Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.04. 08:22:42

lui1698 írta:Eliseu kisebb fajta gólokat vert.
:shock: A másodiknál Messinek képzelte magát? :D
A Málaga nekem is meglepetés eddig, mondjuk az igazi erőpróba a következő fordulóban jön, a Milan ellen. Bár ha tartják a mostani formájukat, és Eliseu a tegnapi cipőjében fut ki a gyepre, nem lehet probléma. :lol:

A Borussia ikszéért is kár, ha nincs Hart, sima győzelem, bár a papírformát így is felborították a sárga-feketék. :)
Balotelli mekkora troll volt a tizijével... http://www.youtube.com/watch?v=lpAj2BtEoZQ
Reus meg igen jó vétel volt, csak így tovább!
Talán-talán jó lehet ez a BVB egy pontszerzésre a Real ellen is.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.10.04. 01:00:29

Eliseu kisebb fajta gólokat vert.

http://videa.hu/videok/sport/anderlecht ... kpUqYaMijh

Malaga eddig abszolút meglepetés számomra, kérdés meddig tart a jó forma?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2012.10.03. 22:50:35

Nagyon sajnálom a Dortmundot. Végig fegyelmezetten, jól játszottak. Gyönyörű gólt lőttek, majd jött a szerencsétlen kezezés amivel a City kapott egy ajándék tizit. Nem szolgáltak rá. Nagyon, de nagyon sajnálom őket.

Götze pedig valami eszméletlen jó. Reus pedig honnan került elő? :O Parádés az egész. Néhol Barcás játékkal rukkoltak elő. Nekem nagyon tetszett. Sajnálnám ha kiesnének. Egy üde színfolt a játékuk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.10.03. 22:13:34

Én is szurkolok nagyon a Dortmundnak. Természetesen azt szeretném, ha a Real esne ki ebből a csoportból, de ha a City lenne a kieső, akkor sem hullajtanék könnyeket. Az álom persze Dortmund, Ajax továbbjutás lenne, de annak nincs realitása. Annak viszont igen, h Dortmund megfricskázza a Real-City kettőst. Egyébként a német csapatok most nagyon jónak tűnnek, bár a Bayern tegnap kikapott, ennek ellenére az egyik legnagyobb favorit lehet a végső győzelemre is. De a Dortmund is bárkinek kemény ellenfél lehet, akár nekünk is. A Schalke pedig az erősebb középcsapatok közé tartozik, valószínűleg a csoportból továbbmennek, aztán meglátjuk hogyan tovább.

Szerk: a Malaga is pozitív csalódás számomra, azt hittem sok keresnivalójuk nem lesz a BL-ben.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.03. 19:42:03

Nem is olyan rossz meccs ez a Zenit-Milan, a Zenit 0-2-ről egyenlített, most meg megint a Milan vezet. :shock:
El Shaarawy kisebbfajta gólt lőtt: http://www.youtube.com/watch?v=l2Finv4H ... =g-all-lik

Tippjeim mára:
Anderlecht 0-3 Málaga
Porto 1-1 PSG
Manchester City 2-2 Borussia Dortmund
Ajax 1-3 Real Madrid
Arsenal 2-1 Olympiakosz
Dinamo Kijev 4-1 Dinamo Zagreb
Schalke 04 2-1 Montpellier

szerk.: City-BVB

Manchester City: Hart, Zabaleta, Nastasic, Kompany, Clichy, García, Y Touré, Silva, Nasri, Agüero, Dzeko. (Subs: Pantilimon, Lescott, Kolarov, Milner, Rodwell, Tévez, Balotelli.)
Borussia Dortmund: Weidenfeller, Subotic, Hummels, Piszczek, Schmelzer, Bender, Gündogan, Götze, Reus, Blaszczykowski, Lewandowski. (Subs: Langerak, Felipe Santana, Kehl, Leitner, Grosskreutz, Perisic, Schieber.)
Hajrá BVB :!:
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.10.02. 21:14:07

Srácok, lehet tippelni: a Kolozsvár vagy a BATE nyeri a BL-t? :lol:

szerk.: áhh, van Persie kiegyenlített... :twisted:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2012.10.01. 16:20:48

Kassai Viktor lesz a vezetőbíró a szerdai Anderlecht - Málaga találkozón a labdarúgó Bajnokok Ligájában.
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.22. 09:23:49

Úgy látom, többen is hasonlóan gondolkodunk. Kiegyenlített BL szezont várok, komolyan kell számolni a Münchennel, de a City és a United is komoly ellenfelek lehetnek, a City már tavaly tavasszal is az lett volna, a MU pedig elég jól erősített nyáron, kíváncsian várom, hogy mi fog kisülni a dologból. A Juvétől annyira nem tartok, nem hinném, hogy nemzetközi szinten is veszélyesek lehetnek, hasonlóképpen a Chelsea, aminek egyszer volt szerencséje. Madridékról nem beszélek most, majd csak ha már aktuális lesz.
Mindenesetre fel kell kötni a nadrágot, mert pokolian nehéz lesz megnyerni, de remélem, hogy a sorminta folytatódik.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.09.22. 09:13:14

LG írta:Ettől a BL szezontól elég sokat várok. Az előző két évben a Barca-Real duó kiemelkedett a mezőnyből, a Bayern-Chelsea döntő komoly meglepetés volt. Most viszont úgy érzem, van több csapat is, amely elkaphatja a két spanyol óriást. A Bayernt és Chelsea-t most is komoly riválisnak tartom, de a két manchesteri csapatot sem írnám le, és még sötét lónak akár a Juventust is oda tenném. Utánuk következik egy masszív középmezőny, akik verhető ellenfelek, de szintén kellemetlenek lehetnek.
Nálam a Barcelona-Real Madrid-Bayern-Juventus 4-es tűnik igazán komoly csapatnak. A britek tavaly se voltak sehol (azért a Chelsea győzelme minden volt, csak nem megérdemelt), idén sem igazán. A Bayern még erősebb lett, mint a tavaly, a Juventus pedig a szervezettségével bárkit két állra tud fektetni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.09.21. 16:41:17

Ettől a BL szezontól elég sokat várok. Az előző két évben a Barca-Real duó kiemelkedett a mezőnyből, a Bayern-Chelsea döntő komoly meglepetés volt. Most viszont úgy érzem, van több csapat is, amely elkaphatja a két spanyol óriást. A Bayernt és Chelsea-t most is komoly riválisnak tartom, de a két manchesteri csapatot sem írnám le, és még sötét lónak akár a Juventust is oda tenném. Utánuk következik egy masszív középmezőny, akik verhető ellenfelek, de szintén kellemetlenek lehetnek.
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2012.09.19. 23:00:25

A Celtic és a Benfica döntetlen játszott, tehát elsők vagyunk a csoportba. Ami nem meglepő, de gondoltam leirom:D
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.19. 22:47:56

Mindent összevetve egy jó meccset láttunk, izgalmakban nem volt hiány, és végső soron a remek támadójátéknak köszönhetően a győzelem is megvan.
A védelem finoman szólva akadozott, Songnak nagyon rossz napja volt ma, szegény többször volt szabálytalan, mint ahányszor a labda nála volt... De szerintem nem kell attól tartani, hogy nem lesz jobb.
Nem figyeltem itt meccs közben a véleményeket, úgyhogy nem tudom, hogy a Tello-kérdéshez ki hogy áll hozzá. Hétvégén sokan szidták már, és inkább Villát látták volna szívesen már akkor is. Én most is így vagyok ezzel, annak ellenére, hogy nagy szerepe volt a győzelemben, mert a játékban sokat nem tudott hozzátenni (sőt, szinte semmit a gólpasszon és a gólon kívül, persze aki azt mondja, hogy több nem kell, az is jogos). Remélem, hogy ha Villa végre teljes értékű lesz, akkor visszakerül a kezdőbe, mert sokkal több bizalmam van benne, mint a kopaszban :D De a virtuális pacsi jár neki is, mert mégiscsak a fele neki köszönhető.
De a király még mindig Messi, és az is marad, ezt ma is bizonyította.
Remélem jön a folytatás, visca el Barca!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.09.19. 22:45:31

tudtam, hogy nehéz meccs lesz, de, hogy ennyire??? nagyon örülök a győzelemnek, de a játék nem tetszett, mert nagyon lassu a támadásunk, és mert egy két kontrával ugy mentek át a védelmünkön, mint kés a vajon.
a harmadik gól utáni játék ugyan parádés volt de egygólos vezetésnél kockázatos! inkább még egy gólra kellett volna játszani a gálázás helyett.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.09.19. 22:37:47

Oscar szépet villant, de a Juve megérdemelte az x-et. Jó kis meccs volt ez is, mienket meg neten követtem úgy ahogy...

Jó kis nyitókör volt, pazar meccsekkel.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.09.19. 22:13:50

kanty írta:A Chelsea is vezet Oscar duplájával.
Második ráadásul olyan, hogy beszrsz:
http://www.dailymotion.com/video/xtq31f ... rch_algo=2
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.09.19. 21:41:22

Félidőben Lille-Bate 0-3, nem semmi. :shock:
A Chelsea is vezet Oscar duplájával.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.19. 19:59:22

Barcelona-Szpartak Moszkva 3-1
Chelsea-Juventus 1-2
Manchester Utd.-Galatasaray 1-1
Sahtar Donyeck-Nordsjaelland 5-2
Lille-Bate Boriszov 2-2
Sporting Braga-CFR Cluj 0-1
Bayern München-Valencia 2-2
Celtic-Benfica 1-1

Chelsea: Cech, Ivanovic, Luiz, Terry, Cole, Lampard, Mikel, Ramires, Oscar, Hazard, Torres.
Juventus: Buffon, Chiellini, Barzagli, Bonucci, Lichsteiner, Marchisio, Pirlo, Asamoah, Vidal, Vucinic, Giovinco.
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.09.19. 17:50:38

mes írta:
MessiFan91 írta: Sporting Braga-CFR Cluj 1-2
Hat en annyira nem biznek a Kolozsvarban :D
Jó csapat a Braga, de én bízom a győzelemben :)
Ha a Basel-t sikerült megverni, akkor a Braga-t most miért ne sikerülne? Erősségre kb. egyforma a Braga és a Basel. Egyébként a Kolozsvárnál sok portugál játékos van, akik ismerik a portugál focit, plusz vannak olyan játékosok is, akik játszottak a Braga-ban.
Hajrá CFR!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2012.09.19. 17:46:01

MessiFan91 írta: Sporting Braga-CFR Cluj 1-2
Hat en annyira nem biznek a Kolozsvarban :D
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.09.19. 17:41:45

Szerintetek mik lesznek a mai eredmények? Szerintem:
Barcelona-Szpartak Moszkva 4-1
Chelsea-Juventus 1-1
Manchester Utd.-Galatasaray 2-1
Sahtar Donyeck-Nordsjaelland 3-1
Lille-Bate Boriszov 1-0
Sporting Braga-CFR Cluj 1-2
Bayern München-Valencia 2-1
Celtic-Benfica 2-2
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.09.19. 16:37:19

Hibás a mai cikk, Gerd Müller csak 3szor volt zsinórban gólkirály, 75-76ban Heynckes, szóval Messi már vezet :)
94:39 6 - 1
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.19. 16:08:23

jenooo írta:
Tehát ahogy a végén fogalmazol, ha csak bizonyos dolgokat emelünk ki, akkor lehet szerencsés győzelemről beszélni és ha már megvolt a kettő mérce felénk, akkor ilyen alapon ez is makker győzelem volt.
Elfogadom a választ, bár én tipikusan nem azt a szurkolói magatartást képviselem, mint amiről te írtál. Szurkolok a csapatomnak, örülök a sikernek, vagy ha bukik az ellenlábas, rosszul esik ha kikapunk, rosszul játszunk de ennyi. Én nem folyok bele ezekbe a kettős mérce vitákba, különböző összeesküvés-elméletekbe, inkább a hovatartozásom mellett is próbálok objektív maradni, persze elfogadom ha valakinek ezek is fontos részei szurkolásnak.
Igen, sajnos ez általában így szokott kijönni, h azok nincsenek jelen, akik ugyanezt az álláspontot képviselték velünk szemben, amiről írtam. Pedig sokszor megkaptuk mi is ezeket és ha nálunk is megjelenik egy-egy postban ilyesmi, akkor jusztse olyankor, amikor lehetne erről az "érdemi réteggel" beszélni,h akkor most mit láttak vajon, ha anno ennyire ezt nyomatták.

Tehát természetesen abszolút nem rád céloztam, csak a jelenséget fejtettem ki, h miért is jöhet szóba a szerencsézés ebben a szituban (is). Amilyen az adjon isten... ;) Ha már a mi győzelmeink is le lettek söpörve ilyennel, mert a rengeteg kidolgozott helyzet helyett csak egy "máker dolog" hozta meg a sikert az egykapuzás után, akkor ez meg egykutya. Csak odaát ritkán fordul ez elő :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2012.09.19. 15:59:49

Tehát ahogy a végén fogalmazol, ha csak bizonyos dolgokat emelünk ki, akkor lehet szerencsés győzelemről beszélni és ha már megvolt a kettő mérce felénk, akkor ilyen alapon ez is makker győzelem volt.
Elfogadom a választ, bár én tipikusan nem azt a szurkolói magatartást képviselem, mint amiről te írtál. Szurkolok a csapatomnak, örülök a sikernek, vagy ha bukik az ellenlábas, rosszul esik ha kikapunk, rosszul játszunk de ennyi. Én nem folyok bele ezekbe a kettős mérce vitákba, különböző összeesküvés-elméletekbe, inkább a hovatartozásom mellett is próbálok objektív maradni, persze elfogadom ha valakinek ezek is fontos részei szurkolásnak.

Illetve én nem gondolom, hogy az általad említett meccs, vagy akár a Chelsea elleni elődöntő meccsek nem ilyenek lettek volna és azt sem, hogy ezeken a találkozókon nem a Barca érdemelte (volna) meg a győzelmet.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.09.19. 15:39:44

NA egy kis értékelő csoportok szerint:

A. Nokedli egy csoport, a PSG meglepően nagy győzelmet aratott. Többet nem is fecsérelnék erre a csoportra.

B. Abszolút érdekes az egész. Főként a Malagát emelném ki. Jelenleg mindenki a Milanról beszél, hogy x és y meghatározó ember távozott a csapattól, de ugyanez igaz a Malagáról, sőt. Nem akkora klasszisok, de jóval több meghatározó ember ment el. Emellett pénz nyista és mit csinálnak? Futballoznak. 4 meccsen 10 pont, oktatták a Panát és a jóval erősebbnek tűnő Zenitet is. És akkor beszélhetünk a meg nem lévő nemzetközi rutinról, stb... A Milan meg egyszerűen már szánalmas, az Anderlecht ellen nem tudnak otthon nyerni, ráadásul nyugodtan ki is kaphattak volna... Úgy gondoltam a sorsoláskor is, hogy itt akár a Malagá-Zenit duó is továbbjuthat, de kezd bennem erősödni ez az érzés. A Malagát mindenképpen továbbjutónak várom...

C. Ez megint egy nokedli csoport, nincs miről beszélni.

D. Kétséget kizáróan a Real megérdemelten nyert a játék alapján, de hogy...? Az agyamat el tudnám dobni. AZ egyenlítő góljuk előtt Touré kihagyta a ziccert, a másodiknál 2 ember nézte végig Di Mariát, hogy mit csinál, senki nem lépett ki rá és Hart is gyönyörűen benézte, ugyanis csak oda tudta rúgni, mégsem sikerült fogni, majd a 3. gólnál a :( srác is beköszönt, ami egy csodálatos potya volt szintén Harttól. Köszönjük szépen a Citynek, mert ez nem volt kérdés, hogy ez a 2 csapat megy tovább, de csak sikerült fölhozniuk a Realt. Megleő lenne, ha ezek után nem indulnának be. Bár Mourinho is ezzel a kp-val... Beszari volt, simán nyertek volna, ha Özil/Modric kezd a Khedira-Essien duó egyike helyett. A Dortmund meg hozta a kötelezőt, de van egy olyan érzésem, hogy csúnyán égnek majd a spanyoloktól és a britektől.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.19. 15:35:09

Nem volt ez szerencsés madrid siker, abszolút megérdemelték. Annak ellenére is, hogy komoly csapat 85. percben 2:1-ről nem kap ki.
Amit kiemeltem, az az, hogy szörnyen játszott mindkét csapat. A City még a szuperkupa visszavágón látott Barca védekezést is messze alulmúlta a kapott góloknál, a madridnak meg nagyon nem áll jól, ha támadólag lép fel, totál fantáziátlanul rohangásztak össze-vissza. A gyors embereknek köszönhetően jól támadnak le, de nagyjából ennyi a repertoár. Nem véletlen, hogy a kontra az erősségük inkább.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése