Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.12.06. 20:44:16

nem kell semmi összeesküvés elméletet keresni itt is, nem csak falcao pihent az el meccseken, hanem courtois, filipe, godin, gabi, suarez, turan, sőt nagyrészt az egész kezdő tizenegy. valószínűleg ez volt az egyik ok, amiért ilyen sokáig tartani tudták a lépést velünk és a madriddal. hetente nekik mindig csak egy meccsük volt, mert a kupa illetve el meccseken a második sor játszott. pont ezért szerintem addig fognak elől maradni, amíg nem kapnak erősebb ellenfeleket valamelyik sorozatban.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.12.06. 20:13:43

Chelseaba vagy a Citybe. Oh wait :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.06. 20:02:34

kurdt írta:Én még mindig azt hiszem, hogy ez azért van, mert jó eséllyel elmegy télen és így játszhatna majd a BL-ben.
Csak kíváncsiságból, szerinted hova fog igazolni?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.12.06. 20:00:50

salas9 írta:Nem tudja valaki véletlenül, hogy ősszel miért nem játszott Falcao egyetlen egy EL meccsen sem? Bár ez lehet, hogy csak nekem új... :roll:
Én még mindig azt hiszem, hogy ez azért van, mert jó eséllyel elmegy télen és így játszhatna majd a BL-ben.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.06. 19:56:46

lui1698 írta:
salas9 írta:Nem tudja valaki véletlenül, hogy ősszel miért nem játszott Falcao egyetlen egy EL meccsen sem? Bár ez lehet, hogy csak nekem új... :roll:
Én úgy tudom, hogy pihenteti azokon a meccseken Simeone.
Így van. Nincs is szükségük rá, ilyen Plzen-, Hapoel Tel-Aviv- meg Académica-féle csapatok ellen Diego Costa is jó. (Ez eddigi mérlegükből is látszik: 4 győzelem, 1 vereség.)
Mondjuk a kieséses szakaszban szvsz már fog játszani rendszeresen, ott azért jöhetnek olyan ellenfelek, akik ellen akár továbbjutást is jelenthet a kolumbiai.
Amúgy félidőben 0-1-re égnek a matracosok a Plzen ellen, bár tétje már nincs a találkozónak, az AtMa tuti csoportelső.

PSV 2-1-re vezet a Napoli ellen, tét itt sincs, már továbbjutott a Napoli és a Dnyipropetrovszk.

Esti programom:
Sporting-Videoton és/vagy Tottenham-Panathinaikosz. :)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.06. 19:14:44

salas9 írta:Nem tudja valaki véletlenül, hogy ősszel miért nem játszott Falcao egyetlen egy EL meccsen sem? Bár ez lehet, hogy csak nekem új... :roll:
Én úgy tudom, hogy pihenteti azokon a meccseken Simeone.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.12.06. 19:10:19

Nem tudja valaki véletlenül, hogy ősszel miért nem játszott Falcao egyetlen egy EL meccsen sem? Bár ez lehet, hogy csak nekem új... :roll:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.06. 18:17:21

Kép
Bye bye Chelsea :D
A forduló legjobb híre.
A Kolzsvárt én is sajnálom, öröm az ürömben, hogy az EL-ben folytathatják.

Első helyen továbbjutó csapatok: PSG, Schalke, Málaga, Dortmund, Juventus, Bayern, Barça, MU
Második helyen továbbjutó csapatok: Porto, Arsenal, Milan, Real Madrid, Sahtar Donyeck, Valencia, Celtic, Galatasaray
Európa-liga: Dinamo Kijev, Olympiakosz, Zenit, Ajax, Chelsea, BATE, Benfica, Kolozsvár
Kíváncsi vagyok, a Chelsea mennyire fogja a PL-t előnyben részesíteni az EL-hez képest, ha utóbbira is odafigyelnek, és Benítezt mihamarabb leváltják, a végső győzelemre is lehet esélyük, kivéve, ha összekerülnek az Atléticóval. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.06. 17:51:57

ozsimiki írta:Minden csoportelső komoly veszélyt jelenthet a Madridra, KIVÉTEL a Schalke (színtelen szagtalan az a csapat, annyira nem nagy érdem az,h az Arsenallal felvették a kesztyűt, velük szemben egy West Brom is felveszi.)

Nagyon remélem nem makkolják be a sorsolásnál őket, mert az vicc.

Többiek ellen mind szép küzdelem elé néznek, legyen az M.U., Bayern, Juve, vagy PSG. 20%uk van megkapni a leggyengébbet azaz a Schalkét, remélem ezúttal a matek győz.

A MI részünkről pedig vagy a Galatának vagy az Arsenalnak örülnék, egyiknél se lenne semmiféle kérdés. Bár én a Shaktartól sem tartok semennyire sem, aki játszani próbálja ellenünk a focit, az meg fog égni.

Akinek nem örülnék annyira,az a Porto, bár félni nem félnék nagyon. Milánt meg mindig jó érzés megfricskázni, szóval hajrá!
Én mondjuk a Realt sem féltem annyira. Csak Bayern-ben látom potenciált, hogy kiejtse őket. Az angol csapatok évek óta nem voltak ilyen gyengék, igaz, hogy a MU a legerősebb közülük, de szerintem most ők sem képviselnek olyan szintet, mind 2 éve. A Juve engem még nem győzött meg, egy harmatgyenge Chelsea-t, és a Sahktart előzték meg a csoportban, egyiket sem tartom olyan nagy fegyverténynek. Érdekes párosítás lenne, kiderülne, hogy mit is tud valójában a Juve, de szerintem viszonylag simán kiesnének. A PSG jó uton halad, hogy a topcsapatok közé emelkedhessen, de most még kevesek egy Real szintű csapathoz.

A Bayernt viszont még esélyesebbnek is tartanám ellenük. Tavaly is jobbak voltak a Madridnál, idén még tovább erősödtek, a Real pedig nem tudja tartani a lépést a legjobbakkal, eddig legalábbis.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.12.06. 15:53:18

Ej a Kolozsvár kiesett. :cry:
Pedig már láttam lelki szemeim előtt, hogy jön a Barca ide.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.12.06. 13:02:22

Én pont hogy a vadállat törökök ellen nem szeretném látni a csapatot, a Sahtar meg erősen fekete ló, ezt a kettőt jó lenne elkerülni. Milan v. Arsenal elméletileg könnyen üthető, bármelyiknek örülnék. A Porto sem nagy gond így Hulk nélkül, de inkább a tropa Milant veretném még tropábbra a srácokkal. :)

Most idén tényleg 100%-ig minden a javunkra áll, meg kell hogy nyerjék a BL-t. Egy csapat sincs, amelyik a szintjére érne a Barcának, rajtuk áll csak, hogy elég erősek lesznek-e, hogy véghezvigyék az 5. sikert is. Minden jel szerint végig kellene dúlniuk Európát, nagyon remélem, hogy ez így is lesz. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.12.06. 12:34:37

Nagy öröm, hogy a Chelsea nincs már a BL-ben , ez egy (viszonylag) méltó büntetés a tavalyi átkozottul szerencsés, semmiből jövő győzelmükért.

Továbbá jó esély mutatkozik arra, hogy a Real Madrid végre egyszer ne a könnyebb csapatok egyikét kapja a kieséses szakaszban. Legszívesebben egy MU - RM párosításnak örülnék.

A ManCity meg szégyellje magát, a második helyért végig harcban kellett volna lenniük.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.06. 12:33:21

ab1daL írta:Nálam ez lenne a sorrend: Galata, Porto, Shakhtar, Milan, Arsenal.

Bár szerintem nagyképűség nélkül lehet mondani, hogy bárkit kapunk, mi vagyunk az esélyesek a továbbjutásra.
érdekes, én sokatokkal ellentétben a portot nem akarom. tudnak ők keményen bekkelni is ha kell (5 bl meccsen 2 golt kaptak, tegnap ugye a kalifa fc még kettőt lőtt nekik), viszont kontrázni, meg nyomni is tudnak.

a milan egy nulla csapat, az arsenal fexik nekünk, a szatyor meg a galata men nem a mi szintünk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.12.06. 08:03:38

Nálam ez lenne a sorrend: Galata, Porto, Shakhtar, Milan, Arsenal.

Bár szerintem nagyképűség nélkül lehet mondani, hogy bárkit kapunk, mi vagyunk az esélyesek a továbbjutásra.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.12.06. 07:41:47

Minden csoportelső komoly veszélyt jelenthet a Madridra, KIVÉTEL a Schalke (színtelen szagtalan az a csapat, annyira nem nagy érdem az,h az Arsenallal felvették a kesztyűt, velük szemben egy West Brom is felveszi.)

Nagyon remélem nem makkolják be a sorsolásnál őket, mert az vicc.

Többiek ellen mind szép küzdelem elé néznek, legyen az M.U., Bayern, Juve, vagy PSG. 20%uk van megkapni a leggyengébbet azaz a Schalkét, remélem ezúttal a matek győz.

A MI részünkről pedig vagy a Galatának vagy az Arsenalnak örülnék, egyiknél se lenne semmiféle kérdés. Bár én a Shaktartól sem tartok semennyire sem, aki játszani próbálja ellenünk a focit, az meg fog égni.

Akinek nem örülnék annyira,az a Porto, bár félni nem félnék nagyon. Milánt meg mindig jó érzés megfricskázni, szóval hajrá!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.12.06. 07:40:17

Elég gyengék az ellenfelek. Az egyedüli csapat, amely jobb, az a Donyeck, őket jó lenne elkerülni. A Milan teljesen esélytelen ellenünk(tavaly még erősek voltak, Nesta,Silva,Ibra...). Arsenal is gyengébb, mint bármikor. Porto összeszedett csapat, a 2ből az egyik meccsen megszenvednénk, de annyi. A Galata nem rossz, de nem is elég jó, főleg h támadófocit játszanak és a védelmüket nem nevezném betonvédelemnek.
Remélem a Real végre egy igazi ellenfelet kap, nem pedig ilyen játékcsapatokat, mint az utóbbi 2 évben. Egyszer se jutnak elődöntőbe 2 év alatt, ha nem ilyen semmi csapatokkal kerülnek össze. Ideje h összekerüljenek egy MU-val,Bayernnel. Az MU pl sztem elveri őket. Nekünk évek kellettek h le tudjuk győzni az angol csapatokat, a Real is megszenved majd velük, de eddig elkerülte őket(A Tottenhames ellenpéldával senki se röhögtesse ki magát!).
A Fifa egy szégyen
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.06. 02:01:56

Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.12.06. 01:37:09

kristop írta:Possible opponent Barcelona: Milan 23,19% - Arsenal 21,25% - Shakhtar 18,71% - Galatasaray 18,60% - Porto 18,25%

twitteren ilyen esélyeket írnak. gondolom az alapján lett számolva, hogy a többi csapat és ők milyen és hány csapatot kaphatnak. a milan most szerintem elkalapálós lenne.
Nem értem ezeket a százalékokat...a Milan is 6 ellenfélből válogathat, és az Arsenal is..de mindegy is egyébként.

A lényeg, hogy ezzel, hogy csoportelsők lettünk, és itthon játszuk a visszavágót, tökmindegy hogy melyiket kapjuk, úgyis tovább kell mennünk. Azért nem írom, hogy tovább megyünk, mert bármi megtörténhet (lásd Cselzi tavaly...4 kapuralövésből rúgtak 3 gólt a 180 perc alatt...). Viszont papíron egyiktől se szabad kikapnunk. Tavaly a Milan jobb volt mint idén, mégis simán továbbmentünk, az Arsenal nem jelenthet gondot, mivel nem védekező csapat, a másik 3tól meg csak egyszerűen klasszisokkal jobbak vagyunk. Más kérdés, hogy a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb ki kell esnünk a 16 között, de ezeket az ellenfeleket látva nem hinném, hogy ebben a szezonban fog megtörténni...bár tavaly szerintem a Lyon szurkolóknak, ha ajándékba adtak volna 5.000 eurót, hogy rakják meg hogy kiesik a csapatuk az APOEL ellen, akkor inkább megtartották volna maguknak azt az 50 lepedőt, mintsem befizessék teljesen feleslegesen az ottani Szerencsejáték Zrt.-nek...aztán mégis mi lett belőle...úgyhogy semmit nem lehet biztosra venni, de papíron lazán tovább kell mennünk ebből a körből...utána meg már teljesen mindegy, úgyis erős csapatot fogunk kapni. Kivéve ha mákunk van, és a Schalke elkerüli a Donetsk-et meg a Madridot. Mert akkor ők az egyetlen reményünk :D
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.12.06. 01:04:33

Possible opponent Barcelona: Milan 23,19% - Arsenal 21,25% - Shakhtar 18,71% - Galatasaray 18,60% - Porto 18,25%

twitteren ilyen esélyeket írnak. gondolom az alapján lett számolva, hogy a többi csapat és ők milyen és hány csapatot kaphatnak. a milan most szerintem elkalapálós lenne.

a sorrendem valami ilyesmi
galatasaray, porto, milan, arsenal, shaktar

de igazából mindegyiket szívesen nézném ellenfélnek az ukránokat kivéve. ellenük is mi lennénk az esélyesek, de már a szuperkupában és a bl kiesési szakaszban is meggyűlt a bajuk velünk, azóta meg csak jobbak lettek.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.12.06. 00:22:24

Én örülnék, ha mi az Arsenal-t kapnánk. Jó meccs lenne belőle, de a Porto se lenne rossz.

A Realnak meg csak jókat kívánok. Remélem kikapják a Bayern-t, vagy a Manchester-t.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.12.06. 00:07:48

én mu-real párosítást szeretnék.
szerintem kimakkolnák őket saf-ék.
ha meg mégsem ? úgysem szeretem az mu-t se.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.12.05. 23:53:07

A CFR-t leszámítva mindenki továbbment, akinek szurkoltam: Celtic, Juve.
A Chelsea kiesése a legnagyobb öröm. Csak Messi legyen rendben!!!
A Fifa egy szégyen
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 23:35:47

A mai nap összegzése.
Messi rendesen megijesztett. A Betis ellen pihenjen, majd jövő héten megdönti a rekordot.
Chelsea. :lol: Megérdemelték.
A Juve megelőzte az ukránokat. Egyedül tőlük tartottam.
A Kolozsvárt nagyon sajnálom.
Bayern-Real-t kérek szépen a sorsolásnál. :D
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2012.12.05. 23:29:51

messideco írta:Kiesett a CFR :( Pedig egy gólon múlt... Ilyen a foci. :cry:
Sajnos. Pedig 10 pontal sokan tovább mehetett volna.. Ez is mutatja a mezőny erősségét. Sajnálom, úgy reménykedhettem volna, egy esetleges Barca-CFR párosításban, látotávolba került volna a Barca.. Majd talán jövőre... :roll:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.12.05. 23:24:27

Benitez is dobbant nemsokára ahogy Abramovicsot ismerjük :D
Válasz küldése