Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.15. 13:53:50

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta:Valaki kiszámíthatná hogy mekkora az esélye hogy a Real folyton a legkönyebbet kapta.

ott van, lentebb írtam, csak az, hogy idén így jöjjön ki nekik, valami 1.19% volt
Rosszul számoltál, nem vetted figyelembe, hogy a Real Madridról van szó. Igy az eredmény 91.19%.

Jó, amúgy kár ezen lovagolni. Csak én úgy gondolom, hogy az Atletico és Bayern jelenleg jobb csapatok, és 2 meccsen inkább kijött volna, mint 1-en. De én bizok benne, hogy a kettő közül egyik csak leveri őket, illetve én abban is, hogy az elődöntő sem lesz olyan sima, mint a többség gondolja. A Wolfsburgot is lesanálták, kis hiján ráfaragtak, és lehet megint beleesnek ebbe a hibába, hiszen most megint a világ legjobbjainak hiszik magukat. Becsüljék csak le az ellenfelet, a City meg fogjon ki egy jó napot otthon, és akkor legalább 1 meccs után nem dől el a párharc.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2016.04.15. 14:00:26-kor.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 13:52:45

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta:Valaki kiszámíthatná hogy mekkora az esélye hogy a Real folyton a legkönyebbet kapta.

ott van, lentebb írtam, csak az, hogy idén így jöjjön ki nekik, valami 1.19% volt
Az kemény...
De persze csak szerencse folyamatosan, mi meg az esetek 90%-ában biztos csak szerencsétlenek vagyunk, hogy sorra a legnehezebbekből kapunk...MOst is megkaptuk az Atletit, akinek lényegében legnagyobb az esélye hogy kiejt minket, amikor rossz formában vagyunk,..

Dehát mint tudjuk, minden csapat egyenlő itt, nincsenek már könnyű csapatok, a City van olyan erős mint egy Bayern-Barca-Atleti..
Valaki ilyet írt, hogy a City is erősebb mint a Barca, azon leestem a székről nevetésben... :lol: =D>
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2016.04.15. 13:53:58-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.04.15. 13:49:17

A Real most a BL-ből vagy az EL-ből kap csapatokat? :mrgreen:
Bizonyára ez is csak a szerencse miatt van. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.15. 13:44:20

MessiNeymarSuarez írta:Valaki kiszámíthatná hogy mekkora az esélye hogy a Real folyton a legkönyebbet kapta.

ott van, lentebb írtam, csak az, hogy idén így jöjjön ki nekik, valami 1.19% volt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 13:41:45

barcami írta:Az eddgi és a további sorozatterhelésről most talán csak annyit, hogy az Atletico mindhárom sorozatban talpon van.
Mindhárom? Szerencsére csak 2, a BL és a Bajnokság, a Spanyol Kupa döntő az Barca-Sevilla lesz.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2016.04.15. 13:40:15

Az eddgi és a további sorozatterhelésről most talán csak annyit, hogy az Atletico mindhárom sorozatban talpon van.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 13:35:38

eimenis1212 írta:azt hittem ezt a kört már nem merik elcsalni, mert annyira átlátszó. Tévedtem. Ez hihetetlen, és pofátlan. Egyébként sokan kételkednek a csalásban, mert nem tudják, hogy hogyan csinálják. Szerintem tök mindegy hogy hogyan csinálják, a bűvész is megcsinálja úgy a trükköt h csak arra figyelsz (direkt arra koncentrálsz), mégsem jössz rá h hol vert át. Itt még elvileg arra sem koncentrálsz h átvernek. Ráadásul ahol ekkora pénz van olyan módszerekhez férhetnek hozzá ami még nem nyilvános (katonai célokra történő kutatás eredményeit is akár felhasználhatják). Vannak tippjeim, de lényegtelen h jók-e. De akinek ez erős (azt mondják ez egy szimpla idióta összeesküvés elmélet) azok nézzenek rá a tényekre. A tények magukért beszélnek. És mint páran felvetették aki a véletlenekben hisz, nézze meg a matematikai esélyét az utóbbi 6 év BL sorsolásának reál fronton.
Melegített golyó, hűtött golyó, rezgő golyó, akármi lehet...

Lényeg hogy Uefalona és a Barcát tolják..Ja,sorra a legnehezebb sorsolások egyikeit kapjuk.. =D>

Valaki kiszámíthatná hogy mekkora az esélye hogy a Real folyton a legkönyebbet kapta.

Hihetetlen szánalom lesz ha ezt a BL-t is így nyeri a Real..Márpedig megfogja...

2014-ben is 1 üreskapus kapufán múlott h kiessenek már a Dortmund ellen...
Persze akkor is el tettek minket láb alól az Atletivel, mikor bajnokságban oda-vissza vertük őket szoval nemhiszem h rajtunk továbbjutottak volna...
De akkor legalább jól elverték a Bayernt, most meg max a döntőben találkoznak erősebb csapattal, mint mi a legjobb 16 között...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.15. 13:31:19

mondjuk nekem még mindig a zanettis a kedvenc sorsolásom :lol: belenyúlt az üvegbe, egyből megmarkolt egy golyót, majd miközben azt folyamatosan fogta úgy kavargatta a többit :lol: és mit ad a sors, hát nem pont a real madridot húzta ki? :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=uq4GQU2Wavc" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.04.15. 13:28:23

azt hittem ezt a kört már nem merik elcsalni, mert annyira átlátszó. Tévedtem. Ez hihetetlen, és pofátlan. Egyébként sokan kételkednek a csalásban, mert nem tudják, hogy hogyan csinálják. Szerintem tök mindegy hogy hogyan csinálják, a bűvész is megcsinálja úgy a trükköt h csak arra figyelsz (direkt arra koncentrálsz), mégsem jössz rá h hol vert át. Itt még elvileg arra sem koncentrálsz h átvernek. Ráadásul ahol ekkora pénz van olyan módszerekhez férhetnek hozzá ami még nem nyilvános (katonai célokra történő kutatás eredményeit is akár felhasználhatják). Vannak tippjeim, de lényegtelen h jók-e. De akinek ez erős (azt mondják ez egy szimpla idióta összeesküvés elmélet) azok nézzenek rá a tényekre. A tények magukért beszélnek. És mint páran felvetették aki a véletlenekben hisz, nézze meg a matematikai esélyét az utóbbi 6 év BL sorsolásának reál fronton.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 13:24:36

pezZy írta:
Egyébként 80%, hogy az Atletico nyeri. Annyira együtt vannak és annyira jól játsszák a játékukat, hogy meglepődnék, ha most nem ők nyernének.

Aztán ha a döntőben megint az utolsó percekben(vagy az elsőkben) hozzávágják a BL trófeát a Realhoz hogy" kösz meggondoltam magam, mégsem kell, legyen a tied" akkor én nem tudom mit csinálok #-o :lol:

Ha egy Arsenal/Chelsea-Atleti-Barca-Bayern ágon nyerne Bl-t a Real akkor azt mondom hogy" na ez igen, teljesen megérdemelték", nade amikor kiskapunk mennek be a döntőbe és nyerik meg miközben a többi nagy sorra egymást intézi el, az eléggé undorító...
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.04.15. 13:22:36

pezZy írta: Egyébként 80%, hogy az Atletico nyeri. Annyira együtt vannak és annyira jól játsszák a játékukat, hogy meglepődnék, ha most nem ők nyernének.
Az a 80% nem tudom mi alapján jött ki, de én inkább azt mondanám hogy 30-30 az esélye a BM/Realnak most, és 25-15 az atma-Citynek.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2016.04.15. 13:17:54

tibor1158 írta:Undorító ez a BL sorsolas. Akkora bundáskenyér. A Reálnak feltűnően évek óta tartó kedvező mákos sorsolása. Reménykedem hogy Pellegrini csapata kicsit megszorongatja a margitot. Ha nem akkor gyakorlatilag vörös szőnyegen sétálnak a döntőbe.
No offense, de már a Wols is megszorongatta őket.. Egy percre se tudtak pihenni, se agyba se lábakban. Tény, hogy nem lehetetlen, de itt már olyan ninca ,hogy "könnyű"(max kellemesebb).

Azért tavaly ők is kikapták az Atleticot és a Juvet...Nekünk tavaly hiába jutott nehezebb csapat, szerencsénk volt, mert játszó csapatokat kaptunk.


Egyébként 80%, hogy az Atletico nyeri. Annyira együtt vannak és annyira jól játsszák a játékukat, hogy meglepődnék, ha most nem ők nyernének.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 13:14:40

Alcantara írta:Nekünk mindegy, ki kivel játszik, nem értem miért kell elméleteket gyártan itt is.
Semmivel nincs több esélyük BL-t nyerni, mint a többi csapatnak.
Én nem sajnálom tőlük, ha nyernek, nekem a saját csapatom a fontos.
Nyerjük meg a ligát és a kupát.Jövőre meg legyen egy olyan kibővített keret és felkészülés, akikkel újra esélyesek lehetünk a BL-re.
Semivel nincs több esélyük? :shock:

Azért az elég sokat számít, hogy egy Roma-Wolfsburg-City ágon mennek be a döntőbe, ahol egyetlen jó meccset kell játszaniuk egy BL győzelemért..
Bayernnek is egy Juventus-Benfica-Atletico ágon kell döntőbe mennie, amiből egyedül kicsit a Benfica lóg ki.

Mi meg egy Arsenal-Atleti ágon mentünk, és gyanítom Bayernt kaptuk volna,szóval messze nem mindegy...

Ha a gyenge formájukba nem ilyen hokicsapatokat kaptak volna, rég nem lennének már bent, ezzel szemben simán megnyerhetik...
Mi meg végig vertünk mindenkit, erre pont akkor kapunk egy Atletit amikor épp hullámvölgyben vagyunk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.15. 12:58:12

VargaAron írta:De erre pár év múlva már senki sem fog emlékezni...
ó dehogy nem :D látod a cselzit is mennyit emlegetjük :D

#nemszabadlebecsülniacityt
#anégyközöttmárnincsgyengeellenfél
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2016.04.15. 12:54:08

A sportdiplomácia diadala...
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2016.04.15. 12:53:19

Imádok összeesküvés elméleteket gyártani, DE! Csak nekem tűnt fel hogy az előző sorsolásnál is a Realt húzták ki az első párosításnál? Ilyen gyorsan melegszik fel/hűl le egy ilyen golyó hogy ennyire kelljen sietni? :lol:

Viccet félretéve, én elengedtem ezt a BL szezon olyan szempontból is, hogyha a Real nyeri, akkor se fogok a kardomba dőlni. Számomra nyilvánvaló, hogy nem érdemlik meg egy ilyen sorsolással. De erre pár év múlva már senki sem fog emlékezni...
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2016.04.15. 12:48:52

tibor1158 írta:Undorító ez a BL sorsolas. Akkora bundáskenyér. A Reálnak feltűnően évek óta tartó kedvező mákos sorsolása. Reménykedem hogy Pellegrini csapata kicsit megszorongatja a margitot. Ha nem akkor gyakorlatilag vörös szőnyegen sétálnak a döntőbe.
Esküszöm, (dögöljek meg, ha nem) az volt a megérzésem, hogy a Real a Cityt, a Bayern pedig az Atleticót fogja megkapni... :evil: :evil: =D> =D> =D>
Hát nem teljesen logikus :?: :!: Nyilván az az érdeke az UEFA-nak, hogy Real - Bayern döntő legyen. Így az elődöntőben nem futhatnak össze. Az Atleticóval azért nem sorsolták össze a Realt, mert nem akartak újabb spanyol párharcot. Tiszta logika az egész. Az Atleti meg újra megmutathatja, mennyire tud brusztolni, Guardiolának meg nem kell szembenéznie leendő csapatával. Kizárásos alapon a Bayern csak az Atma-t kaphatta... Enny.
Tippem a döntőre: Real - Atletico
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bottlikakos 2016.04.15. 12:58:31-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.15. 12:48:11

recrea írta:Veb, hol vagy Te szemétláda?! :mrgreen:
:D

wolfsburg 1/7, otthon visszavágó 1/2
city 1/3, otthon visszavágó 1/2

1.19% (multkor beégtem a % számítással, majd vmi matekzseni kijavít)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2016.04.15. 12:45:44

Nevetséges :D ilyen kamu sorsolást, a fórumról 10-ből 9-en előre megmondták, hogy City-Real lesz, méghozzá a Real kezd idegenben...ez már komolytalan :D
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.04.15. 12:43:11

Nekünk mindegy, ki kivel játszik, nem értem miért kell elméleteket gyártan itt is.
Semmivel nincs több esélyük BL-t nyerni, mint a többi csapatnak.
Én nem sajnálom tőlük, ha nyernek, nekem a saját csapatom a fontos.
Nyerjük meg a ligát és a kupát.Jövőre meg legyen egy olyan kibővített keret és felkészülés, akikkel újra esélyesek lehetünk a BL-re.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.04.15. 12:37:52

Veb, hol vagy Te szemétláda?! :mrgreen:

Igazad volt...nem gondoltam, h megélem azt, h középszerű csapatokon keresztül be lehet jutni egy bajnokok ligája döntőjébe.

Atletico győzelmet szeretnék.
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2016.04.15. 12:35:51

Undorító ez a BL sorsolas. Akkora bundáskenyér. A Reálnak feltűnően évek óta tartó kedvező mákos sorsolása. Reménykedem hogy Pellegrini csapata kicsit megszorongatja a margitot. Ha nem akkor gyakorlatilag vörös szőnyegen sétálnak a döntőbe.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.04.15. 12:34:06

A szerdai meccs után végre sikerült lenyugodni, erre jön egy ilyen sorsolás. Komolyan mondom ennél feltűnőbben már nem is lehetne csinálni. Mikor kihúzták a cityt, már csak az volt a kérdés, hogy a másik ágon ki kezd otthon. :evil:

Akárki is lesz az ellenfelük, teljes szívemből kívánom, hogy most ők bukjanak el a 93. percben. [-o<
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.15. 12:30:36

Rivaldo11 írta:Nagy meglepetésnem történt, kb ez volt várható. :lol: Ennek a madridnak a négyben sem lenne helye, erre döntőznek, ahol ugye egy meccsen bármi lehet... :lol: Mindegy. Ha megnyernék, akkor az picit hasonlítana 2012-re. Akkor a Chelsea sikerénél lehetett érezni ennyire, hogy a Bl győztes messze nem Európa legjobb csapata.
Logika befigyel:
sorsolás előtt: Kapjuk meg a Roma/Wolfsburg/Cityt, mert ők a legkönyebbek, őket simán elverjük

Sorsolás után: Itt nincsen már könnyű ellenfél, nem szabad senkit sem alábecsülni, nagyon erős ez a Roma/Wolfsburg/City...

:D

Nincs azzal bajom hogy a Real Bl-t nyer, azzal van a bajom hogy AHOGYAN...Sorra mázlis sorsolás, végig a legkönyebbeket kapják 1-2 kivétellel, mi meg szívunk a legkeményebb ellenfelekkel akiket csak kaphatunk..Dehát ugyanannyit ér egy Arsenal-Atleti-Bayern ágon döntőbe jutni mint egy Roma-Wolfsburg-City ágon...
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2016.04.15. 12:29:10

nzxtpo írta:
daffy írta: Vagy egy Pep jelenlegi és következő csapata meccset. Bőven van keresnivalója a city-nek,sőt. Megverték a PSG-t is és a Real azért messze nem annyira jó.
Ezt te sem hiszed el, ugye? :) A lehető legoptimálisabb ellenfél két meccsen a City, még ha könnyűnek ez sem lesz az.

Az Atletico-Bayern párosra nagyon kíváncsi leszek, hogy mire mennek egymással. Remélem Pep talál ellenszert, ha már mi nem tudtunk.
Így van, le sem kell játszani... A Citynél motiválatlanabb, gyámoltalanabb csapat nincs ebben a mezőnyben, sima kettős real győzelem.
Válasz küldése