Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.09. 20:52:22

Én megtettem a francia továbbjutást, bízva egy korai Monaco gólban, ami megzavarja az olaszokat. A kapufa egyelőre másképp gondolja. :D

Ez így lefőtt, még akár nagy verés is benne lehet. Jó kezdés után, sorra nyalják be a kontrákat a franciák, a harmadik ziccert már nem hagyták ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2017.05.09. 21:22:14-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.05.04. 22:57:29

Minden idők legsimább európai kupa elődöntői lehetnek az idei párharcok, legalábbis az eredmények alapján, nagyjából az összes meccs eldőlt az első meccsen.

Volt 1-2 párosítás, ahol számítani lehetett rá (Juve, MU), de engem a Real ilyen arányú győzelme azért meglepett. Na mindegy, nem az izgalmak domináltak, az biztos.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.05.04. 22:30:05

Közben mu vezet rashford szabadrúgásával.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.04. 22:21:38

Leon írta:Csalás ide vagy oda sajnos fáj kimondani de igenis megy a Realnak a BL-ben. Két rendkívül kemény és kellemetlen ellenfélen jutottak át ráadásul nem kínlódva hanem simán szétalázva őket.
A döntőt meg ezer százalék hogy behúzzák és azt is egy kemény ellenféllel szemben fogják! :evil:
Meg a bajnokságban is igencsak nekik áll a zászló...
Annyi vigaszdíjam van idénre hogy a Bernabeuba megcsaptuk őket meg Messi-é lesz az aranycipő meg a pichichi. 8)

Az utóbbi sajnos még nem biztos. Bas Dost nagyon belehúzott, a legutóbbi mesterhármasával már 31 gólja van, 2 gólra Messitől.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2017.05.04. 19:46:30

Csalás ide vagy oda sajnos fáj kimondani de igenis megy a Realnak a BL-ben. Két rendkívül kemény és kellemetlen ellenfélen jutottak át ráadásul nem kínlódva hanem simán szétalázva őket.
A döntőt meg ezer százalék hogy behúzzák és azt is egy kemény ellenféllel szemben fogják! :evil:
Meg a bajnokságban is igencsak nekik áll a zászló...
Annyi vigaszdíjam van idénre hogy a Bernabeuba megcsaptuk őket meg Messi-é lesz az aranycipő meg a pichichi. 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.04. 19:44:53

Én is a Celta mellett vagyok, mert spanyol és szorítok a spanyol sikerekért. Kutya nehéz dolguk lesz, de az MU otthon bárki ellen képes egy jó 1:1-re és az ideális lenne a vigóiaknak szerintem.
Kép
Kép
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.05.04. 19:34:54

barca_bome írta:
Kubla9 írta: Nem lenne rossz,egyébként adja valamelyik csatorna?
RTL 2 - 20:50-től
Köszönöm.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2017.05.04. 19:29:11

Kubla9 írta:
barca_bome írta:Bocsi, nem idézni akartam, de valamiért nálam nem jelenik meg az új hozzászólás gomb...

Remélem ma este a Celta megfricskázza a MU-t. Na meg azt is, hogy a Madridot is, de ez már off...

Nem szoktam Európa Liga meccseket nézni, de erre most kíváncsi vagyok. :D :wink:
Nem lenne rossz,egyébként adja valamelyik csatorna?
RTL 2 - 20:50-től

Az meg külön poén lenne, mert az RTL 2 a MU eddigi összes Európa Liga meccsét adta és azok a Világi (Péter) barmok folyamatosan a MU-t tolják és velük adják el a meccseket. Külön öröm lenne megnézni a Világiakat, ahogy elemzik mondjuk a félidőt 2-0-ás Celta vezetésnél.

Amúgy kövezzetek meg, de mindenem a Barca, de ilyen meccseken szívesen szorítok a Celtának, Villarrealnak, Sevillának. A Bilbaót utálom, de tisztelem őket az identitásuk miatt.

Amúgy így utólag felnőtt fejjel Atleti vagy Sevilla drukker lennék, mert ezeknek a csapatoknak a szurkolótábora valami eszméletlen. :D

De foci szempontból a Barca a kedvenc bármi történjék. Bár mindent megadnék, ha a szurkolótábor nem turistákból állna és a mezen nem lenne szponzor. És igen inkább legyünk kevésbé sikeresek, de legyen identitásunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca_bome 2017.05.04. 19:36:17-kor.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.05.04. 19:21:36

barca_bome írta:Bocsi, nem idézni akartam, de valamiért nálam nem jelenik meg az új hozzászólás gomb...

Remélem ma este a Celta megfricskázza a MU-t. Na meg azt is, hogy a Madridot is, de ez már off...

Nem szoktam Európa Liga meccseket nézni, de erre most kíváncsi vagyok. :D :wink:
Nem lenne rossz,egyébként adja valamelyik csatorna?
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2017.05.04. 19:10:29

Bocsi, nem idézni akartam, de valamiért nálam nem jelenik meg az új hozzászólás gomb...

Remélem ma este a Celta megfricskázza a MU-t. Na meg azt is, hogy a Madridot is, de ez már off...

Nem szoktam Európa Liga meccseket nézni, de erre most kíváncsi vagyok. :D :wink:
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.05.04. 14:12:05

visca el barca írta:
markionni írta:Mert a Real csak szerencsevel nyerhet
nem, néha csalással is megy, lásd cakir, vagy kassai méteres lesét :mrgreen:
:? :D

Kovbal nagyon jól leírta, hogy mitől tűnhet szerensésnek a Real a tényleges makkfaktorokon kívül. És ez pedig a fizikális felkészítés. Nem véletlen, hogy az erőnléti edzőnkért Pintusért hatalmas csatákba bocsátkoztunk a Lyonnal egy esetleges büntetést is kockáztatva. A 60.perctől kevés olyan ellenfél van aki bírja a Real ellen erőnlétileg és egy frissebb játékoshoz nyilván nagyobb eséllyel odapattognak a labdák és előbb csap le rájuk mint egy olyanhoz akinek elfogyott az ereje, valamint ennek köszönhetőek az utolsó perces gólok is. Talán pont a Barcelona bírta legjobban a Real ellen ilyen szempontból, de ott is az utolsó percekre még tíz emberrel is frissebbnek éreztem a Realt Messi gólja ellenére. Aki toppon van ilyen téren az legalább annyit jelenthet neki mint a technikai tehetség, gondolok itt az előző évek Ateticojára is pl.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.04. 13:04:51

markionni írta:Mert a Real csak szerencsevel nyerhet
nem, néha csalással is megy, lásd cakir, vagy kassai méteres lesét :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.05.04. 12:41:18

Nyiri81 írta:
markionni írta:Mert a Real csak szerencsevel nyerhet, sosem azert mert esetleg jobb mint a masik csapat. Persze lehet önámítani magad ezzel, mert biztos igy konnyebb elfogadnod de nem sok ertelme van ahogy a kollega is irja.
Szerintem senki nem vitatja, hogy aki átment a BM-n és átment az Atleticon az jó csapat és megérdemli. Csak most az egyszer lehetne szerencséje a másik félnek :) Szerintem az elmúlt 4 évben a BL-ben a Real kapott eléget fortunától (tavalyira szavak nincsenek).
Pl a Bayernből Vidal belövi a 11-est eldől a továbbbjutás már az első félidőben. Ott kettő nullról nem jön vissza a csapat. Hát felé lőtte, vagy amikor a másik kiállíttatja magát.

Amúgy a Realnak egy nagy előnye van, fizikálisan nagyon rendben vannak, amikor a csapatok már nem bírják elfáradnak fejben és testben ők még mennek és simán nyernek. Ez mondjuk annak is köszönhető, hogy minőségi cseréik vannak.

De, ahogy az Atletico leszerepelt azok után, hogy két BL-döntőt vesztettek a Real ellen, nagyobb blama, mint a mi 4-0 és 3-0 ás eredményünk. Nem is értem. Ha paranoiás lennék, azt mondanám, az Atleticosokkal itattak vagy ettetek valamit, vagy elvitték őket kurvázni mert ilyen gyengén nem lehet játszani, ha rendben vannak.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.05.04. 11:05:24

markionni írta:Mert a Real csak szerencsevel nyerhet, sosem azert mert esetleg jobb mint a masik csapat. Persze lehet önámítani magad ezzel, mert biztos igy konnyebb elfogadnod de nem sok ertelme van ahogy a kollega is irja.
Szerintem senki nem vitatja, hogy aki átment a BM-n és átment az Atleticon az jó csapat és megérdemli. Csak most az egyszer lehetne szerencséje a másik félnek :) Szerintem az elmúlt 4 évben a BL-ben a Real kapott eléget fortunától (tavalyira szavak nincsenek).
Csak is Puyol
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.05.04. 11:03:14

Mert a Real csak szerencsevel nyerhet, sosem azert mert esetleg jobb mint a masik csapat. Persze lehet önámítani magad ezzel, mert biztos igy konnyebb elfogadnod de nem sok ertelme van ahogy a kollega is irja.
Hát van egy elborult elmélet ezzel kapcsolatban.
Az én véleményem szerint a Realt rajtunk kívül más nem nagyon tudja megfogni még 2 meccsen sem idén egyenes kieséses szakaszban, a Realnak túl nagy a mákfaktora ilyen szituációkban, óriási marhaságnak tűnik, de a Realnak folyton jól pattan a labda vagy nem is tudom, de ha azt nézzük, hogy vertétek a Bayernt, most az Atleticot, mi meg titeket, akkor nekünk van a helyünk a döntőben. :mrgreen:

Szerintem még most is jobb csapat a Bayern, mint a Real, a Barca is, Juventus is...De nem tudnak mit kezdeni a real mmorpg játékba illő szerencse-faktorjával, amit az elmúlt években tökélyre fejlesztett...Igen, véleményem szerint az, hogy jelenleg a Real még áll mind2 fronton, csak a szerencsének köszönhető és nem annak, mert a Real egy űberkirály csapat :D Engem a Classicon nem nyűgöztetek le annyira.

Véleményem szerint a Juventus képes lesz ezt a Realt is a szerencséjük ellenére megverni.
Kép
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.05.04. 10:40:42

visca el barca írta:
recrea írta:Hiszen számtalan bakit szokott bemutatni tétmeccseken a csávó.

Veb, ez nálad valami perverzió, h minden Real meccs előtt beírod, h sima 3-0, ha ennyire nyernek, ha épp kikapnak?!
jah, ez a perverzióm. viszont általában igazam van. tuti h ez lesz a döntő, hiugain mindent kihagy, chiellini majd elcsúszik a döntő pillanatban, bonucci elfelejt felugrani ramossal, buffon meg majd minden labdának alászalad/mellévetődik
Mert a Real csak szerencsevel nyerhet, sosem azert mert esetleg jobb mint a masik csapat. Persze lehet önámítani magad ezzel, mert biztos igy konnyebb elfogadnod de nem sok ertelme van ahogy a kollega is irja.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.04. 10:23:16

Nem túl nehéz azzal betalalálni, h nyernek, mivel általában nyernek, lévén jó csapat, csak nem látom mi értelme van minden meccs előtt ezt beírni.

Juve nem egy balfék csapat, mint mi mostanában, sztem meg jó döntő lesz, ettől még nyerhet a Real. Röhögve meglőhettük volna mi is a gólokat nekik, csak valahol máshol jártunk a meccs helyett.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.04. 10:10:25

recrea írta:
visca el barca írta:buffon meg majd sorban mutatja be az év bakijait. sima 3-0 lesz.
Hiszen számtalan bakit szokott bemutatni tétmeccseken a csávó.

Veb, ez nálad valami perverzió, h minden Real meccs előtt beírod, h sima 3-0, ha ennyire nyernek, ha épp kikapnak?!
jah, ez a perverzióm. viszont általában igazam van. tuti h ez lesz a döntő, hiugain mindent kihagy, chiellini majd elcsúszik a döntő pillanatban, bonucci elfelejt felugrani ramossal, buffon meg majd minden labdának alászalad/mellévetődik
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.04. 09:56:10

visca el barca írta:
TripleH írta:Nos, ez a Juve úgy érzem, hogy eléggé fel van készítve erre a bl kiírásra. Dybala határozottan nagyon jó irányító, Pjanic pedig szerintem szintekkel jobb mint Pogba. A védelmük pedig szerintem jelenleg Európa legjobbja. Nagyon érdekes Bl döntő lesz, de már előre látom, hogy Higu 10 évre előre mindent ki fog hagyni.
buffon meg majd sorban mutatja be az év bakijait. sima 3-0 lesz.
Hiszen számtalan bakit szokott bemutatni tétmeccseken a csávó.

Veb, ez nálad valami perverzió, h minden Real meccs előtt beírod, h sima 3-0, ha ennyire nyernek, ha épp kikapnak?!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.04. 09:33:37

Szerintem is olyan lesz ez, mint volt a 2002-es VB. Németek 2 gólt kaptak az egész tornán ha jól rémlik, aztán a döntőben sokra mentek vele. Ugyanezt érzem a Juve esetében is - még ha a Real messze is van az akkori braziloktól ugye -, jó ez a védelem, de megint simán megkaphatták volna a góljaikat, ellenünk is, mégse. Nem hiszem, hogy ez a döntőben se fog kijönni, de meglátjuk..
Bob_Marley írta:Tiszta kilencvenes évek feeling, Ajax-Monaco menetel. :D Nem hiába nézegetünk mindkét csapatból játékosokat mi is.
Davinson gyerek engem megvett. Mondjuk volt egy 5 perces periódus, amikor a Lyon 22-ese csúnyán szívatta, de azon kívül szép és fontos mentések, jó passzjáték, jó fizikum. Ígéretes gyerek tényleg. Roberttel vannak bajok, de úgy tűnik kh-eket elég jól ki tudnak szúrni.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.04. 09:21:38

TripleH írta:Nos, ez a Juve úgy érzem, hogy eléggé fel van készítve erre a bl kiírásra. Dybala határozottan nagyon jó irányító, Pjanic pedig szerintem szintekkel jobb mint Pogba. A védelmük pedig szerintem jelenleg Európa legjobbja. Nagyon érdekes Bl döntő lesz, de már előre látom, hogy Higu 10 évre előre mindent ki fog hagyni.
buffon meg majd sorban mutatja be az év bakijait. sima 3-0 lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.05.04. 08:33:37

Alves -érthetően- motiváltabban focizik, a kondijával és a sebességével semmi baj a beadásai viszont pont olyanok mint régen (sok rossz de néhány jó).
nem osztom, hogy nagyon gyenge meccseket látnánk.....sőt világos a lényeg is aki képes magasabb sebességen játszani minél tovább annak van esélye.
természetesen több más szükséges alap mellett! pl. klasszisok, stabil védelem, szerencse...stb.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.04. 06:38:48

Nos, ez a Juve úgy érzem, hogy eléggé fel van készítve erre a bl kiírásra. Dybala határozottan nagyon jó irányító, Pjanic pedig szerintem szintekkel jobb mint Pogba. A védelmük pedig szerintem jelenleg Európa legjobbja. Nagyon érdekes Bl döntő lesz, de már előre látom, hogy Higu 10 évre előre mindent ki fog hagyni.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1799
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.05.04. 04:20:21

Sok minden eldőlt az első meccseken. Számomra,hogy sem Simeonét,sem a Monaco edzőjét nem látnám szívesen a Barca padján :) ,talán mindkettő felmerült,ha csak az említés szintjén is.
Azért én egy olasz csapat ellenében nem adnám oda rögtön a bl címet a margitnak. Az olaszok hajlamosak annyit focizni,amennyit éppen kell,a bl döntőben mást fognak játszani. Allegri tapasztalt, taktikailag felkészült edző,aki biztos,hogy nagyon összerakja majd a csapatát a döntőre, feladva majd a leckét Zizunak.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2017.05.03. 23:00:58

A vártnál korábban eldőlt kik lesznek a BL-döntőben. Sajnos nem látom, miképpen nehezíthetné meg a Juve a Real dolgát, oké hátul rendben vannak nagyon, de a ziccerei meglesznek a Realnak (ahogy megvoltak nekünk vagy pl ma a franciáknak). Talán ha épp kijön a lépés, mint ellenünk a korai góllal.

Olyan döntőt várok mint a tegnapi meccs, Real csinálja majd a kellemetlen beívelgetős kapuhoz szegezős focit, a nyomás végig a Juve kapuján... Elől kb akkor képesek megtartani és levegőt venni, ha hagyják nekik, egyszerűen szintekkel gyengébbek kp-n és csatársorban, és addig nem fognak BL-t nyerni szerintem, míg ez nem változik. Ez amúgy Tico-ra dettó igaz.
Més que un club.
Válasz küldése