Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.04.07. 21:05:49

Ezt Nauer nagyon bevédte
Ilyen időben lóni kell!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára grgly50 2021.04.07. 21:07:14-kor.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.07. 20:39:17

Erre a maira kiváncsi leszek, remélem a Bayern beárazza alaposan a párizsiakat.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.07. 15:30:55

Sokan itt a pillanatnyi benyomások alapján vontok le szélsőséges következtetéseket.
Lehet, hogy BL-győztes Liverpool túl volt ajnározva, de ugyanúgy túlzott a mostani lehúzás is a csapat, a játékosok és Klopp irányába. Az igazság meg valahol a kettő között van.

Meg lehet nézni a mi szezonunkat is, mi volt ősszel, meg mi az új évben. Vagy láttunk már olyat, hogy egy csapat egyik évben bajnok lett, másikban top 10-ben sem volt. Sokszor apró dolgok óriási változásokat hozhatnak magukkal.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.04.07. 12:10:06

Titinho írta:
2021.04.07. 09:09:29
Na végre láthattam a Liverpool miért is tart ott ahol.

Nem nézek angol focit, egyszerűen nem visz rá a lélek, de ahogy vártam, még ez a Real is simán verte őket, és még meg is úszták ennyivel. Jött is a hendi győzelem szépen, köszi Vini. :wink:

Ugyanakkor nem lebecsülve a Real érdemeit sem, mert tényleg jól és taktikusan játszottak, szeintem simább meccsük volt mint az Atalanta ellen, ami a Pool-ra nézve elég ciki.

Továbbra is tartom, hogy ez a Liverpool sosem volt közel sem akkora ász mint ami a hype vonaton szólt róluk, látjuk egy ideje mit érnek a híres gegenpress taktikájukkal. És nem is az egész meccset figyelembe véve, aki megnézi a 80. perctől a meccset az tudja miért ekkora szerencsétlenek. Akkor már visszazárt a Real kontrára játszva és a Pool játékosok szó szerint álltak és néztek hogy most mit kéne csinálni. Megszoktam Barca meccseken a buszokat ellenünk, de ez valami full amatőr volt ahogy a Pool ezt kezelte, vagyis nem kezelte.

És itt jön ki Klopp szerepe. Oké 2 játékos hiányzott a védelemből (de a Realnál is), a két szélső védő és a komplett kp és támadósor ugyanaz mint amivel Bl-t nyertek. Fogalma sincs Kloppnak mit kéne játszatni most, taktikailag totál nulla az egész csapat, így hogy láttam nem csodálkozom a Brigthon meg Fulham meg hasonló vereségeken, meg a klub rekordot jelentő 4 hazai bukó meccsen. A nagy "zsenikről", a túlárazott játékosaikon a 100 milliós Mané, meg Trent ( :lol: ), meg ilyen Robertson feléről sokat lehetne beszélni hogy ebben a szezonban mit csináltak eddig. Komolyan még Wijnaldum ért a legtöbbet, de az is max egy 5-ös osztályzat volt.

Totál nulla Klopp, kb egy éve nem tud mit kezdeni a csapatával, oké sérülések is sújtották őket, de kit nem? A kp és a támadósor ugyanaz, a gegenpress meg valahol elhalt, mert már nem játszik náluk a mázli faktor.

Teljesen megérdemelt lesz a Real továbbjutása, és nem azért mert akkora ászok ők is, mert közel sem azok, hanem mert egy Atalanta nagyobb megerőltetés volt nekik. Jaaa aki még bízik benne hogy a Pool majd otthon megszórja őket, annak azért elárulom, hogy eddig 2021-ben hány gólt rúgtak összesen a hazai meccseken: Egyet. Nem, nem elírás 1 gólt rúgtak össz-vissz.

A Real ellen pedig nagyon fel kell kötni a gatyát, nagyon kemény meccs lesz a szombati.
Én azért még annyit hozzátennék, hogy azért nem ugyanaz a 2 csapat helyzete, egyik esetben Williams és Kabak összehozta a győzelmet, míg a Realnál a csere sor szinte hiba nélkül játszott. Ha megnézzük a gólokat, 2 ajándék volt, egy komoly csapat nem kaphat ilyen gólokat a bl kieséses szakaszában, és erre full nincs megoldásuk. Ezt felejtik el sokan, ahhoz, hogy egy csapat presszingeljen, és magabiztosan fel merjen menni a támadásokkal, oda 2 stabil ember kell a védelembe, ami a Poolnál jelenleg nincs. Normális esetben Trent kb szélsőt játszott volna az utolsó 20-30 percben, mert megteheti, van Dijk kisegíti, és a földbe gyalulja Viniciust, ha kell.
Egyedül, amit Klopp számlájára írnék az az, hogy nincs alternatíva a Salah-Mané párosnak, bár itt is meg kell védenem a németet, Jota egy nagyon jó kis játékos, balszerencse, hogy Firmino ennyire pocsék az egész szezonban.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.07. 09:09:29

Na végre láthattam a Liverpool miért is tart ott ahol.

Nem nézek angol focit, egyszerűen nem visz rá a lélek, de ahogy vártam, még ez a Real is simán verte őket, és még meg is úszták ennyivel. Jött is a hendi győzelem szépen, köszi Vini. :wink:

Ugyanakkor nem lebecsülve a Real érdemeit sem, mert tényleg jól és taktikusan játszottak, szeintem simább meccsük volt mint az Atalanta ellen, ami a Pool-ra nézve elég ciki.

Továbbra is tartom, hogy ez a Liverpool sosem volt közel sem akkora ász mint ami a hype vonaton szólt róluk, látjuk egy ideje mit érnek a híres gegenpress taktikájukkal. És nem is az egész meccset figyelembe véve, aki megnézi a 80. perctől a meccset az tudja miért ekkora szerencsétlenek. Akkor már visszazárt a Real kontrára játszva és a Pool játékosok szó szerint álltak és néztek hogy most mit kéne csinálni. Megszoktam Barca meccseken a buszokat ellenünk, de ez valami full amatőr volt ahogy a Pool ezt kezelte, vagyis nem kezelte.

És itt jön ki Klopp szerepe. Oké 2 játékos hiányzott a védelemből (de a Realnál is), a két szélső védő és a komplett kp és támadósor ugyanaz mint amivel Bl-t nyertek. Fogalma sincs Kloppnak mit kéne játszatni most, taktikailag totál nulla az egész csapat, így hogy láttam nem csodálkozom a Brigthon meg Fulham meg hasonló vereségeken, meg a klub rekordot jelentő 4 hazai bukó meccsen. A nagy "zsenikről", a túlárazott játékosaikon a 100 milliós Mané, meg Trent ( :lol: ), meg ilyen Robertson feléről sokat lehetne beszélni hogy ebben a szezonban mit csináltak eddig. Komolyan még Wijnaldum ért a legtöbbet, de az is max egy 5-ös osztályzat volt.

Totál nulla Klopp, kb egy éve nem tud mit kezdeni a csapatával, oké sérülések is sújtották őket, de kit nem? A kp és a támadósor ugyanaz, a gegenpress meg valahol elhalt, mert már nem játszik náluk a mázli faktor.

Teljesen megérdemelt lesz a Real továbbjutása, és nem azért mert akkora ászok ők is, mert közel sem azok, hanem mert egy Atalanta nagyobb megerőltetés volt nekik. Jaaa aki még bízik benne hogy a Pool majd otthon megszórja őket, annak azért elárulom, hogy eddig 2021-ben hány gólt rúgtak összesen a hazai meccseken: Egyet. Nem, nem elírás 1 gólt rúgtak össz-vissz.

A Real ellen pedig nagyon fel kell kötni a gatyát, nagyon kemény meccs lesz a szombati.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.04.07. 07:28:08

Alcantara írta:
2021.04.07. 06:34:06
LG írta:
2021.04.06. 22:55:07
A Cityt nézte valaki? Nem láttam a meccset, de pusztán az eredményt figyelembe véve, azért ezzel 2-1-el nem nagyon dicsekedhetnek. Nagyon ciki lenne most már sokadszor kiesniük egy teljesen underdog csapat ellen.
A Dortmundtól elvett a román játékvezető egy gólt. Ettől függetlenül szerintem az angolok továbbjutnak, a németek leggyengébb pontja a védekezés, főleg a belső védők.
A City nekem egy unalmas "Barca újratöltve" típusú focit játszik.
Én ettől a talpalás témától totál kivagyok, főleg, h van ez a nagyszerű VAR. 2 játékos megy a labdáért, ahogy nyúlsz a labdáért mindenképp “talpalnod” kell, ami valójában ebben az esetben ha szabad labdáért mennek nem is az, mert akkor tud vki a másikra talpalni ha az egyik játékos birtokolja a labdát.

Aki nem látta volna tegnap, beívelt labda, a dortmundi srác elvitte Ederson elöl, Ederson!! belerúgott a dortmundi talpába, ami lényeg, hogy nem birtokolta a labdát, de másképp nem is tudott volna a labdáért nyúlni a srác begyalogolt a labdával, erre ő kapott sárgát. Ami idegesítő, amit nem a City ellen írok, de ha Ederson vitte volna el a labdát nem lett volna szabadrúgás a Dortmundnak.

Ugyanilyen idegesítő nekem az ívelt labdáért való felugrás, egyik játékos úgy dönt, hogy nem ugrik fel a másik meg kb ráugrik a hátára akkor szabadrúgás a felugrónak, de miért? Kitámasztotta, hát persze. :roll:
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.04.07. 06:34:06

LG írta:
2021.04.06. 22:55:07
A Cityt nézte valaki? Nem láttam a meccset, de pusztán az eredményt figyelembe véve, azért ezzel 2-1-el nem nagyon dicsekedhetnek. Nagyon ciki lenne most már sokadszor kiesniük egy teljesen underdog csapat ellen.
A Dortmundtól elvett a román játékvezető egy gólt. Ettől függetlenül szerintem az angolok továbbjutnak, a németek leggyengébb pontja a védekezés, főleg a belső védők.
A City nekem egy unalmas "Barca újratöltve" típusú focit játszik.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.06. 22:55:07

A Cityt nézte valaki? Nem láttam a meccset, de pusztán az eredményt figyelembe véve, azért ezzel 2-1-el nem nagyon dicsekedhetnek. Nagyon ciki lenne most már sokadszor kiesniük egy teljesen underdog csapat ellen.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.20. 21:15:43

Pool nagyon nagy kérdőjel. Ezen az ágon egyáltalán nem kilátástalan a Real döntője, de azon sem lepődnék meg, ha a Chelsea döntőzne innen.

A másik ágon, ha a City nem botlik a Dortmund ellen, nehezebb lesz döntőbe jutni, mint maga a döntő.... :mrgreen:
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.03.20. 20:57:46

Sinya22 írta:
2021.03.19. 13:10:29
csababarca írta:
2021.03.19. 12:32:14
Ha azt vesszük alapul,hogy "papíron" ki milyen erős,akkor a Pool,City,Bayern,Chelsea a továbbjutó. De hát ugye nem papíron játszanak :D

A Pool 2021-es formáját látva és azt,hogy a Madrid jó szokásához híven még mindig be tudja húzni a párharcokat,inkább őket mondom esélyesebbnek.
A Dortmund nem tudom idén milyen,a City elég magabiztos azért,innen még továbbmennek biztosan.
PSG-t se sajnálnám le, ugyan a visszavágón simán lefociztuk őket,de minden párharc más,plusz talán Neymar jelenthet némi előnyt még.
A Chelsea-t se láttam idén,de nagyon dicsérték őket valami bl műsorban, mióta Tuchel ott van veretlenek,és elég gyors focira képesek.
A papírt osztom.
A Pool-Madrid: Mostanában a Madrid feljövőben van játékban, fejben. Ja, és az egyik legszerencsésebb csapat. Minden téren.
A City is okozott már váratlan meglepetést. City-Mu a bajnokságban.
A PSG szintje nem egyértelmű. Kifogtak egy gyenge Barcát, majd a visszavágón fotelból játszottak. A bajnokságban bukdácsolnak.
A Chelsea az Atleticot szinte kinyírta. Láttam a meccset. Szomorú volt látni a La Liga elsőjét szenvedni mindkét meccsen.
A Porto a meglepetés csapat lehet...... Vagy nem.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.03.20. 20:27:48

Subinho írta:
2021.03.20. 19:32:48
Az EL-ben meg Mourinho megint megégett. Nem értem, mit látnak ebben az emberben, évek óta mindenhol besül. Amit ő képvisel, már a múlt. Ki hisz még benne???
Na ezt én sem tudom felfogni. Ráadásul köztudott, hogy milyen "remek" személyisége van, mindenhol egyberántja az öltözőt ;)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.20. 19:32:48

Most olvastam a sorsolást. Hát, asszem örülhetünk, hogy a PSG ellen kiestünk. A köv. körben a Bayern jött volna. Ha nem is lett volna 8, de azért megremegtek volna a lábak... Örülök neki. Kíváncsi leszek, mi lesz annak a meccsnek az eredménye 2 mecvsen.

Az EL-ben meg Mourinho megint megégett. Nem értem, mit látnak ebben az emberben, évek óta mindenhol besül. Amit ő képvisel, már a múlt. Ki hisz még benne???
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.03.19. 13:10:29

csababarca írta:
2021.03.19. 12:32:14
pool-real szerintem bármi lehet.
city-dortmund is necces, nem mondanám toronymagas favoritnak a cityt, tekintve az elmúlt éveket.
psg-bayern szerintem bayern továbbmegy viszonylag könnyen.
chelsea-porto itt is bármi lehet.

jó sorsolás, nincsenek nagy kilengések a párharcokban annyira.

jah, plusz city duplán bebukta, mert utána meg a bayern jöhet nekik.
real meg majd bemegy a porto ellen.
Ha azt vesszük alapul,hogy "papíron" ki milyen erős,akkor a Pool,City,Bayern,Chelsea a továbbjutó. De hát ugye nem papíron játszanak :D

A Pool 2021-es formáját látva és azt,hogy a Madrid jó szokásához híven még mindig be tudja húzni a párharcokat,inkább őket mondom esélyesebbnek.
A Dortmund nem tudom idén milyen,a City elég magabiztos azért,innen még továbbmennek biztosan.
PSG-t se sajnálnám le, ugyan a visszavágón simán lefociztuk őket,de minden párharc más,plusz talán Neymar jelenthet némi előnyt még.
A Chelsea-t se láttam idén,de nagyon dicsérték őket valami bl műsorban, mióta Tuchel ott van veretlenek,és elég gyors focira képesek.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2021.03.19. 13:07:54

A Bayern -PSG egyedül érdekes, sztem aki azt nyeri utána be is huzza az egészet, sokkal jobb jeleneleg ez a két csapat a többinél, esetleg a pool még beleszólhat...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.19. 12:52:59

Pep nem semmi,mióta edző, gyakorlatilag minden csapatával, szinte minden évben legalább 100 gólt szerzett,szerez.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.03.19. 12:32:14

pool-real szerintem bármi lehet.
city-dortmund is necces, nem mondanám toronymagas favoritnak a cityt, tekintve az elmúlt éveket.
psg-bayern szerintem bayern továbbmegy viszonylag könnyen.
chelsea-porto itt is bármi lehet.

jó sorsolás, nincsenek nagy kilengések a párharcokban annyira.

jah, plusz city duplán bebukta, mert utána meg a bayern jöhet nekik.
real meg majd bemegy a porto ellen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.03.19. 12:24:51

Pool-Real
City-Dortmund
Bayern-PSG
Chelsea-Porto

Egyik párharc sem lefutott szerintem,remélem Pepnek összejön idén.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.03.17. 21:46:10

Úgy látom, ma a La Liga csak a szerencse pártfogásában lehet Európa élmezőnyében. A Chelsea nagyon megy.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.03.17. 11:35:49

Én is Pepnek szurkolok, meg annak, hogy a real ne érjen oda:D
De azért ez a nagyon "gyenge" real is, kap 8 között egy Portot, simán 4 közé kerülhetnek, ott meg bármi lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.03.17. 11:28:50

csababarca írta:
2021.03.17. 10:58:54
Várnék a Cityvel, főleg azért mert többször mutattak már meggyőző képet (bár ennyire nem talán), aztán utána elcsúsztak valamin.
Általában azon, hogy Pep túlgondolta a párharcot, elkezdett taktikázni, variálni, felállásban valami nagyot mutatni, aztán azok sose sültek el jól.
Drukkolok neki, de itt ez most rajta múlik, utóbbi éveket nézve legtöbbször valami bődületes túltaktikázás miatt zúgott ki, hátha mostanra belátta, hogy nem kell variálni azon ami működik.
Bár már tegnap elkezdte ezt a csatár nélküli felállást erőltetni, kíváncsi vagyok ehhez mennyiszer nyúlt egyébként a szezonban.
Az mindent elmond a City játék felfogásáról és taktikájáról, hogy jelenleg Güngodan a legeredményesebb játékosuk 15 góllal, minden sorozatot figyelembe véve.

Én is várnék még a City BL esélyeivel, láttuk már az előző években is top formában őket, aztán a BL-ben ahogy te is írtad el lett taktikázva egy párharc és mentek is a levesbe.

Mindenesetre szurkolok Pepnek, hogy legyen meg a BL győzelme, a City mint maga a játékosok és csapat totál hidegen hagy egyébként.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.03.17. 10:58:54

Várnék a Cityvel, főleg azért mert többször mutattak már meggyőző képet (bár ennyire nem talán), aztán utána elcsúsztak valamin.
Általában azon, hogy Pep túlgondolta a párharcot, elkezdett taktikázni, variálni, felállásban valami nagyot mutatni, aztán azok sose sültek el jól.
Drukkolok neki, de itt ez most rajta múlik, utóbbi éveket nézve legtöbbször valami bődületes túltaktikázás miatt zúgott ki, hátha mostanra belátta, hogy nem kell variálni azon ami működik.
Bár már tegnap elkezdte ezt a csatár nélküli felállást erőltetni, kíváncsi vagyok ehhez mennyiszer nyúlt egyébként a szezonban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.17. 10:30:57

Nero. írta:
2021.03.16. 22:52:51
Ami tavaly a Bayern, tavalyelőtt a Liverpool, 2015ben a Barca, az idén a City lesz szerintem.

Guardiola munkájának a gyümölcse beért.
Nem tudom, nekem a City ilyen örök vesztes csapatnak tűnik vagy mintha el lennének átkozva. Már évek óta a top 3 esélyes között van, a bajnokságukat szinte mindig könnyedén nyerik, a BL-ben egy ideig nagyon magabiztosan lépkednek, de a lécet végül nem tudják megugrani. Mindig félremegy valami. És nem egy-két éve, hanem ez már egy hosszú folyamat. Persze lehet, hogy idén megtörik a jég, de még most is megjósolhatatlan a győztes, sőt a döntő sem. Szerintem van legalább 4, de talán 5 csapat is aki odaérhet a végén.
Forca Barca!!!!
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.03.17. 07:38:47

Azért ez a Real a szerencsés csapaton túl nem egy gyenge. Valahogy nagyon nagy a motiváció. Nem lesz egyszerű ellenük, ha megérzik a "vészagot".
Az Atalanta vagy nagyon gyenge - nem európai top csapat -, vagy a Real esélyes a BL-ben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.16. 22:52:51

Ami tavaly a Bayern, tavalyelőtt a Liverpool, 2015ben a Barca, az idén a City lesz szerintem.

Guardiola munkájának a gyümölcse beért.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.03.12. 12:07:43

ha szeretjük Pepét, ha nem, ezért a megmozdulásáért megérdemli a kekszet :mrgreen:

https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... ks_morata/
Válasz küldése