Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2014.04.23. 21:21:39

"Hiába veri labdabirtoklásban nem sokra megy..."

Istenem mennyire gyűlölöm ezt...
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.04.23. 21:18:33

Ez a parharc... itt egyiknek se orulnek... realhoz nem kell kommentar, a bayern ha meg tovabbfut megint Ribery onelegult nyilatkozatait fogjuk hallgatni h csinalt mar helyet az aranylabdanak... de remelem tovabbmegy a bayern a dontoben meg nyer az ATMA!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.23. 21:16:30

Rivaldo11 írta:Az nem semmi, hogy a madrid már megint semmiközeameccshez szituból szerez előnyt :D Futballozni nem tudnak továbbra sem, előrebikázni, aztán a színesfémgyüjtő, vagy ronci futhat vele. Taktika.
Hülye a bayern,azt hittem okosabban csinálják,erre ugyanazt a hibákat csinálják mint mi...vicc.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.23. 21:13:56

Bayern jobb oldalán mintha Alves lenne. :D Oda nyomnak minden labdát, megszerezett labdából 4-5 ember spriccel ki. A párharcnak ez a gól jót tehet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.23. 21:12:25

Az nem semmi, hogy a madrid már megint semmiközeameccshez szituból szerez előnyt :D Futballozni nem tudnak továbbra sem, előrebikázni, aztán a színesfémgyüjtő, vagy ronci futhat vele. Taktika.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.04.23. 21:10:45

csababarca írta:Ez mi megint?
A vakból,állandóan ez megy...szép lesz a real-chelsea döntő,beparkolják a buszokat,aztán várják a másikat.
Pfejj.
Ez várható volt ellenünk is kontrára mentek....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.23. 21:09:39

Ez mi megint?
A vakból,állandóan ez megy...szép lesz a real-chelsea döntő,beparkolják a buszokat,aztán várják a másikat.
Pfejj.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.23. 21:07:56

Na, 1-0 - Benzema.

Amúgy nálam a sorrend a jelen mezőnyből:
1. Atma - nekik megbocsátom még a játékukat, hisz azért nem semmi, amit letesznek idén. Függetlenül attól, lesz-e eredménye vagy sem. Szép lenne, ha megnyernék.
2. BM - Igazából semleges csapat. Szeretni nem szeretem őket különsebben, de bajom sincs velük.
3. Chelsea - Akkor már inkább ők, mint a Real.
4. RM - nem kell kommentálni.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.04.23. 21:07:10

csak most kezdtem el nézni eddig mi történt, hogy született a gól?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.04.23. 20:58:51

Én is bajban vagyok sajna:

A Realnak alapból nem szurkolok ugye.
A Chelsea a legutáltabb csapatom.
Az Atletico sem lett egy fokkal szimpatikusabb.
A Bayern meg a fennjáró stílusuk és az átigazoláspolitikájuk miatt lett nem kedvelt csapat nálam. De így is talán még ők a legkisebb rossz. Ejj nem jó ez így. [-X
"And my heart will leave you never."
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.23. 20:57:25

lemaradtam a meccs elejéről, van valaki sárgaveszélyben?
Amúgy énse tudok a realnak szurkolni, és hiába utálom a bayernt is, Pep miatt nekik drukkolok
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.23. 20:56:08

neobarca írta:
Sose tudnék a realnak drukkolni Bob, akár spanyol akár nem. Egyszerűen nem megy. A németek se jobbak, de legalább ott van PEP meg a fattyú Alcantara. Olyat nem lehet, hogy mind a 2 csapat kiesik? :mrgreen:
Szurkolni én sem szurkolok nekik, de inkább ők mint a németek főleg miután spanyol csapat. Lehet Pep lehet Thiago lehet más, én németeknek soha nem tudok szurkolni. Lewist is nehezen viselem, hogy fritz autóban van. :D De elfogadom, ahogy itt is elfogadom hogy a Bayern továbbfog val. jutni.
A legjobb tényleg az lenne ha kiesne mindkettő. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.04.23. 21:07:18-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.04.23. 20:49:05

Bob_Marley írta:Ha valakinek kéne, rajtam kívül. :D
http://www.rojadirecta.me/goto/xcxvsp.blogspot.com/" target="_blank

Németeket utálom, Realt se szeretem, de mégiscsak spanyol csapat, egy szűk Real győzelmet várok.
Sose tudnék a realnak drukkolni Bob, akár spanyol akár nem. Egyszerűen nem megy. A németek se jobbak, de legalább ott van PEP meg a fattyú Alcantara. Olyat nem lehet, hogy mind a 2 csapat kiesik? :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.23. 20:47:32

Szerintem X lesz, esetleg egy szűk madridi győzelem, bajor sikerre nem számítok. Azt majd jövőhéten! :D
Azért Bayern über alles, az estére ős-bayernes vagyok. :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.23. 20:44:38

Ha valakinek kéne, rajtam kívül. :D
http://www.rojadirecta.me/goto/xcxvsp.blogspot.com/" target="_blank

Németeket utálom, Realt se szeretem, de mégiscsak spanyol csapat, egy szűk Real győzelmet várok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.23. 20:33:02

Nem tudom, hogy milyen taktikai döntés szól amellett, hogy Lahmot betolta Pepe középre, Javi Martinez meg a padon ül... Pont a csapat legsebezhetőbb játékosét, Rafinhát rakja Ronaldoval szembe... Mindemellett Javi Martinez vkp-ként is világklasszis ill. védőként sem tartom egy centivel sem rosszabbnak Boatengnél. Ennek most nem örülök. Pepe keveri a kását.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.23. 20:23:13

Én is bízok egy 0-5 ben! :twisted:
Érdekes lesz a Madridnak csatár nélkül játszania ugyanis Ronaldo még nem 100%os de a kezdőben azért ott lesz,Bale viszont biztos kihagyja a mait.Jesé régóta off,szóval bízok egy madridi zakóban/nagykabátban! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.04.23. 18:08:46

Lehet én vagyok az egyetlen a Földön aki így gondolkodik, de véleményem szerint az edző annyiban jelent pluszt, hogy egy értelmes kezdőt állít a pályára, illetve ő dirigál a pályán és a pályán kívül is (pl Martino felé IS nőtt Messi, őt ezért nem is tartom jó edzőnek).
Ha jók a játékosok, jó a felállás és meg van az edző felé a tisztelet, onnantól kezdve semmit dolga egy edzőnek. Ez a taktikázás is olyan értelmetlenség. Mit csináljon Mourinho egy Chelseavel? Konkrétan nincsen kiemelkedő csatára, a védelemben meg ott vannak a 90-100 kilós izomkolosszusok, nem kérdés. Real-nál is ott volt középen Pepe meg Ramos, söpörtek mindenkit, az Interbe is dettó.
A meccsre pedig túlságosan lenézi itt jó pár ember a Real-t, én is remélem, hogy kiesnek, de azért komoly, hogy már írjátok, hogy remélitek nem kap 5öt csak 2t...
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2014.04.23. 18:03:57

Nehogy a Bayern fusson bele a késbe.... Nem akarok vészmadár lenni, de valahogy hazai sikert, vagy egy vékonyka döntetlent érzek...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.23. 17:51:48

Mezner2 írta:Remélem megússza ma a Madrid egy szűk zakóval, hogy ne tudjanak 100 %-ig a bajnokságra koncentrálni, hátha bennük van egy pontvesztés valahol ... Egy 2-1-es bajor sikernek jobban örülnèk mint egy 2-3 gólosnak
0-5 után is összeomlanak majd, inkább azt választanám. :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.23. 17:38:44

Mezner2 írta:Remélem megússza ma a Madrid egy szűk zakóval, hogy ne tudjanak 100 %-ig a bajnokságra koncentrálni, hátha bennük van egy pontvesztés valahol ... Egy 2-1-es bajor sikernek jobban örülnèk mint egy 2-3 gólosnak
2-1-es bajor sikernél ha van eszük, nem erőltetik a visszavágót. Győzniük kéne ma, hogy maradjon reális esélyük a továbbjutásra.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.23. 15:55:19

mess2009 írta: a hiba bennünk van! nem kellene túl lihegni sem a taktikája sem a tegnapi döntetlen, sem pedig a hatékony védekezés ügyét! ha Simeonénak lett volna a pályán még min egy gólerős(mondjuk szélsője) klasszis játékosa, hiába bekkel - veszít! csak azt ne vitassátok el tőle, hogy tudta(!?) mit kell játszatnia és volt hozzá csapata(emberei) és ezuttal el is érte amit akart - részben!! mert szerintem egy idegenbéli gól azért szerepelt ott a tervben, nos az pl. nem jött be neki.
Azt senki nem vitatja el,hogy tudta mit akar,és kell játszatni csapatával.
Nem erről beszéltünk.

Hanem arról,hogy téves az,hogy minden ellenfélre teljesen új taktikát dolgoz ki,csapatra szabva. Ez egy nagyon nagy bullshit.
Ezt a játékot,amit tegnap bemutatott, rengetegszer láttam már. Tök mindegy milyen csapata volt,ehhez nyúlt az esetek döntő többségében. Sikeressége meg volt,nem is ezt vitatjuk.
De mondom,amit tegnap mutatott,azt már rengetegszer megcsinálta,ugyanígy, szóval ne mondja senki,hogy tegnap olyan húú der nagy taktikai újítást vitt véghez.

De még egyszer mondom, nem érdekel a módszere, mert szerencsére az esetek többségében elbukik,esetenként bejön neki, de nem kell piedesztárra emelni.
Ahogy Bob írja, szűk elit (top 10es edző), ezt nem vitatom. De az is vitathatatlan,hogy ha kicsivel komolyabb csapattal kerül szembe,akkor sünizik. Tök mindegy,hogy az intert, a Chelseat,vagy a realt edzette, ha komolyabb csapat jött szembe, akkor teljesen visszaállt,nem vállalt semmit.
Ott volt a tavalyi kiesés, Dortmundba elment, egy gólért ment, egy óriási malac gólt szereztek, vissza is állt. Megbosszulta magát, égett a ház,persze,hogy 4-1nél nekimentek a bvb-nek. De ott is 2-0 volt hamar, egyből visszábbvette a csapatot.

Na mindegy, nem tudom,lehet régebb óta nézek focit,bár Bobnál biztosan nem, de tegnap semmi újat nem láttam a csapatától. Az utolsó új,amit csinált, az a 2010es inter volt. Azóta nem igazán találja a dolgokat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.04.23. 15:52:28

Remélem megússza ma a Madrid egy szűk zakóval, hogy ne tudjanak 100 %-ig a bajnokságra koncentrálni, hátha bennük van egy pontvesztés valahol ... Egy 2-1-es bajor sikernek jobban örülnèk mint egy 2-3 gólosnak
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.23. 14:59:27

Maradjunk annyiban szűk elithez tartozik edzők tekintetében. Ez az egy játékot tud, elég költői kijelentés. Először is nálam az taktikailag érett, aki olyan taktikát dolgoz ki, amivel minden körülmények között sikeres csapatot tud felépíteni. Ez az álljunk be bunkerbe dolog meg kontra dolog, egy leegyszerűsített kijelentés. Először is minden csapatjáték alapja a védekezés, ez a siker kulcsa. Lehet ezt elbagatellizálni, félre söpörni, de ez így van. Ma nincs olyan, hogy többek rúgok mint az ellenfél, s nyerek. Pl nekünk is az igazi erősségünk a tudatos csapatvédekezésben rejlett, amiből nem tudott az ellenfél kijönni. Taktikai zseni? Szubjektív dolog, erős kijelentés, ezért is mondom azt inkább a szűk elithez tartozik. Ő "találta" fel ellenünk is pl a két soros csapdás védekezést (az első sor szándéka nem a labda megszerzése, hanem a játék lassítása és olyan területre terelni a támadást, ahol belehet duplázni-triplázni a labdát birtokló), amit mára rengetegen használnak, ezek nem olyan dolgok, hogy fiam akkor védekezés. Ennek ugyanúgy megvan a szépsége, illetve rengeteg gyakorlást igényel. Csak ezt tudja? Egyáltalán nem, tud az ellenfél játékához alkalmazkodni, erősséget gyengeségé átkonvertálni. De beugrik nem egy meccs, ahol nem azt a laikust kijelentést alkalmazta hogy bunker és kontra. Inter-Bayern, Real-Atletico, de verte Fergussont is nem egyszer, s nem éppen "bunker-kontra" játékkal. De lehetne még sorolni. Valahogy az emberünk sikeres, de akkor legyen egy játékot tud, akkor viszont a többiekre nézve szégyen, hogy nem tudnak ezzel mit kezdeni nagy többségében.

Madridnál eltöltött dolgokat is lehetne elemezni, azért a sokáig anomáliában lévő klubbot feljebb emelte. Az hogy rengetege problémája volt, nehéz ott is a közeggel, ahogy nálunk is. Az pl, ami múltkor is volt, hogy állítólag anyázott a játékosokkal, mert kiderült a kezdő. Ilyen más állomás helyén nem volt, s valahol érthető is a kifakadása, mert ami az öltözőn belül van az SZENT.

Aki meg utálja, úgyis mindig talál valami fogódzót, sok pénz, egy játék, nyilatkozat stb. Emberileg nem egy szimpatikus alak, de ez nem is szimpátia szavazás, a megsajnált kis koldus esete tündérmese. Igen ő a sárkány ebben a nagy népmesében, de attól még az edzői kvalitásai vitathatatlanok.
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.04.23. 14:42:06

csababarca írta:
bali 15 írta:
Félre értés ne essék, én szeretem a támadófocit. De gondolkozzatok egy kicsit annak a csapatnak aszurkolójának a szempontjából amelyik bekkel, de nyer. Az Inter drukkerek nem örültek 2010-ben? Vagy az olaszok a megnyert VB címek alkalmával?

nem erről van itt szó!
csinálja, nyilván örülnek a szurkolóik a győzelemenek, teljesen jogosan.

Csak nem akkora taktikai zseni,mint amilyennek gondolják,nem emelkedik egy edző fölé sem szerintem (top szinten).
Ahogy miihii is leírta,úgy gondolom én is, egy játékot tud,azt nagyon, és ennyi. Mindig ahhoz nyúl, ha kicsit változtat is,inkább visszaáll.
Remek edző, top edző, amit csinál azt nagyon tudja. De nem különb szerintem Simeone-nél,Pepnél,Ancelottinál,Capellonál vagy Kloppnál.
a hiba bennünk van! nem kellene túl lihegni sem a taktikája sem a tegnapi döntetlen, sem pedig a hatékony védekezés ügyét! ha Simeonénak lett volna a pályán még min egy gólerős(mondjuk szélsője) klasszis játékosa, hiába bekkel - veszít! csak azt ne vitassátok el tőle, hogy tudta(!?) mit kell játszatnia és volt hozzá csapata(emberei) és ezuttal el is érte amit akart - részben!! mert szerintem egy idegenbéli gól azért szerepelt ott a tervben, nos az pl. nem jött be neki.
Válasz küldése