Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.07. 12:56:34

Nekem hatalmas meglepetés a Wolfburg sikere. És ezt a győzelmet, már el se lehet venni tőlük.
Amúgy a visszavágó nagyon izgalmas lesz. Az első félidőt kell túlélnie a farkasoknak kapott gól nélkül és utána már nekik áll a zászló. Nem lehetetlen, de a Bernabeuban a 90 perc nagyon hosszú szokott lenni.

Mindenesettre nekem szereztek egy szép estét. Sajnos én jobban örülök neki, ha kikap a Real mintha nyer a Barcelona. Nem tudom miféle szurkolás ez nálam. De én jobban szurkolók lassan minden csapatnak a Real ellen, mint a Barcelona mellett. Lehet megszoktam a sok győzelmet vagy nem tudom.

Ami még ide tartozik, hogy nem normális dolog az, hogy a Barca ennyi trófeát nyer, nemzetközi és nemzeti viszonylatokban. Szóval meg tudom érteni azt, hogy fusztráltak az ellenfeleink, vannak csapatok ahol szintén alapelvárás a kupák nyerése és bizony az FC Barcelona az utóbbi 10 évben nagyon magas színten teljesít.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.07. 12:42:23

Ez a Wolfsburg egyébként egy könnyű csapat, csak azért mert most szervezett taktikával fogták a Realt még nem lesznek jó csapat, vagy nem lesznek egy szinten a Cityvel, PSG-vel, Atmával. Még mindig a legkönnyebb ellenfél a bentlévők közül, az más kérdés, hogy ezzel sem bírt a Reál most.
A Wolfsburgot a visszavágó után tudjuk majd igazán megítélni. A csoportjukat megnyerték, és ha igazán nagy csapat nem is volt benne, azért a PSV, CSKA, MU hármas nem is legkönnyebb ellenfelek. A hollandokkal pl. az Atletico csak büntetőkkel bírt el...
A 16 között a Gent verhető ellenfél volt, de azért egy Valencia-Lyon kettőst csak beelőztek ők is.

Tény, hogy a Real volt az első igazán komoly ellenfelük. A hazai meccsüket behúzták 2-0-ra, de ezt rá lehet még fogni, hogy a Real lebecsülte őket, rossz napot fogtak ki, stb. Ha a visszavágón simán üti őket a Real, akkor tényleg ez az eset áll fenn. Ha viszont tovább tudnának menni, akkor onnantól nem szabad legyinteni rájuk.

Papíron egyébként ténylek ők a leggyengébbek, de ha pl. megnézzük mit összebohóckodott a City meg a PSG tegnap, akkor lehetnek kétségeink, hogy a gyakorlatban igy van-e. Persze egy meccs alapján nem ítélkezhetünk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.07. 11:51:41

recrea írta:
Bob_Marley írta:Szerintem ez volt az alapterv, hogy kivárásra játszunk és nem volt olyan borzasztó mint a RM ellen, mert nem futottak át rajtunk. Ráadásul a lehetőségeink is megvoltak. RM-nek a fellegekben kellett volna járnia lelkileg egy idegenbeli győzelem után aztán eléggé kiábrándítóak voltak tegnap.
Nem tudom hazai pályán minek játszunk kivárásra, sosem tettük, nekik kellett volna menni, ehelyett mi kaptuk a gólt. Egy Neymar fejesre emlékszem az első félidőből, semmi többre, mondjuk az ordító volt.

A Real meccs pedig csalóka, ha megadják Ronci gólját vagy Benzema beveri az ordító ziccert, egész más meccs lett volna, gyanítom ők lennének most előnyben. Nem beszélve arról, h véleményes tizi volt. Sajnos csak az első félidőt láttam, mert a T-és M4 feladta a működést, szóval arról tudok beszélni.

Okosan kontrázik a Wolfsburg, Madridban erre építhetnek, de a kétgólos előny pár perc alatt akár el is tűnhet.

