Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.20. 11:40:08

LG írta:
barca99 írta:Akik a Chelsea "mellé" állnak most, azok elismerik, hogy az utóbbi évek leggyengébb győztese Di Matteo csapata?
Miért, ettől jobb lesz, levon vmit az érdemükből? Ha mindig a legjobb nyerne, nagyon unalmas sport lenne a futball.
Nem ez volt a kérdés. :D

Ha elfogadjuk, hogy mindig a győztesnek van igaza, ergo legitimizálva van minden döntésük, akkor nagyon unalmas lenne minden focival foglalkozó fórum.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.05.20. 11:31:13

lluisllach89 írta:
bali 15 írta:. Irónikus, hogy ez nem éppen a Chelsea legsiekresebb szezonja,
Akkor melyik?

A Bl logó rá lesz gravírozva mind a 6 kapufára a Stamford Bridgen, és a fair play helyett a következő szlogen lesz a jövő évi mezen:

Say no to football. Ennyi pénzből a Fradi előbb húzta volna be.
Jaj, bocsi, rosszul fogalmaztam.
Formailag, nem a legjobb szezonja.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.05.20. 11:29:51

bali 15 írta:. Irónikus, hogy ez nem éppen a Chelsea legsiekresebb szezonja,
Akkor melyik?

A Bl logó rá lesz gravírozva mind a 6 kapufára a Stamford Bridgen, és a fair play helyett a következő szlogen lesz a jövő évi mezen:

Say no to football. Ennyi pénzből a Fradi előbb húzta volna be.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.05.20. 11:25:46

Na gyerekek :shock:

Tegnap a haveromnál néztük a döntőt. Eszméletlen volt. Ez egy élmény marad. A Chelsea idei szeonját Hollywoodban írták. Irónikus, hogy ez nem éppen a Chelsea legsiekresebb szezonja, de azért dupláztak egy szépet.
FA kupa és a BL.
Nem vagyok nagy tehetség a sportesemények kimenetelének megjósolásában. De amit itt leműveltem. Nem jósoltam semmi komolyat, csak mondtam a hülyeségeimet egész meccs alatt :lol:
Amikor meccs közben megláttam, hogy a szögletarány 13-0 a Bayern javára azt mondta viccből, hogy egy szöglete lesz a Chelseanek és abból is góól lesz :D. (összesítésben 20-1)
Az, hogy Chech kivédi a Robben büntetőjét az alap.
Ahogy az is, hogy Schweinsteiger kihagyja mert ő juttatta be őket. Alap.
És naná, hogy Drogba dönti el :lol:


Di Matteo többet nyert mint Wenger 6 év alatt. Ciki.
Az első BL győztes londoni csapat a Chelsea :wink:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.20. 11:22:20

barca99 írta:Akik a Chelsea "mellé" állnak most, azok elismerik, hogy az utóbbi évek leggyengébb győztese Di Matteo csapata?
Miért, ettől jobb lesz, levon vmit az érdemükből? Ha mindig a legjobb nyerne, nagyon unalmas sport lenne a futball.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.20. 11:21:42

lui1698 írta:Szerintem kemény küzdelemben én az Intert hoznám ki győztesnek ebben a csatában.

Amúgy most akkor dimatteó is speckósvan? Mert más tuti nem nyert volna bl-t ezzel a cselzivel....
Engem ki lehetne kergeti a világból az Interrel, de a Chelsea gyengébb. Amikor BL-t nyertek, akkor szerintem a Chelsea-t simán verték, a Barca elleni odavágón sem voltak rosszak, a döntőben meg egyértelműen jobban voltak, mint a Bayern.

Az idei Chelsea-t a 10 emberes Benfica otthon lefocizta.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.20. 11:10:46

kanty írta: Csináltak valami sportszerűtlent vagy a bíró segítette őket?
Soroljam? A szakik kiszámolták, hogy Drogba 6 és fél percet töltött a földön fekve a Chelsea-Barcán. Ugye emlékszünk, hogy hányadik percben kaptuk a gólt? Az első félidőben nem igazán szoktak hosszabbítani, max. 1-et, de akkor több volt az extra time és ki miatt? Azért mert Drogba végig színészkedte a meccset. Aztán emlékszel a Benfica-Chelsea-re? Vki ítt leírta, hogy volt egy egyértelmű kezezése Piquének a Chelsea ellen ugye 2009-ben. Na ugyanolyan egyértelmű kezezése volt Terrynek. Sem a partjelző, sem a gólbíró, sem a játékvezető nem látta. Mindez történt 0-0-nál. Aztán itt a döntőben is, a bíró rendre megette azt, ahogy a Chelsea játékosai rendre dobálták magukat, és mindig befújta... Úgyhogy bele lehet kötni ebbe is, ha akarod.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.05.20. 11:06:23

barca99 írta:Akik a Chelsea "mellé" állnak most, azok elismerik, hogy az utóbbi évek leggyengébb győztese Di Matteo csapata?
Szerintem kemény küzdelemben én az Intert hoznám ki győztesnek ebben a csatában.

Amúgy most akkor dimatteó is speckósvan? Mert más tuti nem nyert volna bl-t ezzel a cselzivel....
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.05.20. 11:03:55

albicelesteX írta:
LM10 írta:Azt tudja valaki, hogy ezzel hogy módosultak a BL indulók angliából?
Persze a 4. megy az Europa kupába.
És ezzel 4 főtáblás van, vagy valakinek selejteznie is kell?
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.05.20. 11:02:56

LM10 írta:Azt tudja valaki, hogy ezzel hogy módosultak a BL indulók angliából?
Persze a 4. megy az Europa kupába.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.05.20. 11:02:15

Mégy egy dolog,ami nagyon felmérgelt az Hajdú B volt.Nem tudom mikor húzzák már le a wc-n.Ugye az EB-n nem fog kommentátorkodni?Nagyon remélem.Még jó hogy át lehetett kapcsolni a DIgi Sport-ra.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.05.20. 11:01:08

Azt tudja valaki, hogy ezzel hogy módosultak a BL indulók angliából?
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.20. 10:59:50

Akik a Chelsea "mellé" állnak most, azok elismerik, hogy az utóbbi évek leggyengébb győztese Di Matteo csapata?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.20. 10:58:24

Nem is azzal van a baj, hogy hogyan nyerték meg, de ilyen makk szériát én nem láttam. Minden nekik kedvezett, a kapufák kifele jöttek, a 100%-os ziccerek a mi részünkről, a Napoli, meg a Benfica részéről, és még a Bayern részéről is kimaradt, mert vagy mellé gurult 1 centivel, vagy Cech védett bravúrral. (vagy 10 emberrel beálltak a kapu elé, és elakadt...) A fair-play szelleme azt kívánja azért, hogy gratulálni kell nekik, meg is teszem, de....
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.05.20. 10:57:07

gyerekek megértem azokat akiknek nem konnyu elfogadni a tényt hogy 1-2 helyzetbol hozta ki a maximumot a Chelsea - nem ezen de az utolso 6 meccsén
de :
2008 - a Chelsea dontot játszott, az MU val Moszkvában ... talán ez egyik legsz..rabb donto volt... ahol 11-ekkel nyert az MU úgy hogy Terry ha berúgja nyer a Blues, erre elcsúszott a rúgás pillanatában ...
2009 - elodonto Londonban ... arrol most ne beszéljunk hogy az elso meccsen a Barcának kellet volna 11 est adni Dani Alves buktatásáért ... cca 70 perc tájékán Pique kézzel utotte el a labdát 16 oson belul , s a végén Ini Messi passzábol foldelt le minden Blues fant ( kulomben meggyozodésem hogy ha ott nem jutunk tovább akkor nincs ez az éra )

s az ezévi menetelés :
- Napoli ellen Nápolyban 3:1 nél Hamšík visszahúzós cselére elvetodik a fél Chelsea védelem , kozépre passzol s asszem Gargano ajtó ablak helyzetet hagy ki ... 4 : 1 lehetett volna
visszavágo ... Gargano felugrik fejelni kézzel ér a labdába tizenegyes ... ezzel hosszabítás ahol továbbmegy a Blues
- Benfica elleni meccsekbol csak osszefoglalot láttam de ott is hatalmas mákjuk volt ...odavágo szintén tán 2 x jottek elore erre 0:1 visszavágon meg cca 20 percben kiállítanak egy Benficást s 11-es s még így is Benfica nyom egész meccsen ami csak az egyenlítésre elég, amire jon az a bohóc Meireles bomba ...
- elodonto ellenunk hát az tragikomédia volt... 4 kapufa , egyszer hárítás gólvonalrol, 11-es , cca 7-8 Cech bravúr másik oldalon pedig két meccs alatt cca 7-8 térfélátlépés, 3 kapuralovés - 3 gól
- dontoben pedig 1 kapufa ... 2 ziccer ... 88 percig vezetés s az elso szogletbol -ami úgy lett szoglet hogy kb 20 méterre a szoglettol pattant meg a labda s úgy ment ki szogletre , nem bedobásra - egyenlít DIDIER
hosszabbításban ... el se kezdodik 11-es ... riporter meg is jegyezte hohgy semmi kétség hogy ez tizi hisz egy Chelsea drukker sem reklamál ...( ekkor én rogton ezt gondoltam : há persze hogy nem mert ok má akkor tudták hogy úgyse mehet be )
tizipárbajnál meg ki más ha nem a meccs legjobbja Shweinsteiger egy brutál jól megrúgott ( riporter : jon a meccs legjobbja , aki mindent csinált a meccsen futott rúgott szerelt , még taccsot is dobott , de ha ezt kihagyja akkor attol is sokan dobnak majd taccsot :) )tizije Cech érintése után kifelé pattan a kapufárol ... HÁ MER AZ ÉG IS KÉK !!! HÁ NEM ? HÁDE
- s hát had emítsek meg pár momentumot pár Blues játékosrol
Drogba - az o kihagyott 11 esével kétszer bukta az Afrika kupát
Lampard - németek elleni negyeddonto - rúg egy gólt ami cca fél méterrel golvonal mogé pattan s nem adják meg ... Németország ledarálja Angliát
Terry - ot az elobb írtam

s akkor linkelem a tegnapi hos nyilatkozatát :
Sorsszerű volt a meccs. Nagyon is hiszek a végzetben. Sokat imádkozok. Ez valahol már rég meg volt írva. Isten csodálatos, ez a csapat pedig elképesztő! Nagyon boldog vagyok, az élet fantasztikus!” – áradozott a meccs után Drogba, majd beszélt a meccs utolsó pillanatairól is...
ezek után mondja azt valaki hogy nincs igaza DIDIERnek
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.05.20. 10:53:17

Megnyerték kész.Hogy hogyan...az nem lesz ráírva a kupára a nevük mellé.Az más kérdés,hogy szerintem is eléggé szégyen,hogy ez a csapat BL-t nyert,de ez nem oszt nem szoroz.Remélem a közeljövőben nem erről fog szólni a futball,mert az nagyon szomorú lenne.Számomra is olyan ez,mint ahogy írta valaki előttem,mint a Görögök eb sikere.Na mindegy,azért megmondom őszintén kicsit fájó dolog ez nekem és nagyon sajnálom a Bayern-t.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.20. 10:49:36

Gratulálok a Chelseanek, a fontos pillanatokban ők voltak a jobbak, ergo megérdemelték.
Az itteni sok felháborodást nem igazán értem. Csináltak valami sportszerűtlent vagy a bíró segítette őket? Volt egy taktikájuk és azt sikeresen alkalmazták. Nekünk is volt egy taktikánk az elődöntőben. ami nem vzetett sikerhez, ennyi. Nem játszottak szépen, nem volt több helyzetük, de AMIKOR KELLETT, akkor ők koncentráltak jobban. Pont mint az életben, az élet sem egy népmese, ott is nagyon-nagyon sokszor nem az nyer, aki a nagy többség szerint megérdemli.
A Bayern sajnálom, de amelyik csapat ennyi helyzetet kihagy, amelyiknek háromszor is kezében van a győzelem és kiengedi az nem érdemli meg, h BL-t nyerjen. Müllert miért kellett lehozni? Komolyan azt gondolta a Bayern edzője, h ott eldőlt. Robben miért lő ilyen kiélezett szituációban büntetőt? VB döntőt gondolom láttátok...A tizenegyesek pedig lutri, de ott is a németek kezében volt a győzelem.
Amúgy Robbennek kell egy vesztett EB döntő és Ballakck-i magasságokba emelkedik.
Azt sem értem, h miért lenne ez a futball szégyene. AZ Inter győzeleme nem volt az? Olaszok VB címe? És még lehetne sorolni.
OKé nekem sem jön be ez a játék, amit a londoniak játszottak, de ettől még elismerem, h egy céltudatos futballt játszottak, megtettek mindent a sikerért, semmi szabályt nem szegteg meg, a bíró sem segítette őket, tehát az én szememben megérdemelten nyertek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.20. 10:37:41

LG írta:
De ha sztetek nem érdemelte volna meg a Chelsea, akkor ki?
A Bayern, aki legalább 2x zárhatta volna a meccset, de eltöketlenkedte?
A Barca, aki 10 ember ellen képes volt elbukni 2-0-ról elbukni, úgy, hogy büntetőt is hibáztak?
Vagy a Real, akik játékban is egyértelműen alul maradtak a Bayernnel szemben? :roll:
Hát ez elég rossz megközelítés. Inkább nézzük úgy, hogy idén voltak olyan csapatok a mezőnyben, hogy Barcelona, Real Madrid, Bayern München. 3 csapat, akik űrfutballt játszottak. A Bayern nem nyert semmit, a Real 1 kupát, a Barcelona meg még semmit, ha jól megy minden, akkor 1-et. Erre itt van ez az ótvar Chelsea, aki MINDENKI ELLEN 9-10 emberrel védekezi végig a meccset és ekkora mákjai vannak a meccseken:

1. Napolinak lőtt első góljuk... Majd 3-1-nél Maggio üres kapura belegurította a vonalon ácsorgó Cole-ba. A visszavágón végig a Napoli támad, de mégis a Chelsea vhogy 3-1-re behúzta 90 perc alatt. A Napoli több 100-as ziccert kihagy, ráadásul Maggio helyére beállt Dossérnáról 2 gólt kaptak.

2. Benfica-Chelsea: A forgatókönyv ugyanaz. A Benfica 2 meccsen keresztül támad, egy teljesen egyértelmű 11-est nem kaptak meg, otthon kikaptak 0-1-re. Idegenben pedig 10 emberrel is kapujához szögezték a Chelseat. Az utolsó pillanatban nyert a Chelsea.

3. Barcelona: 4 kapufa, kihagyott 11-es, 10db 100%-os ziccer. 3 alkalommal jöttek át a térfélen, abból 3 gól lett, mind a hosszabbításokban.

4. Bayern München ellen 88. percben egyenlítenek, előtte 1 kapura lövésük volt az egész meccsen :!: Azt is Neuer úgy fogta, hogy ki sem pattant a kezéből. Bayern ugyanazt eljátssza, amit mi. Kihagyott 11-es, kimaradt vagy 10 100-as ziccer. A gólszerző Müllert lecseréli, majd a legjobbjuk Ribery megsérül. Majd a Chelsea nyert büntetőkkel.

És akkor a Chelsea jogosan nyerte meg :?: Ehhez csak gratulálni tudok. Ezért szép játék a foci, de a játék szégyene, hogy ez megtörtént... És akkor ezt a Di Matteot isteníti mindenki, mikor a csapata 1cm-rel sem AVB csapatánál, csak akkor az ellenfelek berugdosták a helyzeteiket ellenük. Nem véletlen a PL 6. hely...

Gondolom kivehető belőlem a csalódottság. Ilyenkor azért szokás év BL csapatát, ezért ezt most megteszem:
Neuer-Maggio, Thiago Silva, Boateng, Ashley Cole-Xavi, Ramires, Özil-Messi, Gomez, Ronaldo
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.20. 10:36:57

Úgy látom, hogy nem csak én gondolkodom ilyen "elvetemülten", már abban a tekintetben, hogy igényem van a focira... A közeli ismerőseim szerint hülyeség, mert minden csapat azzal a fegyverrel nyerjen, amivel tud. De én nem hiszem el azt, hogy ez a Chelsea csak így tud nyerni. Láthattuk az utolsó tíz percben, hogy semmivel nem gyengébbek, mint a Bayern. Kezdettől fogva arra vártak, ami végül történt. Nem értem, hogy miért, amikor lehet, hogy megnyerték volna játszva is. Engem szabályosan idegesít, amikor azt látom, hogy egy csapat játszik, és az ráadásul elveszti... Szerintem a Bayern sokkal jobban megérdemelte volna, persze Robbent nem mentem fel, úgy gondolom, hogy rajta ment el. Amiben a Chelsea-t jónak tartom, az a kitartás, ebben valóban jók, csak hogy mondjak valamit, ami miatt megérdemlik (szerintem). Az a baj, hogy a világ futballja ebbe az irányba megy el, a meccsek egyre unalmasabbak lesznek (bár ez annyira nem is volt unalmas, még annak ellenére is, hogy egy csapat játszott).
Én például a hosszabbítást egy teljesen felesleges dolognak tartom. Főként a BL-ben a kieséses szakaszban, ahol oda-visszavágós meccsek vannak, és számít az idegenben lőtt gól, de gyakorlatilag mindenhol. A Real-Bayern meccs volt tipikus példája annak, hogy ha a rendes játékidőben nem döntik el, akkor a hosszabbításban nem is tudják, de nem is akarják. Lesétálták a 30 percet... Ennek semmi értelme. Lehet, hogy csak én gondolom így, de amióta deformálódik egy kissé a foci, egyre jobban piszkál a dolog.
Annak ellenére, hogy úgy gondolom, hogy nem feltétlenül a Chelsea Európa legjobb csapata, gratulálok nekik, amiért megnyerték a kupát. Viszont remélem, hogy jövőre a Barcával nem kerülnek össze, mert már előre görcsbe rándul a gyomrom.
socio66

2012.05.20. 10:24:08

mióta követem a focit, a tegnapi chelsea-sikernél csak a görögök eb-címét éreztem igazságtalanabbnak, ráadásul most ugye 'személyes vonatkozás' is volt, rajtunk is átléptek ezek a fogalmatlanok.
ma reggel úgy nyitottam ki a nemzeti sportot, hogy na vajon milyen pozitív jelzőket tudnak ráerőltetni erre a játékra, mert ugye a győztest, a bajnokot ajnározni kell, csak ugye ebben az esetben minden rossz szándék nélkül is keresi az ember azokat a szép szavakat..
őszinte megdöbbenésemre viszont nem volt szó semmiféle tupírozásról, gyakorlatilag tényszerűen közlik hogy a chelsea visszaállva, kevés helyzetet kialakítva, de annál többet megúszva végül is megnyerte a trófeát, és ennyi.
több szót nem is érdemel a dolog, az egyetlen, de tényleg az egyetlen dolog, amiért nem sajnálom annyira tőlük a kupát az az, hogy ez a generáció évekig hiába kapaszkodott a győzelemért, többször is karnyújtásnyira voltak tőle, de valami mindig közbeszólt.
most, mikor már senki nem számított rá megnyerték, pedig ez a leggyengébb chelsea az újgazdag érájuk óta.
szeretem a sorsszerűségeket, és minden feléjük irányuló megvetésem ellenére 2009-ben sajnáltam őket az elődöntőben, szóval ez a kárpótlás valamilyen szinten kijárt nekik, de hát az a foci amit bemutattak, ettől függetlenül számomra elviselhetetlen.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.05.20. 10:15:11

LG írta:
messideco írta:...
Sztem meg hidd el, ha most a helyükben lennél, ez a legkisebb mértékben sem zavarna, hanem kb.
másnaposan fetrengenél valahol London utcáin.

De ha sztetek nem érdemelte volna meg a Chelsea, akkor ki?
A Bayern, aki legalább 2x zárhatta volna a meccset, de eltöketlenkedte?
A Barca, aki 10 ember ellen képes volt elbukni 2-0-ról elbukni, úgy, hogy büntetőt is hibáztak?
Vagy a Real, akik játékban is egyértelműen alul maradtak a Bayernnel szemben? :roll:
tökéletesen igazad van. ekkora tornákat nem szoktak véletlenül nyerni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.20. 10:08:47

messideco írta:Mondanám, hogy gratulálok, de nem. A Chelsea a foci szégyene az idén, képesek voltak nulla focival megnyerni a BL-t. Hol az igazság, hol a sportszellem? És még az lesz a vicces, hogy az fogják mondani: megérdemelten. Nem tudnék a helyükben őszintén örülni, mert ez csak a szerencse dolga volt. Tíz év és sok százmillió euró kellett, míg az olajmágnás magáévá tudhatta a serleget. Nem volt szép. Visca el Barca!
Sztem meg hidd el, ha most a helyükben lennél, ez a legkisebb mértékben sem zavarna, hanem kb.
másnaposan fetrengenél valahol London utcáin.

De ha sztetek nem érdemelte volna meg a Chelsea, akkor ki?
A Bayern, aki legalább 2x zárhatta volna a meccset, de eltöketlenkedte?
A Barca, aki 10 ember ellen képes volt elbukni 2-0-ról elbukni, úgy, hogy büntetőt is hibáztak?
Vagy a Real, akik játékban is egyértelműen alul maradtak a Bayernnel szemben? :roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.05.20. 10:06:55

Alexander Mahone írta:Miért Monaco?

mert olaszul a münchen, monaco és amikor ezt megláttam, úgy megtetszett, h onnantól így hívom.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.05.20. 09:44:23

Miért Monaco?
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.05.20. 09:33:28

azzal együtt, h szánalmasan szr meccs volt, már azokhoz képest, amikhez az fcbvel hozzászoktunk, és attól függetlenül, h lehet, h a monaco győzelme még pozitív érzelmeket is kiváltott volna belőlem, de nem szólhat senki egy kumma szót sem a cselzi győzelmével kapcsolatban. sztem nem ők azért a hunyók, h a nyolcvanhatezer helyzetünkből és a megkapott 11esünkből képtelenek voltunk megverni őket elődöntőben. de mi kellett volna még a németeknek is? a meccs végén beköszönnek, lazán elrúgdoshatták volna a zsugát, erre jön a cselzi a második(!?) szögletével és persze be is fejelik. követtek volna el tömeges öngyilkosságot a londoniak? utána a hosszabítás legelején kapott a monaco egy 11est, azt is kihagyták... mi a franc kellett volna még nekik is?
akármilyen focit nyomtak, de magasan a cselzi koncentrált a legjobban a tornán, megérdemelték a vázát.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése