha 3 BL-t nyertünk volna egymás után....Annyi lehet max, h a nagyobbnak mondott csapatokat bent akarják tartani.

Valaki írta, nagyon egyetértek vele, nem most fogunk kiesni, nem ez az Atma fog minket kiejteni, ebben biztos vagyok, nagyon érzem, szóval mindenki megnyugodhat :D

Valljuk be, szívünk legmélyén jobb, h nem a Bayernt vagy a Realt kaptuk. A Juventus meg bizonyította, h itt bizony nincs papírforma.
Csalás szerintem sincs. Viszont az Atma volt a legrosszabb, akit kaphattunk.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.03.18. 14:17:36

Engedjétek már el a Realt, legalább lesz lehetőségünk helyre rakni őket a BL-ben is. :D

Az Atléticónak egyébként nem kifejezetten örülök, de még így is sokkal jobb, mintha a Bayernt kaptuk volna. Két meccsen illene kiütni a matracosokat, arról nem is beszélve, hogy a bajnokságban a Clásicót leszámítva nem is nagyon lesz kiélezett meccs már. 8 ponttal vezetünk, 2-3 botlás is belefér, ráadásul a közvetlen riválisunk a lehető legerősebb ellenfelet kapta a BL-ben. :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.03.18. 14:15:38

Ez a csalás is baromság, nem látok olyan okot, h a Realt vagy Bayernt tolják, minket meg nem, semmi logikus érv nincs emellett. Mégha 3 BL-t nyertünk volna egymás után....Annyi lehet max, h a nagyobbnak mondott csapatokat bent akarják tartani.

Valaki írta, nagyon egyetértek vele, nem most fogunk kiesni, nem ez az Atma fog minket kiejteni, ebben biztos vagyok, nagyon érzem, szóval mindenki megnyugodhat :D

Valljuk be, szívünk legmélyén jobb, h nem a Bayernt vagy a Realt kaptuk. A Juventus meg bizonyította, h itt bizony nincs papírforma.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.18. 14:13:12

Yokozuna írta:Kéne egy idény, mikor a Barca ott játszik. Mindjárt érdekesebb lenne.
én inkább kihagynám :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.18. 13:59:18

Braga vs. Shakhtar
Villarreal vs. Sparta
Athletic vs. Sevilla
Dortmund vs. Liverpool

Bob, most nem a szakértőkről van szó, hanem a mezei Real-szurkolókról, ugyanolyanokról, mint mi, csak mi ugye a Barcának szurkolunk.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.03.18. 13:48:27

otthon kellene legalább egy 2 gólos előny, hogy kicsit letörjünk a Calderon nagy lelkesedéséből a visszavágóra. első meccstől függ a dolog, ha ott nem csesszük el, akkor nem halálos ez a sorsolás. nagyon jó csapat az Atleti, de szerintem már vagyunk annyira stabilak, hogy a calderoni pokol ne jelentsen akkora előnyt nekik, mint régebben.

Real meg Bayern nagyon idegesítő, de hátha megcibálja legalább előbbit a Wolsburg. PSG-City meg...remélem mindkettő veszít :D
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.03.18. 13:42:57

visca el barca írta:
Kash írta:Szerintem nincs szó itt csalásról, vegyük példának most az EL-t, 3 spanyol csapat, szal 8-ból 3, elég nagy rá így az esély, hogy 2 spanyol ütközzön meg egymással.
az EL a kutyát nem érdekli
Teljesen mindegy melyikkel példálózok, a BL-ben is 3 Spanyol csapat van, szal ugyanannyi az esély itt is mint ott.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.18. 13:39:27

Kash írta:
visca el barca írta:Szerintem nincs szó itt csalásról, vegyük példának most az EL-t, 3 spanyol csapat, szal 8-ból 3, elég nagy rá így az esély, hogy 2 spanyol ütközzön meg egymással.
az EL a kutyát nem érdekli
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.03.18. 13:37:22

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:én sehol nem olvastam
attól még igaz. ha nem tudnád, mi úgy nyertünk bl-t, hogy mindig jókor, jó helyre pattant a labda. az olyan dolgok felett meg laázn elsiklottak, hogy angol, majd francia, utána a német, végül az olasz bajnokot legyőzve nyertük meg.

és még ők beszélnek makkról, mikor nekik ilyen apeol, sálke, wolfsburg féle, középszintet épphogy súroló csapatok jutnak. és milyen durva büszkék, rá, hogy megint ott lesznek az elődöntőben
De ha ezt én írom (Vagy MessiNeymarSuarez :mrgreen: ) akkor meg mindenki lehurrog...De hát tudom én hogy megy ez... :lol:

Szerintem nincs szó itt csalásról, vegyük példának most az EL-t, 3 spanyol csapat, szal 8-ból 3, elég nagy rá így az esély, hogy 2 spanyol ütközzön meg egymással.
Kép
Válasz küldése