Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.24. 22:33:38

lui1698 írta: Juhásszal meg amúgy mi van? Néha rákacsintok az Anderlecht meccseire, de általában a padon van.
sérült,el se vitték fagyoskodni
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.10.24. 22:31:02

Átmegy ez a topic is lassan barca vs. real-ba...


Amúgy lassan szerintem érik, hogy Mancini-nek megköszönjék egy tevecsokorral az arabok a munkáját, mert ennyi pénzzel és ilyen kerettel, ezt leművelni bl-ben nem hiszem, hogy van csapat aki megengedhetné magának.

Milan továbbra is rém gyenge, mondjuk a kezdőjük kb. egy Fiorentina-éval vetekszik.

Dortumund, Schalke is nyerésre áll, ráadásul egyik se Jászárokszállás ellen játszik. Szerintem idén a Bayern-t is ide véve (aminek iszonyatosan bika kerete van, és kb. más dimenziót képviselnek a bajnokságban) számolni kell a német csapatokkal elég komolyan.

Juhásszal meg amúgy mi van? Néha rákacsintok az Anderlecht meccseire, de általában a padon van.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.10.24. 22:24:55

Alexander Mahone írta: És ezt pont te mondod haver, aki a túloldalon mindent megmagyaráz, persze itt meg jópofizik: Te vagy a legnagyobb kifogás-kereső, megmagyarázó, "mindenkihibáscsakminem" odaát R.M.C.F. tetsvéred után.
Szerintem te összetévesztesz valakivel.... na de ez már off
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.10.24. 22:20:37

Elbandi!

én sosem szidtam alpári mód a Cityt, sőt gratuláltam is Neked a sikereikhez, de ez vmi gyomorforgató, és undorító,hogy mit NEM tesznek le az asztalra a Bl-ben....tavaly ráfoghatták,h hát de tapasztalatlanság,de idén? milyen ultragáz focival mennek ki a pályára? és nem csak a Real ellen, Dortmund ellen kész csoda volt,h egyáltalán xeltek, most meg ez ellen az Ajax ellen égnek? és ki is esnek a fenébe simán...szégyen Mancini, szégyen ennek a csapatnak a hozzállása, ILYEN KERETTEL!

most már meg is érdemlik...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.10.24. 22:20:00

REMY írta: Miért mindig a kifogásokat kell keresni. :wink:
És ezt pont te mondod haver, aki a túloldalon mindent megmagyaráz, persze itt meg jópofizik: Te vagy a legnagyobb kifogás-kereső, megmagyarázó, "mindenkihibáscsakminem" odaát R.M.C.F. tetsvéred után.

Malaga megint nyerni fog. Pokoli jól tartják magukat a BL-ben és a bajnokságban is. Kár volt kivenni a lóvét.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.10.24. 22:15:08

nah.. mosdom de jó lesz a dortmund megveri a margitot, sziti győz, aztán majd lesz valahogy...

erre ez a szerencsetlen mencseszter... hogy lehet ettől az ajaxtól kikapni?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.24. 22:13:41

Hm. Ez a Dortmundot illik most már tényleg komolyan venni a nemzetközi porondon is. Még akkor is így gondolom, ha a marid egyenlít, vagy esetleg fordít. Jó kis csapatot kovácsolt Klopp.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.10.24. 22:10:41

Egyszer egy 4:1:3:2-t is megnéznék taktikának.

Valdes
4 védő
Busquets
Iniesta, Xavi/Cesc, Pedro
Villa/Sanchez, Messi

Busquets, mint vkp, előtte Xavi, Iniesta és Pedro, Xavitól szélebbre kicsit kitolva, előttük pedig Messi és Villa/Sanchez ketten középen, akik összejátszanak és várják a kp-ról a lasztit. Persze mindenki úgy variálja a tartalékokkal és a cserékkel, ahogy kívánja. Én megpróbálnám ezt a felállást legalább a BL meccseken, ezt a csoportot már megnyertük úgyis.

szerk.: nem a megfelelő topic, de üsse kő. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2012.10.24. 22:16:28-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.24. 21:50:05

REMY írta:Félre értés ne essék, én nem akarok támadni :wink: Nem azért járok ide fel, hogy összevesszek mindenkivel.

csak egyszerű meglátás volt.
Elhiszem én,csak az ilyen meglátásaidat próbált meg ellőni akkor,amikor pl Messi szerez ilyen gólt,hatásosabb.

Főleg,hogy én itt nem Ronaldot támadtam,hanem a kapust vettem elő,hogy rossz megoldást választott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.10.24. 21:49:47

REMY írta:
csababarca írta:Gyors gólváltás volt a Dortmund-real meccsen.
Lewandowski gól,majd Ronaldo emelte át Weidenfellert,aki olyan okosan mozdult ki a kapujából,mint Valdes szokott. :roll:
Minek indul ki ilyenkor egy kapus,ha tudja nem ér oda? ha a helyén marad,akkor 1-0 lenne,ehelyett 1-1.
Gondolom Messi emeléseinél nem ezt mondod... ha a kapus a helyén maradt volna.... ennyi.. felismerte, ahogy Messi is felszokta. Miért mindig a kifogásokat kell keresni. :wink:
Kapushiba volt...ennyi.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.10.24. 21:46:53

Félre értés ne essék, én nem akarok támadni :wink: Nem azért járok ide fel, hogy összevesszek mindenkivel.

csak egyszerű meglátás volt.

Más: Malaga meccsen Joaquin 11-est hibázott :evil: nagyon remélem, hogy verik a Milant.
Ennek az olasz gárdának nincs helye a BL-ben. Szánalmas az egész csapat.
Építkezzenek.. addig is csá.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.24. 21:46:31

Nem értem mért kell egy BARCA fórumon magyarázkodni, hogy miért nem örül valaki az ősi rivális Real Madrid góljának és próbálja a gólt kapó csapat szemszögéből nézni a hibát. :roll:
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.24. 21:41:06

REMY írta:
Gondolom Messi emeléseinél nem ezt mondod... ha a kapus a helyén maradt volna.... ennyi.. felismerte, ahogy Messi is felszokta. Miért mindig a kifogásokat kell keresni. :wink:
Szerintem valahol érthető hogy barca drukkerként nem keresek magyarázatot Messi góljaira,főleg nem hangoztatom,hogy a kapus hibázott.
De Te is láthatod,hogy a kapus félúton volt,félmegoldást választott.
ÉS egy szóval nem vontam kétségbe Ronaldo érdemeit a gólban,de lehet támadni mindig,állok elébe. :wink:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.10.24. 21:37:46

csababarca írta:Gyors gólváltás volt a Dortmund-real meccsen.
Lewandowski gól,majd Ronaldo emelte át Weidenfellert,aki olyan okosan mozdult ki a kapujából,mint Valdes szokott. :roll:
Minek indul ki ilyenkor egy kapus,ha tudja nem ér oda? ha a helyén marad,akkor 1-0 lenne,ehelyett 1-1.
Gondolom Messi emeléseinél nem ezt mondod... ha a kapus a helyén maradt volna.... ennyi.. felismerte, ahogy Messi is felszokta. Miért mindig a kifogásokat kell keresni. :wink:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.24. 21:27:29

Gyors gólváltás volt a Dortmund-real meccsen.
Lewandowski gól,majd Ronaldo emelte át Weidenfellert,aki olyan okosan mozdult ki a kapujából,mint Valdes szokott. :roll:
Minek indul ki ilyenkor egy kapus,ha tudja nem ér oda? ha a helyén marad,akkor 1-0 lenne,ehelyett 1-1.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.10.24. 15:46:01

Messa írta: Elég rapszodikusan teljesít most a Vidi, a bajnokságban másfél hónapja nyeretlenek vagyunk ( :shock: ), ez a szezon ebből a szempontból kuka, de ha továbbjutnánk az EL-ből, nem hiszem hogy sokan bánnák.
Egy ilyen kis csapatnál ez várható, mert szeretnének vitézkedni az Európai kupában és ez mindig a bajnokság rovására megy. DVSC is így volt ezzel anno.

De nem érdekel, mert az első 3-ban úgyis benne lesznek év végére...addig meg jussanak csak tovább :D jöjjön a pénz és jöjjenek a sztárok :D
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.10.24. 15:23:17

Holnap Vidi-Basel.

Egy jó hír már van, Frei nem játszhat. Viszont nálunk Stopira kiválása szerintem nagyobb érvágás, nincs aki pótolja sajnos. Talán Szolnoki megoldja...

Másfél-két hete volt edzőváltás a Baselnél, hétvégén ki is kaptak a Luzerntől, most talán meg lehet fogni őket. Istenem, de jó is lenne! Ha még a Sporting megverné a Genket, 3 meccs után 6 ponttal vezetnénk a csoportot. Onnan meg már akármi lehet...

Elég rapszodikusan teljesít most a Vidi, a bajnokságban másfél hónapja nyeretlenek vagyunk ( :shock: ), ez a szezon ebből a szempontból kuka, de ha továbbjutnánk az EL-ből, nem hiszem hogy sokan bánnák.

Természetesen ott leszek majd, minden percét ki kell élvezni az ilyen meccseknek. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.10.24. 07:51:38

E csoportban a Shakhtar az első. :shock:
Remélem, hogy így is marad a Juve pedig bejön a második helyre :twisted:

F csoportban Bayern csak a 3.
Ezt nem hinném, hogy így marad, szerintem továbbjut a Bayern, de vajon ki lesz a másik továbbjutó? Vale vagy Bate?

G csoportban nincs meglepetés, vezetjük a csoportot 5 pont előnnyel és ha a következő 2 meccset is megnyerjük, akkor lehet c csapattal játszani a Moszkva ellen.

H csoportban továbbjutó helyen a Kolozsvár 8)
Remélem így is marad, a Galata-t hazai pályán meg kell verni, a Braga-val kell egy döntetlen, és meglehet a továbbjutás :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.23. 23:49:57

Én a MU-Braga derbit néztem (majd mindjárt felvételről meg a miénket) és hatalmas derbi volt. A vendégek elég jól bekezdtek, kétszer is mattolták az angolokat meg voltak még lehetőségeik ezen kívül is. Bátran játszottak, a MU meg kicsit lassan ért bele a meccsbe. De aztán szépen lassan átvették az irányítást és egy nagyon jó iramú, lehetőségekben gazdag, élvezetes meccset rittyentettek a felek. Ahogy telt az idő, egyre inkább nyomott a MAN UTD és sikerült is a fordítás, ami nem volt érdemtelen.

Mindenesetre intő jel, h ez kevés lehet a hétvégi Stamford-i derbin, ráadásul azért ki is vehetett belük rendesen ez a meccs. Igaz, a cselszkij meg zakózott, uh ők még ennyire sem fényesen hangoltak a csúcsrangadóra :P

GO MU!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.23. 22:43:28

MU sajnos nyert végül (Chicharito 2), a Sahtar viszont megverte Abramovicsékat, Óscar csak szépíteni tudott.
Soldado-triplával nyert a Valencia, a Nordsjaelland (csak le tudom írni :D ) ikszelt a Juvéval, szóval a tippjáték szempontjából igencsak tré a forduló eddig. :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.23. 22:08:06

Persze van még hátra 30 perc, de azért érdekes eddig a forduló.
Vezet a Nordsjaelland a Juventus ellen, a Sahtar kettővel a Chelsea ellen (ez talán annyira nem meglepő, ukránok főleg otthon nagyon veszélyesek)
Manchester 0:2ről egyenlített nem rég a Braga ellen és vezet a Cluj is Isztambulban.
Kép
Kép
Kép
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.10.23. 09:52:51

nagyiibarca írta:Kassai Viktor vezeti a szerdai Dortmund-Real meccset.
Remélem jól lehozza mert most kapott egy esélyt am megint nyivácskól majd neki Roncika :D
Igen, de a partjelzőit lecserélték (legalábbis Vad-ot igen). Úgy néz ki benne továbbra is bíznak, ami logikus is, hiszen az elhíresült bakikról nem ő, hanem a partjelző tehetett.
Mellesleg egy nem elhíresült bakija a Barca - MU meccsen Rooney gólja, ami les volt - szintén partjelzői hiba, de mivel így is sima győzelem volt, senkki nem hibáztatta.
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.10.23. 09:28:57

Mai meccsek, és tippjeim:

E csoport:
Sahtar Donyeck-Chelsea 1-1
Nordsjaelland-Juventus 1-3
Ebben a csoportban az eddig látottak alapján nagy harc lesz a Chelsea, Sahtar és Juventus között a továbbjutásért, úgyhogy a Sahtar-Chelsea mindkét csapatnak nagyon fontos, a Juventus-nak pedig simán nyernie kellene a dánoknál a papírforma alapján.

F csoport:
Bate-Valencia 1-1
Lille-Bayern München 1-2
A Bate-Valencia meccs nagyon szoros lesz, a BL előtt azt mondtam volna, hogy simán nyer a Valencia, de az eddigiek alapján döntetlen, bár lehet, hogy a Bate nyer. A Bayern-nek muszáj nyernie a Lille otthonában, mert ha nem, nehéz helyzetbe kerülhet a csoportelsőségért, akár a továbbjutásért folyó harcban is.

G csoport:
Barcelona-Celtic 4-2
Szpartak-Benfica 1-1
Erős csapat ez a Celtic, de szerintem annyira azért nem erős, hogy a Camp Nou-ban legyőzzön minket. Szpartak-Benfica szerintem döntetlen lesz.

H csoport:
Manchester United-Braga 2-0
Galatasaray-Kolozsvári CFR 1-2
A Braga sem rossz csapat, de szerintem nem elég a United legyőzésére. A CFR képes volt legyőzni a Braga-t idegenben, akkor szerintem a Galatasaray-t is képes lesz, és örülnék, ha így is lenne :)
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.10.22. 13:42:26

Kassai Viktor vezeti a szerdai Dortmund-Real meccset.
Remélem jól lehozza mert most kapott egy esélyt am megint nyivácskól majd neki Roncika :D
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.10.06. 16:29:40

A stadionban ülve, vagy is állva tombolva izgultunk végig a meccset LOKI szurkolókként! Ez nem csak egy csapat sikere, ez egy nemzet siker, nem, hogy együtt örülnénk ennek. A SZUD-ból igen is sokan jóba vagyunk a Red Blue Devils szurkoló táborral, lehet , hogy saját bajnokságon belül tiporjuk egymást, de ez világ szintű mérkőzés volt!
Kép
Válasz küldése