Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.21. 19:07:01

Annak van jó humora aki saját kárán is tud nevetni, ezen felbuzdulva a tegnapi Milan gólok kommentálása, az ember nem tudom mit szed, de halálos ha így folytatja :D
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... yoWIt25De4#!
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.02.21. 16:42:29

Én is így gondolom, bár a Juvét sem érzem erősnek, amióta láttam a Celtic elleni meccsüket, kontrából lőttek 3 gólt, az olasz bajnok a skótnak, bravó.
Ha jól tudom mi meg kikaptunk a csoportkörben a Celtictől ugye? :D akkor minket hova sorolsz?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.21. 16:24:07

Na akkor ma Európa-liga, a legfontosabb meccs természetesen a Lyon-Spurs. :)
Jól kezdődik...
Three Tottenham fans suffered minor injuries after being attacked by a masked gang in a bar on the eve of the Europa League game in Lyon.
http://www1.skysports.com/football/news ... ck-in-Lyon

2-1-re nyertük az első meccset, innen nem szabad elbukni, egy döntetlennel is elégedett lennék, lényeg a továbbjutás.
Defoe még mindig nem épült fel, úgyhogy a Spurs-fanok legnagyobb örömére valószínűleg ismét Adebayor fog kezdeni. :? :lol:
Mögötte Lennon-Dempsey-Bale, Parker-Dembélé, szóval a lehető legerősebb csapat lesz pályán minden bizonnyal. Védelemben örülnék, ha Caulker játszana Vertonghen mellett középen, a két szélre meg mehet a két Kyle. Kapuban (EL-ről lévén szó) aggastyán barátunk, Friedel.
A Lyonnál sérült Gourcuff, akitől féltem volna, szóval minden a legnagyobb rendben. :D
Mondjuk a tegnapi Barça-meccs hatására van bennem némi félsz, hogy jön egy rövidzárlat, és kizúgunk szépen... Remélem, azért Bale vezetésével túl tudunk lépni a franciákon.

COYS!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.02.21. 09:04:20

Azért nem rossz, hogy a csoportkörben bemutatott nagy spanyol erődemonstráció után, most mind a négy kiesésre áll. Bár egyikük helyzete sem menthetetlen, de most akár az is benne van, hogy mind a 4 kiesik. Viszont szeptember óta mondogatom, hogy ez lehet a németek nagy éve, erre minden esélyük megvan, mindhárom csapatuk jó helyzetből várhatja a továbbjutást. Bár a Schalke nyilván ki fog esni egy erősebb csapattal szemben, a Dortmund-Bayern kettős a végső győzelemre is esélyes szvsz.
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2013.02.20. 19:34:59

Még egy gyors gondolat a meccs előtt.
Az nem vitás, hogy a korszakos csapat jelenleg Európában a Barca. Ez egy tényleg kivételes gárda. Olyan saját nevelések értek be egyszerre ami a Football egész történelmét nézve is ritka(a ritka talán nem is eléggé kifejező). Kiegészülve pár kivételesen jól alkalmazkodó igazolással. Halkan jegyzem meg, hogy merem remélni ez nem csak a véletlen műve, de ez majd a Xavi-Puyol, majd az Iniesta-Fabre-Messi garnitúra kiöregedésével fog csak eldőlni.
Viszont a BL már az a szint ahol nem csak a tudás dönt. Itt már tényleg igaz az, hogy fejben dől el minden. Ez már annyira a szűk elit, hogy csapat szinten apróságok döntenek egy kiélezett helyzetben. Nem mindig az esélyes győz ezzel mindenki nagyon jól tisztában van.
Azt viszont nem értem miért ér kritika egy Olasz csapatot a kontra játék miatt. Mindig is a taktika volt az Olaszok legnagyobb fegyvere. Ritkán szoktak gálázni egy-egy gyengébb csapat ellen is akár. Személy szerint nekem a Juve nagyon meggyőző volt. Azt játszották amit kellett. Nem egy ősi rivális ellen idegenben nyertek 3-0ra. Nehogy ez olyan szánalmas legyen már. Mondom ezt annak ellenére, hogy sosem volt a szívem csücske az Olasz foci(nem véletlen a Barca szeretete). Conte pedig igenis kiváló edzőnek tűnik. Igazi helyi arc aki érti a klubot és tudja hogyan lehet a csapata eredményes. (plusz Pirlo aki olyan Xavi light nekem)
A Mu pedig egy papíron erősebb csapat ellen játszott szintén idegenben. Aki az öregtől azt várta, hogy neki ront a Madridnak az lehet csalódott, de ilyet a jelenlegi United-től kár várni. Ott sem Scholes és Keane alkotja már a középpálya közepét. Ahhoz hogy dominálni tudj középre kell bivaly kettős-hármas. Ez jelenleg nem áll a Manchester rendelkezésére, így ők sem tudják huzamosabb ideig ráerőltetni az akaratukat igazán jó csapatra.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.20. 18:58:40

Mikaos írta:Arsenal - Bayern:
páran el vannak ájulva a bajoroktól, de szerintem az erősségüket nem a tegnapi meccsen mutatták be.
A legjobb 5-be sorolom őket én is, de tegnap lőttek 2 mázlista gólt, és az egész meccsen (főleg második félidőben) alig vezettek támadást, még kontrát is alig.
Inkább az Arsenal bénázása volt feltűnő (de nem meglepő!).
Mindenesetre ezzel a kerettel az Arsenal-nak az Európa Ligában lenne a helye, és csak a legfanatikusabb Ágyús hiszi azt, hogy BL és PL-győzelem jár a múltbeli eredmények kapcsán. A BL-csoportkörből való továbbjutás már önmagában is bravúros - sajnos. Nyáron nem ártana végre egy komolyabb bevásárlás.

A Bayern-re visszatérve: a MU, Madrid és a "sötét ló" Juventus-szal együtt ez a 4 csapat jelenleg Európa elitjébe tartozik, mögöttünk :)
Én is így gondolom, bár a Juvét sem érzem erősnek, amióta láttam a Celtic elleni meccsüket, kontrából lőttek 3 gólt, az olasz bajnok a skótnak, bravó. A MU sem nagy kaland.
Nem értem én ezt, 10-ből 8 csapat idegenben beáll védekezni és kontrázik, de sok esetben még otthon is. Elveszett a nyílt sisakos, támadó foci. Szégyen, amit a Juve művelt Skóciában, de emlíhetem a MU-t vagy a tegnapi Arsenalt. Münchenben, Dortmundban viszont hosszú évek óta nagyon szimpatikus és eredméynes üzleti modell épül, a Real pedig mindig veszélyes.

Gyerekek, az először említett csapatok olyan messze vannak a mai Barcától, mint Makó Jeruzsálemtől, egy módon, a többször látott meghunyászkodó, kontrázó, gólt találó, védekező stílussal verhetnek meg minket. Ha megnyerik, vigyék, ki a tököm fog emlékezni a Bl győztes Interre. Vagy másképp kérdezem: melyik csapatra fognak emlékezni 2006-2012 időszakból?! Tudjátok a választ, mi még 30 év múlva is csettintünk, hogy ez igen, bravó, ez focicsapat volt, a realosok meg majd úgy, h jól elkentük a szájukat párszor, pedig nem nyertünk egyhuzamban 5 BL-t.

Na, végezzük ki ezt a szerencsétlen Milant. Jó szurkolást mindenkinek.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.02.20. 18:11:34

Arsenal - Bayern:
páran el vannak ájulva a bajoroktól, de szerintem az erősségüket nem a tegnapi meccsen mutatták be.
A legjobb 5-be sorolom őket én is, de tegnap lőttek 2 mázlista gólt, és az egész meccsen (főleg második félidőben) alig vezettek támadást, még kontrát is alig.
Inkább az Arsenal bénázása volt feltűnő (de nem meglepő!).
Mindenesetre ezzel a kerettel az Arsenal-nak az Európa Ligában lenne a helye, és csak a legfanatikusabb Ágyús hiszi azt, hogy BL és PL-győzelem jár a múltbeli eredmények kapcsán. A BL-csoportkörből való továbbjutás már önmagában is bravúros - sajnos. Nyáron nem ártana végre egy komolyabb bevásárlás.

A Bayern-re visszatérve: a MU, Madrid és a "sötét ló" Juventus-szal együtt ez a 4 csapat jelenleg Európa elitjébe tartozik, mögöttünk :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.20. 17:18:05

Alexis9Sánchez írta:
recrea írta:Gomez sérült volt vagy Mandzs kiszorította?

Szerk: na most mondja.
melyik?mert erre én is kíváncsi vagyok! :D
Azt mondta, h hosszú sérülés után tért vissza, de Mandzs olyan jól játszik egyelőre, h ő a kezdő. Egyébként szerintem a horvát jobb csatár, de nehéz elképzelnem, h hosszútávon kiszorítja Gomezt.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.20. 17:11:55

nekem az a napnál világosabb, hogy ebben a mezőnyben a Madrid a legerősebb ellenfelünk, feltéve, hogy a Milanon túljutunk(mert ugye akkor a dolog értelmét veszítette) azzal tehát egyetértek, hogy a legjobb forgatókönyv a Mu otthoni győzelme lenne. a többiekkel simán elbírunk én nem estem hanyatt a Németek játékától, elég "furcsa" gólokat szereztek baromi jól időzítve, míg az Angoloknak semmi nem jött be, és persze ez egy lelkileg sebezhető gárda volt egyébként is a sorozatos bukták miatt.(az viszont bejött a korai gólok miatt)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.20. 16:36:36

Game90 írta:Wilshere-nek meg ismételten jár a respect. A többi lélektelen gyökeret meg azonnal ki kéne vágni a csapatból. Szegény srác a szívét-lelkét kiteszi, szinte meghal a pályán, miközben a többiek...
Nagyon sajnáltam szegényt, futott, védekezett, támadott, cselezett, passzolt, próbálta összefogni a csapatot, az már nem az ő hibája, hogy a többiek nem tudtak felnőni a feladathoz.
Most megértem, amit írtál régebben Cazorláról, hogy néha nincs kedve a játékhoz, és akkor teljesen eltűnik, ez így történt tegnap is. Podolskinak volt még egy jobb periódusa, a többi mind kuka. Walcottot nem volt okos dolog berakni középre. Igaz, Giroud sem a legjobb választás, simán kiegyenlíthetett volna, de csak telibelőtte Neuert...
A Bayern nagyon össze volt rakva, értették egymást, olajozottan működött a gépezet, ilyen játékkal a döntő sem elérhetetlen. Alaba és Lahm tetszett.

Wilshere: http://www.youtube.com/watch?v=ooeP9w-pGgM
Csapatkapitányi karszalagot neki. Most.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.20. 16:32:47

recrea írta:Gomez sérült volt vagy Mandzs kiszorította?

Szerk: na most mondja.
melyik?mert erre én is kíváncsi vagyok! :D
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2013.02.20. 15:10:53

A tegnapi Bayern meccset elnézve, tovább erősödött bennem az érzés, hogy az idei BL négy(max. 5 Juve) csapat között fog eldőlni. A Real a MU a Bayern és a Barca között.
A Mu lelkileg nagy lökést kaphat a Real kiejtetéséből. Nekik talán pont ez az utolsó lökés kell, hogy elhiggyék magukról képesek idén behúzni a BL-t. A Real már 2-3 hónapja csak a BL-re koncentrál. Őket bőven elég erősnek érzem ahhoz, hogy behúzzák.
Viszont a Bayern. Nem sokat láttam idén a meccseikből, de A Bajorok nagyon erős csapat benyomását keltik. Tegnap a bekapott gól után csak pár percig voltak zavarban ami idegenben egy Arsenal ellen nem meglepő(emlékezzünk a Barca hasonló szituban kikapott pár éve). Ott hirtelen megélénkült a stadion és kicsit maga alá temette a hangulat a Németeket, de nagyon gyorsan kijöttek ebből az ütésből. A középpályájuk belső kettőse nagyon ütős. A Schweinsteiger(talán így kell írni)-Martinez kettős szinte megfojtotta az Angol középpályát. A Német mellé nagyon kellett egy ilyen típusú játékos mint Martinez. Pont annyira tehermentesíti őt a védekezésben, hogy ha előre bóklászik egy-egy szituban még mindig megmaradjon a stabilitás a védekezésben. Ebből tegnap csak a meccs elején volt valami, mert miután berámoltak kettőt érthető módon vissza vett a München. Szerintem miattuk kap ilyen kevés gólt a Bayern. Mert Van Buyten-ből sem lett "vénségére" klasszis focista és ez a Dante sem tűnt félelmetesnek, mondjuk nagyon próbára sem lettek téve és azért Boatenggel kiegészülve biztos jobb képet festenek. A bal oldaluk egyértelműen sebezhető csak a labdát nehéz oda eljuttatni. A támadó szekciójuk szintén nagyon erős, de Ribery kivételével én nem látok igazi klasszist náluk, főleg így hogy Robben a csapat érdekek áldozata lett. Mindenképp bivaly erős elől a Bayern, de a maga nemében közel sem olyan klasszis szint mint a már említett középső kettős. Mindemellett a csapat mozgást élmény volt nézni náluk, bár ez többé-kevésbé a Német top csapatoknál így van, viszont a Bajorok most megtalálták hozzá azokat a játékosokat akikkel ez igazán működik.
A Real mellett tőlük féltem a Barcát a legjobban egy esetleges döntőben. Viszont a Bayern némileg Barcára hajazó stílusa miatt kicsit talán könnyebb ellenfél lehet egy oda-vissza vágós párharcban. Két meccsen a Barcát a saját stílusában nehezebb megverni mint egy felfokozott hangulatú döntőben.
Számomra az ideális forgatókönyvben a Real búcsúzik a Mu ellen a Bayern legkésőbb az elődöntőben a Barca utjába kerül és jöhet a szokásos kétévenkénti Barca-Mu döntő a "szokásos" eredménnyel.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.02.20. 13:35:38

