Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.05.05. 19:34:59

Agüero amúgy még nagy meccset játszott Touré mellett. Az öreg Yaya végig kocogta a maga egy óráját, ezalatt pedig volt 0 szerelése, 0 labdaszerzése, 0 kapura lövése. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Maestroll
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.04.10. 00:12:59

2016.05.05. 17:10:07

Sokan mondják, hogy vicc a real sorsolása, nekik csalnak stb.
Előző 6 idény sorsolásai (azért 6, mert így könnyű összehasonlítani, a barca-real duó majdnem mindig ott volt a 4-ben ez idő alatt)

10/11 real: nyolcaddöntő>lyon negyed>tottenham elő> barca csop:milan,ajax,auxerre
barca: nyolcad>arsenal negyed>sahtar elő>real csop:köbenhavn,kazany,panathinaikos
11/12 real moszkva apoel bayern csop: lyon,zágráb,ajax
barca leverkusen milan chelsea csop:milan,plzen,bate
12/13 real mu,galata,bvb csop: bvb,city,ajax
barca milan,psg,bayern csop:celtic,benfica,spartak moszkva
13/14 real s04,bvb,bayern csop: galata,juve,köbenhavn
barca city,atma,kiesett csop: milan,ajax,celtic
14/15 real s04,atma,juve csop: basel,pool,ludogorets
barca city,psg,bayern csop: psg,ajax,apoel
15/16 real: roma,wolfsburg,city csop:shahtar,psg,malmö
barca: arsenal,atma,kiesett csop:roma,’kusen,bate

A mostani évet leszámítva eléggé kiegyenlített a csapatok sorsolása/szerencséje szerintem. A barcának talán több szerencséje volt a csoportok sorsolásánál, míg a realnak talán kicsivel több a playoff-ban.
Az idei évben tényleg szerencsés a real az ellenfeleit illetően, de ha az utolsó 6 évet vesszük alapul(még ez is pici minta),sztem hibahatáron belül van az eltérés a 2 csapat sorsolásánál.Annyi, hogy az utsó 6 év alatt picit a real a szerencsésebb. Nincs itt csalás szvsz.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.05. 16:12:25

Kovbal88 írta:
visca el barca írta: én sztem marha egyszerű lesz a forgatókönyv, aki az első gólt lövi az nyer. remélem sokáig 0-0 lesz, aztán vmikor 70 perc környékén az atleti megszerzi a vezetést és onnantól nekik már meg van. a maradék 20 percből 19:45-öt képesek lesznek végigfetgrengeni
Szerintem az Atletico képes megfordítani a meccset, mert hatalmas küzdők, de a Real meg nem. Amúgy az a szomorú, hogy jelenleg az Atleticonak nagyobb esélye van legyőzni a Realt, mint nekünk.
Persze,hogy nekik van esélyük,hiszen ők játszanak velük,nem pedig mi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.05.05. 16:02:44

visca el barca írta:a fogadóirodáknál most kb így adják az oddsokat

real 2.45 X 3.10 atleti 3.00

real nyeri a kupát 1.75, atleti 2.10
Szerencsére még korábban megtettem a Realt BL győzelemre, 6,75-ös odds-szal. :D Már sajnálom, hogy nem tettem rá csak egy ezrest.
Szerintem 2:1 lesz a Realnak. Egy meccsen semleges pályán nem bízok az ATMA-ban. Otthon mindig kiköszörülik valahogy a csorbát, de a Calderóntól távol nem sok esélyt adok nekik a Real ellen, attól függetlenül, hogy egy ilyen ágon sem volt túl meggyőző a Madrid.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.05. 15:45:50

a fogadóirodáknál most kb így adják az oddsokat

real 2.45 X 3.10 atleti 3.00

real nyeri a kupát 1.75, atleti 2.10
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.05.05. 15:07:52

Nézegetem a legutóbbi Real-Atleticot highlightsait, hát... Szinte az összes meccs ugyanolyan. Végig menni fog a cigánykodás amit nagyrészt az Atletico fog művelni. Túl sok helyzet se lesz mindkét oldalt, tipikus egygólos meccsre számítok. Reálisan nézve az Atletico az esélyesebb de valahogy a Realt érzem. És ez még mindig rohadt bosszantó hogy ez a nulla ilyen simán eljut egy döntőig. Mindegy, legutóbb is egy Real BL kellett ahhoz hogy újra éhesek legyenek a fiúk.

Agüero témához meg annyit, hogy társak nélkül elég nehéz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2016.05.05. 13:52:58

palesz77 írta:Shots on target by Sergio Agüero in his last 5 Champions League games:

0 vs. Real Madrid
0 vs. Real Madrid
0 vs. PSG
0 vs. PSG
0 vs. Kyiv


Az mondjuk kemény, és még Suárez volt pocsék formában.. :lol:
Ez mindent elmond,nagyon túlértékelt játékosnak tartottam mindig is. Örülök,hogy végül nem itt kötött ki.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.05. 13:06:14

Shots on target by Sergio Agüero in his last 5 Champions League games:

0 vs. Real Madrid
0 vs. Real Madrid
0 vs. PSG
0 vs. PSG
0 vs. Kyiv


Az mondjuk kemény, és még Suárez volt pocsék formában.. :lol:
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.05.05. 12:38:09

visca el barca írta:
Initom írta: Nem vagyok se Bob se madridista,de ettől függetlenül úgy érzem,hogy a realnak egy hajszálnyival több a sansza.Érveim nem nyomósak ,csak megérzések. Pontosabban közhelyek: 1 meccs,bármi lehet,Ronaldo. :oops:
én sztem marha egyszerű lesz a forgatókönyv, aki az első gólt lövi az nyer. remélem sokáig 0-0 lesz, aztán vmikor 70 perc környékén az atleti megszerzi a vezetést és onnantól nekik már meg van. a maradék 20 percből 19:45-öt képesek lesznek végigfetgrengeni
Szerintem az Atletico képes megfordítani a meccset, mert hatalmas küzdők, de a Real meg nem. Amúgy az a szomorú, hogy jelenleg az Atleticonak nagyobb esélye van legyőzni a Realt, mint nekünk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.05. 12:28:19

Initom írta:
visca el barca írta:amugy ennek a szavazásnak mi értle van? szerintem bobon meg a a pár idejáró madridistán kívül senki nem szavaz a realra.
Nem vagyok se Bob se madridista,de ettől függetlenül úgy érzem,hogy a realnak egy hajszálnyival több a sansza.Érveim nem nyomósak ,csak megérzések. Pontosabban közhelyek: 1 meccs,bármi lehet,Ronaldo. :oops:
én sztem marha egyszerű lesz a forgatókönyv, aki az első gólt lövi az nyer. remélem sokáig 0-0 lesz, aztán vmikor 70 perc környékén az atleti megszerzi a vezetést és onnantól nekik már meg van. a maradék 20 percből 19:45-öt képesek lesznek végigfetgrengeni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.05. 11:57:21

A 442oons videók legalább jók lettek most is..:D

München vs Atma
Real vs City
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2016.05.05. 11:13:41

visca el barca írta:amugy ennek a szavazásnak mi értle van? szerintem bobon meg a a pár idejáró madridistán kívül senki nem szavaz a realra.
Nem vagyok se Bob se madridista,de ettől függetlenül úgy érzem,hogy a realnak egy hajszálnyival több a sansza.Érveim nem nyomósak ,csak megérzések. Pontosabban közhelyek: 1 meccs,bármi lehet,Ronaldo. :oops:
Abi & Tito
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.05. 11:06:58

amugy ennek a szavazásnak mi értle van? szerintem bobon meg a a pár idejáró madridistán kívül senki nem szavaz a realra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.05. 10:15:29

Isten a tanum, megpróbáltam nézni ezt a borzalmat, de képtelen voltam. A City akkora nulla, hogy az már fájdalom. Ha ezekből képes Pep valamit faragni, az elég jó lesz, de azt hiszem, bőven lesz mozgás a nyáron.

Az pedig egészen elképesztő, hogy BALE labdája így behullott a fölött a szerencsétlen Hart fölött.... Megkoronázta a szezont.

A szavazás pedig elég jól mutatja, hogy szimpátia alapján szavaztak sokan. Persze van esélye az Atletinek is, de azért nem hiszem, hogy annyival esélyesebbek lennének.
Kép
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2016.05.05. 09:11:32

Mindenképpen figyelemreméltó lenne, ha három különböző spanyol csapat nyerné sorozatban a BL kiírásokat.
Ehhez hozzávehetők az elmúlt 12 év UEFA-EL spanyol döntősei, sikerei is (Valencia, Espanyol, Sevilla, Atlético).
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.05.05. 08:48:46

csak egy vígaszunk és mentségünk maradt: ezt a két BL-döntős :mrgreen: bandát magunk mögött tartani a Ligában!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.05.05. 07:53:34

hát jobb h a Madrid ment tovább, ha ezt a Cityt kellett volna nézni a döntőben az Atletivel párban, akkor valszeg meg se nézem. Pellegrininek kb. akkora ráhatása volt a Cityre, mint nekem. egy percig nem éreztem, hogy komolyan elhitték, hogy döntőbe juthatnak. igazából felesleges is több szót ejteni róluk, tegnap pontosan egy olyan csapat benyomását keltették, mint akire a Leicester 13 pontot ver jelenleg. kamujátékosokra elköltött euro százmilliókból, egy színtelen szagtalan edző által összetákolt, bármiféle identitás és koncepció nélküli zsoldosbrancs, 0 BL rutinnal. nagyjából ez a City. nem tudom, hogy Pep személye mennyit fog ezen változtatni, lehet, hogy miután ő is elkölti majd a világ összes pénzét, akkor látszódni fog valami, de szerintem olyan gyökeres változást ő sem fog hozni.

döntő valszeg hasonló lesz, mint 2 éve. nem nagyon örülnék a Real győzelmének, de nem elsősorban önmagában azért, mert róluk van szó, és az Atleti sem kifejezetten szimpi. de ez az útvonal, amin keresztül (egyébként nem túl meggyőzően) eljutottak a döntőbe, egy gyengébb EL menetelésre emlékeztet. a BL-t tenné komolytalanná, ha 1 db. normális ellenfél 1 meccsen történő legyőzésével meg lehet nyerni a sorozatot. szerk: bár igazából ez a helyzet már tegnap óta fennáll.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.05. 07:09:34

A tegnapi meccset nézve sajnálhatjuk igazán, hogy így elszúrták a srácok az idény végét, mindkét csapat simán, több gollal verhető lett volna, harmat gyengék voltak!!! Egy 2 hónappal ezelőtti Barcával 4 alatt nem úszták volna meg....
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.04. 23:43:02

Bob_Marley írta:Viszont Baleről kevés szó esik, sorba hozza a meccseket.Godín-Bale párharc kulcs lesz. Szerintem Ronaldot összerakták mert "muszáj" volt, de az igazi veszély egy ideje a walesi. És a fejpárbajok kritikusak lesznek. Két éve is fejes kellett az egyenlítéshez most meg Bale bombaformában van a levegőben. Ma is majdnem fejelt egyet.
Ez amúgy igaz, én egyáltalán nem szeretem a walesi játékát, de kegyetlen ütemben termel az utóbbi időben. Rögzített szituknál aranyat érhet majd, nem lepne meg, ha fejelne egy gólt a döntőben..
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.05.04. 23:36:21

TripleH írta:
Mi az, hogy mindig triplázott, 2014ben volt házidöntő és eddig 2x triplázott összesen a Barca az első elött pedig nem madridi házidöntő volt. :D
Kicsit megcsavarva: nem minden tripla házidöntő után volt, de minden házidöntő után tripla következett. :lol:

Rémesen gyenge volt ez a city ma (is). Remélem mostmár az atleti behúzza, realnak meg marad a bl ezüst és bajnoki bronz. :mrgreen:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.04. 23:21:38

ferninho írta:Ez a City nevetséges volt, annyi helyzetük volt meg lehetősêgük, amennyinek kb minimum lennie kell egy csapatnak, azzal se tudtak élni.

Első fêlidőben már röhögtem kb mekkora a sebesség különbség a kêt csapat között még gondolkozásban is.
City KP hármasa inkább hasonlított 3 fatörzsre kb. Yayát sajnáltam is, kora egyik legjobb középpályása, kár hogy felette is eljárt az idő.

Real tudott volna ritmust váltani ha kellett volna sztem, lehoztak ehelyett ilyen biztos focit, ami vmennyire kockázatos volt, mert egy gólt lehet találni, de bejött.

Egyértelműen látszott, hogy a Realban több van, sokkal több helyzetük is volt, ezért se értem itt minek van ennyire lehordva itt a Madrid.
Vezetést szereztek onnan meg lehoztak egy biztonsági focit, de olyat ahol egyértelműen domináltak és gólhelyzetek is voltak.
A biztonsági résszel egyetértek, főleg Casemiro hiányában nagyon okos lépés volt ez Zidanetól, mert attól függetlenül hogy nem tudott a City igazán lehetőségeket kialakítani a támadó harmadba eljutott az első félidőben. A másodikban viszont átadták nekik a területet és jó kontrái is voltak a RMnek.

Viszont a City lehetőségekkel nem értek egyet, mert nem tudtak igazán odáig jutni. Csak egy Agüero lövés volt, de az se volt az igazi.

Viszont Baleről kevés szó esik, sorba hozza a meccseket.Godín-Bale párharc kulcs lesz. Szerintem Ronaldot összerakták mert "muszáj" volt, de az igazi veszély egy ideje a walesi. És a fejpárbajok kritikusak lesznek. Két éve is fejes kellett az egyenlítéshez most meg Bale bombaformában van a levegőben. Ma is majdnem fejelt egyet.
Kép
Kép
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.05.04. 23:20:05

Sajnos bőven elég volt a Real részéről, még egy Granada is nagyobb nyomás alatt tartotta volna őket. Nem éreztem magabiztosnak a teljesítményüket, de ehhez a Cityhez képest bárki jobban játszott volna.

Nem is értem az angolokat. Nulla elképzeléssel játszottak, egyszer nem voltak képesek létszámfölényt kialakítani elől, ráadásul négy-öt embernél nem gyakran ment fel tőlük több ember támadni. Minden megmozdulásuk körülményes volt, és gyök kettővel közlekedtek. Kroos villám volt hozzájuk képest, ami nagy szó. Pillanatnyi nyomás alatt sem tudták tartani ellenfelüket, akiknek meg sem kellett erőltetniük magukat. Ezenfelül a szélekre próbálták kihozni támadásaik zömét, ahonnan a beadás volt a cél. Ebben az esetben megkérdezném? Mégis kinek, minek? Ennek következtében az argentinig sem jutott el a labda az egész párharc során. Nem volt jó a Real sem, de ehhez a párharchoz bőven elegendőek voltak. Bár ennek a Citynek biztos vagyok benne, hogy egy spanyol középcsapatba is beletört volna a foga. Nem vagyok benne biztos, hogy bármelyikük megérdemli a döntőt, de ez van.

Szumma szummarum a továbbjutás nem a hazaiakon múlt, de ennél biztos vagyok benne, hogy többet tudnak.

A döntőben pedig szurkolok a jó fociért, de majdnem biztos vagyok benne, hogy nézhetetlen bekkelés lesz végig a Matracosoktól durvasággal karöltve. Legszívesebben egyik csapatnak sem szurkolnék, egyik antipatikusabb, mint a másik, de nem örülnék neki, ha a Real ennél is jobban elhúzna a Bajnokok Ligája/BEK győzelmek viszonylatában, másrészt mégiscsak ők az örök rivális. A meccset úgyis megnézem, akkor pedig nyerje meg az Atletico... Ellenben ha tippelnem kéne, akkor a Real Madridot mondanám.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2016.05.04. 23:22:42-kor.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.05.04. 23:16:25

Nero. írta:
Remélem a Real ellen is hozzák a stílusukat bár ez nem lehet kérdés. :D
Remélem is, és ezzel nyerjék meg a BL-t.
Aztán ugyanazért sírnának, amin mi fel voltunk háborodva, és röhögtek rajtunk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.04. 23:13:38

Hihetetlen hogy egy ilyen hullagyenge Cityt is ilyen nehezen megverő Real Madrid ott lehet egy BL(!!!!) döntőben, ilyen ágon.....

Mi oda-vissza vertük őket mindenféle nehézség nélkül, és akkor jobbak voltak.
Odaát azzal jönnek hogy "jajj de amikor a Barca kapta őket akkor mennyire erősnek számított a City"

JA... Csak mi a legjobb 16 között kaptuk a számukra egész ágon legnehezebb csapatot, ami azért sokmindent elmond a dologról....Nameg az a City jóval közelebb állt a PL győztes Cityhez mint a mostani..

Még jóhogy egy zsák pénzt a Realra raktam, különben most mégidegesebb lennék :roll:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.05.04. 23:12:40

visca el barca írta:
Vakmacska írta:Simeone bedobna egy labdát, menne a fetrengés, mint ellenünk.
oh, ne félj, ha azon a türhőn múlik kettőt is bedob. lesz akkora fetrengő show amit Te még életedben nem láttál :lol:
Amennyire kezdenek eldurvulni folyamatosan és egyre többet engednek meg maguknak, azon se lepődnék meg ha jövőre már gázpisztollyal lövöldöznének a bírókra ha nem tetszik valami.
Remélem a Real ellen is hozzák a stílusukat bár ez nem lehet kérdés. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése