Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.08.30. 20:58:10

Pep - José : 0:1
:D :D :?
Szép gólt lőtt Torres. :)
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.30. 20:03:52

K CSOPORT
Tottenham Hotspur
Anzsi Mahacskala (orosz)
Sheriff (moldovai)
Tromsø (norvég)

Kötelező a továbbjutás, mégpedig első helyen. Szerintem idén komoly esélyesként kell számolni velünk az EL-ben. :)

A teljes sorsolás: http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se" target="_blank ... index.html
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.30. 16:38:39

breywol írta:Kérdés következik.
Ha tegyük fel első helyen végzünk a csoportunkban, akkor olyan csapatokkal játszhatunk csak, akik 2. helyen végeztek a csoportjukban és nem spanyol csapatok?
Igen.

A csoportok első két helyezettje jut tovább a legjobb 16 közé, vagyis a nyolcaddöntőben, a csoport harmadikok pedig az Európa-ligában folytathatják. A nyolcaddöntőben feltétel, hogy egy országból két csapat nem találkozhat egymással, valamint a csapatok nem kaphatnak olyan ellenfelet, amely a saját csoportjában vele megegyező pozícióban végzett (tehát első elsőt, második másodikat), továbbá az azonos csoportból továbbjutókat sem sorsolhatják össze. :wink:
Avatar
breywol
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2005.05.08. 14:53:15

2013.08.30. 16:28:18

Kérdés következik.
Ha tegyük fel első helyen végzünk a csoportunkban, akkor olyan csapatokkal játszhatunk csak, akik 2. helyen végeztek a csoportjukban és nem spanyol csapatok?
Ronaldo, Kluivert, Rivaldo, Puyol, Cocu, Xavi, Ronaldinho, Iniesta, Messi :)
„Már nagyon sokszor mondtam, hogy ha rajtam múlik, egész életemben itt maradok, és a Barcelonánál fogok játszani. Vannak dolgok, amelyeket nem lehet pénzzel megvenni” Lionel Messi
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.08.30. 14:52:20

A csoport: 1. ManUnited, 2. Shaktar, 3. Sociedad, 4. Leverkusen
B csoport: 1. Real, 2. Juventus, 3. Galatasaray, 4. Köbenhavn
C csoport: 1. PSG, 2. Benfica, 3. Olimpiakosz, 4. Anderlecht
D csoport: 1. Bayern, 2. ManCity, 3. CSZKA, 4. Plzen
E csoport: 1. Chelsea, 2. Schalke, 3. Basel, 4. Bukarest
F csoport: 1. Dortmund, 2. Arsenal, 3. Napoli, 4. Marseille
G csoport: 1. Atlético Madrid, 2. Porto, 3. Zenit, 4. Austria Wien
H csoport: 1. Barca, 2. Milan, 3. Ajax, 4. Celtic

Nincs mese, a Barca-nak kötelező az 1. helyen továbbjutnia.

Senal viszont az utóbbi évek gyenge csoportjai után rendesen belehúzott, nem lesz könnyű, de azért remélem a 2. helyen továbbjutunk. Viszont ha nem igazolunk és lesérül még 1-2 játékos, akkor lehet, hogy tavasszal csütörtöki meccseink is lesznek.

D-ortmund
A-rsenal
M-arseille
N-apoli
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.30. 12:56:49

Pár gondolat a csoportokról:

A: Első blikkre a MU abszolút esélyes az 1. helyre, de nem lesz könnyű dolguk az biztos. Mindhárom csapat megtréfálhatja a vörösöket. Talán a Sahtar mondanám még továbbjutónak, de nehéz megmondani. Az F csoport mellett szerintem ez lehet a legkiegyensúlyozottabb 4-es.

B: Itt nincs kérdés. A Real, Juve biztos továbbjutó. A Galata max. hazai pályán elkaphatja őket, de többre nem lesznek képesek. Ellenben kíváncsian várom a Real-Juv meccseket, én az olaszokat várom az 1.helyre.

C: Itt sincs kérdés szvsz. Sima Benfica, Psg továbbjutást várok, még akkor is, ha egyelőre gyengélkedik a Psg.

D: A Bayern sima első hely szerintem. Az pedig vicc lenne, ha City ebben a csoportban sem tudná megszerezni a 2. helyet.

E: A Chelseanek van a legkönnyebb dolga. Megkockáztatom, hogy veretlenül is képesek lehetnek megnyerni ezt a csoportot. A Schalke eddigi játékát elnézve abszolút súlytalan, így szerintem nem is fognak továbbjutni. A Basel és a Steua egyaránt veszélyes csapatok, de nem okozhatnak gondot(sajnos) Mourinhoéknak. A Chelsea mellett a Basel továbbjutását tippelem és Szalai gólokat. :)

F: Piszok jó meccsek lesznek ezek. Különösen az Arsenal-Dortmund párharcot várom. A Dortmund a legerősebb jelenleg. Az OM szerintem nem lesz tényező, a Napolinál pedig sok függ attól, hogy fognak muzsikálni Benitez kezei alatt.

G: Az Austria Wien lesz a pofozó zsák, ez nem kétséges. Egy fokkal az Atletico előrébb jár, de a Portot és a Zenitet sem kell félteni.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.30. 11:42:49

ferninho írta: amit előre tudott mindenki, hogy Ribéry nyeri a díjat.....
Sokakkal együtt azt hittem ezt csak Messi nyerheti :lol:
Amúgy szerintem is jogos, h nem ment el.Még ha csak iylen zsíroskenyér meccs is, akkor is... akkor már inkább azt lehetett vna neki felróni, amikor az aranylabda díjátadóra nem ment el... lehet egyértelmű vt abban az évben, h ki nyeri, de azért mégiscsak illik és egyfajta tiszteletadás... de persze ő szemszögébeől meg fontosabb, h a következő bajnokin jól teljesítsen a csapat vele, minthogy ott üljön feleslegesen kb egy díjátadón, amikor a csapat meg meccsel.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.08.30. 11:22:59

messideco írta:

Ronaldonak meg emberi tartásáról, becsületéről ismét kiváló képet kaptunk a tegnapi nap során...
ferni írta:19:00 órától a Real Madridnak barátságos mérkőzése van a Deportivo La Corunával, hogy segítsék őket, mert elég nagy gebaszban vannak és az összes belépő a Deport illeti... most ha nem lenne egy CR biztosan kevesebben mennének.
CR kezd is.
de akinél egy ilyen díjátadó, ami még csak nem is az Aranylabda fontosabb, mint a fent említett dolog.... meg sztem természetes, hogy ha a csapatának meccse van, akik ugye fizetik, akkor neki ott a helye és nem a meccs előtt tíz perccel, 18:50kor bohóckodni a színpadon egy full másik országban és végignézni azt, amit előre tudott mindenki, hogy Ribéry nyeri a díjat.....
de ami a szomorú, hogy ezt az a magyar újságíró sem bírta megérteni, aki ott szavazgatott és szidta a Sport1en elég rendesem emiatt... kapcsoltam is el a Sport1ről... #-o
madridista
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2013.08.30. 09:28:50

Ronaldo tegnap a Depor ellen játszott, szóval rá lehet ugrani minden után, de lehet néha felesleges.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.08.30. 08:58:25

messideco írta:Ronaldonak meg emberi tartásáról, becsületéről ismét kiváló képet kaptunk a tegnapi nap során...
Mivel hívta fel magára a figyelmet Roncsi?

A csoportokhoz pedig:
A juve igenis megizzaszthatja a real-t..Conte jó edző ráadásul összeállt, megszokott csapata van amit a nyáron meg tudtak erősíteni (leginkább a támadósort) míg a realnál új edző van aki még csak most kezdte el a munkát.

Akiktől meglepetést várok az a: Juve, Dortmund, PSG
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.08.30. 06:42:48

Gratulálok Riberynek a díjért, nagyon nagyot játszott, megérdemelte! =D>
Úgy éreztem, hogy 1-2 éve belefásult a müncheni légióskodásba de az edzőváltás(ok) kihozták belőle a maximumot, azt amit 2006 táján mindenki előrejelzett a karrierjében.

Ronaldonak meg emberi tartásáról, becsületéről ismét kiváló képet kaptunk a tegnapi nap során...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.08.29. 21:52:57

No megvannak az ellenfelek...hát azért annyira nem harmatosan gyenge...Persze ha vmit akarunk kezdeni akkor simán meg kell tudni verni mindegyik csapatot...

Ugyanakkor egy Milanba van veszély,Allegri tudja mit kell játszani ellenünk,láthattuk tavaly is és azóta ott van Balotelli is akiben mindíg benne van hogy villan...

A Celtic bunkerozni nagyon tud...A rugdosódós foci a skótok védjegye...Ha az első fél órában nem szerzünk egyet,akkor izzadós lesz...

Az Ajax pedig tud focizni,igaz nekünk ez pont kedvezhet,mertha megpróbálnak focizni,akkor lesz terület és akkor jók vagyunk...De azért tavaly a City-t is simán elkapták,szal nem veszélytelenek...

Bealudni nem lehet mert akkor a végén nagy kapkodás lesz...És a csoportelsőség meg fontos mert akkor kis szerencsével nem kell egy gigaklubbal vérremenő csatát vívni már korán...Amúgy meg nyílván ha akarunk vmit idén a Blben,akkor sima csoportelsőség az alap...

Amúgy a Realnak se lesz könnyű...A Juve idénre lehet jobb csapat lesz mint ők...És védekezni nagyon tudnak ezt kiemelni nem kell...És a Galata otthon főleg bármikor veszélyes...Szal ha kicsit nem úgy fog menni nekik,akkor könnyen lemaradhatnak a csoportelsőségről,akkor meg necces lehet már a 16ban is...Főleg nekik idő fog kellni azért sztem hogy csúcsformába jöjjenek,míg Ancelotti féle taktikát tökéletesítik,plusz pl beépítik Bale-t...Szal náluk ez főleg fontos tényező lehet,hogy mikor kapnak nagy falatot...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.08.29. 21:25:04

Jó hosszút írtam, de nem akarom megtenni megint, sajnos a General Erorr erősebbnek bizonyult. :D

Szóval, én örülök ennek a csoportnak, nem kell sokat utazni, ráadásul ismerjük az ellenfeleket, sokkal könnyebben tudunk felkészülni belőlük, illetve külön jó, hogy az Ajaxot megkaptuk, még inkább szem előtt lehetnek az ottani kölcsönadott játékosaink.
Kép
Kép
Kép
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2013.08.29. 21:22:45

[quote="Dr.Dre"]Na akkor már én sem maradok ki 8)

A-CSOPORT: [b]Manchester United (angol)[/b],[b] Sahtar Doneck (ukrán)[/b], Bayer Leverkusen (német), Real Sociedad (spanyol)
B-CSOPORT: [b]Real Madrid (spanyol)[/b], [b]Juventus (olasz)[/b], Galatasaray (török), FC Köbenhavn (dán)
C-CSOPORT: Benfica (portugál), [b]Paris SG (francia)[/b], [b]Olympiakosz Pireusz (görög)[/b], Anderlecht (belga)
D-CSOPORT: [b]Bayern München (német)[/b], CSZKA Moszkva (orosz), [b]Manchester City (angol)[/b], Viktoria Plzen (cseh)
E-CSOPORT: [b]Chelsea (angol)[/b], Schalke (német), [b]Basel (svájci)[/b], Steaua Bucuresti (román)
F-CSOPORT: Arsenal (angol), Olympique Marseille (francia), [b]Borussia Dortmund (német)[/b], [b]Napoli (olasz)[/b]
G-CSOPORT: [b]Porto (portugál)[/b], Atlético Madrid (spanyol), [b]Zenit (orosz)[/b], Austria Wien (osztrák)
H-CSOPORT:[b] Barcelona (spanyol)[/b],[b] AC Milan (olasz)[/b], Ajax (holland), Celtic (skót)

[color=#00FF40]MU[/color] - Zenit
Porto - [color=#00FF40]BvB[/color]
[color=#00FF40]Real Madrid[/color] - Napoli
Juventus - [color=#00FF40]Bayern[/color]
[color=#00FF40]PSG[/color] - Milan
[color=#00FF40]Barca[/color] - Basel
[color=#00FF40]Chelsea[/color] - Olympiakos
Sahtar - [color=#00FF40]City [/color]

MU - [color=#00FF40]City[/color]
PSG - [color=#00FF40]BVB[/color]
Madrid - [color=#00FF40]Bayern[/color]
[color=#00FF40]Barca[/color] - Chelsea

City - [color=#00FF40]Bayern[/color]
[color=#00FF40]Barca[/color] - BvB

És a Győztes: [color=#00FF40][b][i][u][size=150]FC BARCELONA[/size][/u][/i][/b] [/color]
:D[/quote]
Úgy legyen!!!! 8)
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.08.29. 20:56:47

Mindenki milyen biztos ebben a Milan továbbjutásban. :lol:
Szerintem a Celtic lazán megkeni őket, de még jobb napján az Ajax is. :D
Ha a Barca nem hagy nekik pontot két meccsen, akkor esélyük sincs szerintem...
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.08.29. 20:32:28

Na akkor már én sem maradok ki 8)

A-CSOPORT: Manchester United (angol), Sahtar Doneck (ukrán), Bayer Leverkusen (német), Real Sociedad (spanyol)
B-CSOPORT: Real Madrid (spanyol), Juventus (olasz), Galatasaray (török), FC Köbenhavn (dán)
C-CSOPORT: Benfica (portugál), Paris SG (francia), Olympiakosz Pireusz (görög), Anderlecht (belga)
D-CSOPORT: Bayern München (német), CSZKA Moszkva (orosz), Manchester City (angol), Viktoria Plzen (cseh)
E-CSOPORT: Chelsea (angol), Schalke (német), Basel (svájci), Steaua Bucuresti (román)
F-CSOPORT: Arsenal (angol), Olympique Marseille (francia), Borussia Dortmund (német), Napoli (olasz)
G-CSOPORT: Porto (portugál), Atlético Madrid (spanyol), Zenit (orosz), Austria Wien (osztrák)
H-CSOPORT: Barcelona (spanyol), AC Milan (olasz), Ajax (holland), Celtic (skót)

MU - Zenit
Porto - BvB
Real Madrid - Napoli
Juventus - Bayern
PSG - Milan
Barca - Basel
Chelsea - Olympiakos
Sahtar - City

MU - City
PSG - BVB
Madrid - Bayern
Barca - Chelsea

City - Bayern
Barca - BvB

És a Győztes: FC BARCELONA
:D
Kép

Titi - The Legend!
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2013.08.29. 20:27:21

Hivatalos:
Szeptember 18. Ajax (O)
Október 1. Celtic (I)
Október 22. Milan (I)
November 6. Milan (O)
November 26. Ajax (I)
December 11. Celtic (O)
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.29. 20:16:23

Jaj, srácok, hagyjátok már ezt a fantasyzást. :mrgreen:

A: 1. MU, 2. Sociedad, 3. Sahtar, 4. Bayer
B: 1. Real, 2. Juve, 3. Galata, 4. Köbenhavn
C: 1. PSG, 2. Benfica, 3. Olympiakosz, 4. Anderlecht
D: 1. City, 2. Bayern, 3. CSZKA, 4. Plzen
E: 1. Chelsea, 2. Schalke, 3. Basel, 4. Steaua
F: 1. Dortmund, 2. Napoli, 3. Arsenal, 4. OM
G: 1. Porto, 2. AtMa, 3. Zenit, 4. AW
H: 1. mi, 2. Milan, 3. Celtic, 4. Ajax

Barça-Benfica H
MU-Napoli H
PSG-Milan H
Real-Schalke H
City-Sociedad H
Dortmund-Juve H
Porto-Bayern V
Chelsea-AtMa H

Barça-City H
PSG-Chelsea V
Real-Dortmund H
MU-Bayern H

Chelsea-MU H
Barça-Real H

Barça-Chelsea, nem is kérdés, hogy nyerünk. :mrgreen:
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.08.29. 20:09:47

Akkor én is tippelek egyet :D

A csoport: 1. MU 2. Sociedad 3. Leverkursen 4. Shaktar
B csoport: 1. Real 2. Juventus 3. Galatasaray 4. Köbenhavn
C csoport: 1. PSG 2. Benfica 3. Olimpiakosz 4. Anderlecht
D csoport: 1. München 2. City 3. CSZKA 4. Plzen
E csoport: 1. Chelsea 2. Basel 3. Schalke 4. Bukarest
F csoport: 1. Dortmund 2. Arsenal 3. Napoli 4. Marseille
G csoport: 1. FC Porto 2. Atlético Madrid 3. Zenit 4. Austria Wien
H csoport: 1 Barca 2. Milan 3. Ajax 4. Celtic

A Real Sociedad és az Atlecito Madrid szerintem nagy meglepetés lesz, de aztán lehet egyik se éli túl a csoport kört. Én mindenesetre bízok bennük, hogy tovább mennek a csoportból. :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.29. 19:54:56

Én is jövök már akkor. :D

A-CSOPORT: Manchester United (angol), Sahtar Doneck (ukrán), Bayer Leverkusen (német), Real Sociedad (spanyol)
B-CSOPORT: Real Madrid (spanyol), Juventus (olasz), Galatasaray (török), FC Köbenhavn (dán)
C-CSOPORT: Benfica (portugál), Paris SG (francia), Olympiakosz Pireusz (görög), Anderlecht (belga)
D-CSOPORT: Bayern München (német), CSZKA Moszkva (orosz), Manchester City (angol), Viktoria Plzen (cseh)
E-CSOPORT: Chelsea (angol), Schalke (német), Basel (svájci), Steaua Bucuresti (román)
F-CSOPORT: Arsenal (angol), Olympique Marseille (francia), Borussia Dortmund (német), Napoli (olasz)
G-CSOPORT: Porto (portugál), Atlético Madrid (spanyol), Zenit (orosz), Austria Wien (osztrák)
H-CSOPORT: Barcelona (spanyol), AC Milan (olasz), Ajax (holland), Celtic (skót)

Csempéztem bele egy kis meglepit. :D

MU - Benfica
RM - MC
BM - Milan
Chelsea - Sociedad
Dortmund - Zenit
AM - Galata
Barca - Napoli
PSG - Schalke

MU - Barca
MC - Dortmund
Milan - Galata
PSG - Chelsea

Barca - PSG
Dortmund - Galata

BARCA

Ennyi. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2013.08.29. 20:17:48-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.29. 19:33:07

egy gyors tippelde

a csoport : itt semmi meglepetés nem lesz 1. mu, 2. szatyor, 3. leverkusen, 4. sociedad
b csoport: itt sem - 1.margit, 2. juve, 3. galata, 4. köbi
c csoport: ez is papírformás: 1. psg, 2. benfica, 3. olym, 4. anderlecht
d csoport: haljak meg kiesik a city :D : 1. bayern, 2. cszka, 3. mc, 4. plzen
e csoport: jo5é bemakkolt, sálke nulla: 1. cselzi 2. basel, 3. románok, 4. s05
f csoport, gyilkos, lövésem sincs: 1. bvb, 2. arsenal, 3. om, 4. napoli
g csoport, jó kis csoport lett, remélem hentesék kizugnak: 1. porto, 2. zenit 3. AM, 4. austria
h csoport, a létező leunalmasabb: 1. mi, 2. milan, 3. ajax, 4. celtic

nyolcaddöntőben:
mu - benfica
bvb - szatyor
barca - arsenal
bayern - zenit
real - basel
cselzi - milan
psg -juve
porto - cszka

utána

mu - cszka
bvb - real
barca - cselzi
bayern - juve

utána

mu - bayern
barca - bvb

és természetesen mi nyerünk a végén

ilyen egyszerű ez látjátok :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.29. 19:23:54

Az egyetlen értelmes csoport az F, ahol nem tudná az ember egyértelműen megmondani hogy ki lesz a két továbbjutó.
socio66

2013.08.29. 19:23:53

ferninho írta: sörvirslit olvasni sem érdemes, de egyszerűen tényleg van olyan, hogy nem bírom ki...
úgy képes felhúzni az embert az ilyen ész nélküli okosságaival.
Nem értelek téged sem.
Semmi bajom az itteni madridistákkal, sőt ha a közös topikban értelmes dolgokat írtok, kifejtitek a véleményeteket a minket is érintő, érdeklő dolgokról, az tök jó.
De hogy nekiállsz javítgatni, meg vitatkozni az értelmileg a fórum alsó húsz százalékába tartozó emberekkel, erre speciel senki nem kíváncsi, és számodra is teljesen fölösleges.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.08.29. 19:17:21

Na végre megkaptuk a Milant és a Celticet :lol: olyan ritkán találkozunk velük. Végre, itt volt már az ideje!
Milannal lehet, hogy nehéz meccseket játszunk, de ők ellenféltől függetlenül szeretik végig botladozni a csoportkört mint mindig.
Ajaxnak örülök, talán jó meccs lesz.
Celtic meg jó szokás szerint unalmas, favágós meccsnek ígérkezik, mint úgy általában lenni szokott.
De legalább nem kell Oroszországba utazni télen és egyik ellenfelünk sincsen túl nagy távolságra.
Ezek közül 2 (4) meccsünk TV-s meccs is lehet akár és nem kell neten bajlódnunk majd [-o< a streamekkel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2013.08.29. 19:29:40-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.08.29. 19:16:13

socio66 írta:hogy adsz egy csontot ferninho-nak, aki persze jön is egyből
sörvirslit olvasni sem érdemes, de egyszerűen tényleg van olyan, hogy nem bírom ki...
úgy képes felhúzni az embert az ilyen ész nélküli okosságaival.
madridista
Válasz küldése