Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.26. 09:46:01

Barca-Porto-Lyon-Astana
Így tökéletes lenne. :D

A Realnak megy jöhetne egy ilyen:
Bayern-Real-Roma-Wolfsburg
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.08.26. 09:35:08

BFC írta:Egy Barca, Real, Sevilla, Wolfsburg csoport, lenne izgalom bőven :mrgreen:
Egyébként én örülnék egy kis változatosságnak szóval : Barca, Arsenal, Roma, Dinamo Zagreb csoport jó lenne. :D
Én meg nagyon, mert sérülések özöne, rossz forma, óriási pontatlanság - pont, mint tavaly év elején -, nagyon kellemetlen lenne egy erős csoport, úgy, hogy Vidal és Turan is csak januártól jöhet. :? Szóval jöhet egy Porto, Lazio, Zágráb, lennének élvezetes meccsek, mégsem vennénk a s.ggünkön a levegőt, amennyire lehet, most a tüzet kerülni kéne, majd tavasszal... :)
Football, bloody hell. /SAF/
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.08.26. 09:27:50

S.Agüero írta:Eddig akkor így néznek ki a résztvevők, ha jön a papírforma:

1. kalap :
Barca, Bayern, Chelsea, Benfica, PSG, Juve, Zenit, PSV
2. kalap :
Real, AtMa, Porto, Arsenal, Valencia, City, MU, Shakhtar
3. kalap :
Sevilla, Lyon, Dinamo Kyiv, Olympiacos, CSKA Moszkva, Galata, Lazio, Roma
4. kalap :
BATE, Gladbach, Wolfsburg, Dinamo Zagreb, Maccabi, Gent, Malmö, Astana

Barca ; MU ; Roma ; Wolfsburg az kemény lenne.
PSV ; Shakhtar ; Dinamo ; Astana meg gyenge. :D

Amúgy én egy Barca ; MU ; Lazio ; Gladbach négyesnek örülnék a legjobban, lennének jó meccsek, de nem kéne sokat utazgatnunk. :P
Egy Barca, Real, Sevilla, Wolfsburg csoport, lenne izgalom bőven :mrgreen:
Egyébként én örülnék egy kis változatosságnak szóval : Barca, Arsenal, Roma, Dinamo Zagreb csoport jó lenne. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.26. 01:12:42

Nero. írta:Pénteken lesz a sorsolás? Nem lepődnék meg ha a változatosság kedvéért megkapnánk a Cityt megint. :D
Csütörtökön, ha jól tudom.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.26. 00:51:31

Pénteken lesz a sorsolás? Nem lepődnék meg ha a változatosság kedvéért megkapnánk a Cityt megint. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.26. 00:04:27

Eddig akkor így néznek ki a résztvevők, ha jön a papírforma:

1. kalap :
Barca, Bayern, Chelsea, Benfica, PSG, Juve, Zenit, PSV
2. kalap :
Real, AtMa, Porto, Arsenal, Valencia, City, MU, Shakhtar
3. kalap :
Sevilla, Lyon, Dinamo Kyiv, Olympiacos, CSKA Moszkva, Galata, Lazio, Roma
4. kalap :
BATE, Gladbach, Wolfsburg, Dinamo Zagreb, Maccabi, Gent, Malmö, Astana

Barca ; MU ; Roma ; Wolfsburg az kemény lenne.
PSV ; Shakhtar ; Dinamo ; Astana meg gyenge. :D

Amúgy én egy Barca ; MU ; Lazio ; Gladbach négyesnek örülnék a legjobban, lennének jó meccsek, de nem kéne sokat utazgatnunk. :P
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.25. 23:27:11

Nagy dicsőség a spanyoloknak az 5 csapat a BL-főtáblán, ez komoly fegyvertény, de ha azt nézzük, már sok-sok éve dominálnak a az európai futballban. Kíváncsi vagyok, mennyi jut tovább, azért én egy második hely elcsípésére az Atletico mellett a Valenciát, és a Sevillát is esélyesnek tartom.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.25. 21:04:53

Negredo szépen bevágta, de van egy olyan érzésem, hogy vissza fog jönni a Monaco. :D

Na majdnem. :D
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.25. 20:50:53

Ez ennyi volt, Negredo szépen alácsippentett, de előtte a védelem....

Na Zuffi meg bekente a szabadot Izraelben. Maccabiban azért még bízok, jó lenne ha továbbmennének.

Raggi egyenlít, így azért még lehet ebből valami, mondjuk elmehetnének tizenegyesekig is. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.25. 20:44:17

Amúgy a Fáraó miért nem kezd a Monacóban!? Nagyon jó kis játékos, ráadásul támadni kell a Monacónak.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.25. 20:34:04

Ha nem lett volna Feghouli látnék sanszot, de így 20-25% körülre mondom a Monacot, a Valencia egy nagyon kemény csapat és 2 gólos előny azért még idegenben is korrekt hendikep. Ha meg gólt is rúgnak, akkor aztán úgy gondolom, hogy totál vége. Egyik szemem sírni fog a másik nevetni, de valaki muszáj kiessen. Van 4 spanyol csapat ott, most ezért inkább a franciáknak szorítok.

A többin nagyjából jön szerintem a papírforma. A Maccabi és a Malmö közül viszont valaki szerintem továbbmegy.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.20. 22:18:22

A Zsolna is adott két gólos előnyt a Bilbaonak. :lol:
Nem láttam a meccset, de gondolom 2-0 után visszavettek, és tartalékoltak ellenünk. Ez a 3-2-es vereség bőven jó nekik, otthon úgyis továbbmennek.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.20. 22:09:31

LG írta:
Messias2 írta:Közben dortmundiak tipszmikszeltek. :mrgreen:
Csak előnyt adtak. :wink:
Lehet, már 3-3 az állás. :lol: Tesztelték, hogy tudnak hátrányból játszani. :mrgreen:
Plusz feltettek 1K-t a félidő H-ra.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.20. 21:40:48

Messias2 írta:Közben dortmundiak tipszmikszeltek. :mrgreen:
Csak előnyt adtak. :wink:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.20. 21:10:20

Közben dortmundiak tipszmikszeltek. :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.20. 21:04:06

Na akkor hajrá Vidi, remélhetőleg az igazi tűzijáték Lengyelországban lesz a Poznan ellen. Egy szolid 1:1 és mindenki boldog. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.19. 23:16:06

LG írta:Erősnek tűnnek a spanyol csapatok, és lehet bőven esélyük a 16 közé jutni, de várjuk meg a sorsolást, na meg a visszavágót. :wink:
Persze nyilván. Azért is írtam hogy valószínűleg/szerintem. De azért az egymás elleni meccseket nézve látszik hogy közel sincs akkora különbség a 2 gigász meg a 3 másik közt, mint amennyire a tabella mutatja. Egy oda-visszavágós párharcban a Sevilla/Atleti/Valencia hármas jobb napjain bárkit lefektet.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.19. 22:46:25

Bob_Marley írta:Ejjj ez a Valencia-Monaco.... a szívem megszakad, hogy valaki innen kiesik. Jó lenne öt spanyol csapat a csoportkörben, de a franciákat meg nagyon szeretem. Ez a párosítás nyugodtan lehetne egy nyolcad vagy negyeddöntő is adott esetben.
Igy van, kár a sorsolásért, ezzel a Monaco nagy valószinűséggel búcsuzik, pedig bőven lenne helyük Európa legjobb 32 csapatában, főleg, ha megnézzük milyen csapatok fognak bejutni...
Valószínűleg 5 spanyol a BL-csoportkörben. Nagyon szép. 8) Szerintem a csoportból is simán tovább megy mindenki.
Erősnek tűnnek a spanyol csapatok, és lehet bőven esélyük a 16 közé jutni, de várjuk meg a sorsolást, na meg a visszavágót. :wink:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.19. 22:43:09

Valószínűleg 5 spanyol a BL-csoportkörben. Nagyon szép. 8) Szerintem a csoportból is simán tovább megy mindenki. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.19. 21:44:16

Ejjj ez a Valencia-Monaco.... a szívem megszakad, hogy valaki innen kiesik. Jó lenne öt spanyol csapat a csoportkörben, de a franciákat meg nagyon szeretem. Ez a párosítás nyugodtan lehetne egy nyolcad vagy negyeddöntő is adott esetben. De hát ilyen a foci, valaki tovább fog menni a másik pedig búcsúzik és a csoportkörben se kap majd szerepet. Ez az 1:0 a Valenciának bőven jó még a visszavágóra nézve is a Monaconak, de voltak lehetőségek az egyenlítésre, sőt szabálytalan gólt már sikerült rúgni. :D Martial egyébként elég jó kis csatár, nem sokáig fog Franciaországban lenni ha így folytatja. Tavaly már felhívta magára a figyelmet a BL-ben amikor lehetőséget kapott és most is jól mozog. 19 évesen, le a kalappal előtte.

szerk: ott is az 1:1
Martial meghúzta aztán középen Pasalic betette.

3:1 a spanyoloknak, ebben sokkal de sokkal több volt. Mezőnyben jól játszott a francia csapat, kapuig is eljutottak 1:1 után is inkább nekik volt lehetőségük, de 2:1 után is többször egyenlíthettek volna, aztán Feghouli berakott még egyet a végén. Innen a Valencia nem fogja ezt elbukni a visszavágón és továbbmegy.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.19. 02:27:36

Te tudod, CR-ben szerintem megvolt. Depay viszont hasonlóan fejlődőképes lehet, mint ő, Dream Chasernek nevezi magát, ami azért jelent valamit, és ezek nem üres szavak, 21 évesen, új fiúként elkápráztatni az Old Trafford közönségét még mindig nagy dolog. Van benne akarás bőven, és nagyon sokra viheti, de az extraklasszis faktor szerintem még nem jött ki belőle. Mondjuk én Robbent se tartom annak, de az már tényleg jó, ha egy olyan szintet ér el, azért mégis a világ legjobbjai közt van/volt a holland.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.19. 01:00:42

Depay valóban nem akkora tudású játékos, mint CR, de nagyon jól utánozza. Ma két gól és egy gólpassz fűződik a nevéhez, a PL-ben még csak két meccset játszott, hagyjuk későbbre az ítélkezést, a United így is behúzta őket. Hatékony már így is, és csak 21 éves, piszok fiatal. Én azt mondom, sokra viheti még, de egyelőre nem látom benne azt az extrát, ami megvolt, megvan Cristianoban, Messiben, netán Neymarban. Meglátjuk.
Én mondjuk a fiatal CR-ben sem láttam az extrát. Nagyon ügyes gyereknek tartottam, de nem hittem volna, hogy ekkora klasszis, többszörös aranylabdás lesz.

Sőt, úgy gondolom, hogy ehhez a tehetsége nem is lett volna elég, hanem rohadt sok szorgalom is kellett hozzá. Hiszen a fizikuma is rengeteget fejlődött az évek, igazi szuperatléta lett.
Szembe lehetne vele állítani a brazil névrokonát, vagy Ronaldinhot, na ők a született zsenik.

A másik dolog, hogy CR olyan edzők kezei alatt pallérozódott, mitn Fergusson, Mourinho. Főleg előbbi szerepét gondolom jelentősnek a fejlődése szempontjából, egy középszerű edző mellett nem hiszem, hogy ilyen karriert futott volna be.

Oda akarok kijukadni, hogy szerintem sok olyan tehetség volt, és van, mint CR volt fiatalon, de többségükből közel sem lesz akkora játékos, mint a portugál, mert nincs bennük annyi ambíció, szorgalom, és nem minden idők egyik legjobb edzője segíti a fejlődésüket.

Visszatérve Depayhoz, szerintem nem sokkal gyengébb játékos, mint CR volt ennyi idősen, de én sem tartom valószínűnek, hogy akkora játékos lesz belőle, azok miatt, amit feljebb írtam.
De szerintem ha egy Robben szint lenne belőle később, akkor sem lennének csalódottak a hollandok.
Jelenleg vannak hibák a játékában, pl. sokszor inkább a szépségre megy, mint a hatékonyságra, ezeket ki kéne nőnie, mint ahogy a portugálnak sikerült kinőnie.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.19. 00:30:21

Xavi001 írta:
Én voltam az a lesajnált gyerek....
Csodálom, hogy a sok gúnyolódás után még olvasod a fórumot. :D Épp azt vetettük fel itt a meccs közben, hogy beajánlunk játékosmegfigyelőnek a Barcához, ha 2 tippedből 1 így bejön, már jól jár a klub. :mrgreen:

Depay valóban nem akkora tudású játékos, mint CR, de nagyon jól utánozza. Ma két gól és egy gólpassz fűződik a nevéhez, a PL-ben még csak két meccset játszott, hagyjuk későbbre az ítélkezést, a United így is behúzta őket. Hatékony már így is, és csak 21 éves, piszok fiatal. Én azt mondom, sokra viheti még, de egyelőre nem látom benne azt az extrát, ami megvolt, megvan Cristianoban, Messiben, netán Neymarban. Meglátjuk.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.18. 23:21:29

Remélem Lazio bejut a csoportkörbe, de ma a győzelem ellenére gyengén játszottak. Leverkusennek volt több komolyabb ziccere. Ha reálisam nézem a dolgokat Leverkusen továbbjut, de az olaszok bármikor le tudnak hozni egy döntetlent. Többi meccsen jött a papírforma, pedig a Brugesben bíztam.

Depay meg valóban hasonlít CR-re, de meg sem közelíti tudásban. Szerintem ő eléggé túlértékelt. Mai meccsét nem láttam, de a PL-ben eddig full középszer volt. Sokszor az erejével operál, de elég ügyes. Tipikus PL játékos, de semmiképpen sem látok benne többet, mint egy Naniban.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.18. 22:01:17

hank1ee írta:
LG írta:Depay az első félidőben lőtt kettőt a Brugge-nek, a második ráadásul elég szép bomba volt.
Lehet kár volt lesajnálni őt annyira anno a fórumon. :)
Nem ő lett lesajnálva, hanem a gyerek, aki írta, már baromi unalmas volt, hogy hónapokig ez ment. Amúgy találkozunk még vele szerintem, mert fix, hogy ő akarja pótolni Cristianot a Realnál, a luzitán színész a példaképe.
Hm, lehetséges, bár azért ahhoz még sokat kell fejlődnie. De Ronaldo is rengeteget fejlődött Fergusson kezei alatt, Depayra is jó hatással lehet van Gaal.

Egyébként a gólait leszámítva is jól játszik, a Mu viszont nem annyira, fölényben vannak, de azért a belgák kontráiban is ott a veszély, és ez 2-1 ugye nem a legjobb a vörös ördögöknek, kéne még lőniük, különben húzós lehet a visszavágó.

Nah, fél percel a vége előtt elmegyek pisilni, gondoltam ez már marad 2-1, vár egy nehéz visszavágó a Mu-ra, erre visszajövök, és nézem 3-1 lett. :lol:

Ahogy nézem a többi eredményt, az összes meccset hozta a hazai csapat, és Sportingot leszámitva elég jó helyzetből várhatják a visszavágót, utóbbiaknak azért nem lesz könnyű dolguk Oroszországban.
Válasz küldése