Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.11.21. 22:12:57

Mexes meglőtte az év gólját. :shock: :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.11.21. 21:41:35

recrea írta: Ezen én is mindig jót röhögök. A kijelentésnél már csak az érvek szoktak érdekesebbek lenni. Az én érveim a spanyol csapatok mellett: BL, EL(UEFA), EU szuperkupa az elmúlt 20 évben.
Általában én azzal az érvvel találkozom,hogy ott egy Everton,WBA is bmikor el tudja verni a nagy 4-est,csak azt elfelejtik,hogy ez a Barca,vagy ez a Real onnan is kiemelkedne,nem véletlen,hogy a Chelsean kívül az összes angol csapatot rendre keresztbe oboáztatjuk,arról nem is beszélve,hogy az milyen vicces amikor valaki az angol bajnokság alatt,angol focit ért,ez akkora fogalomzavar,mintha valaki nőstényhím lenne.
Angol bajnokság = minőségi légiósok (nélkülük a legerősebb 4bajnokságban nem lenne benne az angol)
Angol foci = Championship,vagy Angol liga1 kick'n run,élvezhetetlen,f*s lsd. még bővebben ANGOL VÁLOGATOTT
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.11.21. 21:36:22

Ez a City... Botrány. Semmi elképzelés, semmi hajtás, egy nagy rakás NULLA :roll:
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.11.21. 21:28:41

Mezner2 írta:Az angol bajnokság a legerősebb igaz?:D:D:D ezt az is bizonyítja,hogy az MU-n kívül az összes kiesik már az utolsó csoportkör előtt,és az állítólagos 2csapatos "bohócliga" összes csapata már továbbjutott,akkor hogy is van ez ?:):D
Van a Barca Van a Real és utána az összes többi csapat a világon!
Ez van! Sprite!
Ezen én is mindig jót röhögök. A kijelentésnél már csak az érvek szoktak érdekesebbek lenni. Az én érveim a spanyol csapatok mellett: BL, EL(UEFA), EU szuperkupa az elmúlt 20 évben.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.11.21. 21:15:07

Most már abban bízok csak,hogy a Dortmund lesz a csoportelső, erre meg is van a sansza! 8)

Aztán lehetne egy M.U. vagy Bayern vs Real meccs a legjobb 16ban :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.11.21. 21:08:24

Az angol bajnokság a legerősebb igaz?:D:D:D ezt az is bizonyítja,hogy az MU-n kívül az összes kiesik már az utolsó csoportkör előtt,és az állítólagos 2csapatos "bohócliga" összes csapata már továbbjutott,akkor hogy is van ez ?:):D
Van a Barca Van a Real és utána az összes többi csapat a világon!
Ez van! Sprite!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.11.21. 21:02:44

hát ahogy elnézem, az lesz a csoda, ha itt a City egyáltalán kapura fog tudni rúgni, nemhogy gólt....
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.21. 19:52:39

sjd írta:Ez sztem abszolút egy win-win szituáció :D
A legjobb forgatókönyv egyébként az, hogy a City nyer, Ajax-Dortmund döntetlen, és az utolsó fordulóban az Ajax megveri a Realt, City meg a Dortmundot. :D
A próféta szóljon belőled! :D

Közben kijöttek a kezdők:
Real Madrid: Casillas; Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao: Xabi, Khedira; Di María, Modric, Ronaldo; y Benzema.
Manchester City: Hart; Maicon, Nastasic, Kompany, Zabaleta; Kolarov, Yaya Touré, Silva, Nasri; Dzeko, Agüero.
Ez a Mancini sem normális, hogy egy ilyen meccsen kihagyja Tévezt... Maicon vs C érdekes lesz, emlékezzünk csak, mit művelt Bale a brazil ellen anno... Ráadásul azóta tovább lassult. :lol:

Közben a Zenit a 86. percben egyenlített a Málaga ellen!
(Persze a tippjátékban málagai győzelmet jósoltam...)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.11.21. 19:21:21

BritishKnight írta:Minek kell történnie ahhoz,hogy a Chelsea kiessen? :oops:
elég annyi hozzá,h a Juve ne kapjon ki Donyeckben.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.11.21. 19:20:35

BritishKnight írta:Minek kell történnie ahhoz,hogy a Chelsea kiessen? :oops:
A Juventus nem kap ki Donyeckben ha kikap akkor a Chelseanak is ki kell kapnia ahhoz hogy kiessenek.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.11.21. 19:13:26

Minek kell történnie ahhoz,hogy a Chelsea kiessen? :oops:
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.11.21. 19:03:20

Gareth Tello írta: A City-Realon meg tényleg nem tudom, kinek szurkoljak... :lol: Ha a Real nyer, a City búcsúzik, viszont a City nyer, akkor a Real veszít. :D
Én úgy vagyok vele,hogy bármilyen sorozatban jó egy madridi blama

:lol: verje el őket a city,jussanak is tovább az angolok,majd a nyolcaddöntőben mi lépjünk túl a cityn egy 0-2, 3-0-al,és mindenki boldog :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.21. 16:43:44

Gareth Tello írta: A City-Realon meg tényleg nem tudom, kinek szurkoljak... :lol: Ha a Real nyer, a City búcsúzik, viszont a City nyer, akkor a Real veszít. :D
Ez sztem abszolút egy win-win szituáció :D
A legjobb forgatókönyv egyébként az, hogy a City nyer, Ajax-Dortmund döntetlen, és az utolsó fordulóban az Ajax megveri a Realt, City meg a Dortmundot. :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.21. 16:24:09

sjd írta:Tekintve, hogy a Juvéről van szó, a Sahtar-Juve döntetlen kb. annyira biztos, mint hogy Messi kapja az aranylabdát. És onnantól kezdve a Chelsea Anti-Football Club búcsúzhat a BL-től. :twisted:
Capon írta:Na csak most nézem a Chelseat :twisted: a csoportjában...
Jaj de szép lenne! [-o<
Így van! :D
A tökéletes forgatókönyv:
- a Chelsea mellett kiesik a City is
- az Európa-ligában a City az első körben kiesik, a Chelsea továbbjut
- a Chelsea bejut a döntőbe, ahol Falcao mesterhármasának köszönhetően 3-0-ra kikap az Atléticótól
- a következő napon Abramovics meneszti az éppen aktuális (szezonbeli ötödik) edzőt
- egy nap múlva kinevezik vezetőedzővé Egervárit
- Egervári első szezonjában a PL utolsó helyén végez, de Magyarország éves költségvetésének 99%-át ajánlja fel Abramovicsnak, hogy ne rúgja ki
- a következő szezon elején Egervári felbérelt kommandósai álmában megölik Abramovicsot
- Egervári diktatúrát alakít ki a klubon belül, a csapatot pedig pár év alatt a kilencedosztályba süllyeszti, ahol aztán érdeklődés hiányában elmaradnak a meccsek, a játékosok elhagyják a klubot, ami így megszűnik :twisted:

A City-Realon meg tényleg nem tudom, kinek szurkoljak... :lol: Ha a Real nyer, a City búcsúzik, viszont a City nyer, akkor a Real veszít. :D
Only two teams have ever had two points or fewer after four match days and qualified for the next stage (Lokomotiv 2002-03 & Porto 2004-05).

Arsenal-Montpellier szerintem gólgazdag meccs lesz, Game-nek jó hír:
Theo Walcott will miss the clash against Montpellier after hurting his shoulder in the 5-2 win over Tottenham at the weekend. Gervinho returns from an ankle injury that has kept him out for a month, so he will fill in for his fellow wide forward. :lol:

Afellay valószínűleg nem fog játszani az Olympiakosz ellen:
Schalke’s Dutch attacking midfielder Ibrahim Afellay missed training after pulling a thigh muscle on international duty, and he is expected to miss the match.
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2012.11.21. 14:06:36

Mezner2 írta: Pedig nekem ebből a mondatból : "Emlékszem erről nagy vita ment tavaly, azt hiszem az idei szereplése a Chelsea-nek szépen eldöntötte a dolgot. " ez jött le,de akkor félreértettem,azzal a részével egyetértek,hogy akkor sem védekeztek jól,hiszen minden csapat 5 ziccer/meccs aránnyal szerepelt ellenük,és a mai napig nem értem,hogy jutottak be a döntőbe,milyen isteni segítséggel.
Eldöntötte a dolgot, hogy ez a védelem bizony nem hogy nem jó az a védelem (és mivel nagyjából ugyanazok alkotják, fél éve sem volt jó).

Abból a keretből a lehető legtöbbet kihozták, foggal-körömmel küzdöttek, megszolgálták a szerencséjüket. Ahhoz nem kell isteni segítség, hogy az ellenfél kihagyja a helyzeteket, ez nem rajtuk múlik. Ami rajtuk múlt, azt megtették, és ennyi elég volt. Ha X nyert meccsig menne a foci is, akkor nem működött volna, de hát ez nem az a játék.

Nem szeretem a Chelseat, de Benitezt igazán nem érdemelnék meg... :)
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.11.21. 13:41:21

gy írta:Csak mellékesen, náluk ott van az a Cáceres akit mi játék nélkül elzavartunk, aztán azóta is keressük a padra a hátvédet... Ezt sosem fogom felfogni.
Kapott nálunk lehetőséget ha keveset is de 4 éve senki nem gondolta volna
hogy majd ilyen helyzetbe leszünk és amúgy se padozott volna itt végig ennyi
szezont.

Hogy ne legyek off:
Teljesen megérdemelten győzte le a Juve a Cselszkit nagyon kombinatív
játékot játszottak és a hévégi meccsükbe is belenéztem ott látszott Pirlo
hiánya...Quegliarellát sosem értettem hogy egyáltalán hogy kerülhette be azolasz válogatottba még még egy pár Olasz támadó is tiszta vicc(Boriello,Iaquinta).Ma szép kis meccs lesz remélem Agüero kitömi a Real amúgy nagyon kár a Citynek az Ajax elleni meccsekért hisz ha ott van 6 pont ma vernék a Realt akkor a Dortmunddal kézen fogva mennének a 16
köze sőt a Madridi meccsért is kár de majd Yaya papa elintézi a dolgokat :D
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.11.21. 13:31:06

gy írta:

Nem haragszom meg, de nem értetted meg amit írtam. Nem azt mondtam, hogy idén a védekező foci miatt buktak meg.

Pedig nekem ebből a mondatból : "Emlékszem erről nagy vita ment tavaly, azt hiszem az idei szereplése a Chelsea-nek szépen eldöntötte a dolgot. " ez jött le,de akkor félreértettem,azzal a részével egyetértek,hogy akkor sem védekeztek jól,hiszen minden csapat 5 ziccer/meccs aránnyal szerepelt ellenük,és a mai napig nem értem,hogy jutottak be a döntőbe,milyen isteni segítséggel.
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2012.11.21. 13:14:36

Mezner2 írta: Remélem nem haragszol meg,ha azt mondom,hogy nagyon buta összefüggést hoztál fel példának. Azzal egyetértek,hogy a tavalyi nem a védekezőfoci,hanem a mák diadala volt,de idén a Chelsea esetében nem beszélhetünk arról,hogy a védekező foci miatt buktak meg,kifejezetten attraktívan,ötletesen,gólerősen játszottak,ink.hátul voltak gyengék,ettől a meccstől függetlenül tartom az álláspontomat,hogy az ő triójukban (Oscar-Mata-Hazard) van a legtöbb potenciál a jövőre nézve,bele sem merek gondolni,hogy egy Pep féle edző(aki a támadófocit részesíti előnyben) mit tudna kihozni belőlük,a Chelsea legnagyobb baja,hogy túlnőtte a gárda Di Matteo képességeit.
A Juve előtt le a kalappal,félelmetesem hatékonyan,és kombinatívan játszottak,bennem ledöntötték a juva=catanaccio sztereotípiát .....
Nem haragszom meg, de nem értetted meg amit írtam. Nem azt mondtam, hogy idén a védekező foci miatt buktak meg. Csak az idei szezon gyönyörűen megmutatta, ennek a csapatnak konkrétan gyenge a védelme... Tavasszal meg ment itt az elalélás sokak által, hogy mekkorát védekezett a Chelsea, és ha egy csapat ilyen jól védekezik, akkor megérdemli.

Konkrétan nem védekeztek jól, akkor se, most se, most berúgta az ellenfél a helyzeteket, ennyi. Ezzel egy szót nem szóltam arról, hogy most hogyan játszottak (am tényleg sokkal tébb van az idei keretükben mint amit az eredmények mutatnak, és támadó focit is fog még ez a csapat szépen és eredményesen játszani, de ez más téma). A Juve előtt meg riszpekt igen, jól játszottak.

Csak mellékesen, náluk ott van az a Cáceres akit mi játék nélkül elzavartunk, aztán azóta is keressük a padra a hátvédet... Ezt sosem fogom felfogni.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.11.21. 13:06:00

gy írta:
Ennyit arról, hogy az okosok szerint a tavalyi BL a védekező foci diadala volt... A támadó foci (Bayern, Barca, és mások) buktája volt. Emlékszem erről nagy vita ment tavaly, azt hiszem az idei szereplése a Chelsea-nek szépen eldöntötte a dolgot.

Félreértés ne essék, nem vitatom el a győzelmüket, és nem mondom hogy a Barca vagy a Bayern megérdemelte volna, de azok a meccsek nem a védekező fociról szóltak, hanem a másik csapatok hibáiról...
Remélem nem haragszol meg,ha azt mondom,hogy nagyon buta összefüggést hoztál fel példának. Azzal egyetértek,hogy a tavalyi nem a védekezőfoci,hanem a mák diadala volt,de idén a Chelsea esetében nem beszélhetünk arról,hogy a védekező foci miatt buktak meg,kifejezetten attraktívan,ötletesen,gólerősen játszottak,ink.hátul voltak gyengék,ettől a meccstől függetlenül tartom az álláspontomat,hogy az ő triójukban (Oscar-Mata-Hazard) van a legtöbb potenciál a jövőre nézve,bele sem merek gondolni,hogy egy Pep féle edző(aki a támadófocit részesíti előnyben) mit tudna kihozni belőlük,a Chelsea legnagyobb baja,hogy túlnőtte a gárda Di Matteo képességeit.
A Juve előtt le a kalappal,félelmetesem hatékonyan,és kombinatívan játszottak,bennem ledöntötték a juva=catanaccio sztereotípiát .....
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2012.11.21. 12:51:44

Hat ha behuzzak maguknak Benitezt azon hihetetlen szinten fogok rohogni... LoL :lol:
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2012.11.21. 12:50:12

3−0 ide, egyszerűen tökéletes este volt
A Juve hálás szurkolóinak, a BL-címvédő Chelsea a gyenge védelme miatt a kiesés szélén van.
Ennyit arról, hogy az okosok szerint a tavalyi BL a védekező foci diadala volt... A támadó foci (Bayern, Barca, és mások) buktája volt. Emlékszem erről nagy vita ment tavaly, azt hiszem az idei szereplése a Chelsea-nek szépen eldöntötte a dolgot.

Félreértés ne essék, nem vitatom el a győzelmüket, és nem mondom hogy a Barca vagy a Bayern megérdemelte volna, de azok a meccsek nem a védekező fociról szóltak, hanem a másik csapatok hibáiról...
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.11.21. 10:42:57

sjay írta:http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,prem ... ojet,41117

Ez azért tényleg nem semmi :shock: Abramovics nem bírt a seggén ülni már megint..
Angol lapok szerint Rafa Benítez lehet a következő edző, de a jelöltek között ott van Guardiola is. (Remélem, hogy nem Pep lesz a következő edzőjük).

Egyébként ezt a menesztést nem értem. Oké, hogy elindultak a lejtőn, na de Isten igazából per pill mindegy ki ül le. A Bl-ből való továbbjutás gyakorlatilag már reménytelen nekik, nem a saját kezükben van a sorsuk.

(Én annak örülnék ha Mout vinné el a Realból, csak ez per pill sajna esélytelen...)
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.11.21. 10:32:47

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,prem ... ojet,41117

Ez azért tényleg nem semmi :shock: Abramovics nem bírt a seggén ülni már megint..
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.21. 08:55:34

MichaaBee írta:
argyelan írta:ha minden így marad, akkor a Juvénak nem szabad kikapni donyeckben., és akár a chelsea 90-0ra is nyerhet akkor is csütörtök 21:00 lesz belőle.
Azért óvatosan azzal a gólkülönbséggel. :) Tudom, hogy hogyan értetted, de a Sahtar és a Chelsea között csak +4 a különbség az ukránok javára, vagyis ha nyer a Juve és a Chelsea legalább 3-mal üti a dánokat, akkor korai volt az öröm. Egy jó kis ikszet elfogadnék a Sahtar-Juvén. :D
A szatyor már tovább ment, a gólkülönbség nem számít. Ha a Juve nem kap ki tovább megy ő is, mert a szatyor - cselzi egymás elleni eredménye számít.
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.11.21. 07:28:56

Milyen mákos gamat csapat a cselszkij, szerintem továbbjutnak :roll:
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése