Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.14. 21:18:51

Stabil lábakon álltok, nem tudom elképzelni hogy 2 gólt rúg úgy a Liverpool, hogy közben nem kap.

Pep meg megint belevariált, gyorsan már kiesésre is állnak.

szerk.: Casemiro továbbra is egy rendkívül szimpatikus játékos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.14. 21:05:37

Ez a negy vedos nagyon meleg lesz.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.14. 21:04:08

Salah már a 2. percben kihagyott egy ziccert.
Ha tovább akarnak jutni, ezek nem nagyon férnek bele, real elmegy egyszer és beteszik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.04.14. 18:02:52

csababarca írta:
2021.04.14. 17:29:23
AMikor ilyen Di Maria féle futóemberekre gondolunk, azt is illik megjegyezni, hogy nálunk fele annyi területe nem lenne ezekre, köszönhetően a zseniális tömörödjünk Messi és Busquets köré taktikának.

Dembelé se hozza azt, ami benne lenne, de pl Mané, Coman, Dougles Costa (most csak írok még hasonló profilt) se mutatna feleannyit sem, mint aktuális csapataikban.

Szemléletváltás kellene először is, a focink felett eljárt az idő. Lehetne eredményes még mindig, ha technikailag és tudásban is extra emberek lennének a kp-n, meg elől lenne 3 tényleg mozgékony, labdaügyes emberke.
Na most ezek hiányoznak, ezért van a kézilabdázás a kapu előtt.
Egyébként tegnap a BM is hasonlóan szenvedett a betömörülő Párizsiakkal, mi pl sokkal nagyobb erőfeszítésre késztettük őket Párizsban, mint tegnap a Bayern. (igaz, hiányzott nagyon Lewa, meg Gnabry is nekik, illetve Goretzka)

A lényeg, hogy Di Maria nekem is szimpatikus, de az LE féle csapatban jobban el tudtam volna képzelni anno, mint most. Szerintem gyengélkedne ő is ebben a "rendszerben", ugyanúgy mint ahogy a 100plusszos játékosaink teszik.
Teljesen jól kifejtetted hogy posztja nem lenne neki se. Így van. A mondandó nem Di Maria-ra hanem a játékunkra vonatkozó részéhez hasonlót fogalmaztam meg Messi csoportjában én is.
A piac nem barca dns játékosokat termel, de ettől még nem rosszak a mostaniak, csak nem fogjuk tudni a piacról pótolni amit korábban a Masia adott. Neymart, csúcs Suarezt, Henryt, meg csúcs Villát (Ibrát.. :lol: ) igazolni korábban is kellett, az meg dettó az mint most Haalandot Mbappét meg Neymart vagy Lewat igazolni. Akkor az adott időszak legjobbjai közül játszottak többen együtt a támadó posztjainkon + a valaha volt legjobbak a Masiaról mögöttük. Ha ez kell a sikerhez akkor nem sok jóra számíthatunk, mert pénzünk az aktuális Villara nincs, és Puig sem egy Iniesta (valszeg nem is lesz, de az is jó lenne ha csak fele olyan jó lenne).

A BL-ben a legjobbak döntenek, akikből nálunk nem sok van jelenleg. A többi csapat embereit és a saját játékosainkat ne nézzük le csak mert a korábbi legjobbakhoz képest nem akkora mágusok.

Vissza még a szintre, azt nem hihetjük el hogy egy klubban mindig a legjobbak játszanak majd, nem lesz mindig nálunk a Henry aki egy prime premier league top csatára volt évekig, aztán nálunk csak egy balszélső a sok közül. Nem ez az elvárható, reális, normális szint, ez egy kivételes időszak volt, ne ehhez mérjünk mindent, akkor tényleg a legjobbak voltak együtt, egy időben, itt.

Közben jött egy hozzászólás, LG-vel is egyet tudok érteni, valszeg az történt volna amit ő vizionál.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.14. 17:57:14

Barca_10 írta:
2021.04.14. 16:45:31
Di Maria bizonyította hogy 50 millióért jobb vásár lett volna mint barto papa megalomán cou-dembele-gríz pakkja. nagy munkabírású az argentin, nem is igazán sérülékeny-nem rosszabb mint dembele vagy cou-tudásban is kb megegyeznek, és agya is van.
Nem sírok utána és őt sem tartom Barcelona szintnek, de utólag kijelenthető hogy jobban jártunk volna vele mint az említett pénznyelőkkel.
Hozzátenném még hogy Gríz hozzáállása példamutató még ha nem is ez a szint.
Megint azt tudom mondani, hogy nagyon a pillanatnyi benyomás alapján ítéltek.

Di Mariának tudjuk mi a gyengesége, ő sem tud konstans jó teljesítményt nyújtani, ezért nem tartották soha a legnagyobbak között számon, noha rövid távon képes világklasszis teljesítményre.

A másik dolog, hogy Coutinho vagy Griezmann azért az előző csapatiakban nagyon magas szinten játszottak, előbbi a PL arca volt, utóbbi Aranylabda közelében volt. Aztán nálunk felsültek, ahogy a nagy ígéret Dembelé, és még sokan mások az évek során. Egyszerűen olyan játékunk van, ami nagyon kevés játékos fekszik, így itt a legtöbb játékos gyengének tűnik, mások meg, akik a nekik megfelelő környezetben játszanak, lényegesen jobbnak.

Ha Di Mariát igazoljuk le, Coutinhot meg nem, akkor lehet, most azért vernénk a fejünket a falba, hogy miért a szerencsétlen argentint hoztuk, miért nem a brazilt, aki Iniesta utódja lehetett volna....
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.14. 17:29:23

AMikor ilyen Di Maria féle futóemberekre gondolunk, azt is illik megjegyezni, hogy nálunk fele annyi területe nem lenne ezekre, köszönhetően a zseniális tömörödjünk Messi és Busquets köré taktikának.

Dembelé se hozza azt, ami benne lenne, de pl Mané, Coman, Dougles Costa (most csak írok még hasonló profilt) se mutatna feleannyit sem, mint aktuális csapataikban.

Szemléletváltás kellene először is, a focink felett eljárt az idő. Lehetne eredményes még mindig, ha technikailag és tudásban is extra emberek lennének a kp-n, meg elől lenne 3 tényleg mozgékony, labdaügyes emberke.
Na most ezek hiányoznak, ezért van a kézilabdázás a kapu előtt.
Egyébként tegnap a BM is hasonlóan szenvedett a betömörülő Párizsiakkal, mi pl sokkal nagyobb erőfeszítésre késztettük őket Párizsban, mint tegnap a Bayern. (igaz, hiányzott nagyon Lewa, meg Gnabry is nekik, illetve Goretzka)

A lényeg, hogy Di Maria nekem is szimpatikus, de az LE féle csapatban jobban el tudtam volna képzelni anno, mint most. Szerintem gyengélkedne ő is ebben a "rendszerben", ugyanúgy mint ahogy a 100plusszos játékosaink teszik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.04.14. 17:15:38

Barca_10 írta:
2021.04.14. 16:45:31
Di Maria bizonyította hogy 50 millióért jobb vásár lett volna mint barto papa megalomán cou-dembele-gríz pakkja. nagy munkabírású az argentin, nem is igazán sérülékeny-nem rosszabb mint dembele vagy cou-tudásban is kb megegyeznek, és agya is van.
Nem sírok utána és őt sem tartom Barcelona szintnek, de utólag kijelenthető hogy jobban jártunk volna vele mint az említett pénznyelőkkel.
Hozzátenném még hogy Gríz hozzáállása példamutató még ha nem is ez a szint.
Nehéz lehet Barca játékosnak lenni ha egy Di Maria-t a szurkolók nem tartanának a klubhoz méltónak.
Csávó 10 éve toppon van, csak a MU-s időszaka volt gyenge, mellette a válogatottban is lehetett rá számítani, néha jobban mint Messire (VB-n emlékszem ilyen meccsekre, persze ilyenkor jönnek a hangok hogy Messi nélkül ki se jutottak volna).
A hosszú idő után BL-t hozó Real kulcsembere volt, és a PSG-ben is, akik tavaly is döntőztek, valszeg idén is fognak, ahogy a válogatottban is. Mi mást kérnél még egy játékostól hogy Barca szint legyen? Más csapatok eredményesek általunk lenézett játékosokkal és évről évre vernek minket rommá, de valahogy mindig azt olvasni hogy Vini meg Benzema? Azok gyengék semmire se jók.. Neymar? Kutyának se kéne. Mpabbé? Csak gyors semmi extra. Haaland? Nem megy neki a busz ellen. Azért na, valahol legyen már egy határ hogy mikor ismerünk el valakit, nem lesz minden bokorban a sportág történetének valaha volt legjobbjai közül 4-5, ráadásul együtt mint a csúcs barcában.
Ez a közhangulat megint amikor az ellenfelet is meg a saját játékosainkat is csak ekézzük és lenézzük nem szimpatikus, és nem egészséges a klubnak ahol valszeg hasonló állapot van. Aztán csodálkozunk amikor a játékosaink kimennek nagy mellénnyel, bealudva és akkor kapnak észhez amikor 3-0 (vagy 0-3...) nem értve hogy történhetett.

Röviden, egy Di Maria nagyon kéne most, te is dícsérted és kiemelted miért lenne jó, és tényleg jobb is mint akiket hoztunk helyette. De ez a nem Barca szint megjegyzés ez megütötte a fülemet mert ma már ott tartunk hogy senkit se tartunk érdemes játékosnak mert a visszavonultak varázslatos emlékeitől nem szabadolunk. De a foci jelenlegi állapotában ők, a lenézettek a szint, ők a top, ők döntik el a meccseket, és vonzák be a nézőket, meg adják el a mezeket meg a fifa játékokat, és végül, ők nyerik a trófeákat.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.04.14. 16:45:31

Di Maria bizonyította hogy 50 millióért jobb vásár lett volna mint barto papa megalomán cou-dembele-gríz pakkja. nagy munkabírású az argentin, nem is igazán sérülékeny-nem rosszabb mint dembele vagy cou-tudásban is kb megegyeznek, és agya is van.
Nem sírok utána és őt sem tartom Barcelona szintnek, de utólag kijelenthető hogy jobban jártunk volna vele mint az említett pénznyelőkkel.
Hozzátenném még hogy Gríz hozzáállása példamutató még ha nem is ez a szint.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.04.14. 16:20:21

Az Esti meccs folyamán, Paredes és Di Maria játéka volt szerintem kiemelkedő. Utóbbit ,még a Real-os korszakában sem láttam ennyire jól játszani...
Paredes nagyon sok labdakihozatalban és szerelésben kivette a részét.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.14. 14:41:16

Ma megneztem az elso felidot megint,es elkepeszto amugy ahogy Pochettino megette a bayernt.

A psg nem azt tette amit elso meccsen,es ezzel nagyon megleptek a bayernt.
Nem hoztak ki gyorsan a labdat,nem akartak neymar mbappe ele tenni egybol,hanem tobbszor is megjarattak teljesen indokolatlanul is akar.
Ami legdurvabb hogy jo parszor labdavesztes is volt belole ilyen 20-30 meter kozott a sajat kapujukrol,de az egesz csapatuk probalt higgadt maradni es nem ijedtek meg hanem tovabb csinaltak ezt.
Erre annyira nem szamitott a bayern,hogy egyszeruen olyan durvan elfutottak magukat,hogy az utolso 20percben teljesen megszunt a bajorok kozzeppalyas vedekezese,illetve vedekezesbol tamadasba menetele.
A bayern egyszeruen probalt minel hamarabb visszajonni a parharcba,viszont egyhelybe futottak es rengeteg volt a folosleges ures jarat a letamadasukban,ugyanis a psg gyonyoruen tartotta a labdat es hozta rajuk az egesz nemet csapatot.



Pool-Rm

A real mar elso meccsen az utolso 10percre teljesen elfogyott. Volt is mikor Modric ugy vedekezett hogx a terdet fogta es bevolt gornyedve.
Erre jott a hetvegi meccs ahol ez az ido meg jobban megemelkedett,es az utolso felora volt.
Jottek is a cserek,de azzal fel is borult teljesen a csapat osszhang.
Nagyon kivancsi leszek a mai meccsre,teny szerintem hogy ezt lott gol nelkul nem fogjak megcsinalni.
Biztos vagyok benne hogy a pool a masodik felidobe nagyon nagy mezonyfolenyben fog jatszani.
Kerdes az is hogy 352 vagy marad a 442nel.
Szvsz elobbi,a ket szelere kell a biztositas,foleg hogy Odriozola vagy Valverde lesz jobboson.
Zidane ezzel hogy nyert az elso meccsen es hetvegen,nagyon megemelte a szintet. Minosegeben egy harmadik,mar-mar (amennyire lehet)tokeletes csapatjatekra van szuksege ahogy az elmult egy hetben.
Kerdes,hogy a pool milyen allapotban van,es mennyire lesznek ok is elesek.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.14. 10:33:30

Chino írta:
2021.04.14. 10:04:41
sansz írta:
2021.04.13. 23:12:10
A Real a favorit? hát nem tudom, eddig meg a bayern volt. Szerintem favorit nincs most, de Neymar két meccsen lőtt vagy öt kapufát és a Neymar-Mbappe-DiMaria trio bármilyen védelmet földbe tud döngölni. A Real jelenleg meg inkább olyan,mint egy gyengébb Bayern
Azért azt a tényt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy a BM Lewandowski nélkül hozta le a párharcot. Az odavágón amennyi helyzetet elpuskáztak a németek a lengyellel biztos nem történik meg. Ha egy Choupo-Moting-ra meg Müllerre vannak kihegyezve a támadások az nem ugyanaz. Nyilván sosem tudjuk meg, de Lewaval, ha nem is simán, hozták volna a meccseket. Még ha nem is mindkettőt, de a továbbjutásban biztos vagyok.
A PSG-t nem igazán tartom olyan erősnek, mint a jelenlegi kép mutatja. A bajnokság kétséges, hogy meglesz nekik, a BL csoportmeccseken sem villogtak, ellenünk a visszavágón is leszerepeltek. Nagyon jó csapat, és egyben vannak, de túlmisztifikálni sem kell, az eredmények nem tükrözik a valós helyüket.
Hasonlóan látom. Jó csapat a PSG, de meg lehet fogni őket, főleg egy döntőben. Sok helyzetet puskáznak el, főleg Neymar. Aztán benne van, hogy kijön a lépés, és mindent bevernek, de ezt inkább a Realból nézném ki egy BL döntőben. Ők azok, akik ilyenkor extrát hoznak, a többiek inkább megremegnek a döntő helyzetekben.

Chelsea: jelenleg nekem egy masszív középcsapatnak tűnnek. Jobb formában vannak, mint a Liverpool. Szerintem szoros meccsre kényszeríthetik a Realt, de a BL-rutin szerintem utóbbiak javára döntené el a párharcot.

