Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3289
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.06. 12:37:35

Chino írta:
2021.05.06. 11:01:21
Nem tudom te honnan vetted ide a Barcat, i
A lényeg egyszerűen az, hogy nem tartom akkora hőstettnek és erőn felüli teljesítménynek a szereplésüket
Nekem is savanyú a szőlő, de hőstett vagy sem, ott voltak a négyben és minket kétszer is felülmúltak.
Szavaiddal kicsit irónikusan játszva, egy Barcának, még akkor is, ha tartalékos, nem emberfeletti teljesítmény lenne - főleg Messivel a soraiban - az elődöntő.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.06. 11:01:21

Peter írta:
2021.05.06. 10:10:12
Chino írta:
2021.05.06. 09:06:19
Nem akarom kisebbíteni a Real érdemeit, de egy könnyű csoportból szenvedték magukat tovább, ott kaptak egy Atalantát, utána meg egy olyan Poolt aki az EL-helyért küzd idén. A Chelsae volt az első komolyabb erőt képviselő csapat. És kaphattak volna tőlük tegnap, ha nem is ötöt, de 4:0-val sem szólhattak volna egy szót sem. Szóval ez az erőn felül jól hangzik, de jobban belegondolva kicsit árnyalódik a kép.
Ott volt a Real a legjobb a négyben?
Kaptak négy gólt egy meccsen?
Ugyanezen az ágon ott lehettünk volna, ha csoportelsők vagyunk?

Teljesen fordított esetben (psg-real vs ch-barca) mivel mentenéd fel a csapatodat?

Kétszer is volt lehetőségünk játszani ezzel a lesajnált Reallal a bajnokságban és remek játékot nyújtva számolatlanul rúgtuk nekik a gólokat, ugye?
Nem tudom te honnan vetted ide a Barcat, itt a Realról volt szó. Megvolt, megvan a véleményem az idei Bl-szereplésünkről, azt meg pláne nem említettem, hogy mi volt a bajnokságban.

A lényeg egyszerűen az, hogy nem tartom akkora hőstettnek és erőn felüli teljesítménynek a szereplésüket (főleg a tagnapi meccs fényében). Ezzel pedig nem lesajnálom őket, hanem éppen fordítva. Egy Realnak, még akkor is ha tartalékos, nem emberfeletti teljesítmény az elődöntőbe jutás. Sőt, ha Zidane nem próbál itt össze-vissza taktikázgatni még reális esélyük lehetett volna.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3289
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.06. 10:36:13

Lamparddal sem volt katasztrófa ez a csapat, de összeállni nagyon nem akart semmi, nem volt két egyforma meccse, törékenyek voltak....
Edzőváltáskor írtam is, hogy vajon nálunk meddig marad a türelem?
Ügyes gyerekek vannak Londonban, de decemberben még ügyetlenek, bénák voltak?

Kiváncsiságból megnézném, Werner, Havertz, Mounth, Pulisic visszapasszra és oldalpasszra kényszerítve mit művelne, és Gríz, Dembi, de Jong, Pedri mit csinálna egy lendülettel teli cspatban?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.06. 10:20:33

Tényleg eléggé egybevan most a Chelsea, kiváncsi leszek, hol lesznek egy 2 év múlva. A Klopp-féle Pool-tól is mindneki el volt ájulva, aztán nézzük meg hogy állnak most...

Nincs bajom a Chelsea-vel, sőt a kb. 10 évvel ezelőtti csapatot kifejezetten szerettem (Terry, Lampard, Drogba, stb.). Viszont Pep és De Bruyne miatt azért inkább a City-nek szurkolok. Nagy kedvencem a belga, remélem összejön neki idén az aranylabda.

Mindenesetre egy kifejezetten jó döntőre számítok, bár a legutolsó angol házidöntővel vallatni lehetett volna.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.05.06. 10:11:12

Szerintem mindenki biztos volt benne (leginkább maga Pep), hogy nem kell 10 évet várnia a következő BL győzelemre, kb mindkét csapattal predesztinálva volt a győzelme, és egyrészt szerencséje sem volt (ZZ mákkal már 5-6 lenne neki), másrészt belehibázott ő is, pl ellenünk, h 0-1-nél nem állt vissza.

Szerintem 50-50 a döntő, Tuchel elképesztően jó edző, van annyira jó, mint Pep.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3289
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.06. 10:10:12

Chino írta:
2021.05.06. 09:06:19
Nem akarom kisebbíteni a Real érdemeit, de egy könnyű csoportból szenvedték magukat tovább, ott kaptak egy Atalantát, utána meg egy olyan Poolt aki az EL-helyért küzd idén. A Chelsae volt az első komolyabb erőt képviselő csapat. És kaphattak volna tőlük tegnap, ha nem is ötöt, de 4:0-val sem szólhattak volna egy szót sem. Szóval ez az erőn felül jól hangzik, de jobban belegondolva kicsit árnyalódik a kép.
Ott volt a Real a legjobb a négyben?
Kaptak négy gólt egy meccsen?
Ugyanezen az ágon ott lehettünk volna, ha csoportelsők vagyunk?

Teljesen fordított esetben (psg-real vs ch-barca) mivel mentenéd fel a csapatodat?

Kétszer is volt lehetőségünk játszani ezzel a lesajnált Reallal a bajnokságban és remek játékot nyújtva számolatlanul rúgtuk nekik a gólokat, ugye?
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.06. 09:54:23

Őszintén szólva én sem vártam, hogy ilyen minőségi játékot tesz le az asztalra a Chelsea. Brutális volt látni azt a hajtást és iramot amivel kijöttek a második félidőre. Az elsőben jobban átengedték a területet a Realnak, a másodikban viszont folyamatos volt a letámadás. Nagyon magas szinten játszottak, a szezonban szerintem most a legjobban. Talán egy kihagyásuk volt Benzema fejesénél sz első félidőben.

Tuchelnek nem kevés skalpja lett egyébként a 3 hónapja alatt: Pep, Klopp, Ancelotti, Zidane, Simeone 2x. És úgy győztek ezeken a meccseken, hogy gólt sem kaptak.

Egy 8 vagy 9. helyről, felhozta 4. helyre őket, FA-kupa döntő és BL-döntő. Ennyit számít egy jó edző, egy taktika.

És ugye a PL-ben tavaly nyáron ők költötték a legtöbbet, valami 200 milla felett, Lampard nem tudta kihasználni, Tuchel viszont igen. Amikor az alap támadóhármas mellett olyanok jönnek csereként, mint Pulisic és Ziyech, vagy még a padon ül Giroud, Abraham, Hudson-Odoi, azért van is miből meríteni.

Megérdemelte a Chelsea, nem is értettem hogy lehetett már a Pool visszavágó előtt biztos döntősnek kikiáltani a Realt. 50-50-et adtam a párharc előtt, de nem nagyon volt esélye ennek a Realnak egy ilyen jó Chelsea ellen.

Nagyon nagy döntő lesz, mindkét csapat eszméletlen formában és gyorsasággal játszik. De azért innen remélem Pep már behúzza, bár nem lesz egyszerű.
MessiNeymarSuarez írta:
2021.05.06. 09:49:10
Na erre nem számítottam, komoly lett ez a Chelsea pedig fel sem merült hogy ők döntőbe jussanak.

Kíváncsi lennék...
Minden mondattal egyetértek. Kivéve az első mondatodat egészíteném ki, hogy kb 3 hónapja nem merült fel a döntőbe jutásuk. :)

Nagyon nagyon messze vagyunk ettől a szinttől, nem csak idén, de évek óta.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.06. 09:49:10

Na erre nem számítottam, komoly lett ez a Chelsea pedig fel sem merült hogy ők döntőbe jussanak.

Kíváncsi lennék hogy mi mikor leszünk hajlandóak elszakadni a "#csakabarcadns" "#újguardiolayolo" felfogásbeli edzőválasztástól.
Tényleg leszakadna a pad ha zöldfülű/B kategóriás edzők helyett az edzői posztra is minőséget raknánk nem csak a legközelebbi zöldfülűt mert anno bevált?

Nagyon a múltban élünk és elhisszük hogy ami akkor ment az most is fog menni, pedig ha levennék a szemellenzőket és megnéznék akár a mostani BL elő-negyeddöntőket rájöhetnének hogy nagyon távol vagyunk attól a szinttől és mikor beáraznak minket és felmossák velünk a pályát akkor nem arról van szó hogy "rossz napot fogtunk ki" hanem ez a realitás mégha kicsit felnagyítva is.