Fél szemmel azért néha rápillantottam este a meccsre. Teljes katasztrófa. Gólok meg kabaré szintűek, a 3. Bayern találat jól jellemezte az Arsenal idei szezonját.

Wilshere-nek meg ismételten jár a respect. A többi lélektelen gyökeret meg azonnal ki kéne vágni a csapatból. Szegény srác a szívét-lelkét kiteszi, szinte meghal a pályán, miközben a többiek...

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.20. 11:52:56

mess2009 írta:idézet: (csababarca)" Holnap remélem mi is ki tudjuk hozni a különbséget,mert legalább ekkora van a milan és a barca közt. Csak kár hogy mi az idegenbeli odavágókat látványosan unjuk,és minimális erőkifejtést se teszünk."
azért ez így eléggé ellentmondásos nem gondolod?! ha az elő mondatod nézem: sima győzelem, ha a másodikat biztos bukta.....
Én nem érzek benne ellentmondást, az elején reményét, h kijön a különbség a két csapa között, a másodikban meg azt, h erre sajnos idegenben nem szoktunk törekedni, megelégszünk a biztonságos ikszel. Amit egyébként én sem értek.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.20. 11:36:14

idézet: (csababarca)" Holnap remélem mi is ki tudjuk hozni a különbséget,mert legalább ekkora van a milan és a barca közt. Csak kár hogy mi az idegenbeli odavágókat látványosan unjuk,és minimális erőkifejtést se teszünk."
azért ez így eléggé ellentmondásos nem gondolod?! ha az elő mondatod nézem: sima győzelem, ha a másodikat biztos bukta.....
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.20. 10:46:10

recrea írta:
Maxi írta:....Amúgy Remy éppen csak az utóbbi négy év alatt 2szer nyertünk, és az elmúlt 6? évben mindig elődöntőt játszottunk...szóval semmit nem csináltunk.Ti gondoljátok túl az elmúlt két éveteket,nem mi...mert nekünk ez "természetes" nektek "bravúr"...Értsd a viccet.
Nincs ebben semmi vicces, főleg nekik, ezek a tények. De ha most is kiesnek, majd Bayern szukolók lesznek.


Józan ésszel (ez már egy szűrő) 10-ből 9 ember mondaná a Barcát esélyesnek.
Csak a felháborodás elkerülése végett írtam oda,hogy vicc, akinek megvan ez a szűrő amit írsz, annak le is esett.Látod neked is:)
Csak tudod nagy mostanában a mourinhoizmus, akarom mondani madridizmus...

Azért jó csapat ez a bayern, csak nekünk fekszik a stílusuk...
Forca Barca
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.20. 10:35:34

Tényleg rég volt ilyen gyenge az Arsenal. :roll: Szoktam olvasgatni a PL topikot és ott páran elég sokszor szapulták pl. Ramsey-t. Azt kell, hogy mondjam nem hiába...helyenként rendkívül amatőr megoldásokat választott, kb. egy angol középcsapat szintjén van.
Walcott rendkívül súlytalan volt elől, Cazorla és Arteta sem játszott jól, a védelem meg kabaré. Talán Koscielny az aki dícsérhető, meg természetesen Wilshere. Valóban nagy tehetség a srác, meghatározó játékos lesz a jövőben.

Még csak az a szellemesség sem volt meg az ágyúsokban, ami jellemző rájuk. Sajnálom, mert kedvelem őket, de ezzel a kerettel ne is számítsanak többre. Wenger felé pedig szvsz inkább hálával tartoznak az ágyúsok, hogy ilyen kerettel is még mindig ott vannak a BL-ben és a PL-ben sem süllyedtek vissza a középmezőnybe.(egyelőre)

A Bayern pedig hozta az idei megszokott tudatos, letisztult, rendkívül hatékony játékát. Szerintem is ők az egyik legnagyobb esélyesek. Ebbe bele tartozunk mi plusz MU/Real párharc továbbjutója szerintem.

Nem nagyon lehet hibát találni egyelőre a bajorok játékában, de majd kiderül az ennél nagyobb erőpróbáknál mire lesznek képesek.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.20. 10:25:04

Maxi írta:....Amúgy Remy éppen csak az utóbbi négy év alatt 2szer nyertünk, és az elmúlt 6? évben mindig elődöntőt játszottunk...szóval semmit nem csináltunk.Ti gondoljátok túl az elmúlt két éveteket,nem mi...mert nekünk ez "természetes" nektek "bravúr"...Értsd a viccet.
Nincs ebben semmi vicces, főleg nekik, ezek a tények. De ha most is kiesnek, majd Bayern szukolók lesznek.

Csak nekem nem esett le az állam attól, h a láthatóan hullagyenge Arsenalt két kontrával meg egy szöglettel megverte a Bayern?! Kíváncsi leszek milyen magabiztosak lesznek, ha egy csapat nyomás alatt tartja a kapujukat, mert ez ebben az idényben még nem történt meg, tudtommal, bár nem tartom kizártnak, h a Sahtar odaszegezte őket a kapujukhoz.

Józan ésszel (ez már egy szűrő) 10-ből 9 ember mondaná a Barcát esélyesnek.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.20. 09:54:25

Castiel írta:
REMY írta:
Miért, ti eddig mit csináltatok?
Kifizettük a Milánói derby játékvezetőjét :D :mrgreen:
Azok nem mi voltunk...az Platini...
Amúgy Remy éppen csak az utóbbi négy év alatt 2szer nyertünk, és az elmúlt 6? évben mindig elődöntőt játszottunk...szóval semmit nem csináltunk.Ti gondoljátok túl az elmúlt két éveteket,nem mi...mert nekünk ez "természetes" nektek "bravúr"...Értsd a viccet.
Forca Barca
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.20. 07:06:59

REMY írta:
gergo9 írta:
Bayernről meg azt gondolom hogy mellettünk a BL legnagyobb esélyesei.
Miért, ti eddig mit csináltatok?
Egy dolgot, de azt eddig jól: mi vagyunk a legjobb csapat.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.20. 06:46:27

REMY írta:
gergo9 írta:
Bayernről meg azt gondolom hogy mellettünk a BL legnagyobb esélyesei.
Miért, ti eddig mit csináltatok?
Kifizettük a Milánói derby játékvezetőjét :D :mrgreen:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.02.20. 03:05:11

Klasszisokkal jobb csapat a jelenlegi Bayern, mint a jelenlegi Arsenal, ez nem is nagyon kérdés.
Wilshere-t viszont sajnálom. Ma kicsit figyeltem rá külön is (láttam már korábban is, de most direkt lestem), hogy tényleg olyan jó-e, mint ahogy sokan azt beállítják...az a helyzet basszus, hogy igen.
És nagyon úgy nézett ki, hogy ő ennél többre is képes; igazából játéktudás és potenciál alapján iszonyatosan kilóg az Arsenalból, legalábbis a ma látottak alapján.

Ramsey tetszett még, ő sem ügyetlen futballista, Cazorla szintén.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.20. 00:53:14

Miért, ti eddig mit csináltatok?
semmit. de legalább sosem csaltunk. :^o jaj. :oops:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.02.20. 00:35:28

Amikor a szezon elején a fogadóirodák a lekisebb oddsot a Barca végső sikerére adják, akkor mit csináltunk? :D
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.02.19. 23:54:36

gergo9 írta:
Bayernről meg azt gondolom hogy mellettünk a BL legnagyobb esélyesei.
Miért, ti eddig mit csináltatok?
Válasz küldése