Liverpool feltámadásban sajnos nem hiszek. A Klasszikus megint olyan meccs volt, amitől még erősebbek lettek fejben. Ha a végén kiegyenlítünk, akkor az megrogyaszthatta volna őket... de így rutinból lehozzák.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.14. 10:04:41

sansz írta:
2021.04.13. 23:12:10
A Real a favorit? hát nem tudom, eddig meg a bayern volt. Szerintem favorit nincs most, de Neymar két meccsen lőtt vagy öt kapufát és a Neymar-Mbappe-DiMaria trio bármilyen védelmet földbe tud döngölni. A Real jelenleg meg inkább olyan,mint egy gyengébb Bayern
Azért azt a tényt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy a BM Lewandowski nélkül hozta le a párharcot. Az odavágón amennyi helyzetet elpuskáztak a németek a lengyellel biztos nem történik meg. Ha egy Choupo-Moting-ra meg Müllerre vannak kihegyezve a támadások az nem ugyanaz. Nyilván sosem tudjuk meg, de Lewaval, ha nem is simán, hozták volna a meccseket. Még ha nem is mindkettőt, de a továbbjutásban biztos vagyok.
A PSG-t nem igazán tartom olyan erősnek, mint a jelenlegi kép mutatja. A bajnokság kétséges, hogy meglesz nekik, a BL csoportmeccseken sem villogtak, ellenünk a visszavágón is leszerepeltek. Nagyon jó csapat, és egyben vannak, de túlmisztifikálni sem kell, az eredmények nem tükrözik a valós helyüket.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.14. 10:01:19

Lehet(ne) csoda Liverpoolban, de erre valljuk be nagyon csekély az esély. Bár Ney labdáiból tegnap minimum kettőt még labdaérintése előtt bent láttam. Aztán beugrott, hogy nálunk is képes volt kihagyni a kihagyhatatlant.
Citytől elvárnék egy meggyőzőbb teljesítményt illene behúznia az idei BL-t.
Pep image-ére ráférne már egy siker. Előtte az öreggel, utána egy újonccal hengerelt a Bayern, szóval villanthatna egyet már és a psg sem hinné el, hogy kolbászból van a kerítés.
Jót tenne a klub focinak is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.14. 08:53:24

Még várjuk meg a mai meccset, hátha a Liverpool csodát tesz.
Bár ha megint olyan gólokat rúgatnak a reallal, mint amiket az odavágón (TAA, Alisson), akkor esélytelenek.

Chelseat nem tudom milyen erőt képvisel, gondolom nem véletlen jutottak 4 közé, két meccsen hátha el tudnák kapni a realt. Döntőben baromi nehéz lenne ellenük nyerni, jusson oda a PSG vagy a City. Két meccsen egyik csapatot se félteném ellenük, de egy meccsen a realt mondanám esélyesebbnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.14. 08:42:44

Innentől hajrá City. A Dortmund szimpatikus csapat, de PSG ellen sok esélyt nem adnék nekik, a Real ellen a döntőben pedig még annyit sem. A Citynek adnék a legnagyobb esélyt a Real ellen, illetve Peptől sem sajnálnám.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.04.14. 08:20:43

MessiNeymarSuarez írta:
2021.04.14. 07:27:16
6-os odds a Realra jelenleg ajándék.
Miért? Olyan sima lesz az esti meccs? Pool talál egy gyors gólt,onnantól meleg is a dolog.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.14. 07:49:56

A BM hajtott, próbálkozott, de a PSG sokkal nyugodtabb, rutinosabb csapat benyomását keltette. Kb. mint a Real hétvégén ellenünk.
A párosítások nemtom hogy vannak. Ha nyerne a MC, akkor ők mennének a PSG-vel? A másik ág meg a RM-Chelsea lehetne?
Örülnék Pep BL sikerének, jók most, de a PSG nagyon össze van rakva. Sztem RM-PSG döntő lesz és remélem a PSG győzelmével.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.14. 07:40:38

Azért ha nézel City meccseket, láthatod, hogy egyáltalán nem olyan egyszerű már őket lekontrazni, ez egy berogzodes az embereknél, hogy ezt a focit simán le lehet kontrázni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.14. 07:27:16

6-os odds a Realra jelenleg ajándék.

Nem ez a Chelsea fogja őket megállítani akik képesek 0-1-re kikapni otthon.

Döntőbe City-Real? Na a Guardiola-féle foci tálcán kínálná hogy ugyanúgy szétfussák a fejüket mint ahogy a Liverpool és ellenünk tették.
Arról nem is beszélve hogy a Citynek a BL döntő ismeretlen míg a Real már csukott szemmel is tudja hogy milyen egy BL döntőt átélni.

PSG? Ha ők jutnak be a tavalyi döntő után már nem lenne ismeretlen nekik, de amilyen szerencsések majd pont addigra fog megint lesérülni a Di Maria-Neymar-Verratti tengely vagy csak minden ami eddig bement a Barca-Bayern ellen az majd a döntőben kimarad.
Az mondjuk érdekes felállás lenne ha a döntőben hagynák a Realt játszani és ők kontráznának Mbappéval.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.13. 23:15:05

MatyiG írta:
2021.04.13. 23:12:23
Ket meccsen szvsz sima City lenne,de egy meccsen,dontoben a realt megverni..na az meg egy kemeny dio.
Nincs már CR, illetve csak öregedett ez a garnitúra három évet, szerintem nem ti lesztek az esélyesek a döntőben, ha bejuttok. Sőt, a Chelsea ellen is sztem 50-50 lesz a bukiknál.
Papiron ez biztos. Meglatjuk. Holnap tovabb kene elsonek jutni..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.13. 23:12:23

Ket meccsen szvsz sima City lenne,de egy meccsen,dontoben a realt megverni..na az meg egy kemeny dio.
Nincs már CR, illetve csak öregedett ez a garnitúra három évet, szerintem nem ti lesztek az esélyesek a döntőben, ha bejuttok. Sőt, a Chelsea ellen is sztem 50-50 lesz a bukiknál.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.04.13. 23:12:10

A Real a favorit? hát nem tudom, eddig meg a bayern volt. Szerintem favorit nincs most, de Neymar két meccsen lőtt vagy öt kapufát és a Neymar-Mbappe-DiMaria trio bármilyen védelmet földbe tud döngölni. A Real jelenleg meg inkább olyan,mint egy gyengébb Bayern
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.04.13. 23:09:01

Rivaldo11 írta:
2021.04.13. 23:01:56
Real a favorit persze. Mérföldekre van ettől a focitól.
Brutál a Bayern. Ennyi hiányzóval is majdnem meglett nekik.
Ma ha a felido 3:0 a psgnek egy szot sem szolhatnak.
Nem jatszott annyira jol ma a bayern,tenyleg igaz amit irt csababarca,olyan 60perc utan teljesen kifujtak,de addig sem volt most az az oriasi foleny toluk ami mult heten.


MatyiG írta:
2021.04.13. 22:59:15
Szerintem a Chelsea is kemény dió lenne, összerakta őket Tuchel rendesen. Döntőben sztem City verne titeket, PSG meg a két jómadár helyzetkihasználásán múlna.
Abszolut a cfc sem lefutott.. sot a holnapi sem.
Ket meccsen szvsz sima City lenne,de egy meccsen,dontoben a realt megverni..na az meg egy kemeny dio.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.13. 23:05:30

Rivaldo11 írta:
2021.04.13. 23:01:56
Real a favorit persze. Mérföldekre van ettől a focitól.
Brutál a Bayern. Ennyi hiányzóval is majdnem meglett nekik.
Amikor egyik BL trófeát hozták a másik után akkor se azért mert ők voltak a legesélyesebbek, hanem azért mert egyszerűen berúgták a helyzeteiket.

Benne van egy újabb Real BL győzelem, ha Ronaldo még ott lenne akkor naggyal tenném.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.13. 23:01:56

Real a favorit persze. Mérföldekre van ettől a focitól.
Brutál a Bayern. Ennyi hiányzóval is majdnem meglett nekik.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése