Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.20. 10:08:47

messideco írta:Mondanám, hogy gratulálok, de nem. A Chelsea a foci szégyene az idén, képesek voltak nulla focival megnyerni a BL-t. Hol az igazság, hol a sportszellem? És még az lesz a vicces, hogy az fogják mondani: megérdemelten. Nem tudnék a helyükben őszintén örülni, mert ez csak a szerencse dolga volt. Tíz év és sok százmillió euró kellett, míg az olajmágnás magáévá tudhatta a serleget. Nem volt szép. Visca el Barca!
Sztem meg hidd el, ha most a helyükben lennél, ez a legkisebb mértékben sem zavarna, hanem kb.
másnaposan fetrengenél valahol London utcáin.

De ha sztetek nem érdemelte volna meg a Chelsea, akkor ki?
A Bayern, aki legalább 2x zárhatta volna a meccset, de eltöketlenkedte?
A Barca, aki 10 ember ellen képes volt elbukni 2-0-ról elbukni, úgy, hogy büntetőt is hibáztak?
Vagy a Real, akik játékban is egyértelműen alul maradtak a Bayernnel szemben? :roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.05.20. 10:06:55

Alexander Mahone írta:Miért Monaco?

mert olaszul a münchen, monaco és amikor ezt megláttam, úgy megtetszett, h onnantól így hívom.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.05.20. 09:44:23

Miért Monaco?
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.05.20. 09:33:28

azzal együtt, h szánalmasan szr meccs volt, már azokhoz képest, amikhez az fcbvel hozzászoktunk, és attól függetlenül, h lehet, h a monaco győzelme még pozitív érzelmeket is kiváltott volna belőlem, de nem szólhat senki egy kumma szót sem a cselzi győzelmével kapcsolatban. sztem nem ők azért a hunyók, h a nyolcvanhatezer helyzetünkből és a megkapott 11esünkből képtelenek voltunk megverni őket elődöntőben. de mi kellett volna még a németeknek is? a meccs végén beköszönnek, lazán elrúgdoshatták volna a zsugát, erre jön a cselzi a második(!?) szögletével és persze be is fejelik. követtek volna el tömeges öngyilkosságot a londoniak? utána a hosszabítás legelején kapott a monaco egy 11est, azt is kihagyták... mi a franc kellett volna még nekik is?
akármilyen focit nyomtak, de magasan a cselzi koncentrált a legjobban a tornán, megérdemelték a vázát.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2012.05.20. 09:13:58

Számomra az idei Bl körülbelül olyan volt, mint a görögök 2004-es Eb diadala.. és ezt sajnos nem jó értelemben írom.
Fura a végső győztes csapatra olyat írni, hogy nem megérdemelt a sikere, de valahogy mégis ez van bennem és szerintem még sokunkban. Felvettek egy játékstílust, ami aranyat ért, még ha szimpátiát nem is. Az Abramovic érában szerintem csak jobb és szimpatikusabb csapata volt a kékeknek, mint a mostani garnitúra, még ha Terry(nem tagadom, szerintem ő egy nagyon unszimpatikus és alattomos játékos) mindegyikben ott volt.. De x idő múlva kikre fog emlékezni az emberek nagyrésze? A Bl győztesekre, mert ők jutottak fel a csúcsra, és tökmindegy, hogy milyen módon.
Úgy látszik párévente előfordul egy -hogy is írjam- nem szerethető játékstílussal elért siker, de amíg ezek a sikerek lesznek kisebb arányban, túl tudjuk magunkat tenni rajtuk.

A Bayernről: kiskoromban nagyon szerettem a Kahn-Lizarazu-Effenberg-Scholl-Elber féle csapatot, de a mostaniak közül, nagyon kevesen nőnek fel az akkori játékosokhoz..

Azért jár mindkét csapatnak a gratuláció, hisz ők jutottak a legtovább és nem csak gyengébb képességű csapatokon keresztül.

Bízzunk benne, hogy jövőre ismét a szerethetőbb, élvezhetőbb játékstílus(ok) fognak dominálni.:)
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.20. 08:58:20

Egyszerűen fáj a Chelsea győzelme, még akkor is, ha nagyon küzdöttek. A focit gólra játsszák, és a kékeknek semmi ötlete nem volt arra, hogy ezt hogyan oldják meg. Megjegyzem nem először. Én ennek nem tudok örülni akkor sem, ha csúsztak-másztak a sikerért, ami alapból tényleg becsülendő lenne. Erre még rátesz egy lapáttal, hogy egy antipatikus csapat egy rakat antipatikus arccal csinálta ezt meg. Egy olyan csapat, ahol még mindig a Mourinho korszak szelleme él, az általa kialakított gerinc a főnök, és ha valaki nélkülük akar újat, azt elzavarják (lásd. AVB).

(Ja, akik mindig a távoli lövéseket hiányolják, azok látták tegnap, hogy ez mire elég egy jól tömörülő csapat ellen?)

Az Arsenal szurkolók külön bosszantanak, akikről én tudok, mind a Chelseanek drukkoltak. Ezzel a szememben pofán köpik a Wenger-i utat, amit tizeniksz éve épít az öreg - London is blue, a város első és egyetlen BL-címét a Chelsea viszi haza. Másrészt így mehetnek selejzetni, remélem valami szimpatikusan küzdő kiscsapat elüti őket a főtáblától, bár erre nem sok esély van. Lehetett volna egy BL Chelsea és Inter nélkül...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.20. 08:42:47

lui1698 írta:Tegnap gyereknap alkalmából elfogyasztott tetemes mennyiségű tudatmódosítónak köszönhetően, sajnos nem láttam, hogy ez a rendkívül szimpatikus banda csúcsra ért.
Inter győzelme után azért megint sikerült pofán köpni azt amit ÉN focinak nevezek.
Az kemény ital lehetett, mert gyereknap jövő hét vasárnap lesz.
Sztem egyébként jó meccs volt, holnapra viszont mindenki elfelejti. Jegyezzük meg sokáig ezt a Chelsea sikert, mert nem mostanában lesz a következő.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.05.20. 08:27:24

A futball szégyene volt a tegnapi nap.:cry: Ez a Drogba meg????? :? Remélem hogy soha nem kerül erre az emberre barca mez.Sajnálom a németeket. :evil:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.05.20. 08:24:30

eh... szóhoz se jutok:

Kép
KépKép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.05.20. 07:24:36

Tegnap gyereknap alkalmából elfogyasztott tetemes mennyiségű tudatmódosítónak köszönhetően, sajnos nem láttam, hogy ez a rendkívül szimpatikus banda csúcsra ért.
Inter győzelme után azért megint sikerült pofán köpni azt amit ÉN focinak nevezek.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2012.05.20. 05:30:37

én elaludtam az első félidő végén :D
amikor felkeltem,jó kedvem volt,meg voltam róla győződve hogy nyert a Bayern.Aztán megnéztem az eredményt és sokkolt...Pedig összefoglaló alapján rendes játékidőben lehetett volna 5-0 is.Mintha csak a mostani barcát láttam volna helyzetkihasználás terén :(
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.20. 03:14:36

Chelsea azért csak szétmákolta Európát... :lol: Bayern jobban játszott, csak 3x nyerhették volna meg a meccset, de mindig elszerencsétlenkedték, az Abramovics-éra egyik leggyengébb csapata végül csak behúzta a BL-t. Ok, hogy a Spurs-ről van szó és őket nem sajnálom annyira (ha a Newcastle lett volna a 4., akkor őket nagyon sajnálom, ha a Senal, akkor idegbajt kaptam volna), de ezt a szabályt eltörölném, hogy a BL-győztes automatikusan indulhat a következő BL-szezonban is.

Chelsea gól előtt ki harcolta ki a szögletet? Na na na??? Torres... 8)

Amúgy Robben már játszott jól fontos meccsen/döntött már el nagyon fontos meccset élete során? Mert én nem nagyon emlékszem ilyenre, kicsit vissza is vehetne már az arcból. De Neuer nagy forma.

Twitter-ről:
Champions League. Bought. Premier League. Bought. RIP Football.

So the two teams that have spent nearly £2,000,000,000 altogether in the last 6 years have won all the major trophies. Fuck $$$$$


The game's key statistics:
- Bayern had 35 shots to Chelsea's nine, but they were wasteful with only 23% on target compared to Chelsea's 33%.
- Arjen Robben was the game's leading shooter with 15 shots, but he, too, was inaccurate with only six on target.
- Didier Drogba had five shots and two chances, scoring from one of them.
- Four out of the top five passers in the game were from Bayern Munich, with Toni Kroos the leader with 111.
- Bayern passed the ball 790 times compared to 633 for Chelsea.

Chelsea statistics:
- Petr Cech went the right way on six Bayern penalties and saved three of them.
- Chelsea blocked more shots than in any other game in the Champions League this season.
- Only Frank Lampard, John Obi Mikel and Juan Mata made more passes than goalkeeper Petr Cech.
- Juan Mata covered the most ground on the pitch with 16,123 metres.
- Didier Drogba has now scored nine goals in nine cup finals.

Bayern Munich statistics:
- Robben and Philipp Lahm were the most frequent passers behind Kroos, showing how much Bayern played down the right-hand side.
- Half of Bayern's eight crosses from the left were successful, whereas none of 15 reached their target from the right.
- Seven of Robben's shots were from outside the area, showing that Chelsea defended the 18-yard line well.
- Bastian Schweinsteiger covered the most ground of any Bayern player with 15,464 metres.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.20. 02:19:38

Mondanám, hogy gratulálok, de nem. A Chelsea a foci szégyene az idén, képesek voltak nulla focival megnyerni a BL-t. Hol az igazság, hol a sportszellem? És még az lesz a vicces, hogy az fogják mondani: megérdemelten. Nem tudnék a helyükben őszintén örülni, mert ez csak a szerencse dolga volt. Tíz év és sok százmillió euró kellett, míg az olajmágnás magáévá tudhatta a serleget. Nem volt szép. Visca el Barca!
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.20. 02:16:05

LG Sanama meg Balinho véleményét osztom.Nem volt rossz meccs voltak szép dolgok a pályán és az iram sem volt rossz, ráadásul volt 11es párbaj dráma midnen,azt a fergeteges nagy szerencsétlenséget én nem láttam, volt egy nagy Gomez helyzet meg egy kapufára pördülő labda, de azon kívül nem emlékszem oltári nagy ziccere, amihez hatalmas szerencse kellett volna (ezekhez se, mert ha nem találják el a kaput lsd Gomez....).
11esekre értve persze szerencse, de odáig el kellett jutni.És ha a Bayern nyer az orosz rulettben ugyanaz a szerencsefaktor lett volna.

Cahill.Luiz nagyot játszott, Robben vagy Ribery előtt is ott tudtak maradni nem mentek el lövőcselekre, rugdosták is ki szépen a lövőhelyzeteket a stadionból a Müncheniek.Chelseanél voltak problémák, Cole elkalandozott (de voltak gyönyörű és fontos blokkjai), meg Mata rengetegszer eladta, amikor sikerült felérni s ügyesen kihozni a labdát.
Bertrand még aki aki nagyon keveset segített védekezésben is, s elől meg ha el is jutott hozzá a labda, elhalt az akció.Chelsea nem vadalkozta előre a labdákat, de a németek is gyorsan visszarendeződtek, de a támadó harmadban megállt a tudomány a labdaszerzésekből.Bayern drámaian bukta el, de a Chelsea megérdemelte.Tettek annyit a sikerért, hogy megnyerjék.

Drogba meg ismét bizonyította, hogy remek csatár, s nem csak pozíciós játékot tud elől játszani, rengetegszer lépett vissza s rakta le oldalra, mozgott tovább, kényszerítőzött, s nem mellesleg irgalmatlan mennyiséget dolgozott volt amikor egy laza 60 méteres sprintet vágot le, mert Lampard elvesztette, s Cole is fent volt, s azonnal visszarohant lezárni a területet Ribery előtt.Viszont megint összehozott egy ártalmatlan szituációban egy 11est, de nem lett negatív hős.

Bayern is megérdemelte volna, otthon ilyen körülmények között elbukni kihagyott tizivel (ami bűngyengén volt rúgva...) nem lehet könnyű megemészteni.De voltak náluk is hibák, s igaz többet birtokolták a labdát, ott pattogott a Chelsea 16osán a labda, de nem volt igazán komoly helyzetük.Úgy éreztem görcsöltek végig.

Amúgy csak hogy mennyire antifutball a Chelsea minden meccsén lőtt gólt :mrgreen: Oké nem 20 szögletből, bár pl a Bayertn 20 szögletét hagyjuk is, mert teljesen veszélytelenek voltak.Kiverték az angolok a címvédőt idegenben 10 emberrel, nyertek hosszabbítás után, kiverték a Bayernt Münchenben, megérdemelték a kupát.

Viszont egyáltalán nem tartom korrektnek, hogy a Spurs így nem indul.....Egy egész idényes kemény munkát 38 meccsel nem tudok összehasonlítani egyetlen 1 kupasorozattal sem.Ahol kell 13 meccs a győzelemhez.Sajnálom a Tottenhamet.

Kíváncsi voltam valamire:
APOEl,RM,Marseille,Bayern,Benfica,Chelsea,Milan,Barcelona nem lehet mondani, hogy hegemónia lett volna bármelyik nemzet által, 2 spanyol és 6 különböző, vegyük így 7 lehetséges bajnok lehetne.
Ezzel szemben a Rm bajnok lett és ennyi.A 8 csapat között 1 idei bajnok volt, érdekes :D
A hozzászólást 11 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.05.20. 03:45:12-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.20. 01:28:27

Idén a BL-ben megdőlt a futball alaptörvénye:
A focit 22 ember játssza és a végén a cselszkij nyer :mrgreen:

Volt egy megérzésem,h annyira valószínűsíti mindenki,h a Bayernnek kell nyernie,pláne otthon,h biztos a kékek brusztolják ki a kupát,hála a BL varázsnak. Hirdettem ezt az igét a héten mindenkinek,de persze sokan nem gondolták hasonlóan :D Aztán csak bejött.

Egy elég langyos összecsapást láthattunk,bár lehet,h csak az érdektelenség mondatja ezt velem.Nem hatott meg a meccs,csak azért néztem,mert mégiscsak BL döntő,meg mert spanokkal kötelező programmá vált a sörözés mellett :P
Sanama írta:ezt sosem fogom felfogni, ha egy csapat megnyer egy hosszabb tornát, VB Bl bajnsokság stb, akkor hogy a fenébe lehet kétségbe vonni az érdemeket.

Nem játszhat minden csapat ugy mint a Barca, de még a Barca se fog mindig igy játszani... Nem lesz mindig Messi Xavi Iniesta stb.

Ezt nem is értem,hogy lehet elvárni, és hogy lehet felróni egy csapatnak,ha más taktikát választ, mint a Barca. Komolyan mondom röhej.
Gyakran azt érzem csak azért mondjátok ezt,hogy a Barca kiesését, vereségét magyarázzátok, mert általában azok ellen a csapatok ellen jön ez fel,akik megverik a Barcát. (Chelsea,Real,Inter)

Aki ezt a Chelsea-t bírálja az bújjon el! Ebben mi volt a csoda már megint? Az,hogy Müller fejelt egy olyan mákos gólt,hogy hihetetlen, aztán Drogba egyenlített?! Vagy az,hogy Cech kivédte a büntetőt? Persze,ha Barca lett volna ilyen szituban, akkor ez tudás, na hagyjuk.

Gratula a Chelsea-nek, amit a Bl-ben meneteltek idén az nem semmi. Teljesen megérdemelten nyerték meg, megjegyzem ez a keret meg is érdemelte azt, hogy BL-t nyerjenek.
Azért nem csak fekete és fehér van,h ha nem azt játssza,amit a BARCA,akkor már kaki.A Bayern sem olyan szinten tolja,mégis elfogadhatóbb,mert legalább játszik.Legalábbis akar focizni.A cselszkij meg a futball játékos részéből nem sokat villantott meg és irritáló,h így is tudott nyerni.Pláne egytrilliárdból már azért csak elvárható lenne,h igenis toljanak egy kis bugit is,ne csak a kaput védjék körmük szakadtáig.Tehát nem az a gáz,h más taktikát választanak,mint mi (mivel ezt nem sokan vállalják fel) ,hanem az,h egyáltalán nem akarnak szinte focizni.Ez a kiscsapatos taktika ,amivel elértek idáig és behúzták a trófeát,nem lehet túl szimpatikus a sportág rajongóinak.

Müller fejelt egy hihetetlenül mákos gólt? Nem tudom mi volt olyan nagyon mákos benne,azt leszámítva,h a felső lécről pattant be.Kapott egy ívelt labdát,amit a védő mögül kibújva tudatosan és tanításnak megfelelően a földre fejelt,h nehezebb legyen védeni. Bejött. De nem is ez a lényeg,hanem,h ez az egyik nagy helyzetük után született,volt lehetőségük nem is egy. A kékeknek mennyi is? 2? És az a csoda,h már megint elég volt nekik ez is,mert az ellenfelük képtelen volt betalálni,pedig sokkal többet tettek le az asztalra a focit illetően. És igenis csoda,h képesek meccsenként 2-3 lehetőséggel is továbbmenni,győzni.

Nem tudnám ezt menetelésnek nevezni,inkább sántikálásnak,de eredményre vezetett ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.05.20. 01:18:31

Sanama írta:ezt sosem fogom felfogni, ha egy csapat megnyer egy hosszabb tornát, VB Bl bajnsokság stb, akkor hogy a fenébe lehet kétségbe vonni az érdemeket.

Nem játszhat minden csapat ugy mint a Barca, de még a Barca se fog mindig igy játszani... Nem lesz mindig Messi Xavi Iniesta stb.

Ezt nem is értem,hogy lehet elvárni, és hogy lehet felróni egy csapatnak,ha más taktikát választ, mint a Barca. Komolyan mondom röhej.
Gyakran azt érzem csak azért mondjátok ezt,hogy a Barca kiesését, vereségét magyarázzátok, mert általában azok ellen a csapatok ellen jön ez fel,akik megverik a Barcát. (Chelsea,Real,Inter)

Aki ezt a Chelsea-t bírálja az bújjon el! Ebben mi volt a csoda már megint? Az,hogy Müller fejelt egy olyan mákos gólt,hogy hihetetlen, aztán Drogba egyenlített?! Vagy az,hogy Cech kivédte a büntetőt? Persze,ha Barca lett volna ilyen szituban, akkor ez tudás, na hagyjuk.

Gratula a Chelsea-nek, amit a Bl-ben meneteltek idén az nem semmi. Teljesen megérdemelten nyerték meg, megjegyzem ez a keret meg is érdemelte azt, hogy BL-t nyerjenek.
Azért a saját véleményéhez még joga van itt bárkinek, ha már fórumnak nevezzük ezt a helyet. Egy Barca-fórumon pedig főleg ne várj már objektív véleménynyilvánítást, főleg azok után ahogyan kiestünk ellenük. A taktika egy dolog, ahhoz minden csapatnak joga van, hogy úgy játsszon, ahogy akar. Az akaratukat, küzdeni tudásukat többnyire senki nem vitatja el tőlük, egy semleges drukker viszont véleményem szerint jogosan szisszen fel a mai produkciójuk után (IS), főleg úgy, hogy most már nem először az idei BL-sorozatban a számukra jó helyre pattant a ladba az ellenfél kapuralövéseinél. A sikerekért természetesen tenni is kell, és ez megsüvegelendő a részükről, csakhát a nagy számok törvénye lett az idei BL-sorozatban kicsit valagon rúgva. A végén az nyert aki a legtöbb gólhelyzetet úszta meg és nem az, aki a legtöbbet tett a gólszerzésért (ami végső soron a játék lényege kellene legyen).
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.20. 01:16:17

Ronaldinho&Barca írta:
gergo9 írta: Jövőre ez a cselzi a 4-be se fog bejutni, nem kell besz*arni tőlük, ennyi pénzért illett már ez az első cím nekik. Így legalább Torres is Bl győztes, már megérte.
Torres vazzee....
A válogatottnál a legutóbb még a kispadra sem volt jó.
LEhet, hogy VdB talán beválogatja ezek után.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.20. 01:09:28

Poszi írta:Fogj egy ruszki milliárdost. Igazolj le mindenféle játékost csilliókért. Aztán fogyassz el kb 8 év alatt 7 edzőt. És amikor már eleget bekkeltél minden meccseden, állj be egy bl döntőn 10 emberrel 120 percen keresztül védekezni, hátha majd fortuna itt is megsegít, és láss csodát... Tényleg megsegít :D Mindenesetre ezt az irányt követve 5 éven belül az andzsi macskakaja is bl győztes lesz.... (sajnos dzsudzsák nélkül) :D:D Amúgy meg grat a cselzinek, így vagy úgy mégis csak bl-t nyert!
Így bármely magyar csapat is nyerhetne bl-t.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.20. 01:06:00

Sz*r csapatok, sz*r döntő.
Délelőtt mondtam, hogy olyan lesz a mai meccs, mint a MU-Cselszkij.
Bejött.
Hajrá antifoci!
A védekezést kedvelő szurkolók ma megint recsizhettek egy nagyot.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.20. 01:04:55

Én rühellem a Chelseat, rühellem Drogbát is.

A mai meccsről a véleményem meg annyi, hogy megint ott röfögött a malac a kapujukban.
Mintha a Barca-Chelsea meccs ismétlődött volna meg.
A Bayer támad, ziccereket hagy ki, végül csak sikerül begyömszlni egy gólt.
Erre jön Drogba, és egyetlen értelmes kapuralövése- fejese- bemegy.

És így csinálták végig az egész idényt.

De hát a meccset nem helyzetekre, hanem gólra játsszák, és abból ők többet rúgtak.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.20. 00:55:42

ezt sosem fogom felfogni, ha egy csapat megnyer egy hosszabb tornát, VB Bl bajnsokság stb, akkor hogy a fenébe lehet kétségbe vonni az érdemeket.

Nem játszhat minden csapat ugy mint a Barca, de még a Barca se fog mindig igy játszani... Nem lesz mindig Messi Xavi Iniesta stb.

Ezt nem is értem,hogy lehet elvárni, és hogy lehet felróni egy csapatnak,ha más taktikát választ, mint a Barca. Komolyan mondom röhej.
Gyakran azt érzem csak azért mondjátok ezt,hogy a Barca kiesését, vereségét magyarázzátok, mert általában azok ellen a csapatok ellen jön ez fel,akik megverik a Barcát. (Chelsea,Real,Inter)

Aki ezt a Chelsea-t bírálja az bújjon el! Ebben mi volt a csoda már megint? Az,hogy Müller fejelt egy olyan mákos gólt,hogy hihetetlen, aztán Drogba egyenlített?! Vagy az,hogy Cech kivédte a büntetőt? Persze,ha Barca lett volna ilyen szituban, akkor ez tudás, na hagyjuk.

Gratula a Chelsea-nek, amit a Bl-ben meneteltek idén az nem semmi. Teljesen megérdemelten nyerték meg, megjegyzem ez a keret meg is érdemelte azt, hogy BL-t nyerjenek.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.05.20. 00:43:52

Balinho írta:Én speciel rühellem a Chelseat, a játékosai nagy részét szintúgy. Nem tetszik a klub filozófiája, nem tetszik, hogy kivertek minket, nem tetszik Meireles sérója stb.

De az, amit idén műveltek, ahányszor idén felkeltek a padlóról, hogy egy elbaltázott szezonban, elbaltázott előző BL-szezonok után, többször a szakadék szélén táncolva, náluknál sokkal jobb csapatok ellen játszva, utolsó leheletükig küzdve, csúszva-mászva begyűjtötték a BL-t, az engem tapsolásra késztet.

Nem játszottak briliáns joga bonitot, amikor kellett beparkolták a buszt a tizenhatosra. De ettől függetlenül jól és hatékonyan játszottak. Kiestek már a Napoli ellen, ellenünk, 3x bukták el a döntőt és mégis.

Rettentően sajnálom a Bayernt, borzasztó lehet hazai pályán így elbukni, de még egyszer mondom - nyilvánvaló, hogy a többség nem ért majd egyet ezzel, de - egy rakat antipatikus p*cs egy irritáló csapat mezében a mai és az egész szezon teljesítményével kivívta a maximális elismerésemet. Nekem valahol erről szól a sport!
Én teljesen egyetértek veled, már az elődöntő visszavágóján megfogalmazódott ez a dolog bennem is. Az akaratuk, tartásuk, megnemalkuvásuk miatt maximális tisztelet jár nekik. Ennek ellenére sajnos ezt a szerencsesorozatot a mai meccsel együtt már nem tudom a normalitás kategóriába sorolni. Könnyű úgy harcolni és a végsőkig hinni a sikerben, ha folyamatosan "ad a gép". Érzed, hogy a szerencse kegyeltje vagy valamilyen ésszerűtlen okból kifolyólag és bármi is történik, mindig lesz egy újabb lehetőséged a javításra. Nekünk az idén ennek a szerencsének a töredéke is elég lett volna egy újabb triplázáshoz, de sok más csapatot is lehetne sorolni, amelyeknek talán az utóbbi 10 évben nem adatott meg ekkora elképesztő mázlisorozat, pedig tettek ugyanennyit a sikereikért.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2012.05.20. 00:40:17

Deus írta:
csababarca írta:Jövőre sorminta szerint mi jövünk,de utána jó lesz figyelni :)

Hááát.... A következő szezontól már nem Pep lesz a padon, hanem Tito... Azért ez valamelyest számít.

Remélem, hogy tévedni fogok, és BL -t fogunk nyerni Titoval.
Van még egy érv ami a Barca BL győzelme mellet szól.
1992 és 2011 után jövőre is a Wembleyben rendezik a döntőt.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2012.05.20. 00:36:20

Fogj egy ruszki milliárdost. Igazolj le mindenféle játékost csilliókért. Aztán fogyassz el kb 8 év alatt 7 edzőt. És amikor már eleget bekkeltél minden meccseden, állj be egy bl döntőn 10 emberrel 120 percen keresztül védekezni, hátha majd fortuna itt is megsegít, és láss csodát... Tényleg megsegít :D Mindenesetre ezt az irányt követve 5 éven belül az andzsi macskakaja is bl győztes lesz.... (sajnos dzsudzsák nélkül) :D:D Amúgy meg grat a cselzinek, így vagy úgy mégis csak bl-t nyert!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.20. 00:27:24

Balinho írta:Én speciel rühellem a Chelseat, a játékosai nagy részét szintúgy. Nem tetszik a klub filozófiája, nem tetszik, hogy kivertek minket, nem tetszik Meireles sérója stb.

De az, amit idén műveltek, ahányszor idén felkeltek a padlóról, hogy egy elbaltázott szezonban, elbaltázott előző BL-szezonok után, többször a szakadék szélén táncolva, náluknál sokkal jobb csapatok ellen játszva, utolsó leheletükig küzdve, csúszva-mászva begyűjtötték a BL-t, az engem tapsolásra késztet.

Nem játszottak briliáns joga bonitot, amikor kellett beparkolták a buszt a tizenhatosra. De ettől függetlenül jól és hatékonyan játszottak. Kiestek már a Napoli ellen, ellenünk, 3x bukták el a döntőt és mégis.

Rettentően sajnálom a Bayernt, borzasztó lehet hazai pályán így elbukni, de még egyszer mondom - nyilvánvaló, hogy a többség nem ért majd egyet ezzel, de - egy rakat antipatikus p*cs egy irritáló csapat mezében a mai és az egész szezon teljesítményével kivívta a maximális elismerésemet. Nekem valahol erről szól a sport!
Végre vki megfogalmazta, amit én is igyekeztem sugallni. Ennyi. Aki valaha küzdött már vmiért, már állt fel elvesztettnek tűnő helyzetből, annak értékelnie kell a Chelsea teljesítményét. Mert igenis, ez is komoly sportteljesítmény, nemcsak ha vki gálázik.
Válasz küldése