Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.04.08. 23:26:10

eimenis1212 írta:
Leon írta:Örülök a Chelsea győzelmének mert tuti,hogy ez a mai napon nagy nulla Real (mit keresnek már megint a 4 közt? :evil: ) kapta volna a Cavani (sárgák) és Ibra (sérülés) nélküli alibi csapat PSG-t!
Ha tovább megyünk akkor meg ott lesz nekik a Chelsea,Bayern,Barca,vagyis a végállomás. 8)
jó lenne ha így lenne, de egy olyan csapat van aki ellen a reálnak nem sok esélye van az meg a bayern. Ellenünk reálisan 50-50%.ot adnék, a Chelsea ellen viszont esélyesebbnek tartom őket. Jó lenne ha a Chelseat kapnánk.... Persze előtte holnap nyerni kellene idegenben...
Van egy olyan nagyon rossz megérzésem, hogy Real-Atlético elődöntőt fogunk látni, de ne legyen igazam. Viszont afelől tényleg senkinek ne legyen kétsége, hogy HA véletlenül az Atleti jutna tovább, akkor a két madridit összesorsolják...

Ami a mi esetleges továbbjutásunkat és leendő ellenfelünket illeti, előbb kérném a Realt vagy a Bayernt mint Mourinho Chelsea-jét...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.04.08. 23:20:34

Leon írta:Örülök a Chelsea győzelmének mert tuti,hogy ez a mai napon nagy nulla Real (mit keresnek már megint a 4 közt? :evil: ) kapta volna a Cavani (sárgák) és Ibra (sérülés) nélküli alibi csapat PSG-t!
Ha tovább megyünk akkor meg ott lesz nekik a Chelsea,Bayern,Barca,vagyis a végállomás. 8)
jó lenne ha így lenne, de egy olyan csapat van aki ellen a reálnak nem sok esélye van az meg a bayern. Ellenünk reálisan 50-50%.ot adnék, a Chelsea ellen viszont esélyesebbnek tartom őket. Jó lenne ha a Chelseat kapnánk.... Persze előtte holnap nyerni kellene idegenben...
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.08. 23:17:10

Örülök a Chelsea győzelmének mert tuti,hogy ez a mai napon nagy nulla Real (mit keresnek már megint a 4 közt? :evil: ) kapta volna a Cavani (sárgák) és Ibra (sérülés) nélküli alibi csapat PSG-t!
Ha tovább megyünk akkor meg ott lesz nekik a Chelsea,Bayern,Barca,vagyis a végállomás. 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.08. 22:47:27

Alcantara írta:El kell ismerni a Chelsea csodálatos meccset játszott ma este. =D>

Mindenben felülmúlták az impotens, gyenge játékot mutató franciákat.
Nagyon örülök, hogy ezt a meccset választottam ma este, mert igazi fociélmény volt.

Ezen a meccsen David Luiz újból meggyőzött, hogy nagyon jó helyen lenne nálunk.

Blanc edzői kvalitásai szerintem nem való egy feltörekvő, dúsgazdag egyesülethez.
Nincs keresnivalójuk a 4 között ezzel a játékkal.
Taktikailag teljesen elbazilikázta Blanc, körülbelül borítékolható volt a "végén Mourinhoék mennybe mennek" forgatókönyv. Gratula a Chelseanek, ki nem állhatom őket, de szép győzelem volt. A meccs embere nálam Schürrle.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.08. 22:45:43

Initom írta:
Gareth Tello írta:És még a Chelsea is behúzza, hát persze...
ezt már csak úgy lehet fokozni ha kiesünk holnap.... #-o
Nyugi, a fák nem nőnek az égig. Továbbmegyünk mi is! :wink:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.08. 22:44:03

El kell ismerni a Chelsea csodálatos meccset játszott ma este. =D>

Mindenben felülmúlták az impotens, gyenge játékot mutató franciákat.
Nagyon örülök, hogy ezt a meccset választottam ma este, mert igazi fociélmény volt.

Ezen a meccsen David Luiz újból meggyőzött, hogy nagyon jó helyen lenne nálunk.

Blanc edzői kvalitásai szerintem nem való egy feltörekvő, dúsgazdag egyesülethez.
Nincs keresnivalójuk a 4 között ezzel a játékkal.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.04.08. 22:43:30

Gareth Tello írta:És még a Chelsea is behúzza, hát persze...
ezt már csak úgy lehet fokozni ha kiesünk holnap.... #-o
Abi & Tito
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.08. 22:37:42

És még a Chelsea is behúzza, hát persze...
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.04.08. 22:35:29

egyszerűen hihetetlen mekkora szerencséje volt a reálnak :roll: dortmund ,vagyis Mhik....gratulálhat magának.
Abi & Tito
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.08. 21:52:31

Leon írta:Sosem gondoltam volna,hogy egyszer ilyen lesz,de én azt szeretném ha Chelsea jutna tovább! :oops:
Egy Ibra nélküli PSG-t nem érzek olyan veszélyesnek (hiába Cavani) és lefogadom ha tovább mennek akkor a Real fog velük szembe jönni.Ők meg lazán verik a franciákat.
Jelenleg a Bayernen (akit biztos mi kapunk ha továbbmegyünk) kívül a Chelsea-t látom igazán erős/kellemetlen ellenfélnek a Madriddal szemben.
A Chelsea nekünk is sokkal kellemetlenebb ellenfél lenne, szóval menjen csak a PSG tovább. Ráadásul a PSG szerint bárkit kapna, biztos jó meccseket játszanának, míg a Chelsea-nél benne van a pakliban, hogy ellenünk, a Bayern, vagy akár a Real ellen is inkább csak ölnék játékot.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.08. 10:49:36

Real így is simán továbbjut, még ha a mai le is hozzák egy X-re. Ez a Dortmund nem az a Dortmund de azért otthon, egy BL-Negyeddöntőben odateszik majd magukat, de ez max egy minimális sikerre lehet elég. X körüli eredményre számítok. Hacsak nem sül el a meccs elején pár Real kontra.

Ami a másik meccset illeti, nagy érvágás Ibra hiánya. És a Chelsea jött már vissza otthon 1-3ról, a Napoli ellen. Igaz az olaszok magunknak köszönhették, hogy kihagyták a helyzeteiket. De szerintem ez a PSG van olyan jó talán még Ibra nékül is, hogy megőrizze előnyét. Ők az esélyesebbek, de azért Mourinho Chelsea bármire képes lehet otthon. Sok múlik rajta, hogy mikor jön az első gól. Nem tudom elöndteni kinek szurkoljak, mert egyik csapattal se szimpatizálok, de a Chelsea az unszimpatikusabb.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.08. 10:36:58

CR-nek felesleges játszania, a továbbjutás eldőlt, gondolom az apróbb sérülés miatt tartalékol.
A tippmixben is felfüggesztették a "CR lő gólt vagy nem" típusú oddsot, így gondolom nem fog pályára lépni ma, ez szinte biztos.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.08. 08:54:14

Sosem gondoltam volna,hogy egyszer ilyen lesz,de én azt szeretném ha Chelsea jutna tovább! :oops:
Egy Ibra nélküli PSG-t nem érzek olyan veszélyesnek (hiába Cavani) és lefogadom ha tovább mennek akkor a Real fog velük szembe jönni.Ők meg lazán verik a franciákat.
Jelenleg a Bayernen (akit biztos mi kapunk ha továbbmegyünk) kívül a Chelsea-t látom igazán erős/kellemetlen ellenfélnek a Madriddal szemben.És ha esetleg mi nem nyerhetjük meg a BL-t akkor ők se tegyék! 8)
CR egy terminátor,szerintem csak kis hiba ez nála a gépezetben.AZ is lehet,hogy a közelgő kupadöntő-BL-elődöntő-VB szereplés miatt óvatosabb lett és a rekordok/aranycipő helyett inkább azokra tartalékol.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.08. 08:49:58

Lehet ROnalddonak feladja a térde a közeljövőben? Ekkora iramban szerintem nem tud játszani, max még 1-2 évet.
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.04.08. 08:16:08

Remelem, h ma kiesik Chelsea 8) go psg!

A real meg siman tovabbjut szokas szerint.
KépKép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.08. 00:29:58

Lewandowski ma biztosan pályára lép a Dortmundban viszont Ronaldo könnyen lehet,hogy nem játszik ugyanis a térd problémái nem múltak el:

http://www.marca.com/2014/04/07/en/foot ... 97522.html" target="_blank

Ibra 100%,hogy nem játszhat a Chelsea ellen és az is lehet,hogy a szezon hátra lévő részében sem.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.04.04. 06:13:50

Csak fellángolás volt a Valencia jó formája, amikor odakerült Pizzi. Azóta semmi extra. Pedig reménykedtem...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.03. 16:55:26

Tegnap bármilyen furcsa is ezt írni német csapat esetében, de egy kicsit úgy éreztem, hogy nem a maximális akarással játszott a Dortmund. A kontráik sokszor elhaltak a pontatlanság miatt és egészében véve is messze nem játszottak olyan dinamikusan, ahogy azt megszokhattuk tőlük. Ebben óriási szerepe van a sok hiányzónak is persze. Mindenesetre mindhárom gól elkerülhető lett volna és ha a megszokott gyilkos játékukat hozzák, akkor bizony gondban lett volna a tegnapi Real. Sajnos nem ezt történt, így pedig gyakorlatilag már az odavágón kiestek szerintem. Legalábbis közel sincsenek olyan formában, mint tavaly, szóval kötve hiszem, hogy 4-et rúgnának megint, azt meg pláne nem, hogy ez a védelem nem fog összehozni minimum 1 gólt hazai pályán is.

A PSG-Chelseat messze elkerültem, mert egyikkel sem szimpatizálok finoman fogalmazva. Meglepődtem a párizsiak győzelmén, főleg ilyen arányban. Egy erős döntetlenre számítottam. Mindenesetre nincs ez még lefutva és ibra is kidőlt pár hétre.

A MU meg örülhet az x-nek, de a visszavágón szerintem már nem lesz sanszuk.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.04.03. 07:56:15

herlius írta:
Game90 írta:Pastore hülyét csinált a Chelsea védelemből:
KATT
A mi négyszeres aranylabdásunk vajon miért nem volt képes tegnap még csak hasonlóra sem 90 perc alatt? Gyanítom, hogy a Chelsea védelme sem sokkal szellősebb, mint az Atletico-é. Értem én, hogy többnyire négyen vannak rajta, de pont az ilyen meccseken kéne az a kis plusz tőle, amitől hozhatóak lennének az ilyen párharcok.
Pastore örülne ha megköthetné Messi cipőjét.... Messi végül is a "pont ilyen meccsek" közül csak BL döntőket, Clássicokat, elődöntőket döntött el ennél százszorta különb megmozdulásokkal.... Valóban a klub történetének legjobb játékosát kell fikázni.....
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.04.03. 07:33:40

herlius írta:A mi négyszeres aranylabdásunk vajon miért nem volt képes tegnap még csak hasonlóra sem 90 perc alatt? Gyanítom, hogy a Chelsea védelme sem sokkal szellősebb, mint az Atletico-é. Értem én, hogy többnyire négyen vannak rajta, de pont az ilyen meccseken kéne az a kis plusz tőle, amitől hozhatóak lennének az ilyen párharcok.
Az ilyen hozzászólásokon,ilyen gondolkodású embereken jókat mosolygok...Nem tudom mit akartok még ettől a szerencsétlentől???Az életben Te mindig klasszis szinten teljesíted a dolgaid?Vagy vannak gyengébb periódusaid is?Örökké sóvárogtok meg ráveritek egy olyan emberre a balhét aki az utóbbi évek legnagyobb játékosa CR-rel együtt...Nem hogy örülnétek hogy láthatjátok ezeket még aktív sportolóként és nem csak apáitok ódáiból hallhatjátok, hogy kik is voltak ezek a játékosok.
Kép
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2014.04.02. 23:57:04

A mi négyszeres aranylabdásunk vajon miért nem volt képes tegnap még csak hasonlóra sem 90 perc alatt? Gyanítom, hogy a Chelsea védelme sem sokkal szellősebb, mint az Atletico-é. Értem én, hogy többnyire négyen vannak rajta, de pont az ilyen meccseken kéne az a kis plusz tőle, amitől hozhatóak lennének az ilyen párharcok.
tény, hogy nem a tegnapi volt az élete meccse, de azért nem kellene rögtön ráfogni.
tavaly egyedül vitte a csapatot, és idén is nagyban hozzájárul a sikereinkhez. varázsolni fog még idén, meglátod:)
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.04.02. 23:54:01

Game90 írta:Pastore hülyét csinált a Chelsea védelemből:
KATT
A mi négyszeres aranylabdásunk vajon miért nem volt képes tegnap még csak hasonlóra sem 90 perc alatt? Gyanítom, hogy a Chelsea védelme sem sokkal szellősebb, mint az Atletico-é. Értem én, hogy többnyire négyen vannak rajta, de pont az ilyen meccseken kéne az a kis plusz tőle, amitől hozhatóak lennének az ilyen párharcok.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.02. 23:18:17

Pastore hülyét csinált a Chelsea védelemből:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.04.02. 22:44:26

Ellenoldalra is beírtam, de úgy látom, itt sincsenek többen tisztában, hogy mire fel a "Més que un club" mottó. Járjatok már utána, mert magunkat égetjük. Engem nem zavar, hogy a Real elődöntőig megy legalább, de az igen, hogy 4-ből 2 meccset lealibizhetnek a 16 között. Ez nagyon nagy + nekik a bajnokság szempontjából. Azért azt se feledjük, hogy ha a Valenciát itthon, vagy a rettentő Valldolidot idegenben megverjük, nem nagyon lenne miről beszélni.

PSG remélem továbbmegy, és azt is, hogy Ibra nem sérült meg komolyabban.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.02. 22:41:48

Én nem is a klubot védem,mert tuti az összes nagy halnál bűzlik valami,csak velük kapcsolatban nem igazán tesz senki azért,hogy kiderüljenek a turpisságok. [-X
Nálunk meg lassan az is kiderül,hogy Alves elsózta Song kapros-tejfölös-tökfőzelékét és ezért 20ezer Euróra megbüntetik a klubot.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése