Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.04.27. 15:28:10

alvaro írta:Nem mintha a Madrid valaha is tudna ugy jatszani, hogy itt (sot mostanaban barhol a vilagon - khmm, sikerek, khm...) elismerjek, de;
Az Allianzban vezettek 2:1re, elotte azt is megmutattak, hogy dominalni tudnak, sem az eredmeny, sem semmi nem kenyszeritette oket arra, hogy offenzivebben jatszanak. Azert ez megiscsak Europa egyik top3 csaptanak az otthona, nem a Romae. A Munchen mindent kihagyott. Lehet ugy nezni, hogy vegigtamadta a meccset, es a RM hagyta ezt. De celszerubb lenne ugy, hogy egymas utan maradtak ki a helyzetek, ha egy vagy ketto bemegy, a Real is valtott volna. De ezt nem tudta kikenyszeriteni a Munchen, mert a 2xes cimvedo akarata ervenyesult.
De persze tudom, a Blanco-k csak szerencsevel nyerhetnek barmit, olyan nincs, hogy ok kontrollaljanak egy merkozest. Olyat csak a Blaugrana tud a hatul passzolgatassal.

Gondolom akkor direkt hagytátok kb 5-7 sima gólhelyzetet az ellenfélnek és véletlenül sem azért, mert ők úgy akarták....
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.27. 15:26:47

Alex;

Nem tudom, mire nem reagaltam, de amugy nem minden nap erek ra forunozni, bocsi.
Amit a csapatrol, es a szurkolokrol irtal, ugyanugy megvan itt is, meg a veuetoseg szintjen is; ostoba szurkolok, Pique, Alba, Suarez, Xavi, Alves fele nyilatkozatok, meg a katalan kisebbsegi komplexussal kuzdo vezetoseg.
Amugy CR pozerkodasa sztem is ritka gusztustalan, ez teny. Az embert sem birom, de amit a csapatert tett, azert halas vagyok neki. Es neki drukkolok az egyeni dijak eseten is, bar leginkabb azert, m az a Madridnak is elonyos.

Tegyuk fel, hogy a spanyol allam tolja a Madridot (a katalan adobol? :D ) Spanyolorszag a gazdagabb, vagy Katar? Koszi.
A korrupcio pedig titeket ugyanugy jellemez, bar tudtommal mi nem buktunk le. Persze ha megcafolsz bizros igy van, Perez elso regnalasa idejen meg nem neteztem, de Neymar papirjainal mar igen.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.04.27. 14:59:20

Alvaro
Néhány napja váltottunk pár hsz-t, ebben a témában...
Aztán , bár ígérted, nem reagáltál, csendben kivártad a szerdai meccs végét, és jöttél ...
Akkor is elmondtam, sokaknak szerintem az a baja a csapatoddal és szurkolóival, hogy arrogánsak, böszmék, és bicskanyitogató a stílus.
Zidane, Marcelo nyilatkozatai a Juve elleni pazar továbbjutásotok után, a bohóc Ronaldo állandó pózerkodása, hasonlók.
És igen, különösen figyelsz arra hogy minden megnyilvánulásodban szerepeljen valami , amivel a vélt felsőbbrendűségeteket érzékelteted.
Ráadásul fosul érvelsz, mert amikor az anyagi lehetőségekről beszélsz, Psg-t, City-t emlegeted, valahogy elfelejted hogy a Real valójában kinek is a csapata, hogy nem is annyira régen még a csődtöl mentették meg a klubot!
És igen, pár éve még elég mélyen voltatok, hazaiba épp úgy mint nemzetközibe...
Aztán elindult a fejlődés, épp akkor mikor lényegesen több madridi kötődésű emberke került befolyásos pozícióba Spanyolban...
A leírtak pedig nem azt jelentik , hogy csak emiatt vagytok sikeresek, ezt kb senki nem mondja, de hogy sok egyéb tényező közre játszik, azt mindenki látja, kivéve titeket.
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.27. 14:42:24

Stalkyard; ti ugyanugy ferditetek, van akinek ez boki a szemet (pl en), es megprobal behozni egy masik szemszoget. Aztan egy emberkent lehurrogjatok, hangulatkeltes cimen vkit ki kell dobni, akkor nyilvan nem a 5-6 barcast, hanem az egy madridost kell, az kisebb veszteseg. Tudod, mint hogy egy egesz keretet nem lehet kivagni, az edzot egyszerubb.