Jelenleg nem akarunk mást mint bevinni az alapvonalig a labdát 200 passzal, kontrázni nem akarunk, szögletet megtanulni rendesen elvégezni nem akarunk pedig van belőle vagy 10 mérkőzésenként, távolról lőni szintén nem akarunk csak ha valaki megvadul véletlen.
Merthá' XaviIniestaBusiMessi tengellyel is halomra nyertük magunkat úgy hogy nem kellett a 165 centis Xavikra szögletet tudni elvégezni, kontrázni, távolról lőni csak az a baj hogy azóta a foci is sokat változott és az a Földöntúli csapatmag sincs meg ami indokolná azt hogy mi flegmán eltekintsünk ilyen játékbeli elemektől mert azt az egy dolgot mindenkinél jobban tudnánk játszani.

Aztán ha megnézünk egy csúcsmeccset, mit ad Isten, egy Bayern-PSG-City és társai valami csoda folytán passzolgatni is jól tudnak, gyorsak, távolról lőni is és még kontrázni is tudnak, a szöglet meg csak ráadás.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.05.06. 09:09:02

Hát ez a Chelsea marhára egyben volt, minimális esélye sem volt a Realnak a két meccs egyikén sem.

Ennyit számít, ha egy Tuchel ül a padon, nem egy Lampard.

De nekünk továbbra is jók a Koemanok meg Setienek. :D Remélem követekzőnek Vincze Ottót nevezik ki, hisz van Barcás múltja, ismeri a klubot, megvan benne a DNS.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.06. 09:06:19

daffy írta:
2021.05.06. 05:57:59
Erőn felül teljesített a real a bl-ben és a bajnokságban is,bármi is a vége. A döntőben így nem kell ötöt kapni a city-től,ahol olyanok ülnek a padon,amilyenek a realban a kezdőben sem.
Megérdemelt chelsea továbbjutás,de ide is el kellett jutni azért,holott a minőség és a játék alapján csak a 8ba vártam a madridot.
A city meg 560-570 milliót (fontot) költött az utóbbi 5 szezonban. Senki sem tudja felvenni a versenyt velük mélységben. Nyerjék meg,különben eláshatják magukat.
Nem akarom kisebbíteni a Real érdemeit, de egy könnyű csoportból szenvedték magukat tovább, ott kaptak egy Atalantát, utána meg egy olyan Poolt aki az EL-helyért küzd idén. A Chelsae volt az első komolyabb erőt képviselő csapat. És kaphattak volna tőlük tegnap, ha nem is ötöt, de 4:0-val sem szólhattak volna egy szót sem. Szóval ez az erőn felül jól hangzik, de jobban belegondolva kicsit árnyalódik a kép.

A Cityről meg annyit, hogy ti is eltapsoltatok kb 5-600 millió eurót ebben az időszakban és Courtois-on, meg talán Militaon kívül eléggé besültek. Az angolok pedig nem 100+ millióért igazolgattak, szóval azt se lehet mondani, hogy senki nem tudott volna versenyezni az árakkal.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nagyon bele van égve a fülekbe, hogy hány száz milliót, mennyi játékosra költenek ezért olyan mély a padjuk és ez már csalás. Ilyenkor érdemes a saját háztájékon is nézelődni.

A döntő szerintem megjósolhatatlan. Papíron a City az erősebb és ha Pep jól meccsel, ahogy tette azt a PSG ellen, magabiztos győzelem lehet, de ha a Chelsea-nek sikerül ráerőltetnie az akaratát a Cityre akkor megfőhetnek.
Remélem kijön a lépés a Citynek és a károgóknak befogja a száját Pep.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2021.05.06. 09:10:30-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.06. 08:58:42

mess2009 írta:
2021.05.06. 08:25:37
Subinho írta:
2021.05.06. 06:58:56
Jó meccsek voltak, remélem a döntő is ilyen jó lesz. Eszméletlen sebességgel játszanak az angol csapatok, tavaly a Pool, most a City, Chelsea, jó volt nézmi az álldogálós, körbe passzolgatós játék után. Sajnos ehhez képest a La Liga is nyugdíjas liga lett, Piqué szavaival élve... Uraltuk Európát a gyors rövidpasszos játékkal, de mára lassú, körülményes passzolgatássá vált.
+1mindennel egyetértve! élvezetes jó meccs volt végig is izgultam (a második gólig) ami még igazi (kár!)öröm, hogy a Bale-Hazard csomag most már vetekszik a mi Coutinho-Dembélé párosunkéval.
ami viszont még vissza üthet, hogy most aztán ami a csövön kifér jöhet nekik a Liga!
Így van, tuti meghúzzák ezt a pár meccset és sajnos a nagy szavak Koeman, vagy Piqué szájából, hogy ha megnyerjük a hátra lévő meccseket, akkor bajnokok leszünk sajnos nem igaz. Ha a Real is behúzza ezeket a meccseket, akkor az Atleti legyőzésével őket tesszük bajnokká. Csak nehogy elverjen az Atletico és a végén még a 3. hely is meleg lesz...
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.06. 08:45:15

LG írta:
2021.05.05. 21:01:15

Ezt a sarkítást bármelyik politikus megirigyelhetné.
Köszi! :) A tények nem tudom miért számítanak sarkításnak,inkább az annak minősítése tűnik politikusi vonásnak:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.06. 08:41:44

Alcantara írta:
2021.05.05. 20:18:27
Bayern Münchennel ki nem volt bajnok?
Bundesliga rekorddal nem mindegyik :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.05.06. 08:25:37

Subinho írta:
2021.05.06. 06:58:56
Jó meccsek voltak, remélem a döntő is ilyen jó lesz. Eszméletlen sebességgel játszanak az angol csapatok, tavaly a Pool, most a City, Chelsea, jó volt nézmi az álldogálós, körbe passzolgatós játék után. Sajnos ehhez képest a La Liga is nyugdíjas liga lett, Piqué szavaival élve... Uraltuk Európát a gyors rövidpasszos játékkal, de mára lassú, körülményes passzolgatássá vált.
+1mindennel egyetértve! élvezetes jó meccs volt végig is izgultam (a második gólig) ami még igazi (kár!)öröm, hogy a Bale-Hazard csomag most már vetekszik a mi Coutinho-Dembélé párosunkéval.
ami viszont még vissza üthet, hogy most aztán ami a csövön kifér jöhet nekik a Liga!
SlowFlow
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2020.09.08. 08:10:13

2021.05.06. 07:51:04

daffy írta:
2021.05.06. 05:57:59
Erőn felül teljesített a real a bl-ben
Szerintem a tiszta teljesítmény alapján a csoportkörből sem kellett volna továbbjutniuk, de jól alakultak az eredmények, utána nagyon szerencsésen kaptak nyolcaddöntős ellenfelet is. Itt a Chelsea ellen semmit nem fociztak, egyedül a Pool kiejtése szép teljesítmény, de ott is a második meccsen amit csináltak, az merénylet volt a foci ellen.
Én idén sem láttam semmit tőlük, ami a karakteres focit, konstruktív kezdeményező bátor focit illeti. A küzdeni tudás és akarás egyértelműen erény, ezt mindig ki kell emelni náluk, de ezen kívül fájóan színtelen szagtalan csapat egy ugyanilyen edzővel.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.05.06. 07:12:52

Subinho írta:
2021.05.06. 06:58:56
Jó meccsek voltak, remélem a döntő is ilyen jó lesz. Eszméletlen sebességgel játszanak az angol csapatok, tavaly a Pool, most a City, Chelsea, jó volt nézmi az álldogálós, körbe passzolgatós játék után. Sajnos ehhez képest a La Liga is nyugdíjas liga lett, Piqué szavaival élve... Uraltuk Európát a gyors rövidpasszos játékkal, de mára lassú, körülményes passzolgatássá vált.
Mert mindkét csapat ugyanazokkal akarja uralni Európát,akikkel tette korábban.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.06. 06:58:56

Jó meccsek voltak, remélem a döntő is ilyen jó lesz. Eszméletlen sebességgel játszanak az angol csapatok, tavaly a Pool, most a City, Chelsea, jó volt nézmi az álldogálós, körbe passzolgatós játék után. Sajnos ehhez képest a La Liga is nyugdíjas liga lett, Piqué szavaival élve... Uraltuk Európát a gyors rövidpasszos játékkal, de mára lassú, körülményes passzolgatássá vált.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.05.06. 05:57:59

Erőn felül teljesített a real a bl-ben és a bajnokságban is,bármi is a vége. A döntőben így nem kell ötöt kapni a city-től,ahol olyanok ülnek a padon,amilyenek a realban a kezdőben sem.
Megérdemelt chelsea továbbjutás,de ide is el kellett jutni azért,holott a minőség és a játék alapján csak a 8ba vártam a madridot.
A city meg 560-570 milliót (fontot) költött az utóbbi 5 szezonban. Senki sem tudja felvenni a versenyt velük mélységben. Nyerjék meg,különben eláshatják magukat.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.05.06. 05:52:18

Tuchel elképesztően jól összerakta a Chelsea-t!
Már az első meccsen is figyeltem milyen sebességgel játszanak, de tegnap a második félidőben nagyon kijött a különbség. P$G jó nagy ökör volt, hogy elengedte (szerencsére). Különösen két ember tetszett a csapatból: Rüdiger és Kanté. Brutális fizikai állapotban vannak. A Madridban nem volt több, szerintem szép teljesítmény volt tőlük az elődöntőbe jutni.P$G ellen lett volna esélyük a döntőbe jutni, de a két angol csapat sokkal jobb náluk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.06. 05:37:55

Peter írta:
2021.05.05. 23:33:06
Nem Tuchelre kihegyezve a gondolatot :

Ez a Chelsea ugyanazzal a játékoskerettel rendelkezik, mind ősszel az előző edzője idején.
Lampard nem igazán tudott velük mit kezdeni annak ellenére sem, hogy az ő kérésére állt össze ez a keret.
Január végén fogyott el a türelem Lamparddal szemben, tehát kvázi 3 teljes hónapja (febr-márc-ápr) van az új edző együtt a csapattal és mennyire megváltozott minden..... :mrgreen:

Egészen biztosan nem a játékosok felejtettek el focizni ősszel vagy éppen tanultak meg focizni februártól....!
Reméljük nálunk is változást hoznak majd a nyári szelek.
Szerintem is remek munkát végez, ez a bajnokságban is látszik, ott is feljöttek. + két év alatt a második csapatát vezeti BL-döntőbe. Korábban már írtam, hogy szívesen megnézném a Barcában 1-2 éven belül, csak ehhez ugye a rossz berögződéseket el kellene felejteni.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.05.05. 23:33:44

Így is épp elég nagy szégyen, hogy ez a kiégett Real B idáig elvergődött, ideje volt már haza zavarni az egész csürhét.. 8)

Remélem Pep behúzza, hadd forgolódjanak álmukban a habfehérek! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3289
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.05. 23:33:06

Nem Tuchelre kihegyezve a gondolatot :

Ez a Chelsea ugyanazzal a játékoskerettel rendelkezik, mind ősszel az előző edzője idején.
Lampard nem igazán tudott velük mit kezdeni annak ellenére sem, hogy az ő kérésére állt össze ez a keret.
Január végén fogyott el a türelem Lamparddal szemben, tehát kvázi 3 teljes hónapja (febr-márc-ápr) van az új edző együtt a csapattal és mennyire megváltozott minden..... :mrgreen:

Egészen biztosan nem a játékosok felejtettek el focizni ősszel vagy éppen tanultak meg focizni februártól....!
Reméljük nálunk is változást hoznak majd a nyári szelek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2021.05.05. 23:35:22-kor.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3289
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.05. 23:13:30

NovaProspekt írta:
2021.05.05. 23:08:08
Válaszolok majd, nem volt még annyi időm a héten.
túl komolyan nem kell venni, ha éppen nem előttem írsz, nem jutott volna eszembe..... :lol:
meg aztán Laporta lesz a mérvadó, ha könyvet írnánk akkor is
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1981
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.05.05. 23:08:08

Peter írta:
2021.05.05. 23:05:05
NovaProspekt írta:
2021.05.05. 22:58:12
na ennyi. megírtam több ízben, h a Real nem nyer idén BL-t. remélem, abbahagyjuk mostmár a rettegést.
edzői kérdésedre válaszoltam, de az én kérdéseimre nem jött válasz..... :roll:
Válaszolok majd, nem volt még annyi időm a héten.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3289
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.05. 23:05:05

NovaProspekt írta:
2021.05.05. 22:58:12
na ennyi. megírtam több ízben, h a Real nem nyer idén BL-t. remélem, abbahagyjuk mostmár a rettegést.
edzői kérdésedre válaszoltam, de az én kérdéseimre nem jött válasz..... :roll:
Válasz küldése