Szerk: amúgy az úri szurkolok tényleg nem látják, h egyértelműen előrébb van Ronci felső teste, mint a nemet védő lába? :D
Szerintem alapból az volt a legfőbb cél hogy az Atleti ne rúgjon idegenben gólt, mert képesek kibekkelni és arra az egy idegenbeli gólra játszani 150 perc alatt is, kb mint Mourinho, amikor otthon emberelőnyben arra játszottak hogy idegenbeli gól miatt jussanak tovább, véletlenül se rúgjanak esetleg mégegyet és győzzenek... :lol: =D>
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.07. 11:50:19

Nero. írta:Akkor még mindig csalás van, vagy csak elvakultak vagytok?
persze h az van 8) az uefa arról már nem tehet, h mit össze nem bénáznak a reálnál.

ezzel együtt még mindig tartom h sima 5-0 lesz a visszavágó. az elsőt megkapják a 10. percben onnantól bedarálják őket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2016.04.07. 11:53:29-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.04.07. 07:29:36

Bob_Marley írta:Szerintem ez volt az alapterv, hogy kivárásra játszunk és nem volt olyan borzasztó mint a RM ellen, mert nem futottak át rajtunk. Ráadásul a lehetőségeink is megvoltak. RM-nek a fellegekben kellett volna járnia lelkileg egy idegenbeli győzelem után aztán eléggé kiábrándítóak voltak tegnap.
Nem tudom hazai pályán minek játszunk kivárásra, sosem tettük, nekik kellett volna menni, ehelyett mi kaptuk a gólt. Egy Neymar fejesre emlékszem az első félidőből, semmi többre, mondjuk az ordító volt.

A Real meccs pedig csalóka, ha megadják Ronci gólját vagy Benzema beveri az ordító ziccert, egész más meccs lett volna, gyanítom ők lennének most előnyben. Nem beszélve arról, h véleményes tizi volt. Sajnos csak az első félidőt láttam, mert a T-és M4 feladta a működést, szóval arról tudok beszélni.

Okosan kontrázik a Wolfsburg, Madridban erre építhetnek, de a kétgólos előny pár perc alatt akár el is tűnhet.

Szerk: amúgy az úri szurkolok tényleg nem látják, h egyértelműen előrébb van Ronci felső teste, mint a nemet védő lába? :D
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.04.07. 07:12:17

A tegnapi Madrid csapatként teljesen kudarcot vallott. Abszolút! JD beárazta Danilot rendesen, sz'tem még mindig nem tudott leszállni a ringlisről a brazil jobb bek! :mrgreen:
A spanyol csapat tagjai minden egyes labdavesztés után megálltak, s számonkérően néztek a sípmesterre, hogy miért nem szabadrúgás ha labdát vesztenek?! a farkasok meg köszönték szépen átrohantak rajtuk!
Pl Cé zokniszakadásos jelenete akkora mosolyt csalt az arcomra... és lajos-guszti még be is sárgult miatta! Tény hogy lökött rajta egy "kicsit" és ha akkor elborul a portugál akkor még azt mondom ok, de hogy még utána lépett egyet, kitámasztott és lőtt, majd a lövés pillanatában elcsúszott, az vicc kategória.
Casemiro szabálytalansága a büntetőt megelőzően pedig mondjuk úgy "megadható", pláne a hazai pályán játszó csapatnak... vétlen volt ha lehet ilyet mondani, de ahogy a jó P.Sándor is mondta a vétlen szabálytalanság is szabálytalanság!
Persze a szurkolók ott már a játékvezető nyakába varrták a vereség okát! hát az idő ellenük dolgozik a vv-n, ha okosan játszanak a németek, és jól sáfárkodnak az idővel is, még lehet forró pillanata a Madridnak. Kíváncsi leszek akkor Zizou megítélésére, és a sztárok( isco, James stb.. elsősorban) véleményezésére!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.04.07. 07:02:25

Chino írta:
A legkeményebb, hogy még Arnold kapott sárgát. #-o
Azt azért kapta mert az eset után "összeverekedtek" Balel (a walesi is kapott ).
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.07. 06:55:40

recrea írta:
Bob_Marley írta:Szerintem ismét bebizonyosodott hogy minden meccs más, mert ez is előkerült a Classico kapcsán, hogy az sokat jelenthet egyik illetve másik csapatnak a BL-ben is. Hát aki nyert az most kikapott, aki akkor kikapott az tegnap fordított. :D Fáradtság az mindkét oldalon tényező volt.
Kb ott folytattuk az Atma elleni első félidőt, ahol abbahagytuk a Real elleni másodikat. És ezt vittük volna tovább, ha nincs a kiállítás. Ne mond már, h nem volt lelki hatása a hetvéginek. Érdekes, tavaly ugyanebban a szakaszban, kiélezettebb bajnokságban, kevesebb rotációval nem voltunk fáradtak, csak most. Azt hiszik a játékosok, h 40 megnyert meccs után elég a mezt kivinni és alanyi jogon jár nekünk a győzelem. Hát nem, igenis meg kell küzdeni érte, ahogy tették a második félidőben, kiváncsi lennék, h 11 játékos ellen lett-e volna hozzá "kedvük". Egyáltalán nem tetszett az első félidei hozzáállás. Ettől még továbbjutunk és nagyon szurkolok is neki :)
Szerintem ez volt az alapterv, hogy kivárásra játszunk és nem volt olyan borzasztó mint a RM ellen, mert nem futottak át rajtunk. Ráadásul a lehetőségeink is megvoltak. RM-nek a fellegekben kellett volna járnia lelkileg egy idegenbeli győzelem után aztán eléggé kiábrándítóak voltak tegnap.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.04.07. 06:08:52

Igazából meg mindig azt gondolom hogy a PSG City az esélyes.A Benfica hátránya nem nagy oké de emlékeztek tavaly mi volt amikor a Bayern jelentős hátrányba került.A mi párosításunknál érzem hogy meleg a pite.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.04.07. 02:56:58

Tromort77 írta:Jobb minőségben Marcelo szánalmas próbálkozása:

https://streamable.com/2rkp
A legkeményebb, hogy még Arnold kapott sárgát. #-o
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.04.07. 00:20:39

Bob_Marley írta:Szerintem ismét bebizonyosodott hogy minden meccs más, mert ez is előkerült a Classico kapcsán, hogy az sokat jelenthet egyik illetve másik csapatnak a BL-ben is. Hát aki nyert az most kikapott, aki akkor kikapott az tegnap fordított. :D Fáradtság az mindkét oldalon tényező volt.
Kb ott folytattuk az Atma elleni első félidőt, ahol abbahagytuk a Real elleni másodikat. És ezt vittük volna tovább, ha nincs a kiállítás. Ne mond már, h nem volt lelki hatása a hetvéginek. Érdekes, tavaly ugyanebban a szakaszban, kiélezettebb bajnokságban, kevesebb rotációval nem voltunk fáradtak, csak most. Azt hiszik a játékosok, h 40 megnyert meccs után elég a mezt kivinni és alanyi jogon jár nekünk a győzelem. Hát nem, igenis meg kell küzdeni érte, ahogy tették a második félidőben, kiváncsi lennék, h 11 játékos ellen lett-e volna hozzá "kedvük". Egyáltalán nem tetszett az első félidei hozzáállás. Ettől még továbbjutunk és nagyon szurkolok is neki :)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.04.06. 23:52:04

:lol: :lol:
Háromszor olvastam el, hogy jól látom-e az eredményt.
És egy ilyen jó meccsről lemaradok...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Tromort77

2016.04.06. 23:47:36

Nero. írta: Csak annyi hogy itt rinyált a fórum 80%a,hogy a Realnak elcsalják a sorsolást, holott ez a Wolfsburg nem egy könnyű csapat, ráadásul a meccsen nem kaptak meg egy jogos tizit megba németek kaptak egy kamut.

Akkor még mindig csalás van, vagy csak elvakultak vagytok?

Érdekes dolgok ezek, a PSGnek is mindenki boritékolta az elödontőt pedig innen a City az esélyesebb. A Benfica hátránya semmi, az Atletico meg pláne nem ledolgozhatatlan. 8 között soha nem volt és nem is lesz könnyű ellenfél meg lefutott párharc itt már csak olyanok vannak akik tudnak.
Ez a Wolfsburg egyébként egy könnyű csapat, csak azért mert most szervezett taktikával fogták a Realt még nem lesznek jó csapat, vagy nem lesznek egy szinten a Cityvel, PSG-vel, Atmával. Még mindig a legkönnyebb ellenfél a bentlévők közül, az más kérdés, hogy ezzel sem bírt a Reál most.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tromort77 2016.04.07. 00:18:53-kor.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.06. 23:42:26

Nero, én sosem tartoztam azok közé, akik csalásnak vélték. Sima mázli, és igen, ebből a 8 csapatból egész eddig a pillanatig a Wolfsburg tűnt a leggyengébbnek.

És volt már egyszer lefutott párharc a 8 között, Real Madrid - Apoel Nicosia. :lol:
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.04.06. 23:39:33

Mi lenne, ha egyszer kapnának egy bajnokot egy topbajnokságból?
Az ilyenre már elég régen volt példa. Persze nem CSAK ezen múlik, a németek összeszedték magukat, de ilyenkor jön elő az, hogy még 2-0ról sem lefutott a visszavágó... Ki hinne a visszavágóban, ha mondjuk a Bayern lesimázta volna őket 2-0ra? Senki...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.06. 23:38:38

Szerintem ismét bebizonyosodott hogy minden meccs más, mert ez is előkerült a Classico kapcsán, hogy az sokat jelenthet egyik illetve másik csapatnak a BL-ben is. Hát aki nyert az most kikapott, aki akkor kikapott az tegnap fordított. :D Fáradtság az mindkét oldalon tényező volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.06. 23:33:57

Tromort77 írta:
Nero. írta:Ennyit arról, hogy mennyire lefutott meg bunda volt a sorsolás. Nagyon jó a német foci, nem lehet lebecsülni őket.
A kettőnek mi a köze egymáshoz?

Szerk: outDouglased... Sírok, ez hatalmas! =D>
Csak annyi hogy itt rinyált a fórum 80%a,hogy a Realnak elcsalják a sorsolást, holott ez a Wolfsburg nem egy könnyű csapat, ráadásul a meccsen nem kaptak meg egy jogos tizit megba németek kaptak egy kamut.

Akkor még mindig csalás van, vagy csak elvakultak vagytok?

Érdekes dolgok ezek, a PSGnek is mindenki boritékolta az elödontőt pedig innen a City az esélyesebb. A Benfica hátránya semmi, az Atletico meg pláne nem ledolgozhatatlan. 8 között soha nem volt és nem is lesz könnyű ellenfél meg lefutott párharc itt már csak olyanok vannak akik tudnak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.06. 23:32:10

Én múltkor kerestem statot, de már elveszett pedig akkor is felhökkentem, de majd palesz77 ráér. :D Szóval a német csapatok ellen a spanyol mérleg mostanában finoman szólva sem rózsás..... :?
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.04.06. 23:28:37

Nero. írta:Ennyit arról, hogy mennyire lefutott meg bunda volt a sorsolás. Nagyon jó a német foci, nem lehet lebecsülni őket.
A kettőnek mi a köze egymáshoz?

Szerk: outDouglased... Sírok, ez hatalmas! =D>
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.06. 23:27:21

Ennyit arról, hogy mennyire lefutott meg bunda volt a sorsolás. Nagyon jó a német foci, nem lehet lebecsülni őket.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.06. 23:23:45

Tromort77 írta:Real meccs nekem jobban tetszett:

Real Madrid's defence of Danilo, Ramos, Pepe & Marcelo failed to win a single tackle in the first half vs Wolfsburg.
Azt mégis hogy lehet? :shock: :shock:
Elvégre Ramos a világ legjobbja, nekik van a legjobb védelmük, és egy Ramoshoz képest Piqué csak kisegér és nincs helye a Barcában... :lol:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.06. 23:21:15

Tromort77 írta:Real meccs nekem jobban tetszett:

Real Madrid's defence of Danilo, Ramos, Pepe & Marcelo failed to win a single tackle in the first half vs Wolfsburg.
Danilo game by numbers vs Wolfsburg:

0 tackles won
0 aerial duels won
0 interceptions
0 blocks
0 take-ons


Második félidőre se javult fel.. Áldom az eget, hogy Pérez rárepült.. [-o<

szerk.: Twitter bejegyzés Daniloról: Real Madrid outDouglased Barcelona with this guy. :lol:
Tromort77

2016.04.06. 23:19:47

Real meccs nekem jobban tetszett:

Real Madrid's defence of Danilo, Ramos, Pepe & Marcelo failed to win a single tackle in the first half vs Wolfsburg.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.06. 23:12:59

Tromort77 írta:Jobb minőségben Marcelo szánalmas próbálkozása:

https://streamable.com/2rkp

De ahogy nézem a PSG-City összefoglalót, komplett Benny Hill show-t össze lehetne itt rakni.

Hihetetlen mik voltak a PSG meccsen is, olyanok amiért Matyit itt ketté vágnánk minimum.... :D =D>
Tromort77

2016.04.06. 23:11:37

Jobb minőségben Marcelo szánalmas próbálkozása:

https://streamable.com/2rkp

De ahogy nézem a PSG-City összefoglalót, komplett Benny Hill show-t össze lehetne itt rakni.
Válasz küldése