Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3927
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.21. 06:56:44

Gareth Tello írta: Belga szélső-támadó, most nyáron hoztuk el a Twentétől, eddig sokat nem mutatott, úgyhogy számomra meglepetés volt, hogy ma ilyen jól teljesített.
Ezek szerint akkor nem nagyon maradtam le a pályafutása döntő momentumairól! :D
A nap hőse lehetett volna, ha a beadását a végén sikerül befejelnie annak a számomra most ismeretlen palinak! Amúgy tény, hogy jól tolta tegnap a gyerek.

A Benfica kezét viszont fogta Fortuna tegnap rendesen. A Portó is agyon volt csapva már, ahogy néztem és mégis... :roll:

A Betis-Sevilla meccsen azt kaptam amit vártam. Ezt a párosítást sokszor érdemes nézni a városi rivalizálás miatt.

A Basel meccset addig lestem néha-néha még a szurkolók el nem kezdték az "undormányukat".
Magyar tábor (Fradi) esetében nem lenne kétséges az ítélet a fegyelmi bizottságnál.
Meg lennék lepve, ha pénzbírságnál többet kapnának. Gondolom a Salzburgnak is odavágnak rendezési hiányosságok miatt pár eurót.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.03.20. 23:05:02

Ez a Mangala nagyon jó...Inkább érte fizessünk 40-et,mint David Luizért 30-at.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.03.20. 22:35:00

Szegény Napoli...lefocizzák a Portot, vezetnek is 1-0ra ami a hosszabbításhoz elég lenne,de kihagynak vagy 5 nagy helyzetet, erre szokás szerint a semmiből egyenlít a Porto...így már két gól kellene a hazaiaktól és van hátra bő negyed óra...

el is dőlt, Quaresma óriási góljával 1-2 már
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.20. 21:49:26

Alcantara írta:Ott volt a harmadik is, a hosszabbítást jelentő gól lehetősége, kétszer is, mindkettő kimaradt.
Amúgy ki ez a Chadli gyerek? Én nem követem a Spurst, de most láttam egészen ügyes fiú.
Még jó, hogy kimaradtak, nem lett volna méltó a Spurshöz, ha továbbjutunk vert helyzetből. :mrgreen:

Belga szélső-támadó, most nyáron hoztuk el a Twentétől, eddig sokat nem mutatott, úgyhogy számomra meglepetés volt, hogy ma ilyen jól teljesített.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3927
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.20. 21:25:24

Gareth Tello írta:Chadli barátom vágott kettőt, persze a továbbjutás így sem lett meg, úgyhogy benyomhatom a szokásos Spurs-szöveget: majd jövőre. :twisted:

Most kezdődött a Napoli-Porto, érdemes belenézni, jó kis meccsnek ígérkezik.
Ott volt a harmadik is, a hosszabbítást jelentő gól lehetősége, kétszer is, mindkettő kimaradt.
Amúgy ki ez a Chadli gyerek? Én nem követem a Spurst, de most láttam egészen ügyes fiú.

Én a Betis-Sevillát választottam, annyira vonz Emery zakójának piros könyökvédője! :roll:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.20. 21:14:34

Chadli barátom vágott kettőt, persze a továbbjutás így sem lett meg, úgyhogy benyomhatom a szokásos Spurs-szöveget: majd jövőre. :twisted:

Most kezdődött a Napoli-Porto, érdemes belenézni, jó kis meccsnek ígérkezik.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3927
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.20. 20:51:46

Én a Spurs meccsét nézem, bár hidegen hagy mindkét csapat, de elképesztő jó kis meccs.
A 94. perces tizi viszont elvitte a 64.000 Ft nyereményemet! :twisted:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.03.20. 20:28:23

Ez a Pirlo besza behu megint 8) 7végén bajnokin egy óriási szabadrúgás gól, most az EL-ben egy valszeg mindent eldöntő talán még nagyobb szabi gól a Fionak :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.20. 09:03:58

Örülök a MU győzelmének meg a legjobb 8as-nak.
Én továbbra is a Chelsea-t kerülném el a legszívesebben. Nagyon megszenvednénk ellenük.
Ha a csapat érdekeit nézem akkor a MU-t kapjuk,hadd "pihenjenek" egyet a srácok.
Ha az enyémet akkor pedig Real-t akarok!Nem csak azért mert tuti azt közvetítené a sport1 hanem azért is,hogy most eldőljön mi vagy a legnagyobb riválisunk a jobb!Mert "hiába" nyerünk vasárnap a klasszikuson attól még a Madrid 1 ponttal menni fog a bajnokságban.
Viszont a BL-ben ilyen gond nincs!BL klasszikusra fel! \:D/
Persze lehet az 1 hónap alatti 4 klasszikus (1 bajnoki,1 kupadöntő,2 BL) megfeküdné a gyomrunkat. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.20. 08:56:18

Nem láttam tegnap a MU meccset, de az odavágó és az egész idényben mutatott teljesítményük alapján eléggé meglepődtem ezen a 3-0-án. Mindenesetre ettől még nem lesznek egyik napról a másikra jobbak Moyes keze alatt. Az önbizalmuknak biztos, hogy jót tett, de idén nem igazán lehet komolyan venni őket. Túlzás nélkül, szerintem bárkit kapnak meglepetés lesz, ha ott lesznek az elődöntőben, de aligha fog összejönni nekik.

Izgalmas lesz innentől kezdve a BL. Bárki meglephet bárkit, nincs kifejezetten esélytelen csapat, csupán a vörös ördögöket érzem 1-2 fokkal esélytelenebbnek.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.20. 08:09:59

csak sikerült a múnak, örülök azért, így (nevek alapján) tényleg a legjobb 8as jött ki

kivánságlista:

dortmund
mu
psg-atletico
cselzi
real
bayern

akármennyire is motiválatlan a banda a real és a bayern kivételével mindenki ellen kötelező továbbmenni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3927
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.20. 06:39:01

ozsimiki írta:Barca,Bayern,Chelsea,Real,PSG,Atma,M.U.,Dortmund 8) kb a létező legjobb 8as jelenleg...
Én viszont teljesen egyetértek ezzel. Nyilván nem a világ legjobb 8 csapata, de a lehetséges továbbjutók közül a legoptimálisabb 8. A görögök a tegnapi teljesítményük alapján vicckategória.
A MU teljesen megérdemelten jutott tovább, mert sokkal jobb csapat. Mondom ezt úgy, hogy sosem szerettem őket, nekem teljesen semleges csapat.

Ez a nyolc csapat van annyira erős, hogy bárki kiejt bárkit, nem szégyen kategória lesz az éppen kieső klubnak. Régen volt ennyire kiegyensúlyozott (legalább is nevek és formák alapján) a BL 8 csapata. Egy kicsit a Dortmundot és a MU-t tartom sansztalanabbnak a többinél.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.03.20. 00:50:11

Nagyon érdekes párharcokra van kilátás. Én a magunk részéről el szeretném kerülni a Bayern, Chelsea, Real trió-t, a legnyugodtabb pedig talán az Atletico vagy a Man Utd. esetén lennék, de a Dortmund sem tűnik acélosnak, akármilyen rosszul hangzik is. Igazából könnyű ellenfél nem lesz. Annak viszont örülnék, ha a Real a Chelsea-Bayern párosból kapná az egyiket. aztán a továbbjutó pedig megkapná ezen csapatok közül a megmaradt harmadikat. :lol:
Bár ha megkapnánk a fentiek közül mondjuk az egyiket és kiesnénk, akkor legalább nem lehetne mire hivatkozni ha a bajnokságban alibizik a csapat, és mint utolsó mentsvár ott legalább lenne esély minden meccset behúzni, aztán vagy elég lenne vagy nem. Ha a Real sokáig jutna a BL-ben, nehéz párharcokban, akkor elég lehetne - persze ha nem kapunk ki a hétvégén.
Szóval valahol mindennek lenne előnye, annak is, ha gyengébb ellenfelet kapnánk, annak is, ha erősebbet (és kiderülne, hogy mire elég az idei csapat).
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.03.19. 23:04:18

Baromira orulok, hogy tovabbjutott ManUtd :)
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.19. 22:53:12

ozsimiki írta:Engem nem zavar,h komoly esélye nem lenne a M.U.-nak a folytatásban,ettől még örülnék ha továbbmennének most. RvP mester3asával egyelőre továbbjutásra is állunk :)

51.percben 3-0

bár ahogy ez az idény zajlik, szntem utolsó percben esik ki a M.U....de ne legyen így! Azért nagyon jó lenne ha nem lenne ennyire nevesincs (már ami az elit kategóriát illeti) csapat a legjobb 8ban,mint a görögök...szép kis 8as lenne:

Barca,Bayern,Chelsea,Real,PSG,Atma,M.U.,Dortmund 8) kb a létező legjobb 8as jelenleg...
A M.U a PL-ben is 7-ik, nem hogy Európában. Azért ne túlozzunk már, City,Arsenal? Ja ők gyengébbek :)
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.03.19. 22:45:07

ozsimiki írta:Engem nem zavar,h komoly esélye nem lenne a M.U.-nak a folytatásban,ettől még örülnék ha továbbmennének most. RvP mester3asával egyelőre továbbjutásra is állunk :)

51.percben 3-0

bár ahogy ez az idény zajlik, szntem utolsó percben esik ki a M.U....de ne legyen így! Azért nagyon jó lenne ha nem lenne ennyire nevesincs (már ami az elit kategóriát illeti) csapat a legjobb 8ban,mint a görögök...szép kis 8as lenne:

Barca,Bayern,Chelsea,Real,PSG,Atma,M.U.,Dortmund 8) kb a létező legjobb 8as jelenleg...
A létező legjobb 8 csapatban a City inkabb ott van, mint az ATM vagy a Dortmund, csak ok megkaptak ellenfélnek a vilag legjobb csapatát :D.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.03.19. 21:56:46

Engem nem zavar,h komoly esélye nem lenne a M.U.-nak a folytatásban,ettől még örülnék ha továbbmennének most. RvP mester3asával egyelőre továbbjutásra is állunk :)

51.percben 3-0

bár ahogy ez az idény zajlik, szntem utolsó percben esik ki a M.U....de ne legyen így! Azért nagyon jó lenne ha nem lenne ennyire nevesincs (már ami az elit kategóriát illeti) csapat a legjobb 8ban,mint a görögök...szép kis 8as lenne:

Barca,Bayern,Chelsea,Real,PSG,Atma,M.U.,Dortmund 8) kb a létező legjobb 8as jelenleg...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.03.19. 21:54:23

MyShadow írta:
Boixos1981 írta:
Leon írta:Nézem most a Chelsea-Galata meccset és bizony a törököknek nem sok köze van a meccshez,továbbra sem szeretném az angolokat a Barca ellenfelének! 8-[
Péntek délben 12.00 kor lesz amúgy a sorsolás a sport 1-en.
En sem, de itt mar szinte senki nem lenne jo (Bayern? Real? PSG?-ne már), talán az MU-Olympiakosz párharc győztese lenne a legjobb.
Nyugi, azt viszi a Real:D
Igen, a Realt mind spanyol, mind nemzetközi szinten nagyon nyomják, mert nem bírják nézni a szerencsétlenek kinlodasat a 10. BL-győzelemért, de amúgy a 9-ből is alig volt nehány, amikor csapattal játszottak. Előtte meg a Barcát akarták, a 2009-es meccs egy vicc volt, ezt elismerem Barca-szurkolóként is. Vagyis mondhatja bármelyik madridista, hogy ez nincs igy, de látszik, hogy most a Realt nyomják, ami ugyanúgy szánalmas, mint amikor a Barcát nyomtak, mert en bármennyire utálom a Realt, azt meg jobban, amikor az UEFA mondja meg, hogy ki nyerjen, de ez sajnos egyre inkább igy van.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3927
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.19. 21:51:59

Ez a MU nekünk ideális ellenfél lenne. Jó lenne, ha összesorsolnának velük.
Rooney és Van Persie kivételével "vak vezet világtalant" a csapatban.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.19. 21:39:27

a mu alibi,ha továbbmegy őket akarja mindenki. egy real ezeknek a két meccsen minimum rúg 6ot,vagy a bayern is lesimázza őket mint az Arsenalt,de nekünk is ideális játszópartner lenne.
Messze a leggyengébb csapat lesz a legjobb 8 között.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.19. 21:27:23

Vezet az Mu a görögök ellen, még 2 gól és nem lesz alibi (akit a Real megkaphat :mrgreen: ) csapat a 8 közt!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.19. 10:55:19

Barcaman14 írta:Ezzel a játékkal nem sok keresnivalója volt a legjobb 16 között a törököknek. Egy nagy nulla volt, amit csináltak. Ugyanez a Galatasaray kicsit másképp festett Fatih Terimmel. Legalább küzdöttek és volt valami elképzelésük, Mancininek ellenben fogalma nem volt, hogy mit és hogyan kéne csinálni. Nagy részben az ő sara szerintem, hogy ilyen lelketlen játékkal estek ki.
Ilyen szempontból sajnálom a Juvét, hogy elcseszte a csoportot... Olyan szempontból viszont nem, hogy elég kemény ellenfél lett volna szerintem a kieséses szakaszban. Az viszont, hogy ilyen Schalkék még Galatasarayok szaladgáltak a legjobb 16-ban elég vicces. Ennek a 2 csapatnak olyan gyenge a védelme, hogy hihetetlen. Mindent elmond a Bundesligáról, hogy egy Schalke a harmadik úgy, hogy nem sok kell, hogy második legyen. Ilyen csapatok ellen aztán nehéz dolga lehet a Bayernek =D> #-o
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.19. 08:15:24

Ezzel a játékkal nem sok keresnivalója volt a legjobb 16 között a törököknek. Egy nagy nulla volt, amit csináltak. Ugyanez a Galatasaray kicsit másképp festett Fatih Terimmel. Legalább küzdöttek és volt valami elképzelésük, Mancininek ellenben fogalma nem volt, hogy mit és hogyan kéne csinálni. Nagy részben az ő sara szerintem, hogy ilyen lelketlen játékkal estek ki.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.03.18. 22:25:35

Boixos1981 írta:
Leon írta:Nézem most a Chelsea-Galata meccset és bizony a törököknek nem sok köze van a meccshez,továbbra sem szeretném az angolokat a Barca ellenfelének! 8-[
Péntek délben 12.00 kor lesz amúgy a sorsolás a sport 1-en.
En sem, de itt mar szinte senki nem lenne jo (Bayern? Real? PSG?-ne már), talán az MU-Olympiakosz párharc győztese lenne a legjobb.
Nyugi, azt viszi a Real:D
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.03.18. 21:47:27

Leon írta:Nézem most a Chelsea-Galata meccset és bizony a törököknek nem sok köze van a meccshez,továbbra sem szeretném az angolokat a Barca ellenfelének! 8-[
Péntek délben 12.00 kor lesz amúgy a sorsolás a sport 1-en.
En sem, de itt mar szinte senki nem lenne jo (Bayern? Real? PSG?-ne már), talán az MU-Olympiakosz párharc győztese lenne a legjobb.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Válasz küldése