Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5161
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.02.21. 18:31:30

Még hogy Messi lő "csicskagólokat" :lol:
Kép
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.21. 18:08:48

Sztem a real behúzza ezt a meccset is, ha szorosan is, de behúzza.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2012.02.21. 17:32:29

Gergolino írta:Mondjátok meg légyszi, h mi a szám címe, amit a PRO4en játszottak a félidő és a meccs végén!
Köszi
Avicii - Levels
Ritka szhar zene :lol:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.21. 17:27:07

CSZKA-Real: A továbbjutás szerintem egyértelmű, ha esetleg nem is nyernek Moszkvában, a Bernabeuban szerintem eléggé súlytalanok lesznek az oroszok. Viszont ma szerintem nem nyer a Real, nekem eléggé x gyanús.

Napoli-Chelsea: A legizgalmasabb párharc szerintem, örülök hogy ezt adja a Pro4! Nehéz dolga lesz Drogbáéknak, főleg a jelenlegi formájukat elnézve. Sorsdöntő lehet Villas-Boas szempontjából, de szerintem megoldják, és továbbmennek.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Gergolino
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2005.12.05. 16:56:05
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2012.02.20. 16:59:12

Mondjátok meg légyszi, h mi a szám címe, amit a PRO4en játszottak a félidő és a meccs végén!
Köszi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.02.17. 13:57:31

kanty írta:
Látom, a lényeget ragadtad ki. :P
Nekem se, csak valamilyen szinten "idegesít", h ilyen szépen leépítették magukat, Wenger kamuzásáról nem is beszélve.
Hidd el, mivel számomra szimpatikus az Arsenal, engem is borzasztóan zavar. :x Remélem szezon végén eltakarodik Wenger, és mindazok a személyek, akik meg akarják gátolni a változásokat az Arsenalnál.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.17. 13:54:06

LG írta:
kanty írta:
Nekem régebben az Arsenal abszolút semleges volt, de amióta ilyen töketlen nyeretlen társaság lett egyszerűen nem bírom őket. :lol:
A logikai összefüggést nem értem. Legalább is az én szimpátiám nem azon múlik, h mennyire sikeres az adott csapat.
Látom, a lényeget ragadtad ki. :P
Nekem se, csak valamilyen szinten "idegesít", h ilyen szépen leépítették magukat, Wenger kamuzásáról nem is beszélve.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.02.17. 13:49:59

kanty írta:
Nekem régebben az Arsenal abszolút semleges volt, de amióta ilyen töketlen nyeretlen társaság lett egyszerűen nem bírom őket. :lol:
A logikai összefüggést nem értem. Legalább is az én szimpátiám nem azon múlik, h mennyire sikeres az adott csapat.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.17. 13:34:25

Amíg Wenger az Ágyúsok edzője, addig a jelenlegi helyzet nem fog változni. Plusz még az sem jönne rosszul nekik, ha igazolnának egy-két igazán jó játékost és nem ilyen csikócsapatot akarnának összehozni.

Én Wengert sem értem. Felépített valamit az első pár évben, ezt pedig az utóbbi x évben sikeresen lerombolta. Nekem fura, h egy olyan edző, aki trófeákat nyert így visszavegyen. Mert, ha igazán nyerni akart volna, akkor az asztalra csap és megmondja, h ez így nem tetszik neki, ez nagy valószínűséggel nem hatott volna, de még akkor is foghatta volna magát és elmehetett volna egy olyan csapathoz, amely kupákért küzd. Pár évvel ezelőtt szinte minden csapat tárt karokkal várta volna ( persze azokra gondolok, ahol felmerült egy új edző szerződtetése). Ehelyett még most is jól el van Londonban és, ha ki nem rúgják, akkor még egy ideig ő lesz az edző.

A van Persie-s téma: szerintem a sérüléseinek "köszönhető", h még nem ment el. Látjuk, h milyen formában játszik, amikor egészséges. Nem hiszem, h 2-3 ilyen szezon után nem lett volna elege az egészből. ( Lásd: Fabregas, Nasri).

Nekem régebben az Arsenal abszolút semleges volt, de amióta ilyen töketlen nyeretlen társaság lett egyszerűen nem bírom őket. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.02.17. 12:16:12

lluisllach89 írta:
Jó lesz pár éven belül ez az Arsenal ha majd mindenkinek leszállingózik a heréje a hasüregéből.

az a baj,hogy 5 éve megy ez a duma náluk,hogy pár éven belül...ehhez képest semmit sem haladnak előre,sőt,egyre gyengébbek,nem csak eredményben,de játékban is.
Szóval ezzel nem lehet takarózniuk már.
Persze rossz,hogy az aktuális legjobbak eligazolgatnak, így nem is lehet masszívan építkezni,de ez ellen se lehet semmit sem tenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.02.17. 12:15:50

Mondjuk az is igaz, ha Ronaldora vagy Zidane-ra (...) használjuk a világklasszis jelzőt, akkor RvP nem érdemli meg. De az is látszik, hogy egyszer nem hátráltatják a sérülések, és máris nagy szezont fut.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.02.17. 12:01:27

Erre én is kiakadtam mikor Game írta hogy 2-3 világklasszis rúgja a bőrt a Senalban, nem hittem a szememnek.

Na de a Bl-nél maradva: Nagyon rossz volt nézni ezt a 4-0-t, Milan nálam ugyanaz mint a Chelsea meg a Madrid - és nem Ozsi, a Bayern nem tartozik ide :D - de ez egyszerűen vicc kategória volt.

Milan se volt valami nagy durranás, 3 ember belöbbölte a labdát, az Arsenal tizenhatosán belül pöttömjancsik fejelhettek, levehették a labdát NYUGODTAN. Egy angol csapat ellen.

RVP-t meg Henryt baromira sajnáltam, a megmozdulásaikért élvezet nézni a játékot, de ez a középpályás sor...

Jó lesz pár éven belül ez az Arsenal ha majd mindenkinek leszállingózik a heréje a hasüregéből.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.02.17. 10:32:16

LG írta:
ozsimiki írta:
RvP számomra most is bizonyította,h nem világklasszis, "csak" csupán klasszis, egy világklasszis számomra akkor is tud motor, és meghatározó lenni egy csapatban, ha körülötte mindenki tré. Abban nálam nem merül ki ez a fogalom,hogy a kapu előtti helyzeteket bevagdossa.
Érdekes, mert Messi gyenge teljesítménye válogatottban mindig azzal van indokolva, h a többiek gyengék körülötte, meg rossz edző, rossz taktika stb, stb.... akkor úgy látszik a te logikád szerint ő sem világklasszis.
El fogadom, ha Van Persiet nem tartod annak, de sztem ezt az érvet nem tudom elfogadni. Én sem tartom annak egyébként, mert úgy gondolom, h az eddigi rengeteg sérülése megakadályozta abban, h világklasszis legyen. Idén viszont elkerülik a sérülések, és világklasszis formában játszik, de több ilyen szezon is kéne tőle ahhoz, h világklasszisnak nevezzem.
Ne vicceljünk már, pontosan tudod,hogy hogy értem.

Sőt egyet is értesz velem, csak felhozod Messi válogatottsági dolgait. Hát én még ott is jóval többször látom azt,hogy adja a forintos lasztikat (ha már nem az eredeti helyén játszik), csak a társak elrontanak mindent. Az tény,h a válogatottban gyengébb az összképp, de ha összevonjuk a klubbal akkor így is bőven nevezhetjük annak. Arról nem is beszélve,h az említett Persie a válogatottban még annyit se csinált talán mint Messi az övében. Vagy a szintén előbbre rangsorolt (nálam) CR se villog válogatott szinten annyira.

Azért már ne legyek elfogult, mert nem világklasszisnak tartom a hollandot,csak klasszisnak. Szerintem többen értenek ezzel egyet, mint fordítva. Ez Csabinak is szól.

Még1 fontos dolog:

Én a világklasszisokat NEM az alapján számszerűsítem, "választom",hogy egy adott idényben kik a top5-10. Hanem amióta foci a foci, azaz a régieket is figyelembe véve, írom azt,hogy míg Messi világklasszis, addig egy RvP 1000%,hogy nem az.

Szóval nem úgy képzelem el,hogy akik egy adott időszakban a saját konkurenciájuk közül képesek top 5ben lenni, azokra már feltétlen rá kell aggatni a világklasszis szót. Nem. Ők jelenleg klasszisok, nagyon jó játékosok, de nem több. Persze akadnak kivételek, mert Messi egyértelmű, hogy világklasszis már egy ideje, de lehetséges hogy a mögötte lévő 4 játékos egyike sem az (nem feltétlen csak, hogy érthető legyen mit akarok mondani ezzel). Nem kötelező mindenkire rámondani, aki jelenleg benne van top 3-5-10ben. Ezért írtam,hogy könnyen dobáljátok a jelzőket, igaz a média is, szóval nem nagy "bűn" ez.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.02.16. 21:46:48

daffy írta:most is több újság szerint a kalapban van a neve,főleg,hogy higuainért sorban állnak a klubok. a télen egy 40 millás chelsea ajánlatot utasított vissza a real,de állítólag nem adják fel. ott van még a juve,a psg,stb. én rvp helyett mást néznék(vagy nem adnám el higanyt),de az tény,hogy neki is és wenger úrnak is váltania kell,ha még életében el szeretne érni valamit
Na azért ez is durva, ha igaz. Nem tudom, mi ez a nagy felhajtás Higuaínért, ezek a 40 milliós ajánlatok meg teljesen készek.. Klasszisokkal gyengébb csatárnak tartom, mint Benzemát. Bár Carroll után ki tudja... :roll: :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.02.16. 21:37:47

LG írta: Én emlékszem ilyenekre azért, a Realnál is felmerült anno, persze nem lehet tudni, h ezeknek a pletykáknak mennyi volt az igazságtartalma. De meglepődnék, ha most nyáron nem próbálnák meg elvinni. És sajnos az Arsenal jelenlegi formáját elnézve elképzelhető, h el is hagyja a klubot.
most is több újság szerint a kalapban van a neve,főleg,hogy higuainért sorban állnak a klubok. a télen egy 40 millás chelsea ajánlatot utasított vissza a real,de állítólag nem adják fel. ott van még a juve,a psg,stb. én rvp helyett mást néznék(vagy nem adnám el higanyt),de az tény,hogy neki is és wenger úrnak is váltania kell,ha még életében el szeretne érni valamit
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.02.16. 21:24:30

ozsimiki írta:
RvP számomra most is bizonyította,h nem világklasszis, "csak" csupán klasszis, egy világklasszis számomra akkor is tud motor, és meghatározó lenni egy csapatban, ha körülötte mindenki tré. Abban nálam nem merül ki ez a fogalom,hogy a kapu előtti helyzeteket bevagdossa.
Érdekes, mert Messi gyenge teljesítménye válogatottban mindig azzal van indokolva, h a többiek gyengék körülötte, meg rossz edző, rossz taktika stb, stb.... akkor úgy látszik a te logikád szerint ő sem világklasszis.
El fogadom, ha Van Persiet nem tartod annak, de sztem ezt az érvet nem tudom elfogadni. Én sem tartom annak egyébként, mert úgy gondolom, h az eddigi rengeteg sérülése megakadályozta abban, h világklasszis legyen. Idén viszont elkerülik a sérülések, és világklasszis formában játszik, de több ilyen szezon is kéne tőle ahhoz, h világklasszisnak nevezzem.
egyébként pedig a nagy klasszisokat általában ostromolni szokták a nagy klubok,van persie-vel kapcsolatban viszont nem emlékszem hogy igazán komolyan felmerült volna egy klubváltás.
Én emlékszem ilyenekre azért, a Realnál is felmerült anno, persze nem lehet tudni, h ezeknek a pletykáknak mennyi volt az igazságtartalma. De meglepődnék, ha most nyáron nem próbálnák meg elvinni. És sajnos az Arsenal jelenlegi formáját elnézve elképzelhető, h el is hagyja a klubot.
socio66

2012.02.16. 21:21:16

én sem igazán sorolom a legjobbak közé van persie-t, eleve alig volt olyan éve amikor normális meccsszámot játszott,nagyon sérülékeny játékos.
idén,28 éves korára először hoz egy kiemelkedő szezont,azt maximálisan elismerem hogy most egyedül húzza a csapatot,ha ezt így hozná két-három évig folyamatosan,hónapokig tartó sérülések nélkül,akkor lehetne a világklasszis jelzőt ráaggatni,de most ez túlzás szerintem.
a válogatottban sem emlékszem nagy tornájára,a vb-n szörnyen gyenge volt,bár úgy rémlik mintha akkor is valami sérülésből tért volna vissza éppen.
egyébként pedig a nagy klasszisokat általában ostromolni szokták a nagy klubok,van persie-vel kapcsolatban viszont nem emlékszem hogy igazán komolyan felmerült volna egy klubváltás.
pedig az arsenal jelenlegi státusza miatt szerintem egy bajnokságra,bl-címre esélyes csapat elég csábító lehetne neki.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.16. 21:03:01

ozsimiki írta: Írtam lentebb,hogy más egyéb csatároknak is van kiemelkedő szezonja, kisebb csapatok között is.

A jelenlegi támadók DE INKÁBB AZOK FORMÁI-t nézve, lehetséges,h top 5ös. Ez esetben a másik 4 sem világklasszis.

a motor,és meghatározó szavakat egy-egy meccsre értem, azaz, ha őt nem szolgálják ki, kb ugyanannyit mutat mint a többiek, semmit.

Igaz,h Ő viszi az Arsenalt, kellenek a góljai, itt akkor visszakérdeznék:
Ha egy rém gyenge (az elmúlt évekhez viszonyítva is) csapatból vki kiemelkedik, és elvezeti az 5.,6. hely környékére, az világklasszis ettől? :D

hány kis, és középcsapat van,akik 1-1 csatár miatt érnek el jó helyezéseket, ettől az Ő csatáraik világklasszisok? nem.

mondom, elismerem,h jó formát fut, hívjuk klasszisnak, nálam a fokozatok: jó, klasszis= nagyon jó, világklasszis.

Mostanában elég könnyen dobáljátok a világklasszis jelzőket szerintem. Értem én,hogy ő az egyedüli aki talán Arsenal szint, és ezért már szinte a megváltó nektek.
Ha nem a jelenlegi formát nézzük, hanem csak a csatárok képességeit, szerintem van Persie akkor is min. Top10-es. CR és Messi kiemelkedik, de az utánuk következő játékosok nagyon egyforma képességűek.

Ő sem döntheti el egyedül az összes meccset. Természetes, hogy nem fog egy évben 50-60 meccsen világklasszis szinten játszani, be fog csúszni 1-2 rosszabb meccs.

Fabregas is egy gyenge Arsenal-ban játszott évekig, mégis világklasszis. De visszakérdeznék: HA Messi mellett gyengébb képességű társak játszanának és csak a 3-4-5. helyen állnánk, viszont Messi hozná a szokásos stat-jait, akkor ő világklasszis vagy nem?
messideco írta:van Persie a szememben akkor lesz igazán nagy klasszis, ha a válogatottban is fel tud valamit mutatni. Nem csapatsikerre gondolok, hanem ha ott is ki tud emelkedni.
Sajnos valahogy nem kompatibilis RVP a holland válogatottal. A 2010-es VB-n szvsz leültettem volna padozni...
Ha már szóba került a holland válogatott, akkor tőled kérdezném, te vagy a nagy szakértő :) Támadókból elég jól áll a válogatott (van Persie, van der Vaart, Sneijder, Kuyt, Robben, Huntelaar, Luuk de Jong), te hogy állítanád össze a csapatot? Nemzetközi Labdarúgás topikban válaszolj please, ne itt offoljunk, köszi a választ :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.02.16. 19:16:11

van Persie a szememben akkor lesz igazán nagy klasszis, ha a válogatottban is fel tud valamit mutatni. Nem csapatsikerre gondolok, hanem ha ott is ki tud emelkedni.
Sajnos valahogy nem kompatibilis RVP a holland válogatottal. A 2010-es VB-n szvsz leültettem volna padozni...

ON:
Este a két manchesteri csapatnak fel lesz adva a lecke rendesen, de minden bizonnyal győzni fognak. Az a legnagyobb kérdés, hogy melyiket érdekli jobban a bajnoki cím.
A sorozat esélyesének a Laziot tartom. Szerintem egy kis szerencsével sokáig menetelhetnek. Az Atleticoban nem érzem azt, hogy meg tudnák őket állítani.
"And my heart will leave you never."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.02.16. 19:08:02

Game90 írta:
ozsimiki írta: RvP számomra most is bizonyította,h nem világklasszis, "csak" csupán klasszis, egy világklasszis számomra akkor is tud motor, és meghatározó lenni egy csapatban, ha körülötte mindenki tré. Abban nálam nem merül ki ez a fogalom,hogy a kapu előtti helyzeteket bevagdossa.
Ozsi, ne legyél már ennyire elfogult :) Van Persie Top5-ös csatár, world class. Végre nem sérült, meg is látszik a teljesítményén, PL-ben 25 meccsen 22 gól, 8 gólpassz, Arsenal 48 góljából 30-ban szerepet játszott, a gólok 62%-ában! Kiemelt rész meg fail, szinte mindenki tré mellette (Walcott egy futóbolond, Gervinho-nak nagy homloka van, de ész az nincs mögötte, Arteta jó-jó, de azért nem több, mint Everton-szint, Ramsey és Arshavin alibi), ő egyedül cipeli a csapatot a hátán, ha ő nem lenne, már az Európa Liga helyre sem lenne esélyünk. Talán akkor lehet őt motornak és meghatározó játékosnak mondani :)
Írtam lentebb,hogy más egyéb csatároknak is van kiemelkedő szezonja, kisebb csapatok között is.

A jelenlegi támadók DE INKÁBB AZOK FORMÁI-t nézve, lehetséges,h top 5ös. Ez esetben a másik 4 sem világklasszis.

a motor,és meghatározó szavakat egy-egy meccsre értem, azaz, ha őt nem szolgálják ki, kb ugyanannyit mutat mint a többiek, semmit.

Igaz,h Ő viszi az Arsenalt, kellenek a góljai, itt akkor visszakérdeznék:
Ha egy rém gyenge (az elmúlt évekhez viszonyítva is) csapatból vki kiemelkedik, és elvezeti az 5.,6. hely környékére, az világklasszis ettől? :D

hány kis, és középcsapat van,akik 1-1 csatár miatt érnek el jó helyezéseket, ettől az Ő csatáraik világklasszisok? nem.

mondom, elismerem,h jó formát fut, hívjuk klasszisnak, nálam a fokozatok: jó, klasszis= nagyon jó, világklasszis.

Mostanában elég könnyen dobáljátok a világklasszis jelzőket szerintem. Értem én,hogy ő az egyedüli aki talán Arsenal szint, és ezért már szinte a megváltó nektek.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.16. 18:50:05

noname írta:A meccs elején Walcott előtt nem egyszer adódott hatalmas terület, elment a 16os sarkáig, majd nem tudta mit csináljon, visszapasszolt. :roll: Amúgy Sczesny-t(tuti rosszul írom) hiába tartják nagy kapusnak. Robinho 2. gólja abszolút védhető lett volna. A másik oldalon ugyanazt Abbiati kivédte. :roll:

A Milan nem játszott olyan nagyot. Első gólnál védelmi hiba, Boatengről elfelejtkeztek, Robinho 2. gólja potya. Ibra tizije előtt nemértem minek kellett lerántani. Ritka nagy ostobaság volt. Robinho első góljánál is rejtély mit művel a védelem... :roll:

Jelenleg a Castle és a Chelsea is messze erősebb, de a Pool is alighanem neyer idén kupát és nem lepne meg ha egy Carling cup siker BL helyig repítené őket.
Walcott gyakorlatilag mindig ezt csinálja, egyszerűen ő túl buta a focihoz, cselezni pedig nem tud. Gyors, 10ből 3x normálisan beadja a labdát ill. 10ből 2x normálisan eltalálja a labdát, amiből gól születik. Aztán kb. ennyit tud Hamilton.

Szczesny :) Robinho 2. gólja szerintem is fogható lett volna egy kis szerencsével. De ez a meccs nem ő miatta ment el.

Ez zavar engem is, hogy a Milan nem is játszott olyan nagyot. Arsenal viszont nagyon gyenge volt. Sagna nem tudom, hogy mit gondolt Robinho 1. góljánál, mintha ólomlábakkal futott volna Ibra után, Koscielny - Vermaelen talán harmadjára játszott együtt ebben a szezonban, Gibbs meg 4 hónap után most játszott először tétmeccsen, rögtön kezdőként, Song december óta katasztrófa, mondjuk majdnem az összes meccset végigtolta ebben a szezonban, Ramsey - Arteta kioltja egymást, talán csak Rosicky tetszett egyedül. Játék képe alapján megérdemelt vereség volt, taktikailag és mentálisan megint csődöt mondott a csapat.

Eboué pedig megmondta a frankót twitteren, mindenben egyetértek vele:
Arsenal performance yesterday was a digrace. They boys should cover their face with their hands. They should refund all the arsenal Fans.
My Boss Wenger, Pls Boss. Listen to the people and bench useless players. Player with no passion & brain. It is time you boss. it is time.
Alex Ox. You are the brightest thing that ever came on the pitch. Good footballer, better than walcott. You run, dribble, shoot.
Van i respect you . there was just no supply from the blind midfield .. Yes..blind, No vision... cant pick out Van. what a shame.
Arteta, You need to do more. You can spend all the time looking after your hair, pls brother take charge or you might as well do a Cesc.
Ramsey needs to stop thinking he is Cesc. He is trying to hard. Mate, Just stick to what you know. Cant wait for Jack to be back. he is best
If Theo wants to Run, Let him go and run on the TreadMill... He hasnt paid back the investement wenger made in him. Am ashamed. sorry Theo.


Chelsea szerintem egyáltalán nem erősebb, mint a Senal, kb. ugyanazt tolják ebben a szezonban, mint mi, bárki ellen képesek botlani. Castle nekem nagy meglepetés, azt jósoltam, hogy január fele kipukkadnak majd. Liverpool-tól annyira nem félek.

Egyébként Capello-t szívesen látnám az Arsenal padján, ha megy Wenger (nem fog).
ozsimiki írta: RvP számomra most is bizonyította,h nem világklasszis, "csak" csupán klasszis, egy világklasszis számomra akkor is tud motor, és meghatározó lenni egy csapatban, ha körülötte mindenki tré. Abban nálam nem merül ki ez a fogalom,hogy a kapu előtti helyzeteket bevagdossa.
Ozsi, ne legyél már ennyire elfogult :) Van Persie Top5-ös csatár, world class. Végre nem sérült, meg is látszik a teljesítményén, PL-ben 25 meccsen 22 gól, 8 gólpassz, Arsenal 48 góljából 30-ban szerepet játszott, a gólok 62%-ában! Kiemelt rész meg fail, szinte mindenki tré mellette (Walcott egy futóbolond, Gervinho-nak nagy homloka van, de ész az nincs mögötte, Arteta jó-jó, de azért nem több, mint Everton-szint, Ramsey és Arshavin alibi), ő egyedül cipeli a csapatot a hátán, ha ő nem lenne, már az Európa Liga helyre sem lenne esélyünk. Talán akkor lehet őt motornak és meghatározó játékosnak mondani :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.16. 18:33:16

Előzetesen nem gondoltam volna hogy nyer a Milán, főleg nem ennyivel! :shock: Ez sajnos eldőlt, kár, és azért is hogy Henry valószínűleg utolsó meccsén részesült egy 4-esben! Sajnálom az ágyúsokat! :roll:

És ha már Boateng gólja, ez sem volt csúnya:
http://www.youtube.com/watch?v=QyVq_3GZ ... r_embedded#!

A Zenit-Benfica párharc még teljesen nyitott!

Ma:

Én is meglepődtem hogy a Story4 adja a MU meccset, de kihasználom a lehetőséget, jó meccsnek ígérkezik. Bár kérdés hogy mennyire veszi komolyan az EL-t a MU?! Hajrá Ajax!

A tippem hogy egyik manchesteri csapat sem fog ma nyerni!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.02.16. 17:59:17

tényleg, azt is adják :D
bár azért az egész EL-ben leginkább az Mu-nak rossz a helyzete, mert ha megnyerik, akkor az "nem nagy szám" ha meg kihullanak (akár itt) akkor meg megy majd a sz.rdobálás, hogy az euroligához is gyengék :D
amúgy a bajnokság fontosabb lehet, szóval nem tudom milyen kezdő lesz ma.

a porto-cityt várom viszont a legjobban, a stoke-valencia pedig tényleg egy "kultursokk", most, hogy belegondolok a stoke játékosainak névsorába :D
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.02.16. 17:20:58

shutterisland írta:ía digi és digi+ adja az AZ Alkmaar-Anderlecht, Porto-City, Stoke-Valencia, Lazio-AM meccseket :)
A Story4 meg az Ajax-Manchestert. Ritka pillanat lesz, mikor odakapcsolok. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.02.16. 17:20:24

Én is azt néztem, hogy mennyi ígéretes meccs (jó csapatokkal) lesz ma. Szerencsére hazajöttem, így van Story4 is, az Ajax - MU-t is érdemes lesz követni.

Egyébként kár, hogy ennyi sérült van a Lazioban, én azt a párharcot várom ma a legjobban. A Valencia - Stoke City meg egy nagyon durva kultúrsokk.

Miki! Van manapság világklasszis csatár?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2012.02.16. 17:21:54-kor.
Válasz küldése