Sracok, senki nem mondta, hogy objektiv vagyok, senki nem mondta, hogy a madridistak objektivak. En pont azt mondtam, hogy ugyanugy nem objektivak, mint ti, a bayernesek, unitedesek, v barki mas szurkolo. Az elismeresetek sem kell, csak irok, amire ugy gondolom, hogy reagalni szeretnek.
Azert forumozok, mint kb mindenki mas, ha az idombol eppen kitellik, akkor szivesen beszelgetek a hobbimrol, de mint annyiadszor, most is bebizonyosodott, hogy nem nagyon tudnak fociban az ellentetes velemenyek ertelmesen vitazni. A vege fele en is egyre inkabb tultoltam, mert mar olyan igenytelenul alltatok hozzam, de ha valaki megnezi, az elejen normalisan irogattam.

De tudom erre is johet a fika, meg a leszolas majd, hogy milyen ***** vagyok, bezzeg ti!
Ti objektiv szakertok vagytok, es csak ez szamit.
A RM meg eveknota elcsal mindent. Tullicitlja a City, meg a PSG vezetoseget a biroknal, mert titokban tobb penzunk van.

Amugy, barmelyik nagy jut be a Poolnak sztem ezzel a gyors focijaval egy meccsen boven lesz eselye. Siman benne van, h olyan napot fognak ki, hogy behuzzak
Papirforma szerint persze ok az eselytelenebbek, de --> kepzeljetek ide minden kozhelyet a focirol.
Az europa ligaban alapbol a Ticonak drukkolnek, drukkolok is, birom oket az elszantsagok miatt, ahogy kompenzeljak az anyagi lemaradast, de a sziperkupa donto ellenuk, habugy alakulna rohadtul nem hianyozna... Na ha valami, ez ambivalens erzes :)
Na mind1, majd lesz valami, koszi a lehetoseget nem jott be.

*drop the mic*

(aztan ha esetleg lesz vmi tema lehet, h irok meg, mert igeny van ram, azt latom ☺ )
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.27. 14:38:45

Én már annyira unom, hogy ha ezek nyernek valamit, csapatosul jönnek ide hamis objektivitásba bujtatva hangulatot kelteni és provokálni. Érdekes, mikor menetrend szerint feltöröljük velük a saját stadionjukat, egy sem jön.

Miért nem lehet az olyanokat, mint alvaro meg az a pajtai kivágni a fenébe, mikor a vak is látja, hogy csak provokálnak és trollkodnak? Bezzeg ha te egy viszonylag hosszan kifejtett hozzászólásba beleteszel egy mérsékelten csúnya szót kipontozva, akkor megy a törlés. Én értem, hogy Palesz rendes srác, meg a többi moderátor, de nekem ez kicsit bicskanyitogató.

OFF vége.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.27. 12:33:09

csababarca írta:
marcellK írta:
Barcelona-szurkoló vagyok, arra számítok, hogy Klopp megállítja a Madridot, de a világ jelenlegi legjobb csapatát kell legyőznie.
a duplaregért ip-ban jár.
sajnálom.
de szép próbálkozás volt.
ez most magával beszélget? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.27. 12:32:58

Lentebb írták is, hogy egy Barca-fórumon, mire számíts. Lényegében elismerték, hogy nem objektíven állnak hozzá. Ez érződik a hozzászólásodra adott reakciók személyes hangvételén is.

Barcelona-szurkoló vagyok, arra számítok, hogy Klopp megállítja a Madridot, de a világ jelenlegi legjobb csapatát kell legyőznie.
:mrgreen:

Irigykedem, hogy a túloldalt ilyen objektív mindenki, látni is. :(

Alvaro hsz-eire a reakciók nem azért voltak ilyenek, mert nem tudunk objektívan hozzáállni, hanem a pökhendi, arrogáns stílusa miatt. :wink:

Azt nem tudnám kijelenteni, hogy legjobb csapat, amíg a hazája bajnokságában 15 pontos hátrányban van... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2018.04.27. 13:01:36-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.27. 12:22:43

marcellK írta:
Barcelona-szurkoló vagyok, arra számítok, hogy Klopp megállítja a Madridot, de a világ jelenlegi legjobb csapatát kell legyőznie.
a duplaregért ip-ban jár.
sajnálom.
de szép próbálkozás volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
marcellK
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.04.27. 12:03:04

2018.04.27. 12:21:11

alvaro írta:Cseri; igy van, 8 meccsrol szol a szezon, komolytalan bohocokbol all a csapat, biztos ezert foglalkoztok veluk, ezert kottok bele minden mozzanatukba, es ezert drukkoltok vergozos szemmel mindig az aktualis ellenfelnek 3 eve, hatha majd most... :)
Itt van a kutya elásva. Nyilván nehéz elfogadnunk, hogy a Madrid évek óta dominálja a BL-t, és emiatt nagy a feszültség. Ráadásul a Real olyan klub, amire jellemző a túlzott magabiztosság, és ennek arrogáns megnyilvánulása. Így persze hogy jobban fáj, amikor erre alapjuk is van. Ilyenkor jönnek a kifogások, kiragadott mérkőzések, mozzanatok. Az igazság az, hogy ha egy csapat 5 éven belül a negyedik BL-győzelmére készül, akkor lehet, hogy bölcsebb nem ostorozni a játékukat, mert valami talán jól csinálnak. Akkor is, ha az indulatainkat szégyenteljes kiesésünk is fűti.

Lentebb írták is, hogy egy Barca-fórumon, mire számíts. Lényegében elismerték, hogy nem objektíven állnak hozzá. Ez érződik a hozzászólásodra adott reakciók személyes hangvételén is.

Barcelona-szurkoló vagyok, arra számítok, hogy Klopp megállítja a Madridot, de a világ jelenlegi legjobb csapatát kell legyőznie.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.27. 12:15:15

davi10 írta:pedig szerintem a döntőt behúznák, akárki is kerül oda a másik ágról.
[-X [-X [-X
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.27. 12:13:59

Kár, hogy nem madridistanak születtem, én is ilyen jól atlatnam a focit, objektiven.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6663
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.27. 11:46:46

alvaro írta:Cseri; igy van, 8 meccsrol szol a szezon, komolytalan bohocokbol all a csapat, biztos ezert foglalkoztok veluk, ezert kottok bele minden mozzanatukba, es ezert drukkoltok vergozos szemmel mindig az aktualis ellenfelnek 3 eve, hatha majd most... :)
Nem, azért foglalkozunk ezzel 2 nappal a meccs után, mert még mindig itt fröcsögsz.
És nem kell ez a duma, mintha ti nem szurkolnátok a Barca ellen bármikor.
alvaro írta:Amugy azt tudtatok, hogy focimeccset nem csak egyfelekeppen lehet nyerni?
Nem, nem tudtuk, köszönjük a felvilágosítást, már megérte idejönnöd!

A többi hülyeségedre nagyon nincs is értelme reagálni, de ha elmúltál már 12 éves, akkor beláthatnád, hogy ennek sincs értelme amit itt leművelsz.

Más: Ugyan a meccset nem láttam, de ez megint szomorú, hogy ez a szerencsétlen Arsenal emberelőnybe se tudja otthon elkenni az Atleticot. Szorítottam neki, hogy legalább szépen búcsúzzon Wenger de erre ezek után nem látok nagy esélyt, pedig szerintem a döntőt behúznák, akárki is kerül oda a másik ágról.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.04.27. 11:36:20

alvaro írta:Cseri; igy van, 8 meccsrol szol a szezon, komolytalan bohocokbol all a csapat, biztos ezert foglalkoztok veluk, ezert kottok bele minden mozzanatukba, es ezert drukkoltok vergozos szemmel mindig az aktualis ellenfelnek 3 eve, hatha majd most... :)

Chino: Ugy latom a Real Madrid a legszerencsesebb csapat a vilagon.
Tulajdonképpen igen. Gyönyörű megfogalmazás.

De úgy is mondhatnám, hogy az eredményeitek szürreálisak a mutatott játék tükrében, és ezen még az általad szerencse faktornak (pedig mindketten tudjuk hogy ez a legtöbb esetben nem szerencse ;) ) titulált tényező sem javít.

A komolyan gondolod-e kérdés pedig azért bukkan fel újra és újra, mert mert nehéz elhinni, még akkor is ha rátok tipikusan jellemző az efféle...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.27. 11:35:39

Alvaro, benne lehet amit írsz, de elég erős teóriagyártás, aminek semmi értelme.
Mi volt a játék képe?
Támadott a bayern,helyzetei voltak, kihagyták őket.
A real meg köszönte szépen és berúgta a helyzetét. (Marceloé helyzet sem volt)

Meccset nézve, jobb volt a bayern,többet tettek a győzelemért, ennyire futotta.

Most a te teóriád is egy opció, hogy miért volt így, de mi van akkor, ha talál egy gólt 1-2nél a bayern, és utána kiszakad a gólzsák? és nem tudtok reagálni.
ez legalább annyira veszett teória, mint a tied, hogy ha gólt kaptok akkor úgyis váltotok.

Azért nem hiszem hogy el volt tervezve, hogy Ronaldo ennyire kút legyen, és helyzetbe se kerüljön, labda ne legyen nála nettó 2 másodpercet sem. Azért ne viccelj már. Ez most tipikusan az volt tőle is, amit Messire mondtok, hogy bújócska. hogyne. inkább most ennyit tudott hozzátenni érdemben, mert levették a pályáról. (ritka az ilyen meccse, úgy hogy nem kell ezen fennakadni, foghat ki ő is ilyen napot).
De az hogy még ez is Ronaldo érdeme és Zidané, az egy vicc. Abszolút nem tudatos, max meccs közben ha már így alakult, akkor lett átdolgozva a terv, és ezért is jött Asensio, volt hely, mert Cét kivették ahogy kell.

Csak azt akarom mondani, hogy ne tulajdonítson senki ennek olyan hűű de nagy tudatosságot, hogy rosszul játszott Cé, meg hogy a BM kihagyta a ziccereket. Zidane a kezdővel is olyan meccset tervezett, hogy inkább védekezés, és kontra, bejött. De itt egy csomó más faktor is szerepet játszott ebben, amivel nem kalkulálhatott Zidane, max remélhette.


Mindegy, túl van beszélve, én éppen ezért mondom, hogy baromi nehéz megverni a Madridot, bl-ben, mert annyira rá vannak hergelve erre a sorozatra, hogy már ha 8an szenvednék végig a meccset egy alltime válogatottal is valahogy ők jönnének jól ki belőle. Csapat legyen a talpán aki párharcot nyer velük szemben akár jövőre is. (nem döntőt, párharcot, mielőtt bele köt valaki)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.27. 11:21:10

Takaréklángra helyezhetnéd már magad, Alvarito. Nem az a konszenzus, hogy a Madrid mákkal nyer mindent, tesznek bőven a BL sikereikért. Felesleges a hiszti, megkapja a Madrid az elismerést, de egy Barcás fórumon soha nem fog róluk áradozni senki.

Egyre inkább túltolod ezt a kioktató stílust, ezzel pedig nem fogsz segíteni az ügyednek, bármi is legyen az. Azt meg végképp nem értem, hogy miért nem elégedsz meg a csapatod elsöprő tavaszi sikereivel, miért kell még átjönni a rivális csapat szurkolói fórumára elismerésért kuncsorogni. Ha a BL szerinted mindenek felett áll toronymagasan, miért nem elég önmagában a BL siker?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.27. 10:53:36

Cseri; igy van, 8 meccsrol szol a szezon, komolytalan bohocokbol all a csapat, biztos ezert foglalkoztok veluk, ezert kottok bele minden mozzanatukba, es ezert drukkoltok vergozos szemmel mindig az aktualis ellenfelnek 3 eve, hatha majd most... :)

Chino; Nem lottek golokat, csak egyet. A Madrid kettot, vezettek. Ezt az eredmenyt akarta minimum tartani Zidena, hatra rendelte a csaptot, es kontrakra rendezkedtek be. Bejott? Igen. Eleg lesz a visszavagora? Kedden kiderul, de jobb helyzetben vannak, mint a Bayern, jelenleg a Real all tovabbjutasra.
4 szezon alatt osszemakoltak 3 BLt, erik az 5/4. Ha nem jon ossze akkor is 8 elodonto zsinkrban. Biztos a szerencsen mult. Csak az a baj, hogy a tobbi csapat nem tudott maganak osszemakolni egybilyen sorozatot. A vilag meg vegig nezte ezt a szerencses sorozatot. Ugy tunik a BLben a szerencsere osztjak a trofeakat. Ugy latom a Real Madrid a legszerencsesebb csapat a vilagon.
A Barca meg balszerencses volt, hogy 3 golos elonybol kiutotte oket a Roma. Pedig otthon meg milyen mazlistak voltak az elodontoben. :)

Amugy azt tudtatok, hogy focimeccset nem csak egyfelekeppen lehet nyerni? Lehet labdatartassal, visszaallva kontrakkal, lehet ugy, hogy a dontetlenert jatszol, de kihasznalod az adodo lehetoseget, vagy felosztod a meccset szakszokra, es mas-mas felfogasban jatszol az adott reszekben. Az is lehet, hogy nem hagyod az ellenfelet ervenyesulni, es barod a lehetoseget, nem tervezed meg elore, hanem alkalmazkodsz, stb, stb, stb... Es azt tudtatok, hogy ez a sok-sokfele gyozelem mind egyenerteku?

Amugy ugy nehez am irni, ha mindig csak azt kerdezitek, hogy ezt meg azt komolyan gondolom-e? Ti ezt a nagy fikaaradatot a csapat iranyaba komolyan gondoljatok?
(nyilvan tisztelet a kisebbsegben levo kivetelnek)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.27. 10:11:53

alvaro írta: Lehet ugy nezni, hogy vegigtamadta a meccset, es a RM hagyta ezt. De celszerubb lenne ugy, hogy egymas utan maradtak ki a helyzetek, ha egy vagy ketto bemegy, a Real is valtott volna. De ezt nem tudta kikenyszeriteni a Munchen, mert a 2xes cimvedo akarata ervenyesult.

Ezt most ugye te sem gondolod komolyan!?
Lehet, hogy vannak itt elfogult emberek a Reallal szemben, sőt van aki túlzásba is viszi kicsit, de ez már több, mint elfogultság. Valószínű Zidane úgy küldte ki az embereket, hogy hagyjátok őket támadni, kontrollálják a meccset, lőjenek gólokat , sőt látta, hogy a helyzeteiket úgyis mind elcseszik, a csapata pedig bármi is az eredmény játsszon 2-3 helyzetre.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.04.27. 10:09:09

Kedves Alvaro,remélem akkor is jársz,majd ide,ha idén nem nyertek semmit,mert azért erre bőven van esély. Azé' a világ egyik legnagyobb klubjának kb. 8 meccsről szóljon az idény, az elég nagy vicc,de,ha ti ennyivel beéritek. :lol:
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.27. 09:48:32

Nem mintha a Madrid valaha is tudna ugy jatszani, hogy itt (sot mostanaban barhol a vilagon - khmm, sikerek, khm...) elismerjek, de;
Az Allianzban vezettek 2:1re, elotte azt is megmutattak, hogy dominalni tudnak, sem az eredmeny, sem semmi nem kenyszeritette oket arra, hogy offenzivebben jatszanak. Azert ez megiscsak Europa egyik top3 csaptanak az otthona, nem a Romae. A Munchen mindent kihagyott. Lehet ugy nezni, hogy vegigtamadta a meccset, es a RM hagyta ezt. De celszerubb lenne ugy, hogy egymas utan maradtak ki a helyzetek, ha egy vagy ketto bemegy, a Real is valtott volna. De ezt nem tudta kikenyszeriteni a Munchen, mert a 2xes cimvedo akarata ervenyesult.
De persze tudom, a Blanco-k csak szerencsevel nyerhetnek barmit, olyan nincs, hogy ok kontrollaljanak egy merkozest. Olyat csak a Blaugrana tud a hatul passzolgatassal.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.26. 23:01:29

Én pl. a mi idei bajnoki veretlenségünkre sem vagyok annyira büszke, mert nem egyszer épp ésszel felfoghatatlan mákkal úsztuk meg a vereséget.
A Sevilla elleni meccsen kívül melyik még?
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2018.04.26. 22:51:40

Nem játszhat, mert januárban érkeztek Mykhitariannal és mivel ő jött először őt regisztrálhatták!Csak egy játékost lehetett regisztrálni!
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.04.26. 22:49:46

Alcantara írta:
Chino írta: Ha a harmadát belövik már szép előnnyel mennek Madridba.
Tudsz róla, hogy a labdarúgásban nincsen HA?

Értem én, hogy savanyú a szőlő, de kicsinyesség keresni, hogy miért is nem olyan jók. Kicsapták a PSG-t,Juvét, otthon csapták a Bayernt, ezeket nem kell magyarázni.

Én is utálom őket, de méltósággal kell viselni, hogy jelenleg a BL-ben eredményesebbek.
Nekünk is ott volt a lehetőség nem éltünk vele.
Számomra igenis rohadt irritáló, ahogy évek óra rendre minden összejön nekik, mindenből ők jönnek ki jól. Akkor is zavarna egy ilyen sorozat, ha nem a legnagyobb riválisé lenne. Én pl. a mi idei bajnoki veretlenségünkre sem vagyok annyira büszke, mert nem egyszer épp ésszel felfoghatatlan mákkal úsztuk meg a vereséget. A Realnak a BL meneteléseiben voltak ilyen meccsek szép számmal. Tudom azt is, hogy a sikerekhez kellenek az ilyen meccsek, de amikor ki-ki meccsekből rendre ugyanaz a csapat jön ki győztesen, az számomra már irritáló. Mintha pókerben vki behúzna egymás után öt 50-50 százalékos szitut. (van ilyen, és ha a közelemben történik, nem is tudom csúnya szavak nélkül hagyni)

Az Atletico is megéri a pénzét, ocsmány egy csapat ez is. Annyi a különbség, hogy ők BL döntőkben lezakóznak a még ocsmányabtól...
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.04.26. 22:37:07

A kazettás egy fél szinttel a társai felett van pszichikailag, ő legalább berúgja amit kell. Amubeyang sérült, vagy csak nem fér be a kezdőbe?
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.04.26. 21:27:50

Erős volt a piros lap Vrsaljkónak, de attól függetlenül is már gólokkal vezethetne az Arsenal. Ez az ő vesszőparipájuk, hogy rém gyengék használják ki a helyzeteiket. Pedig nagyon szellősen védekezik az Atma. Ők is a legrosszabbkor védekeznek ennyire gyengén.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.26. 20:30:52

nekem azért még szerencsére akad némi szurkolni valóm a európai kupákban

ALLEZ L'OM
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése